University of Stirling

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Stirling je mezinárodní univerzita, která se zavázala pomáhat studentům změnit svět. Jsme nadšení pro vytváření dopadů ve všem, co děláme - řešení skutečných společenských problémů, poskytování řešení a pomoc při utváření komunit.

Stirling sídlí v srdci Skotska a je místem, kde se cení schopností - nikoli pozadí - a výuka, zaměstnatelnost a zařízení jsou hodnoceny pěti hvězdičkami (QS World University Rankings 2020). S více než 90 postgraduálními kurzy vybavujeme naše absolventy znalostmi, odbornými znalostmi a dovednostmi v oblasti zaměstnatelnosti, které jsou potřebné pro úspěch na pracovišti.

Závazek k zaměstnatelnosti

Naše postgraduální kurzy se umístily na 1. místě ve Skotsku a na 15. místě na světě v oblasti kariérních služeb (UK ISB Benchmark a Global ISB Benchmark 2018).

Výzkum s dopadem

Naši přední světoví akademici jsou odborníky ve svých oborech a naše výuka zkoumá tento špičkový výzkum, který má dopad na společnost. To je důvod, proč byly tři čtvrtiny Stirlingova výzkumu v posledním rámci Research Excellence Framework (REF2014) klasifikovány jako světový nebo mezinárodně vynikající.

Náš cíl je jednoduchý: od nakrmení světa po používání psychologie k chytání zločinců chceme řešit globální problémy naší doby. Naši multidisciplinární vědci zpochybňují předpoklady, inovují myšlení a hledají řešení.

Život v areálu

University of Stirling je hodnocen 1 oko ve Velké Británii a na 5. místo na světě jeho areálu prostředí (UK ISB Benchmark a Global ISB Benchmark 2018), a to není těžké pochopit, proč.

Méně než hodinu od Glasgow a Edinburghu, náš krásný 330-akr areál je doma k nově zrekonstruované ubytování, stravovacích zařízení, obchody, prosperující kulturní středisko, golfové hřiště a dokonce i 18. století hrad.

Investujeme také 41,7 milionu GBP, abychom dále vylepšili naše prvotřídní fitness a vysoce výkonná sportovní zařízení a vytvořili nové centrum kampusu, které bude dokončeno v roce 2020/21.

Globální výhled

University of Stirling je skutečně globální v každém smyslu slova. V našem rozmanitém a inkluzivním kampusu je zastoupeno více než 120 národností a téměř polovina naší postgraduální komunity se k nám připojuje ze zahraničí. Spolupracujeme s institucemi po celém světě - s výukou ve výzkumných partnerstvích ve více než 60 zemích, abychom našim studentům pomohli stát se promyšlenými absolventy s dovednostmi, které zaměstnavatelé hledají po celém světě.

Sportovní dokonalost

University of Stirling je sportovní univerzita roku (The Times and Sunday Times Good University Guide 2020) a Skotská univerzita pro sportovní dokonalost. Jsme také domovem pěti národních řídících orgánů a na 1. místě ve Skotsku a pěti nejlepších ve Velké Británii pro sportovní zařízení (UK International Student Barometer Benchmark a Global ISB Benchmark 2018). Naši studenti také profitují z více než 50 sportovních klubů, desítek týdenních cvičení a našeho nesoutěžního programu Get Active.

Jste připraveni na Stirling?

Najděte si svůj kurz, získejte více informací o možnostech postgraduálního financování, stipendiích a proč je University of Stirling kam patříte.

Místa

Stirling

Adresa, 1. řádek
University of Stirling,
FK9 4LA Stirling, Skotsko, Spojené království

Programy

MSc