University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Úvod

Read the Official Description

Naše Technická fakulta je největší ve Skotsku. Jsme také jedním z největších, nejlépe vybaveným strojírenských fakult ve Velké Británii.

Jsme domovem pro více než 5000 studentů ze 100 zemí. Můžete si vybrat ke studiu v některém z našich osm předních světových oddělení.

Naše působivou škálu více než 40 bakalářských, magisterských a profesního rozvoje kurzů Vám nabízí inženýrské vzdělání která vyhovuje vašim potřebám.

Naši zaměstnanci a studenti provádějí výzkum, která dělá skutečný dopad, poskytování řešení mnoha globálních výzev, které čelí společnost dnes.

Pokud jste vážně o kariéře ve strojírenství, Strathclyde je místem k životu.

Proč si vybrat Strathclyde pro strojírenství

Můžete se stát Chartered Engineer

Všechny naše bakalářské inženýrství programy jsou plně akreditovány příslušnými profesními Engineering institucemi. To umožňuje našim absolventům, aby se staly způsobilými pro Chartered stav Engineer. Mnoho našich postgraduálních stupňů jsou také akreditovány.

Máme širokou škálu technických předmětů

Nabízíme přes 40 vysokoškolské kursy, které pokryjí širokou škálu disciplín. Naše postgraduální kurz portfoliu má také více než 40 kurzů, a je jedním z největších ve Velké Británii. Můžete studovat naše teoretické kurzy v jednom z našich osmi oddělení:

architektura biomedicínské inženýrství Chemické a procesní inženýrství http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil a environmentální inženýrství a level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true Design, výroba a správa Engineering Elektronika a elektrotechnika Mechanical & Aerospace Engineering http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval architektura oceán a lodní stavitelství a level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true

Můžeme pomoci dosáhnout své ambice zaměstnanosti

Naše silné odkazy průmyslu zajistily, že téměř 90% našich absolventů jsou v zaměstnání na plný úvazek, nebo dalšímu studiu do šesti měsíců od ukončení studia.

Nabízíme širokou škálu stipendií

Máme jeden z největších portfolií stipendia na nabídku jakéhokoliv inženýrství fakulty ve Velké Británii.

Budete těžit z našich excelence ve výzkumu

Máme jeden z největších výzkumných portfolií ve Velké Británii na 85.000.000 liber - a stále roste.

Tři z našich oddělení řadí na první místo ve Skotsku na výzkum energie. Sedm z našich osmi odděleních pořadí v top 10 v Británii na výzkum energie (REF 2014).

Podívejte se na náš výzkum.

Máme silné vazby s průmyslem

Naši studenti jsou často dána možnost pracovat na reálných výzev pro průmysl. Ty mají podobu projektů zadaných externími společnostmi.

Naši vysokoškolských studentů těžit z naší jedinečné ročního náboru a sítí večeři, "Gala". Téměř 50 absolventů náboru společnosti zúčastní večeře.

Jsme číslo jedna skotský univerzita pro náš výkon přenosu znalostí partnerství. Jsme mezi prvními třemi ve Velké Británii.

Strathclyde je sedmý v lize podnikatelských univerzit ve Velké Británii. Jsme přineslo více než 40 spin-out firem k dnešnímu dni. Také jsme dostali více než 160 patentů a licenční smlouvy. Ty přinesly více než € 56m v licenčních poplatků.

Máme světové třídy zařízení

Nedávno jsme dokončili 40.000.000libra investiční program ve strojírenských zařízení a podpůrné infrastruktury. Jako student, budete mít přístup k state-of-the-art zařízení a pracovních prostor.

Zjistěte více o našich zařízeních.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Magistr - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Management / Logistika / řízení Zakázek MSc Dodavatelského řetězce A Operace

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

Řízení dodavatelského řetězce je široce přijímán jako kritické obchodní kompetence. Řízení dodavatelského řetězce zahrnuje: [+]

Proč tento kurz?

Řízení dodavatelského řetězce je široce přijímán jako kritické obchodní kompetence. Řízení dodavatelského řetězce zahrnuje:

počáteční návrh obstarávání materiálu a služeb zpracování a distribuce k zákazníkovi a to buď přímo, nebo prostřednictvím sítě distributorů

V mnoha společnostech, 80% nebo více z jejich obratu tráví mimo organizaci.

Tento kurz vám pomůže nabýt účinnosti při řízení tohoto. Je určen pro ty, kteří pracují nebo plánují práci v rámci řízení dodavatelského řetězce. Je vhodný pro ty, s pozadím v podpůrných funkcích, jako jsou také:

odbyt údržba finance marketing ... [-]

Msc / Pgdip / Pgcert Mechanika Biofluidů

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Glasgow

Tento nově zahájený kurz MSc je prvním jednoročním vyučovaným kurzem věnovaným Biofluid Mechanics. Zahrnuje širokou škálu multidisciplinárního výcviku kinematiky a dynamiky tekutin souvisejících s biologickými systémy, lékařskou vědou, kardiovaskulárními zařízeními, numerickým modelováním a výpočtovou dynamikou tekutin. [+]

Proč tento kurz?

Biofluidní mechanika aplikuje inženýrské, matematické a fyzikální principy tekutin pro řešení komplexních a mnohostranných problémů, především v biologii a medicíně, ale také v letectví a robotice.

Tento nově zahájený kurz MSc je prvním jednoročním vyučovaným kurzem věnovaným Biofluid Mechanics. Zahrnuje širokou škálu multidisciplinárního výcviku kinematiky a dynamiky tekutin souvisejících s biologickými systémy, lékařskou vědou, kardiovaskulárními zařízeními, numerickým modelováním a výpočtovou dynamikou tekutin.

Jednoroční program na plný úvazek vám nabízí jedinečnou příležitost vést novou generaci vysoce kvalifikovaných postgraduatek, kteří vytvoří nový model po celém světě pro akademickou sféru - s vědeckými znalostmi na světové úrovni, průmyslem - s vysoce konkurenčními dovednostmi v oblasti biomedicínského výzkumu Inženýrství a dynamiku tekutin a pro společnost - s lepším výcvikem pro práci s klinikami.... [-]


MSc / Pgdip / Pgcert V Mechatroniky A Automatizace

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

Tento kurz vám nabízí širokou úvod do problematiky vyskytly a techniky potřebné při vývoji pokročilých mechatronické produkty a automatizačních systémů. Mechatroniky a automatizace se stává stále důležitější disciplínou v dnešní digitální společnosti. Nové výrobky byly navrženy uplatnění mechatronické principy. Spotřebitelé a společnost mají prospěch ohromně z těchto nových inteligentních produktů, které ... [+]

MSc / PgDip / PgCert v mechatroniky & Automation

Tento kurz vám nabízí širokou úvod do problematiky vyskytly a techniky potřebné při vývoji pokročilých mechatronické produkty a automatizačních systémů.

Mechatroniky a automatizace se stává stále důležitější disciplínou v dnešní digitální společnosti. Nové výrobky byly navrženy uplatnění mechatronické principy. Spotřebitelé a společnost mají prospěch ohromně z těchto nových inteligentních produktů, které zahrnují:

nejnovější mobilní telefony s funkcí mechatronické inteligentní robotické vysavače inteligentní vozíky

Tento kurz vás vlaky na:

olovo vývoj mechatroniky a automatizace produkt přispívají jako členové týmu k budoucímu vývoji produktu mechatronik poskytovat odborné znalosti jako mechatronické "specialisté" ... [-]

MSc / Pgdip / Pgcert V Městském Designu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

Tento kurz je určen pro odborníky a studenty, zlepšit jejich chápání města jako komplexní a dynamického systému. Zatímco vaše Důraz bude kladen na územní plánování a navrhování městských prostorů a budov, se bude rovněž považovat za různé ovlivňující faktory, které ovlivňují podobu ... [+]

MSc / PgDip / PgCert v urbanismu

Poslední údaje a předpovědi o nadcházející míry urbanizace, aby měst nejčastější životní prostředí budoucnosti.

Jaký život to bude za sedm miliard lidí, kteří budou žít ve stávajících nebo rozvoji měst? Města držet obrovský potenciál, ale zároveň jsou zdrojem stresu, nerovností a znečištění. Pracujeme na zlepšení města k lepšímu podpořilo plnění a různých životních stylů.

Urbanismus má důležitou roli při určování jak současnou a budoucí podobu měst. Odpovědnost za rozvoj a řízení měst se stále více sdílen.

Tento kurz je určen pro odborníky a studenty, zlepšit jejich chápání města jako komplexní a dynamického systému.... [-]


MSc / Pgdip / Pgcert V Pokročilé Výroby: Technologie A Systémy

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

Tento kurz je zaměřen na zaměstnance a absolventy, kteří mají zkušenosti ve výrobě, zpracovatelském průmyslu, mechanické, produktový design, materiály, řízení výroby, nebo příslušného podniku, a kteří chtějí prohloubit své výrobní znalosti a dovednosti ... [+]

MSc / PgDip / PgCert v pokročilé výroby: technologie a systémy

Tento kurz je zaměřen na zaměstnance a absolventy, kteří mají zkušenosti ve výrobě, zpracovatelském průmyslu, mechanické, produktový design, materiály, řízení výroby, nebo příslušného podniku, a kteří chtějí prohloubit své výrobní znalosti a dovednosti.

Existuje omezený počet financovaných míst (poplatky + 3000 libra stipendium), k dispozici pro tento program pro studenty s domácí statusu poplatky účely (Skotsko a EU). Jelikož tyto jsou přidělovány na první přijde, ten dřív mele, žadatelé jsou povzbuzovány, aby co nejdříve. Zpracovatelský průmysl je stále jádro průmyslu v globálním kontextu. Navzdory obavám, že pracovních příležitostí pro absolventy mají sníženou, značný počet zaměstnavatelů vyjádřila specifické obtíže náboru pracovníků kvůli nedostatku kvalifikací a dovedností.... [-]


MSc / Pgdip / Pgcert V řízení Provozu Ve Strojírenství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

Řízení provozu je rozhodující pro úspěch dodávání spokojenosti zákazníků. Tento kurz vám dává teorie, koncepty a nástroje, aby bylo možné analyzovat a implementovat řešení otázek řízení operace, ve strojírenském prostředí. Budete porozumět do hloubky v provozních otázek týkajících se strojírenský průmysl na celém světě. Kurz je zaměřen na absolventy, kteří chtějí rozšířit své znalosti z ... [+]

MSc / PgDip / PgCert v řízení provozu ve strojírenství

Řízení provozu je rozhodující pro úspěch dodávání spokojenosti zákazníků.

Tento kurz vám dává teorie, koncepty a nástroje, aby bylo možné analyzovat a implementovat řešení otázek řízení operace, ve strojírenském prostředí.

Budete porozumět do hloubky v provozních otázek týkajících se strojírenský průmysl na celém světě.

Kurz je zaměřen na absolventy, kteří chtějí rozšířit své znalosti z technologického stupně vysokoškoláka, nebo kteří chtějí pracovat v rámci strojírenského průmyslu.

Budete studovat

Kurz je zaměřen na širší strategické a globální problémy, kterým čelí inženýrské organizace. Zkoumá použití a aplikaci technik, které umožňují operace efektivitu. Konečný důraz je kladen na provozních plochách.... [-]


MSc / Pgdip V Lodí A Offshore Struktur

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Glasgow

Tento kurz byl vyvinut reakci na poptávku po konstruktéry, kteří mohou navrhnout a posoudit nové lodě a offshore struktur. Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších souvisejících oborů. Budete seznámeni s mez pevnosti, únava a designových konceptů pro konstrukčních prvků lodí a offshore plovoucích systémů. Budete také získat ... [+]

MSc / PgDip do lodí a offshore struktur

Tento kurz byl vyvinut reakci na poptávku po konstruktéry, kteří mohou navrhnout a posoudit nové lodě a offshore struktur.

Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších souvisejících oborů.

Budete seznámeni s mez pevnosti, únava a designových konceptů pro konstrukčních prvků lodí a offshore plovoucích systémů. Budete také získat znalosti o chování materiálu spolu s faktory, které ovlivňují dynamické chování zařízení na volném moři.

Oddělení námořní architektury, Ocean & Marine Engineering (NaOMe), vedoucí instituce ve Skotsku, nabízí vynikající výuky a výzkumných zařízení v námořní architektury, oceán a námořní inženýrství, které rozšíří vaše kariérní příležitosti v námořní architektury, námořní, pobřežní ropy a plynárenství.... [-]


MSc / Pgdip V Námořním Strojírenství

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Glasgow

Tento program umožňuje postgraduální inženýry nebo ty z příbuzných disciplín se specializují na, nebo převést na, námořní inženýrství. Lodní strojírenství zahrnuje systémy a zařízení na palubě mořské vozidla, včetně ... [+]

MSc / PgDip v Marine Engineering

Tento program umožňuje postgraduální inženýry nebo ty z příbuzných disciplín se specializují na, nebo převést na, námořní inženýrství.

Lodní strojírenství zahrnuje systémy a zařízení na palubě námořních vozidel včetně:

design výstavba instalace podpora

Tam je zvláštní důraz na pohonných a řídicích systémů.

Vysoká účinnost a nízké dopad na životní prostředí z lodních motorů jsou klíčové faktory zajišťující ekonomický provoz a ochranu životního prostředí v oblasti námořní přepravy. To má významné důsledky pro hospodářský úspěch a dopadu na životní prostředí.... [-]


MSc / Pgdip V Offshore Plovoucích Systémů

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Glasgow

Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí pokračovat v kariéře v offshore inženýrství. To vám poskytuje praktické znalosti offshore plovoucích systémů. Budete vypadat na jejich koncepcí, projektování a montáže. Budete také získat solidní základ matematických a inženýrských fundamenty. Díky celosvětové hledání ... [+]

MSc / PgDip v offshore Plovoucí Systems

Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí pokračovat v kariéře v offshore inženýrství.

To vám poskytuje praktické znalosti offshore plovoucích systémů. Budete vypadat na jejich koncepcí, projektování a montáže. Budete také získat solidní základ matematických a inženýrských fundamenty.

Díky celosvětové hledání offshore ropy a zemního plynu pohybující se do stále nepřátelských oblastí oceánu a hluboké a ultra-hluboké vodě, plovoucí systémy jsou stále široce používán. Plovoucí systémy musí být navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely drsné prostředí s inovačních metod a technik, přijímání vyvíjet robustní, stejně jako ekonomicky efektivní a bezpečné konstrukce. Při plnění těchto úkolů, starost o životní prostředí je stále větší význam.... [-]


MSc Design Engineering with Product Development

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

[+]

Uchazeči musí mít CEng akreditovány Beng / BSC (Hons), bakalářský diplom prvního stupně, aby v souladu s plnými registračních požadavků CEng.

První nebo druhé třídy Honours titul, nebo ekvivalent v příslušném inženýrství, technologie nebo vědní disciplína.

[-]

Msc Pokročilé Strojírenství

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

Tento kurz je akreditován Institution of Mechanical Engineers (IMechE) a poskytuje cestu pro vás k dosažení stavu autorizovaným inženýrem. [+]

[-]

MSc Sustainable Engineering: Renewable Energy Systems and Environment

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

[+]

Velké projekty Akreditace Vybavení Studentské soutěže [-]

MSc V Elektroenergetice S Podniky

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Glasgow

Tento kurz uznává potřebu kvalifikovaných absolventů k řešení největších světových problémů v elektrických systémech energie a síly. Nabízí ucelený program se zaměřením na design, provozu a analýzu napájecích systémů, elektrárny, obnovitelné zdroje energie a průmyslových elektrických zařízení týkajících se liberalizovaný napájení průmyslu a globalizovaných trzích a řidiči v oblasti životního prostředí. Kurz poskytuje pokročilé úrovně ... [+]

MSc v oboru elektroenergetiky s obchodními

Tento kurz uznává potřebu kvalifikovaných absolventů k řešení největších světových problémů v elektrických systémech energie a síly. Nabízí ucelený program zaměřený na:

konstrukce, provoz a analýza napájecích systémů elektrárna obnovitelných zdrojů energie a průmyslové elektrické zařízení týkající se liberalizovaném napájecího průmyslu globalizovaných trzích a ovladače pro životní prostředí

Kurz poskytuje pokročilou úroveň znalostí a porozumění potřebné pro náročné, dobře placené a vzrušující kariéru v dynamické a vysokým růstovým elektrické energie a odvětví obnovitelných zdrojů energie.... [-]


MSc V Globální Management Inovací

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Spojené království Glasgow Dánsko Aalborg Německo Hamburg + 4 více

Program je rozdělen do čtyř semestrů v průběhu dvou let. Budete trávit svůj první rok na Strathclyde. Budete získat praktické zkušenosti s prací v rámci globálně distribuovaných týmů a s průmyslovým klientem. V prvním pololetí roku 2, budete buď provést hloubkovou studii řízení inovací v Německu nebo průmyslovém stáž v Dánsku. V posledním semestru budete mít na projektu diplomové práce. To je pod dohledem Rok 2 hostitelskou institucí ... [+]

MSc v Global Management Innovation

MSc v Global Management inovací je jedinečný dvouletý program. Je nabízen společně:

University of Strathclyde Aalborg University (Dánsko) Hamburg University of Technology (Německo)

Budete mít možnost studovat na dvou vysokých školách. Kurz je zaměřen na nové výzvy v oblasti inovačního globálního podniku a poskytuje vám:

praktické a globální perspektiva řízení inovací dovednosti vztahující se k větším nadnárodním organizacím a menší podniky

širší pohledy na inovační management, včetně:

řízení technologie výzkum a vývoj výrobek / službu rozvoj zvýšená schopnost výzkum Budete studovat ... [-]

MSc V Inženýrském Stavitelství (s Volitelnými Specializovanými Proudy)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám širokého spektra strojírenství. Jako student Masters, získáte specialistu a obecné dovednosti potřebné k vedení budoucí vývoj. Tenhle rok MSc v inženýrském stavitelství je vhodná pro absolventy s pozadím v jakékoliv disciplíně stavebnictví. Žadatelé s mírou ve strojírenství v oblasti životního prostředí, věda země, matematiky, fyziky a strojírenství mohou být také považována ... [+]

MSc v oboru stavebnictví (s volitelnými specializovanými proudy)

Inženýrské absolventi jsou ve vysoké poptávce z náborových firem po celém světě.

Tento kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám širokého spektra strojírenství. Jako student Masters, získáte specialistu a obecné dovednosti potřebné k vedení budoucí vývoj.

Tenhle rok MSc v inženýrském stavitelství je vhodná pro absolventy s pozadím v jakékoliv disciplíně stavebnictví. Lze také zvážit Žadatelé s mírou ve strojírenství v oblasti životního prostředí, věda země, matematiky, fyziky a strojírenství.

Můžete absolvovat s MSc v oboru stavebnictví nebo se rozhodnete sledovat odborný s názvem proud:... [-]


MSc V Lodi A Pobřežní Technologie

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Spojené království Glasgow Německo Hamburg + 2 více

Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí získat pokročilé znalosti v širokém rozsahu předmětů z lodi a offshore technologií. Toto dvouleté studium je nabízen společně s Hamburg University of Technology (TUHH) v Německu. Rok 1 je dokončena v Strathclyde a rok 2 v Hamburku. Ocenění se provádí ve jménu obou univerzit ... [+]

Proč tento kurz?

Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí získat pokročilé znalosti v širokém rozsahu předmětů z lodi a offshore technologií.

Tento dvouletý kurz je nabízen společně s Hamburg University of Technology (TUHH) v Německu. Rok 1 je dokončena v Strathclyde a rok 2 v Hamburku. Ocenění se provádí ve jménu obou univerzit.

Vybavení

Máme vynikající výukové prostory na University of Strathclyde, včetně:

Catalina - naše resortní závodní jachta Kelvin Hydrodynamika Lab - největší loď model experiment nádrž na univerzitách ve Velké Británii Tažení / vlna nádrž výhradně pro účely výuky Marine laboratoř motor Vodík laboratorní palivový článek Špičkové počítačové vybavení Průmyslový standard software ... [-]

MSc V Oboru Inženýrství životního Prostředí

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

Charakteristickým rysem tohoto kurzu je jeho vysoce aktuální povaha. Glasgow byl prochází rozsáhlou obnovu měst. To zahrnovalo stavbu na pozemku, který je byl kontaminován v minulosti. Budete mít cílů protestního "reálném světě" problémy, ke studiu v blízkosti univerzity. Tento MSc poskytuje znalosti a dovednosti, aby vás vybaví pro kariéru v obou inženýrství nebo vědy o životním prostředí ... [+]

MSc v oboru techniky prostředí

Úzce spojena s požadavky odvětví, tento kurz splňuje potřeby:

obnova měst ochrana životního prostředí Investice do infrastruktury podklady ve Skotsku a na celém světě

Charakteristickým rysem tohoto kurzu je jeho vysoce aktuální povaha. Glasgow byl prochází rozsáhlou obnovu měst. To zahrnovalo stavbu na pozemku, který je byl kontaminován v minulosti. Budete mít cílů protestního "reálném světě" problémy, ke studiu v blízkosti univerzity.

Tento MSc poskytuje znalosti a dovednosti, aby vás vybaví pro kariéru v obou inženýrství nebo vědy o životním prostředí.

Budete studovat

Budete sledovat učební plán pěti hlavních tříd a širokou škálu volitelných tříd. Každá třída se vyučuje na dvě až tři hodiny týdně v průběhu osmi až 12 týdnů.... [-]


MSc V Oboru Komunikace, řízení A Zpracování Digitálního Signálu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Glasgow

Tento full-time kurz zahrnuje teoretické a praktické aspekty teorie komunikace a sítě, základní regulační techniky a digitálního zpracování signálu (DSP). Všechna tato témata jsou velmi důležité pro informační a komunikační věku. Budete získat pokročilé znalosti zásad komunikačních, řídicích a DSP domén. Budete také rozvíjet porozumění současných a budoucích vývoje a ... [+]

MSc v komunikaci, řízení a Digital Signal Processing

Tento full-time kurz zahrnuje teoretické a praktické aspekty teorie komunikace a sítě, základní regulační techniky a digitálního zpracování signálu (DSP). Všechna tato témata jsou velmi důležité pro informační a komunikační věku.

Budete získat pokročilé znalosti zásad komunikačních, řídicích a DSP domén. Budete také rozvíjet porozumění současných a budoucích vývoje a technologií v rámci těchto tří disciplín.

Spolu s plnou akreditaci od instituce pro inženýrství a technologie (IET), bude tento kurz vám umožní využít pracovních příležitostí v celé řadě odvětví, včetně:... [-]


MSc V Pokročilém Elektroenergetice

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Glasgow

To je Spojené království je první dva-rok na plný úvazek MSc v Advanced elektroenergetiky. Chcete-li být efektivní energetik budete potřebovat dobré znalosti podchycení technologií a uživatelských a aplikačních požadavků. Můžete také vyžadují pevné pochopení podnikání a regulační prostředí, že národní a nadnárodní elektrárny a utility společnosti musí pracovat v rámci. Tento kurz spojuje pokročilé znalosti ve všech aspektech na elektrická ... [+]

MSc v Advanced elektroenergetiky

To je Spojené království je první dva-rok na plný úvazek MSc v Advanced elektroenergetiky.

Chcete-li být efektivní energetik budete potřebovat dobré znalosti podchycení technologií a uživatelských a aplikačních požadavků. Můžete také vyžadují pevné pochopení podnikání a regulační prostředí, že národní a nadnárodní elektrárny a utility společnosti musí pracovat v rámci.

Tento kurz spojuje pokročilé znalosti ve všech aspektech elektrické energie a energetických systémů, doplněné o studiích na trzích s elektřinou a napájecí systémy ekonomie.

Kurz je určen pro pokročilé školení, které potřebujete pro kariéru v Dynamic Power a energetiky.... [-]


Magistr

Pochod V Architektonickém Návrhu (mezinárodní)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Glasgow

Tento dvouletý kurz je určen pro zahraniční studenty, kteří hledají náročné studijního programu, který splňuje Královského institutu britských architektů (RIBA) Část 2 vzdělávací kritéria. Kurz probíhá paralelně k diplomu březen / PG v Advanced Architectural Design. Sdílí stejné osnovy, takže budete spojit studenty na tomto kurzu ve vzrušujícím a náročném prostředí. [+]

Března v Architectural design (International)

Tento dvouletý kurz je určen pro zahraniční studenty, kteří hledají náročné studijního programu, který splňuje Královského institutu britských architektů (RIBA) Část 2 vzdělávací kritéria.

Kurz probíhá paralelně k diplomu březen / PG v Advanced Architectural Design. Sdílí stejné osnovy, takže budete spojit studenty na tomto kurzu ve vzrušujícím a náročném prostředí.

Budete rozvíjet své dovednosti v pokročilém designu, analýzy a architektonické kritiky navrhování složitých budov v různých kontextech a řešení sociálních, kulturních a environmentálních otázek.

Tento kurz vyžaduje vysokou úroveň designu schopnosti a self-motivace.... [-]


Contact

Engineering Faculty Office, University of Strathclyde

Adresa, 1. řádek Engineering Faculty Office, University of Strathclyde, Room 5.25, Royal College Building, 204 George Street
G1 1XW Glasgow, Skotsko, Spojené království
Website http://www.strath.ac.uk/engineering/
Telefonní číslo +44 (0)141 548 2749

Adresa, 1. řádek Aalborg, Dánsko
Telefonní číslo false

Adresa, 1. řádek Hamburg, Německo
Telefonní číslo false