University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Úvod

Read the Official Description

Naše Technická fakulta je největší ve Skotsku. Jsme také jedním z největších, nejlépe vybaveným strojírenských fakult ve Velké Británii.

Jsme domovem pro více než 5000 studentů ze 100 zemí. Můžete si vybrat ke studiu v některém z našich osm předních světových oddělení.

Naše působivou škálu více než 40 bakalářských, magisterských a profesního rozvoje kurzů Vám nabízí inženýrské vzdělání která vyhovuje vašim potřebám.

Naši zaměstnanci a studenti provádějí výzkum, která dělá skutečný dopad, poskytování řešení mnoha globálních výzev, které čelí společnost dnes.

Pokud jste vážně o kariéře ve strojírenství, Strathclyde je místem k životu.

Proč si vybrat Strathclyde pro strojírenství

Můžete se stát Chartered Engineer

Všechny naše bakalářské inženýrství programy jsou plně akreditovány příslušnými profesními Engineering institucemi. To umožňuje našim absolventům, aby se staly způsobilými pro Chartered stav Engineer. Mnoho našich postgraduálních stupňů jsou také akreditovány.

Máme širokou škálu technických předmětů

Nabízíme přes 40 vysokoškolské kursy, které pokryjí širokou škálu disciplín. Naše postgraduální kurz portfoliu má také více než 40 kurzů, a je jedním z největších ve Velké Británii. Můžete studovat naše teoretické kurzy v jednom z našich osmi oddělení:

architektura biomedicínské inženýrství Chemické a procesní inženýrství http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil a environmentální inženýrství a level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true Design, výroba a správa Engineering Elektronika a elektrotechnika Mechanical & Aerospace Engineering http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval architektura oceán a lodní stavitelství a level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true

Můžeme pomoci dosáhnout své ambice zaměstnanosti

Naše silné odkazy průmyslu zajistily, že téměř 90% našich absolventů jsou v zaměstnání na plný úvazek, nebo dalšímu studiu do šesti měsíců od ukončení studia.

Nabízíme širokou škálu stipendií

Máme jeden z největších portfolií stipendia na nabídku jakéhokoliv inženýrství fakulty ve Velké Británii.

Budete těžit z našich excelence ve výzkumu

Máme jeden z největších výzkumných portfolií ve Velké Británii na 85.000.000 liber - a stále roste.

Tři z našich oddělení řadí na první místo ve Skotsku na výzkum energie. Sedm z našich osmi odděleních pořadí v top 10 v Británii na výzkum energie (REF 2014).

Podívejte se na náš výzkum.

Máme silné vazby s průmyslem

Naši studenti jsou často dána možnost pracovat na reálných výzev pro průmysl. Ty mají podobu projektů zadaných externími společnostmi.

Naši vysokoškolských studentů těžit z naší jedinečné ročního náboru a sítí večeři, "Gala". Téměř 50 absolventů náboru společnosti zúčastní večeře.

Jsme číslo jedna skotský univerzita pro náš výkon přenosu znalostí partnerství. Jsme mezi prvními třemi ve Velké Británii.

Strathclyde je sedmý v lize podnikatelských univerzit ve Velké Británii. Jsme přineslo více než 40 spin-out firem k dnešnímu dni. Také jsme dostali více než 160 patentů a licenční smlouvy. Ty přinesly více než € 56m v licenčních poplatků.

Máme světové třídy zařízení

Nedávno jsme dokončili 40.000.000libra investiční program ve strojírenských zařízení a podpůrné infrastruktury. Jako student, budete mít přístup k state-of-the-art zařízení a pracovních prostor.

Zjistěte více o našich zařízeních.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Pochod V Architektonickém Návrhu (mezinárodní)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Glasgow

Tento dvouletý kurz je určen pro zahraniční studenty, kteří hledají náročné studijního programu, který splňuje Královského institutu britských architektů (RIBA) Část 2 vzdělávací kritéria. Kurz probíhá paralelně k diplomu březen / PG v Advanced Architectural Design. Sdílí stejné osnovy, takže budete spojit studenty na tomto kurzu ve vzrušujícím a náročném prostředí. [+]

Března v Architectural design (International) Tento dvouletý kurz je určen pro zahraniční studenty, kteří hledají náročné studijního programu, který splňuje Královského institutu britských architektů (RIBA) Část 2 vzdělávací kritéria. Kurz probíhá paralelně k diplomu březen / PG v Advanced Architectural Design. Sdílí stejné osnovy, takže budete spojit studenty na tomto kurzu ve vzrušujícím a náročném prostředí. Budete rozvíjet své dovednosti v pokročilém designu, analýzy a architektonické kritiky navrhování složitých budov v různých kontextech a řešení sociálních, kulturních a environmentálních otázek. Tento kurz vyžaduje vysokou úroveň designu schopnosti a self-motivace. Budete studovat Rok 1 První ročník je zaměřen na konsolidaci své architektonického návrhu dovednosti. Budete seznámeni s myšlenkou architektury jako citlivého řešení základních sociálních otázek. Budete vzít třídu předmět v oblasti odborných znalostí zarovnán do výzkumu v oddělení a výzkumu a produkovat disertační práci na téma osobního zájmu vztahující se k návrhu. 2. ročník Budete se zavazují, významný architektonický projekt, na kterém jste povinna přijmout stanovisko k současné architektonické otázkách. To je rozvíjena prostřednictvím téma, které odráží své vlastní zájmy a tvůrčí ambice a je podporován podléhají tříd. Budete také zúčastnit učil kurz v odborných studií a řadu hostů přednášek. Studenti progredující od diplom Masters podniknout další semestr studia vykonávat aspekt projektu práce na vyšší úroveň detailů. Studijní pobyty poskytují příležitosti pro intenzivní vyšetření kultury a postaven tkaniny v různých městských a venkovských oblastech a to jak ve Velké Británii av zámoří. Nedávné výlety patří Barcelona, ​​Řím, Paříž a Benátky a méně známý Gdaňsk, Toledo a Monte Caruso. Studium v ​​zahraničí... [-]

MSc

Management / Logistika / řízení Zakázek MSc Dodavatelského řetězce A Operace

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2017 Spojené království Glasgow + 1 více

Řízení dodavatelského řetězce je široce přijímán jako kritické obchodní kompetence. Řízení dodavatelského řetězce zahrnuje: [+]

Proč tento kurz? Řízení dodavatelského řetězce je široce přijímán jako kritické obchodní kompetence. Řízení dodavatelského řetězce zahrnuje: počáteční návrh obstarávání materiálu a služeb zpracování a distribuce k zákazníkovi a to buď přímo, nebo prostřednictvím sítě distributorů V mnoha společnostech, 80% nebo více z jejich obratu tráví mimo organizaci. Tento kurz vám pomůže nabýt účinnosti při řízení tohoto. Je určen pro ty, kteří pracují nebo plánují práci v rámci řízení dodavatelského řetězce. Je vhodný pro ty, s pozadím v podpůrných funkcích, jako jsou také: odbyt údržba finance marketing Budete porozumět otázkám, pojmů, modelů, nástrojů a technik souvisejících s řízením dodavatelského řetězce. Co budete studovat Získáte důkladné pochopení strategické, taktické a provozní otázky týkající se řízení dodavatelských řetězců. Budete vybaven state-of-the-art konceptů, metod, technik a nástrojů přispívat k konkurenceschopnosti průmyslových a komerčních organizací po celém světě. Kurz se skládá povinné moduly a specializované moduly, stejně jako Masters disertační práce. Specializace umožňuje zvolit oblast zájmu, Operations Management, logistické řízení nebo řízení veřejné zakázky. Budete si vybrat oblast na registraci. Velké projekty Budete provedla výzkum disertační práce vztahující se k řízení dodavatelského řetězce. To je příležitost předvést dovednosti získané ve třídách v průběhu roku a aplikovat vědecké praxe. Dohlížet člen akademických pracovníků, budete provést revizi literatury a provést příslušnou studii. Akreditace Tento kurz je akreditován Chartered Institute pro zadávání veřejných zakázek a dodávek (CIPS) a Chartered Institute pro logistiku a dopravu (CILT). Vstupní požadavky První nebo druhé třídy Honours titul, nebo ekvivalent v inženýrství, technologie nebo obchodní související disciplíny. [-]

Msc / Pgdip / Pgcert Mechanika Biofluidů

Campus forma Denní studium 1 rok

Tento nově zahájený kurz MSc je prvním jednoročním vyučovaným kurzem věnovaným Biofluid Mechanics. Zahrnuje širokou škálu multidisciplinárního výcviku kinematiky a dynamiky tekutin souvisejících s biologickými systémy, lékařskou vědou, kardiovaskulárními zařízeními, numerickým modelováním a výpočtovou dynamikou tekutin. [+]

Proč tento kurz? Biofluidní mechanika aplikuje inženýrské, matematické a fyzikální principy tekutin pro řešení komplexních a mnohostranných problémů, především v biologii a medicíně, ale také v letectví a robotice. Tento nově zahájený kurz MSc je prvním jednoročním vyučovaným kurzem věnovaným Biofluid Mechanics. Zahrnuje širokou škálu multidisciplinárního výcviku kinematiky a dynamiky tekutin souvisejících s biologickými systémy, lékařskou vědou, kardiovaskulárními zařízeními, numerickým modelováním a výpočtovou dynamikou tekutin. Jednoroční program na plný úvazek vám nabízí jedinečnou příležitost vést novou generaci vysoce kvalifikovaných postgraduatek, kteří vytvoří nový model po celém světě pro akademickou sféru - s vědeckými znalostmi na světové úrovni, průmyslem - s vysoce konkurenčními dovednostmi v oblasti biomedicínského výzkumu Inženýrství a dynamiku tekutin a pro společnost - s lepším výcvikem pro práci s klinikami. Předmět je vyučován katedrou biomedicínského inženýrství s využitím dalších oddělení na Fakultě strojní a širší univerzity. Během kurzu budete podporovat silný tým akademických pracovníků s globálním spojením. Využijete jedinečné školení a inovativní prostředí výuky a učení. Budete studovat V semestrech 1 a 2 využijete povinné třídy a volbu volitelných tříd. Zbývající měsíce jsou věnovány projektové práci, předložené jako disertační práce (diplomové studium) nebo jako výzkumná práce (MSc studenti). Povinné třídy Biofluidní mechanika Průmyslový software Lékařská věda pro strojírenství Metodologie výzkumu Odborné studie v oblasti biomedicínského inženýrství Volitelné třídy Hemodynamika pro inženýry Numerické modelování v biomedicínském inženýrství Kardiovaskulární Devices Proces regulace zdravotnických prostředků Podnikání a komercializace v biomedicínském inženýrství Úvod do biomechaniky Metody konečných prvků pro problémy s hraniční hodnotou a přibližování Matematická biologie a modelování mořské populace Design... [-]

MSc / Pgdip / Pgcert V Mechatroniky A Automatizace

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Glasgow + 1 více

Tento kurz vám nabízí širokou úvod do problematiky vyskytly a techniky potřebné při vývoji pokročilých mechatronické produkty a automatizačních systémů. Mechatroniky a automatizace se stává stále důležitější disciplínou v dnešní digitální společnosti. Nové výrobky byly navrženy uplatnění mechatronické principy. Spotřebitelé a společnost mají prospěch ohromně z těchto nových inteligentních produktů, které ... [+]

MSc / PgDip / PgCert v mechatroniky & Automation Tento kurz vám nabízí širokou úvod do problematiky vyskytly a techniky potřebné při vývoji pokročilých mechatronické produkty a automatizačních systémů. Mechatroniky a automatizace se stává stále důležitější disciplínou v dnešní digitální společnosti. Nové výrobky byly navrženy uplatnění mechatronické principy. Spotřebitelé a společnost mají prospěch ohromně z těchto nových inteligentních produktů, které zahrnují: nejnovější mobilní telefony s funkcí mechatronické inteligentní robotické vysavače inteligentní vozíky Tento kurz vás vlaky na: olovo vývoj mechatroniky a automatizace produkt přispívají jako členové týmu k budoucímu vývoji produktu mechatronik poskytovat odborné znalosti jako mechatronické "specialisté" Kurz je zaměřen na: absolventi z relevantních kursů, kteří chtějí studovat mechatroniky a automatizace AV jejich zvolené kariéře ty, které v současné době pracují v mechatroniky a automatizace, kteří chtějí zlepšit své teoretické uzemnění a praktické dovednosti Budete studovat Budete mít řadu povinných a volitelných modulů. Projektová skupina postgraduální vám poskytuje školení průmyslu související. Obsah předmětu Povinné kurzy Výrobní automatizace Produktový design Techniky Produkt Modelování a vizualizace Skupina projektu Industrial Postgraduální Individuální projekt Projektové řízení Volitelné kurzy Vyberte si z tohoto seznamu Systémová integrace Metody designu Principy Control Techniques Vzdělávání a výuka Výukové metody zahrnují: přednášky tutoriály praktické laboratoře Posouzení Posouzení je podle písemných prací a zkoušek. Vstupní požadavky MSc - První nebo druhé třídy Honours degree, nebo ekvivalent v jakékoliv disciplíně. PgDip - Titul, nebo dobré HND a příslušná průmyslová zkušenost, mohou být považovány za vstup do postgraduální diplom. V závislosti na uspokojivém pokroku, studenti se mohou přenést z diplomu do... [-]

MSc / Pgdip / Pgcert V Městském Designu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Glasgow + 1 více

Tento kurz je určen pro odborníky a studenty, zlepšit jejich chápání města jako komplexní a dynamického systému. Zatímco vaše Důraz bude kladen na územní plánování a navrhování městských prostorů a budov, se bude rovněž považovat za různé ovlivňující faktory, které ovlivňují podobu ... [+]

MSc / PgDip / PgCert v urbanismu Poslední údaje a předpovědi o nadcházející míry urbanizace, aby měst nejčastější životní prostředí budoucnosti. Jaký život to bude za sedm miliard lidí, kteří budou žít ve stávajících nebo rozvoji měst? Města držet obrovský potenciál, ale zároveň jsou zdrojem stresu, nerovností a znečištění. Pracujeme na zlepšení města k lepšímu podpořilo plnění a různých životních stylů. Urbanismus má důležitou roli při určování jak současnou a budoucí podobu měst. Odpovědnost za rozvoj a řízení měst se stále více sdílen. Tento kurz je určen pro odborníky a studenty, zlepšit jejich chápání města jako komplexní a dynamického systému. Zatímco vaše Důraz bude kladen na územní plánování a navrhování městských prostorů a budov, se bude rovněž považovat za různé ovlivňující faktory, které ovlivňují podobu. Hlavním tématem je evropská metropole, nebo město regionu, v kontextu globalizace. Naučíte vypracovat vhodné strategie pro udržitelný rozvoj měst. To bude zahrnovat sociální, politické, ekonomické, ekologické, architektonické, estetické a psychologické aspekty. Budete studovat Váš kurz je poskytována prostřednictvím práce ve studiu, přednášky, semináře a výzkumného projektu. Studio zahrnuje práci na návrhu komplexního městské oblasti. To zahrnuje úrovně na celé město, okolí a individuálního veřejného prostoru vymezeného městské architektury. Kurz je silně spojena s výzkumnou agendou urbanistické studií jednotky. Vše, co se vyučuje v obou třídách a studio je založen na naší vynikající výzkumné záznam a pomáhá postupte. Oddělení je v partnerství desky s oddělením urbanistické studie na Glasgow University. Jeho renomovaní pedagogové a vědci přispívají nemovitosti a politiku a přehled praxe do kurzu. Vyučování Kombinace... [-]

MSc / Pgdip / Pgcert V Pokročilé Výroby: Technologie A Systémy

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Glasgow + 1 více

Tento kurz je zaměřen na zaměstnance a absolventy, kteří mají zkušenosti ve výrobě, zpracovatelském průmyslu, mechanické, produktový design, materiály, řízení výroby, nebo příslušného podniku, a kteří chtějí prohloubit své výrobní znalosti a dovednosti ... [+]

MSc / PgDip / PgCert v pokročilé výroby: technologie a systémy Tento kurz je zaměřen na zaměstnance a absolventy, kteří mají zkušenosti ve výrobě, zpracovatelském průmyslu, mechanické, produktový design, materiály, řízení výroby, nebo příslušného podniku, a kteří chtějí prohloubit své výrobní znalosti a dovednosti. Existuje omezený počet financovaných míst (poplatky + 3000 libra stipendium), k dispozici pro tento program pro studenty s domácí statusu poplatky účely (Skotsko a EU). Jelikož tyto jsou přidělovány na první přijde, ten dřív mele, žadatelé jsou povzbuzovány, aby co nejdříve. Zpracovatelský průmysl je stále jádro průmyslu v globálním kontextu. Navzdory obavám, že pracovních příležitostí pro absolventy mají sníženou, značný počet zaměstnavatelů vyjádřila specifické obtíže náboru pracovníků kvůli nedostatku kvalifikací a dovedností. Tento kurz vám pomůže zvýšit své kariérní vyhlídky a dá vám odborné znalosti v oblastech, jako jsou: Výrobní automatizace pokročilé výrobní techniky mikro / nano-výrobní Na konci kurzu budete mít větší pochopení metod, nástrojů a technik vztahujících se k pokročilé výrobní technologie a systémy. Budete mít možnost uplatnit své znalosti a dovednosti, díky své účasti v projektech řešit některé z technologických problémů, jimž v současnosti čelí průmyslem. Kurz probíhá společně s Advanced tváření výzkumného střediska (AFRC). AFRC podporuje průmyslu prostřednictvím aplikovaného výzkumu v tváření a kování. Je to sponzorována velkých mezinárodních společností, včetně Rolls-Royce a Boeing. Budete studovat Budete mít kombinaci povinných a volitelných vyučovaných modulů. Velké projekty Budete provést individuální a skupinové projektu. U skupinových projektů, budete mít možnost pracovat s průmyslovým klientem. Pro jednotlivé projekty, v závislosti na zapojení orgánů dohledu "a... [-]

MSc / Pgdip / Pgcert V řízení Provozu Ve Strojírenství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Glasgow + 1 více

Řízení provozu je rozhodující pro úspěch dodávání spokojenosti zákazníků. Tento kurz vám dává teorie, koncepty a nástroje, aby bylo možné analyzovat a implementovat řešení otázek řízení operace, ve strojírenském prostředí. Budete porozumět do hloubky v provozních otázek týkajících se strojírenský průmysl na celém světě. Kurz je zaměřen na absolventy, kteří chtějí rozšířit své znalosti z ... [+]

MSc / PgDip / PgCert v řízení provozu ve strojírenství Řízení provozu je rozhodující pro úspěch dodávání spokojenosti zákazníků. Tento kurz vám dává teorie, koncepty a nástroje, aby bylo možné analyzovat a implementovat řešení otázek řízení operace, ve strojírenském prostředí. Budete porozumět do hloubky v provozních otázek týkajících se strojírenský průmysl na celém světě. Kurz je zaměřen na absolventy, kteří chtějí rozšířit své znalosti z technologického stupně vysokoškoláka, nebo kteří chtějí pracovat v rámci strojírenského průmyslu. Budete studovat Kurz je zaměřen na širší strategické a globální problémy, kterým čelí inženýrské organizace. Zkoumá použití a aplikaci technik, které umožňují operace efektivitu. Konečný důraz je kladen na provozních plochách. Struktura kurzu a obsah jsou založeny na provozních potřebách 21. století inženýrských organizací. Většina obsahu se vztahuje i na některé servisní organizace. Velké projekty Budete provedla výzkum disertační práce vztahující se k řízení provozu. To je příležitost předvést dovednosti získané ve třídách v průběhu roku a aplikovat vědecké praxe. Dohlížet člen akademických pracovníků, budete provést přezkum literatury a provést náležité studii. Budete také zavazují, průmyslový týmový projekt s obchodní organizace. Zástupce firmy je jmenován spolupracovat s týmem. Týmy jsou přiděleny oddělení akademického poradce, který poskytuje podporu a poradenství v průběhu celého projektu. Výsledné řešení projektu obvykle zahrnuje: zpráva, která by měla být strategickým přínosem pro klienta organizace podporující modely a informace prezentace na oddělení průmyslových projektů události Vybavení Katedra designu, výroba a Správa Engineering laboratoře jsou vybaveny state-of-the-art rapid prototyping a výrobních nástrojů a strojů. To vám pomůže navrhnout, prototyp, vyrábíme a provádíme... [-]

MSc / Pgdip V Lodí A Offshore Struktur

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Glasgow

Tento kurz byl vyvinut reakci na poptávku po konstruktéry, kteří mohou navrhnout a posoudit nové lodě a offshore struktur. Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších souvisejících oborů. Budete seznámeni s mez pevnosti, únava a designových konceptů pro konstrukčních prvků lodí a offshore plovoucích systémů. Budete také získat ... [+]

MSc / PgDip do lodí a offshore struktur Tento kurz byl vyvinut reakci na poptávku po konstruktéry, kteří mohou navrhnout a posoudit nové lodě a offshore struktur. Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších souvisejících oborů. Budete seznámeni s mez pevnosti, únava a designových konceptů pro konstrukčních prvků lodí a offshore plovoucích systémů. Budete také získat znalosti o chování materiálu spolu s faktory, které ovlivňují dynamické chování zařízení na volném moři. Oddělení námořní architektury, Ocean & Marine Engineering (NaOMe), vedoucí instituce ve Skotsku, nabízí vynikající výuky a výzkumných zařízení v námořní architektury, oceán a námořní inženýrství, které rozšíří vaše kariérní příležitosti v námořní architektury, námořní, pobřežní ropy a plynárenství. Budete studovat Váš Kurz se skládá ze tří částí: učební moduly skupinový projekt Individuální projekt (pouze MSc) skupinový projekt Budete součástí skupiny tří až pěti lidí v "poradenských týmech" po dobu 10 týdnů adresování praktický inženýrský problém. Poté budete mít možnost prezentovat zprávu na panelu průmyslových odborníků. Tento projekt zvýší vaše tým pracuje a komunikační dovednosti. To také poskytuje cenný přístup k průmyslovým kontaktů. To vám dá dobré pochopení všech aspektů výzkumné práce. Kromě toho musí být technologická studie doprovázen průzkumu významu a použitelnosti zjištění k námořním odvětví jako celku. Naučíte se účinné způsoby k získávání informací, k rozdělení zátěže a delegovat mezi skupiny, analyzovat jejich výsledky a ocenit širší důsledky celého projektu. In-hloubkové technologická studie budou doprovázet stále důležitější způsobilosti v manažerských dovedností, zajištění kvality a řádné posouzení ekonomických, politických, sociálních a... [-]

MSc / Pgdip V Námořním Strojírenství

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Glasgow

Tento program umožňuje postgraduální inženýry nebo ty z příbuzných disciplín se specializují na, nebo převést na, námořní inženýrství. Lodní strojírenství zahrnuje systémy a zařízení na palubě mořské vozidla, včetně ... [+]

MSc / PgDip v Marine Engineering Tento program umožňuje postgraduální inženýry nebo ty z příbuzných disciplín se specializují na, nebo převést na, námořní inženýrství. Lodní strojírenství zahrnuje systémy a zařízení na palubě námořních vozidel včetně: design výstavba instalace podpora Tam je zvláštní důraz na pohonných a řídicích systémů. Vysoká účinnost a nízké dopad na životní prostředí z lodních motorů jsou klíčové faktory zajišťující ekonomický provoz a ochranu životního prostředí v oblasti námořní přepravy. To má významné důsledky pro hospodářský úspěch a dopadu na životní prostředí. Oddělení námořní architektury, Ocean & Marine Engineering (NaOMe), vedoucí instituce ve Skotsku, nabízí vynikající výuky a výzkumných zařízení v námořní architektury, oceán a námořní inženýrství, které rozšíří vaše kariérní příležitosti v námořní architektury, námořní, pobřežní ropy a plynárenství. Budete studovat Program se skládá ze tří částí: učební moduly skupinový projekt Individuální projekt (pouze MSc) Skupinový projekt Budete součástí skupiny tří až pěti lidí v "poradenských týmech" po dobu 10 týdnů adresování praktický inženýrský problém. Poté budete mít možnost prezentovat zprávu na panelu průmyslových odborníků. Tento projekt zvýší vaše tým pracuje a komunikační dovednosti. To také poskytuje cenný přístup k průmyslovým kontaktů. To vám dám dobré pochopení všech aspektů výzkumné práce. Kromě toho musí být technologická studie doprovázen průzkumu relevance a použitelnost zjištění námořního průmyslu jako celku. Naučíte se účinné způsoby k získávání informací, k rozdělení zátěže a delegovat mezi skupiny, analyzovat jejich výsledky a ocenit širší důsledky celého projektu. In-hloubkové technologická studie budou doprovázet stále důležitější způsobilosti v manažerských dovedností, zajištění kvality a řádné posouzení... [-]

MSc / Pgdip V Offshore Plovoucích Systémů

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Glasgow

Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí pokračovat v kariéře v offshore inženýrství. To vám poskytuje praktické znalosti offshore plovoucích systémů. Budete vypadat na jejich koncepcí, projektování a montáže. Budete také získat solidní základ matematických a inženýrských fundamenty. Díky celosvětové hledání ... [+]

MSc / PgDip v offshore Plovoucí Systems Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí pokračovat v kariéře v offshore inženýrství. To vám poskytuje praktické znalosti offshore plovoucích systémů. Budete vypadat na jejich koncepcí, projektování a montáže. Budete také získat solidní základ matematických a inženýrských fundamenty. Díky celosvětové hledání offshore ropy a zemního plynu pohybující se do stále nepřátelských oblastí oceánu a hluboké a ultra-hluboké vodě, plovoucí systémy jsou stále široce používán. Plovoucí systémy musí být navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely drsné prostředí s inovačních metod a technik, přijímání vyvíjet robustní, stejně jako ekonomicky efektivní a bezpečné konstrukce. Při plnění těchto úkolů, starost o životní prostředí je stále větší význam. Oddělení námořní architektury, Ocean & Marine Engineering (NaOMe), vedoucí instituce ve Skotsku, nabízí vynikající výuky a výzkumných zařízení v námořní architektury, oceán a námořní inženýrství, které rozšíří vaše kariérní příležitosti v námořní architektury, námořní, pobřežní ropy a plynárenství. Budete studovat Program se skládá ze tří částí: učební moduly skupinový projekt Individuální projekt (pouze MSc) Skupinový projekt Budete součástí skupiny tří až pěti lidí v "poradenských týmech" po dobu 10 týdnů adresování praktický inženýrský problém. Poté budete mít možnost prezentovat zprávu na panelu průmyslových odborníků. Tento projekt zvýší vaše tým pracuje a komunikační dovednosti. To také poskytuje cenný přístup k průmyslovým kontaktů. To vám dá dobré pochopení všech aspektů výzkumné práce. Kromě toho musí být technologická studie doprovázen průzkumu významu a použitelnosti zjištění k námořním odvětví jako celku. Naučíte... [-]

MSc Design Engineering with Product Development

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2017 Spojené království Glasgow + 1 více

[+]

Uchazeči musí mít CEng akreditovány Beng / BSC (Hons), bakalářský diplom prvního stupně, aby v souladu s plnými registračních požadavků CEng. První nebo druhé třídy Honours titul, nebo ekvivalent v příslušném inženýrství, technologie nebo vědní disciplína. [-]

Msc Pokročilé Strojírenství

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2017 Spojené království Glasgow + 1 více

Tento kurz je akreditován Institution of Mechanical Engineers (IMechE) a poskytuje cestu pro vás k dosažení stavu autorizovaným inženýrem. [+]

[-]

MSc Sustainable Engineering: Renewable Energy Systems and Environment

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2017 Spojené království Glasgow + 1 více

[+]

Velké projekty Akreditace Vybavení Studentské soutěže [-]

MSc V Elektroenergetice S Podniky

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Glasgow

Tento kurz uznává potřebu kvalifikovaných absolventů k řešení největších světových problémů v elektrických systémech energie a síly. Nabízí ucelený program se zaměřením na design, provozu a analýzu napájecích systémů, elektrárny, obnovitelné zdroje energie a průmyslových elektrických zařízení týkajících se liberalizovaný napájení průmyslu a globalizovaných trzích a řidiči v oblasti životního prostředí. Kurz poskytuje pokročilé úrovně ... [+]

MSc v oboru elektroenergetiky s obchodními Tento kurz uznává potřebu kvalifikovaných absolventů k řešení největších světových problémů v elektrických systémech energie a síly. Nabízí ucelený program zaměřený na: konstrukce, provoz a analýza napájecích systémů elektrárna obnovitelných zdrojů energie a průmyslové elektrické zařízení týkající se liberalizovaném napájecího průmyslu globalizovaných trzích a ovladače pro životní prostředí Kurz poskytuje pokročilou úroveň znalostí a porozumění potřebné pro náročné, dobře placené a vzrušující kariéru v dynamické a vysokým růstovým elektrické energie a odvětví obnovitelných zdrojů energie. Budete studovat Je tu dva semestry povinných a volitelných tříd, následuje tříměsíční letní výzkumného projektu ve vaší zvolené oblasti. Je tu možnost provést toto ven přes konkurenční magisterského průmyslových stáží útvaru. Tyto stáže jsou nabízeny ve spolupráci s vybranými oddělení průmyslovými partnery, včetně ScottishPower, SmarterGridSolutions a SSE. Budete řešit reálné technické problémy, kterým čelí partnera, s návštěvami na místě, přístup a poskytování příslušných technických údajů a / nebo zařízení uvedených, spolu s průmyslem mentorem a akademického školitele. Obsah předmětu Povinné kurzy (září až květen) Advanced Power Analysis & Protection System High Voltage Technology & Elektromagnetická kompatibilita Výkonová elektronika pro energetiku & Drive Control Přiřazení a odborných studií Volitelné kurzy Si vybrat alespoň dva z tohoto seznamu podnikových informačních systémů Řízení Advanced Project Power System Ekonomika, Trhy & Asset Management Větrná energie a Distribuované zdroje energie Větrná turbína Control softwarové inženýrství Léto (červen-září) MSc výzkumný projekt / Internship Vzdělávání a výuka Používáme kombinaci metod výuky a učení, včetně interaktivních přednášek, řešení problémů seminářích a praktických laboratoří projektové bázi. Naše technické... [-]

MSc V Globální Management Inovací

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Glasgow Dánsko Aalborg Německo Hamburg + 4 více

Program je rozdělen do čtyř semestrů v průběhu dvou let. Budete trávit svůj první rok na Strathclyde. Budete získat praktické zkušenosti s prací v rámci globálně distribuovaných týmů a s průmyslovým klientem. V prvním pololetí roku 2, budete buď provést hloubkovou studii řízení inovací v Německu nebo průmyslovém stáž v Dánsku. V posledním semestru budete mít na projektu diplomové práce. To je pod dohledem Rok 2 hostitelskou institucí ... [+]

MSc v Global Management Innovation MSc v Global Management inovací je jedinečný dvouletý program. Je nabízen společně: University of Strathclyde Aalborg University (Dánsko) Hamburg University of Technology (Německo) Budete mít možnost studovat na dvou vysokých školách. Kurz je zaměřen na nové výzvy v oblasti inovačního globálního podniku a poskytuje vám: praktické a globální perspektiva řízení inovací dovednosti vztahující se k větším nadnárodním organizacím a menší podniky širší pohledy na inovační management, včetně: řízení technologie výzkum a vývoj výrobek / službu rozvoj zvýšená schopnost výzkum Budete studovat Program je rozdělen do čtyř semestrů v průběhu dvou let. Budete trávit svůj první rok na Strathclyde. Budete získat praktické zkušenosti s prací v rámci globálně distribuovaných týmů a s průmyslovým klientem. V prvním pololetí roku 2, budete buď provést hloubkovou studii řízení inovací v Německu nebo průmyslovém stáž v Dánsku. V posledním semestru budete mít na projektu diplomové práce. To je pod dohledem Rok 2 hostitelskou institucí. Rok 1 Povinné kurzy Skupina projektu Industrial Global design Lidé, organizace a technologie Strategický Management Technology Operace Supply Chain Metody návrhu Řízení inovací Design Management Volitelné kurzy Vyberte si z tohoto seznamu Produktový design Techniky strategické řízení dodavatelského řetězce Enterprise Resource Planning Znalostní inženýrství a management pro inženýry Engineering Risk Management Řízení Total Quality & Continuous Improvement Základy Lean Six Sigma Udržitelný Product Design & Manufacturing Produkt kalkulace & Financial Management Systémy myšlení & Modeling Správa informací 2. ročník Budete mít možnost studovat na dvou vysokých školách. Hamburg University of Technology Aalborg University Vzdělávání a výuka... [-]

MSc V Inženýrském Stavitelství (s Volitelnými Specializovanými Proudy)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Glasgow + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám širokého spektra strojírenství. Jako student Masters, získáte specialistu a obecné dovednosti potřebné k vedení budoucí vývoj. Tenhle rok MSc v inženýrském stavitelství je vhodná pro absolventy s pozadím v jakékoliv disciplíně stavebnictví. Žadatelé s mírou ve strojírenství v oblasti životního prostředí, věda země, matematiky, fyziky a strojírenství mohou být také považována ... [+]

MSc v oboru stavebnictví (s volitelnými specializovanými proudy) Inženýrské absolventi jsou ve vysoké poptávce z náborových firem po celém světě. Tento kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám širokého spektra strojírenství. Jako student Masters, získáte specialistu a obecné dovednosti potřebné k vedení budoucí vývoj. Tenhle rok MSc v inženýrském stavitelství je vhodná pro absolventy s pozadím v jakékoliv disciplíně stavebnictví. Lze také zvážit Žadatelé s mírou ve strojírenství v oblasti životního prostředí, věda země, matematiky, fyziky a strojírenství. Můžete absolvovat s MSc v oboru stavebnictví nebo se rozhodnete sledovat odborný s názvem proud: Civil Engineering s Structural Engineering & Project Management Civil Engineering s geotechniky a Project Management Civil Engineering s Geoenvironmental Engineering & Project Management Budete studovat Budete mít povinnou modul Stavební inženýrství design projektů. Tento modul vám dává možnost pracovat na reálných projektech. Můžete si vybrat mezi projektu energie z obnovitelných zdrojů nebo průmyslového projektu. Budete rozvíjet komplexní a inovativní návrhy, které zahrnují stavební inženýrství, geotechnické inženýrství a vodní inženýrství, řízení, ochrany životního prostředí a finanční plánování. Budete také mít povinné modul výzkumných protokolech pro Science & Engineering, která podporuje projektu disertační práce. Máte také široký výběr volitelných modulů. Po úspěšném absolvování učil složky, budete provést disertační práce. Pokud jste na jeden z specialisty potoků budete provést výzkumný projekt na téma vztahující se k tomuto proudu. Disertační práce může být spojena s průmyslovou umístění a pracoval společně s průmyslovým partnerem. Obsah předmětu Povinné třídy pro všechny MSc Civil Engineering studentů (včetně odborných proudů) Stavební inženýrství design projektů Výzkumné... [-]

MSc V Lodi A Pobřežní Technologie

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Glasgow Německo Hamburg + 2 více

Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí získat pokročilé znalosti v širokém rozsahu předmětů z lodi a offshore technologií. Toto dvouleté studium je nabízen společně s Hamburg University of Technology (TUHH) v Německu. Rok 1 je dokončena v Strathclyde a rok 2 v Hamburku. Ocenění se provádí ve jménu obou univerzit ... [+]

Proč tento kurz? Tento program je určen pro postgraduální inženýry v námořní architektury, pobřežní inženýrství, strojírenství a dalších příbuzných oborů, kteří chtějí získat pokročilé znalosti v širokém rozsahu předmětů z lodi a offshore technologií. Tento dvouletý kurz je nabízen společně s Hamburg University of Technology (TUHH) v Německu. Rok 1 je dokončena v Strathclyde a rok 2 v Hamburku. Ocenění se provádí ve jménu obou univerzit. Vybavení Máme vynikající výukové prostory na University of Strathclyde, včetně: Catalina - naše resortní závodní jachta Kelvin Hydrodynamika Lab - největší loď model experiment nádrž na univerzitách ve Velké Británii Tažení / vlna nádrž výhradně pro účely výuky Marine laboratoř motor Vodík laboratorní palivový článek Špičkové počítačové vybavení Průmyslový standard software TUHH je jeden z německých nejnovějších a nejúspěšnějších univerzit. Učitelé Vy jste učil školený personál s různými odbornými znalostmi a výzkumné činnosti. Akreditace Všechny naše studijní programy jsou a být (2014) odborně Royal Institution of Naval architektů (RINA) a The Institute of Marine Engineering, Science and Technology (IMarEST) jménem Engineering rady UK. Studentské soutěže Oddělení námořní architektury, oceánu a lodního stavitelství podporuje a propaguje studenty v různých soutěžích a oceněních, od peněžních stipendia pro nejvýkonnějších studenty do nejvyšší ocenění z mezinárodních organizací. V posledních letech se studenti z NaOMe byly triumfální v následujících soutěží vysoké profilu: Science, Engineering & Technology Student of the Year Awards (sada) Nejlepší Maritime Technology Student (SET Awards) Dvojnásobný vítěz BP Ultimate Field Trip soutěže Strathclyder of the Year Další informace Před zahájením druhý ročník (Hamburk), budete mít možnost... [-]

MSc V Oboru Inženýrství životního Prostředí

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Glasgow + 1 více

Charakteristickým rysem tohoto kurzu je jeho vysoce aktuální povaha. Glasgow byl prochází rozsáhlou obnovu měst. To zahrnovalo stavbu na pozemku, který je byl kontaminován v minulosti. Budete mít cílů protestního "reálném světě" problémy, ke studiu v blízkosti univerzity. Tento MSc poskytuje znalosti a dovednosti, aby vás vybaví pro kariéru v obou inženýrství nebo vědy o životním prostředí ... [+]

MSc v oboru techniky prostředí Úzce spojena s požadavky odvětví, tento kurz splňuje potřeby: obnova měst ochrana životního prostředí Investice do infrastruktury podklady ve Skotsku a na celém světě Charakteristickým rysem tohoto kurzu je jeho vysoce aktuální povaha. Glasgow byl prochází rozsáhlou obnovu měst. To zahrnovalo stavbu na pozemku, který je byl kontaminován v minulosti. Budete mít cílů protestního "reálném světě" problémy, ke studiu v blízkosti univerzity. Tento MSc poskytuje znalosti a dovednosti, aby vás vybaví pro kariéru v obou inženýrství nebo vědy o životním prostředí. Budete studovat Budete sledovat učební plán pěti hlavních tříd a širokou škálu volitelných tříd. Každá třída se vyučuje na dvě až tři hodiny týdně v průběhu osmi až 12 týdnů. Po úspěšném dokončení učil komponenty, budete provést disertační práce od června do srpna. Kromě disertačních témat navržených vůdci kurzu a průmyslovými partnery, můžete navrhnout témata, která mohou být relevantní pro svého zaměstnavatele. Pro částečný úvazek studie moduly lze užívat po dobu dvou let (navštěvujících kurzy obvykle jeden den v týdnu) s disertační práce dokončena v roce 2 nebo 3. Pracovní umístění V rámci třídy nezávislé studie ve spolupráci s průmyslem můžete použít pro práci s průmyslovými projekty. Vybavení Naše laboratorní zařízení, jsou dobře vybavené pro široký rozsah měření v oblasti životního prostředí. High-technologické přístrojové vybavení a prostor jsou k dispozici, aby prošetřila: mikrobiologie životního prostředí a molekulární biologie environmentální a analytická chemie Monitorování znečištění ovzduší mechaniky a kvalita půdy ekotoxikologie Obsah předmětu Povinné kurzy Chemie životního prostředí Zásady environmentální mikrobiologie Výzkumné Protokoly pro Science... [-]

MSc V Oboru Komunikace, řízení A Zpracování Digitálního Signálu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Glasgow

Tento full-time kurz zahrnuje teoretické a praktické aspekty teorie komunikace a sítě, základní regulační techniky a digitálního zpracování signálu (DSP). Všechna tato témata jsou velmi důležité pro informační a komunikační věku. Budete získat pokročilé znalosti zásad komunikačních, řídicích a DSP domén. Budete také rozvíjet porozumění současných a budoucích vývoje a ... [+]

MSc v komunikaci, řízení a Digital Signal Processing Tento full-time kurz zahrnuje teoretické a praktické aspekty teorie komunikace a sítě, základní regulační techniky a digitálního zpracování signálu (DSP). Všechna tato témata jsou velmi důležité pro informační a komunikační věku. Budete získat pokročilé znalosti zásad komunikačních, řídicích a DSP domén. Budete také rozvíjet porozumění současných a budoucích vývoje a technologií v rámci těchto tří disciplín. Spolu s plnou akreditaci od instituce pro inženýrství a technologie (IET), bude tento kurz vám umožní využít pracovních příležitostí v celé řadě odvětví, včetně: ovládání telekomunikace zpracování signálu elektronika Uživatelských IT společnosti EDF Energy, Siemens a Texas Instruments jsou jen některé z nadnárodních společností, kde naši absolventi mají zajištěné pozice. Budete studovat Budete mít dva semestry povinných a volitelných vyučovaných tříd. Ty jsou následovány tříměsíční výzkumného projektu ve vaší zvolené oblasti. Příležitosti existují udělat projekt prostřednictvím konkurenčních magisterského průmyslových stáží útvaru. Tyto stáže jsou nabízeny ve spolupráci s vybranými oddělení průmyslovými partnery, včetně Selex ES, ScottishPower, SmarterGridSolutions. Budete řešit reálné technické problémy, kterým čelí partnera, s návštěvami na místě, přístup a poskytování příslušných technických údajů a / nebo zařízení uvedených, spolu s průmyslem mentorem a akademického školitele. Obsah předmětu Povinné kurzy (Od září do května) Digitální zpracování signálu Principy Informace Transmission & Security Principy Přiřazení a odborných studií Volitelné kurzy Si vybrat alespoň dva z tohoto seznamu Komunikační sítě Pokročilé digitální zpracování signálu Principy Embedded Systems design Image Processing & Video Control Techniques Léto (červen-září) MSc výzkumný projekt / Internship Vzdělávání a výuka Používáme kombinaci metod... [-]

MSc V Pokročilém Elektroenergetice

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Glasgow

To je Spojené království je první dva-rok na plný úvazek MSc v Advanced elektroenergetiky. Chcete-li být efektivní energetik budete potřebovat dobré znalosti podchycení technologií a uživatelských a aplikačních požadavků. Můžete také vyžadují pevné pochopení podnikání a regulační prostředí, že národní a nadnárodní elektrárny a utility společnosti musí pracovat v rámci. Tento kurz spojuje pokročilé znalosti ve všech aspektech na elektrická ... [+]

MSc v Advanced elektroenergetiky To je Spojené království je první dva-rok na plný úvazek MSc v Advanced elektroenergetiky. Chcete-li být efektivní energetik budete potřebovat dobré znalosti podchycení technologií a uživatelských a aplikačních požadavků. Můžete také vyžadují pevné pochopení podnikání a regulační prostředí, že národní a nadnárodní elektrárny a utility společnosti musí pracovat v rámci. Tento kurz spojuje pokročilé znalosti ve všech aspektech elektrické energie a energetických systémů, doplněné o studiích na trzích s elektřinou a napájecí systémy ekonomie. Kurz je určen pro pokročilé školení, které potřebujete pro kariéru v Dynamic Power a energetiky. Budete studovat Rok 1 Budete mít výběr z povinných a volitelných vyučovaných tříd. To je spojeno s školení v oblasti podnikání a řízení projektů dovedností a výzkumných metod a technik. Potenciální Rok 2 výzkumné projekty jsou zkoumány v průběhu tohoto roku prostřednictvím dokončení mini-projektu, s finální téma dohodnuté na začátku roku 2. 2. ročník Budete se zavazují, hlavní výzkumný projekt v rámci elektrické energie a energetických oborů. Budete také zvolit řadu pokročilých vyučovaných modulů, jejichž cílem je rozšířit znalosti o zvolené téma. Vybavení Budete mít exkluzivní přístup k naší rozsáhlé výpočetní sítě a účelové výukových prostor včetně naší venkovní testovacího zařízení pro fotovoltaiku vysokého napětí laboratoři, vybavené nejmodernějšími technologiemi, včetně: LDS 6-digital částečný výboj Test & měřicí systém Marx impulsů a GIS testovací soupravy £ 1M distribuční síť a ochrana laboratoř obsahující 100kVA microgrid, asynchronní stroje a programu zatížení bank Budete mít přístup do Velké Británie jediné hi-fi ovládací místnosti simulace apartmá a demonstrace Power Networks Centre... [-]

Contact

Engineering Faculty Office, University of Strathclyde

Adresa, 1. řádek G1 1XQ Glasgow, United Kingdom
Website http://www.strath.ac.uk/engineering/
Telefonní číslo +44 (0)141 548 2749

Telefonní číslo

Telefonní číslo