The University of Law Business School

Úvod

Read the Official Description

O univerzitě právnické obchodní školy

University of Law Business School je průkopnická nová obchodní škola, která byla zahájena v roce 2015 Právnickou univerzitou. Kvalifikace z University of Law Business School vám dává všechny důležité výhody při podání žádosti o první zaměstnání a během vaší budoucí kariéry. Máme bezkonkurenční úspěch, se záviděníhodným rekordem zaměstnání 97%.

Struktura a správa

Univerzita práva se řídí správní radou a výkonným týmem.

Představenstvo je tvořeno výkonnými řediteli a nezávislými neexekutivními řediteli. Jejím úkolem je dohlížet na všechny aspekty činnosti univerzity, přičemž je zodpovědná za zajištění jejich akademické kvality a regulačních požadavků.

Výkonný tým odpovídá za strategický rozvoj a každodenní řízení univerzity.

Naše historie

Univerzita práva má více než 100 let zkušeností se světovými renomovanými programy pro právníky. Univerzita právnické fakulty navazuje na tyto silné tradice blízké podpory studentů, mimořádné kvality výuky a kariérního zaměření.

Náš inovativní přístup

Jsme zapojeni do světa podnikání a my jsme odhodláni vyrábět generaci obchodních vůdců, kteří budou pokračovat ve vyspělosti ve Velké Británii i mimo ni. Pro nás začíná tento proces v první den vašeho kurzu. Poskytneme vám ponořující, povzbudivé zkušenosti, které vás přimějí přemýšlet a přimět vás, abyste toto myšlení použili v praxi.

Získejte odborné kvalifikace

Naše diplomy jsou navrženy tak, aby vás vedly na cestě k profesionálnímu obchodnímu úspěchu. Všechny naše diplomy vedou k akreditaci CMI ve vedení a vedení. Naše specializace byly vyvinuty s využitím pokynů od odborných profesních organizací, které vám poskytují profesionálně zaměřenou cestu k zaměstnání.

Jak se přihlásit

Pokud jste nezávislí, disciplinovaní a chcete získat obchodní znalosti s reálnými komerčními scénáři, budete se vejít přímo na University of Law Business School. Ať už jste již v systému UCAS nebo chcete požádat přímo z Velké Británie nebo ze zahraničí, obraťte se, abyste zjistili, jak můžete začít svou obchodní kariéru.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Finanční řízení Podniku

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Londýn Německo Berlin + 2 více

Manažerské finanční řízení MSc je akreditováno Chartered Management Institute (CMI) a je zaměřeno na absolventy, kteří mají zájem na rozvoji hlubokých odborných znalostí a kritické znalosti klíčových aspektů finančního řízení podniků, a zejména kdo jsou Chtějí pokračovat v kariéře v podnikovém nebo podnikovém financování. [+]

MSc finanční řízení podniku

Manažerské finanční řízení MSc je akreditováno Chartered Management Institute (CMI) a je zaměřeno na absolventy, kteří mají zájem na rozvoji hlubokých odborných znalostí a kritické znalosti klíčových aspektů finančního řízení podniků, a zejména kdo jsou Chtějí pokračovat v kariéře v podnikovém nebo podnikovém financování.

Tento studijní program vám pomůže vytvořit širokou porozumění z nejdůležitějších pojmů v oblasti financí, s strategického hlediska. Je ideální pro zájemce o budoucí kariéru v bankovnictví, osobní finance, podnikových financí, nebo jako účetní, který nabízí vynikající základ pro vaši kariéru nebo pro další studium. Stejně jako získání formální kvalifikace, budete budovat portfolio dovedností, které můžete ukázat na budoucích zaměstnavatelů.... [-]


MSc Mezinárodní Marketing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Londýn Německo Berlin + 2 více

MSc mezinárodní marketing je akreditován Chartered Management Institute (CMI) a je postgraduální titul se silným zaměřením na zaměstnatelnost. [+]

MSc Mezinárodní Marketing

MSc mezinárodní marketing je akreditován Chartered Management Institute (CMI) a je postgraduální titul se silným zaměřením na zaměstnatelnost. Je zaměřena na absolventy, kteří mají zájem o rozvoj hlubokých odborných znalostí a kritické chápání klíčových aspektů mezinárodního marketingu.

Kurz poskytuje rozvoj mezinárodního marketingu odborných znalostí, pokrývající témata marketingového vedení, organizace pověst, rozhodování a vznikající témat. V celém programu, zjistíte, odborné pojmy týkající se marketingového řízení, stejně jako učení, jak rozvíjet strategické marketingové plány, které mohou podpořit mezinárodně úspěšnou organizaci.... [-]


Vedení MSc Strategic Business

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Londýn Německo Berlin + 2 více

MSc ve strategickém řízení podniku je akreditován Chartered Management Institute (CMI) a je zaměřena na absolventy, kteří mají zájem o rozvoj in-hluboké znalosti a kritického pochopení klíčových aspektů strategického podnikání a řízení. [+]

MSc Strategické řízení podniku

MSc ve strategickém řízení podniku je akreditován Chartered Management Institute (CMI) a je zaměřena na absolventy, kteří mají zájem o rozvoj in-hluboké znalosti a kritického pochopení klíčových aspektů strategického podnikání a řízení. Zejména ty, kteří hledají sledovat, postoupit nebo přepnout na kariéru v oblasti podnikání a řízení budou mít prospěch z tohoto kurzu.

Budete rozvíjet široké znalosti z nejdůležitějších pojmů v oblasti řízení s strategického hlediska. De Broc hrdá na hloubce a praktický význam znalostí vydanému dne svých programů akademiky s praktickými zkušenostmi. Budete aplikovat teoretické koncepty a obchodních modelů na reálných životních případových studií, v prostředí založeném na praxi. Kurz lze studovat on-line nebo na akademické půdě. Tento stupeň je ideální pro zájemce o budoucí kariéru v oblasti podnikání a řízení, včetně rolí, jako manažer, konzultant, analytik nebo podnikatele. ... [-]


Contact
Adresa
Fountain Court
Braboeuf Manor
Old Portsmouth Road
Guildford
GU3 1HA

GU3 1HA GB
Adresa destinace
London Bloomsbury
14 Store Street
WC1E 7DE, London

London, Anglie, WC1E 7DE GB
Adresa destinace
UK Online, GB