University of Leeds, Faculty of Biological Sciences

Úvod

Read the Official Description

University of Leeds fakulty biologických věd je jedním z předních vědy o živé přírodě fakult ve Velké Británii, přitahuje vynikající magisterské studenty z celého světa.

Výzkum excellence podporuje náš trénink a interdisciplinarita je velmi důležité; studenti těžit z interakce nejen ve Velké Británii, ale s akademickými komunitami po celém světě. Naše je velmi živé a dynamické prostředí, s dohledem a výukou prostřednictvím špičkových výzkumníků, mnoho odborníků na světové úrovni, kteří přinášejí nejnovější řezání-hrana výzkumu pro studenty učení.

Naše postavení mezi elitou ve Velké Británii pro biologický výzkum potvrdil v posledním vládním Research Assessment Exercise (RAE), roku 2008, kdy jsme byli zařazeni 4. biologických věd ve Velké Británii vedoucí vědeckého časopisu Nature na základě počtu zaměstnanců produkci výzkumu, který byl " přední světový "nebo" mezinárodně vynikající ".

Naše vize

Pro dosažení vynikajících výsledků v oblasti vzdělávání a výzkumu, a zajistit si místo v top 10 vědy o životě fakult ve Velké Británii, jak pro výzkum a zkušeností studentů.

Chcete-li sledovat naši vizi, jsme identifikovali následující priority:

Podpora budoucí výzkumnou činnost do souladu s "Grand Challenge" oblasti translační biomedicíny a udržitelnosti, aby bylo dosaženo mezinárodní excelence ve výzkumu Vložení světové studentské vzdělávací zkušenost, která klade důraz na výuku v oblasti výzkumu-vedl a zaměstnatelnosti.

Jsme hrdí na naše vyučování, a jsme odhodláni poskytovat studentům s velmi nejlepší studentskou zkušenosti prostřednictvím výuky výzkumu-vedl a vynikající akademické podpory. Důsledně provádíme také v Národní studentský průzkum a náš závazek studenta vzdělání bylo uznáno prostřednictvím externích ocenění pro studenty prostřednictvím programů, jako je Přírodovědné inženýrství a technologie (SET), ocenění a zaměstnancům Národní Přednášející ocenění.

Významné investice do naší infrastruktury přispívají k naší dynamické a živé výzkumného prostředí a nabízí vynikající příležitosti pro náběžné hrany výzkumu zaměřeného kolem klíčových oblastech. Mezi ně patří zemědělství, živočišných a rostlinných věd, ekologie a evoluce, membrány biologie, kardiovaskulární výzkum, sportu a cvičení vědy, strukturální molekulární biologie, imunologie, virologie, mikrobiologie, neurovědy a tkáňové inženýrství.

RAE 2008 zpětná vazba poznamenal, že "prakticky všechny výstupy byly hodnoceny jako je uznávána i mezinárodně, s mnoho (60%) je mezinárodně vynikající nebo přední světový" kvality.

Náš výzkumný grant portfolio je odvozen z řady zdrojů, včetně charitativních organizací, výzkumných rad, Evropskou unií a průmyslu.

Spojujeme lidi z vlády, obchodu, zdravotnictví a akademické přinášet užitek širší společnosti; to pomohlo k vytvoření více než 20 úspěšných spin-off obchodních společností.

Proč si vybrat ke studiu bioscience v Leedsu?

Kurzy nabízejí:

vzrušující současných témat v oblasti lidských onemocnění, bioinformatiky, biotechnologií a botaniky Výuka dodává špičkové výzkumníky, mnoho odborníků na světové úrovni, kteří přinášejí nejnovější řezání-hrana výzkumu k jejich učení, a proto, aby své učení vynikající možnosti kariérního růstu s absolventy se stěhují do široké škály zajímavých a náročných kariéry školení v obecných výzkumných dovedností, jako je psaní odborného textu, grafiky a prezentaci dat, bioetiky, bioenterprise a práv k duševnímu vlastnictví příležitosti k práci na tématech, řezání-hrana s předními výzkumnými pracovníky během svého výzkumného projektu možnost kombinovat teoretické disciplíny s "hands-on" praktických laboratorních dovedností přístup k prvotřídním výukových a výzkumných zařízení, možnost studovat na fakultě zařadil čtvrtý ve Velké Británii pro výzkum v oblasti biologických věd, které vedoucí vědecký časopis "Nature", na základě počtu zaměstnanců vyrábějících výzkum, který byl "přední světový" nebo "mezinárodně vynikající" přístup k mezinárodním reproduktory z celého světa prostřednictvím účasti na Fakultě výzkumný seminář programů příležitostí těžit z našich silných spojů zaměstnavatelů čemuž dopomáhá i náš zaměstnavatel zásnubní důstojníka, včetně pravidelných řečníků z průmyslu, vládních a vědeckých organizací. flexibilní přístup, aby vyhovoval individuálním potřebám vynikající možnosti rozvoje, včetně našich výrazných Leeds pro život schématu osobní vynikající příprava pro výzkum míru členství jednoho z hlavních center pro postgraduální výuku v zemi, s asi 7800 postgraduálních studentů z celé Velké Británii a dalších 100 zemích světa všechna zařízení a životního stylu příležitosti významného mezinárodního univerzity
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Bioscience

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Leeds

Náš široký-založené MSc Bioscience kurz poskytuje vynikající školení pro studenty, kteří chtějí rozvíjet širokou vědeckou základnu, z níž k budování své budoucí kariéry. Tento stupeň umožňuje vybrat moduly z řady vyučovaných modulů, včetně těch spojených s různými možnostmi specializovaných nabízených. To znamená, že můžete studovat ty moduly, které vás zajímají nejvíce a odpovídají své profesní aspirace. [+]

Struktura kurzu Náš široký-založené MSc Bioscience kurz poskytuje vynikající školení pro studenty, kteří chtějí rozvíjet širokou vědeckou základnu, z níž k budování své budoucí kariéry. Tento stupeň umožňuje vybrat moduly z řady vyučovaných modulů, včetně těch spojených s různými možnostmi specializovaných nabízených. To znamená, že můžete studovat ty moduly, které vás zajímají nejvíce a odpovídají své profesní aspirace. Tento program se skládá ze základních výzkumných vzdělávacích modulů zaměřených na vybavit studenty odborných znalostí nezbytných pro práci na špičkové moderní sektoru bioscience, včetně plánování výzkumu cvičení, metodik, na nichž moderní bioscience, a rozšířila praktické projekt poskytuje hands-o praktických zkušenostech v technikami molekulární biologie. K tomu je nezávislý výzkumný projekt v oblasti týkající se vašich možností kurzů. Odborné učil moduly tvoří zbývající část programu a studenti si mohou vybrat ze široké škály modulů (uvedených níže). Kurz je na plný úvazek a trvá 12 měsíců se pedagogické činnosti v členění na 3 části: Září-prosinec (učil moduly včetně laboratorního projektu, proteinového inženýrství) Leden-březen (učil moduly a návrh výzkumného projektu) Duben-září (nezávislá laboratoř na bázi výzkumný projekt) Je samozřejmě hlavně praktické nebo teoretické? Kurz kombinuje teoretické moduly s praktického výcviku dovedností. 100 kreditů z celkového počtu 180 kreditů, které můžete studovat bude praktické moduly založené, a proto program vám poskytne podstatné vzdělávání v praktických metod a technologií v současné době používají k zálohám na biologické vědy. To je přes 15 kr laboratoř se sídlem v mini-projektu a 85 kreditních laboratoř se sídlem nezávislého výzkumného projektu na téma břitu týkající se vašich možností kurzů. Naše výukové... [-]

MSc Biotechnologie

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Leeds

Naše MSc Biotechnologie je interdisciplinární a využívá moduly z Fakulty inženýrství Centra pro molekulární Nanovědy. Program se integruje biologické vědy s biochemickým inženýrství poskytovat výcvik pro moderního biotechnologického průmyslu. [+]

Biotechnologie je rychle se vyvíjející odvětví, která vyžaduje vysoce kvalifikované jedince, kteří jsou schopni pracovat inovativně napříč obory biologických věd, strojírenství a chemie. Náš MSc biotechnologie je interdisciplinární a využívá moduly z Fakulty inženýrství Centra pro molekulární Nanovědy. Program se integruje biologické vědy s biochemickým inženýrství poskytovat výcvik pro moderního biotechnologického průmyslu. Zejména se zaměřuje na aplikace biotechnologií v medicíně a zemědělství. Kurz začíná s technologií, která je základem výroby farmaceutických proteinů, struktura farmaceutického odvětví zpracovatelského průmyslu, a způsob, jakým léky komunikovat s tělem. V kombinaci s tím je modul na molekulární diagnostiky, Drug Delivery a terapie zahrnující; biosensor design, molekulární diagnostické přístupy a nové generace léčiv a terapií. Studenti pak přejít ke studiu buď jednu nebo dvě oblasti, z těchto tří tématických okruhů: Tkáňové inženýrství se zaměřením na "funkční" inženýrství pojivových tkání, srdečních chlopní a epitelu Lidská toxikologie příležitost studovat buď toxikologie životního prostředí, nebo toxikologické metody, včetně využití počítačů předvídat chemické biotransformaci a toxicitu Rostlinná biotechnologie, včetně témat, jako je strojírenství rostlin pro výrobu nových výrobků a rozvoj stresových tolerantních odrůd plodin Tento program je vhodný pro studenty, kteří chtějí vstoupit do zaměstnání v biotechnologie a farmaceutický průmysl, stejně jako ty, kteří chtějí postoupit k vyšším stupněm výzkumu (PhD). Struktura kurzu MSc Biotechnologie specializace se skládá ze základních výzkumných vzdělávacích modulů zaměřených na vybavit studenty odborných znalostí nezbytných pro práci na špičkové moderní odvětví biotechnologie, včetně plánování výzkumu cvičení, metodik, na nichž moderní biotechnologie, a rozšířené praktické projektu poskytuje ruce na praktické zkušenosti v rekombinantních DNA technik. K... [-]

Věda Msc Rostlin A Biotechnologie

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Leeds

Naše MSc Plant Science a biotechnologie stupeň poskytuje školení v moderních molekulárních aspektů botaniky a je vhodná jak pro ty, kteří udělali víc organismu na základě biologie rostlin bakalářský titul nebo ty z non-rostlinné biologii pozadí, kteří chtějí získat znalosti a zkušenosti v této oblasti. Výuka je dodáván výzkumu aktivních akademiků z University of Leeds "Centre for Plant Sciences a je často v souladu s jejich odborných oblastí. [+]

V posledních 10-15 letech se studium rostlinných věd revoluci vývojem nových nástrojů a technologií, které umožnily bezprecedentní pokrok ve studiu biologie rostlin. Patří mezi ně genomické technologie, které se dávají přístup k tajemství rostlinných genomů, nové techniky pro studium regulace genů a aktivitu a lokalizaci proteinů. Přijetí mezinárodní závod vědy společenství modelových druhů jako je Arabidopsis thaliana (Thale řeřicha) a rýže vedlo k masivní expanzi v našem chápání vývoje rostlin a jak rostliny komunikovat s a reagovat na životní prostředí. Tato znalost je stále aplikován na nejrůznějších plodin a léčivých rostlin, kde může přispět k rozvoji udržitelných řešení pro výrobu potravin, surovin, nových chemických látek a pohonných hmot. Náš MSc Plant Science a biotechnologie Stupeň poskytuje školení v moderních molekulárních aspektů botaniky a je vhodná jak pro ty, kteří udělali víc organismu na základě biologie rostlin bakalářský titul nebo ty z non-rostlinné biologii pozadí, kteří chtějí získat znalosti a zkušenosti v této oblasti. Výuka je dodáván výzkumu aktivních akademiků z University of Leeds "Centre for Plant Sciences a je často v souladu s jejich odborných oblastí. Absolventi mají mnoho potenciálních profesní dráhy otevřené k nim, od akademického nebo průmyslu na základě výzkumu, prostřednictvím práce v oblasti vědní politiky a vlády, vyučování nebo pracovat pro nevládní organizace (NGO). Struktura kurzu Program MSc Plant Science a biotechnologie se skládá ze základních výzkumných vzdělávacích modulů zaměřených na vybavit studenty odborných znalostí nezbytných pro práci na špičkové a moderní vědy rostlin a biotechnologie sektoru, včetně plánování výzkumu cvičení, metodik, na nichž moderní bioscience a... [-]