University of Kent, School of Computing

Úvod

Read the Official Description

School of Computing má výbornou pověst pro výzkum a pro vybavování našich studentů pro jejich budoucí kariéru.

Proč nás vybrat?

Některé dobré důvody, proč si vybrat ke studiu na School of Computing.

 1. Zaměstnatelnost

Computer Science v Kentu byl zařazen 12th pro postgraduální vyhlídky v kompletním univerzitní průvodce 2017 a The Times Good University Guide 2016.

Studentů informatiky na Kent, kteří absolvovali v roce 2015, 92% bylo v práci nebo další studium do šesti měsíců (Dlhé). Z těch, kteří šli do zaměstnání, 95% našel profesionální práci.

 1. Student spokojenost

Máme konzistentní dobrou zpětnou vazbu od našich studentů. V posledním National Student Survey 91% studentů BSC Computer Science byli spokojeni s jejich průběhu.

 1. Praktické zkušenosti

Během svého stupně můžete získat průmyslovou zkušenosti s předními společnostmi ve Velké Británii av zámoří jako součást průmyslové placement s podporou specializovanou personální poradny školy. Tato zkušenost znamená, že po maturitě mnoho našich studentů jít pracovat pro svět-třída podniky. The School of Computing může také poskytnout obchodní zkušenosti jako studentský poradce v rámci naší kitc.

 1. Světová jednička ve výzkumu

Naše programy jsou vyučovány předních výzkumných pracovníků. School of Computing byl zařadil velmi v nedávné vládní spustit Research Excellence Framework (REF) cvičení. 100% našeho výzkumu vlivu byl zařazen jako přední světový nebo mezinárodně vynikající.

 1. Výuka excelence

Kent vyvinula dvě přední objektově orientované výukové prostředí pro programovací jazyk Java - BlueJ a Greenfoot. Naši zaměstnanci také napsal několik mezinárodně uznávaných učebnic pro výuku programování, které jsou používány po celém světě.

Škola Computing byl udělen statut centra excelence v objektově orientovaného programování a dva z našich pracovníků přijali SIGCSE Cenu za mimořádný přínos výuky informatiky.

 1. široká kurzy

Nabízíme širokou škálu vysokoškoláka a postgraduálních studijních programů od konverze MSc výpočetní techniky pro absolventy jakéhokoliv oboru, až po více specializovaných programů, jako je GCHQ akreditované MSc kybernetické bezpečnosti. Naše programy vysokoškoláka patří profesionální akreditaci BCS - Chartered Institute for IT.

 1. Atraktivní areály

Sídlíme na obou areálech Canterbury a Medway. Obě místa mají výborné zázemí a kombinují velmi bezpečné a přátelské prostředí s výbornou polohou, množstvím kulturních vazeb a vynikající dopravní spojení do Londýna a kontinentální Evropou.

 1. Vynikající studijní opory

Poskytujeme vynikající podporu, včetně přístupu k webových informačních systémů, podcasty a webových fór pro studenty, kteří mohou těžit z dodatečné pomoci. Používáme inovativní výukové metody, včetně BlueJ a LEGO Mindstorms pro výuku programování v jazyce Java. Knihovna má více než milion knih, periodik a časopisů, z nichž mnohé jsou k dispozici on-line a lze je použít na dálku i na akademické půdě.

 1. Široký rozsah kariéry

Naši absolventi mají zahájila svou kariéru v mnoha různých odvětvích, včetně financování a pojištění, technologie a IT, obchod, strojírenství, vláda, vzdělání a zdraví. Přední společnosti, jako je BAE Systems, Cisco, IBM, Disney, Citigroup a BT mají zájem zaměstnat naše absolventy.

 1. Specialista na výzkum

My vynikají v několika specializovaných oblastech, včetně kybernetické bezpečnosti, výpočetní vzdělávání a elektronického zdravotnictví. Škola pořádá univerzitní GCHQ / EPSRC akreditované Akademické centrum excelence v Cyber ​​Security Research, jeden z pouhých 13 v zemi.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Computer Science

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tato konverze magisterských připravuje absolventy z jakéhokoliv oboru pro kariéru v, nebo jde-li, výpočetní. Nevyžaduje se žádná předchozí znalosti výpočetní techniky. [+]

Tento převod kurz připravuje absolventy z jakéhokoliv oboru pro kariéru v, nebo zapojení, výpočetní. Není potřeba žádná předchozí znalost výpočetní techniky. Široký úvod je k dispozici, včetně klíčových technologií a dovedností potřebných pro zaměstnání. Můžete si prohlédnout své osobní zájmy prostřednictvím různých volitelných modulů. Rozšířené intelektuální, týmová práce, komunikace a jiné přenositelné dovednosti jsou rozvíjeny. Tento program je k dispozici s volitelným průmyslovou umístění. Délka kurzu se liší v závislosti na možnostech přijata. Stovky minulých absolventů tohoto kurzu jsou nyní pracují po celém světě pro firmy, jako je IBM, Cisco, Logica CMG /, Pfizer, Reuters, Shell a Zurich Financial. Někteří se rozhodli technické obory v předních softwarových domů, moderní technologie společností nebo obchodních odvětví. Jiní pracují na rozhraní mezi techniky a klienty, jak systémových analytiků a konzultantů. Mnozí lidé dnes zastává významné pozice jako vůdce a manažery projektů. Mohl bys v jejich stopách. Vstupní požadavky (další informace) není zapotřebí žádná zvláštní znalosti výpočetní techniky, ale žadatelé musí mít zájem na toto téma a mají obecnou vyznamenání na úrovni IT, intelektuální a komunikační dovednosti Pro více informací navštivte náš online prospekt - - A 1, 2.1 nebo dobré 2,2 diplom v každém předmětu https://www.kent.ac.uk/courses/postgraduate/243/computer-science [-]

Msc Informační Bezpečnost A Biometrické Prvky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento program nabízí pokročilé úrovně vzdělávání tím, že vám důkladné pochopení teorie, koncepty a techniky pro návrh, vývoj a efektivní využívání bezpečných informačních systémů. [+]

Bezpečné informační systémy jsou kriticky důležité pro moderní denní podniků a společností. Ať už jde o bankovních systémů, lékařských systémů, elektrické infrastruktury, nebo jednoduché domácí PC, zajištění jejich bezpečnosti je velmi důležité, protože jsou obvykle všechny propojeny přímo nebo nepřímo prostřednictvím internetového nebo telefonního systému. Tento program nabízí pokročilé úrovně vzdělávání tím, že vám důkladné pochopení teorie, koncepty a techniky pro návrh, vývoj a efektivní využívání bezpečných informačních systémů. Absolventi tohoto programu jsou pak schopny přizpůsobit se změnám v této oblasti a vést jej v oblasti inovací. Škola inženýrství a digitální umění úspěšně kombinuje moderní techniky a technologií s vzrušující nové oblasti digitálních médií. Škola byla založena před více než 40 lety a vyvinula výuku nejvyšší kvality a výzkumnou základnu, příjem vynikající hodnocení v obou hodnoceních v oblasti výzkumu a výuky. Škola se zavazuje, vysoce kvalitní výzkum, který má významné národní a mezinárodní dopad, a naše šíření odborných znalostí nám umožňuje rychle reagovat na nový vývoj. Naše 30 akademických pracovníků a více než 130 postgraduálních studentů a výzkumných pracovníků tvoří týmy, které poskytují ideální zaměřit se účinně podporovat vysokou úroveň výzkumné činnosti. Tam je prosperující populace studenta studovat na postgraduální stupňů pozoruhodně přátelské a podpůrné výuky a výzkumu životního prostředí. Máme financování výzkumu z výzkumných rad britských, evropských výzkumných programů, řadu průmyslových a obchodních společností a vládních agentur - například ministerstvo obrany, a mnoho dalších. Naše elektronické systémy Design Centre and Digital Media Hub poskytují školení a poradenství pro širokou škálu firem. Mnoho z našich výzkumných projektů je spolupráce, a... [-]

MSC IT Poradenství

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Kurz bude apelovat na vás, pokud hledáte na kariéru v oblasti poradenství, nebo pokud jste praktikující konzultant, který chce dosáhnout formální akademické uznání. [+]

Tento jedinečný kurz připravuje absolventy pro kariéru v oblasti informačních technologií (IT), poradenství, a to zejména ve vztahu k malým a středním podniků klienty (SME). Poskytuje: - příležitost dozvědět poradenské dovednosti v prostředí reálného IT poradenství, Kent IT poradenství (kitc), pracující pro místní malé a střední podniky. - Rozvoj znalostí a dovedností, které jsou velmi žádány zaměstnavateli a které otevírají širokou škálu kariéry pro absolventy, v počítači a dalších profesních oblastech. IBM UK byl silný stoupenec práce kitc od svého vzniku, a to právě z důvodu dovednost nastavit tak, dodává studentům. - Pevné základy v oblasti výpočetní techniky, včetně up-to-data pokrytí klíčových průmyslově příslušných témat. - Možnost kombinovat moduly týkající se výpočetní techniky s výběrem modulů vyučovaných Kent Business School v rámci svých programů managementu MSc. Tento program je k dispozici s volitelným průmyslovou umístění. Délka kurzu se liší v závislosti na možnostech přijata. Kurz bude apelovat na vás, pokud hledáte na kariéru v oblasti poradenství, nebo pokud jste praktikující konzultant, který chce dosáhnout formální akademické uznání. Pro více informací navštivte náš online prospekt https://www.kent.ac.uk/courses/postgraduate/265/it-consultancy~~HEAD=dobj [-]

Msc Kybernetické Bezpečnosti

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené království Canterbury

Na tomto GCHQ akreditovaného studijního programu se naučíte základní dovednosti pro podporu kybernetické bezpečnosti v komerčních i státních organizací. To zahrnuje technickou stránku šifrování, autentizace, biometrie, bezpečnost sítě, atd jakož i řízení informační bezpečnosti a kybernetické bezpečnostní riziko. [+]

Na tomto GCHQ akreditovaného studijního programu se naučíte základní dovednosti pro podporu kybernetické bezpečnosti v komerčních i státních organizací. To zahrnuje technickou stránku šifrování, autentizace, biometrie, bezpečnost sítě, atd jakož i řízení informační bezpečnosti a kybernetické bezpečnostní riziko. Tento MSc je zaměřen na výpočetní absolventy se silnými znalosti programování, kteří hledají kariéru jako počítačové bezpečnosti pracovníků nebo kariéry, které potřebují systematické a hluboké pochopení předmětu. Bylo by také výborným výchozím bodem pro ty, kteří chtějí provést další výzkum v oblasti kybernetické bezpečnosti. O School of Computing našich předních světových výzkumných pracovníků, v klíčových oblastech, jako jsou bezpečnostní systémy, programovací jazyky, komunikace, výpočetní inteligence a správa paměti, a interdisciplinární práci s biovědách a psychologii získal nám vynikající výsledek v posledním národního výzkumu posouzení. Škola pořádá univerzitní GCHQ / EPSRC akreditované Akademické centrum excelence v Cyber ​​Security Research, jeden z pouhých 13 v zemi. Kromě toho se dva z našich pracovníků byli poctěni i slavní vědci ACM a také jsme koná královská společnost Industrial stipendia. Jako mezinárodně uznávaný Centre of Excellence pro programování vzdělávání, škola Computing je lídrem v oblasti výuky informatiky. Dva z našich pracovníků přijali ACM SIGCSE cenu za mimořádný přínos výuky informatiky. Jsme také domov pro dvě národní výuky Fellows, autorům běžně používaných učebnic a oceněných vzdělávacích systémů, jako jsou BlueJ. Pro více informací navštivte náš online prospekt https://www.kent.ac.uk/courses/postgraduate/1225/cyber-security~~HEAD=dobj [-]

Msc Pokročilé Počítačové Vědy

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Pokud jste computing absolvent jehož zájmy span více než jednu specializaci nebo chcete svobodu prozkoumat širokou škálu pokročilých témat, to je Masters pro vás. [+]

Tento flexibilní kurz nabízí značné míry svobodnou volbu modulů z naší nabídky Advanced magisterských programů. Je pravděpodobné, že odvolání k výpočtu absolventy, jejichž zájmy pokrývají více než jednu specializaci a / nebo ty, kteří hledají svobodu, aby prozkoumala širokou škálu pokročilých témat. V závislosti na zvolené možnosti, může to samozřejmě sloužit jako odrazový můstek pro zaměstnání nebo výzkumu. Tento program je k dispozici s volitelným průmyslovou umístění. Délka kurzu se liší v závislosti na možnostech přijata. Vstupní požadavky - A 1, 2.1 nebo 2.2 dobré diplom v oblasti výpočetní techniky nebo příbuzném předmětu - Dobrý obyčejný Bakalářský titul v oblasti výpočetní techniky nebo příbuzný předmět Pro více informací navštivte náš online prospekt https://www.kent.ac.uk/courses/postgraduate~~HEAD=dobj / 246 / pokročilé počítačové vědy [-]

MSc Pokročilé Počítačové Vědy (výpočetní Inteligence)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento magisterský program kombinuje široký výběr pokročilá témata v informatice se specializovanými moduly týkajících se výpočetní inteligence. Program je zaměřen na absolventy uvažují o kariéře v oblasti výzkumu a vývoje. [+]

Advanced Computer Science (Computational Intelligence) MSc program kombinuje široký výběr pokročilá témata v informatice se specializovanými moduly týkajících se výpočetní inteligence, včetně logiky založené connectionist a evoluční umělé inteligence, inspirace ze světa přírody, praktické aplikace a filozofii strojového uvažování. Program je zaměřen na absolventy uvažují o kariéru v oblasti výzkumu a vývoje, a také by poskytují vynikající základ pro PhD studia. Tento program je k dispozici s volitelným průmyslovou umístění. Pro více informací navštivte náš online prospekt https://www.kent.ac.uk/courses/postgraduate/249/advanced-computer-science-computational-intelligence~~HEAD=dobj [-]

Msc Pokročilý Vývoj Software

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento vysoce praktický kurz bude apelovat na výpočetní absolventů, kteří hledají kariéru jako profesionální softwarové inženýry a vybavit je dovednostmi potřebnými k úspěchu. [+]

Tento vysoce praktický kurz bude apelovat na výpočetní absolventů, kteří hledají kariéru jako profesionální softwarové inženýry a vybavit je dovednostmi potřebnými k úspěchu. Zaměstnavatelé si často stěžují, že výpočetní absolventi postrádají reálných praktických dovedností. Tento vývoj kurzu adresy software pro nové a vznikající platformy, jako jsou mobilní telefony / polštářky, multi-core procesory a cloud computing. Moderní vývojová prostředí, jazyky a nástroje jsou také zahrnuty. Všechny učil magisterských programů na School of Computing jsou k dispozici s volitelným průmyslovou umístění. Vstupní požadavky - 1, 2,1 nebo 2,2 dobrý diplom v oboru počítačových věd nebo úzce související téma s podstatným pokrytí programování a softwarového inženýrství. - Dobrý obyčejný Bakalářský titul v oboru počítačových věd nebo úzce související téma s podstatným pokrytí programování a softwarového inženýrství. Pro více informací navštivte naše Online prospekt [-]

Msc Počítačové Bezpečnosti

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Počítačová bezpečnost zůstává žhavým tématem v médiích a existuje silná poptávka po absolventech s technickými dovednostmi v této oblasti. Program se zabývá počítačovou a informační bezpečnost holisticky, protože zranitelnost v jednom komponentu může ohrozit celý systém. [+]

Počítačová bezpečnost je stále žhavým tématem v médiích a je zde silná poptávka po absolventech s technickými dovednostmi v oblasti. Kurz se zabývá výpočetní a informační bezpečnost holisticky, protože chyba v jednom komponentu může ohrozit celý systém. To zahrnuje počítačových architektur, operačních systémů, síťových technologií, ukládání dat a procesů vývoje softwaru. Široká škála hrozeb a jiných bezpečnostních otázkách (například popření servisních útoků, hacking, viry, červy a další) jsou zahrnuty spolu s obranou a protiopatření. Kurz je zaměřen na výpočetní absolventy, kteří hledají kariéru jako počítačové bezpečnosti pracovníků nebo zájem ve výzkumu. Tento program je k dispozici s volitelným průmyslovou umístění. Délka kurzu se liší v závislosti na možnostech přijata. Pro více informací navštivte náš online prospekt https://www.kent.ac.uk/courses/postgraduate/254/computer-security~~HEAD=dobj [-]

MSC Sítě A Bezpečnost

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento magisterský osloví výpočetní absolventy, kteří hledají kariéru v síti nebo síťových bezpečnostních průmyslu, nebo ty, kteří chtějí pokračovat v tomto tématu jako oblasti výzkumu. [+]

Internet s sebou přináší obrovské množství osobních, obchodních a finančních údajů, z nichž většina je přístupná bezdrátově přes mobilní zařízení. Bezpečnostní opatření jsou stále nezbytná pro ochranu systémů a dat před útoky (například odposlech) a zneužívání (například nevyžádané pošty). Tento kurz poskytuje široké pokrytí počítačových sítí, zabezpečení počítačů a technologií mobilních zařízení. Vypadá to do hloubky na některé z bezpečnostních problémů, které pevné a bezdrátové sítě jsou předmětem a aktuální řešení používaných pro řešení těchto problémů. Tento kurz bude apelovat na výpočetní absolventy, kteří hledají kariéru v oblasti bezpečnosti průmyslu sítě nebo sítě, nebo ty, kteří chtějí pokračovat v tomto tématu jako oblast výzkumu. Tento program je k dispozici s volitelným průmyslovou umístění. Délka kurzu se liší v závislosti na možnostech přijata. Pro více informací navštivte náš online prospekt https://www.kent.ac.uk/courses/postgraduate/259/networks-security~~HEAD=dobj [-]

Msc Výpočetní A Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento kurz nabízí flexibilní kombinaci technických, obchodních a podnikatelských modulů dodaných School of Computing a Kent Business School. [+]

Tam je rostoucí poptávka ze strany zaměstnavatelů pro absolventy, kteří mají technické i obchodní dovednosti. Takoví lidé mohou hrát zásadní vůdčí role a funkce jako most mezi vedením a technického rozvoje a podpůrných týmů. Navíc, mnoho nových absolventů jsou v pozici - s vedením - na zřízení podniku jejich vlastní. Tento kurz nabízí flexibilní kombinaci technických, obchodních a podnikatelských modulů vydané Škola počítači a Kent Business School S podporou Enterprise Hub. Tento program je k dispozici s volitelným průmyslovou umístění. Délka kurzu se liší v závislosti na možnostech přijata. Vstupní požadavky - A 1, 2.1 nebo dobré 2,2 diplom v každém předmětu - Dobrý obyčejný bakalářský titul v každém předmětu - Žadatelé musí mít zájem na, a dostatečné předchozí znalosti, informační technologie (což nemusí být získané prostřednictvím formálního akademického studia ) Pro více informací navštivte náš online prospekt https://www.kent.ac.uk/courses/postgraduate/260/computing-entrepreneurship~~HEAD=dobj [-]

Výzkumných Stupňů (PhD / MPhil / MSc)

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Canterbury

Nabízíme širokou škálu výzkumných projektů navržených našimi výzkumnými skupinami. Uvítáme také návrhy výzkumu od vás a bude mít zájem podpořit je, pokud jsme schopni poskytovat příslušné odborné poradenství a technickou podporu. [+]

Přehled The School of Computing vítá žádosti o našich výzkumných programů Computer Science. Váš výzkum by měly vzniknout originálním příspěvkem ve zvoleném oboru. Úzce spolupracovat se svým nadřízeným, člen akademického pracovníka, který je vaším hlavním zdrojem podpory. Pokud zvolíte výzkumného prostoru, který má interdisciplinarity, můžete mít více než jednoho poradce. Kromě pravidelného dohledu, budete být podpořeno dozorčí komisi složené ze třech akademických pracovníků, kteří poskytují další strukturované vstupní informace a pokyny. Podpůrné váš výzkum Nabízíme rozsáhlý systém podpory všem našim výzkumným studentů. Podpoříme Vás při ní stala účinná výzkumník přes sérii týdenních seminářů přijatých v prvním roce. Ty pokrývají předměty výzkumu specifické včetně toho, jak přistupovat časopisy a publikace výzkumu přezkoumat, jak psát a publikovat odborných článků a jak prezentovat svou práci na seminářích a konferencích. Můžete se také zúčastnit semináře o klíčových přenositelných dovedností, včetně komunikace, time management a týmové práce. Můžete připojit k jedné nebo více z našich dobře integrovány, aktivních výzkumných skupin, kde si budou moci otestovat a diskutovat o své nápady a umístit svůj výzkum v širších souvislostech. My hostit sérii seminářů pro návštěvu reproduktorů, jakož i pořádání pravidelných seminářů v rámci našich výzkumných skupin, kde jsou výzkumné studenti vedeni k účasti. Máme také hostit výroční konferenci postgraduální, kde máte možnost jak prezentovat svou práci a získat zkušenosti jako organizátora konference. Mnozí z našich výzkumných studentů vydělávat peníze tím, že učí na naše programy vysokoškoláka. Zajišťujeme výuku vývoje kurzů ve svém prvním roce, aby vám dovednosti efektivně učit. O School of Computing Náš svět-přední vědci, v... [-]

Contact

The University of Kent

Adresa, 1. řádek CT2 7NZ United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 764000

University of Kent, Medway

Adresa, 1. řádek ME4 4AG United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/locations/medway/
Telefonní číslo +44 1227 764000