University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Škola antropologie a ochrany je mezinárodní vědecká komunita, která usiluje o skutečný dopad. Naši tvůrčí lektoři, mezinárodně uznávaný výzkum, nejmodernější laboratorní zařízení a příjemné studentské prostory vytvářejí inspirativní vzdělávací prostředí.

  • Zlato v rámci výuky excelence, nejvyšší možný rating
  • 15. pro antropologii v Kompletní univerzitní příručce 2019
  • 88% studentů antropologie, kteří odpověděli na Národní studijní průzkum 2018, bylo spokojeno se svým průběhem

Naše vize

Uznáváme význam základního spojení mezi lidskou společností, vývojem člověka a přírodním prostředím. To je klíčem k naší síle: odbouráním překážek mezi přírodními a společenskými vědami můžeme plně prozkoumat vztahy mezi lidmi a světem, v němž žijeme, a hledat řešení problémů, kterým čelíme. Chceme být světovými změnami a chceme, abyste se k nám připojili k tomuto dobrodružství.

Inspirační výuka

Naši vysoce motivovaní akademičtí pracovníci vyučují širokou škálu modulů, které jsou informovány nejnovějšími výzkumy. Přednášející zajistí, že budete rozvíjet praktické, akademické, profesionální a internacionalizační schopnosti spolu s teorií a základními znalostmi. Učíme se díky zkušenostem s vysokou hodnotou, a proto většina programů nabízí výuku v terénu a tam, kde je to relevantní, vyučování v našich nejmodernějších laboratorních zařízeních a na polích založených na kampusu.

Chceme s vámi sdílet svou vášeň pro naši práci. Velmi si ceníme naší inkluzivní a mezinárodní školní komunitu, která vytváří učební prostředí bohaté na kulturu, rozmanitost a intelektuální výzvu.

Podporované prostředí pro studenty

Škola poskytuje příjemné prostředí. Naši lektoři mají zájem poslouchat a nabízet poradenství a spolupracovat s vámi, abyste zajistili, že dosáhnete plného potenciálu. Naši studenti jsou motivováni a ambiciózní skupina, která si rádi vzájemně spolupracuje a podporuje.

Všem studentům je přidělen osobní akademický poradce. Máte také přístup k našemu koordinátorovi Studentské pastorační podpory, který nabízí podporu, poradenství a upozornění na doplňkové služby jak pro osobní blaho, tak pro akademické otázky.

Vynikající výzkum

Věříme v intimní vazbu mezi výukou a výzkumem, která zajišťuje, že naše moduly jsou inspirativní, relevantní a přemýšlející. Naši přednášející a výzkumní studenti se zabývají vzrušujícími projekty ve Velké Británii a na celém světě. Podporujeme inovační a interdisciplinární výzkum, usnadněný našimi výzkumnými středisky.

Naši výzkumní pracovníci jsou aktivní na akademických a odborných konferencích, a to jak na národní, tak i na mezinárodní scéně, a publikují v předních časopisech. Jejich práce často přitahuje globální pozornost médií a řada našich zaměstnanců a studentů získala prestižní ocenění za svůj výzkum a jeho přínos k vědě a skutečným problémům. Patří mezi ně ceny Whitley Awards, RSPB Conservation Science Awards, Cena příštího roku, významný etnobotanista roku a ocenění Richard Evans Schultes Award.

Nejmodernější zařízení

Škola poskytuje studentům a výzkumným skupinám vynikající zařízení, která jsou vybavena nejmodernějším vybavením a zdroji. Máme specializované laboratoře pro postkraniální vývoj zvířat, ekologii, etnobiologii, lidskou osteologii, genetiku, virtuální paleoantropologii a vizuální antropologii.

Naše výukové prostory jsou plně vybaveny audiovizuálními schopnostmi a naše počítačová sada je vybavena 32 počítači s rozlišením HD a prémiovým hardwarem.

Vzrušující vyhlídky

Studium s Antropologickou a konzervatoří vám připraví úspěšnou kariéru. Kromě poskytování prvotřídních akademických zkušeností rozvíjíme také přenositelné dovednosti, jako je komunikace, týmová práce, řešení problémů a počítačová gramotnost.

Využíváte rozsáhlých výzkumných a podnikových sítí, které naše pracovníci vytvářejí. S týdenními semináři, každoročními přednáškami a veletrhy zaměstnatelnosti, které přitahují světově proslulé odborníky z oblasti terénu, máte mnoho příležitostí k inspiru a rozvíjet své vlastní kontakty.

Během posledních 25 let naši studenti pokračovali v klíčových rolích v nejinovativnějších a nejúspěšnějších iniciativách udržitelnosti na světě a pracují v široké řadě organizací, včetně Nadace Globální rozmanitosti, Harvardského hospodářského botanického muzea a Charity pro bezdomovci .

Umístění

Škola antropologie a ochrany je založena na našem areálu Canterbury s prvotřídní akademickou a rekreační zařízení. Jsme vybaveni nejnovějšími zdroji a naše krásné prostředí nabízí spoustu klidných prostor pro studium a relaxaci.

Vše, co potřebujete v areálu, je v docházkové vzdálenosti, včetně obecného obchodu, knihkupectví, banky, kina, divadla, zdravotního střediska a lékárny. Můžete se vydat na školní areál a prozkoumat středověké budovy města, historické hospody a řadu obchodů. Londýn a Francie jsou vzdáleny jen hodinu jízdy vlakem.

Místa

Canterbury

Marlowe Building

Adresa, 1. řádek
School of Anthropology and Conservation,
Marlowe Building, The University of Kent

CT2 7NR Canterbury, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1227 824689

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium