University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola inženýrství a digitálních umění má vynikající pověst uznávanou jak pro kvalitu naší výuky, tak pro dopad našeho výzkumu.

Zvláštní škola kombinující inženýrství, technologie a digitální média, naše smíšené odborné znalosti vyhovují potřebám 21. století.Předměrová a kulturně rozmanitá, jsme odhodláni rozvíjet zaměstnatelné a etické absolventy, kteří budou mít pozitivní vliv na společnost. vlastní budovu jsme dostatečně malí, abychom poznali všechny naše studenty jako jednotlivci a zaměstnanci a studenti pracují ve velmi přátelském prostředí.

Škola byla založena před více než 50 lety a vyvinula špičkovou pedagogickou a výzkumnou základnu, která získala vynikající hodnocení jak v oblasti výzkumu, tak u výuky výuky. V rámci vysoce kvalitního výzkumu v oblasti komunikací , inteligentních interakcí a instrumentace a řízení s významným vnitrostátním a mezinárodním dopadem nepřetržitě získáváme významné finanční prostředky z výzkumných rad Spojeného království, evropských výzkumných programů, průmyslových a obchodních společností, vládních agentur a dalších a naše šíření odborných znalostí nám umožňuje rychle reagovat na nový vývoj. V nejnovějším Výzkumném rámci excelence (REF) bylo 98% našeho výzkumu považováno za mezinárodní kvality.

Připravujeme naše studenty pro širokou škálu povolání, která jim umožní vykonávat dynamickou profesionální kariéru ve Velké Británii i v zahraničí.

Naši 33 akademických pracovníků a přes 130 postgraduálních studentů a výzkumných pracovníků vytvářejí týmy, které se ideálně zaměřují na efektivní podporu vysoké úrovně výzkumné činnosti. Tam je prosperující student populace studuje pro postgraduální tituly ve velmi přátelské a podpůrné výukové a výzkumné prostředí.

Vyučované kurzy

E NOVINÁŘSTVÍ

· Pokročilé komunikační inženýrství (RF technologie a telekomunikace) (MSc)

· Pokročilé komunikační inženýrství (bezdrátové systémy a sítě) (MSc)

· Pokročilé systémy elektronických systémů (MSc)

· Bezpečnost informací a biometrie (MSc)

D IGITAL ARTS

· Počítačová animace (MSc)

· Digitální vizuální efekty (MSc)

ZÁKLADY VÝZKUMU

· Digitální umění MSc, PhD

· Elektronické inženýrství MSc, PhD

Vzrušující možnosti kariéry

Abyste mohli čelit požadavkům konkurenčního trhu práce, musíte získat vysokou úroveň akademických znalostí a rozvíjet přenositelné dovednosti, které lze aplikovat na všechny aspekty zaměstnání. V Kentu poskytujeme komplexní balíček programů odborné přípravy pro rozvoj dovedností , poradenství v oblasti kariéry a dobrovolnictví a placené pracovní příležitosti ke zlepšení kariérního vyhlídky na globálním pracovišti. Každá z našich kurzových stránek obsahuje podrobnější informace o dovednostech a kariérách specifických pro daný program.

Kent má vynikající postgraduální rekvalifikaci: 92% našich postgraduálních studentů, kteří absolvovali v roce 2017 a reagovalo na národní průzkum, pracovalo v průběhu šesti měsíců (dále jen "DLHE").

Interdisciplinární společenství

Postgraduální studentská zkušenost v Kentu přesahuje vaše akademické zaměření. Naše interdisciplinární postgraduální komunita umožňuje zaměstnancům a studentům komunikovat a vyměňovat si nápady s ostatními mimo jejich specializaci.

Poskytujeme také silný rámec podpory prostřednictvím naší Graduate School. Škola je odhodlána rozvíjet kariérní dovednosti pro všechny studenty, které jsou demonstrovány našimi pokročilými školeními, Global Skills Award a Výzkumným programem pro výzkumníky.

Postgraduální zdroje

Škola inženýrství a digitálních umění má širokou škálu hardwaru a softwaru pro pořizování a zpracování snímků a zařízení pro navrhování vestavěných systémů pomocí programovatelné logiky a technologie čipů, podporované CAD nástroji a vývojovým softwarem od mezinárodních společností včetně CadenceTM, XilinxTM, AlteraTM, National Instruments® a Mentor Graphics ™. K dispozici je kompletní sada nástrojů Matlab / Simulink®. Naše přístrojová laboratoř má vícefázové zkušební zařízení pro proudění a spalování, které mohou generovat řadu průmyslových procesů v reálném, i když omezeném rozsahu.

K dispozici jsou nástroje pro návrh softwaru RF, antény a fotonických systémů (jako ADSTM, CSTTM, HFSSTM a VPITransmissionMakerTM) a následné testování pomocí síťových a spektrálních analyzátorů do 110 GHz, libovolného generátoru křivky až 12 GSa / s, vysokorychlostní vzorkovací osciloskop do 100 GSa / s, na oplatku a vysoce kvalitní anechoické komory.

Jeho rozsáhlé prostředky pro výpočet digitálních médií zahrnují nejmodernější PC pracovní stanice provozující AliasTM Maya a Foundry Nuke, fotografické studio a výrobní studio se zelenou obrazovkou.

Aktivní škola

Jako postgraduální student jste součástí prosperující výzkumné obce a získáte podporu prostřednictvím rozsáhlého programu individuálního dohledu, specializovaných výzkumných seminářů, celoživotních vzdělávacích programů a obecných kolokvií oddělení, obvykle s externími řečníky. Doporučujeme navštěvovat a prezentovat svou práci na významných konferencích a účastnit se našich interních konferenčních a seminářových programů. Atmosféra naší školy je neformální, přátelská a má v centru její prosperující a rozmanitou postgraduální komunitu z celého světa svět. Máme také živou komunitu studentů a absolventů, kteří se podílejí na společnostech sociálních médií na Facebooku a Twitteru, které vás vyzývají k tomu, abyste byli součástí.

Proč ne navštívit náš YouTube kanál, abyste se podívali na naše propagační videa a studentskou práci a navštívili naši školu.

Finanční podpora

Univerzita má stipendijní fond ve výši přesahující 11 milionů liber na podporu naší postgraduální komunity. Střední studium je významnou investicí do vaší budoucnosti, která získá životnost výhod a jsme vytvořili řadu balíčků, abychom zajistili, že budete mít potřebné finanční prostředky Podpěra, podpora. Máme plné ocenění na podporu kandidátů na doktorské studium, ceny za školné pro ty, kteří studují vyučované Master's a věrnostní slevy pro naše absolventy. S postgraduálními půjčkami pro magisterské tituly mohou oprávnění studenti požádat o půjčku až na 10 609 GBP.

Aplikace

Můžete se přihlásit online prostřednictvím webových stránek Univerzity.

Kontaktní údaje

Další informace vám poskytne paní Tara Suttonová, koordinátorka pro nábor zaměstnanců ve škole Inženýrství a digitální umění:

E-mail: eda-admissions-pg@kent.ac.uk

Tel .: 44 1227 827 323

Poštovní adresa:
Škola inženýrství a digitální umění
Budova Jennison
Univerzita v Kentu
Canterbury
Kent, CT2 7NT
Spojené království

Webová stránka: http://www.eda.kent.ac.uk/

Facebook: https://www.facebook.com/edakent

Twitter: @edakent

Místa

Canterbury

Jennison Bldg

Adresa, 1. řádek
The University of Kent,
Jennison Building

CT2 7NT Canterbury, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 (0)1227 823246

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium