University of Kent, Centre for Medieval & Early Modern Studies

Úvod

Read the Official Description

Centrum pro středověkých a raně novověkých studií (MEMS) na University of Kent nabízí úspěšnou interdisciplinární magisterský program, který přitahuje studenty z celého světa. Prosperující společenství 80 podnikavý, podpůrné postgraduální studenty studii výzkumných stupňů a těží z účasti střediska v prestižní financovaného EU Erasmus Mundus doktorského studijního programu, 'text a události v raně novověké Evropě (TEEME). Umístěný v historickém městě Canterbury, máme úzké vztahy s Canterbury katedrále a Canterbury archeologická důvěra, které umožňují našim studentům přístup k široké škále unikátní historické, literární a materiální důkazy.

Proč studovat tady?

Naše vysoce ceněný Program MA poskytuje školení vynikající dovednosti, spolu s různými možnostmi studia a inspirativní a podpůrné prostředí pro postgraduální výzkum.

Zde jsou některé z hlavních důvodů, proč jsme se přilákat mnoho studentů, a to jak na národní i mezinárodní úrovni:

Interdisciplinární přístup

Náš mezioborový přístup v sobě spojuje intelektuální šíři a hloubku odborné s cílem podpořit vynikající akademické kvality.

Historické místo

Historické město Canterbury je důležitý důraz na literární, náboženské, archeologické a architektonické studie. Všichni studenti střediska mají přístup ke zdrojům v Canterbury Cathedral, včetně archivu a knihovny. Rochester katedrála knihovna a Kent historie a knihovna Centre v Maidstone jsou další cenné místní zdroje. Hlavní kolekce v Londýně jsou méně než hodinu jízdy vlakem a díky tunelu pod Lamanšským průlivem, Paříži a dalších evropských městech jsou v dosahu.

Klíčové výzkumné dovednosti

Náš program Masters klade důraz na získávání klíčových výzkumných dovedností, jako je paleografie, kodikologie a latiny, které jsou také k dispozici pro výzkum studentů.

Živé výzkum kultury

Naše týdenní interdisciplinární výzkumné semináře jsou základním stavebním kamenem živé výzkumu kultury s podnětné dokumenty z interních i externích reproduktorů, které poskytují příležitost pro živá diskuse. K dispozici jsou možnosti po celý rok pro studenty prezentovat vlastní výzkum na studentského fóra a na konferencích.

Vynikající knihovních fondů

Templeman knihovna univerzity je dobře zásobené s příslušnými vědeckých edic a studií a části speciální kolekce obsahuje významné množství faksimile rukopisů. Jeho knihovna John Crow zahrnuje starých tisků, několik set fotokopie vzácných textů z angličtiny literární renesance a velkou sbírku textový materiál zaměřený na díla viktoriánské a na počátku dvacátého století stipendium. Nedaleko je knihovna františkánského studií Centrum, bydlení neobvykle širokou kolekci děl v teologii a historii kostela.

Přátelské centrum

Vztahy v centru jsou přátelští a neformální, podporovat výměnu nápadů a umožňuje studentům rozvíjet intelektuální sebevědomí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA Medieval & Early Modern Studies

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

[+]

[-]

Contact

Rutherford College

Adresa, 1. řádek CT2 7NX Canterbury, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo