University of Edinburgh Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Jádrem vysoké školy s 400 letou dědictví, které je souhlasně ohodnocen jeden z nejlepších na světě, a centrálně umístěný v jedné z nejkrásnějších evropských obchodních a kulturních velkoměst University of Edinburgh Business School nabízí zážitek, který málo může soupeřit.

The University of Edinburgh Business School má dlouhou tradici výuky a výzkumu. Škola nabízí bakalářském, magisterském a výkonné vzdělávací programy v oblasti podnikání a řízení a poskytuje platformu pro výzkum, diskuse a debaty na širokou škálu obchodních problémů.

Triple akreditované

Jsme v horní 1% z obchodních škol na světě, drží trojité akreditace. Ty byly uděleny:

Americká asociace pro Advance Collegiate školy Business (AACSB) Evropský a zvyšování kvality systému (EQUIS) Asociace MBA (AMBA)

Mezinárodní škola

Jako jeden z předních obchodních škol v Evropě, škola se skládá z mezinárodní studentské organizace zastupující více než 88 zemí, lákavé nové nápady z různých kultur a prostředí. Naše globální Absolventská síť rozšiřuje více než 120 zemí umožňuje přístup ke četné kontakty po celém světě.

Výzkum

Snažíme se vytvářet teorie-vedl, prakticky příslušný výzkum, který se zabývá problémy, jimž čelí podniky, veřejných organizací, regulačních orgánů, a tvůrci politik. Škola klade za cíl vytvořit příznivé, spolupráce, výzkumu a živé kultury tím, že zvýší kvalitu našeho výsledků výzkumu a pomoci při fakulty k dosažení našich cílů.

Přehled programu

Business School nabízí akademicky přísné a vysoce řemeslně programy pro vysokoškoláka, magisterských a doktorských studentů. Výuka a výzkum pokrývají šest hlavních tematických oblastí, kterými jsou: Účetnictví a finance, podnikání a inovace, Management Science & Podniková ekonomika, marketing, organizační studie a strategii a mezinárodní obchod.

Vybavení hotelu a další zdroje

Tento stav-of-the-art budova má přednáškových sálech více syndikátu pokoje, vzdělávání vedoucích pracovníků s vlastní koupelnou, kavárna a značný prostor pro studenty a zaměstnance. Studenti mají také přístup k náboji, centrum, které poskytuje komplexní studie zařízení a přístup k výzkumným databázím, on-line časopisů a vedoucích informačních služeb finančních.

Mise

Rozvoj efektivní a odpovědné představitele vytvořením zasvěcené znalosti a inspirovat mysl v dialogu se světem kolem nás.

Vidění

Chcete-li být uznána jako progresivní a připojené komunity k zamyšlení vedení na mezinárodní obchodní scéně.

Hodnoty

Business School identifikovala 5 klíčových hodnot, které nám pomohou dosáhnout našich vizí a tedy zaměstnanci jsou vedeni k přijetí těchto všude tam, kde je to možné.

Vizionář Inspirativní Collaborative působivých Udržitelného

Proč Edinburgh?

Edinburgh souhlasně byl jmenován jedním z nejlepších míst pro život a práci ve Velké Británii. Město je pozoruhodné jeho jemné gruzínské a viktoriánskou architekturou, působivé parků a pozoruhodné panorama.

Nachází se na břehu Firth of Forth a nastavit na sedmi kopcích, Edinburgh City obsahuje královský palác, útesu-top hradu a vyhaslé sopky. Město má moderní dynamiku vedle sebe s historickými dlážděnými ulicemi a je domovem čtyř vysokých škol, nechvalně známý Edinburgh Fringe Festival World Class galerie, divadla, koncertní sály a nákupními ulicemi.

Město kultury

Edinburgh je mezinárodní město. Lidé z celého světa se zde usadili což vede k celé řadě restaurací, kaváren a barů se silným etnické chutí. Město je kompaktní a snadno procházet pěšky přesto to má všechny výhody významné evropské metropole.

Město pro podnikání

Edinburgh je také městem pro podnikání. Je to druhý největší finanční centrum ve Velké Británii s prosperujícím, rozmanité hospodářství a vysoce vzdělané, motivované pracovní síly. Několik hlavních globálních finančních institucí - banky, pojišťovny, investiční domy a makléři - mají své velitelství v Edinburghu.

Město inovátorů

Město, a opravdu University, jsou domovem pro některé instrumentální myslitelé, inovátorů, vědců a podnikatelů. Dolly ovce, světově první klonovaný savec se narodil v Edinburgh University, která je také domov pro nejvýkonnější počítač ve Velké Británii. Univerzita se může pochlubit mnoha pozoruhodných absoloventek, včetně Charlese Darwina, sir Arthur Conan Doyle a Robert Louis Stevenson. Business School je sám o sobě také alma mater některých známých podnikatelů včetně John Boyd Dunlop Dunlop Rubber a Arthur Young Ernst & Young.

Skotsko

Mimo hranice města, Skotsko je země drsnou krásu, jeden z posledních evropských velkých pustinách s hor, jezer a sedm tisíc mil ohromující pobřeží.

Uvnitř jen několik mil od školy leží zvlněné krajině East Lothian, s plážemi, obcí a slavný golfových hřišť, z nichž všechny jsou dobře stojí za výlet nebo víkend návštěvu. Edinburské města sousední pochlubit spoustu zajímavostí: St Andrew je golfová hřiště, Glasgow loď dědictví a Aberdeen je ohromující žulové architektura jsou snadno dostupné častými autobusové či vlakovou dopravu. Skotsko je stejně známý pro jeho mnoho krásných ostrovů jsou rozmístěny po celé zemi, které nabízejí vítaný, relaxační přestávku od rušného městského života.

Krajina této pozoruhodné, rozmanité země se ideálně hodí pro venkovní sportovního života. Lyžování, surfování, pěší turistika, jízda na horském kole a jízda na kajaku jsou jen některé z radostných aktivit, které nabízí, většina jen pár minut od vašich dveří.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Mgr. Mezinárodní Personalistika (Human Resources)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

Globalizace a přesouvání ekonomické prostředí zavádí nové možnosti a postupy pro efektivní řízení lidských zdrojů. Naše MSc International Management lidských zdrojů bude rozvíjet své znalosti problematiky reálných HR a vybavit vás s potřebnými dovednostmi působit přes hranice jako lidské zdroje profesionální. [+]

Globalizace a přesouvání ekonomické prostředí zavádí nové možnosti a postupy pro efektivní řízení lidských zdrojů. Náš MSc v mezinárodním řízení lidských zdrojů rozvíjí vaše chápání reálných osobních problémů a vybaví vám potřebné dovednosti k tomu, aby pracovali přes národní hranice jako odborník na lidské zdroje.

Přehled programu

Na úspěchu naší MSc v oboru řízení lidských zdrojů na bázi nedávno zavedený MSc International Management lidských zdrojů poskytuje manažerům klíčové praktické a teoretické a výzkumné dovednosti specifické požadavky pracují pro nadnárodní organizace i přes státní hranice. Na této MSc, budete získat pochopení klíčových teorií v řízení lidských zdrojů, což je hluboké znalosti specifických IHRM postupů, stejně jako chápání mezinárodních otázkách personálního řízení.... [-]


MSc in Banking and Risk

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

[+]

Během druhého funkčního období (leden-květen), budete mít zbývající dva základní kurzy a bude mít také možnost vybrat si dvě volitelných kurzů, což vám umožní přizpůsobit své učení na zvoleném kariéře.

[-]

MSc in Carbon Finance

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

[+]

Ve druhém semestru budete mít také možnost se jednou z možností kurz, které vám umožní se specializují v oblasti vztahující se k vaší budoucí kariéře.

[-]

MSc in Human Resource Management

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

[+]

Studenti, kteří tento program se zavazují bude:

Získejte přehled o klíčových termínech, teoriích / koncepcích a postupech v oblasti řízení lidských zdrojů.

[-]

MSc in International Business and Emerging Markets

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

[+]

Aplikace od současných studentů bakalářského studia v závěrečném roce jsou vítáni, pokud budou studium dokončeno před začátkem programu MSc.

[-]

MSc in Management

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

[+]

Škola má rozsáhlé odkazy průmyslu a jako student budete těžit ze zkušeností z řady vysoce postavených řečníků. Mezi minulé řečníky patří výkonný ředitel společnosti First ScotRail, předseda společnosti Tesco a vedoucí strategie společnosti AEGON.

[-]

MSc in Marketing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

[+]

Naše MSc přitahuje širokou škálu marketingových praxe a akademiky z celého světa, takže můžete těžit z jejich odborných znalostí v průběhu studia. Mezi předcházející hosté se podíleli místopředseda společnosti Ogilvy & Mather UK, marketingový ředitel společnosti Mackie's a manažer digitální strategie společnosti TescoBank.

[-]

MSc V Business Analytics

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

To je věk zpracování velkých objemů dat. Organizace držet více informací o jejich podnikatelské prostředí, než kdy předtím. Stále častěji se tyto organizace si uvědomují roli při získávání dat postřehy a z konkurence-myšlení. V důsledku toho je rostoucí poptávka pro zaměstnance a manažery, kteří mají analytické schopnosti a mohou přijímat informovaná rozhodnutí, které může řídit organizační úspěch. [+]

To je věk zpracování velkých objemů dat. Organizace držet více informací o jejich podnikatelské prostředí, než kdy předtím. Stále častěji se tyto organizace si uvědomují roli při získávání dat postřehy a z konkurence-myšlení. V důsledku toho je rostoucí poptávka pro zaměstnance a manažery, kteří mají analytické schopnosti a mohou přijímat informovaná rozhodnutí, které může řídit organizační úspěch.

Přehled programu

Vzhledem ke stále rostoucí objem dat, která podniky mají přístup k dnes existuje poptávka po zaměstnance, kteří mají výpočetní a analytické schopnosti a kdo může informovat obchodní rozhodnutí pro zvýšení efektivity. Naše Masters v Business Analytics byl vyvinut jen s tím na mysli, a naším cílem je naučit studenty aplikovat deskriptivní, prediktivní, a nařizovací analytiku velkých datových konceptů a technik pro generování cenné poznatky, které mohou pomoci při rozhodování.... [-]


MSc V Oblasti účetnictví A Financí

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

Naše MSc v oboru účetnictví a financí poskytuje teoretické znalosti a dovednosti klíčové pro další svou kariéru v celé řadě profesí financí souvisejících. Naším cílem je vybavit základními účetními a finančními možnostmi, včetně kritické analýzy, výzkumu a pokročilé matematické gramotnosti. [+]

Naše MSc v účetnictví a finance poskytuje teoretické znalosti a klíčové dovednosti pro podporu své kariéry v řadě finančních profesí. Naším cílem je vybavit základními účetními a finančními možnostmi, včetně kritické analýzy, výzkumu a pokročilé matematické gramotnosti.

Přehled programu

Naše MSc je navržen tak, aby studentům specializované vzdělání v oblasti účetnictví a financí, který je vhodný pro celou řadu kariéru v oblasti financí. To vám poskytne pochopení mezinárodních účetních standardů, globálních finančních trzích a faktorů úspěchu a neúspěchu v různých organizacích. Program vám také pomůže rozvíjet praktické dovednosti, jako je například schopnost vyhodnocovat finanční výkazy, odhad reálné hodnoty a porovnat různé investice.... [-]


MSc V Oboru Finance

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

Kombinující teorii up-to-the-minute s praktickou aplikací Naše Masters in Finance vás připravit na velké množství profesních možností. Tento program Masters byl navržen pro rok 2017 tím, že kombinuje klíčové prvky z našich současných financování programů (spuštěné v roce 2016), včetně našich finančních a investičních MSc která obsadila 38. Financial Times, s cílem poskytnout vám možnost přizpůsobit své poznatky do vaši kariéru. [+]

Kombinovat moderní teorii s praktickou aplikací, naše Masters in Finance vás připraví na velký počet možností kariéry. Tento Masters program byl navržen tak, aby vám příležitost přizpůsobit své učení ke své aspirations career.The umožňuje kombinovat různé oblasti financí nebo se specializuje na:

Podnikové finance Energetické trhy Finance a investice Přehled programu

Praktické, teoretické a numerické dovednosti získané v rámci programu, stejně jako globální perspektiva, která se bude získávat prostřednictvím třídě učení a diskuse, opustí vás dobře kvalifikovaný pro celou řadu profesí souvisejících financí. Očekáváme, že absolventi, aby se pozice se společnostmi, jako je Big 4, s investičními a komerčními bankami; výzkumem trhu a spotřebitelských center; řízení fondů firmy; Energetické podniky a poradenské; jakož is odděleními ve veřejném sektoru odpovědnými za sektor financí, energetiky a změny klimatu v politice.... [-]


MSc V Podnikání A Inovace

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Edinburgh

S organizací se snaží zaměstnat jednotlivce se schopností skvrnou a využít nových příležitostí, podnikání a inovace, schopnosti jsou stále více žádané. Naše MSc vás připraví pro širokou škálu kariéry v podnikání, včetně vývoje podnikání a provoz rozběh. [+]

S organizací se snaží zaměstnat jednotlivce se schopností skvrnou a využít nových příležitostí, podnikání a inovace, schopnosti jsou stále více žádané. Naše MSc vás připraví pro širokou škálu kariéry v podnikání, včetně vývoje podnikání a provoz rozběh.

Přehled programu

Naše MSc jsou navrženy tak, aby podporovaly podnikatelského ducha a inovační dovednosti studentů, které vám umožní mít kariéru řízení inovací ve stávajících firmách a založit nové podniky. Dozvíte se, jak organizace vytvářet hodnoty prostřednictvím aplikace podnikatelských praktik, výzvy a příležitosti obvykle čelí nové i stávající podniky a schopnost navrhnout a realizovat kreativní strategie. Program klade velký důraz na uplatnění svých schopností a znalostí na reálných životních situacích a organizací.... [-]


Contact
Adresa destinace
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place

Edinburgh, Skotsko, EH8 9JS GB
Social Media