University of Edinburgh Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V srdci univerzity se 400letým dědictvím, která je trvale hodnocena jako jedna z nejlepších na světě, a která se nachází v jedné z nejúžasnějších evropských obchodních a kulturních metropolí, nabízí University of Edinburgh Business School zážitek, kterému může konkurovat jen málokdo.uni of edinburgh The University of Edinburgh Business School má dlouhou a zavedenou tradici excelence výzkumu, která sahá až do roku 1919, kdy jsme představili první Bachelor of Commerce. Škola nabízí vysokoškolské, postgraduální a výkonné vzdělávací programy v oblasti obchodu a managementu a poskytuje platformu pro výzkum , diskuse a debata o široké škále obchodních otázek.

Triple akreditováno

Pouze malé procento obchodních škol na světě má trojitou akreditaci a my jsme jedním z nich. Ty byly uděleny:

  • Americká asociace pro rozvoj vysokoškolských obchodních škol (AACSB)
  • Evropský systém kvality a zlepšování (EQUIS)
  • Asociace MBA (AMBA)

Mezinárodní škola

Škola se jako jedna z předních obchodních škol v Evropě skládá z mezinárodního studentského sboru zastupujícího více než 80 zemí a láká k novým myšlenkám z různých kultur a prostředí. Naše globální síť absolventů se rozkládá ve více než 120 zemích a umožňuje vám přístup k mnoha kontaktům po celém světě.

Výzkum

Snažíme se vytvářet teoreticky vedený, prakticky relevantní výzkum, který se bude zabývat výzvami, kterým čelí podniky, veřejné organizace, regulační orgány a tvůrci politik. Škola si klade za cíl vytvořit podpůrnou, kolaborativní a pulzující výzkumnou kulturu zvyšováním kvality našich výzkumných výstupů a podporou fakulty při dosahování našich cílů.

Přehled programu

Business School nabízí vysoce kvalitní programy pro vysokoškoláky, postgraduální a doktorandy. Mezi magisterskými tituly nabízíme řadu možností, od obecnějších, jako je MSc v managementu, po specializovanější předměty, jako jsou Finance a investice v oblasti změny klimatu. Během několika posledních let jsme také vyvinuli magisterské tituly v oborech, které vzrostly v poptávce od řízení lidských zdrojů, podnikání a inovací až po Business Analytics.

facilities

Vybavení a zdroje

Tato nejmodernější budova nabízí přednášková sály, několik syndikátních místností, apartmá pro výkonné vzdělávání, kavárnu a významný prostor pro studenty a zaměstnance. Studenti mají také přístup do centra, centra, které poskytuje komplexní možnosti studia a přístup k databázím výzkumu, online deníkům a předním finančním informačním službám. Kromě toho mají studenti přístup k celé řadě zdrojů dostupných z univerzity, včetně hlavní knihovna.

Mise

Rozvoj efektivních a odpovědných vůdců vytvářením hlubokých znalostí a inspirativních myslí v dialogu s okolním světem.

Vidění

Být uznán jako progresivní a propojená komunita pro myšlenkové vedení na mezinárodní obchodní scéně.

Hodnoty

Business School identifikovala 5 klíčových hodnot, které nám pomohou dosáhnout naší vize, a proto jsou zaměstnanci vybízeni, aby je přijali, kdykoli je to možné.

  • Vizionář
  • Inspirativní
  • Spolupracující
  • Působivý
  • Udržitelného

Proč Edinburgh?

Edinburgh byl trvale jmenován jedním z nejlepších míst k životu a práci ve Velké Británii. Skotsko bylo v roce 2017 také zvoleno nejkrásnější zemí na světě The Rough Guide. Město je pozoruhodné svou jemnou gruzínskou a viktoriánskou architekturou, nápadnými parky a středověkým panoramatem.

Nachází se na břehu Firth of Forth a leží na sedmi kopcích, Edinburgh City obsahuje královský palác, hrad na vrcholu útesu a vyhaslou sopku. Město má moderní dynamiku postavenou vedle historických dlážděných ulic a je domovem čtyř univerzit, nechvalně známého festivalu Edinburgh Fringe, světových galerií, divadel, koncertních sálů a nákupních ulic.

Město kultury

Edinburgh je mezinárodní město. Usadili se zde lidé z celého světa, z nichž vznikla široká škála restaurací, kaváren a barů se silnou etnickou příchutí. Město je kompaktní a snadno splavné pěšky, přesto má všechny výhody významného evropského hlavního města.

Město pro podnikání

Edinburgh je také městem pro podnikání. Je to druhé největší finanční centrum ve Velké Británii s prosperující, různorodou ekonomikou a vysoce vzdělanou a motivovanou pracovní silou. Několik významných světových finančních institucí - banky, pojišťovny, investiční společnosti a makléři - má své sídlo v Edinburghu.

Město inovátorů

Město a skutečně univerzita jsou domovem některých pomocných myslitelů, inovátorů, vědců a podnikatelů. Dolly the Sheep, první klonovaný savec na světě, se narodil na univerzitě v Edinburghu, kde se také nachází nejvýkonnější počítač ve Velké Británii. Univerzita se může pochlubit mnoha pozoruhodnými absolventy, včetně Charlese Darwina, sira Arthura Conana Doyla a Roberta Louise Stevensona. Samotná obchodní škola je také alma mater některých známých podnikatelů, včetně Johna Boyda Dunlopa ze společnosti Dunlop Rubber a Arthura Younga ze společnosti Ernst & Young.

Skotsko

Za hranicemi města je Skotsko zemí drsné krásy, jedné z posledních velkých divočin v Evropě s horami, jezery a sedm tisíc mil ohromujícího pobřeží. Jen několik kilometrů od školy leží zvlněná krajina East Lothian s plážemi, vesnicemi a slavnými golfovými hřišti, z nichž všechny stojí za celodenní výlet nebo víkendovou návštěvu. Sousední města Edinburghu se mohou pochlubit spoustou atrakcí: golfová hřiště St Andrew, lodní dědictví Glasgow a ohromující žulová architektura Aberdeenu jsou snadno dostupné díky časté autobusové nebo vlakové dopravě. Skotsko je stejně známé díky mnoha krásným ostrovům rozmístěným po celé zemi, které nabízejí vítanou a relaxační přestávku od rušného městského života. Krajina této pozoruhodné a rozmanité země je ideální pro venkovní sportovní život. Lyžování, surfování, turistika, jízda na horském kole a jízda na kajaku jsou jen některé z nabízených vzrušujících aktivit, většinou jen pár minut od vašeho domu.

Místa

Edinburgh

Adresa, 1. řádek
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place


EH8 9JS Edinburgh, Skotsko, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace