University of Edinburgh Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Jádrem vysoké školy s 400 letou dědictví, které je souhlasně ohodnocen jeden z nejlepších na světě, a centrálně umístěný v jedné z nejkrásnějších evropských obchodních a kulturních velkoměst University of Edinburgh Business School nabízí zážitek, který málo může soupeřit.

The University of Edinburgh Business School má dlouhou tradici výuky a výzkumu. Škola nabízí bakalářském, magisterském a výkonné vzdělávací programy v oblasti podnikání a řízení a poskytuje platformu pro výzkum, diskuse a debaty na širokou škálu obchodních problémů.

Triple akreditované

Jsme v horní 1% z obchodních škol na světě, drží trojité akreditace. Ty byly uděleny:

Americká asociace pro Advance Collegiate školy Business (AACSB) Evropský a zvyšování kvality systému (EQUIS) Asociace MBA (AMBA)

Mezinárodní škola

Jako jeden z předních obchodních škol v Evropě, škola se skládá z mezinárodní studentské organizace zastupující více než 88 zemí, lákavé nové nápady z různých kultur a prostředí. Naše globální Absolventská síť rozšiřuje více než 120 zemí umožňuje přístup ke četné kontakty po celém světě.

Výzkum

Snažíme se vytvářet teorie-vedl, prakticky příslušný výzkum, který se zabývá problémy, jimž čelí podniky, veřejných organizací, regulačních orgánů, a tvůrci politik. Škola klade za cíl vytvořit příznivé, spolupráce, výzkumu a živé kultury tím, že zvýší kvalitu našeho výsledků výzkumu a pomoci při fakulty k dosažení našich cílů.

Přehled programu

Business School nabízí akademicky přísné a vysoce řemeslně programy pro vysokoškoláka, magisterských a doktorských studentů. Výuka a výzkum pokrývají šest hlavních tematických oblastí, kterými jsou: Účetnictví a finance, podnikání a inovace, Management Science & Podniková ekonomika, marketing, organizační studie a strategii a mezinárodní obchod.

Vybavení hotelu a další zdroje

Tento stav-of-the-art budova má přednáškových sálech více syndikátu pokoje, vzdělávání vedoucích pracovníků s vlastní koupelnou, kavárna a značný prostor pro studenty a zaměstnance. Studenti mají také přístup k náboji, centrum, které poskytuje komplexní studie zařízení a přístup k výzkumným databázím, on-line časopisů a vedoucích informačních služeb finančních.

Mise

Rozvoj efektivní a odpovědné představitele vytvořením zasvěcené znalosti a inspirovat mysl v dialogu se světem kolem nás.

Vidění

Chcete-li být uznána jako progresivní a připojené komunity k zamyšlení vedení na mezinárodní obchodní scéně.

Hodnoty

Business School identifikovala 5 klíčových hodnot, které nám pomohou dosáhnout našich vizí a tedy zaměstnanci jsou vedeni k přijetí těchto všude tam, kde je to možné.

Vizionář Inspirativní Collaborative působivých Udržitelného

Proč Edinburgh?

Edinburgh souhlasně byl jmenován jedním z nejlepších míst pro život a práci ve Velké Británii. Město je pozoruhodné jeho jemné gruzínské a viktoriánskou architekturou, působivé parků a pozoruhodné panorama.

Nachází se na břehu Firth of Forth a nastavit na sedmi kopcích, Edinburgh City obsahuje královský palác, útesu-top hradu a vyhaslé sopky. Město má moderní dynamiku vedle sebe s historickými dlážděnými ulicemi a je domovem čtyř vysokých škol, nechvalně známý Edinburgh Fringe Festival World Class galerie, divadla, koncertní sály a nákupními ulicemi.

Město kultury

Edinburgh je mezinárodní město. Lidé z celého světa se zde usadili což vede k celé řadě restaurací, kaváren a barů se silným etnické chutí. Město je kompaktní a snadno procházet pěšky přesto to má všechny výhody významné evropské metropole.

Město pro podnikání

Edinburgh je také městem pro podnikání. Je to druhý největší finanční centrum ve Velké Británii s prosperujícím, rozmanité hospodářství a vysoce vzdělané, motivované pracovní síly. Několik hlavních globálních finančních institucí - banky, pojišťovny, investiční domy a makléři - mají své velitelství v Edinburghu.

Město inovátorů

Město, a opravdu University, jsou domovem pro některé instrumentální myslitelé, inovátorů, vědců a podnikatelů. Dolly ovce, světově první klonovaný savec se narodil v Edinburgh University, která je také domov pro nejvýkonnější počítač ve Velké Británii. Univerzita se může pochlubit mnoha pozoruhodných absoloventek, včetně Charlese Darwina, sir Arthur Conan Doyle a Robert Louis Stevenson. Business School je sám o sobě také alma mater některých známých podnikatelů včetně John Boyd Dunlop Dunlop Rubber a Arthur Young Ernst & Young.

Skotsko

Mimo hranice města, Skotsko je země drsnou krásu, jeden z posledních evropských velkých pustinách s hor, jezer a sedm tisíc mil ohromující pobřeží.

Uvnitř jen několik mil od školy leží zvlněné krajině East Lothian, s plážemi, obcí a slavný golfových hřišť, z nichž všechny jsou dobře stojí za výlet nebo víkend návštěvu. Edinburské města sousední pochlubit spoustu zajímavostí: St Andrew je golfová hřiště, Glasgow loď dědictví a Aberdeen je ohromující žulové architektura jsou snadno dostupné častými autobusové či vlakovou dopravu. Skotsko je stejně známý pro jeho mnoho krásných ostrovů jsou rozmístěny po celé zemi, které nabízejí vítaný, relaxační přestávku od rušného městského života.

Krajina této pozoruhodné, rozmanité země se ideálně hodí pro venkovní sportovního života. Lyžování, surfování, pěší turistika, jízda na horském kole a jízda na kajaku jsou jen některé z radostných aktivit, které nabízí, většina jen pár minut od vašich dveří.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Mgr. Mezinárodní Personalistika (Human Resources)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

Globalizace a přesouvání ekonomické prostředí zavádí nové možnosti a postupy pro efektivní řízení lidských zdrojů. Naše MSc International Management lidských zdrojů bude rozvíjet své znalosti problematiky reálných HR a vybavit vás s potřebnými dovednostmi působit přes hranice jako lidské zdroje profesionální. [+]

Globalizace a přesouvání ekonomické prostředí zavádí nové možnosti a postupy pro efektivní řízení lidských zdrojů. Náš Mgr. Mezinárodní Personalistika (Human Resources) bude rozvíjet své znalosti problematiky reálných HR a vybavit vás s potřebnými dovednostmi působit přes hranice jako lidské zdroje profesionální. Přehled programu Na úspěchu naší MSc v oboru řízení lidských zdrojů na bázi nedávno zavedený MSc International Management lidských zdrojů poskytuje manažerům klíčové praktické a teoretické a výzkumné dovednosti specifické požadavky pracují pro nadnárodní organizace i přes státní hranice. Na této MSc, budete získat pochopení klíčových teorií v řízení lidských zdrojů, což je hluboké znalosti specifických IHRM postupů, stejně jako chápání mezinárodních otázkách personálního řízení. Struktura programu Budete mít čtyři základní kurzy v prvním období (září-prosinec) a dva v druhém funkčním období (leden-květen). Ve druhém semestru budete mít také možnost vybrat si dvě volitelných kurzů, které vám umožní přizpůsobit své studium na zvoleném kariéře. Konečné disertační práce budou zapsány v průběhu letního semestru (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele. Celkově lze říci, program je navržen tak, aby začlenil rychlé praktické i teoretické vývoje v oblasti IHRM. Průmyslové odkazy Silný akademický základ, vášnivý fakulty a mezinárodní studentský sbor zajistí obohacující zkušenost učení v našem městě střed areálu. Škola má rozsáhlé odkazy průmyslu, sloužící těžit ze zkušeností z celé řady řečníků. V minulosti reproduktory součástí personální ředitel Heineken, Senior HR Manager Procter and Gamble a Edinburgh výkonného ředitele John Lewis Partnership. Kariérní možnosti Naše MSc, plně akreditována Chartered Institute of Personnel a rozvoj, nabízí kombinaci všeobecného HR a specializovanými mezinárodními HR kurzy,... [-]

MSc V Business Analytics

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

To je věk zpracování velkých objemů dat. Organizace držet více informací o jejich podnikatelské prostředí, než kdy předtím. Stále častěji se tyto organizace si uvědomují roli při získávání dat postřehy a z konkurence-myšlení. V důsledku toho je rostoucí poptávka pro zaměstnance a manažery, kteří mají analytické schopnosti a mohou přijímat informovaná rozhodnutí, které může řídit organizační úspěch. [+]

To je věk zpracování velkých objemů dat. Organizace držet více informací o jejich podnikatelské prostředí, než kdy předtím. Stále častěji se tyto organizace si uvědomují roli při získávání dat postřehy a z konkurence-myšlení. V důsledku toho je rostoucí poptávka pro zaměstnance a manažery, kteří mají analytické schopnosti a mohou přijímat informovaná rozhodnutí, které může řídit organizační úspěch. Přehled programu Vzhledem ke stále rostoucí objem dat, která podniky mají přístup k dnes existuje poptávka po zaměstnance, kteří mají výpočetní a analytické schopnosti a kdo může informovat obchodní rozhodnutí pro zvýšení efektivity. Naše Masters v Business Analytics byl vyvinut jen s tím na mysli, a naším cílem je naučit studenty aplikovat deskriptivní, prediktivní, a nařizovací analytiku velkých datových konceptů a technik pro generování cenné poznatky, které mohou pomoci při rozhodování. Průmyslové odkazy Silná akademická základna spolu s naší vášnivou fakulty a mezinárodní studentské organizace zajistí obohacující zkušenosti ze vzdělávání v našem městě střed areálu. Škola má některé významné partnerství s organizacemi, jako jsou Carphone Warehouse / Connexity a další rozšířené odkazy průmyslu, který vám umožní těžit z odborných celé řady řečníků. Průmysl projekty jsou začleněny do osnov a studenti se naučí používat Matlab, klíčový globální platformu, mimo jiné klíčové systémy a tím je příprava s praktickými dovednostmi a postřehy pro budoucí role zaměstnanosti. Struktura programu Budete mít čtyři základní kurzy v prvním termínu (září-prosinec), a pak vybrat čtyři volitelných kurzů v druhém funkčním období (leden-květen). Konečné disertační práce budou zapsány v průběhu letního semestru (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele. Kariérní možnosti Nedávné... [-]

MSc V Marketingu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

Naše MSc vám dá hluboké znalosti marketingu jak z akademického a praktického pohledu, což vám umožní oslovit marketingových problémů v kritické a kreativní způsoby. Program je navržen tak, aby pomoc těm z obecného podnikání nebo disciplínách souvisejících s řízením vyvinout inovativní marketingové odborníky, kteří mohou řídit strategická rozhodnutí při tvorbě úspěšných produktů a služeb. [+]

Naše MSc vám dá hluboké znalosti marketingu jak z akademického a praktického pohledu, což vám umožní oslovit marketingových problémů v kritické a kreativní způsoby. Program je navržen tak, aby pomoc těm z obecného podnikání nebo disciplínách souvisejících s řízením vyvinout inovativní marketingové odborníky, kteří mohou řídit strategická rozhodnutí při tvorbě úspěšných produktů a služeb. Přehled programu Naše MSc v oboru marketingu vám dá teoretické porozumění chování spotřebitelů, výzkumnými metodami marketingu a marketingového řízení, jakož i kompetence a tvořivost tyto poznatky aplikovat v reálných životních situacích marketingu. Program bude také poskytnout vám dostatek příležitostí k vybudování klíčové manažerské dovednosti, jako je komunikace a nezávislé činnosti, a to prostřednictvím skupinové práce a individuální prezentace. MSc zahrnuje proud a nové trendy v marketingové teorie a praxe, aby vám znalosti a dovednosti, výzkum-vedl, které jsou vyžadovány společnostmi a zaměstnavateli. Struktura programu První termín (září-prosinec) programu se bude skládat z komplexního uvítací týdne následované čtyřmi základních kurzů. Ve druhém funkčním období (leden-květen), budete mít možnost vybrat si čtyři volitelných kurzů, které vám umožní přizpůsobit své studium na zvoleném kariéře. Konečný Disertační práce je psána v průběhu letního semestru (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele. Jako celek, náš program je členěn kariérního zaměření, což umožňuje studentům studovat aspekty uvádění na trh vztahující se k jejich zájmům a určené profese. Průmyslové odkazy Naše MSc přitahuje širokou škálu marketingových praxe a akademiky z celého světa, takže můžete těžit z jejich odborných znalostí v průběhu studia. Předchozí hostující řečníci zahrnovaly místopředsedou Ogilvy & Mather Velké Británii, marketingový ředitel společnosti Mackie... [-]

MSc V Oblasti účetnictví A Financí

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

Naše MSc v oboru účetnictví a financí poskytuje teoretické znalosti a dovednosti klíčové pro další svou kariéru v celé řadě profesí financí souvisejících. Naším cílem je vybavit základními účetními a finančními možnostmi, včetně kritické analýzy, výzkumu a pokročilé matematické gramotnosti. [+]

Náš MSc v oblasti účetnictví a financí poskytuje teoretické znalosti a klíčové dovednosti k dalšímu svou kariéru v celé řadě profesí financí souvisejících. Naším cílem je vybavit základními účetními a finančními možnostmi, včetně kritické analýzy, výzkumu a pokročilé matematické gramotnosti. Přehled programu Naše MSc je navržen tak, aby studentům specializované vzdělání v oblasti účetnictví a financí, který je vhodný pro celou řadu kariéru v oblasti financí. To vám poskytne pochopení mezinárodních účetních standardů, globálních finančních trzích a faktorů úspěchu a neúspěchu v různých organizacích. Program vám také pomůže rozvíjet praktické dovednosti, jako je například schopnost vyhodnocovat finanční výkazy, odhad reálné hodnoty a porovnat různé investice. Struktura programu Budete mít čtyři základní kurzy v prvním období (září-prosinec) a další dva ve druhém funkčním období (leden-květen). Ve druhém semestru budete také moci zvolit dvě specializované volitelných kurzů. Konečný Disertační práce je psána v průběhu letního semestru (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele. Kurz je strukturován tak, aby vám získat pevné základy v oblasti účetnictví a financí a zároveň umožňuje specializaci a přizpůsobit své studium na zvoleném kariéře. Výměny znalostí Umístění školy v druhém největším finančním centrem ve Velké Británii umožňuje studentům na MSc poučit se z návštěvy reproduktory s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti účetnictví a financí, jako vedoucí financí na AEGON a generální ředitel Citigroup Skotska. Program také udržuje silné vztahy s účetní a finanční odborníky, kteří budou schopni poradit na výzkum a kariérního postupu. Průmyslové odkazy Naše silná spojení s průmyslem je ilustrován naší práce s Ústavem veřejného účetnictví Research sektor, který... [-]

MSc V Oboru Bankovnictví A Rizika

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

Cílem naší MSc v oboru bankovnictví a rizik je poskytnout vám znalosti, vědomosti a klíčové dovednosti, které vám umožní být efektivní rizikové analytici a manažeři ve finančních institucích, zejména bank, v jakékoliv zemi na světě. [+]

Cílem naší MSc v oboru bankovnictví a rizik je poskytnout vám znalosti, vědomosti a klíčové dovednosti, které vám umožní být efektivní rizikové analytici a manažeři ve finančních institucích, zejména bank, v jakékoliv zemi na světě. Přehled programu Náš MSc v oboru bankovnictví a rizika se liší od většiny podobných programů, protože splňuje požadavky specializovaných oddělení v rámci finančních firem. Jako student se dozvíte o roli bankovnictví v ekonomice a specifickými riziky, že banky čelí a jak je řídit. Budete také získat praktické dovednosti v pochopení finančních výkazů, predikci rizika spojená s možným dlužníkem a odhad prediktivní modely určitá rizika pomocí počítačového softwaru. Celkově program zachází bankovnictví jako mnohostranný průmyslu spíše než akademická disciplína. Struktura programu V prvním semestru (září-prosinec), budete mít čtyři základní kurzy, včetně Úvod do bankovnictví a statistiky pro finance. Během druhého funkčního období (leden-květen), budete mít zbývající dva základní kurzy a bude mít také možnost vybrat si dvě volitelných kurzů, což vám umožní přizpůsobit své učení na zvoleném kariéře. Disertační práce je psána v létě (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele, s možností zkoumá živý problém, kterému čelí skutečného podniku. Výměny znalostí Jako student na naší MSc v oboru bankovnictví a rizik budete těžit ze znalostí a výzkumu prováděného členy Credit výzkumného střediska (CRC), která se specializuje na modelování úvěrového rizika a strategickém odolnost vůči iniciativy Edinburku (ESRI), který zkoumá způsoby pro finanční instituce s cílem zlepšit jejich schopnost odolávat protivenství a šok. Budete také těžit z odborných celé řady řečníků z předních organizací, jako je například hlavní... [-]

MSc V Oboru Finance

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

Kombinující teorii up-to-the-minute s praktickou aplikací Naše Masters in Finance vás připravit na velké množství profesních možností. Tento program Masters byl navržen pro rok 2017 tím, že kombinuje klíčové prvky z našich současných financování programů (spuštěné v roce 2016), včetně našich finančních a investičních MSc která obsadila 38. Financial Times, s cílem poskytnout vám možnost přizpůsobit své poznatky do vaši kariéru. [+]

Kombinující teorii up-to-the-minute s praktickou aplikací, naše Masters in Finance bude vás připraví na velké množství profesních možností. Tento program Masters byl navržen pro rok 2017 tím, že kombinuje klíčové prvky z našich současných financování programů (spuštěné v roce 2016), včetně našich finančních a investičních MSc která obsadila 38. Financial Times, s cílem poskytnout vám možnost přizpůsobit své poznatky do vaši kariéru. Tento program vám umožní kombinovat různé oblasti financí nebo se specializují na: Podnikové finance Energetické trhy Finance & Investment Přehled programu Praktické, teoretické a numerické dovednosti získané v rámci programu, stejně jako globální perspektiva, která se bude získávat prostřednictvím třídě učení a diskuse, opustí vás dobře kvalifikovaný pro celou řadu profesí souvisejících financí. Očekáváme, že absolventi, aby se pozice se společnostmi, jako je Big 4, s investičními a komerčními bankami; výzkumem trhu a spotřebitelských center; řízení fondů firmy; Energetické podniky a poradenské; jakož is odděleními ve veřejném sektoru odpovědnými za sektor financí, energetiky a změny klimatu v politice. Struktura programu Budete mít čtyři základní kurzy v prvním období (září-prosinec) a jeden v druhém funkčním období (leden-květen). Ve druhém semestru budete také moci vybrat specializovat buď: Corporate Finance, trhů s energií nebo investice. Případně si můžete vybrat směs volitelných bez specializace. Konečný Disertační práce je psána v průběhu letního semestru (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele. Kurz je strukturován tak, aby vám získat pevné základy v oblasti financí a zároveň umožňuje specializaci a přizpůsobit své studium na zvolené profesní dráhu prostřednictvím rozhodnutích, která činíte pro druhé pololetí. Výměny znalostí Umístění... [-]

MSc V Oboru Marketing A Obchodní Analýzy

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

Naše MSc v oboru marketingové a obchodní analýzy vám poskytne teoretické základy marketingu a analýzy dat a business modelování technik, které jsou stále častěji používány k formování a informovat obchodní rozhodnutí. Kombinuje odborné znalosti v obou marketingu a řízení vědy, program připravuje studenty na kariéru v obou těchto oblastech. [+]

Náš MSc v oboru Marketing a obchodní analýzy vám poskytne teoretické základy marketingu a analýzy dat a business modelování technik, které jsou stále častěji používány k formování a informovat obchodní rozhodnutí. Kombinuje odborné znalosti v obou marketingu a řízení vědy, program připravuje studenty na kariéru v obou těchto oblastech. Přehled programu Dodává se školou marketingový fakulty ve spolupráci s jeho správní Science Group, náš MSc vám teoretické znalosti marketingu a řízení vědy jak z akademického a praktického pohledu, stejně jako schopnost aplikovat techniky, obchodní analýzy k řešení marketingových a obchodních problémy. Program také umožní porozumět tomu, jak jsou aplikovány marketingové metody výzkumu a provést kvalitativní a kvantitativní výzkum svůj vlastní. Struktura programu První termín (září-prosinec) programu bude skládat ze čtyř základních kurzů. Ve druhém funkčním období (leden-květen), budete mít možnost vybrat si čtyři volitelných kurzů, z nichž mnohé jsou vymyšlená School Management Science Group, a které vám umožní přizpůsobit své studium na zvoleném kariéře. Volitelné předměty patří marketing a společnost, porozumění Značky, Credit Risk Management a dolování dat. Disertační práce je psána v létě (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele. Průmyslové odkazy Silný akademický základ, vášnivý fakulty a mezinárodní studentský sbor zajistí obohacující zkušenost studentů v našem centru města areálu. Škola má rozsáhlé odkazy průmyslu a jako student budete těžit ze zkušeností z řady vysoce postavených řečníků. Nedávné reproduktory byli Database Marketing Manager u Sainsbury banky, vedoucí skupiny Analytics v RBS a finanční ředitel společnosti Siemens. Rozhovory pokryla celou řadu témat, včetně digitálních marketingových strategií pro banky a marketingové analýzy pro... [-]

MSc V Oboru Mezinárodní Obchod A Na Rozvíjejících Se Trzích

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

Naše MSc bude rozvíjet své znalosti z rozvíjejících se trhů a jak firmy mohou těžit z globalizace světové ekonomiky. Naším cílem je vybavit s klíčovými obchodními dovednostmi, aby účinně jednat s lidmi a podniky v multikulturním kontextu. [+]

Naše MSc bude rozvíjet své znalosti z rozvíjejících se trhů a jak firmy mohou těžit z globalizace světové ekonomiky. Naším cílem je vybavit s klíčovými obchodními dovednostmi, aby účinně jednat s lidmi a podniky v multikulturním kontextu. Přehled programu Naše MSc vám pomůže ocenit dynamiku jednotlivých zemí a rozvíjejících se ekonomik, a pochopit klíčové otázky týkající se konkurenceschopnosti mezinárodního obchodu. To vám také pomůže rozvíjet praktické techniky a dovednosti potřebné pro práci s firmami na mezinárodních podnikatelských projektů. Celkově lze říci, program si klade za cíl informovat vás o tom, jak mohou firmy využít výhod ekonomické globalizace a vyjednat rychlý rozvoj nových ekonomických převálcovat. Struktura programu Budete mít tři základní kurzy ve svém prvním funkčním období (září-prosinec) a další dva ve druhém funkčním období (leden-květen). Ve druhém semestru budete mít také možnost vybrat si dvě volitelných kurzů z rozsáhlého seznamu, každoročně přezkoumány, což vám umožní přizpůsobit své studium na zvoleném kariéře. Budete mít také možnost provádět praktický projektová společnost pracuje s reálnými obchodními klienty. Konečné disertační práce budou zapsány v průběhu letního semestru (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele. Kariérní možnosti Úspěch naší MSc v oboru International Business a rozvíjejících se trzích se odráží v kariérních destinacích našich absolventů. Studenti přicházejí z celého světa, hledal cíl, do hloubky pohled do globální obchodní praxe. Znalosti, které jsou shromažďují jim pomáhá rozvíjet úspěšnou kariéru jako konzultanti, manažeři či analytiky v širokém aréně mezinárodního obchodu. Čerství absolventi mají zajištěné zaměstnání s předními zaměstnavateli jako Accenture, Goldman Sachs a RBS. Výměny znalostí Silný akademický základ,... [-]

MSc V Oboru řízení

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

Naše MSc vám dá porozumění problematice současných manažerských v neustále se měnícím podnikatelském prostředí, a možnost uplatnit své znalosti na výzvy řízení reálného života. Tento program, který zařadil do top 10 ve Velké Británii v roce 2015 Financial Times, je cenné pro obě těm začíná v podnikání, a ty, kteří chtějí pokrok v jejich stávajících kariéry. [+]

Naše MSc vám dá porozumění problematice současných manažerských v neustále se měnícím podnikatelském prostředí, a možnost uplatnit své znalosti na výzvy řízení reálného života. Tento program, který zařadil do top 10 ve Velké Británii v roce 2015 Financial Times, je cenné pro obě těm začíná v podnikání, a ty, kteří chtějí pokrok v jejich stávajících kariéry. Přehled programu Náš MSc v oboru řízení vám poskytne do hloubky pochopení manažerských technik používaných v různých obchodních situacích, stejně jako schopnost aplikovat tyto znalosti v příslušných scénářích. Naučíte se provádět metodický výzkum v oblasti podnikových a řídících otázkách a aby navrhly své vlastní představy ostře a citlivě. Míchání klasické metody řízení s nejmodernější řízení myšlení, program zahrnuje mezinárodní otázky a různých národních obchodních charakteristiky a nastavení. Struktura programu Budete mít pět hlavních volitelných v prvním období (září-prosinec) a základní metody výzkumu ovšem v druhém funkčním období (leden-květen). Ve druhém semestru budete také moci zvolit dvě volby kurzy, které vám umožní přizpůsobit své studium na zvoleném kariéře. Konečný Disertační práce je psána v průběhu letního semestru (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele. Učení je dosaženo prostřednictvím přednášek, nastavte čtení, případových studií, workshopů a praktických simulačních cvičení. Průmyslové odkazy Silný akademický základ, vášnivý fakulty a mezinárodní studentský sbor zajistí obohacující zkušenost studentů v našem centru města areálu. Škola má rozsáhlé odkazy průmyslu a jako student budete těžit ze zkušeností z řady vysoce postavených řečníků. Nedávné reproduktory zahrnovaly generální ředitel společnosti First ScotRail, předseda Tesco a ředitel strategií AEGON. Rozhovory jsou uvedeny na širokou škálu témat, včetně... [-]

MSc V Oboru řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

MSc v řízení lidských zdrojů (HRM), si klade za cíl poskytnout studentům znalosti, porozumění a klíčové dovednosti, které jsou vyžadovány podle dnešních personalisty a umožnit žákům, aby účinně přispět k dynamické organizace. [+]

The MSc v řízení lidských zdrojů (HRM) si klade za cíl poskytnout studentům znalosti, porozumění a klíčové dovednosti, které jsou vyžadovány podle dnešních personalisty a umožnit žákům, aby účinně přispět k dynamické organizace. Přehled programu Vzhledem k tomu, portfolio odpovědnosti za řízení lidských zdrojů vyvíjí, bude příští generace manažerů přijmout širší politiky spojené s oblastí, jako je motivační design a rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Udržet krok s pokrokem, naše plně CIPD akreditované MSc rozvíjí znalosti o řízení lidských zdrojů koncepce a řízení lidí dovednosti, které jsou rozhodující pro moderního podnikání. Naše MSc je v čele výzkumu-vedl, praktickou a teoreticky informovaného vzdělávání. Struktura programu MSc v oboru řízení lidských zdrojů byl navržen tak, aby kombinaci kurzů, které umožní profesní rozvoj budoucích HR manažery. Ve svém prvním funkčním období (září-prosinec) studenti budou mít indukci a základní kurz. Během druhého funkčního období (leden-květen), studenti vybrat volitelné předměty. Konečný Disertační práce je psána v letním období (červen-srpen). Učení je dosaženo prostřednictvím přednášek, nastavte čtení, cvičení, případové studie a prezentace. Průmyslové odkazy Silná akademický základ, vášnivý fakulty a mezinárodní kohorta zajistí odměňování studentů zkušenosti v našem centru města v areálu. Škola má rozsáhlé odkazy průmyslu a studenti budou mít expozici vůči řadě řečníků. Tyto reproduktory představovaly počet podniků, včetně AEGON, Cairn Energy, International Accounting Standards Board, KPMG, Lloyds TSB, Royal Bank of Scotland a Procter & Gamble. Kariérní možnosti Váš MSc vás připraví pro širokou škálu možných pozic po celém úseku řízení lidských zdrojů. Role mohou zahrnovat: kariérní poradce, HR analytik, poradce HR,... [-]

MSc V Podnikání A Inovace

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

S organizací se snaží zaměstnat jednotlivce se schopností skvrnou a využít nových příležitostí, podnikání a inovace, schopnosti jsou stále více žádané. Naše MSc vás připraví pro širokou škálu kariéry v podnikání, včetně vývoje podnikání a provoz rozběh. [+]

S organizací se snaží zaměstnat jednotlivce se schopností skvrnou a využít nových příležitostí, podnikání a inovace, schopnosti jsou stále více žádané. Naše MSc vás připraví pro širokou škálu kariéry v podnikání, včetně vývoje podnikání a provoz rozběh. Přehled programu Naše MSc jsou navrženy tak, aby podporovaly podnikatelského ducha a inovační dovednosti studentů, které vám umožní mít kariéru řízení inovací ve stávajících firmách a založit nové podniky. Dozvíte se, jak organizace vytvářet hodnoty prostřednictvím aplikace podnikatelských praktik, výzvy a příležitosti obvykle čelí nové i stávající podniky a schopnost navrhnout a realizovat kreativní strategie. Program klade velký důraz na uplatnění svých schopností a znalostí na reálných životních situacích a organizací. Struktura programu Budete mít pět základních kurzů v prvním období (září-prosinec) a dva v druhém funkčním období (leden-květen). Jádro kurzy v druhém funkčním období bude projekt založený na kurzy v rámci existujících organizací, které vyžadují, abyste použít své teoretické znalosti v reálných životních situacích. Budete mít také možnost zvolit dva opční kurzy v druhém funkčním období, která vám umožní se specializují v oblasti vztahující se k vaší budoucí kariéře. Disertační práce je psána v průběhu letního semestru (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele. Kariérní možnosti Náš program vám pomůže rozvíjet obchodní dovednosti, které jsou nezbytné v široké škále různých organizací, jakož i přípravou vám za možnost jeden den zahájení vlastního podnikání. Absolventi programu obvykle sledovat celou řadu povolání, včetně rolí řízení inovací, politiky a rozvoje podnikání v soukromém sektoru a s vládní agentury na podporu inovací a zakládání vlastních podnikatelských aktivit. Průmyslové odkazy... [-]

MSc V Uhlíkové Finance

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

Naše MSc v Carbon Finance je první program na světě věnovaná odborníky v oblasti nízkého uhlíkové finance a investice. Navrženy tak, aby rozvíjet své znalosti o tom, jak klimatické změny jsou hnací biliony liber nových investic ve velké řadě odvětví, včetně výroby energie, bydlení a infrastruktury, program bude také vás připraví k doručování tuto investici s pokročilou znalostí a dovedností , [+]

Naše MSc v Carbon Finance je první program na světě věnovaná odborníky v oblasti nízkého uhlíkové finance a investice. Navrženy tak, aby rozvíjet své znalosti o tom, jak klimatické změny jsou hnací biliony liber nových investic ve velké řadě odvětví, včetně výroby energie, bydlení a infrastruktury, program bude také vás připraví k doručování tuto investici s pokročilou znalostí a dovedností , Přehled programu Náš program vám poskytne pochopení změny klimatu a vědy politiky, jejich vztahu k financím a investicím a postupy a otázek v rámci odvětví energetiky a trhů s uhlíkem se. Je věnována odborníky v oblasti nízkého uhlíkové finance a investice, se zaměřením na obchodní příležitosti a finančních toků poháněných reakci společnosti ke změně klimatu. MSc je ve své podstatě interdisciplinární charakter, a proto vítá žadatelům z širokého spektra prostředí, včetně podnikání, ekonomie a vědy. Struktura programu Budete mít čtyři základní kurzy v prvním období (září-prosinec) a tři v druhém funkčním období (leden-květen), včetně skupiny Carbon Consulting projektu, který bude podporovat odborné a týmové dovednosti. Ve druhém semestru budete mít také možnost se jednou z možností kurz, které vám umožní se specializují v oblasti vztahující se k vaší budoucí kariéře. Konečný Disertační práce je psána v průběhu letního semestru (červen-Aug) a dohlíží akademického školitele. Výměny znalostí Škola pořádá Centrum pro obchod a změnu klimatu, přední mezinárodní centrum pro obchod a změny klimatu vzdělávání, výzkumu a zapojení veřejnosti, který je známý pro svou vysokou úrovní podnikového zapojení a předávání znalostí. Centrum láká řadu vysoce postavených hostujících řečníků, jejichž znalosti a... [-]

Contact
Adresa destinace
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place

Edinburgh, Skotsko, EH8 9JS GB
Social Media