University of East Anglia

Úvod

Read the Official Description

UEA: Svět vedoucí univerzita se studenty v jeho jádru

The University of East Anglia (UEA) je mezinárodně uznávaný, kampus založené na univerzitu, která poskytuje kvalitní akademické, sociální a kulturní zařízení na více než 15.000 studentů. UEA má postgraduální komunita je kolem 3500 studentů, tvořící jednu z ústředních silných stránek univerzity.

Dokazování jeho průkopnického ducha, UEA hrdě sedí v Top 1% univerzit na světě (Times Higher Světová liga tabulka 2015-16) a důsledně vystupuje v Top 5 pro studentské praxe v Národní studentský průzkum, protože to začalo před 10 lety. V poslední Research Vynikající Framework (REF) 2014 UEA přišel 10. ve Velké Británii za kvalitu svých výzkumných výstupů a 21. celkově ze všech hlavních britských institucí. Výsledky ukazují, že více než 82% z UEA výzkumu je klasifikován jako buď "světový" nebo "mezinárodně vynikající", Což potvrzuje pozici UEA jakožto přední výzkumné instituce, jichž se dopustil, aby podstatnou měrou dopad na globální výzvy, kterým čelí společnost.

Univerzita udržuje svou brilantní pověst výběrem nejschopnější a ochotný personál a studenty z celého světa, a náročné jim dosáhnout jejich plného potenciálu.

Areál se nachází v svěží, zelené části Norwich, Anglie je první UNESCO město literatury. Je to jen dvě míle od centra města, které je snadno dosažitelné jak pěšky, na kole nebo autobusem. Ohromující Norfolk pobřeží je 1 hodinu jízdy, a Londýn Při rychlém 2 hodiny vlakem. Tento jedinečný-umístil University je také součástí Norwich Research Park, Jeden z největších evropských koncentrací výzkumných pracovníků v oblasti životního prostředí, zdraví a botaniky. Sportovní zařízení na akademické půdě, patří SportsPark, Které domy olympijské velikosti bazénu a pravidelně hostí místní a mezinárodní atletické události. UEA rovněž nabízí světově proslulé Sainsbury centrum pro výtvarné umění a hostí mezinárodní literární festival, který featuring slavných jmen, jako je Ian McEwan, Kazuo Ishiguro a Anne Enright (všechny kurz absolventů UEA tvůrčího psaní).

"Být na postgraduální UEA je úžasné: Je to náročné, je to obohacující a je to skvělá zábava. Přátelští lidé a nádherné město z Norwiche, aby to fantastický zážitek, který bych doporučil každému. "
- UEA absolvent

Postgraduální studium na UEA

Čtyři Fakulty poskytují výzkumu-vedl výuku s akademickou přísnost v řadě jedinců ve všech věd, umění a humanitní vědy, sociálních věd a medicíny a vědy zdraví. Stupně mohou být nabízeny jako na plný úvazek a možnosti na částečný úvazek, A také zahrnovat odborné studie, jako je výuka, medicína, právo a podnikání, stejně jako celou řadu krátkodobých kurzů zajišťování možností profesního rozvoje. Chcete-li změnit svět s mírou, aby dopad ve vašem odvětví a dosáhnout svého plného potenciálu - University of East Anglia je brilantní další krok.

Přírodovědecká fakulta

Kvalita vědeckého výkonu UEA je získala ji pověst jako jeden z Top 10 výzkumných univerzit pro vědu ve Velké Británii. Školy studia zahrnují:

 • Škola biologických věd
 • Škola environmentálních věd
 • Škola chemie
 • Škola matematiky
 • Škola počítačových věd
 • Škola Farmaceutická

Sesterské instituty: Norwich Research Park

 • The John Innes Centre pro rostlinného a mikrobiálního vědy
 • Ústav pro výzkum potravin
 • Sainsbury Laboratory
 • BBSRC Genome Středisko pro analýzu

Fakulta umění a humanitní

Časné pověst UEA byl založen přes jeho nenapodobitelným tvůrčí síly v umění a humanitní a tato byla vyvinuta prostřednictvím svých vedoucích oddělení:

 • Umění, média a amerických studií
 • Interdisciplinární Ústav pro humanitní obory
 • historie
 • Literatura, Drama a Tvůrčí psaní
 • Politika, filozofie jazyky a komunikační studia

Fakulta sociálních věd

Tato fakulta pracuje v čele akademického a profesního rozvoje a má silný pověst pro originalitu a tvůrčí spolupráci. Školy studia zahrnují:

 • ekonomická škola
 • Norwich Business School
 • Zákon School
 • Škola mezinárodního rozvoje
 • Škola školství a celoživotního vzdělávání
 • Škola psychologie
 • Škola sociální práce

Lékařská fakulta a vědy zdraví

Tento Fakulta staví na závazku k zajištění inovace v oblasti výzkumu a odborné přípravy podporované blízké partnerství s místními poskytovateli zdravotní péče, s touhou zlepšení zdraví národa tím, že spojí laboratorní vědu na potřeby pacientů, populací a tvůrců zdravotní politiky. Pracoviště v rámci fakulty patří:

 • Medicína
 • Norwich Medical School

Postgraduální Financování

Postgraduální stipendia, stipendia a PhD stipendií jsou k dispozici studentům v rámci čtyř fakult a jsou obvykle udělovány na základě akademických zásluhách, obvykle na dobu trvání studia. Aplikační lhůty se liší, takže vám doporučujeme použít co nejdříve v roce vstupu.

Zaměstnatelnost

UEA aktivně snaží vybavit své postgraduálních studentů s atributy nezbytné k dosažení úspěchu ve zvoleném oboru zaměstnání. Odbornými poradci z univerzity bude poskytovat nestranné informace, rady a poradenství, pomáhá studentům pochopit sami sebe a na trh práce a rozvíjet vhodné kariéry související dovednosti a praktické znalosti.

Získané dovednosti, zdroje a specializovaných pracovišť

Postgraduální studenti na UEA mají přístup k celé řadě podpůrných zdrojů a zařízení na pomoc své studium. Síť odborných studentských služeb poskytuje informace, rady, pomoc a odborné praktické prostředky, které vám umožní plně využít příležitostí, které nabízí v této pokročilé úrovni studia. Knihovna univerzity je otevřena po celý den po celý rok, nabízí přístup k více než 800.000 svazků knih a časopisů, vybaven řadou elektronických zdrojů včetně hlavních bibliografické a citační databáze, rozsáhlé audiovizuální kolekce, plus autodopravou a půjčování a dodávání dokumentů servis. Tam jsou IT hub přes UEA, síť vysokorychlostní spojující celý areál a bezdrátové sítě pro notebook a mobilní přístup.

The Studium jazyků podpora služba také poskytuje studentům možnost učit se mluvit jiným jazykem, s třídami od začátečníků až po pokročilé úrovně v každém jazyce z arabštiny do britské znakové řeči, Mandarin Číňana do španělštiny.

Norwich, East Anglia - váš domov daleko od domova

Norwich má všechny vlastnosti "univerzitní město"; hlavní obchodní a prosperující kulturní centrum, s bohatou historií, ale stále živé místo k životu, obchod, a studium. Jeho unikátní směs nezávislé obchody, malé specializované obchody, hlavní vysoké ulice řetězy a největší šestidenní trhu pod širým nebem v zemi, vše uprostřed labyrintu středověkých valoun-ukamenován uličkami a uliček. Norwich má také dobré autobusové a železniční spojení do zbytku Spojeného království, s připočtením jeho vlastních mezinárodního letiště, která zajišťuje snadný přístup k Evropě s napojením na 200 městech po celém světě.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Videos

Why Study at UEA? | University of East Anglia

Student life in Norwich | University of East Anglia