University of East Anglia Faculty of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

UEA Společenské vědy na magisterské úrovni

Krmivo svou vášeň pro společenské vědy na UEA. Prohloubit své znalosti, se specializují, vzít svou kariéru na další úroveň, problém sami, dejte si na okraj se zaměstnavateli.

Neexistuje lepší místo, ponořit se do každého detailu zvoleném oboru.

Fakulta sociálních věd na University of East Anglia je doma k sedmi škol studia pracujících v čele akademického a profesního rozvoje. Jedinci, kteří studují v rámci fakulty jsou schopny těžit z vynikající vědecké odbornosti a nezávislé studie zařízení.

S výbornou výzkumu a výuky profil, Fakulta nabízí silné mezinárodní vazby na ústavy, organizace veřejného a soukromého sektoru, mezinárodní sítě, vlády, politických poradců a výzkumné rady po celém světě.

Jeho brilantní pověst zaručuje, že absolventi jsou vybaveny zadat celou řadu profesí se základními dovednosti potřebné k úspěchu.

Sedm interdisciplinární Školy studie mají silné reputaci v oblasti:
• Obchodní management
• Ekonomika
• Vzdělávání a celoživotní vzdělávání
• International Development
• zákon
• Sociální práce a sociální politika
• Psychologie

Postgraduální Financování

Postgraduální stipendia, stipendia a PhD stipendií jsou k dispozici studentům v rámci Fakulty sociálních věd a jsou obvykle udělovány na základě akademických zásluh. Aplikační lhůty se liší, takže vám doporučujeme použít co nejdříve v roce vstupu. Chcete-li prozkoumat další podrobné údaje o finančních prostředků souvisí s vaší oblasti studia navštívit UEA má vyhrazené stránku Postgraduální možnosti financování.

UEA: WORLD vedoucího úřadu se studenty v jeho jádru

University of East Anglia (UEA) je mezinárodně uznávaný, kampus založené na univerzitu, která poskytuje kvalitní akademické, sociální a kulturní zařízení na více než 15.000 studentů. UEA má postgraduální komunita je kolem 3500 studentů, tvořící jednu z ústředních silných stránek univerzity.

Dokazování jeho průkopnického ducha, UEA hrdě sedí v Top 1% univerzit na světě (Times Higher Světová liga tabulka 2015-16) a důsledně vystupuje v Top 5 pro studentské praxe v Národní studentský průzkum, protože to začalo před 10 lety.

Areál se nachází v svěží, zelené části Norwich, Anglie je první UNESCO město literatury. Je to jen dvě míle od centra města, které je snadno dosažitelné jak pěšky, na kole nebo autobusem. Ohromující Norfolk pobřeží je 1 hodinu jízdy, a Londýn Při rychlém 2 hodiny vlakem. Tento jedinečný-umístil University je také součástí Norwich Research Park, Jeden z největších evropských koncentrací výzkumných pracovníků v oblasti životního prostředí, zdraví a botaniky.

Sportovní zařízení na akademické půdě, patří SportsPark, Které domy olympijské velikosti bazénu a pravidelně hostí místní a mezinárodní atletické události. UEA rovněž nabízí světově proslulé Sainsbury centrum pro výtvarné umění a hostí mezinárodní literární festival, který featuring slavných jmen, jako je Ian McEwan, Kazuo Ishiguro a Anne Enright (všechny kurz absolventů UEA tvůrčího psaní).

Chcete-li změnit svět s mírou, aby dopad ve vašem odvětví a dosáhnout svého plného potenciálu - University of East Anglia je brilantní další krok.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MRes Metody Výzkumu V Sociálních Vědách

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

Stupeň MRes Sociální vědy Metody výzkumu nabízí moderní program vzdělávání v oblasti výzkumu. Kurz je ideální pro žadatele, kteří uvažují děje studovat na PhD. Budete studovat jádro fakulty moduly, které obsahují obecné společenské vědy výzkumné dovednosti, školení široce založený v metodách výzkumu v sociálních vědách a pokročilý výcvik v kvalitativních a kvantitativních metod. [+]

MRes Sociální vědy Metody výzkumu stupeň Nabízí pokročilý program vzdělávání v oblasti výzkumu. Kurz je ideální pro žadatele, kteří uvažují děje studovat na PhD. Budete studovat jádro fakulty moduly, které obsahují obecné společenské vědy výzkumné dovednosti, školení široce založený v metodách výzkumu v sociálních vědách a pokročilý výcvik v kvalitativních a kvantitativních metod. Budete také dostávat školní výzkumných dovedností a vzdělávání založené, ze kterého získá odborné znalosti, které vám umožní aplikovat základní principy výzkumu a designu v sociálních vědách na své vlastní výzkumné projekty. University of East Anglia byl zařazen na 10. ve Velké Británii za kvalitu jeho výsledků výzkumu a 21. celkově mezi všemi hlavních britských institucí v oblasti výzkumu Excellence Framework (REF) 2014. Výsledky ukazují, že více než 82 procent UEA výzkumu je klasifikován buď jako "světový" nebo "mezinárodně vynikající", což potvrzuje pozici UEA jakožto přední výzkumné instituce podstatnou měrou dopad na globální výzvy, kterým čelí společnost. Kurz je k dispozici v následujících předmětovou aprobaci: Vzdělávání a celoživotní vzdělávání Sociální práce a sociální politika psychologie zákon Podnikání a management International Development Stupeň lze studovat více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Datum Registrace je: v září. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu s cílem posílení své schopnosti. Poradce zasedání na podporu vzdělávání a rozvoj kariéry se vyskytují po celý rok. Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

MSc

Mgr Účetnictví A Finance

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené království Norwich

Tento stupeň je určen pro studenty, kteří již mají první titul v účetnictví, financí, obchodu a ekonomiky, nebo v kvantitativním subjektu (například vědy a techniky). Poskytuje pokročilé úrovně studie, která má pomoci začít úspěšnou kariéru v podnikovém sektoru. Budete také vybaven výzkumnými dovednostmi, aby zvážila akademické možnosti, například studie na úrovni PhD. [+]

Tento stupeň je určen pro studenty, kteří již mají první titul v účetnictví, financí, obchodu a ekonomiky, nebo v kvantitativním subjektu (například vědy a techniky). Poskytuje pokročilé úrovně studie, která má pomoci začít úspěšnou kariéru v podnikovém sektoru. Budete také vybaven výzkumnými dovednostmi, aby zvážila akademické možnosti, například studie na úrovni PhD. PŘEHLED Pokud hledáte, aby zahájila úspěšnou kariéru v obchodním a veřejném sektoru, kteří pracují v roli, jako je například finanční účetní, manažerské účetnictví, auditorem, správcem fondu, finančního ředitele nebo finančního analytika pak je tento kurz je pro vás. Získáte důkladné pochopení nejdůležitějších teorií a praxí v mezinárodním a manažerského účetnictví, investic a podnikových financí a řízení. Výuka je podporována praktických případových studií, seminářů a poč vám nabízí hluboký vhled do nejnovějších kvalitativních a kvantitativních nástrojů používaných účetní a finanční praktiky dnes. výzkum zaměřený Výuka v průběhu čerpá z nejnovější vývoj v akademickém výzkumu, jehož cílem je rozvíjet své výzkumné dovednosti. Budete mít možnost zúčastnit výzkumné semináře z mezinárodních akademických odborníků, a absolventi budou moci také sledovat doktorát v oboru účetnictví a financí. moduly kurzů Semestr 1 Pokroky ve finančním řízení Mezinárodní účetní Nařízení podnikání a Corporate Governance Semestr 2 Metody Business Research Investice a řízení rizik řízení Semestr 3 Účetnictví a finance práce Tento program je určen pro vás, pokud jste již studoval ekonomii na bakalářské úrovni a chtějí stavět na vaší stávající skillset. Je vhodný zejména pokud byste chtěli širokou obchodní kvalifikaci, a v současné době nemají dostatek zkušeností pro správu připojit program MBA. To je také pro vás, pokud se vám líbí myšlenka dělá MSc s možností dokončit disertaci. Vstupní požadavky Stupeň Předmět Účetnictví, Finance, podnikání, ekonomika, management nebo diplom v kvantitativním subjektu (jako je věda či Engineering). Poznámka: K dispozici je numerická obsah v rozsahu modulů na hřišti, studenti potřebují kompetentní úroveň gramotnosti pro jeho absolvování. Stupeň Klasifikace 2: 1 nebo vyšší nebo mezinárodní ekvivalent Studenti pro něž je angličtina cizím jazykem: Přijímá přihlášky od studentů, jejichž mateřským jazykem není angličtina. Aby byl takový studenti využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 6,5 (minimum 6.0 ve všech složkách) PTE (Pearson): 62 (minimum 55 ve všech složkách) Termíny zkoušek by měla být do dvou let od data zahájení kurzu. Stipendia a financování Různé stipendia může být nabízen UK / EU a mezinárodních studentů. Stipendia jsou obvykle udělována studentům na základě akademických zásluhách a jsou obvykle na dobu trvání studia. Financování pro postgraduální studium je také k dispozici jak z univerzity a z různých externích systémů. [-]

MSc Bankovnictví A Finance

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené království Norwich

MSc bankovnictví a finance vám poskytne s důkladnou znalostí nejmodernějších technik, které potřebujete k úspěchu v globálním finančním a bankovním sektoru. To vám také vybavit potřebnými výzkumné dovednosti pro výkon akademický výzkum na úrovni PhD. [+]

The MSc Bankovnictví a finance vám poskytne s důkladnou znalostí nejmodernějších technik, které potřebujete k úspěchu v globálním finančním a bankovním sektoru. To vám také vybavit potřebnými výzkumné dovednosti pro výkon akademický výzkum na úrovni PhD. Kurz je vhodný pro studenty se zkušenostmi v oblasti účetnictví, financí, Provozně ekonomická nebo v kvantitativním subjektu, jako je věda či Engineering. Unikátními vlastnostmi: Aplikovaný: Součástí kurzu je vyučován v počítačových laboratořích, které nabízejí první ruky zkušenost informačních a rozhodovacích nástrojů používaných předními obchodníky, finančními analytiky a investiční bankéři dnes. Kurz bude také dát příležitost a podporu studentům trénovat a získat v průběhu studia, a to bez dodatečných nákladů, hodnotné kvalifikace od Thomson Reuters (EIKON a Datastream) a Bloomberg (BAT). Prvotřídní vzdělávací zkušenost: Výuka a hodnocení v MSc bankovnictví a financí vychází z NBS 2x3 Learning Method. Tento systematický přístup obhajuje využívání zajímavých otázek, které zpochybňují nesprávné předpoklady / konvenční moudrost a zaměstnanost technologie za účelem zlepšení znalostí studentů. Posouzení je navržen na základě jasných hodnotících kritérií a nabízí včasnou zpětnou vazbu od formativní hodnocení a posuv rady, které umožní studentům zlepšit jejich výkonnost. Případové studie a posouzení prostřednictvím kurzu umožní studentům zlepšit jejich analytické a kritické myšlení a zlepšit své komunikační, psaní a prezentační dovednosti. Výzkum orientovaný: Studenti získají zdravý teoretickou průpravu v oblasti bankovnictví a financí, budování silné zázemí pro výzkum orientovaný investic a řízení rizik, bankovnictví, podnikových financí a správy a mezinárodního účetnictví. MSc bankovnictví a finance dává důraz na nejdůležitější nedávný vývoj v akademickém výzkumu a zaměřuje se na kvantitativních metod špičkových nezbytné k dosažení empirických šetření v oblasti bankovnictví a financí. Učil odborníky: Návrh, obsah a realizace výuky pro MSc bankovnictví a finance jsou poskytovány předních akademiků v účetnictví, finance a správu (AFG) Group. AFG se zaměřuje na výrobu a šíření světové úrovně akademický výzkum s dopadem vysoké aplikací. Během studia na Norwich Business School, budou mít studenti možnost zúčastnit výzkumné semináře význačných autorů z významných institucí v souvislosti s AFG série seminářů. Mezinárodní: Všechny teorie, příklady, případové studie a simulace vyučované v průběhu mít mezinárodní kontext a použitelnost, které umožňují absolventům pracovat v jakékoliv zemi. struktura kurzu V prvním semestru budou studenti získají přísné pochopení nejdůležitějších teorií a praxí v oblasti Corporate Finance, mezinárodního účetnictví, Corporate Governance a Business nařízení. Tímto způsobem se studenti vybudovat solidní základnu, která jim pomůže ponořit do více specializovaných modulů druhém pololetí. Ve druhém semestru budou studenti specializující se na investice, bankovnictví a řízení rizik. Kromě toho bude modul v empirických financí vybavit studenty dovednosti a techniky potřebné provádět efektivní výzkum v oblasti bankovnictví a financí. Ve třetím semestru budou studenti uplatnit dovednosti, znalostí a výzkumu vyvinuté v prvních dvou semestrech provádět výzkum ve formě disertační práce v oblasti bankovnictví a financí. KARIÉRNÍ VYHLÍDKY Absolventi MSc bankovnictví a financí může zahájit úspěšnou kariéru v široké škále odvětví na mezinárodní úrovni, jako jsou finanční instituce, banky, poradenské a účetní firmy, akademických institucí a státních orgánů. Orientační tituly pracovní patří správcům fondů, investiční bankéři, makléři, obchodníky, finanční manažery, finanční analytici úvěr a řízením rizika, bohatství a správce aktiv, finanční poradci, analytici dat, vedoucí poradci, finanční účetní, auditory, mezi ostatními. A konečně, absolventi budou moci sledovat doktorát v oboru bankovnictví a financí, v návaznosti na výzkumné dovednosti, které se vyvinuly přes kurzu. moduly kurzů Semestr 1 Pokroky ve finančním řízení (20 kreditů) Mezinárodní účetnictví (20 kreditů) Nařízení podnikání a Corporate Governance (20 kreditů) Semestr 2 Empirický finance (20 kreditů) Investice a řízení rizik (20 kreditů) Bankovnictví a finančních trhů (20 kreditů) Semestr 3 Bankovnictví a finance disertační práce (60 kreditů) Vstupní požadavky Stupeň Předmět Účetnictví, Finance, podnikání, ekonomika, management nebo diplom v kvantitativním subjektu (jako je věda či Engineering). Poznámka: K dispozici je numerická obsah v rozsahu modulů na hřišti, studenti potřebují kompetentní úroveň gramotnosti pro jeho absolvování. Stupeň Klasifikace 2: 1 nebo vyšší nebo mezinárodní ekvivalent. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Přijímá přihlášky od studentů, jejichž mateřským jazykem není angličtina. Aby byl takový studenti využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 6.5 (minimum 6.0 ve všech složkách) PTE (Pearson): 62 (minimum 55 ve všech složek) Termíny zkoušek by měl být do dvou let od data zahájení kurzu. [-]

MSc Behaviorální A Experimentální Ekonomie

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Norwich

MSc behaviorální a experimentální Economics se specializuje na výzkum, školení v rychle se rozvíjející oblasti šetření, při kterém existuje mnoho důležitých oblastí teoretického sporu mezi ekonomy. Akademici, kteří učí tento předmět zahrnují některé světově proslulé experimentální ekonomové. [+]

Detail předmětu MSc Behaviorální a Experimental Economics je specialista na výzkum školení v rychle se rozvíjející oblasti šetření, při kterém existuje mnoho důležitých oblastí teoretického sporu mezi ekonomy. Akademici, kteří učí tento předmět zahrnují některé světově proslulé experimentální ekonomové. Pokud se rozhodnete, aby se tento kurz, budete mít prospěch z práce vykonané v našem Centru pro behaviorální a experimentální sociálních věd (CBESS), jehož počítačový laboratoř se zaměřuje na výuku a výzkum v chování a experimentální ekonomie. Univerzita je jeden z velmi malého počtu ekonomických oddělení ve Velké Británii vybavena k provádění takové práce. Budete také těžit z výzkumu chování spotřebitele prováděných v Centru pro politice hospodářské soutěže - jedné z univerzitních výzkumných center pracujících v čele politických diskusí v oboru ekonomie v oblasti hospodářské soutěže na mezinárodní úrovni, u starší poradenské vztahů s Evropskou komisí, britský úřad pro Fair Trading a Spojeném království Komise pro hospodářskou soutěž. Ty budou vyzváni k účasti na obou center "workshopy, semináře a konference, a tak jsou schopni komunikovat s předními akademiky a praktiky z celé Evropy a Spojených států. MSc Behaviorální a Experimental Economics zapadá do naší akademické a profesní programu a je navržen tak, aby intenzivní školení výzkumu-vedl ve vyspělé ekonomické teorii, ekonometrie a výzkumných metod, stejně jako zvláštní specialitu. Je vhodný pro ty, kteří s dobrou bakalářský titul (odpovídá 2: 1 nebo 1.), který obsahuje podstatnou součást ekonomie, nebo kteří mají diplom absolventa v oboru ekonomie. Tento kurz je ideální pro ty, kteří mají za cíl získat zaměstnání jako profesionální ekonomové ve vládě, finanční instituce, obchodní, obchodu, průmyslu, mezinárodních agentur a dalších podobných organizací. Je vhodný pro ty, kteří hledají případné zápis PhD a / nebo akademické kariéru jako odborný asistent v oboru ekonomie také. Mnozí z našich bývalých studentů doktorského studia teď konat akademické posty jako lektoři v univerzitních pracovišť jak ve Velké Británii av zámoří. Struktura kurzu Budete studovat povinné moduly v ekonometrické teorie, aplikované ekonometrie a behaviorální a experimentální ekonomie, stejně jako má možnost napsat disertační práci na téma dle vlastního výběru, pod dohledem akademického od školy. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomie Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

MSc Ekonomie

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Ekonomika je široce založený výzkum-vzdělávací kurz navržen tak, aby vám příležitost rozvíjet teoretické a kvantitativní dovednosti. Kromě povinných modulů, budete mít možnost zvolit možnosti z různých oblastí ekonomie a společenských věd nebo se zaměřit úžeji podle vašeho individuálního plánu kariéry. [+]

Detail předmětu MSc Ekonomika je široce založený výzkum-vzdělávací kurz navržen tak, aby vám příležitost rozvíjet teoretické a kvantitativní dovednosti. Kromě povinných modulů, budete mít možnost zvolit možnosti z různých oblastí ekonomie a společenských věd nebo se zaměřit úžeji podle vašeho individuálního plánu kariéry. Pokud budete mít tento kurz, budete povzbuzováni k účasti na relevantních workshopů, seminářů a konferencí v odborných oblastech dle Vašich zájmů a pro které University of East Anglia je slavný. Mezi ně patří Centrum pro politice hospodářské soutěže (ČKS), Centrum pro behaviorální a experimentální sociálních věd (CBESS), náš rozrůstající výzkumnou základnu na finančních trzích a výzkumné semináře ve škole environmentálních věd. MSc Ekonomika zapadá do naší akademické a profesní programu a je navržen tak, aby intenzivní školení výzkumu-vedl ve vyspělé ekonomické teorii, ekonometrie a výzkumných metod, stejně jako zvláštní specialitu. Je vhodný pro ty, kteří s dobrou bakalářský titul (odpovídá 2: 1 nebo 1.), který obsahuje podstatnou součást ekonomie, nebo kteří mají diplom absolventa v oboru ekonomie. Tento kurz je ideální pro ty, kteří mají za cíl získat zaměstnání jako profesionální ekonomové ve vládě, finanční instituce, obchodní, obchodu, průmyslu, mezinárodních agentur a dalších podobných organizací. Je vhodný pro ty, kteří hledají případné zápis PhD a / nebo akademické kariéru jako odborný asistent v oboru ekonomie také. Mnozí z našich bývalých studentů doktorského studia teď konat akademické posty jako lektoři v univerzitních pracovišť jak ve Velké Británii av zámoří. Struktura kurzu Budete studovat povinné moduly v ekonomické teorii a ekonometrie, stejně jako má možnost napsat disertační práci na téma dle vlastního výběru, pod dohledem akademického od školy. Budete také moci vybrat z řady volitelných modulů, včetně těch v mezinárodních financí, životního prostředí, ekonomie, matematiky a mikro- a makroekonomie. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomie Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti, kde žadatelů relevantní. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení určité třídě stupně. [-]

MSc Ekonomie A Mezinárodní Vztahy

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc ekonomie a mezinárodních vztahů poskytuje platformu pro pochopení mezinárodní ekonomie a politiky z interdisciplinární perspektivy. [+]

Detail předmětu MSc Ekonomika a mezinárodní vztahy poskytuje platformu pro pochopení mezinárodní ekonomie a politiky z interdisciplinární perspektivy. Kurz poskytuje značnou pružnost při výběru oblast zeměpisné specializaci. To vám umožní rozvíjet dovednosti vysoce požadované zaměstnavateli; schopnost porozumět mezinárodní instituce a geopolitiku, stejně jako analytické schopnosti ekonomiky. To je učeno ve spolupráci s pracovníky a studenty z politických, sociálních a mezinárodních studií, která má také silnou tradici interdisciplinárního výzkumu a výuky. Tento kurz zapadá do našeho programu Aplikovaná odbornou přípravu, která je navržen tak, aby poskytovat školení v nových a odborně atraktivní dovednosti v ekonomice. Je vhodné, buď pro absolventy bez ekonomického zázemí, kteří chtějí pochopit, jak trhy fungují a rozvíjet analytické schopnosti ekonoma, nebo pro absolventy v oblasti ekonomie, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti, aniž by se zavázat, že plné vzdělávání v oblasti výzkumu. Tento kurz poskytuje školení, která staví odborné oblasti v širším ekonomickém kontextu a ukazuje, jak vhled z ekonomiky může zlepšit výkon na pracovišti. Program by měl apelovat na ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti mezinárodního obchodu a mezinárodních vztahů. Struktura kurzu Budete studovat povinné moduly v hospodářských konceptů a ekonometrických metod, teorie mezinárodního vztahů a mezinárodní politické ekonomie. Budete mít také možnost vybrat si z řady modulů nabízených v rámci politických, sociálních a mezinárodních studií a School of Economics. Další podrobnosti o modulů v aktuální nabídce naleznete na kartu profil Course. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomika nebo jiné relevantní předmět Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti, kde žadatelů relevantní. Žadatelé, kteří nestudovali ekonomii na bakalářské úrovni se očekává, že studovali relevantní matematické / statistiky moduly v jejich stupně, aby získal přijetí do tohoto kurzu. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny titul může být nabídnuto místo, podmínil jejich dosažení určité třídě stupně. [-]

MSc Ekonomie Mezinárodních Financí A Obchodu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Ekonomika mezinárodní finance a obchod je jeden rok míra aplikován trénink navržen tak, aby rozvíjet své znalosti a vědomosti o mezinárodních financí a obchodu s důrazem na vysvětlení globální toky zboží, služeb a financí z pohledů obou investora a právnických osob. [+]

Detail předmětu MSc Ekonomika mezinárodní finance a obchod je jeden rok míra aplikován trénink navržen tak, aby rozvíjet své znalosti a vědomosti o mezinárodních financí a obchodu s důrazem na vysvětlení globální toky zboží, služeb a financí z pohledů obou investora a právnických osob. Tento kurz zapadá do našeho programu Aplikovaná odbornou přípravu, která je navržen tak, aby poskytovat školení v nových a odborně atraktivní dovednosti v ekonomice. Je vhodné, buď pro absolventy bez ekonomického zázemí, kteří chtějí pochopit, jak trhy fungují a rozvíjet analytické schopnosti ekonoma, nebo pro absolventy v oblasti ekonomie, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti, aniž by se zavázat, že plné vzdělávání v oblasti výzkumu. Tento kurz poskytuje školení, která staví odborné oblasti v širším ekonomickém kontextu a ukazuje, jak vhled z ekonomiky může zlepšit výkon na pracovišti. Budete rozvíjet specifické dovednosti vysoce relevantní na pracovišti. Patří sem školení v používání statistických a kvantitativních softwarových balíčků (např STATě). Kurz poskytuje s pevným pochopení některé z metod, modelů a technik v současné době používaných firmami a v mezinárodních financí. V rámci kurzu, budete mít možnost svůj vlastní výzkum na téma zvláštní zájem na vás. Tento kurz vytváří základ pro kariéru v široké škále finančních profesí, včetně mezinárodních financí a řízení rizik. Struktura kurzu Budete mít povinné moduly v ekonomii, finanční ekonometrie, mezinárodní obchod a mezinárodní finance. Výuka je poskytována akademických pracovníků, často v poměrně neformální vzdělávací prostředí, a programy mohou zahrnovat přednášky, semináře a praktické činnosti, včetně počítačové učebny zasedání. Protože tento program má zaměřit zejména na mezinárodní ekonomice, tam jsou moduly speciálně navrženy tak, aby vám odborné znalosti v této oblasti. Mezi ně patří mezinárodní obchod, který představí modely mezinárodního obchodu vysvětluje v globálních toků zboží, a mezinárodních financí, který zkoumá finance od obou investora je a podnikové perspektivy. V podzimním semestru je zde také možnost, aby se modul finančních trhů a v oblasti řízení rizik a jarním semestru Trading. Finanční trhy je technická modul, který zahrnuje studium finančních modelů, které mohou vysvětlit ceny rovnováhy aktiv a časovou strukturu úrokových sazeb. Řízení rizik a obchodování je modul pro zavedení techniky, konstruovaná pro měření tržního a úvěrového rizika a poskytnout vám vhled do toho, jak obchodník chování přispívá k bubliny a pády. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomika nebo jiné relevantní předmět Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti, kde žadatelů relevantní. Žadatelé, kteří nestudovali ekonomii na bakalářské úrovni se očekává, že studovali relevantní matematické / statistiky moduly v jejich stupně, aby získal přijetí do tohoto kurzu. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny titul může být nabídnuto místo, podmínil jejich dosažení určité třídě stupně. [-]

MSc Ekonomika Peněz, Bankovnictví A Kapitálových Trhů

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Ekonomika Peníze, banky a kapitálové trhy je jeden rok aplikovat školení stupeň navržen tak, aby rozvíjet své znalosti a porozumění ekonomice peněz, bankovnictví a kapitálových trhů. [+]

Detail předmětu MSc Ekonomika Peníze, bankovnictví a kapitálové trhy je jeden rok aplikovat školení stupeň navržen tak, aby rozvíjet své znalosti a porozumění ekonomice peněz, bankovnictví a kapitálových trhů. Tento kurz zapadá do našeho programu Aplikovaná odbornou přípravu, která je navržen tak, aby poskytovat školení v nových a odborně atraktivní dovednosti v ekonomice. Je vhodné, buď pro absolventy bez ekonomického zázemí, kteří chtějí pochopit, jak trhy fungují a rozvíjet analytické schopnosti ekonoma, nebo pro absolventy v oblasti ekonomie, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti, aniž by se zavázat, že plné vzdělávání v oblasti výzkumu. Tento kurz poskytuje školení, která staví odborné oblasti v širším ekonomickém kontextu a ukazuje, jak vhled z ekonomiky může zlepšit výkon na pracovišti. Budete rozvíjet specifické dovednosti vysoce relevantní na pracovišti. Patří sem školení v používání statistických a kvantitativních softwarových balíčků (např STATě). Kurz poskytuje s pevným pochopení některé z metod, modelů a technik firmy v současné době používán v odvětví finančních služeb i mimo něj. V rámci kurzu se zavazujete svůj vlastní výzkum na téma zvláštní zájem na vás. Tento kurz vytváří základ pro kariéru v široké škále finančních profesí, včetně bankovnictví a řízení rizik. Struktura kurzu Budete mít povinné moduly v ekonomii, bankovní ekonometrie, finanční trhy, mezinárodní finance a peníze a bankovnictví. To vám umožní, aby zvážila roli peněz, centrální bankovnictví a měnové politiky, stejně jako získat vhled do globálního finančního systému a problémy, to čelí. Budete mít také možnost přijmout v rámci řízení rizika a obchodní modul, který zavádí techniky, konstruovaná pro měření trhu a úvěrové riziko, stejně jako, že Vám poskytneme vhled do jak obchodník chování přispívá k bubliny a pády. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomika nebo jiný příslušný subjekt Titul klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti, kde žadatelů relevantní. Žadatelé, kteří nestudovali ekonomii na bakalářské úrovni se očekává, že studovali relevantní matematické / statistiky moduly v jejich stupně, aby získal přijetí do tohoto kurzu. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny titul může být nabídnuto místo, podmínil jejich dosažení určité třídě stupně. [-]

MSc Finance A Ekonomika

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Finance a ekonomika je navržen tak, aby vám s pokročilým výcvik v oboru ekonomie, zatímco umožňuje specializaci v oblasti financí. Akademici, kteří učí na tomto kurzu patří mezinárodní odborníci v několika oblastech ekonomiky a jednotlivců s praxí zkušenostmi finančních trhů. [+]

Detail předmětu MSc Finance a ekonomika je navržen tak, aby vám s pokročilým výcvik v oboru ekonomie, zatímco umožňuje specializaci v oblasti financí. Akademici, kteří učí na tomto kurzu patří mezinárodní odborníci v několika oblastech ekonomiky a jednotlivců s praxí zkušenostmi finančních trhů. Budete také těžit z rostoucího výzkumnou základnou na finančních trzích se sídlem v School of Economics. Ty budou vyzváni, aby se zúčastňovali důležitých workshopů, seminářů a konferencí. Některé z nich na finanční regulace může probíhat ve spolupráci s Centrem pro soutěžní politiky (CCP) nebo na behaviorálních financí ve spolupráci s Centrem pro Behavioural a experimentální humanitních věd (CBESS). MSc Finance a ekonomika zapadá do naší akademické a profesní programu a je navržen tak, aby intenzivní školení výzkumu-vedl ve vyspělé ekonomické teorii, ekonometrie a výzkumných metod, stejně jako zvláštní specialitu. Je vhodný pro ty, kteří s dobrou bakalářský titul (odpovídá 2: 1 nebo 1.), který obsahuje podstatnou součást ekonomie, nebo kteří mají diplom absolventa v oboru ekonomie. Tento kurz je ideální pro ty, kteří mají za cíl získat zaměstnání jako profesionální ekonomové ve vládě, finanční instituce, obchodní, obchodu, průmyslu, mezinárodních agentur a dalších podobných organizací. Je vhodný pro ty, kteří hledají případné zápis PhD a / nebo akademické kariéru jako odborný asistent v oboru ekonomie také. Mnozí z našich bývalých studentů doktorského studia teď konat akademické posty jako lektoři v univerzitních pracovišť jak ve Velké Británii av zámoří. Struktura kurzu Budete studovat povinné moduly v ekonomické teorii a finanční ekonometrie, stejně jako má možnost napsat disertační práci na téma dle vlastního výběru, pod dohledem akademického od školy. Budete také moci vybrat z řady volitelných modulů, včetně finančních trhů, mezinárodních financí a matematiky. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomie Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti, kde žadatelů relevantní. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení určité třídě stupně. [-]

MSc Financí A Managementu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Finance a řízení titul je nabízen jako 12 měsíců, full-časově náročné magisterském programu, jehož cílem uspokojení potřeb nepodnikatelské absolventy, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v oblasti financí a managementu. [+]

MSc Finance a řízení titul je nabízen jako 12 měsíců, full-časově náročné magisterském programu, jehož cílem uspokojení potřeb nepodnikatelské absolventy, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v oblasti financí a managementu. Tento program je určen pro studenty s dobrou základ a pochopení účetních a finančních principů. Učil moduly umožní studentům jasnou představu o roli účetnictví, financí a dalších disciplín obecně řízení, které zajistí úspěšné operace v rozsahu obchodních nastavení, včetně organizací finančních, nefinančních a veřejného sektoru. Je určen pro kandidáty, kteří chtějí získat odborné znalosti v oblasti účetnictví a financí, zároveň rozvíjet dovednosti nezbytné pro role obecných manažerských stejně. Předmět navazuje na Business School stávajících partnerství s Norwich finanční čtvrti, která je jednou z největších ve Velké Británii. Získané dovednosti, znalosti Po absolvování tohoto kurzu budou studenti schopni: Pochopit základy financí a fungování finančních trhů a poskytování finančních služeb Posoudit kriticky vztahy mezi organizacemi, jejich vnější rámec a jejich proces řízení Zkontrolujte kriticky a tvořivě aplikovat soubor znalostí týkajících se organizací, jejich vnější kontext a jejich proces řízení Přijímat informovaná úsudek o vhodném aplikaci teorie do manažerské praxe v souvislosti s organizací, jejich vnější rámec a jejich procesu řízení Vyhodnotit a doporučit možnosti pro zlepšení manažerské praxi ve vztahu k organizacím, jejich vnější rámec a jejich procesu řízení Získejte znalosti, dovednosti a sebedůvěru potřebné, aby se stal efektivnější manažera a učí integrovat a sladit organizační procesy, systémy a lidi, aby vyhovovaly dnešním kritické úkoly a cíle. Vstupní požadavky Titul Předmět: Všechny subjekty bez Business (není-li studoval v kontextu non-UK) Titul Klasifikace: Dobrý 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání ve Velké Británii nebo v zámoří v jiných než podnikání nebo řízení disciplín. Žadatelé ze zámoří mohou držet non-UK titul v jakémkoliv oboru. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení určité třídě stupně. [-]

MSc Hodnocení Dopadu Pro Mezinárodní Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

MSc hodnocení dopadu pro mezinárodní rozvoj stupeň nabízí seznámení s a dovednosti v základech moderní tvorby politik založené na důkazech a vyhodnocení vlivů, včetně kontextech a praxe hodnocení, designu výzkumu a výroby dat pro vyhodnocování a základní a další pokročilé metody o kvantitativní a kvalitativní analýzy. [+]

Hodnocení dopadu se stal důležitým nástrojem při tvorbě rozvojové politiky. Multilaterální a bilaterální dárcovské agentury a vlády rozvojových zemí jsou nyní široce zavázala k financování a využití vysoce kvalitní hodnocení dopadu důkazů. MSc hodnocení dopadu pro mezinárodní rozvoj stupeň nabízí seznámení se a dovednosti v základech moderní tvorby politik založené na důkazech a vyhodnocení vlivů, včetně kontextech a praxe hodnocení, výzkumu konstrukci a výrobu údajů pro účely hodnocení, a základní a pokročilé metody kvantitativní a kvalitativní analýzy. Výukové materiály jsou čerpány z vývoje literatury a kultovních hodnocení dopadu případových studií. Kurz je určen pro studenty, kteří mají zájem v navrhování a realizaci rozvojových projektů a programů a / nebo na výzkum účinnosti rozvoje, a kteří potřebují rozvíjet a zlepšit své dovednosti podniku vysoce kvalitní vyhodnocování dopadů přísné. Tento program Masters: spojuje teorii a praxi prostřednictvím svých dvou specializovaných modulů Pomáhá studentům získat analytické dovednosti, které jsou důležité mimo hodnocení dopadů se nachází ve škole mezinárodní rozvoj (DEV), který má prvotřídní reputaci pro výzkum v mezinárodní rozvoj umožňuje jedinečnou možnost výběru a specializace, se studenty moci zvolit volby modulu jak v rámci DEV a od ostatních oddělení v UEA Lektoři, kteří učí na tomto kurzu mají bohaté praktické zkušenosti při hodnocení dopadů. Mnozí z nich jsou mezinárodních rozvojových Ekonomové Stáhněte si propagační plakát pro MSc hodnocení dopadů pro mezinárodní rozvoj (PDF 1 MB). Kurzů V centru tohoto magisterského studia jsou dvě unikátní moduly. Welfare a hodnocení v rámci rozvoje poskytuje studentům s teoretickými rámců pro politiku založené na důkazech a kritické porozumění široké škále otázek týkajících se hodnocení a rozvoj dopad. Zkoumá přístupy k blahobytu a jejich praktické uplatnění, pokud jde o posouzení vlivu rozvojových intervencí. To vystavuje studenty na základě analýzy nákladů a přínosů, a domnívá se politiky a hodnocení v praxi při pohledu na řadě odvětví a kontextů. Modul Aplikované metody v hodnocení dopadů poskytuje studentům s dobrou základní znalosti o používaných metod hodnocení dopadu, který jim umožňuje provádět hodnocení dopadů vysoce kvalitní. Za tímto účelem poskytuje ucelený přehled o nejdůležitějších metod hodnocení dopadů. To zajišťuje výuku a ruce na zkušenostech hlavních kvantitativních a kvalitativních metod hodnocení dopadu prostřednictvím propojených přednášek a (počítačových) dílenské / seminářům. Kariéra a zaměstnatelnosti Absolventi tohoto magisterského programu je pravděpodobné, že se tvůrcům politiky, nevládní úředníci, poradci nebo výzkumný ústav zaměstnanci, kteří se podílejí na hodnocení dopadů. Máme dohodu s péčí, organizace Oxfam GB a Tearfund, aby prozkoumala možnosti stáží pro studenty tohoto kurzu. To by dát studentům možnost pracovat s nevládní organizací spolu s odborníky pro hodnocení po dobu asi 4 měsíců. Aby mohla být pro tento Aplikovat jednou zapsal na hřišti. Vztah mezi studentem a nevládní organizace by začít v podzimním semestru, s zadání, které mají být schváleny vánoční přestávce. Studenti by pak přistoupit k stáž po dokončení učil části kurzu. Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

MSc Investiční A Finanční řízení

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc v Investiční a finanční řízení (MIFM) Vás připravuje, aby zahájila úspěšnou kariéru a dělat rozdíl v globální podnikové a finanční sektor jako manažer, obchodní analytik, obchodník, makléř, investiční poradce, konzultant, kreditní regulátor, pokladníka, bankéř , tržní specialista nebo účetní. [+]

MSc v Investiční a finanční řízení (MIFM) vás připravuje zahájit úspěšnou kariéru a dělat rozdíl v globální podnikové a finanční sektor jako manažer, obchodní analytik, obchodník, makléř, investičního poradce, konzultant, kreditní regulátor, pokladníka, bankéře, specialista trhu nebo účetní. MIFM je aplikován v přírodě a hrdým členem prestižního programu CFA Institute University uznávání. Informace o předmětu Tento kurz má čtyři jedinečné vlastnosti: Profesionální relevance a zaměstnatelnosti: Rozvíjí v akademicky rigorózním způsobem všeobecné a odborné znalosti, dovednosti a kompetence vyžadované dnes zaměstnavateli v mezinárodním měřítku. Struktura kurzu a zdroje dát příležitost a podporu pro studenty, vyškolit a získat v průběhu studia, a to bez dodatečných nákladů, cenné odborné kvalifikace podle Thomson Reuters (na Eikon, Datastream a ThomsonONE.com investičního bankovnictví) a Bloomberg (test BAT). Učení v aplikovaných oborů je laboratoř a ročníkové založené na používání software, nástroje a reálná data. Široký vstup - Globální výstup: Kurz nevyžaduje žádné předchozí znalosti podnikání nebo financí a začíná budovat solidní znalosti základních podnikových konceptů, funkcí, rolí a rozhodnutí, která propluje disciplín. Materiál, perspektivní a studentský sbor je opravdu mezinárodní. Expozice state-of-the-art znalostí: Kurz vás seznámí s nejnovějšími poznatky výzkumu, profesní zkušenosti a odborné znalosti členů dynamické účetnictví, financí a správy věcí veřejných (AFG) výzkumné skupiny. AFG se zaměřuje na výrobu a šíření světové úrovně akademický výzkum s dopadem vysoké aplikací. Ty jsou vyučovány předních akademiků a odborníků, kteří jsou v čele výzkumu, praxe a politiky v podnikového a investičního financování. NBS 2x3 Learning Metoda: Tento systematický přístup instrumentuje vzdělávání studentů na tři hlavní pilíře, které zahrnují: dotazem zajímavé otázky, náročné nesprávné předpoklady / konvenční moudrost a lepší využití technologie. Ty jsou podporovány z jasných výukových cílů a hodnotících kritérií, počátkem zpětné vazby od formativní hodnocení a poskytování posuv před zkouškám. Absolventi programu mají široké a vzrušující možnosti pracovního uplatnění v mnoha různých pracovních míst a organizací na mezinárodní úrovni. Ve finančním sektoru, které mohou pracovat jako zaměstnanci nebo nezávislými odborníky pro instituce, jako jsou investiční a komerčních bank, pojišťoven, plotu, podílových a penzijních fondů, makléři, ratingových agentur, rizikového kapitálu a regulační orgány. Relevantní tituly práce patří obchodníci, finanční analytici a osobní finanční poradce, finanční manažery, úvěrové poradce a důstojníků, cenné papíry, komodity, a finanční služby sales agenty, marketingových specialistů a manažerů rizika. Ve společnostech, absolventi jsou dobře připraveni pro práci ve finančním oddělení jako finanční manažery, analytiky, pokladníci, investiční rozpočet analytiků, úvěrových manažerů a specialistů vztahů s investory. Poradenské firmy jsou také významnými zaměstnavateli absolventů s financí a investičního odborných znalostí a použít je jako datové analytiky, poradců nebo systémové vývojáře. V informačních a technických oborů odvětví v rámci programu mohou být zaměstnáni firmy, které vyvíjí specializovaný software, finanční údaje, zprávy a analýzy. Přínosy a příležitosti CFA Institute University Recognition: Prostřednictvím účasti v tomto programu, bude MSc v investiční a finanční řízení podniku nabídnout svým studentům každý rok až tři stipendia pro CFA program. Thomson Reuters Certifikáty: Podpora a přístup k on-line školení pro certifikaci v Eikon, Datastream a ThomsonONE.com investičního bankovnictví. Bloomberg Aptitude Test (BAT): Toto je nabízena zcela zdarma na akademické půdě pro studenty MSc v investiční a finanční řízení podniku. Prostřednictvím BAT, mohou naši studenti získat další přístup k velké finanční společnosti, včetně hedgeových fondů, Obchodní firmy a poradenská firma, pro role, které jsou jinak náročné získat. Harvard Business Vydavatelství on-line kurzy: studenti dokončí a bude hodnocen jako součást jejich studia tři on-line kurzů v oboru Finance, finanční účetnictví a tabulky modelování. Peněžní cena a stipendia: 1000 Kč bude udělena nejlepšímu student na programu MSc. K dispozici bude také příležitostí pro financované doktorského studia ve škole. Vstupní požadavky Titul Předmět: Všechny subjekty bez Business (není-li studoval v kontextu non-UK) Titul Klasifikace: Dobrý 2.2 nebo ekvivalentní [-]

Msc Kvantitativní Finanční Ekonomika

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Kvantitativní Finanční Ekonomie je jeden rok aplikovat školení stupeň navržen tak, aby rozvíjet své znalosti a porozumění ekonomice kvantitativních finančních ekonomie s důrazem na finančních trzích a cenové aktiv modelů. [+]

MSc Kvantitativní Finanční Ekonomie je jeden rok aplikovat školení stupeň navržen tak, aby rozvíjet své znalosti a porozumění ekonomice kvantitativních finančních ekonomie s důrazem na finančních trzích a cenové aktiv modelů. Tento kurz zapadá do našeho programu Aplikovaná odbornou přípravu, která je navržen tak, aby poskytovat školení v nových a odborně atraktivní dovednosti v ekonomice. Je vhodné, buď pro absolventy bez ekonomického zázemí, kteří chtějí pochopit, jak trhy fungují a rozvíjet analytické schopnosti ekonoma, nebo pro absolventy v oblasti ekonomie, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti, aniž by se zavázat, že plné vzdělávání v oblasti výzkumu. Tento kurz poskytuje školení, která staví odborné oblasti v širším ekonomickém kontextu a ukazuje, jak vhled z ekonomiky může zlepšit výkon na pracovišti. Budete rozvíjet specifické dovednosti vysoce relevantní na pracovišti. Patří sem školení v používání statistických a kvantitativních softwarových balíčků (např STATě). Kurz poskytuje s pevným pochopení některé z metod, modelů a technik firmy v současné době používán v odvětví finančních služeb i mimo něj. V rámci kurzu budete mít příležitost rozšířit svou ekonometrický souboru dovedností, včetně dovedností potřebných k provedení svůj vlastní výzkum na téma zvláštní zájem na vás. Tento studijní program položí základy pro kariéru v široké škále finančních profesí. Struktura kurzu Budete mít povinné moduly v ekonomii, finanční ekonometrie, finanční trhy, mezinárodní finance a řízení rizik a obchodování. Výuka je poskytována akademických pracovníků, často v poměrně neformální vzdělávací prostředí, a programy mohou zahrnovat přednášky, semináře a praktické činnosti, včetně počítačové učebny zasedání. Existují specializované moduly určené pro tento program, včetně finančních trhů a řízení rizik a obchodování. Finanční trhy je technická modul, který zahrnuje studium finančních modelů, které mohou vysvětlit ceny rovnováhy aktiv a časovou strukturu úrokových sazeb. Řízení rizik a obchodování zahrnuje úvod do technik určených k měření tržního a úvěrového rizika a poskytnout vám vhled do toho, jak obchodník chování přispívá k bubliny a pády. Je zde také možnost, aby se modul měnové a bankovní, ve kterém budete zvažovat roli peněz, centrální bankovnictví a měnové politiky, a získat vhled do globálního finančního systému a problémy, to čelí. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomika nebo jiné relevantní předmět Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti, kde žadatelů relevantní. Žadatelé, kteří nestudovali ekonomii na bakalářské úrovni se očekává, že studovali relevantní matematické / statistiky moduly v jejich stupně, aby získal přijetí do tohoto kurzu. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny titul může být nabídnuto místo, podmínil jejich dosažení určité třídě stupně. [-]

MSc Marketing

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Marketing Stupeň nabízí Norwich Business School byl navržen tak, aby pokročilý studijní program týkající se uvádění na trh. To vystavuje studenty do propojených funkcí řízení pak jim umožňuje zvážit důsledky specializovaných marketingových přístupů. [+]

MSc Marketing stupeň nabízí Norwich Business School byl navržen tak, aby pokročilý studijní program týkající se uvádění na trh. To vystavuje studenty do propojených funkcí řízení pak jim umožňuje zvážit důsledky specializovaných marketingových přístupů. Celkovým cílem tohoto programu je vývoj nové generace marketingových manažerů, kteří mohou prospívat v dynamických a složitých podnikových prostředích. Zajišťuje pro intelektuální rozvoj studenta mu umožní účinně fungovat, a to v širokém spektru odvětví podnikání, zlepšením a rozvíjí silnější hlediska marketingu mezi obecné dovednosti a znalosti managementu. Tento titul je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám absolventů, kteří dříve specializují v oblasti řízení, nebo kteří studovali předmět v kontextu non-UK. Speciální funkce Kurz má řadu funkcí, které usnadňují atraktivní pro potenciální studenty a zaměstnavatelům, kteří chtějí zaměstnat své další generaci manažerů: Konečné finanční odměnu ve výši 1000 £ pro nejlepšího studenta na programu MSc. K dispozici bude také příležitostí pro majetkového PhD studiesin školy. Hostující řečníci z průmyslu prostřednictvím naší MSc Business Forum ", který je podporován Alumni fondu UEA a jiných průmyslových vazeb školy. Ruce na rozvoj manažerských dovedností a osobní rozvoj .. Otevření náborových příležitostí prostřednictvím přímé interakci s podniky a přístupu ke službě kariéry. Chartered Institute of Marketing Naše MSc Marketing (s možnostmi) byl schválen a akreditován Chartered Institute of Marketing (CIM) poskytovat přímý vstup na CIM je Chartered postgraduální diplom v oblasti marketingu (Senior zkušenosti marketing managementu také povinné). Vstupní požadavky Titul Předmět: Jakýkoliv předmět, kromě Business (není-li studoval v kontextu non-UK) Titul Klasifikace: Dobrý 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání ve Velké Británii nebo v zámoří v jiných než podnikání nebo řízení disciplín. Žadatelé ze zámoří mohou držet non-UK titul v jakémkoliv oboru. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení určité třídě stupně. [-]

MSc Marketing A Management

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Marketing a management titul je nabízen jako 12 měsíců, full-časově náročné magisterském programu, jehož cílem vyhovět potřebám non-business absolventů, kteří se dosud se specializují v oblasti marketingu a managementu, ale teď si to přejí, a zlepšovat jejich schopnosti a dovednosti , [+]

MSc Marketing a management stupeň je nabízen jako 12 měsíců, plný časově náročné magisterský program navržen tak, aby vyhovovaly potřebám nepodnikatelské absolventů, kteří dříve specializují na marketingu a managementu, ale teď si to přejí, a zlepšit jejich dovednosti set. Zatímco představovat specializované marketingové moduly, pochopení a uznání jiných obchodních funkcí v rámci organizace se také vyvinul průběhu programu. Program připravuje studenty pro různé obecných marketingu a managementu role v soukromém i veřejném sektoru. Jedním z vynikajících výhod naší MSc Marketing a management je plná třetina semestr výuky, který nabízí zvýšené kontaktních hodin s naší zkušených akademických pracovníků. Chartered Institute of Marketing Naše MSc Marketing a management stupeň byl schválen a akreditována Chartered Institute of Marketing (CIM) poskytovat přímý vstup na CIM Profesionální diplom v oboru marketingu. Získané dovednosti, znalosti Po absolvování tohoto kurzu budou studenti schopni: Přispět k rozvoji značky a jejich tržištích, díky možnosti analyzovat trhy a jejich chování Posoudit kriticky vztahy mezi organizacemi, jejich vnější rámec a jejich proces řízení Zkontrolujte kriticky a tvořivě aplikovat soubor znalostí týkajících se organizací, jejich vnější kontext a jejich proces řízení Přijímat informovaná úsudek o vhodném aplikaci teorie do manažerské praxe v souvislosti s organizací, jejich vnější rámec a jejich procesu řízení Vyhodnotit a doporučit možnosti pro zlepšení manažerské praxi ve vztahu k organizacím, jejich vnější rámec a jejich procesu řízení Získejte znalosti, dovednosti a sebedůvěru potřebné, aby se stal efektivnější manažera a učí integrovat a sladit organizační procesy, systémy a lidi, aby vyhovovaly dnešním kritické úkoly a cíle. Vstupní požadavky Titul Předmět: Všechny subjekty bez Business (není-li studoval v kontextu non-UK) Titul Klasifikace: Dobrý 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání ve Velké Británii nebo v zámoří v jiných než podnikání nebo řízení disciplín. Žadatelé ze zámoří mohou držet non-UK titul v jakémkoliv oboru. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení určité třídě stupně. [-]

MSC Mezinárodní účetnictví A Finanční řízení

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Mezinárodní účetní a finanční řízení podniku stupeň nabízí Norwich Business School představuje silný model integrace podnikání, management, finanční management a účetní znalosti a dovednosti, které budou apelovat na mnoho studentů a jejich budoucí zaměstnavatele. [+]

MSc Mezinárodní účetní a finanční řízení podniku stupeň nabízí Norwich Business School představuje silný model integrace podnikání, management, finanční management a účetní znalosti a dovednosti, které budou apelovat na mnoho studentů a jejich budoucí zaměstnavatele. Program poskytuje pro intelektuální rozvoj studenta mu umožní účinně fungovat, a to v širokém spektru odvětví podnikání, zlepšením a rozvíjí silnější finanční výhled mezi obecné dovednosti a znalosti managementu. Kurz Moduly MSc zahrnovat vytváření mezinárodních účetních a jeho regulaci, corporate finance, manažerské účetnictví a finanční řízení. Po dokončení budou studenti schopni identifikovat, analyzovat a vyhodnotit obchodní otázky a problémy v dynamickém obchodním prostředí s využitím vhodných finančních kompetencí v rámci stávajícího řízení myšlení. Stupeň je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám absolventů, kteří dříve specializují v oblasti řízení, nebo kteří studovali předmět v kontextu non-UK. Speciální funkce Kurz má řadu funkcí, které usnadňují atraktivní pro potenciální studenty a zaměstnavatelům, kteří chtějí zaměstnat své další generaci manažerů: Konečné finanční odměnu ve výši 1000 £ pro nejlepšího studenta na programu MSc. K dispozici bude také příležitostí pro financované doktorského studia ve škole. Hostující řečníci z průmyslu prostřednictvím naší MSc Business Forum ", který je podporován Alumni fondu UEA a jiných průmyslových vazeb školy. Ruce na rozvoj manažerských dovedností a osobní rozvoj .. Otevření náborových příležitostí prostřednictvím přímé interakci s podniky a přístupu ke službě kariéry. Asociace certifikovaných účetních Naše MSc International Účetnictví a finanční řízení je uznána Asociace certifikovaných účetních (ACCA). To znamená, že bude po úspěšném absolvování programu, veškeré detaily a podmínky osvobozeny od určitých dokumentů z vyšetření ACCA. Vstupní požadavky Titul Předmět: Jakýkoliv předmět, kromě Business (není-li studoval v kontextu non-UK) Titul Klasifikace: Dobrý 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání ve Velké Británii nebo v zámoří v jiných než podnikání nebo řízení disciplín. Žadatelé ze zámoří mohou držet non-UK titul v jakémkoliv oboru. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení určité třídě stupně. [-]

MSc Média Ekonomika

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Media Ekonomika je určený pro přilákání studentů z filmu, literatury a médií na bázi vysokoškolské tituly, kteří studovali některé statistiky, a kteří chtějí rozvíjet své analytické schopnosti pochopit ekonomickou a politický kontext odvětví, ve kterém oni doufají, že sledují své kariéry , [+]

Detail předmětu MSc Media Economics je určený pro přilákání studentů z filmu, literatury a médií na bázi bakalářské tituly, kteří studovali některé statistiky, a kteří chtějí rozvíjet své analytické schopnosti pochopit ekonomickou a politický kontext odvětví, v nichž doufají sledovat jejich kariéry. Pokud jste absolvent ekonomie, bude kurz vám umožní pochopit média lépe. Kurz vybaví vám dovednosti potřebné pro vstup kariéry v obchodním aspekt médií, pro manažery například účtu v reklamě, kariéru v publikování, finančních a manažerských pozicích v vysílání. Tento kurz zapadá do našeho programu Aplikovaná odbornou přípravu, která je navržen tak, aby poskytovat školení v nových a odborně atraktivní dovednosti v ekonomice. Je vhodné, buď pro absolventy bez ekonomického zázemí, kteří chtějí pochopit, jak trhy fungují a rozvíjet analytické schopnosti ekonoma, nebo pro absolventy v oblasti ekonomie, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti, aniž by se zavázat, že plné vzdělávání v oblasti výzkumu. Tento kurz poskytuje školení, která staví odborné oblasti v širším ekonomickém kontextu a ukazuje, jak vhled z ekonomiky může zlepšit výkon na pracovišti. Ty budou učit společně s pracovníky a studenty z politických, sociálních a mezinárodních studií a School of Economics, z nichž oba mají silnou tradici interdisciplinární výzkum a výuku o otázkách médií. Program by měl apelovat na ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti řízení nebo sdělovacích prostředků. Struktura kurzu Budete studovat povinné moduly v ekonomickém pojetí a ekonometrických metod, ekonomiku a politiku sdělovacích prostředků a mezinárodní politické ekonomie. Budete mít také možnost vybrat si z řady modulů nabízených v rámci politických, sociálních a mezinárodních studií a School of Economics. Další podrobnosti o modulů v aktuální nabídce naleznete na kartu profil Course. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomika nebo jiné relevantní předmět Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti, kde žadatelů relevantní. Žadatelé, kteří nestudovali ekonomii na bakalářské úrovni se očekává, že studovali relevantní matematické / statistiky moduly v jejich stupně, aby získal přijetí do tohoto kurzu. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny titul může být nabídnuto místo, podmínil jejich dosažení určité třídě stupně. [-]

MSc Podnikání A Zakládání Podniků

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Plánování začít svůj vlastní podnik brzy, nebo hledal příležitost, aby provozovat a spravovat nový podnikatelský záměr? Pak je tento kurz je pro vás. Nabízí perfektní příležitost pro vás rozvíjet počáteční podnikatelské nápady a plánovat skutečnou obchodní podnik, s příslušnou podporou, před zahájením podnikání jakmile přejdete. [+]

Plánování začít svůj vlastní podnik brzy, nebo hledal příležitost, aby provozovat a spravovat nový podnikatelský záměr? Pak je tento kurz je pro vás. Nabízí perfektní příležitost pro vás rozvíjet počáteční podnikatelské nápady a plánovat skutečnou obchodní podnik, s příslušnou podporou, před zahájením podnikání jakmile přejdete. O kurzu Na rozdíl od postgraduální hodnosti u jiných institucí, jedinečná struktura tohoto stupně se zaměřuje na který vám pomůže rozvíjet a realizovat své podnikatelské nápady. Struktura kurzu bude tento rozvoj podnikání, například všechny Posouzení je přes cílenou podporu kurzu, protože zkoušky nemají žádný význam při zahájení podnikání. Výuka je společně vyučován odborníky na UEA spolu s mnoha lektory v rámci podnik Společenství se zkušenostmi z obchodu a zakládání podniků. Začátek v září, v první polovině (podzim) trvá na všechny účastníky (bez ohledu na jejich zkušenosti) provede základy zakládání podniků. V semestru 2 (na jaře), které pak mají možnost přizpůsobit své učení na zvolené obchodní zaměření. Výběr modulů čerpat kompetencí UEA a partnerů, včetně: Podnikání v oblasti celosvětového zdraví a péče - ve spolupráci s UEA průkopnické Norwich Medical School, School of Health Sciences, a nemocnice Norfolk a Norwich University. Creative Podnik: Udržitelné podnikání pro umění - ve spolupráci s UEA je multi-oceněný Fakulta umění a humanitních věd, včetně jejího světového věhlasu v tvůrčího psaní a Sainsbury Centre for Visual Arts. Podnikání v zemědělské techniky a průmyslová biotechnologie - ve spolupráci s předními centra v Evropě pro zdraví rostlin a vědy v Norwich výzkumném parku. Konec trasy Jedinečně, ve třetím semestru (léto), budete mít na výběr ze čtyř výstupních cest: pro účastníky, kteří chtějí pokračovat ve své podnikatelské vzdělání, před zahájením jejich podnikání, Route One (dělat kompletní stupeň 12 měsíců) umožňuje účastník přijmout řadu obchodních škol modulů, např Integrovaná podnikatelská rozhodnutí, vedení a řízení změn. Pro účastníky, kteří chtějí trávit čas na výzkumu obchodu nebo před své vlastní podnikání, Trasa Dvě (12 měsíců celkem) stanoví jednu ze dvou možností: zkoumá některé aspekty své vlastní podnikání, kulminovat předložení disertační práci, nebo dělat poradenství jménem podniku, které vedlo k předložení zprávy o poradenství. Trasy tři a čtyři Očekává se, že nejoblíbenější ukončí s oběma představovat vývoj a dokončení podnikatelského záměru účastníků před každou zahájení jejich podnikání. V cestě třetí, účastníci vytvořit jejich finální podnikatelský plán, před předložením potenciálním investorům a mentorů získat investice a zpětnou vazbu a podporu. Trasa Four je jedinečný. "Prize-vítězný" účastníci zajistí investice tak, aby byly připraveny ke spuštění (nebo velmi brzy zahájit) jejich podnikání. Účastníci budou i nadále v Enterprise Centre (bez nájemného) o dalších šest měsíců, s podporovaným inkubace, aby si jejich obchodního provozu. Jedná se o jedinečnou možnost v rámci kurzu v tom, že vám umožní rozšířit váš celkový kurz (18 měsíců). Pozn: může požádat o vízum podmínky. Vstup Požadavek První podmínkou je, že budete mít touhu tvořit svůj vlastní podnik. Dále se podíváme na své akademické úspěchy a veškeré relevantní zkušenosti, které máte. Kvalifikace by mohly zahrnovat: Nižší druhé kategorie diplom (2: 2) nebo mezinárodní ekvivalent v každém předmětu z uznávané instituce Odborná kvalifikace, například účetnictví, lékařské atd. Technickou kvalifikaci, např HNC atd. Nemusíte podnikatelské zkušenosti, aby se připojily k tomuto kurzu, ale jakýkoli máte by mohly být užitečné ve vaší aplikaci a může být důležitější než vaše akademické kvalifikace. Například: Plný nebo částečný úvazek Samostatné výdělečné činnosti nebo portfolio kariéry (například v oblasti umění) Výzkum zkušenosti relevantní pro váš podnikatelský záměr (např vědy, lékařství atd.) Jakékoliv podnikání jste začali (úspěšné či nikoli) obchodní činnost eBay Obchodování Investice nebo osobní akciový trh Vedení nebo zkušenosti s řízením (například v armádě) Chcete-li pomoci rozhodnout, zda je kurz pro vás to pravé, Vás žádáme, aby předložily své obchodní nápad s aplikací, který popisuje, co je podnikatelský nápad a proč ji svět potřebuje. To nemusí být ve formátu esej, ale mohou být prezentovány ve formě grafů nebo tabulek jako shrnutí vašeho podnikání. Uchazeči budou považovány na základě rozhodnutí vedoucího kurzu. Ti, kteří splňují naše požadavky budou vyzváni k účasti v rozhovoru. [-]

MSc Pokročilé Operace A řízení Logistiky

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Ty získají znalosti o základních a podpůrných aktivit v hodnotovém řetězci a pokročilé operace a postupů řízení logistiky a technik. Případové studie budou použity vám pomohou pochopit pracoviště scénáře. [+]

Byznys je globální a naše schopnost úspěšně konkurovat vyžaduje naše zkušenosti a znalosti ve vývoji a řízení globálního dodavatelského řetězce. Toto je kurz pro vás, pokud hledáte kariéru v provozu a logistiky buď v podnicích nebo ve specializovaných logistiku a provoz firmy. Ty získají znalosti o základních a podpůrných aktivit v hodnotovém řetězci a pokročilé operace a postupů řízení logistiky a technik. Případové studie budou použity vám pomohou pochopit pracoviště scénáře. To vám pomůže pracovat jako operace, nákupu, logistiky nebo správce dodavatelského řetězce v obou výrobních a servisních společností. Budete získat dovednosti a postupy pro provádění operací a logistice výzkumu a ty vám umožní sledovat titul PhD nebo práci v poradenských firem. Kromě těchto specializovaných dovedností, další cenné dovednosti, které budete získají zahrnovat kognitivní a přenositelné dovednosti, včetně kritického myšlení a tvořivosti, řešení problémů a rozhodování, efektivní využívání informačních a komunikačních technologií, prezentace, týmová práce, osobní efektivnosti a etiky a hodnotového řízení. Ty zvýší vaše schopnosti a příležitosti pro vás pracovat ve veřejném i soukromém sektoru. Vstup Požadavek Titul Předmět: Obchod, řízení nebo inženýrství. Titul klasifikace: první, nebo 2.1 diplom * nebo mezinárodní ekvivalent z uznávané instituce. * Výjimečná žadatelé, kteří nesplňují standardní kritéria přijetí 2,1 diplom budou posuzovány individuálně a může být požadováno, aby poskytnout další materiály na podporu své žádosti. [-]

MSc Pokročilé řízení Podniku

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Master v Advanced Business Management nabízí skvělou příležitost získat znalosti předmět-specifické, který Vám umožní aplikovat je v pracovním kontextu, nebo v akademickém kontextu. To znamená, že jste získali jak výzkumných dovedností a přenositelné dovednosti pro pracovní místa. [+]

Už jste přemýšlel o tom, co znáte a co neznáte? Chcete jít ještě o krok dále ve své vzdělání? To je ideální příležitost pro vás ke zlepšení Váš životopis a rozhodne o další kroky ve své kariéře. mistr v řízení Advanced Business nabízí velkou příležitost získat poznatky specifické pro určitý předmět, který Vám umožní aplikovat je v pracovním kontextu, nebo v akademickém kontextu. To znamená, že jste získali jak výzkumných dovedností a přenositelné dovednosti pro pracovní místa. Výzkum olovo Vzhledem k tomu, MSc zahrnuje disertační práci, můžete použít tento mistra jako most, aby se váš PhD Budete mít jeden rok, zjistit, které témata týkající se řízení podniku se vám líbí nejvíce Budete znát nejnovější teorie o řízení podniků Budete identifikovat mezery v konkrétní oblasti výzkumu a bude tuto mezeru zaplnit tím, že dělá svou práci po dokončení tohoto mistra. Zaměstnatelnost olovo Pokud se rozhodnete hledat práci při dokončení master budete mít pokročilé dovednosti pro práci ve firmě, protože je budete moci: Analyzujte kontext práce z hlediska založené na důkazech Identifikovat problémy a potřeby: Co je třeba udělat? Naplánujte organizačních zásahů s cílem zlepšit procesy a výsledky. A co modulů, přednášejících a hodnocení? Široká škála témat: 6 modulů a jedné disertační práce vám poskytne širokou škálu dovedností, které vám bude více zaměstnatelní. Získáte pokročilé znalosti ne na jednu specifickou oblast řízení, ale na různých místech (metody, tj, finance, corporate governance, marketing, inovace, organizační chování, výzkum). To zvyšuje šance získat práci a dává vám další nápady dělat PhD. Tým odborníků: Lektory jsou odborníky v této oblasti, a dělat výzkum o těchto tématech. Je to skvělá příležitost pro vás dostat do kontaktu s výzkumnými skupinami v Norwich Business School. Poznáte průlomovou literaturu o řízení podniku a dozvíte se, jak dělat výzkum na řízení podniku v bezpečném prostředí, podporovaný výzkumníky vysoké kvality s mezinárodní uznání. Silná podpora sítě: Máme "aktivní učení" přístup, což znamená, že jste hrdina vašeho procesu učení. Z tohoto důvodu, budete mít hlavně kurzu, kde se kriticky analyzovat různé aspekty řízení podniku. Nebojte se, budete mít naši podporu, a v disertační modulu, bude váš nadřízený být expertem na toto téma a bude vás v průběhu celého procesu. Poslechněte si od našich studentů "Studoval jsem BSc v podnikání na UEA a poté pracoval v průmyslu za dva roky, než se vrátí k UEA se připojit Advanced Business Management kurz. Věděl jsem, že chci získat nové znalosti v mé oblasti studia nicméně tam nebylo mnoho kurzů ve Velké Británii, které nabízejí přímý MSc trasu, pokud jste studovali podnikání na bakalářské úrovni, takže tento kurz je přesně to, co jsem hledal. Kurz mi dal extra hluboké znalosti o podnikání, které mi pomohlo zajistit roli na vysoce konkurenčním programu absolventa. Znalosti a důvěru jsem získal na tomto kurzu mě odlišuje od ostatních. - Harry Fish, MSc Advanced Business Management Absolvent Opravdu jsem si užil studoval na MSc Advanced Business Management kurz. Naučil jsem se, jak pracovat s různými lidmi z různých zemí, tlačí mě k rozvoji své dovednosti v týmové práci. Kurz byl vyučován v malých skupinách, které mi umožnilo budovat dobré vztahy s ostatními studenty a s přístupných akademiků. Existuje celá řada modulů, které umožňují, abych se získají dovednosti v různých oblastech podnikání, a mnoho z modulů byly interaktivní. Kurz mě opravdu tlačil, a věřím, že to bude otevřít mnohé dveře pro mě a pomůže podpořit svůj sen o otevření své vlastní podnikání a být svým vlastním manažerem. - Charis Kyriacou, MSc Advanced Business Management Graduate Vstupní požadavky Titul Předmět: Obchod, management nebo ekonomie, nebo kombinace Provozně ekonomická. Titul Klasifikace: Dobrý 2.1 nebo ekvivalentní [-]

Msc Průmyslová Ekonomika

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Průmyslová Ekonomie je výzkumná vzdělávací kurz, který kombinuje odborné složky teoretické, empirické a politických analýz ve studiu průmyslové organizace. Akademici, kteří učí tento předmět patří některé z předních odborníků v aplikaci průmyslové organizace na politiku hospodářské soutěže. [+]

Detail předmětu Industrial Economics byla zdrojem některých z nejúrodnějších vývoj v ekonomické teorii za posledních 30 let. Zejména zájem o teorii her a transakčních nákladů ekonomiky výrazně vzrostly v důsledku aplikace v průmyslové organizaci. Více nedávno, tam byly významné pokroky v empirické práce vyzkoušet nové teorie a vrhnout světlo na chování podniků a odvětví. Nový výzkum je informovat politické diskuse v rozmezí od politiku spojování do konkurenční výhody evropské integrace. MSc průmyslové ekonomie je výzkumná-vzdělávací kurz, který kombinuje odborné složky teoretické, empirické a politických analýz ve studiu průmyslové organizace. Akademici, kteří učí tento předmět patří některé z předních odborníků v aplikaci průmyslové organizace na politiku hospodářské soutěže. Pokud si vyberete tento kurz, budete také těžit z úzké spolupráce s průzkumu Centra pro politice hospodářské soutěže, který pracuje v čele politických diskusí v oboru ekonomie v oblasti hospodářské soutěže na mezinárodní úrovni, a má vedoucí poradenské vztahy s Evropskou komisí, úřadem Spojeného království spravedlivého obchodu, ve Velké Británii komise pro hospodářskou soutěž a finanční a užitkových regulátorů. Ty budou vyzváni k účasti střediska na workshopy, semináře a konference, a tak jsou schopni komunikovat s předními akademiky a praktiky z celé Evropy a Spojených států. Experimentální a behaviorální výzkum s sebou přináší větší vliv v průmyslové organizaci, a budete mít prospěch z přístupu k Centru pro behaviorální a experimentální společenských věd. MSc průmyslové ekonomie zapadá do naší akademické a profesní programu a je navržen tak, aby intenzivní školení výzkumu-vedl ve vyspělé ekonomické teorii, ekonometrie a výzkumných metod, stejně jako zvláštní specialitu. Je vhodný pro ty, kteří s dobrou bakalářský titul (odpovídá 2: 1 nebo 1.), který obsahuje podstatnou součást ekonomie, nebo kteří mají diplom absolventa v oboru ekonomie. Tento kurz je ideální pro ty, kteří mají za cíl získat zaměstnání jako profesionální ekonomové ve vládě, finanční instituce, obchodní, obchodu, průmyslu, mezinárodních agentur a dalších podobných organizací. Je vhodný pro ty, kteří hledají případné zápis PhD a / nebo akademické kariéru jako odborný asistent v oboru ekonomie také. Mnozí z našich bývalých studentů doktorského studia teď konat akademické posty jako lektoři v univerzitních pracovišť jak ve Velké Británii av zámoří. Struktura kurzu Budete studovat povinné moduly aplikované ekonometrie, ekonometrické teorie a průmyslové ekonomie. Budete mít také možnost napsat disertační práci na téma dle vlastního výběru, pod dohledem akademického od školy. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomie Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti, kde žadatelů relevantní. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení určité třídě stupně. [-]

Msc Sociální Psychologie

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Tento program je zaměřen na absolventy vysokých kalibru v psychologii a příbuzných oborů, kteří se snaží rozvíjet konkrétní dovednosti v metodice výzkumu nezbytného ke studiu sociální psychologii. [+]

MSc v oboru sociální psychologie spojuje výzkumné metody výcviku s důkladnou studii na špici předmětné oblasti. Tento program je zaměřen na absolventy vysokých kalibru v psychologii a příbuzných oborů, kteří se snaží rozvíjet konkrétní dovednosti v metodice výzkumu potřebné ke studiu Sociální psychologie. Tento kurz poskytuje schopnost porozumět výzkum společenského chování, přípravu návrhů na výzkum, a podniknout původní výzkum, analýza a syntéza v jedné z rychlých současné psychologie a základní oblasti. V procesu budete získávat převoditelné dovednosti v ústní i písemné komunikaci a řízení a analýzu komplexních dat. Program je ideální pro ty, kteří připravují pro PhD v sociální psychologie, a budou mít prospěch někoho plánujete kariéru s významným výzkumné složky. Klíčovou vlastností programu je možnost zažít moderní psychologické metody výzkumu z první ruky, a provádět na míru umístění získat dovednosti specifické pro váš výzkum cílům. Program staví k podstatnému kusu výzkumu pod dohledem aktivními výzkumných pracovníků v této oblasti. Škola psychologie těší úspěch ve výzkumném Excellence Framework (2014); všechny výzkumu předložené byla považována za mezinárodní kvality, s více než 80% jmenovitého jako "přední světový" nebo "mezinárodně vynikající". Jsme zařadil do Top 15 psychologie oddělení ve Velké Británii (Guardian University Guide 2.016). Struktura kurzu Program se skládá z obou povinných a volitelných modulů. Aktuální směry v sociální psychologie Konceptualizace Social Science Research Metody výzkumu 1: design a profesionální dovednosti Metody výzkumu 2: Pokročilé metody a výzkum umístění Kvantitativní Metody výzkumu a statistiky nebo kvalitativní metody a analýzy Výzkumný projekt Výuka a hodnocení Používáme celou řadu výukových metod a hodnocení. Mezi ně patří přednášky, semináře, workshopy, výzkum umístění a praktické využití nejmodernější vybavení pro výzkum. Moduly jsou hodnoceny především v kurzu. Celoroční obsahuje přehled literatury, výzkumné návrhy, a výzkumný projekt. Všichni psychologie studenti dokončili velký nezávislý výzkumný projekt pod odborným dohledem. Vstupní požadavky Titul Předmět: Psychologie a relevantní disciplína Titul Klasifikace: UK Bakalářský titul - 2: 1 klasifikace nebo ekvivalent [-]

MSc Vývojová Psychologie

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc v oboru vývojové psychologie spojuje výzkumné metody výcviku s důkladnou studii na špici předmětné oblasti. [+]

MSc v oboru vývojové psychologie spojuje výzkumné metody výcviku s důkladnou studii na špici předmětné oblasti. Tento program je zaměřen na absolventy vysokých kalibru v psychologii a příbuzných oborů, kteří se snaží rozvíjet konkrétní dovednosti v metodice výzkumu nezbytného ke studiu Vývojová psychologie. Tento kurz poskytuje schopnost porozumět lidského rozvoje, přípravu návrhů na výzkum, a podniknout původní výzkum, analýza a syntéza v jedné z rychlých současné psychologie a základní oblasti. V procesu budete získávat převoditelné dovednosti v ústní i písemné komunikaci a řízení a analýzu komplexních dat. Program je ideální pro ty, kteří připravují pro PhD v Vývojová vědě, a budou mít prospěch někoho plánujete kariéru s významným výzkumné složky. Klíčovou vlastností programu je možnost zažít moderní psychologické metody výzkumu z první ruky, a provádět na míru umístění získat dovednosti specifické pro váš výzkum cílům. Program staví k podstatnému kusu výzkumu pod dohledem aktivními výzkumných pracovníků v této oblasti. Škola psychologie se těší úspěch ve výzkumném Excellence Framework (2014); všechny výzkumu předložené byla považována za mezinárodní kvality, s více než 80% jmenovitého jako "přední světový" nebo "mezinárodně vynikající". Jsme zařadil do Top 15 psychologie oddělení ve Velké Británii (Guardian University Guide 2.016). Struktura kurzu Program se skládá z obou povinných a volitelných modulů. Vývojová psychologie Konceptualizace Social Science Research Metody výzkumu 1: design a profesionální dovednosti Metody výzkumu 2: Pokročilé metody a výzkum umístění Kvantitativní Metody výzkumu a statistiky nebo kvalitativní metody a analýzy Výzkumný projekt Výuka a hodnocení Používáme celou řadu výukových metod a hodnocení. Mezi ně patří přednášky, semináře, workshopy, výzkum umístění a praktické využití nejmodernější vybavení pro výzkum. Moduly jsou hodnoceny především v kurzu. Celoroční obsahuje přehled literatury, výzkumné návrhy, a výzkumný projekt. Všichni psychologie studenti dokončili velký nezávislý výzkumný projekt pod odborným dohledem. Vstupní požadavky Titul Předmět: Psychologie a relevantní disciplína Titul Klasifikace: UK Bakalářský titul - 2: 1 klasifikace nebo ekvivalent [-]

MSc Změna Klimatu A Mezinárodní Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

MSc Změna klimatu a mezinárodní rozvoj míry byl navržen tak, aby splnění profesních potřeby lidí pracujících v mezinárodní politice a praxi změny rozvoje a klimatu. [+]

MSc Změna klimatu a mezinárodní rozvoj stupeň byl navržen tak, aby splňovaly profesních potřeby lidí pracujících v mezinárodní politice a praxi změny rozvoje a klimatu. Kurz bude zahrnovat celou řadu otázek týkajících mezinárodní a místní dimenze, zejména na otázky zmírnění a přizpůsobení v zdroje chudé a ohrožené nastavení. V posledních letech se klimatické změny zastával vedoucí pozici na mezinárodní rozvojové agendě a světové politické scéně. Učil tým mezinárodně uznávaných přírodovědců, politických analytiků a ekonomů, bude kurz materiál Masters čerpají stávající a pokračující výzkum a aplikovaný práci prostřednictvím School mezinárodní rozvoj a Tyndall Centra pro výzkum změny klimatu. Jeho interdisciplinární přístup zajišťuje, že studenti budou mít také možnost spolupracovat s School of environmentálních věd prostřednictvím modulů založených na vědě, které se zaměřují na změnu klimatu. Kurz se bude zabývat více dimenze změny klimatu a rozvoje: mezinárodní politiky rámců v oblasti změny klimatu; městská správa změny klimatu; přizpůsobování a zmírňování volby a cesty; adaptace a reakce členských států; spojující zmírňování změny klimatu a rozvoje; obchodování s uhlíkem, trhy a rozvoj; změna klimatu a snižování chudoby, kompromisy a synergie; místní reakce na mimořádné události a katastrofy; Dopady pro přizpůsobení a zmírňování v Africe; a odvětvové odezvy (např vodního hospodářství, energetiky, potravin a lesy). Tam může být také příležitostí pro někteří studenti na tomto kursu k účasti na zasedání UNFCCC. MSc Změna klimatu a mezinárodní rozvoj titul je nabízen více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o programu vzdělávání a rozvoje dovedností praxe. Pro změnu klimatu a rozvoj Výzkumná skupina Výzkum ve škole mezinárodní rozvoj řeší současné problémy v rozvojových a transformujících se ekonomik prostřednictvím disciplinární a multi / interdisciplinárních přístupů. Výzkum je organizován do řady výzkumných skupin. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o změně klimatu a rozvoj výzkumné skupiny a našich současných výzkumných projektů. Student Atest "To svědčí o škole a jeho špičkového výzkumu, že to bude první v zemi (možná na světě) nabízí kurz na míru šitých k této vznikající a obrovsky významné oblasti. Byl jsem ohromen tím, interdisciplinární charakter výuky. - Dokonce být ab le mít třídy z předních expertů na klimatické změny ve škole environmentálních věd "Robbie, MSc Změna klimatu a mezinárodní rozvoj absolvent Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

MSc Zásobování Vodou A Mezinárodní Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

MSc Voda bezpečnosti a mezinárodních rozvojových studia interpretuje "zásobování vodou" v širším politickém ekologii a politické ekonomie smyslu. Věříme, že hydrologický cyklus je úzce spojen s zásadních celosvětových politických zájmů: změny klimatu, obchodu s potravinami a zajišťování potravin, energetická bezpečnost - a tím k mezinárodní spolupráci, která ovlivňuje lidské, komunitu, regionální a státní bezpečnosti. [+]

MSc Voda Bezpečnost a International Development stupeň Interpretuje "zásobování vodou" v širším politickém ekologii a politické ekonomie smyslu. Věříme, že hydrologický cyklus je úzce spojen s zásadních celosvětových politických zájmů: změny klimatu, obchodu s potravinami a zajišťování potravin, energetická bezpečnost - a tím k mezinárodní spolupráci, která ovlivňuje lidské, komunitu, regionální a státní bezpečnosti. Neoddělitelně spojeny se sociální péčí a obživu lidí v non-industrializované kontextech, voda je zdrojem zásadní význam pro životního prostředí a rozvoje obavy. Tento magisterský program bude kriticky uvažovat o praktických a teoretických aspektů "zásobování vodou", s cílem vyvinout lepší základ, na kterém k dosažení rozvojových a environmentálních cílů. Budeme poskytovat nejnovější interdisciplinární teorie a nástroje potřebné k reagovat na úkoly a studenti se absolvent s znalosti a nástroje, aby byli schopni pochopit a audit bezpečnosti vody systému zájmů; ať už je to národ, region, společnost, sektor, schéma nebo domácnosti. MSc Voda Bezpečnost a International Development stupeň bude nabízen v průběhu jednoho roku na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Uchazeči o tento míry jsou povzbuzovány, aby co nejdříve, aby se zajistila jejich místo. Prosím, obraťte se na ředitele Samozřejmě, Dr. Mark Zeitoun pokud byste chtěli diskutovat o vaši žádost před jeho předložením. Pro koho je kurz pro? Tento jedinečný stupeň snaží připravit absolventy, aby se zapojily se a přispívat k společenské reakcí na kritické problémy globální vodní politiky, zapouzdřených částečně profesor John Beddington je (UK vlády hlavním vědeckým poradcem) 2009 analýza identifikující "Dokonalá bouře", vyplývající ze "nárůstu poptávka po potravinách, vody a energie v průběhu příštích dvou let ... všichni důvěrně spojeni. " Škola je světově proslulý pro jejich interdisciplinární a důsledného přístupu k vyučování předmětem okolí do širšího pedagogického rámce rozvoje a ekologické studie. Studenti budou mít prospěch z našich odborných znalostí v oblasti sociální a biofyzikální aspekty vodních zdrojů, včetně vynikající sítí a fieldword příležitostí. Kurz je relevantní pro ty, kteří nedávno dokončili v bakalářském studijním, stejně jako ti, kteří již pracovali v oblasti rozvoje. Nevyžaduje specializovaný předběžnou studii, i když studenti budou mít prospěch z ochrany životního prostředí bakalářský titul, jako je geologie, geografie a environmentálních věd. Lidé s jinými prostředí orientované na životní prostředí, například v politologie a sociologie nebo právními předpisy nebo s praxí zkušeností v vývojové práce, jsou rovněž důrazně doporučuje uplatňovat. Cílem kurzu je připravit studenty na zaměstnání v celé řadě oblastí, včetně nevládních organizací (NGO), agentur vládní podpory, a multilaterial organizací. Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Povinného moduly zahrnují: Voda Security - teorie a koncepty (Zimní semestr - 20 kreditů) Voda Security - Nástroje a politiky (Jarní semestr - 20 kreditů) Studenti budou moci vybrat z řady volitelných modulů. Doporučené moduly zahrnují: Pochopení Global Environmental Change Správa povodí vodních zdrojů Politická ekologie životní prostředí a rozvoj Změna klimatu politik ve prospěch rozvoje Globalizovaném Zemědělství a potravinářství systémy Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. UEA Water Security Research Centre The University of Water bezpečnostního výzkumného centra East Anglia integruje prvotřídní přírodních a společenských věd pro řešení problémů. Nabízíme jedinečné schopnosti a mezinárodně renomované výzkumné pracovníky ve středu škole mezinárodní rozvoj a škola environmentálních věd. Společně řeší klíčové bezpečnosti vody a souvisejících otázek z jednotlivce na celosvětové úrovni. Bezpečnostní centrum Water rovněž čerpá z odborných znalostí z Tyndall Centra pro výzkum změny klimatu, School of Economics, School of Medicine, zdravotní politiky a praxe, mezinárodní rozvoj UEA, nízkouhlíkové inovačního centra a Climatic Research Unit - to vše založené na University of East Anglia. Jdeme nad rámec studiem jevů přinést pozitivní změny prostřednictvím angažovanosti prostřednictvím rozsáhlé dosah, akčního výzkumu a tvorbě politik. Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy nebo přírodních zdrojů věda Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

MSc životního Prostředí A Mezinárodní Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

Tento stupeň MSc životního prostředí a mezinárodní rozvoj bude apelovat na odborníky přírodních zdrojů a zemědělců, stejně jako ti z sociální vědy zázemí, které pracují nebo zajímá a chtějí studovat otázky rozvoje, udržitelnosti a životního prostředí. [+]

Tento MSc Životní prostředí a International Development Stupeň osloví odborníky přírodních zdrojů a zemědělců, stejně jako ti z sociální vědy zázemí, které pracují nebo zajímá a chtějí studovat otázky rozvoje, udržitelnosti a životního prostředí. Zájem o globálním prostředí a rozvoj nikdy nebyla tak intenzivní. Environmentální otázky a problémy již dlouhou dobu na místních a národních programech, ale stále více v posledních třiceti letech, na mezinárodní agendy příliš. Všechny otázky životního prostředí pocházejí z přírodních procesů, ale zároveň jsou společenské a politické, a to je tento jedinečný interdisciplinární přístup, který pohání MSc životního prostředí a mezinárodní rozvoj. Interakce mezi životním prostředím a rozvojem je studována prostřednictvím analýzy politické procesy na místní, národní i mezinárodní úrovni, jak hrál se velkou obsazení herců: tvůrců politik, politiků, administrátory podnikových uživatelů, zdrojů venkovských a městských. Používáme širokou škálu kritických a konstruktivních dovedností, analytických technik a kontextové znalosti, aby naše chápání těchto procesů. Hlavní zaměření míry je na politické ekologie přístupu k pochopení diskusím a politických procesů, na nichž jsou odpovědi na problémy v oblasti životního prostředí a přírodních zdrojů. MSc Životní prostředí a mezinárodní rozvoj titul je nabízen více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o programu vzdělávání a rozvoje dovedností praxe. Environmental Change Research Group obživu a Výzkum ve škole mezinárodní rozvoj řeší současné problémy v rozvojových a transformujících se ekonomik prostřednictvím disciplinární a multi / interdisciplinárních přístupů. Výzkum je organizován do řady výzkumných skupin. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o živobytí a environmentální změny Research Group a našich současných výzkumných projektů. Student Atest "Doporučuji tuto Masters na UEA. To je učeno jednotlivci, kteří pevně věří v interdisciplinárního přístupu k řešení nejvíce interdisciplinární problémů. - Vztah mezi přírodním prostředí a lidského rozvoje "Lisa, MSc životní prostředí a mezinárodních rozvojových Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

Obchodní Management Msc

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Business Management stupeň nabízí Norwich Business School se snaží položit základy pro obecné manažerské odpovědnosti, které umožní úspěšné účastníkům rozvinout efektivní řízení kariéry. [+]

Vedení MSc Business stupeň nabízí Norwich Business School se snaží položit základy pro obecné manažerské odpovědnosti, které umožní úspěšné účastníkům rozvinout efektivní řízení kariéry. Program bude poskytovat základ v teorií, konceptů a technik, které se týkají praxe řízení. Zaměřuje se na intelektuálních a praktických dovedností a vybavuje studenty s analytických nástrojů a perspektiv, které poskytují solidní základ pro manažerské rozhodování. Stupeň je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám absolventů, kteří dříve specializují v oblasti řízení, nebo kteří studovali předmět v kontextu non-UK. Speciální funkce Kurz má řadu funkcí, které usnadňují atraktivní pro potenciální studenty a zaměstnavatelům, kteří chtějí zaměstnat své další generaci manažerů: Konečné finanční odměnu ve výši 1000 £ pro nejlepšího studenta na programu MSc. K dispozici bude také příležitostí pro financované doktorského studia ve škole. Hostující řečníci z průmyslu prostřednictvím naší MSc Business Forum ", který je podporován Alumni fondu UEA a jiných průmyslových vazeb školy. Ruce na rozvoj manažerských dovedností a osobní rozvoj. Otevření náborových příležitostí prostřednictvím přímé interakci s podniky a přístupu ke službě kariéry. Vstupní požadavky Titul Předmět: Všechny subjekty s výjimkou činnosti (pokud studoval v kontextu non-britské) Stupeň klasifikace: Dobrý 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání ve Velké Británii nebo v zámoří v jiných než podnikání nebo řízení disciplín. Žadatelé ze zámoří mohou držet non-UK titul v jakémkoliv oboru. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení určité třídě stupně. [-]

Vedení Značky Msc

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Tento jedinečný program je ideální odrazovým můstkem pro kariéru v brandingu. [+]

Váš život v brandingu začíná zde. Vítejte ve světě první postgraduální kurz ve vedení značky. Tento jedinečný program je ideální odrazovým můstkem pro kariéru v brandingu. Více než 90% našich absolventů mají velké uplatnění jako vůdce značky. 36% pracuje v nejlepších značkových poradenské společnosti v Londýně. Dalších 18% je v jiných poradenských značky po celém světě. Dalších 27% budují kariéru ve velkých značkových firem. A 9% jsou provozovat své vlastní podnikání. Práce s obchodními Budete se učit přímo od světově vedoucí značkou poradenství Wolff Olins, (agentura za Orange, Tate, GE a Unilever). Budete mít také příležitost k interakci s inspirující podniky, jako je Google, nevinný, Brora, Virgin a Oxfam a navštívit některé z londýnských nejlepších kreativních agentur, jako je AMV.BBDO, BBH Fitch a VCCP. Kdo by se měl vztahovat? Tento kurz je ideální pro každého, kdo studoval Business, management a ekonomie za bakalářské úrovni nebo má zkušenosti s prací v podnikání. Ať už jsou vaše pozadí, musíte být ambiciózní, kreativní a fascinován značek. Chartered Institute of Marketing Tento stupeň byl schválen a akreditována Chartered Institute of Marketing (CIM) poskytovat přímou vstup na CIM Profesionální diplom v oboru marketingu. Vstup Požadavek Zkušenosti si přinesete Tento kurz je určen pro lidi s určitými zkušenostmi subjektu, a to buď ve svém prvním stupni, nebo v pracovním životě. Pomůžeme vám stavět na stávajících poznatcích a připraví vás na úspěšnou kariéru v brandingu. Z tohoto důvodu žádáme vás, abyste buď: nový absolvent, který studoval obchodní, řízení nebo ekonomii, s alespoň 25% své celkové stupně v jednom z těchto tří předmětů, nebo vystudoval v každém předmětu, se třemi nebo více let zkušeností v oblasti marketingu nebo strategie práce. Ať tak či onak, musíte mít dobrou míru: horní druhé třídy diplom (2: 1) nebo jeho mezinárodní ekvivalent. Pokud se ucházíte, a vy ještě není dokončeno si titul, zašlete nám oficiální kopii dokladu o posledním značek prohlášení. Když nám zašlete Váš Marks prohlášení, ujistěte se, že jste obsahovat podrobnosti o systém značení, který vaše univerzita používá. Poznávat tě Chcete-li pomoci rozhodnout, zda je kurz pro vás to pravé, žádáme vás, aby předložila písemné prohlášení s aplikací, nastavení, proč chcete dělat tento kurz, a proč jste vášnivý značky. Budeme se ptát uchazeči, kteří splňují naše požadavky k účasti v telefonickém rozhovoru s naší profesionální kurz režiséra Roberta Jonese. Bude hledat nadšení, a některé znalosti, značek. [-]

Vývoj Ma Ekonomika

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Development Economics je vyučován tým mezinárodně uznávaných rozvojových ekonomů s obrovským množstvím zkušeností v oboru. Konkrétně se jedná o využití pokusných a behaviorální ekonomie staví tuto skupinu v čele inovačního výzkumu vývoje na mezinárodní úrovni. [+]

MSc Rozvojová ekonomika je vyučován tým mezinárodně uznávaných rozvojových ekonomů s obrovským množstvím zkušeností v oboru. Konkrétně se jedná o využití pokusných a behaviorální ekonomie staví tuto skupinu v čele inovačního výzkumu vývoje na mezinárodní úrovni. Kromě celosvětové uznání publikace ve špičkových vědeckých časopisech, jejich výzkum byl rozpoznán jako mezinárodně vynikající v posledním Research Excellence Framework (REF2014). Program platí přísné ekonomické analýzy na reálných problémů, jako je chudoba a zaostalost, k identifikaci účinných politik. Mezinárodní rozvojové organizace a agentury (například Světová banka, Mezinárodní měnový fond, DFID, Oxfam, Action Aid, širší), stále více uznávají, že studium ekonomického vývoje ve světě, který zažívá rychlý globalizace vyžaduje přístup, který je analyticky přísné, a na ve stejnou dobu, problémových a politika orientovaná. Tento program poskytuje solidní základ v současné rozvojové ekonomiky a je zřetelný z následujících důvodů: Je to unikátní, protože integruje metody, výsledky výzkumu a nové poznatky z behaviorální a experimentální ekonomie. Ve srovnání s tradičními vývoj ekonomiky kurzech studenti získají jemnější chápání vývojových procesů a realističtější politické analýzy. Poskytuje silné vazby s MSc v oboru Impact Evaluation učil v rámci jedné školy; jeho dva základní moduly mohou být oba brát jako volitelné moduly studenty na MSc v oblasti rozvojové ekonomie. Zatímco učil specializovaných rozvojových ekonomů, program se nachází v multifunkčním a interdisciplinární škole mezinárodní rozvoj. Studenti mohou trvat až dva ze svých šesti vyučovaných modulů, z dlouhého seznamu modulů vyučovaných politologů, antropologové, odborníků na přírodní zdroj, pohlaví a vzdělání. Magisterský studijní poskytuje vynikající zaměstnatelnosti vyhlídky, s absolventy zaměstnaných v obou vývojových a non-rozvojových organizací, včetně mezinárodních organizací, akademické obce, nevládních organizací, ministerstev a soukromým sektorem. To také poskytuje solidní magisterský školení pro ty, kteří chtějí sledovat jejich PhD studiu ve vývoji. Stupeň MSc Rozvojová ekonomika je k dispozici více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o programu vzdělávání a rozvoje dovedností praxe. Behaviorální a experimentálního vývoje ekonomiky Research Group Výzkum ve škole mezinárodní rozvoj řeší současné problémy v rozvojových a transformujících se ekonomik prostřednictvím disciplinární a multi / interdisciplinárních přístupů. Výzkum je organizován do řady výzkumných skupin. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o Behaviorální a Experiemental Rozvojová ekonomika Research Group ao našich současných výzkumných projektů. Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy se silným zázemím v ekonomii. Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

řízení Lidských Zdrojů MSC

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Management MSc Human Resource studium na Norwich Business School poskytuje solidní základ v teorií, konceptů a praxe relevantní pro řízení lidských zdrojů v kontextu lidského kapitálu a dovedností v dynamických mezinárodních trzích. [+]

Řízení lidských zdrojů MSc studia na Norwich Business School poskytuje solidní základ v teorií, konceptů a praxe relevantní pro řízení lidských zdrojů v kontextu lidského kapitálu a dovedností v dynamických mezinárodních trzích. S globalizací světových trzích, řízení lidských zdrojů je napříč geografickými hranicemi, tento program připravuje absolventy, aby bylo možné čelit tuto výzvu a související složitost. Jejím hlavním cílem je vyvinout novou generaci mezinárodní manažery lidských zdrojů, který může dařit ve vysoce rozmanité a volatilním prostředí, kde globální firmy těží z jejich lidí vyvinout dlouhodobou konkurenční výhodu. Stupeň je vhodný pro potřeby britských a non-britských studentů podobný, a byl navržen tak, aby vyhovovaly potřebám absolventů, kteří dříve specializují na řízení lidských zdrojů. Speciální funkce Kurz má řadu funkcí, které usnadňují atraktivní pro potenciální studenty a zaměstnavatelům, kteří chtějí zaměstnat jejich další generaci manažerů řízení lidských zdrojů: Konečné finanční odměnu ve výši 1000 £ pro nejlepšího studenta na programu MSc. K dispozici bude také příležitostí pro financované doktorského studia ve škole. Hostující řečníci z průmyslu prostřednictvím naší MSc Business Forum, které je podporované Alumni fondu UEA a jiných průmyslových vazeb školy. Ruce na rozvoj manažerských dovedností a osobní rozvoj .. Otevření náborových příležitostí prostřednictvím přímé interakci s podniky a přístupu ke službě kariéry. Vstupní požadavky Titul Předmět: Všechny subjekty bez Business (není-li studoval v kontextu non-UK) Titul Klasifikace: Dobrý 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání ve Velké Británii nebo v zámoří v jiných než podnikání nebo řízení disciplín. Žadatelé ze zámoří mohou držet non-UK titul v jakémkoliv oboru. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení určité třídě stupně. [-]

MA

Analýza Ma Pohlaví Ve Vývoji

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

Analýza MA Gender v zahraniční rozvojové míře zahrnuje řadu témat, včetně pojmy užívané v genderové analýzy vývoje, sociální spravedlnosti, pohlaví a moci, chudobě a nerovnosti, a genderové přístupy k sociální a lidský rozvoj, jako jsou schopnosti, sociální vyloučení a lidská práva a násilí, náboženství a identity. [+]

MA analýza Gender v International Development stupně zahrnuje řadu témat, včetně pojmy užívané v genderové analýzy vývoje, sociální spravedlnosti, pohlaví a moci, chudobě a nerovnosti, a genderové přístupy k sociální a lidský rozvoj, jako jsou schopnosti, sociální vyloučení a lidských práv a násilí, náboženství a identity. Nabízíme širokou školení integrující teorie a politiky rozvoje zkušenosti, které je jak odvětvové (např vzdělávání, pozemky a nemovitosti, úvěry a finance, venkovské živobytí, udržitelný rozvoj, životní prostředí a ochrany přírody; HIV / AIDS) a průřezová (např migraci, a mužské pohlaví identity a maskulinity ve vývoji). Tento Masters byl učil ve škole od roku 1990, kdy jsme tam souzen, že je potřeba pro lidi s pokročilým odbornými znalostmi v sociálních vědách v genderové analýzy s cílem přispět k vytváření rozvojové politiky, praktických činnostech rozvoje a rozvojové vzdělávání a výzkumu. V uplynulých letech jistě prokázáno, že se tento případ. Naši absolventi jsou zaměstnáni v Světové banky, DFID, Velké Británii a dalších agentur bilaterální pomoci, a ve velkých mezinárodních nevládních organizací jako Oxfam, stejně jako v rozvojových zemí, ministerstev a akademici. Studenti kurzu bude studovat jak teorii a praxi pohlaví v oblasti rozvoje, aby dovednosti a znalosti potřebné k práci s hlasem poradním pro zabývající se integrací povědomí o rovnosti žen a mužů do svých programů a politik organizace. Kurz klade důraz na rozvoj výzkumných technik a metod, které jsou nezbytné nejen pro další akademický výzkum, ale i v praktické vývojové práce a formulace politik, jako je například plánování rovnosti žen a mužů a politiky rovnosti žen a přístupů, jako je mainstreaming. MA Pohlaví Analýza mezinárodní rozvoj titul je nabízen více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o programu vzdělávání a rozvoje dovedností praxe. Development Research Group Gender a Výzkum ve škole mezinárodní rozvoj řeší současné problémy v rozvojových a transformujících se ekonomik prostřednictvím disciplinární a multi / interdisciplinárních přístupů. Výzkum je organizován do řady výzkumných skupin. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o pohlaví a rozvoje Research Group ao našich současných výzkumných projektů. Student Atest "Oba studium a sítě Postavil jsem v průběhu roku ukázala jako velmi užitečné, když jsem se vrátila k práci na ministerstvu indonéské financí." Analýza Paramita, MA Gender a International Development Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

Ma Globalizace, Obchod A Udržitelný Rozvoj

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

ŘO Globalizace, Business a míra udržitelný rozvoj integruje různé disciplinární perspektivy, aby analyzovala klíčové debaty o hospodářské, politické, sociální a environmentální rozměr globalizace. [+]

MA Globalizace, Business a stupeň udržitelný rozvoj integruje různé disciplinární perspektivy, aby analyzovala klíčové debaty o hospodářské, politické, sociální a environmentální rozměr globalizace. Postgraduální studenti se zájmem o globálních problémech bude mít k dispozici nástroje, aby kriticky analyzovat proces globalizace a její vliv na mezinárodní rozvoj. Proces globalizace je zásadní pro pochopení současného světa. Povaha procesu a jeho důsledky pro mezinárodní rozvoj jsou hotly debatoval: Je globalizace vede ke zvyšující se mezinárodní nerovností a chudoby, nebo se rozšíření mezinárodního obchodu se zbožím a službami nové příležitosti pro rozvojové země? Jak můžeme smysl vznikajících trendů, jako je spravedlivý obchod, sociální podnikání, sociální odpovědnosti podniků a udržitelné spotřeby? Jaká je měnící se role státu, soukromého sektoru, města a občanská společnost v poskytování veřejných statků ve stále více propojeném světě? Má globalizace výzvu k radikální přepracování stávajících mezinárodních, národních a místních institucí? Proč je tak obtížné řešit globální problémy životního prostředí, jako je změna klimatu? To Masters se bude zabývat nejen proces globalizace, ale také pro boj proti tendence a odolnost vůči globalizaci a jak se tyto odehrávají v Africe, Asii a Latinské Americe. ŘO Globalizace, Business a míra udržitelný rozvoj je k dispozici více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o programu vzdělávání a rozvoje dovedností praxe. Mezinárodní výzkumné skupiny Development Výzkum ve škole mezinárodní rozvoj řeší současné problémy v rozvojových a transformujících se ekonomik prostřednictvím disciplinární a multi / interdisciplinárních přístupů. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o naší mezinárodní výzkumné skupiny pro rozvoj a našich současných výzkumných projektů. Student Atest "Jako mezinárodní obchodník a bývalý politik, Doporučuji tuto Masters jako alternativa k první desítce MBA. Poskytuje vynikající pochopení hlavních změn v rozvoji světového v podnikatelském paradigmatu po roce 2008. "Tony, MA Globalizace a mezinárodních rozvojových Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

Ma Gramotnost Dospělých, Celoživotní Vzdělávání A Rozvoj

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

ŘO gramotnosti dospělých, celoživotního vzdělávání a rozvoj: Mezinárodní perspektivy je určen pro ty, kteří pracují v oblasti vzdělávání dospělých a základní gramotnost - ať už v politických, plánovacích a hodnocení role, nebo jako učitelé, aktivistů nevládních organizací a zprostředkovatelů gramotnosti. [+]

MA gramotnosti dospělých, celoživotního učení a rozvoje: Mezinárodní perspektivy je určen pro ty, kteří pracují v oblasti vzdělávání dospělých a základní gramotnost - ať už v politických, plánovacích a hodnocení role, nebo jako učitelé, aktivistů nevládních organizací a zprostředkovatelů gramotnosti. Zatímco mnozí z našich studentů bude pracovat v zemích globálního Jihu, v Asii, Africe a Jižní Americe hřiště, je také vhodné pro ty, kteří ve Velké Británii, USA nebo v Evropě, kteří mají zájem na rozvoji nový pohled na jejich práci. Pokud máte skutečný zájem v oblasti gramotnosti dospělých a celoživotního učení, a to iv případě, že jste neměl moc zkušeností z první ruky, můžeme považovat vaši žádost. Ačkoli přístupy k výuce gramotnosti dospělých a učení a vývoj osnov bude prozkoumána - včetně funkční gramotnosti, reflektují a Freire - měli byste si být vědomi toho, že to není hands-on "vzdělávání učitelů" Samozřejmě. Tento kurz vám však poskytne kritické postřehy a výzkumných dovedností pro pokrok a rozvoj inovačních gramotnost dospělých a programy celoživotního vzdělávání, nebo k provádění výzkumu doktorské úrovni v této oblasti. Tento kurz poskytuje: vynikající základnu pro kariéru v gramotnosti dospělých a rozvoje, s nevládními organizacemi, mezinárodních rozvojových agentur nebo národních vlád jedinečný úvod do internetu gramotnost dospělých a rozvoje, který kombinuje in-hluboké znalosti teorie gramotnosti a metodiky výzkumu s praktickými zkušenostmi z provádějící výzkum gramotnosti individualizovanou podporu z mezinárodně uznávaných výzkumných pracovníků v této oblasti, mají přístup k široké škále materiálů a sítí gramotnosti v rozvojových zemích Struktura programu Budete sledovat základní program, zavedou měnící teoretické porozumění a politické přístupy v oblasti gramotnosti dospělých, mezinárodní rozvoj a celoživotní vzdělávání. Souběžně si vyberete odborných témat relevantní pro vaše vlastní potřeby a zájmy prostřednictvím vytváření svůj vlastní výzkumný projekt. Obdržíte one-to-one supervizi této části kurzu. Těmi, kteří pocházejí z profesních rolí v gramotnosti dospělých, budou programy celoživotního vzdělávání a rozvoj mají možnost pracovat na disertační práce, který přispívá k práci v jejich organizaci a zvyšuje jejich profesní rozvoj. K dispozici jsou tři specializované moduly na téma gramotnosti dospělých, celoživotního vzdělávání a mezinárodního rozvoje, jejichž cílem je zavést na měnící se teoretické koncepty a politické přístupy v oblasti gramotnosti dospělých a celoživotního učení, poskytují pochopení toho, jak pro dospělé Politika a programy vzdělávání vztahují k cílům mezinárodní rozvojové politiky a zkoumat vztah mezi gramotnost dospělých / matematická gramotnost, celoživotní vzdělávání a sociální změny (včetně genderových vztahů). Specializované moduly jsou pod vedením Prof. Anna Robinson-Pant a Prof. Alan Rogers, oba předních výzkumných pracovníků v oblasti gramotnosti dospělých a rozvoje. Podrobnosti o těchto modulů lze nalézt na kartě Profil Course. Kurz také se skládá z modulu vzdělávacích metod výzkumu a na přístupech ke kritickému čtení. Ty poskytují úvod k nástrojům a teoretických rámců pro vedení své vlastní výzkum gramotnosti studie, která tvoří základ vaší práce. Všichni studenti by měli také zvolit další volitelný modul z řady témat k dispozici na ostatních plný úvazek magisterské kurzy v rámci školy vzdělávání a celoživotního učení (včetně MA Vzdělání: Učení, pedagogika a posuzování nebo z MA matematiky nebo specialistu Modul na kvantitativních výzkumných metod), nebo modul v rámci jazyka a komunikační studia nebo školy mezinárodního rozvoje. Odborné zasedání a podpora míru s akademickým psaní jsou také nabízeny všem studentům. Vstupní požadavky Titul Předmět: pedagogických věd nebo společenských věd Titul Klasifikace: UK 2.1 nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: Relevant lektorské zkušenosti žádoucí [-]

Ma Konflikt, Správa Věcí Veřejných A Mezinárodní Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

ŘO Konflikt, správa a International Development se zaměřuje na politický vývoj cílů udržitelného míru, "řádná správa věcí veřejných" a stabilní demokracie. Kreslení na různých teoretických přístupů a různých empirických příkladů v celém programu, požádá studenty, aby kriticky posoudit alternativní (a často soutěží) návrhy pro nastolení míru a začleňování, odolné demokracie v rozvojových zemích. [+]

MA Konflikt, správu a International Development Zaměřuje se na politický vývoj cílů udržitelného míru, "řádná správa věcí veřejných" a stabilní demokracie. Kreslení na různých teoretických přístupů a různých empirických příkladů v celém programu, požádá studenty, aby kriticky posoudit alternativní (a často soutěží) návrhy pro nastolení míru a začleňování, odolné demokracie v rozvojových zemích. Klíčová témata kurzu patří mimo jiné možných definic, diskutabilní příčiny a důsledky demokracie; politické, sociální a ekonomické dopady různých politických institucí; a (typicky napadená) původ násilných vnitrostátních konfliktů, jakož i návrhy, které byly provedeny na pomoc překonat je. Kurz využívá unikátní interdisciplinární přístup, který je založen na potvrzení, že je mimořádně obtížné splnit mezinárodních cílů rozvoje ve státech potýkají endemické politickou nestabilitu, násilné občanského konfliktu hrubé porušování lidských práv a akutní krize vládnutí. Kromě základních modulů pokrývající problematiku konfliktních, správy věcí veřejných a rozvojových perspektiv, studenti také budou moci vybrat z řady volitelných modulů k tématům, jako jsou například současným vývojem světové, mezinárodní hospodářské politiky, médií a mezinárodní rozvoj, pohledy na globalizaci a zásobování vodou pro rozvoj. ŘO Konflikt, správa a International Development titul je nabízen více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o programu vzdělávání a rozvoje dovedností praxe. Mezinárodní výzkumné skupiny Development Výzkum ve škole mezinárodní rozvoj řeší současné problémy v rozvojových a transformujících se ekonomik prostřednictvím disciplinární a multi / interdisciplinárních přístupů. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o naší mezinárodní výzkumné skupiny pro rozvoj a našich současných výzkumných projektů. Student Atest "Moje zkušenost byla velmi pozitivní. Přednášejícími jsou velmi dobře informovaný a podpůrná, a líbilo se mi být schopen integrovat moduly s různými specialitami. "Victoria, MA konflikt, správu a International Development Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

Ma Matematika Vzdělávání

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Stupeň MA Matematika Vzdělání je jeden rok plný úvazek stupeň určený pro matematiku absolventy se zájmem o vzdělání, praxi učitelů matematiky, učitel matematiky pedagogy a další vzdělávací profesionály. [+]

MA Matematika Vzdělání stupeň je jeden rok plný úvazek stupeň určený pro matematiku absolventy se zájmem o vzdělání, praxi učitelů matematiky, učitel matematiky pedagogy a další vzdělávací profesionály. Výuka zkušenosti, je vítán, ale tak jsou aplikace z těch právě začínající nebo uvažují o kariéře v matematice vzdělávání. Kurz je navržen tak, aby užitečnou výměnu myšlenek mezi těmi, s významnou pedagogickou praxi. Předmět seznamuje studia matematiky vzdělání jako akademická disciplína a vás seznámí s prvky z psychologie, sociologie, antropologie, filozofie a historie matematiky, které ovlivňují matematika vzdělávání výzkum. Školení budou uvedeny v metodice pedagogického výzkumu a budete mít možnost sledovat jednotlivé odborné téma v rámci výuky matematiky pod dohledem člena výzkumu matematiky Education Group (MEŘO). Kurz se skládá z vyučovaných modulů a disertační práce. Vzdělávací moduly tří matematika bude poskytovat širokou úvod do studia didaktiky matematiky jako akademická disciplína. Tyto výzkumné metody a kritické čtení moduly zavést metody používané v pedagogickém výzkumu a poskytují příležitosti pro vás pracovat na odborných tématech v rámci výuky matematiky. Budete mít také možnost dokončit rozsáhlý kus studie založené na výzkumu v matematice vzdělávání ve formě disertační práce. K dispozici je také výběr volitelného modulu, který zahrnuje modul kvantitativních metod výzkumu ve výuce. Pro další podrobnosti modulů, které nabízí, najdete na kartu profil Course. Matematika Education Group (MEŘO) Založena v roce 2003, skupina na University of East Anglia MEŘO je rostoucí a zářivá komunita výzkumníků ve výuce matematiky s řadou výzkumných zájmů, které se pohybují napříč úrovní vzdělání (primární, sekundární a terciární), stejně jako v celé pedagogického výzkumu metody. Naše práce byla podpořena dle vybraných poskytovatelů, jako je ESRC, Nuffield Foundation, Education Academy vyšší, vzdělávání a podporu výuky Network, vzdělávání a rozvojové agentury pro školy, společenských věd a humanitních věd Research Council of Canada. Naše spolupráce, a to jak ve výuce výměn a výzkum, s několika zeměmi EU byly podpořeny programů Erasmus, Socrates a Comenius programů. Velká část našeho výzkumu se provádí v úzké spolupráci s UEA School of matematiky a členové skupiny v současné době držet spolupráce s výzkumníky výuce matematiky z celé Velké Británii a v zámoří (např Brazílie, Kanada, Řecko a Izrael). Práce výzkumu v matematice Education (RME) skupiny se klene napříč několika oblastí matematiky vzdělávání výzkumu. Jsme zaměřit zejména na: výuku a studium matematiky na post-povinném úrovni (vyšší sekundární a vysokoškolské matematiky); Postupy hodnocení v matematice vysokoškolského vzdělávání; sociální, emoční a kognitivní aspekty zapojení studentů v sekundárním matematickém vyučování; sekundární matematiky učitelů pedagogické a epistemologické víry; matematiky v primárních letech; využití didaktické techniky ve výuce a učení matematiky. Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy nebo matematika Titul Klasifikace: UK 2.1 nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: Relevant lektorské zkušenosti žádoucí [-]

Ma Mezinárodní Obchodní Ekonomika

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc International Business Economics je navržen tak, aby rozvíjet své znalosti a porozumění mezinárodního obchodu (například nadnárodní výrobu a finance) a získat větší hloubku pochopení širších ekonomických souvislostech mezinárodní ekonomiky. [+]

Detail předmětu MSc International Business Economics je navržen tak, aby rozvíjet své znalosti a porozumění mezinárodního obchodu (například nadnárodní výrobu a finance) a získat větší hloubku pochopení širších ekonomických souvislostech mezinárodní ekonomiky. Tento kurz zapadá do našeho programu Aplikovaná odbornou přípravu, která je navržen tak, aby poskytovat školení v nových a odborně atraktivní dovednosti v ekonomice. Je vhodné, buď pro absolventy bez ekonomického zázemí, kteří chtějí pochopit, jak trhy fungují a rozvíjet analytické schopnosti ekonoma, nebo pro absolventy v oblasti ekonomie, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti, aniž by se zavázat, že plné vzdělávání v oblasti výzkumu. Tento kurz poskytuje školení, která staví odborné oblasti v širším ekonomickém kontextu a ukazuje, jak vhled z ekonomiky může zlepšit výkon na pracovišti. Budete rozvíjet své dovednosti v statistické analýzy, stejně jako vyšetřovat motivaci, finanční postupy a důsledky mezinárodního obchodu. Tento stupeň vám umožní rozvíjet dovednosti vysoce žádoucí zaměstnavateli, včetně analytických a obchodních povědomí dovedností v mezinárodním kontextu. Program by měl apelovat na ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti financí, managementu nebo mezinárodního obchodu. Struktura kurzu Budete studovat povinné moduly v hospodářských koncepcí a metodik, mezinárodní politické ekonomie a fungování nadnárodních firem. Budete mít také možnost vzít volitelných modulů v oblasti financí, ekonomiky životního prostředí, ekonomické teorie, matematiku a ekonomii a hromadné sdělovací prostředky. Další podrobnosti o modulů v aktuální nabídce naleznete na kartu profil Course. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomika nebo jiné relevantní předmět Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti, kde žadatelů relevantní. Žadatelé, kteří nestudovali ekonomii na bakalářské úrovni se očekává, že studovali relevantní matematické / statistiky moduly v jejich stupně, aby získal přijetí do tohoto kurzu. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny titul může být nabídnuto místo, podmínil jejich dosažení určité třídě stupně. [-]

Ma Mezinárodní Obchodní Finance A Ekonomika

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc International Business Finance ekonomika je navržen tak, aby obecné školení v oblasti ekonomie, zatímco což vám umožní specializovat v oblasti mezinárodního obchodu a financí. [+]

Detail předmětu MSc International Business Finance Ekonomika je navržen tak, aby obecné školení v oblasti ekonomie, zatímco což vám umožní specializovat v oblasti mezinárodního obchodu a financí. Tento kurz zapadá do našeho programu Aplikovaná odbornou přípravu, která je navržen tak, aby poskytovat školení v nových a odborně atraktivní dovednosti v ekonomice. Je vhodné, buď pro absolventy bez ekonomického zázemí, kteří chtějí pochopit, jak trhy fungují a rozvíjet analytické schopnosti ekonoma, nebo pro absolventy v oblasti ekonomie, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti, aniž by se zavázat, že plné vzdělávání v oblasti výzkumu. Tento kurz poskytuje školení, která staví odborné oblasti v širším ekonomickém kontextu a ukazuje, jak vhled z ekonomiky může zlepšit výkon na pracovišti. Budete rozvíjet dovednosti při statistické analýze, zejména ty, které platí na finančních dat, jakož i zkoumání motivace, finančních praktik, a důsledky mezinárodního obchodu. Na akademické pracovníky, kteří vyučují na programu patří mezinárodní odborníci v několika oblastech ekonomiky a jedinců s praktickými zkušenostmi financí. Program by měl apelovat na ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti financí, managementu nebo mezinárodního obchodu. Struktura kurzu Budete mít povinné moduly v základní ekonomické teorie a koncepty, finance, finanční ekonometrie a fungování nadnárodních firem. Budete mít také možnost studovat modulů v mezinárodním obchodu a financí, které nabízejí teoretické a aplikované vzdělávání v těchto oblastech. K dispozici bude také součástí aplikace kvantitativních metod. Další podrobnosti o modulů v aktuální nabídce naleznete na kartu profil Course. Posouzení Vyhodnocení bude provedeno prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Budete také napsat disertační práci na téma dle vašeho výběru, pod dohledem individuálně akademickým od školy. Vstupní požadavky Titul Předmět: Ekonomika nebo jiné relevantní předmět Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti, kde žadatelů relevantní. Žadatelé, kteří nestudovali ekonomii na bakalářské úrovni se očekává, že studovali relevantní matematické / statistiky moduly v jejich stupně, aby získal přijetí do tohoto kurzu. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny titul může být nabídnuto místo, podmínil jejich dosažení určité třídě stupně. [-]

Ma Mezinárodní Sociální Rozvoj

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Stupeň MA International Social Development nabízí ucelený přehled o sociálním rozvoji, který kombinuje akademické a teoretické pohledy s více praktické a politické přístupy zaměřené. [+]

MA International Social Development stupeň nabízí ucelený přehled o sociálním rozvoji, který kombinuje akademické a teoretické pohledy s více praktické a politické přístupy zaměřené. Hlavními tématy tohoto mistrů patří zranitelnost a sociální vyloučení, chudoby, vztahy mezi pohlavími a začleňování a sociální analýzy. Věnujeme zvláštní pozornost otázkám, jako je sociální rovnosti, vzdělávání, migrace, poskytování zdravotní péče a politiky, důsledky pandemie HIV / AIDS a role občanské společnosti. V posledních dvou desetiletích se ukázalo, že "vývoj" daleko přesahuje hospodářského růstu a zahrnuje širší lidské a sociální dimenze. Vznikající paradigma je nyní ovlivňuje agend významných mezinárodních rozvojových agentur, včetně Světové banky, UNDP, EU a britské ministerstvo pro mezinárodní rozvoj (DFID), jakož i dalšími dvoustrannými dárci. Stupeň MA International Social Development je nabízen více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o programu vzdělávání a rozvoje dovedností praxe. Mezinárodní výzkumné skupiny Development Výzkum ve škole mezinárodní rozvoj řeší současné problémy v rozvojových a transformujících se ekonomik prostřednictvím disciplinární a multi / interdisciplinárních přístupů. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o naší mezinárodní výzkumné skupiny pro rozvoj a našich současných výzkumných projektů. Student Atest "Koncepční chápání sociálních otázek jsem získal se ukázala jako velmi užitečná v mé práci. Tento Masters se mi nesmírně při pochopení a analyzování různých společenských jevů pomohlo. "Ayesha, MA International sociální rozvoj Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

Ma Média A Mezinárodní Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

Stupeň MA Media a International Development je unikátní a inovativní program Masters, který se zabývá aktuální teorie, praxe a výzkumu obklopující vztah mezi médii a vývoje. [+]

"Dobře organizovaná a dobře učil kurz, který je ... působí jako vzor pro ostatní kurzů, které jsou rozvíjeny v oblasti." - Profesor Colin Sparks, bývalý oponent. MA Media a International Development stupeň je unikátní a inovativní program Masters, který se zabývá aktuální teorie, praxe a výzkumu obklopující vztah mezi médii a vývoje. Tento program Masters; spojuje teorii a praxi prostřednictvím svých dvou odborných médií a vývojových modulů. dává studentům příležitost, aby buď napsat disertační práci v letním semestru nebo se vydat na modul stáže. je zakotven v místní komunitě, se silnými vazbami na množství místních nevládních organizací a mediálních organizací. je připojen k široké škále mezinárodních organizací v této oblasti. Mezi ně patří Commonwealth Asociace o vysílání, kteří poskytují výuku a stipendium na kurzu, nových médií sítí, kteří přispívají k výuce na jedné z hlavních modulů a Inter Press Service, kteří poskytují možnosti stáží. se v posledních letech, včetně semináře, přednášky a workshopy z Intermedia, The Guardian, Mediae, pohledu na svět, Jeden svět médií, Mezinárodní vysílání Trust, zdraví obrázky a akademické pracovníky z London School of Economics, University of Westminster a City University , obsahuje volitelnou šestidenní praktické školení s názvem, Etnografické filmové tvorby pro rozvoj pracovníků, běh podle PSČ Films se nachází ve škole mezinárodní rozvoj (DEV), která má pověst světové úrovně pro výzkum v rozvojových studií. umožňuje jedinečnou možnost výběru a specializace, se studenty moci vybrat volby modulu zevnitř DEV a dalších kateder UEA. Struktura kurzu V centru tohoto magisterského studia jsou dvě unikátní moduly. Média a mezinárodní rozvoj je teorie modul, který umožňuje studentům získat teoretické rámce pro kriticky pochopení celou řadu otázek, které se týkají vztahu mezi médii a rozvoje. Řeší oblasti rozvoje komunikace, rozvoje médií a mediální reprezentace vývoje, jakož i s ohledem na význam médií ke konfliktu a změny životního prostředí a význam sociálních médií. To je jeden z nejpopulárnějších modulů ve škole. Modul Média a vývoje v praxi poskytuje studentům možnost pracovat s jedním z řady klientů pro návrh, implementaci a zhodnotit projekt Média a rozvoj souvisejících v místní komunitě. Nedávné klienty patří Future Radio, BBC Radio Norfolk, NEAD, obsah konzultantů a YourWorldView. Studenti se také využít této příležitosti a zamyslet se nad svou vlastní profesionální praxe, a na roli médií v rozvoji. To je učeno ve spolupráci s mezinárodními kreativní průmysl firmy nových médií Networks. Více informací o tomto modulu. Jako alternativu k psaní konvenční disertační práci, mají studenti možnost dělat stáž pracovní zkušeností s médii a rozvoj. V minulosti se studenti na tomto kurzu mají zajištěné stáže a pracovní stáže na různých organizací, včetně OSN, Inter Press Service, UNESCO, UNRISD, BBC, Development Institute Overseas, BBC Media akce, Save the Children a Video dobrovolníků. Vezměte prosím na vědomí - studenti jsou odpovědné za zajištění své vlastní umístění (i když je dána podpora) a kritéria způsobilosti platit. Kariéra a zaměstnatelnost Absolventi tohoto programu Masters šly na práci v celé řadě oblastí, včetně humanitárních komunikace, komunikace NNO, vývoj žurnalistiky, vývoj médií, žurnalistiky a akademické obce. Nedávné příklady zahrnují: Asistent komunikace důstojník, UNICEF, Keňa. Communications Officer, Ministerstvo zahraničních věcí, mezinárodní spolupráce úřad, Japonsko. Design, marketingu a komunikace důstojník, TACT pěstounské rodiny a přijetí, UK. Editorial asistent, Ústav rozvojových studií, UK. Externí komunikace konzultant, Velká Británie. Vedoucí marketingu a komunikace, British Council, Bangladéš. Marketing Communications Associate, HOPE International, USA. Marketingový koordinátor, Inter Press Service, Uruguay. Mediální a komunikační koordinátor, Oxfam, Malawi. Media Program koordinátor, Nadace Open Society, UK. Media Team Leader, Greenpeace Jihovýchodní Asie, Thajsko. National News Editor, pilný Media Corporation, Indie. PhD student. Koordinátor projektu, video Dobrovolníci, Indie. Projektový ředitel, Development Project Nab'Ubomi, Jižní Afrika. Project Officer, CreditEase, Čína. Public Information Officer, Organizace Stabilizační mise OSN, DR Kongo. Další informace MA Media a International Development titul je nabízen více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Tento Masters bude relevantní pro ty, kteří nedávno dokončili v bakalářském studijním se zájmem o vztahu mezi médii a vývoje, stejně jako ti, kteří již pracovali v médiích nebo v oblasti rozvoje. Žadatelé by měli mít dobrou první titul v oblasti sociálních věd. Některé relevantní pracovní zkušenost by bylo žádoucí. Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy, s výhodou média nebo vývoj Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: Relevantní pracovní zkušenosti žádoucí [-]

Ma Poradenství

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Norwich

MA v poradenství poskytuje důkladnou průpravu v teorii a praxi přístupu zaměřeného na člověka. Budete také vyškolen v akademických výzkumných technik a mají možnost produkovat rozšířené kus výzkumu na ploše osobního zájmu. [+]

MA v poradenství poskytuje důkladnou průpravu v teorii a praxi přístupu zaměřeného na člověka. Budete také vyškolen v akademických výzkumných technik a mají možnost produkovat rozšířené kus výzkumu na ploše osobního zájmu. Struktura kurzu Kurz začíná každoročně v září. Rok 1 předmětu probíhá od září do června. První a poslední týdny v kurzu jsou vynaloženy na jednotce intenzivní plný úvazek vzdělávání po pětidenních období. Vzor pro zbývající 30 týdnů kurzu bude ekvivalent tří dnů v týdnu na plný úvazek školení se dva dny věnovat poradenství umístění, individuální dohled a osobní studium. 2. ročník kurzu také běží od září do června. V roce začne s třemi dvoudenní zasedání. Poté, při provádění individuální výzkumný projekt a psaní disertační práce, bude pravidelně scházet s akademickým nadřízeným. Vstupní požadavky Titul Předmět: libovolné téma Vstup Požadavek Žadatelé budou zpravidla očekává, že budou absolventi (z jakéhokoliv oboru), ale ti se jiných odborných kvalifikací, nebo kdo může prokázat odpovídající akademických dovedností budou brány v úvahu. Ještě důležitější je, budou žadatelé očekávat, že se zavázaly, že předchozí poradenství nebo poradenství v tréninku dovedností. Žadatelé z Velké Británie by se zavázaly, nebo být v procesu podniku certifikát v poradenství dovednosti, nejlépe v člověk-střed přístupu, a zahraniční žadatelé by měli být schopni prokázat značné zkušenosti v pomocnou roli. Očekává Žadatelé žádají o druhý rok MA v poradenství (pouze práce), mít ekvivalent PG diplom v oboru poradenství. Žadatelé bez rovnocennou kvalifikaci bude muset studovat PG diplom v oboru poradenství pro první rok programu MA. [-]

Ma Sociální Práce

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Norwich

MA sociální práce stupeň, akreditované pro zdraví a péče profesí Radě, nabízí dvojí kvalifikace, akademické a profesní, která umožní, aby se stal registrovaným sociální pracovnice. [+]

MA sociální práce stupeň, Akreditované pro zdraví a péče profesí Radě, nabízí dvojí kvalifikace, akademické a profesní, která umožní, aby se stal registrovaným sociální pracovnice. Na dokončení svého vzdělání, budete mít nárok uplatnit na zdraví a péče Profese Radu, aby registrovat jako sociální pracovník. Naším cílem je zajistit, aby naši studenti porozumět teoretickým základům sociální práce, která vychází z psychologie a sociologie; že chápou sociální politiky a právní kontext, především zákonná ustanovení týkající se péče o dítě, duševní zdraví a dospělé péči; a že oni jsou odborníci v práci s jednotlivci, rodiny, skupiny, kolegy sociálních pracovníků a dalších odborníků. Do konce tohoto programu budete mít získali znalosti a dovednosti začít pracovat jako sebevědomý a kompetentní "začíná sociální pracovník". Praktické Umístění Umístění učení je zásadní pro pracovní vzdělávání sociální. Studenti na MA sociální práce stráví asi 170 dnů v praxi založené na učení, s umístěními prováděnými alespoň dvou různých skupin uživatelů služby. My zdůrazňujeme úlohu osobních lektorů, kteří budou trvat aktivní zájem o váš rozvoj. Zatímco na umístění, bude úzce spolupracovat s kvalifikovaným "praxe pedagoga", který bude řídit a vyhodnotit své praxi. Univerzitní učitelé udržují úzké vztahy se studenty, a tam jsou pravidelné "zavolat" dny, kdy studenti vrátí na univerzitu pracovat na propojení mezi teorií a praxí. Centrum pro výzkum dítěte a rodiny Studenti provádějící MA Sociální práce Stupeň také těžit z úzké spolupráce s průzkumu Centra pro výzkum děti a rodiny - jeden z univerzitních výzkumných center pracujících v čele politických diskusí v sociální politice. Výzkum střediska pokrývá celé spektrum problémů, kterým čelí současné tvůrce politiky a odborníky pracující s dětmi a pro děti a jejich rodiny. Sledujte Gillian Schofield, vedoucí školy, přítomný v UEA soudu 2015. Budeme i nadále vyrábět přísné, vysoce kvalitní a včasné výzkumu důkazy, informuje komplexní politiky a praxe rozhodnutí, která mají být provedena na denní bázi. Naším konečným cílem je, že tento důkaz se používá ke zlepšení blahobytu dětí a rodin v jejich různých komunit a prostředí uživatelských služeb. Vstupní požadavky Titul Předmět: libovolné téma Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Žadatelé by měli mít, nebo být v posledním roce, první titul z uznávané instituce vyššího vzdělávání. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení výše uvedených stupňů klasifikaci. Odborná praxe žadatelů se bere v úvahu v případě potřeby a aplikace jsou aktivně podporovány od těch, kteří se chtějí vrátit do akademického studia. [-]

Ma Vzdělávací Praxe A Výzkum (část Dne)

Campus forma Kombinované August 2017 Spojené království Norwich

MA pedagogické praxe a výzkum je vhodný pro školní učitele, další vzdělávání lektorů a všemi dalšími vzdělávacími odborníky pracující ve Velké Británii v různých fázích jejich profesní dráhy, kteří chtějí rozšířit své pokračující činnosti profesního rozvoje prostřednictvím studia pro magisterský stupeň úrovně. [+]

MA pedagogické praxe a výzkum je vhodný pro školní učitele, další vzdělávání lektorů a všemi dalšími vzdělávacími odborníky pracující ve Velké Británii v různých fázích jejich profesní dráhy, kteří chtějí rozšířit své pokračující činnosti profesního rozvoje prostřednictvím studia pro magisterský stupeň úrovně. Registrace je od ledna každý rok. Udělení MA pedagogické praxe a výzkumu vyžaduje úspěšné dokončení 180 mA kreditů. MA si klade za cíl stavět na stávajících zájmy a odborné znalosti účastníků a je vyučován v průběhu večerech a víkendech. Flexibilní a individuální studijní modely doplní profesionální pracovní závazky. V UEA, vytváříme podnětné a náročné prostředí, ve kterém se projednává a analyzovat třídě praxi a nabízejí širokou škálu oborů. Účastníci jsou podporovány v provádění výzkumu pro dosažení větší porozumění a podporovat inovace a kurz má za cíl zajistit, že účastníci rozvíjet širokou škálu dovedností. Naše řada výukových a metody hodnocení usnadnit podpůrný, učící se komunity. Komponenta výzkumné dovednosti je dodáván akademických pracovníků se zkušenostmi v provádění kvalitativní a kvantitativní studie. Disertační práce vám umožní rozvíjet odborné znalosti v oblasti vašeho výběru pod dohledem zkušeného člena akademických pracovníků. Předchozí účastníci často rozhodl zaměřit na otázky, které se týkají zlepšování školy, které proto těží nejen sami sebe, ale širší komunity vzdělání. Přenos kreditů a druhý rok Entry Studenti, kteří absolvovali University of East Anglia Postgraduální certifikát v oblasti vzdělávání (PGCE) s úrovní úvěrů Masters můžete kvalifikovat pro přímý vstup do druhého ročníku tohoto programu. Studenti také mohou požádat o převod příslušné úrovni kredity Masters z jiných institucí. Žadatelé, kteří chtějí převést úvěry od UEA a dalších institucí, budou muset žádat o akreditaci předchozího učení (APL). PGCE studenti UEA: Vezměte prosím na vědomí, že MA musí být dokončeny do 5 let - a to by obsahovat vaše PGCE kreditů. Vstupní požadavky Titul Předmět: Všechny předměty Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: Status kvalifikovaného učitele (QTS), nebo nejméně tři roky relevantní i nedávné pracovní zkušenosti ve vzdělávací instituci. [-]

Ma Vzdělávání: Učení, Pedagogika A Hodnocení

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MA Vzdělání: Učení, pedagogika a hodnocení je jeden rok plný úvazek program pro ty, kteří se širokým odborným zájmem všech sektorech vzdělávání. [+]

"Škola je odhodlána rozvíjet vzdělávací výzkumné pracovníky, kteří produkují inovativní výzkum v různých oblastech vzdělávání" Arundhati Mukherjee, MA vzdělání MA Vzdělání: Učení, pedagogika a posuzování je jeden rok plný úvazek program pro ty, kteří se širokým odborným zájmem všech sektorech vzdělávání. Kurz vám pomůže dosáhnout kriticky reflexní, ale praktické pochopení současných problémů a debaty o pedagogiky a učení v rámci i mimo specifických předmětů, klíčové vzdělávací trendů a politik ve Velké Británii a na celém světě, a pedagogického výzkumu. Charakteristické rysy kurzu jsou jeho mezinárodní rozměr - z hlediska perspektiv a nábor studentů - a silné zaměření na nejnovějšími myšlení a výzkumu v oblasti vzdělávání. Program navazuje na dlouholeté inovativní výzkum kultury ve škole vzdělávání a celoživotního učení a na jeho excelence v oblasti odborného vzdělávání a přípravy. Cíle MA Vzdělání je určen: že program budování kapacit, který nabízí expozici k řadě zkušeností a představ o vzdělávání učitelů a vzdělávacích systémů. rozvíjet znalosti a porozumění mezinárodní literatury a výzkumnou základnu týkající se: rozvoje učitelů, vzdělávání učitelů, vývoj učebních osnov, vzdělávací reformy, otázky vzdělávací politiky a realizace. nabídnout trenéři učitelů přístup k celé řadě alternativních metod, nápadů a zkušeností v otázkách vzdělávání učitelů a vzdělávacích systémů. rozvíjet předmět znalosti v kontextu modelů výuky, učení a pedagogických postupů. umožnit učitelům získat příklady osvědčených postupů, které budou moci použít informovat rozvoje místních potřeb v rámci svých konkrétních souvislostech. rozvíjet porozumění a zkušenosti z celé řady výzkumných metod, technik a dovedností tak, aby výzkumné procesy a produkty jsou vnímány jako nedílnou pojmy profesní rozvoj. rozvíjet analytické a kriticky reflexní dovednosti. Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: UK 2.1 nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: Relevant lektorské zkušenosti žádoucí [-]

Ma Vzdělávání A Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

Stupeň MA vzdělávání a rozvoje zkoumá způsoby, jak to, že vzdělávání může přispět k procesu rozvoje, a to jak teoreticky, tak empiricky, z různých úhlů pohledu - včetně lidských práv, sociální a lidský rozvoj, a lidského kapitálu. [+]

MA Vzdělávání a rozvoj stupeň zkoumá způsoby, jak to, že vzdělávání může přispět k procesu rozvoje, a to jak teoreticky, tak empiricky, z různých úhlů pohledu - včetně lidských práv, sociální a lidský rozvoj, a lidského kapitálu. Předmět umožňuje studentům pochopit aktuální diskusi, a jejich důsledky pro národní a mezinárodní strategií v oblasti vzdělávání. Přitom najde vzdělávacích diskusí v rámci širší perspektivy rozvoje. Témata v základních modulech zahrnují aktuální výzvy vzdělávání a rozvoje, včetně jazykové a kulturní rozmanitosti, vzdělávání kočovníků a dalších stěhovavých skupin, a reakce na konflikty, HIV / AIDS a dětské práce. Program se také zabývá mezinárodní a vnitrostátní politiky a postupy, s cílem poskytnout studentům schopnost přispívat k vhodným návrhem politik pro rozvoj vzdělávání. Stupeň MA Vzdělávání a rozvoj je nabízen více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o programu vzdělávání a rozvoje dovedností praxe. Vzdělávací Rozmanitost, gramotnost a vývoj Výzkumná skupina Výzkum ve škole mezinárodní rozvoj řeší současné problémy v rozvojových a transformujících se ekonomik prostřednictvím disciplinární a multi / interdisciplinárních přístupů. Vzdělávání a rozvoj programu MA také těží z pevných vazeb s University School of školství a celoživotního vzdělávání, včetně spolupráce v oblasti výuky a aktivní výzkum programu semináře. Výzkum je organizován do řady výzkumných skupin. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o rozmanitosti vzdělávání, gramotnosti a rozvoje Research Group ao našich současných výzkumných projektů. Student Atest "Tento stupeň mi umožnilo získat uznání jako profesionál v oblasti vzdělávání a rozvoje, a to vytvořilo příležitosti pro pracovní místa v rámci dvoustranných a mezinárodních agentur." Lilja, MA vzdělávání a rozvoje Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

Ma Zemědělství A Rozvoj Venkova

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MA pro zemědělství a rozvoj venkova nabízí nejmodernější poznatky a dovednosti na vazeb mezi zemědělství a rozvoje venkova. Jelikož tato témata se přestěhovali zpět do horní části programu mezinárodního rozvoje, Masters nabízí prvotřídní školení o tom, jak může zemědělství přispívat ke zmírnění chudoby a rozvoj venkova v zemích s nízkými příjmy. [+]

MA zemědělství a rozvoj venkova nabízí nejmodernější poznatky a dovednosti na vazeb mezi zemědělství a rozvoje venkova. Jelikož tato témata se přestěhovali zpět do horní části programu mezinárodního rozvoje, Masters nabízí prvotřídní školení o tom, jak může zemědělství přispívat ke zmírnění chudoby a rozvoj venkova v zemích s nízkými příjmy. To Masters je unikátní svým zaměřením na dynamických interakcí mezi místní životní podmínky ve venkovských oblastech a zemědělství chápat jako globalizovaném průmyslu. Je to pokrok interdisciplinární pohled na vazeb mezi globální, národní a místní úrovni procesů formujících zemědělství a rozvoje venkova tím, že integruje poznatky z oblasti společenských věd, ekonomie a studií přírodních zdrojů. Kurz kombinuje dodávku teoretických znalostí s empirickými poznatky a případových studií zakotvené ve výuce týmu hands-on zkušenosti s zemědělství a rozvoje venkova v celé řadě zemí s nízkými příjmy. Masters poskytuje přehled o zemědělství, venkovských živobytí a politiky rozvoje venkova a politiky na posílení analytické dovednosti studentů a přenášet klíčové profesní dovednosti, které mají význam pro práci v oblasti rozvoje venkova a zemědělství. Přednášky, semináře, skupinové práce a individuální úkoly budou zahrnovat politiky a postupy hlavních mezinárodních institucí v oblasti rozvoje venkova, včetně Světové banky, pro výživu a zemědělství Organizace a Spojenými Rozvojového programu OSN, stejně jako organizací občanské společnosti, jako jsou La Via Campesina a Brazílie bezbřehou dělnického hnutí. MA zemědělství a rozvoj venkova titul je nabízen více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o programu vzdělávání a rozvoje dovedností praxe. Mezinárodní výzkumné skupiny Development Výzkum ve škole mezinárodní rozvoj řeší současné problémy v rozvojových a transformujících se ekonomik prostřednictvím disciplinární a multi / interdisciplinárních přístupů. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o naší mezinárodní výzkumné skupiny pro rozvoj a našich současných výzkumných projektů. Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]

Mezinárodní Vývoj Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

Stupeň MA International Development * nabízí pokročilé cross-disciplinární školení v dějinách vývoje, teorie, výzkumných metod, a praktických aplikací v široké škále témat a zeměpisných oblastí. Program je řízen našimi praktickými střetnutích s vývojem, stejně jako teorií. [+]

MA International Development stupeň * nabízí pokročilé cross-disciplinární školení v dějinách vývoje, teorie, výzkumných metod, a praktických aplikací v široké škále témat a zeměpisných oblastí. Program je řízen našimi praktickými střetnutích s vývojem, stejně jako teorií. Tento kurz Masters bude atraktivní i pro absolventy od široké škály akademických prostředí, kteří se zajímají o pochopení vývoje. Bude také uspokojí profesionály pracující v národních a mezinárodních nevládních organizací, ministerstev a dalších rozvojových aktivistů, hledám společenské vědy pohledy na jejich práci. Mnozí z našich absolventů dál pokračovat vyšší výzkum, zatímco jiní získat úspěšné vstupy do kariéry v mezinárodní rozvoj, státní správy a médií mezi ostatními. V posledních třiceti letech došlo k velkým změnám v našem chápání sociálních a ekonomických změn, transformace a rozvoje. Jedná se o složité procesy, které vyžadují značnou pozornost na specifika místní situace a okolností. Oni jsou také procesy, které se nacházejí v systému globální propojení a vlivy. Kvůli tomuto napětí mezi globálním a lokálním, vyžadují jemné porozumění vzájemného sociálních, kulturních, politických a ekonomických proměnných. Ty zahrnují různé subjekty a agentů, včetně států, mezinárodních organizací (OSN, FAO, WHO, MOP, IFAD, UNICEF, UNESCO, UNRISD, širší, WFP), multilaterální a bilaterální rozvojové agentury (Světové banky, DFID, Sida), nevládními organizacemi ( Oxfam, Action Aid, Transparency International, a další), sociální hnutí (World Economic Forum, Světový summit o sociálním rozvoji) a soukromého sektoru v konkrétním kontextu. Kurz učební plán zahrnuje intenzivní léčbu všech těchto otázkách. Stupeň MA International Development je nabízen více než jeden rok na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. * Dříve známý pod názvem "Mami rozvojových studií". Kurzů Naši mistři kurzy požadovat, aby studenti zavazují 180 kreditů: Povinné a nepovinné moduly (120 kreditů) Zkouška (20 kreditů) Disertační práce (40 kreditů) Studenti získají detailní obrysy modulů, včetně informací o přednášky a semináře, úplné seznamy čtení a hodnocení poté, co evidovaných na začátku jejich průběhu. Profesionální, Zaměstnatelnost a praktických dovedností Řada volitelných seminářů a workshopů jsou k dispozici během svého magisterského programu pro výuku a posilování studentských dovedností. Sessions na podporu vzdělávání - zejména eseje a disertační psaní - se vyskytují v průběhu celého roku. Vývoj praxe vzdělávání je také k dispozici. V 2013-14 byly naše MA International Development studenti nabídnuta možnost zúčastnit se praktické dílnu v komunitního rozvoje prostřednictvím exkurzi do Great Yarmouth, stejně jako interakce s Plan International, mezinárodní rozvojové nevládní organizace, ve svém londýnském sídle během intenzivní instruktáž sezení. Mezinárodní výzkumné skupiny Development Výzkum ve škole mezinárodní rozvoj řeší současné problémy v rozvojových a transformujících se ekonomik prostřednictvím disciplinární a multi / interdisciplinárních přístupů. Prosím, klikněte pro zobrazení dalších informací o naší mezinárodní výzkumné skupiny pro rozvoj a našich současných výzkumných projektů. Student Atest "Tento program poskytuje velmi cenný úvod k oběma rozsahu a složitosti" rozvojových studií, ale také poskytnuta možnost zaměřit se především na hrst oblastí zájmu. Kurz odvedl výbornou práci rovnováhy mezi šíři a hloubku. "Marku, MA rozvojových studií Vstupní požadavky Titul Předmět: Společenské vědy Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní [-]