University of East Anglia Faculty of Science

Úvod

Read the Official Description

UEA má Přírodovědecká fakulta

Krmivo svou vášeň pro vědu na UEA: prohloubit své znalosti, se specializují, vzít svou kariéru na další úroveň, problém sami a ujistěte se, že máte výhodu s potenciálními zaměstnavateli.

Nikde lepší ponořit se do každého detailu, pokud zvoleném oboru.

The Přírodovědecká fakulta je jedním z největších fakult na University of East Anglia (UEA) a sídlí v jedné souvislé budově povzbudí "fakultu bez zdí" přístupu k inovacím a dokonalosti, v učení, výuky a výzkumu.

Jako aspirant budete mít možnost studovat v čele postgraduálního vědeckého vzdělání a výzkumu, s některými z předních světových akademiků.

mezioborový přístup

Na fakultě se zaměřuje na interdisciplinární spolupráce napříč UEA a prostřednictvím svého silného partnerství s Norwich výzkumném parku. Studenti jsou součástí této vynikající místní vědecké sítě, s možností pracovat s partnerskými instituty, včetně: John Innes Centre, genomu analytické středisko, Sainsbury laboratoř v Institutu pro potravinový výzkum a Norfolk a Norwich University Hospital.

Ty by mohly být součástí výzkumných projektů, které přinášejí nové koncepty a výrobky s přímým přínosem pro širší komunitě, od témat, jak různorodý jako lepší digitální imaging, k detekci nelegálních drog a nových metod léčení nemocí.

Školský obor v Přírodovědecké fakulty jsou odhodláni poskytovat intelektuálně náročné vzdělávací zkušenost v rámci podpůrného vzdělávacího prostředí, které je reagovat na potřeby studentů. To se odráží v trvale vysoké skóre obdržela v průzkumu spokojenosti National Student.

Školský obor, každý známý jejich mezinárodní excelence, patří:

• Biologické vědy
• Chemie
• Computing
• Vědy
• Matematika
• Lékárna

Každá škola učí a provádí výzkum v řadě oblastí disciplíny-specifických stejně jako nabízí multi-disciplinární programy v následujících tématech:

• Aktuárské vědy
• Engineering
• Geografie
• Přírodní vědy

Přední světový výzkum

V roce 2014 Research Excellence Framework (REF), UEA je Přírodovědecká fakulta se vrátila většina jejich zaměstnanců k posouzení, a všechny jejich výzkumné činnosti byl souzen mít mezinárodní dopad.

84% ~ 700 výstupů se vrátil k REF byli souzeni buď předním světovým nebo mezinárodně vynikající.
90% z výzkumu vlivu UEA je byla považována buď předním světovým nebo mezinárodně vynikající.
97% výzkumném prostředí je UEA byla považována buď předním světovým nebo mezinárodně vynikající.
Zařízení pro Přírodovědecké fakultě se neustále rozšiřuje a zlepšuje: nejnovější přírůstky patří Zuckerman institut pro pojivové výzkum životního prostředí (ZICER) budova, Centrum pro Ocean a atmosférických věd (COAS), biomedicínské výzkumné středisko (BMRC) a zobrazovacích apartmá, plus velký zařízení pro biofyzikální chemii, nové laboratoře pro výzkum energie a D'Arcy Thompson centra, které sídlí výpočetní biologie laboratoř.

"UEA je 10. ve Velké Británii za kvalitu svých výzkumných výstupů"
- Research Excellence Framework 2014, 2014

Postgraduální Financování

Postgraduální stipendia, stipendia a PhD stipendií jsou k dispozici studentům v rámci Fakulty sociálních věd a jsou obvykle udělovány na základě akademických zásluh. Aplikační lhůty se liší, takže vám doporučujeme použít co nejdříve v roce vstupu. Chcete-li prozkoumat další podrobné údaje o finančních prostředků souvisí s vaší oblasti studia navštívit UEA má vyhrazené stránku Postgraduální možnosti financování.

UEA: WORLD vedoucího úřadu se studenty v jeho jádru

The University of East Anglia (UEA) je mezinárodně uznávaný, kampus založené na univerzitu, která poskytuje kvalitní akademické, sociální a kulturní zařízení na více než 15.000 studentů. UEA má postgraduální komunita je kolem 3500 studentů, tvořící jednu z ústředních silných stránek univerzity.

Dokazování jeho průkopnického ducha, UEA hrdě sedí v Top 1% univerzit na světě (Times Higher Světová liga tabulka 2015-16) a důsledně vystupuje v Top 5 pro studentské praxe v Národní studentský průzkum, protože to začalo před 10 lety.

Areál se nachází v svěží, zelené části Norwich, Anglie je první UNESCO město literatury. Je to jen dvě míle od centra města, které je snadno dosažitelné jak pěšky, na kole nebo autobusem. Ohromující Norfolk pobřeží je 1 hodinu jízdy, a Londýn Při rychlém 2 hodiny vlakem. Tento jedinečný-umístil University je také součástí Norwich Research Park, Jeden z největších evropských koncentrací výzkumných pracovníků v oblasti životního prostředí, zdraví a botaniky.

Sportovní zařízení na akademické půdě, patří SportsPark, Které domy olympijské velikosti bazénu a pravidelně hostí místní a mezinárodní atletické události. UEA rovněž nabízí světově proslulé Sainsbury centrum pro výtvarné umění a hostí mezinárodní literární festival, který featuring slavných jmen, jako je Ian McEwan, Kazuo Ishiguro a Anne Enright (všechny kurz absolventů UEA tvůrčího psaní).

Chcete-li změnit svět s mírou, aby dopad ve vašem odvětví a dosáhnout svého plného potenciálu - University of East Anglia je brilantní další krok.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MRes Počítačové Vědy

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MRes Computing Science poskytuje studentům nadací odborného vzdělávání v základních a pokročilých výzkumných dovedností stačí zadat doktorského studijního programu. Program MRes je vhodný pro kandidáty, kteří mají zájem získat titul výzkum orientovaný, ale nechtějí, aby se zavázaly k delší době studia také. [+]

Proč si vybrat tento kurz? MRes Computing Science poskytuje studentům s nadací odborného vzdělávání v základních a pokročilých výzkumných dovedností stačí zadat doktorského studijního programu. Program MRes je vhodný pro kandidáty, kteří mají zájem získat titul výzkum orientovaný, ale nechtějí, aby se zavázaly k delší době studia také. MRes cesta má větší výzkumné prvek než ostatní magisterských programů nabízených školou, a zároveň dává studentům příležitost získat úvěr pro vyučovaných komponenty. MRes programy jsou navrženy tak, aby překlenout propast mezi vysokoškolské studium a schopnostmi požadovanými profesionálními výzkumníky. Kontaktní čas Studenti mají v průměru 15 hodin kontaktní výuky týdně se pedagogických pracovníků formou přednášek, laboratorních zasedání a seminářů, i když to může lišit v závislosti na výběru modulu. Navíc by studenti měli vyčlenit alespoň 25 hodin týdně pro studijní, ročníkové úkolů a projektů. Výuka a hodnocení MRes Computing Science je full-time, one-leté program; to může také být přijata na částečný úvazek po dobu dvou let. Poté, co na hřišti, bude se specializují na jedno z rozsáhlých oblastí výzkumu školy. Ty se obvykle trvat tři učil moduly, které se vztahují k vaší oblasti specializace nebo že poskytne důležité pozadím znalostí. Budete také mít modul výzkumných technik a režii studijní modul. Cílený studijní modul bude souviset s vaší oblasti specializace a často, bude to mít složku projektu. Váš akademický poradce vás přes vaše volby modulů a pomoci vám při výběru vhodných studijních témat. Bude kladen důraz na převoditelných dovednostech vztahujících se na budoucí výzkumné činnosti, včetně analytické a kritické výzkumné dovednosti, komunikační dovednosti a... [-]

MSc

MSc Advanced Organic Chemistry

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Organická chemie je základem výzkum a vývoj v mnoha oblastech chemického průmyslu, kde jsou nároky současného výzkumu takový, že pokročilý výcvik nad úroveň vyznamenáním studia je stále nutná. [+]

Organická chemie je základem výzkum a vývoj v mnoha oblastech chemického průmyslu, kde jsou nároky současného výzkumu takový, že pokročilý výcvik nad úroveň vyznamenáním studia je stále nutná. Tam byla dlouhá tradice postgraduálních přednáškových kursů v School of Chemistry. To učil MSc Advanced Organic Chemistry staví na takových odborných znalostí, a má za cíl poskytnout in-hluboké porozumění průmyslově příslušných aplikací předmětu. Kurz je určen jak pro absolventy chemie a ti s tituly v kombinovaných vědách, které zahrnují složku chemie, a snaží se zlepšit jejich široké znalosti chemie a zdokonalovat své dovednosti v podkladových aspektech organické chemie (organický reakční mechanismy, spektroskopie, a syntetické strategie ). Můžete očekávat, že k dosažení hranice poznání v klíčových aspektech této problematiky prostřednictvím řady specializovaných pokročilých přednáškových kurzů, řešení problémů tříd, pokročilé laboratorních cvičení a part-leté laboratoř výzkumného projektu. Kurz je 45 týdnů dlouho. Obvykle budete mít devět testovány přednáškové kurzy V obecnější a pokročilé úrovni a tři nebo čtyři řešení problémů tříd. Nedávné témata zahrnovaly syntézu, asymetrickou Účelová syntéza, spektroskopie, organokovovou chemii, stereochemii, Medicinal Chemistry Organometallics, oxidaci a redukci, a přírodní produkty. Tyto kurzy jsou speciálně vybrány tak, aby posílily své školení v oblasti techniky a předmětů potřebných pro farmaceutické, agrochemické, speciality a jemné organické chemického průmyslu. Laboratoř složka předmětu probíhá po celý pracovní rok. Začíná s programem osmitýdenní pokročilých laboratorních cvičení a experimenty, jejichž cílem je poskytnout realistický výcvik v experimentální chemii tím, že staví na základní preparativních dovednosti. Toto je následované výzkumného projektu, které budou posuzovány prostřednictvím písemné práce a ústní zkoušky. Nedávné... [-]

MSc Aplikovaná Ekologie & Zachování

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Aplikovaná ekologie a ochrana poskytuje flexibilní strukturu kurzu je vhodný pro studenty, kteří chtějí získat dovednosti nezbytné pro rozsah kariéry v ochraně a aplikované ekologie. [+]

MSc Aplikovaná ekologie a ochrana poskytuje flexibilní strukturu kurzu je vhodný pro studenty, kteří chtějí získat dovednosti nezbytné pro rozsah kariéry v ochraně a aplikované ekologie. Cílem programu je poskytnout vám interdisciplinární školení tvoří ideální platformu buď pokračováním do doktorského výzkumu nebo za přímý přístup do chráněné související zaměstnanost. Kurz probíhá po celý kalendářní rok počínaje polní kurzu. Budete mít kombinaci vyučovaných modulů v průběhu první poloviny roku se v druhé polovině strávenou na individuální výzkumný projekt, často v zámoří. Kromě základních modulů v ekologických metod průzkumu, aktuální problémy v ochraně, ve výzkumných dovednostech pro ekology a statistik, budete moci vybrat z široké škály volitelných modulů, včetně geografických informačních systémů (GIS), praktické ochraně a stáže, Ekologie obnovy, zachování genetika, zachování biologické rozmanitosti a lidské společnosti a ekologické modelování. Biologů a ekologů Ochrana ve školách biologických a environmentálních věd a vedoucí ochranářské organizace provádět většinu výuky. Kromě důkladné expozice globálních otázkách ochrany Kurz poskytuje školení v rozsahu přenositelných dovedností, a vám poskytne příležitost k navázání cenných kontaktů s potenciálními zaměstnavateli přes krátkodobé a dlouhodobé pracovní zkušenosti a interakci výzkumu s řadou národních a mezinárodní ochranářské organizace. Případová studie Vzácný a nepolapitelný králík byl nalezen, držel a vyfotografována výzkumník v současné době studuje na Masters v aplikované ekologie a ochrany u UEA, Její příběh nedávno získal národní tiskovou pozornost. Příklady některých nedávných výzkumných projektů vedených studenty tohoto kurzu MSc zahrnují: Zranitelnost ptáků na klimatické změny (s BirdLife International) Mandrily Gabun: současný stav a hrozby (s Wildlife Conservation Society) Microhabitat a dietní preference... [-]

MSc Aplikovaná Ekologie - Mezinárodní Program

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Cílem kurzu je vytvořit specialisté schopni rozvíjet a vést ekologických projektů po celém světě tím, že jim s širokou škálou schopností a dovedností, ukončeného odborné specializace v jednom z několika předních oblastí ekologie (zachování biologické rozmanitosti, ekotoxikologie, funkční dynamika ekosystému , Teorie systémů a ekosystémové služby, evoluční ekologie, hodnocení biodiverzity, analyzuje a zachování). Můžete procházet kompletní seznam prací našich předchozích studentů vidět, jaký druh témat budeme povídat. [+]

International Masters v aplikované ekologie (Imae) Je to vzrušující mezinárodní program, který zahrnuje devět prestižních univerzit. Zatímco se učí v čele výzkumu v aplikované ekologie, budete spojit s alespoň čtyřmi různými vysokoškolském prostředí, tři v Evropě a jeden v Latinské Americe. Imae je dvouletý program Masters zapojení tyto instituce: University of East Anglia (UK) University of Poitiers (Francie) University of Coimbra (Portugalsko) Christian-Albrechts-Universität v Kielu (Německo) University of Quito (Ekvádor) University Federal do Rio Grande do Sul (Brazílie) University of Adelaide (Austrálie) University of Otago (Nový Zéland). Cílem kurzu je vytvořit specialisté schopni rozvíjet a vést ekologických projektů po celém světě tím, že jim s širokou škálou schopností a dovedností, ukončeného odborné specializace v jednom z několika předních oblastí ekologie (zachování biologické rozmanitosti, ekotoxikologie, funkční dynamika ekosystému , Teorie systémů a ekosystémové služby, evoluční ekologie, hodnocení biodiverzity, analyzuje a zachování). Můžete procházet kompletní seznam prací našich předchozích studentů vidět, jaký druh témat budeme povídat. // V průběhu prvního roku programu budete navštěvovat kurzy ve třech různých zemích EU a bude cestovat do Ekvádoru na exkurzi, která zahrnuje Galapágy, ekvádorský And a Yasuni Biosférická rezervace. Během druhého roku si vyberete specializaci a bude mít sídlo v jednom z Imae univerzit. Práce v terénu pro disertační práce může být provedeno v celé řadě různých míst po celém světě. Bližší informace o tomto kurzu je k dispozici z hlavního mezinárodního Master in Aplikovaná ekologie internetových stránkách. Program Imae je Erasmus Mundus Masters hřiště (EMMC), podporovaná Evropskou komisí. Na konci programu Imae bude mít... [-]

MSc Energii Strojírenství S Environmentálního Managementu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Tento program MSc kombinuje investice v oblasti strojírenství se stávajícími a značným odborných znalostí napříč Přírodovědecké fakulty v oblasti aplikované matematiky, zdroje energie, environmentálního managementu a elektroniku. [+]

Tento Program MSc kombinuje investice v oblasti strojírenství se stávajícími a značným odborných znalostí napříč Přírodovědecké fakulty v oblasti aplikované matematiky, zdroje energie, environmentálního managementu a elektroniku. Program byl vyvinut ve spolupráci s průmyslovými podniky a zaměstnavateli prostřednictvím úzké spolupráce s východní Anglie Energy Group (EEEGR), jehož cílem je řešit vnitrostátní a regionální nedostatek vysoce kvalifikovaných absolventů kalibru v oblasti Energetické strojírenství. Přírodovědecká fakulta domy působivý základnu technických znalostí, zejména ve školách, matematiky, vědy o životním prostředí, biologických věd, počítačové vědy a chemie. Jsme mezinárodně proslulý pro náš výzkum a výuku v řadě příslušných oblastech, včetně aplikované matematiky, počítačových systémů inženýrství, geofyzikální a fyzikálně oceánografie a fyzikální chemie, abychom jmenovali jen několik. Tento stávající zkušenosti bude zajištěno, že tento program MSc vybavuje studenty odborné přípravy v základech strojírenství, spolu s jeho aplikací na energetiku. Všichni studenti budou muset provést podstatné stavební projekt v rámci programu MSc, a předpokládá se, že mnoho studentů bude mít možnost podniknout praktické prvky tohoto projektu v průmyslovém prostředí v energetickém sektoru. Akreditace byla udělena institutem Energetického umožní absolventům částečnou výjimku k postavení CEng. Tento program bude nabízejí vynikající kariérní vyhlídky absolventů. Zaměstnavatelé identifikovaly nedostatek inženýrů v energetickém sektoru, budou tak vysoké absolventi kalibru z tohoto programu v poptávce. "Jako místní společnost, která zaměstnává technických oborů na úrovni magisterského, Jsme potěšeni novými kurzy, které budou k dispozici prostřednictvím UEA. To je skvělý příklad toho, průmyslu a akademické obce spolupracovat přes dovednosti pro energetickou programu v posledních třech letech, které pomohou vytvářet a dodávat Masters a bakalářský... [-]

MSc Hodnocení A řízení Ochrany životního Prostředí

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Zaměření environmentálního hodnocení se posunul z úrovně projektu, kde se posuzují dopady jednotlivých návrhů projektů, na strategické úrovni, kde se posuzují důsledky politik, plánů a programů. Strategické EA Praxe se pohybuje po celém světě a na různých úrovních rozhodování. [+]

Došlo k rychlému nárůstu Posuzování životního prostředí (EA) Požadavky na celém světě, jak na úrovni projektu a strategické úrovni, který vyvolal potřebu dalších pracovníků. V Evropě tisíce dopadů na životní prostředí se provádí jednou ročně, a nová právní úprava klade povinnosti, na mnoha organizací provádět strategická environmentální hodnocení svých plánů a programů bez vyškolený personál, aby tak učinily. EA klade nároky na které jsou zapojeny do obou návrhů rozvojových plánování a povolování. Vědci musí využít své technické znalosti, aby vstupy do evolučních algoritmů; advokáti musí zřídit a provozovat postupy; Vývojáři musí formulovat své návrhy v rámci legislativního rámce; Agentury musí přezkoumat přiměřenost EAs; a rozhodují se musí naučit, jak reagovat na zvýšenou šíři a hloubku informací o možných dopadech. Zaměření environmentálního hodnocení se posunul z úrovně projektu, kde se posuzují dopady jednotlivých návrhů projektů, na strategické úrovni, kde se posuzují důsledky politik, plánů a programů. Strategické EA Praxe se pohybuje po celém světě a na různých úrovních rozhodování. Některé jurisdikce se zaměřují pouze na environmentální aspekty, zatímco jiní se zavazují udržitelnosti ocenění, která vyvažuje dopad na životní prostředí po boku sociálních a ekonomických (včetně zdravotních) vlivů. Ať zaměření, je třeba zavést groundrules pro rozsah hodnocení, a potřebu používat vhodné metody hodnocení, aby plně pochopit potenciální výsledky politiky, plánu nebo vývoje programu. K uspokojení poptávky po kvalifikovaných pracovníků v těchto oblastech, to je profesní kurz určen pro přísný a odborné vzdělání v širokém spektru dovedností potřebných. To kombinuje teorii, hodně ze kterého byl vyvinut mezinárodně renomovanou zaměstnanci se sídlem ve škole,... [-]

MSc Informační Systémy

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

Tento kurz je zaměřen jednak na vývoj systémů a obchodní analýzy: technické a sociální otázky spojené s budování a udržování rozsáhlých systémů. Druhé zaměření kurzu je na business intelligence: techniky a nástroje pro hodnocení, porozumění a analýzu informačních systémů a dat, které vytvářejí. [+]

Proč se tento kurz? Návrh, vývoj a správu rozsáhlých počítačových informačních systémů jsou velmi důležité pro organizace v 21. století. Řízení, analýzu a pochopení obrovské objemy dat, které tyto systémy generují jsou rozhodující pro úspěch mnoha organizací. Tento kurz je zaměřen jednak na vývoj systémů a obchodní analýzy: technické a sociální otázky spojené s budování a udržování rozsáhlých systémů. Druhé zaměření kurzu je na business intelligence: techniky a nástroje pro hodnocení, porozumění a analýzu informačních systémů a dat, které vytvářejí. MSc informační systémy nabízí studijní program, který vám umožní vytvořit: Pochopení otázek v navrhování a vývoji informačních systémů, Pochopení současných přístupů k analýze a návrhu, Expozice na klíčové oblasti znalostí pro rozvoj, analýzu a pochopení systému, Široké pochopení kontextu a faktory úspěšnosti úspěšných projektů informačních systémů. Kurz je na plný úvazek, jeden rok učil program, který může být přijata na částečný úvazek po dobu dvou let. Tento program má plnou Chartered IT Professional (CITP) akreditaci (dále učební prvek), stejně jako vést k Chartered Engineer (CEng) status z (BCS - Chartered Institute pro IT) Kontaktní čas Studenti mají v průměru 15 hodin kontaktní výuky týdně se pedagogických pracovníků formou přednášek, laboratorních zasedání a seminářů, i když to může lišit v závislosti na výběru modulu. Navíc by studenti měli vyčlenit alespoň 25 hodin týdně pro studijní, ročníkové úkolů a projektů. Výuka a hodnocení Budete trvat několik vyučovaných modulů, pokrývajících technické a organizační aspekty vývoje, řízení a využívání moderních informačních systémů. Výběr modulů se provádí podle vaší akademické zázemí, zkušenosti a zájmy. Budete... [-]

MSc Pokročilé Počítačové Vědy

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc Advanced Computing Science nabízí flexibilní program, který pokrývá široké spektrum výpočetní techniky, který bude odrážet zájmy výzkumu a specializací školy. Je to na plný úvazek, jeden rok učil program, který může být rovněž přijata na částečný úvazek po dobu dvou let. Kurz je určen pro studenty s první titul v počítačové vědy, která chce rozšířit a prohloubit jejich znalosti z předmětu. [+]

Proč se tento kurz? Rychlý rozvoj výpočetní techniky ve všech jeho formách je pobízet mnoho čerstvým absolventům rozšířit a prohloubit své znalosti studiem kurz MSc. Mnoho praktikujících také chtějí rozšířit své odborné znalosti a osvěžit své dovednosti. MSc Advanced Computing Science nabízí flexibilní program, který pokrývá široké spektrum výpočetní techniky, který bude odrážet zájmy výzkumu a specializací školy. Je to na plný úvazek, jeden rok učil program, který může být rovněž přijata na částečný úvazek po dobu dvou let. Kurz je určen pro studenty s první titul v počítačové vědy, která chce rozšířit a prohloubit jejich znalosti z předmětu. Tento program má plnou Chartered IT Professional (CITP) akreditace (Další učení prvek), jakož i vedoucí k Chartered Engineer (CEng) Stav od (BCS - Chartered Institute pro IT) Kontaktní čas Studenti mají v průměru 15 hodin kontaktní výuky týdně se pedagogických pracovníků formou přednášek, laboratorních zasedání a seminářů, i když to může lišit v závislosti na výběru modulu. Navíc by studenti měli vyčlenit alespoň 25 hodin týdně pro studijní, ročníkové úkolů a projektů. Výuka a hodnocení Kurz nabízí větší flexibilitu, než naše další specializovanější absolventa. Jakmile se na programu budete pobočka s jedním z širokých oblastí výzkumu školy. Ty se obvykle trvat pět volitelných modulů, z nichž alespoň dva se vztahují k Vámi zvolené oblasti výzkumu. Další moduly jsou navrženy tak, aby doplňovaly tyto a která vám umožní rozšířit své znalosti. Budete si vybrat téma disertační práce a provést přípravné práce na něm v průběhu letního semestru, a pracovat na tom na... [-]

MSc Výpočetní Věda (přeškolovací Kurz)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

MSc Computing Science je určen pro absolventy non-výpočetních předmětů studovat počítačové technologie a dovednosti, rozšířit své znalosti a vytvořit nové možnosti pracovního uplatnění. Jedná se o 12-měsíční plný úvazek kurz, ale mohou být studovány na částečný úvazek po dobu 24 měsíců. [+]

Proč se tento kurz? MSc Computing Science je určen pro absolventy non-výpočetních předmětů studovat počítačové technologie a dovednosti, rozšířit své znalosti a vytvořit nové možnosti pracovního uplatnění. Jedná se o 12-měsíční plný úvazek kurz, ale mohou být studovány na částečný úvazek po dobu 24 měsíců. Školení v tomto kurzu učí zásadní význam nejen pro výpočetní technické znalosti, ale také rozvíjí obecné a přenositelných dovedností, jako například v komunikaci, kritické myšlení a uvažování, řešení problémů, nezávislý a týmové práce a projektového řízení, s cílem, aby se absolventům tohoto kurzu profesionálně konkurenceschopné a flexibilní v náročném a měnícím se prostředí zaměstnanosti. To znamená, že absolventi mohou najít zaměstnání v širším rozsahu kariéry v průmyslu, obchodu, veřejného sektoru, školství a výzkumných institucí, pracovat jako rozmanité role, od, vývojáři softwaru, systémových analytiků, datové analytiky, IT manažery, aby nezávislí konzultanti a akademické nebo komerčních výzkumných pracovníků. Kontaktní čas Studenti mají v průměru 15 hodin kontaktní výuky týdně se pedagogických pracovníků formou přednášek, laboratorních zasedání a seminářů, i když to může lišit v závislosti na výběru modulu. Navíc by studenti měli vyčlenit alespoň 25 hodin týdně pro studijní, ročníkové úkolů a projektů. Výuka a hodnocení Kurz je dodáván formou přednášek, seminářů, zaměřených studií a laboratorních cvičení, zahrnující individuální a týmovou práci. Tato hodnocení jsou prováděny v kurzu a / nebo písemných zkoušek. Studenti se seznámí s moduly, včetně výzkumných technik, objektově orientované programování (v jazyce Java), a vývoj software metodiku UML (Unified Modelling Language), databází a internetu a multimediální techniky. Ty jsou integrovány do Web založen... [-]

MSc Vědy V Oblasti životního Prostředí

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Hlavní studie oblastí je věda o změně klimatu a jak bychom měli přizpůsobit zvyšování globální teploty a vzestup hladiny moří. Je to vztah mezi studium přírodních procesů, účinky znečištění, špatné hospodaření a nadměrné využívání zdrojů a jiných antropogenních procesů a touha najít způsoby, jak řešit problémy v oblasti životního prostředí, která dělá Environmentální vědy obzvláště náročný a obohacující předmět v novém tisíciletí , [+]

MSc Vědy, včetně cest v udržitelnosti kromě naší jádra MSc Vědy kurz, Nabízíme také dva Environmentální vědy Cesty, které kladou zvláštní důraz na problematiku udržitelnosti: Věda, společnost a udržitelný rozvoj Ekologie a ekonomie for Sustainability Škola environmentálních věd se může pochlubit předních výzkumných pracovníků v oblasti životního prostředí a udržitelného rozvoje. Jejich výzkum je interdisciplinární, odborných zkušeností v oblasti úspor, ekonomiky, sociální geografie a politické vědy. Každý Environmentální vědy Pathway obsahuje zřetelný sadu modulů, který využívá naše výzkumné silné stránky a je navržen tak, aby vybavit studenty k řešení různých problémů, že otázky udržitelnosti přítomen. MSc Vědy Environmentální vědy je interdisciplinární studium atmosférického, oceánské, sladkovodní a suchozemské prostředí spolu s pochopení interakcí s lidské společnosti. Hlavní studie oblastí je věda o změně klimatu a jak bychom měli přizpůsobit zvyšování globální teploty a vzestup hladiny moří. Je to vztah mezi studium přírodních procesů, účinky znečištění, špatné hospodaření a nadměrné využívání zdrojů a jiných antropogenních procesů a touha najít způsoby, jak řešit problémy v oblasti životního prostředí, která dělá Environmentální vědy obzvláště náročný a obohacující předmět v novém tisíciletí , Školení v environmentálních věd vybavuje si s užitečnými přenositelné dovednosti. Schopnost shromažďovat, analyzovat, interpretovat a prezentovat často různorodé datové soubory a používat analytické nástroje, jako jsou numerických modelů a geografických informačních systémů (GIS) poskytuje s řadou technických a prezentační dovednosti, které jsou cenné na trhu práce. Rozhodnutí environmentálního managementu jsou často složité zahrnuje posouzení rizika spojeného s různými možnostmi a učení, jak se podílet na takové rozhodování je také cennou dovednost. MSc... [-]

Msc Změna Klimatu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc v oboru změny klimatu se sídlem v Climatic Research Unit (CRU) na Vysoké škole environmentálních věd (ENV). Kurz je navržen tak, aby vám s důkladnou mezioborové znalosti o změně klimatu, vědy, společnosti a politice. Obsahem kurzu je vybavit našich absolventů na kariéru v oblastech tak rozmanitých, jako vládní agentury, obchodní poradenské společnosti a akademické obce. [+]

MSc v oboru změny klimatu se sídlem v Climatic Research Unit (CRU) Na Škola Fakulta životního prostředí (ENV). Kurz je navržen tak, aby vám s důkladnou mezioborové znalosti o změně klimatu, vědy, společnosti a politice. Obsahem kurzu je vybavit našich absolventů na kariéru v oblastech tak rozmanitých, jako vládní agentury, obchodní poradenské společnosti a akademické obce. Změna klimatu a variability sehrála významnou roli při utváření lidské historii a vyhlídky globálního oteplování v důsledku lidské činnosti představuje společnost s rostoucí problémy v nadcházejících desetiletích. Tento kurz poskytuje autoritativní posouzení předmětu, včetně nedávné historii klimatu, současných variací a predikce klimatu, způsobů, kterými představy o dopadu klimatických změn na životní prostředí, společnost a dobrých životních podmínek, a role vědy o klimatu v rozvoji politiky , Její časové zaměření se klene nad holocénu až do roku 2100, se zvláštním důrazem na současných problémů. Doporučujeme vám interakci s obsahem kurzu prostřednictvím série studentských-vedl debat. Předmět pokrývá základy měnícímu se klimatu, včetně energetické bilance zemského, obecné cirkulace atmosféry, příčinách změny klimatu a variability a skleníkového efektu. Dozvíte se také o výzkumných metod, skládající se z empirických přístupů k rekonstrukci klimatu (analýza např strom kruh), přípravu a analýzu dat, detekce antropogenních změn a teoretických či modelové přístupy k předpovědi klimatu. Budete studovat důkazy a příčiny nedávné změny klimatu se zaměřením na období od 1. nl až po současnost, včetně atmosférické nahromadění skleníkových plynů a její důsledky pro chování zemského systému. Způsob, jakým změna klimatu je chápán společností, a jak to ovlivňuje vývoj politiky a stimuluje sociální akce... [-]

MSc Získávání Znalostí A Dolování Dat

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich + 1 více

Tento kurz nabízí vynikající platformu ke kariéře v analýze dat, a je vyučován jedné z předních skupin v dolování dat výzkumu ve Velké Británii. [+]

Proč se tento kurz? Tento kurz nabízí vynikající platformu ke kariéře v analýze dat, a je vyučován jedné z předních skupin v dolování dat výzkumu ve Velké Británii. Hřiště má teoretické i praktické prvky a studenti získají praktické zkušenosti na obchodní dolování dat a statistickým softwarem. Studenti budou mít možnost podílet se na komerčních dolování dat projektech jako součást jejich hodnocení, získávání zkušeností na všech fázích procesu KDD. Tento program má plnou Chartered IT Professional (CITP) akreditaci (dále učební prvek), stejně jako vést k Chartered Engineer (CEng) status z (BCS - Chartered Institute pro IT) Pracovní příležitosti Jako absolvent tohoto kurzu budete připraveni na kariéru v oblasti analýzy dat. Odeslání práce pro datové analytiky, také volal dat vědci, se rychle zvyšuje (viz graf převzato z LinkedIn Corp). V průměrné platy spojené s pracovními místy v dolování dat pro Velkou Británii, během období 2010-2012 se pohybují mezi 44.000 £ a £ 52000. Míra může také působit jako velmi dobrou platformu pro výzkumný titul v získávání znalostí z databází. Co je to KDD? Všechny organizace jsou závislé na vysoce kvalitních informací pro strategické rozhodování. Informace jsou často odvozen z rychle rostoucích horách surových dat získaných z počítačových provozních systémů organizací. Tento úkol vyžaduje novou generaci analytiků se znalostí efektivních a účinných metod analýzy dat a pochopení procesu známém jako objevu znalostí a dolování dat (KDD). Popularita této oblasti je řízen v oblastech tak rozmanitých, jako finance, medicína, biologie a životního prostředí, jeho obrovský aplikačním potenciálem. Kurz je na plný úvazek, jeden rok... [-]