University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

Úvod

Read the Official Description

UCL Ústav kardiovaskulární vědy byla založena v roce 2011 a jejím cílem je, aby se svět-třída centrem excelence v průkopnické románu, integrační strategie v preventivní a terapeutické kardiovaskulární medicíny. Umístěný v UCL Fakultě Population Health Sciences, UCL Ústav kardiovaskulární vědy spojuje základní a klinických vědců z UCL a odborné lékařům z UCL partnerských nemocnic.

O UCL Ústav kardiovaskulární vědy spojuje základní a klinických vědců z UCL a odborné lékařům z UCL partnerských nemocnic pro poskytování:

Inovativní výzkum pro prevenci a léčbu nemocí srdce a krevního oběhu World-class výuka a vzdělávání v kardiovaskulární vědy Pokrokové politiky rozvoje efektivní řízení kardiovaskulární onemocnění

Máme asi 140 zaměstnanci a 40 výzkumných studentů, kteří mají sídlo v různých výzkumných center po celé Bloomsbury areálu a na UCL partnerských nemocnicích.

Náš výzkum je široká, klenout objev na základě laboratorní vědy, klinické překlad a experimentální medicíny, stejně jako hodnocení zdravotní péče, provádění a politiku. Hodně práce je interdisciplinární, integrace s UCL inženýrství, nanotechnologie, chemie, behaviorální vědy a UCL Genetics Institute. Máme prosperující spojení s předními kardiovaskulárních vědci a lékaři na univerzitě v Yale přes Yale UCL spolupráci.

učení Studenti na UCL ústavu kardiovaskulární vědy těžit z výrobních spolupráce mezi vědci a klinickými výzkumníky a expozice klinického hlediska výzkumných aktivit, stejně jako přístup k world-class zařízení.

Central našich aktivit je úzká spolupráce mezi průmyslem, lékaři a akademiků. Významné příjmy z vědeckých grantů a charitativních organizací, podporu naší roli jedničky v oblasti kardiovaskulárních výzkumu ve Velké Británii.

Provozujeme "buddy" systém mentoring na podporu, inspirovat a vést studenty k dalšímu svou kariéru jak v ústavu a ve vědecké komunitě jako celku.

výzkum Náš výzkum je široká, klenout objev na základě laboratorní vědy, klinické překlad a experimentální medicíny, stejně jako hodnocení zdravotní péče, provádění a politiku. Hodně práce je interdisciplinární, integrace s UCL inženýrství, nanotechnologie, chemie, behaviorální vědy a UCL Genetics Institute.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact
Adresa destinace
Gower Street
London, Anglie, WC1E 6BT GB