University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ústav kardiovaskulárních věd UCL byl zřízen v roce 2011 a usiluje o to, aby byl světovým centrem excelence v průkopnických románových integračních strategiích v oblasti preventivní a terapeutické kardiovaskulární medicíny. Umístěný na Fakultě věd o zdraví obyvatel UCL, Ústav kardiovaskulární vědy UCL sdružuje základní a klinické vědce z UCL a odborné klinické lékaře z partnerských nemocnic UCL.

O

Ústav kardiovaskulární vědy UCL sdružuje základní a klinické vědce z UCL a odborné klinické lékaře z partnerských nemocnic UCL, aby poskytli:

  • Inovační výzkum pro prevenci a léčbu onemocnění srdce a oběhu
  • Vyučování a školení na světové úrovni v oblasti kardiovaskulárních věd
  • Rozvíjení politiky pro efektivní řízení kardiovaskulárních onemocnění

Máme zhruba 140 zaměstnanců a 40 výzkumných studentů, kteří sídlí v různých výzkumných centrech v areálu Bloomsbury a v partnerských nemocnicích UCL.

Náš výzkum je široký, zahrnuje vědeckou laboratorní vědu, klinický překlad a experimentální medicínu, stejně jako hodnocení, implementaci a politiku zdravotní péče. Hodně z práce je interdisciplinární, integrující se s UCL inženýrství, nanotechnologie, chemie, behaviorální vědy a UCL Genetics Institute. Máme vzkvétající spojení s vedoucími kardiovaskulárními vědci a klinikami na Yale University prostřednictvím Yale UCL Collaborative.

Výuka

Studenti na Ústavu kardiovaskulárních věd UCL mají prospěch z produktivní spolupráce mezi vědci a klinickými výzkumníky a vystavení klinickým aspektům výzkumných činností, stejně jako přístupu k zařízením světové úrovně.

Klíčovou součástí naší činnosti je úzká spolupráce mezi průmyslem, kliniky a akademickými pracovníky. Významné příjmy z vědeckých grantů a charitativních organizací podporují naši úlohu vůdce v oblasti kardiovaskulárního výzkumu ve Velké Británii.

Vedeme schéma mentoringu pro "kamarády", abychom podpořili, inspirovali a vedli studenti k dalšímu rozvoji své kariéry jak v ústavu, tak ve vědecké komunitě jako celku.

Výzkum

Náš výzkum je široký, zahrnuje vědeckou laboratorní vědu, klinický překlad a experimentální medicínu, stejně jako hodnocení, implementaci a politiku zdravotní péče. Hodně z práce je interdisciplinární, integrující se s UCL inženýrství, nanotechnologie, chemie, behaviorální vědy a UCL Genetics Institute.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Gower Street
WC1E 6BT Londýn, Anglie, Spojené království

Programy

Tato škola dále nabízí: