University Centre Grimsby

Úvod

Read the Official Description

Vítání svět učit se a uspět

Univerzitní centrum Grimsby a Grimsby Institute patří do Grimsby Institute Group, jedné z britských největších poskytovatelů dalšího a vysokoškolského vzdělávání, který se nachází v historickém městě Grimsby, Lincolnshire.

Grimsby má dlouhou historii jako prosperující rybářský přístav, s kaváren, hospod a restaurací, a během několika mil, zjistíte, krajinu a písečné pláže a tradiční přímořské legraci z Cleethorpes, v blízkosti rušných měst; Lincoln, York a Hull, které jsou ideální pro všechny nákupy a kulturních zajímavostí, jako muzeí a divadel.

Stejně jako velmi přátelský a cenově dostupné místo k životu a studovat, budete mít hodně co vidět a dělat v Grimsby. Pár minut chůze od areálu najdete naše vysoce kvalitní obytných budov. Naše vynikající rozsah dalšího a vysokoškolského vzdělávání kurzy jsou dodávány v dobře finančně výukové prostory.

Pomůžeme vám dosáhnout vašich úspěchů a cíle a poskytují dostatek podpory - a to jak dovnitř a ven ze třídy.

Kurzy

Máme širokou škálu vysokoškoláka a postgraduální programy pro zahraniční studenty. Je důležité, abychom vám pomohou vybrat kurz, který je přesně to pravé pro vás, abychom mohli zajistit, že máte perfektní a příjemný zážitek v zámoří studovat. Chcete-li mít nárok na Tier 4 studentské vízum kurz budete žádat, musí být na plný úvazek a musí být v minimální úrovni 3 v národním rámci kvalifikací.

Jak se přihlásit

Pokud jste mezinárodní student, kteří chtějí požádat o studium na Grimsby Ústavu nebo Univerzitním centru Grimsby, budete muset dodržovat přísný sadu instrukcí, zejména pokud jste občanem mimo EU a vízová povinnost studovat ve Velké Británii ,

Ode dne, kdy budete platit budeme v pravidelném kontaktu přes e-mail, abyste věděli, průběh vaší žádosti. Jakmile bude vaše žádost byla přijata, a jste obdrželi oficiální dokumenty budeme vás podporovat poradenství v celém procesu Visa.

Po obdržení platné studijní vízum, budete pak se vaše cestovní opatření a udržet nás informoval. Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, na jakémkoli místě jsme tady na pomoc kdykoli a jakkoli to bude možné. To je doba, kdy jsme schopni zajistit ubytování v našich kolejí.

Povinnosti Grimsby Institute a Univerzitní centrum Grimsbyho jako licencovaný sponzora

Máme licenci sponzorovat studentů, která ukládá povinnosti na nás. Za účelem dosažení souladu s těmito podmínkami, musíme: - Ponechat kopii svého pasu (y), Visa (ů) a / nebo biometrická karta (y) - Mějte záznam up-to-date na své kontaktní údaje a adresu ve Spojeném království. To je sledována Mezinárodního úřadu a hlášeno na UKBA v případě potřeby

Budeme zprávu UK Border Agency (UKBA), pokud:

 • Se vám nepodaří zapsat na čas
 • Jste nepřítomen bez povolení po stanovené lhůtě
 • My jsme již vaše licencované sponzor
 • Vaší situaci změnit, pokud se například kurz studijních změn nebo se stane kratší nebo delší
 • Máme důkazy, že jde o porušení podmínek víza

Život v Grimsby

Grimsby se nachází na východním pobřeží Spojeného království, a má populaci přibližně 160.000 lidí. Grimsby byl založen na odvětví rybolovu a za pár dní pryč, byl jedním z největších rybářských přístavů na světě. Dnes Grimsby podporuje hlavní zpracování potravin, chemické a ropné firmy, které využívají naše rozsáhlé porty jako vývozní brána do Evropy a světa. Okolní krajina přináší spoustu příležitostí pro outdoorové volnočasové aktivity. Krásné a klidné Lincolnshire Wolds, zvědaví pobřeží a dlouhé, písčité pláže nabídnout mnohem prozkoumat na kole nebo pěšky.

Poprvé návštěvníci oblasti jsou často překvapeni, kolik zařízení k zábavě, sportovních a volnočasových aktivit v místě a okolí Grimsby. Máte-li zájem o sport, budete užívat zařízení, které nabízí na dvou moderních středisek volného času, kde plavání, bruslení, squash, badminton, fitness apartmá mezi mnoho dalších aktivit si můžete užít.

K dispozici je také atletický stadion a up-to-date plavecký areál v blízkosti ústavu. Pokud se rádi díváte sportu, Blundell Park je domovem Grimsby Town fotbalového klubu a oblast má řadu kriketu klubů, stejně jako přístup do všech hlavních sportovních disciplín.

Sousední Přímořské město Cleethorpes má také deset pin bowling centrum, multikino a velmi úspěšné Pleasure Island zábavní park a.

Grimsby Auditorium nabízí vše od živé zábavy, koncerty a Royal Shakespeare Company, s menšími místech, jako jsou divadla a Parkway Cinema Caxton nabízí celou řadu her, muzikálů a jiných forem divadla a umění.

Jak Grimsby a Cleethorpes, nabízejí velké nákupy s řadou velkých jmen prodejců a butiků. Dobrý noční život je také v nabídce s širokým výběrem hospod, klubů, restaurací a výsledné údaje.

Tato škola nabízí programy:

Angličtina

Programy

 • Bakalář v oboru Business Management
 • Bakalář v oboru Business Management s marketingu
 • Bakalář v oboru filmové a televizní produkce
 • Bakalář v oboru Hry Design & Development
 • MBus Strategic Podnikatelské prostředí
 • HND Engineering
 • International Foundation rok v podnikání
This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mbus Strategické Podnikatelské Prostředí

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 8 let August 2017 Spojené království Grimsby + 1 více

MBus byla vyvinuta nabízí bakalářský titul, který kombinuje program, hladina tradiční Batchelor se s extra pána roku, tvoří jediný kvalifikaci. To je alternativou k tradičním MSc kvalifikace a těží z financování ve stejné výši, jako bakalářské tituly. [+]

NOVINKA! MBus Strategic Business prostředí (Masters v podnikání) Udělil University of Hull Požadavky: IELTS 5,5 v každé sekci a celkové bakalářský titul v oboru Business / Level 6/160 UCAS body studium Business nebo příslušné aplikaci s 55% 8.000libra poplatků (4000 liber vkladu a 4000 liber na zápisu) MBus byla vyvinuta nabízí bakalářský titul, který kombinuje program, hladina tradiční Batchelor se s extra pána roku, tvoří jediný kvalifikaci. To je alternativou k tradičním MSc kvalifikace a těží z financování ve stejné výši, jako bakalářské tituly. Program využívá řadu doplňkových modulů, které nabízejí studentům výhody širokého chápání podnikových funkcí a činností v průběhu úrovní studie, umožnit rozvoj hluboké a analytické poznání a pochopení obou teorií a praxí v oblasti obchodu a řízení , Na magisterské úrovni je zaměřit se na současné `budoucnosti izolace" organizace tím, že umožní studentům rozvíjet dovednosti v obou získávání a využití obchodní a hospodářské důkazy a trendy, z globálního trhu, aby co nejlépe informovat a podpořit organizační strategické imperativy. Jednou z oblastí zaměření bude kolem programu udržitelnosti a to jak v rámci zemských zdrojů a sociální odpovědnosti podniků, kromě rámci dosažení trvale udržitelné konkurenční výhody. Hodnota zaměstnatelnosti dovedností bude také jak implicitně i explicitně prozkoumal jako postoje směrem k udržitelné vedení vývoj směrem k měkčí dovedností a rozvoje lidí v organizacích. Toto téma bude dále zkoumat a rozvádí přes posílení studentské pochopení kolem psychologii rozvoje zaměstnanců talentů na konečné úrovně studia. Další výrazný důraz bude organizační / institucionální perspektiva při pohledu na dopad jak vnitřní a vnější vývoj... [-]