UCFB

Úvod

Read the Official Description

Proč

Vedoucí postavení na trhu a první na světě v oblasti vysokoškolského vzdělávání, UCFB se zaměřuje na poskytování vysokoškoláka a postgraduální hodnosti v provozních a obchodních aspektů fotbalových, sport a volný čas průmyslu.

UCFB poskytuje výjimečnou prostředí žít a učit se, s oceněnou postgraduální zařízení ve dvou inspirativních areálech; kultovní Wembley Stadium, Londýn, anglický domov fotbalu a sportu a state-of-the-art Etihad Stadium, Manchester, který je součástí moderního Etihad Campus sportovní zařízení. Tyto přední světové sportovní zařízení, které vám umožní žít, učit se a pracovat v rámci strojního zařízení sportovního průmyslu.

Zde na UCFB, dáváme každého studenta možnost studovat tradiční akademické téma v kontextu odvětví, pro které mají skutečnou vášeň a zájem, a zároveň zajištění plné převoditelnosti vzdělávání, dovedností a zkušeností.

Postgraduální titul na UCFB

UCFB je nadšen oznamuje uvedení našeho Masters sady programů na podzim roku 2015, počínaje naším světové třídy MSc Sport managementu.

Stejně jako u všech našich programů, naše MSc Sport Správa učit významné osobnosti v fotbal obchodní a sportovní akademickou obcí, v inspirativním prostředí pro vzdělávání stadionu Wembley a Stadion Etihad, se zařízením s výhledem na kultovní hřiště motivovat a nadchnout vás. Naši studenti budou mít možnost slyšet z a pracovat s představiteli průmyslu, a vypracovat zvláštní zájmy prostřednictvím výzkumné práce.

Prostřednictvím doručení druhé pozemní-lámání postgraduálního titulu, UCFB Wembley, ve spolupráci s Real Madrid Graduate School, vytvořili jedinečnou příležitost pro studenty žít, učit se a pracovat uvnitř ve světě největší sportovní halu, ve Wembley Stadium, stejně jak zažít vnitřní fungování největšího světového fotbalového klubu Real Madrid. Kromě nenapodobitelný zážitek předneseném na UCFB Wembley, naši studenti MSc International Sport řízení po určitou dobu studia na Real Madrid Graduate School, poskytující bezkonkurenční mezinárodní sportovní výchovu a jedinečnou zkušenostní příležitost pro začínající sportovní vůdce.

UCFB drží vysoké standardy kvality pro všechny své programy a zajistit si reputaci pro poskytování prvotřídní vzdělání. Vyvinuli jsme učil programy s velkou péčí ve spolupráci s širším a globální sportovní odvětví, aby zajistily, že ne jen dělat naši studenti mají nejlepší ve třídě obchodních a manažerských schopností, ale také pochopit dovednosti potřebné a nuance řad sportovních kariér dostupný.

Naše akademické a pastorační pracovníci jsou dobře známé, vášnivá a péče hluboce o vás a naše instituce. Jako student UCFB Masters vaše zkušenost je založena na "styčných bodů" na každodenní bázi a na UCFB abychom zajistili, že naši zaměstnanci jsou přístupní a podporu, kterou ve své akademické kariéře, a osobní rozvoj.

Jako vyvrcholení do stupňů Masters, studenti budou mít příležitost se specializovat své akademické zkušenosti provedením výzkumný projekt se sportovní organizace, využití globální sítě UCFB jeho kontaktů s předními organizacemi, jako fotbalového svazu, BBC Sport, USA tenisového svazu , Rugby fotbalová liga, stejně jako velké množství fotbalových a sportovních klubů v tuzemsku iv zahraničí. Krátkodobé Stáže, stáže a projekty jsou k dispozici také prostřednictvím naší specializované Zaměstnatelnost a obohacení týmu.

Pro více informací o našich postgraduální tituly, navštivte příslušné webové stránky:

  • MSc Management sportovní
  • MSc International Management sportovní
  • MSc Fotbal Věda
  • LLM International Sportovní právo
  • MSc Podnikání Motorsport
  • Správa MA Mezinárodní sportovní události

O

UCFB poskytuje výjimečnou prostředí žít a učit se, s oceněnou postgraduální zařízení ve dvou inspirativních areálech; kultovní Wembley Stadium, Londýn, anglický domov fotbalu a sportu a state-of-the-art Etihad Stadium, Manchester, který je součástí moderního Etihad Campus sportovní zařízení. Tyto přední světové sportovní zařízení, které vám umožní žít, učit se a pracovat v rámci strojního zařízení sportovního průmyslu.

Naše Komplementární Curriculum (TM)

Souběžně s tradiční akademické osnov provozuje Doplňující CurriculumTM; cesta profesního a osobního rozvoje prostřednictvím vzdělávacích a vylepšení znalostí aktivit. To umožňuje přístup k průmyslu vedoucí pozvaných řečníků a dalších certifikátů, jako Prozone Analýza výkonnosti a Green4Solutions Customer Relationship Management.

Akreditace

Agentura pro zajišťování kvality vysokého školství (QAA) se zavázala, vyšší vzdělání recenzi na UCFB College of Football Business Ltd. v roce 2014. Tento přezkum byl nyní zveřejněn pro veřejné prohlížení a lze je nalézt na qaa.ac.uk.

Služby / Vybavení

UCFB poskytuje výjimečnou prostředí žít a učit se, s oceněnou postgraduální zařízení ve dvou inspirativních areálech; kultovní Wembley Stadium, Londýn, anglický domov fotbalu a sportu a state-of-the-art Etihad Stadium, Manchester, který je součástí moderního Etihad Campus sportovní zařízení. Tyto přední světové sportovní zařízení, které vám umožní žít, učit se a pracovat v rámci strojního zařízení sportovního průmyslu.

V areálu místech UCFB Wembley a UCFB Etihad naše zařízení odráží dokonalost Stadionu s učebny přednáškových sálech seminární místnosti, tiché studijních oborů, knihovna a mediální apartmánech, abychom jmenovali alespoň několik, s výhledem na hřiště. Každá přednáška, cvičení, relaci hosta reproduktor a umístění setkání umožní studentům vybudovat své vlastní zkušenosti v průmyslu, přispět k dosažení jejich očekávání.

UCFB Wembley

UCFB Wembley se nachází uvnitř stadionu Wembley spojen EE, s třídami s výhledem na hřiště. Jako globální a kultovní stadion, UCFB Wembley jasně vám nabízí inspirativní a motivační prostředí pro vaše studium.

Chůze do Wembley způsob, jak každý den do anglického domov fotbalu, je skutečně inspirující zážitek. V rámci naší UCFB Wembley areálu máme zařízení, které odrážejí excelence stadionu s přednáškových sálech seminární místnosti, tiché studijních oborů, knihovna a mediální apartmánech až jmenovali alespoň některé.

Během svého působení v UCFB Wembley, budete mít možnost pracovat (placené a neplacené) a zapojily se do Wembley zaměstnanci a partnery.

Také jako student UCFB Wembley budete mít možnost být rozhovor pro denní události zaměstnání. Je to fantastická příležitost pro vás nejen získat zkušenosti s nejlepší ve své třídě podnikatelském prostředí a jejich partnery, ale také dát příležitost, aby vás finančně, zatímco vy studujete podporu. Krom toho, jak je normou v UCFB tam bude několik stáží a pracovních zkušeností k dispozici během studia.

Navíc klíčové Wembley provozní personál bude rovněž součástí našeho programu Executive Speaker získávají neocenitelné nahlédnutí do nejen operací, ale také vám umožní síti a podporovat sebe pro budoucí pracovní příležitosti.

UCFB Etihad Campus

Zahájení UCFB třetí kampusu UCFB Etihad Campus, na Etihad Stadium v ​​Manchesteru znamená významný krok v růstu UCFB je.

UCFB Etihad Campus umožní studentům žít, učit se a pracovat v samém srdci jednoho z předních evropských sportovních zařízení, a uvidíte, přednášky a semináře dodané v rámci stadionu sám, v návaznosti na unikátní vzdělávací prostředí využita na UCFB. Otevření na podzim roku 2016, budou UCFB Etihad Campus vybavení zahrnuje přístup k City Football Academy mezi jinými state-of-the-art, moderní sportovní zařízení v srdci skutečně globální sportovní město.

Student Placement a kariéra služby

UCFB S potěšením oznamujeme, že neuvěřitelné 90% současných absolventů jsou v zaměstnání a dvou ve třech z těchto absolventů pracuje v rámci sportovního odvětví.

Pro umístění absolventů na nejlepší možnou pozici pro kariéru ve sportu, UCFB se zaměřuje na jedinečné Bezplatná CurriculumTM, který připravuje studenty pro dynamické sportovní odvětví, a zajišťuje, že vyniknout všem potenciálním zaměstnavatelům. UCFB nabízí bezkonkurenční možnosti podniknout studentské stáže a pracovní zkušenosti s předními sportovní organizace během každého studijního programu.

K dnešnímu dni, studenti mají prospěch z pozice UCFB v průmyslu, kde se jim dostalo mediální školení Sky Sports moderátorů a odborných médií poradenských; získal prezentační dovednosti, zasedací místnost poznatky a dovednosti rozhovor, všichni od některé z nejlepších v sportovní aréně.

Knihovnické a informační služby

Knihovna nabízí fantastické zdrojů a zařízení, včetně: průčelím knihovna pomoci; jedna-jedna studie dovednostní zasedání pokrývat odkazování, strukturu zadání a výzkumné dovednosti; tisíce knih, stovky časopisů a aktuální milostný románek publikací a novin.

Výpočetní zařízení a služeb v rámci obou areálů jsou: all-in-one desktop PC; internet a WiFi notebooky; tisk, kopírování a skenování zařízení; Office 365 e-mailových účtů; Použití virtuálního výukového prostředí a mnoho dalších užitečných zařízení studenta.

Sportovní zařízení

UCFB Athletic unie umožňuje všechny studenty k účasti ve sportu některých přírodou během své akademické kariéře, ať už je to, jako konkurenta, účastníka, organizátora nebo diváka. S oběma konkurenční a rekreační aktivity se hraje každou středu odpoledne a v jiných vhodnou dobu během školního času, to je ideální příležitost, aby se zapojili a zastupovat UCFB v různých sportech, včetně fotbal, nohejbal, futsal, ragby, kriket, tenis nebo bojová umění, abychom jmenovali jen několik. UCFB zadejte týmy a jednotlivce do konkurenční Bucs ligy a turnaje pro celou řadu sportů. Na naší UCFB Etihad Campus, budou studenti štěstí, mít přístup k působivé City Football Academy mezi jinými state-of-the-art, moderních sportovních zařízení, zatímco UCFB Wembley studenti využívat zařízení state-of-the-art na sousední Hendon Fotbalový klub.

Existuje také spousta příležitostí pro rekreační a dokonce extrémních sportů, ať už jste expert, nebo prostě hledají nové hobby. Studenti 'Union na obou areálech provozovat intramurální sportovní ligy a pořádat pravidelné rekreační aktivity pro všechny studenty. To je skvělé pro studenty, aby sestoupil a mít trochu legrace od sportovní soutěže a jejich studia. Plánované rekreační sportovní akce patří dodgeball, Ultimate frisbee, krytý lyžování a snowboarding, badminton, jízda na motokárách, basketbal, 5-a-side fotbal a rugby 7s, mezi mnoho jiní. UCFB studenti mají dokonce možnost jít na zámořské sportovní turné během velikonočních svátků.

UCFB splní sportovní potřeby. Tam jsou bohaté možnosti založit nový sportovní týmy, psát zprávy o důležitých zápasech v průběhu celého roku, nebo dokonce zapojit z organizačního hlediska. Je to skvělý způsob, jak zlepšit váš společenský scénu, rozvíjet své sportovní dovednosti a udržovat v kondici během svého působení v UCFB.

Student Life

Úloha Studenti "Unie je podporovat a reprezentovat UCFB studenty a aby jejich zkušenosti a život studenta stejně vzrušující a obohacující jak je to možné, stejně jako prezentující studenty se tolik příležitostí, jak to bude možné. Stejně jako bytí rozbočovač studentského společenského života, na studenta unie také organizovat sportovní akce po celý rok a roční Athletic výlety Unie.

Život v Londýně

Londýn je ztělesněním světového města. V posledních letech velké studie odhalily to být nejvíce žádoucí místo na zemi pracovat, Spojené království je oblíbené město, "hlavní město Evropy", a svět je nejvíce populární turistickou destinací. To není špatné jít do hlavního města země, něco málo přes polovinu velikosti Kalifornie.

Zatímco Wembley se nachází v severo-západně od Londýna, pohodlný přístup do podzemní metropolitní linka znamená, že centrální atrakcí a vybavení se dostanete za pouhých 20 minut vlakem. S ohledem na tuto skutečnost, je snadné pochopit, proč tolik studenti rozhodnou zapsat na UCFB Wembley.

Podívejte se na náš UCFB Student Experience video na Život v Londýně v záložce Video.

Život v Manchesteru

Etihad Stadium v ​​Manchesteru, domov UCFB Etihad kampusu, který se nachází v Etihad Campus, který také domy impozantní City Football Academy mimo jiné state-of-the-art, moderní sportovní zařízení v srdci skutečně globální sportovní město.

UCFB Etihad Campus umožní studentům žít, učit se a pracovat v samém srdci jednoho z předních evropských sportovních zařízení, a uvidíte, přednášky a semináře dodané v rámci stadionu sám, v návaznosti na unikátní vzdělávací prostředí využita na UCFB.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Fotbal Věda

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Londýn

Tento jedinečný program zahrnuje základní činnosti, výkonnost ovlivňuje porozumění a celkové pracovních povinností pro sportovní vědy lékaře v profesionálním fotbalu. [+]

* Závisí na validaci. Tento jedinečný program zahrnuje základní činnosti, výkonnost ovlivňuje porozumění a celkové pracovních povinností pro sportovní vědy lékaře v profesionálním fotbalu. Fotbal operace na profesionální úrovni, jsou stále složitější, konkurenční, holistické a zapojují stále rostoucí tým aplikovaných specialistů. Pro vítězný výkon má být dosaženo, a udržet je nutné, aby vysoké úrovně platné žádosti, zkušenosti, důkazy a schopností lidí jsou využívány. Vysoce výkonné týmy potřebují Žáci a aplikačních specialistů na, vypnout a kolem hřiště schopen efektivně pracovat s dětmi a pro, ostatní lidi. MSc v oboru fotbalového Věda je vhodný pro vysoce dosažení absolventů ve sportu vědě nebo související témata s odbornou praxí v průmyslu a touha dosáhnout vyšších vrstvách hry. Program bude zaměřen kolem aplikovat akademické aplikace, moderní chápání profesionálního fotbalu a živé scénáře z moderní hry. Studenti budou absolvovat aplikovaného profesionální fotbal výzkumný projekt hledá do výkonnostních či zdravotních zásahů v rámci profesionální hru. Kariérní vyhlídky Kariérní vyhlídky pro absolventy MSc Football Science programu v UCFB patří velmi žádaný kariéry v rámci profesionálního fotbalového týmu, jako například sportovní vědec, nebo analytik výkonu. Absolventi programu MSc Football Science budou uděleny tituly od našeho váženého akademickou partnerské instituce, Univerzita v Northamptonu. MSc Fotbal Moduly Věda Fotbal Kultura a Odborná praxe Fotbal Analytics Aktuální problémy ve fotbale Prevenci úrazů ve fotbale Výživa Training & výkon Psychologické zdraví fotbalistou Disertační práce & Výzkumné metody [-]

MSC Mezinárodní Sportovní Management

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Londýn Manchester + 1 více

UCFB Wembley, ve spolupráci s Real Madrid Graduate School, vytvořili jedinečnou příležitost pro studenty žít, učit se a pracovat uvnitř ve světě největší sportovní halu, Wembley Stadium, stejně jako zkušenosti vnitřní fungování největšího světového fotbalového klubu, Real Madrid. [+]

UCFB Wembley, ve spolupráci s Real Madrid Graduate School, vytvořili jedinečnou příležitost pro studenty žít, učit se a pracovat uvnitř ve světě největší sportovní halu, Wembley Stadium, stejně jako zkušenosti vnitřní fungování největšího světového fotbalového klubu, Real Madrid. Naše unikátní MSc International Sport Management poskytuje jedinečnou vzdělávací a zkušenostní příležitost pro začínající sportovní vůdce. Tato průkopnická program byl vyvinut jako transformační cesty vhodné pro absolventy všech oborů, stejně jako pro stávající odborníky, kteří působí v různých sektorů odvětví sportu, například v oblasti řízení, marketingu a provozu. Kromě nenapodobitelný zážitek předneseném na UCFB Wembley, naši studenti MSc International Sport řízení po určitou dobu studia na Real Madrid Graduate School, poskytující bezkonkurenční mezinárodní sportovní výchovu. Tím, že studuje na dvou z nejznámějších sportovních destinací na světě, Stadion Wembley a Madrid, jsou studenti plně ponořen v rámci sportovního odvětví a jsou schopni vytvořit síť world-class průmyslových kontaktů. Jako vyvrcholení na stupeň MSc International Sport Management studenti budou mít příležitost se specializovat své akademické zkušenosti provedením výzkumný projekt se sportovní organizace, využití globální sítě UCFB jeho kontaktů s předními organizacemi, jako fotbalového svazu, BBC sportu, US Tennis Association, Rugby fotbalová liga, stejně jako velké množství fotbalových a sportovních klubů v tuzemsku iv zahraničí. Krátkodobé Stáže, stáže a projekty jsou k dispozici také prostřednictvím naší specializované Zaměstnatelnost a obohacení týmu. Absolventi programu MSc International Sport řízení budou uděleny tituly od našeho váženého akademickou partnerské instituce, University of Northampton. Absolventi tohoto programu obdrží rozlišující MSC Mezinárodní sportovní management titul, doplněnou o diplom v managementu sportu z Real Madrid Graduate School. Mezinárodní Moduly Sportovní management MSc Naše moduly MSc International Sport řízení byly vyvinuty s cílem poskytnout vám nejlepší přípravu na vedení kariéru v širším sportovní odvětví. Finanční a Human Capital Management (20 kreditů) Vedení a vliv ve sportu (20 kreditů) Udržitelné Stadium a Event Management (20 kreditů) Global Strategic Sports Marketing Management (20 kreditů) Firemní strategie ve sportovním kontextu (20 kreditů) Globalizace sportu Management (20 kreditů) Metody výzkumu a disertační práce (60 kreditů) [-]

Msc Sportovní Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Spojené království Londýn

MSc Sport Management byla vyvinuta pro ty, kteří se aspirace směrem k vyšším nebo liniového řízení pozic v rámci hlavních funkčních útvarů řízení sportovního odvětví. [+]

Specifičnost sportu, s vysokou medializace a různých subjektů, vyžaduje, aby manažeři mají jedinečné piloval obchodních dovedností a má hluboké znalosti principů sportovního managementu. MSc Sport Management proto byl vyvinut pro ty, kteří se aspirace směrem k vyšším nebo liniového řízení pozic v rámci hlavních funkčních útvarů řízení sportovního odvětví. V UCFB jsme překlenout propast mezi vysokými školami a podniky. Studenti na našich učil postgraduální programy, mají mnohem více času kontaktů než na tradičních vysokých školách. Souběžně s akademické osnov běží Doplňující CurriculumTM; cesta profesního a osobního rozvoje prostřednictvím vzdělávacích a vylepšení znalostí aktivit. Doplňující Curriculum umožňuje přístup k odvětví vedoucí řečníků, průmyslových příležitostí a dalších certifikátů, jako je například Prozone Analýza výkonnosti a Green 4 řešení Customer Relationship Management a The FA Level 1 a 2 Coaching cenu. MSc Sport Management je vhodná pro absolventy všech oborů a pro profesionály pracující v odvětví sportu, v managementu, marketingu, provozu či jiných vhodných oblastech, a kteří chtějí stavět na těchto zkušenostech pomocí strukturovaného studijního programu. Výzkumné projekty budou prováděny s externí organizací. UCFB má široké portfolio kontaktů v oboru, kteří poskytují příležitost pro krátkodobé umístění a projektů pro postgraduální studenty. Mezi ně patří, ale nejsou omezeny na, vedoucí organizace, jako jsou Wembley Stadium, The Football Association (FA), skotský profesionální fotbalové ligy (SPFL), Prozone, Green4Solutions, Aon tělovýchovy, Rugby fotbalová liga (RFL), League fotbalových klubů a Orlando City fotbalový klub. Absolventi programu MSc Sport řízení budou uděleny tituly od našeho váženého akademickou partnerské instituce, Univerzita v Northamptonu. Moduly řízení MSc Sport Naše moduly MSc Sport řízení byly vyvinuty s cílem poskytnout vám nejlepší přípravu na vedení kariéru v širším sportovní odvětví. Firemní strategie ve sportovním kontextu (20 kreditů) Udržitelné Stadium a Event Management (20 kreditů) Řízení finančních a lidského kapitálu (20 kreditů) Vedení a vliv ve sportu (20 kreditů) Strategický Sports Marketing Management (20 kreditů) Rozvíjející se témata v sportovní právo (20 kreditů) Metody výzkumu a disertační práce (60 kreditů) * Závisí na validaci. [-]

Videos

UCFB Student Experience