UCFB x GIS

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

UCFB Global Institute of Sport (GIS) nabízí průkopnické magisterské studijní programy ve fotbalovém a sportovním průmyslu využívající globální síť lídrů v oboru a elitní stadiony ve Velké Británii, USA, Kanadě a Austrálii. GIS také hostí světové portfolio výkonného vzdělávání vedené VSI Executive Education (VSI), odbornou kvalifikaci pro studenty, absolventy a sportovce a oborovou poradní radu nabitou předními jmény ve světě sportu.

GIS se věnuje poskytování bezkonkurenčních magisterských programů ve strategických, provozních a obchodních aspektech fotbalu a sportu. GIS vyvinula profil průkopnických kvalifikací, aby umožnila těm, kteří pracují ve sportu, posunout svou kariéru v globálním průmyslu s miliardami liber. V rámci nabídky studia GIS mají studenti také možnost studovat online nebo kombinovaný program, který jim umožní šanci rozvíjet své kariérní ambice z pohodlí svého domova a v časovém rámci vhodnějším pro jejich životní styl.

GIS má také řadu partnerství s některými z předních sportovních jmen, včetně The Football Association, League Managers Association, The National League a The Rugby Football League, která studentům poskytuje přístup k těm největším a nejlepším mozkům ve fotbale a sportu.

Jsme hrdí na to, že 82% absolventů Masters pracuje do šesti měsíců na plný úvazek, přičemž dvě třetiny z nich pracují ve sportu.

Magisterské tituly

Společnost GIS vyvinula profil průkopnických magisterských titulů, aby umožnila těm, kteří pracují v tomto odvětví, posunout svou kariéru v tomto vzrušujícím globálním tržním sektoru v řádu miliard liber.

Stejně jako u všech našich programů učí naše magisterské tituly přední osobnosti fotbalového podnikání a sportovní akademie. Naši studenti budou mít příležitost vyslechnout a pracovat s vedoucími z oboru a rozvíjet konkrétní zájmy prostřednictvím disertační práce.

Každý program byl navržen s celosvětovým odvětvím vhodným způsobem, aby se zajistilo, že každý student získá nejlepších obchodních a manažerských dovedností ve své třídě, které musí být úspěšné v celém odvětví fotbalu, sportu a událostí.

Postgraduální studijní programy

 • MSc sportovní ředitelství
 • MSc řízení sportu
 • MSc Mezinárodní řízení sportu
 • MSc Mezinárodní řízení sportu (Online)
 • MSc Football Coaching & Analysis
 • MSc fotbalový obchod
 • MSc fotbalový obchod (online)
 • MSc Fotbalové komunikace a digitální marketing
 • MA fotbalový koučink (smíšený)

Vybavení

UCFB Wembley

UCFB Wembley, Londýn, má v centru svého kampusu kultovní stadion Wembley. Co by mohlo být více motivující pro budoucí kariéru ve sportovním průmyslu než chůze na nejslavnější stadion na světě?

Náš UCFB areál UCFB Wembley má vynikající zázemí s přednáškovými divadly, zasedacími místnostmi, tichými studovnami, knihovnami a mediálními UCFB .

Mezi bezkonkurenční zařízení v UCFB Wembley patří:

 • Stadion Wembley - srdce kampusu UCFB Wembley;
 • The Hive, London - domov pro UCFB Academy, Wembley;
 • Bridge Park Community Leisure Centre - je multi-sportovní rekreační středisko;
 • Divadlo a konferenční centrum bubnu - Nachází se přímo naproti stadionu Wembley, buben je prostorem současných událostí v srdci regenerace Brentu. Kromě moderních prostor pro akce nabízí zařízení stravování na místě a těží z jeho skvělé dostupnosti do centra Londýna;
 • Vale Farm Sports Center - Vale Farm, jen kousek pěšky od stanice metra North Wembley (Bakerloo), nabízí řadu zařízení včetně fotbalového hřiště 3G, tenisových kurtů, nejmodernější posilovny a sportovní haly pro mnoho sportovních aktivit. ;
 • UCFB Study Hub - moderní studentské zařízení zahrnuje knihovnu, studijní centrum a sociální prostor, jakož i služby v oblasti pastorace a podpory učení;
 • Sportovní hala Purushottam Mahal - součást komplexu Shree Muktajeevan Swamibapa v Kingsbury, sportovní hala je jen kousek pěšky od stanice metra (Jubilee) Kingsbury;
 • Forum House - domov studijního centra UCFB , knihovny, mediální sady a současných přednáškových divadel;
 • Crescent House - nabízí moderní vzdělávací prostory;
 • Hendon FC - domov různých fotbalových týmů UCFB a praktický a teoretický výukový prostor pro tréninkové programy.
UCFB Etihad UCFB

UCFB Etihad Campus je náš nejmodernější kampus věnovaný fotbalovému průmyslu v srdci Manchesteru - jednoho z nejslavnějších fotbalových měst na světě s prosperující studentskou populací.

S stadionem Etihad v centru areálu mohou studenti žít, učit se a pracovat v centru jednoho z nejprogresivnějších evropských fotbalových zařízení. Díky impozantním zařízením na místě, které vám pomohou při studiu, včetně úžasných přednášek a seminárních místností, studentských společenských prostor a kavárny, knihovny, mediálních sálů a tichých studijních zón, je těžké se nechat inspirovat svým okolím.

Zařízení na světové úrovni, které jsou k dispozici na Etihad Campus, zahrnují:

 • Etihad Stadium - 55 000 stadionů Etihad Stadium leží v srdci areálu Etihad;
 • Manchester Sports Village, Belle Vue - místo pro výuku všech studentů, kteří nejsou fotbalovými UCFB v UCFB Etihad UCFB ;
 • Curzon Ashton - UCFB využívá zařízení dostupná v Curzon Ashton včetně 3G hřiště;
 • Národní basketbalové centrum - Národní basketbalové centrum, umístěné vedle Manchesterské sportovní vesnice, se může pochlubit třemi kurty se značkami pro basketbal a netball. Zahrnuje také centrum volného času, taneční studio a komunitní tělocvičnu;
 • UCFB Study Hub @ Piccadilly Place - Nachází se přímo naproti nádraží Piccadilly a v srdci Manchesteru, toto zbrusu nové moderní studentské zařízení;
 • Manchesterská regionální aréna - osmipásová dráha a terén s kapacitou pro 6 500 diváků. Prostor byl původně využíván jako zahřívací oblast během hry Commonwealthu v roce 2002;
 • Národní squashové centrum - domácí Squash Anglie a Manchester Squash Club;
 • Manchester Tennis & Football Center - kombinace šesti krytých a tří venkovních kurtů plně osvětlených standardy LTA, spolu se třemi fotbalovými hřišti 3G na straně 5;
 • Národní stadion Speedway - domov Belle Vue Aces a řada výukových prostor;
 • Národní cyklistické centrum - jedna z nejlepších a nejrychlejších deskových tratí na světě, domov britské cyklistiky a jediná britská jediná tratě s vnitřním BMX;
 • Sportovní komplex Ten Acres Lane - domov Národního centra Taekwondo. Zařízení také poskytuje moderní 3G fotbalové hřiště.

Knihovnické služby

Oba areály obsahují knihovny s širokou nabídkou učebnic, které vám pomohou při studiu. K dispozici jsou také nejmodernější počítačové soupravy, které studentům umožňují přístup k nejlepší technologii a vybavení, které je k dispozici každý den.

Studentský život

Úkolem Studentské unie je zastupovat studenty UCFB a GIS a zajistit, aby váš čas zde byl co nejvíce vzrušující a obohacující. SU je také odpovědná za zapojení studentů do každého kampusu, například za plánování nezapomenutelných společenských akcí a za to, že jsou studentským hlasem a kontaktním bodem s vrcholovým vedením.

Každý člen SU je zvolen do své funkce a je hrdý na svou roli. SU má na starosti organizaci vždy neuvěřitelného každoročního Týdne osvěžovačů na začátku každého akademického roku. Týdenní večírek je skvělou příležitostí k setkávání nových studentů a zahrnuje živou hudbu, výlet na fotbalový zápas a zábavné hry po Londýně a Manchesteru - v závislosti na vašem kampusu - aby se seznámili s oblastí.

Během svého pobytu v GIS budete mít příležitost zúčastnit se řady zábavných a jedinečných výletů, které vám zůstanou dlouho v paměti. Předchozí výlety zahrnovaly den na závodech Cheltenham, závody lodí a exkluzivní akce v nočním klubu.

UCFB Athletic unie umožňuje UCFB a studenty GIS k účasti v řadě sportů v průběhu svého času tady, ať už soutěžní nebo rekreační.

Máme týmy v obou školních areálech pro studenty a studentky, včetně fotbalu, rugby, squash a basketbal, přičemž více sportů se přidává po celou dobu.

Řada našich týmů soutěží v ligách a turnajích British Universities and Colleges Sport (BUCS) - předním organizátorem soutěžních aktivit mezi univerzitami. Naše fotbalové týmy v obou areálech zaznamenaly v posledních letech zvláštní úspěch. Pokud sport, který hrajete, nemá tým na UCFB a GIS, může být příležitost ho založit. Naši sportovní koordinátoři vždy rádi pomohou a projednají nové nápady, jak rozšířit aktivity nabízené studentům.

Studenti, kteří se chtějí účastnit jednotlivých sportovních aktivit, jsou také povzbuzováni, aby soutěžili, a instituce jim bude podporovat účast v soutěžích po celou dobu jejich působení.

Pro studenty, kteří dávají přednost pozorování před účastí, existují také příležitosti, jak se připojit k týmům mediálních týmů příslušných stran UCFB . Příležitost natáčet zápasy, pohovorovat s hráči a psát zprávy o zápasech nejen pomáhá studentům propagovat vzájemné úspěchy, ale je to také příležitost pro začínající profesionály v oblasti sportovních médií, jak zlepšit své dovednosti.

Žije v Londýně

Londýn je ztělesněním světového města. V posledních letech hlavní studie odhalily, že je to nejžádanější místo na Zemi, oblíbené město Velké Británie, „hlavní město Evropy“ a nejoblíbenější turistická destinace na světě. Není špatné jít do hlavního města země o něco málo přes polovinu velikosti Kalifornie.

Zatímco se Wembley nachází v severozápadní části Londýna, pohodlný přístup k metropolitní a jubilejní lince v metru znamená, že k hlavním atrakcím a vybavení se dostanete vlakem za pouhých 20 minut. S ohledem na to je snadné pochopit, proč se tolik studentů rozhodne zapsat na UCFB Wembley.

Žije v Manchesteru

Manchester je synonymem úspěchu v oblasti fotbalu a je domovem dvou gigantických týmů v Premier League, Manchesteru a Manchesteru United. Kromě fotbalu jsou velké rady pro rugbyovou ligu, ragby, kriket a cyklistiku. Živá hudba je také v srdci tohoto města, s mnoha slavnými místy, které jako Oasis a The Stone Roses vyznamenali představení kapely na noční bázi. Nakupování, muzea, bary a restaurace také dělají toto město jeden z nejlepších UK.

Globální studijní centra GIS

Globální studijní centra GIS se nacházejí v některých z nejzajímavějších sportovních destinací na světě. , , a

Místa

Manchester

Adresa, 1. řádek
UCFB Etihad Campus
Etihad Stadium
Etihad Campus

M11 3FF Manchester, Anglie, Spojené království

Londýn

Adresa, 1. řádek
UCFB Wembley
Wembley National Stadium
Wembley

HA9 0WS Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium