The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Nottingham: Inženýrská fakulta

TheV Nottinghamu Technická fakultaJe známý svými výzkumy světové úrovně, inspirativní výukou a rozmanitou akademickou komunitou.

Připojením se k nám v Nottinghamu budete součástí společenství studentů z více než 150 různých zemí z celého světa.

 • Třetí ve Velké Británii pro výzkumnou moc v rámci REF 2014, britský vládní výzkumný rámec excelence
 • Více než 98% inženýrského výzkumu má mezinárodní kvalitu, přičemž 85% je považováno za světového předního nebo mezinárodně vynikajícího (REF 2014)
 • UK Top 10 inženýrská fakulta: Times Higher Education World University Ranking 2017
 • Nottingham je zařazen do britského top 10 pro strojírenství a elektrotechniku ​​(QS World Rankings 2017)

Zjistíte, že fakulta je přátelské a podporující pracovní prostředí. Budete pracovat po boku kreativních a inspirujících lidí, kteří touží, aby se podělili o své zkušenosti.

Jsme odhodláni podporovat talentované lidi a rozvíjet partnerství s průmyslem, finančními institucemi a vládními agenturami, abychom vytvořili pozitivní prostředí, kde se daří objevování, stipendium, inovace, komerční vykořisťování a veřejná angažovanost. Fakulta je zapojena do stovek živých výzkumných projektů a úzce spolupracuje s průmyslem. Naše praktické zaměření a přístup vám pomohou vybavit znalostmi a dovednostmi, které potřebujete pro postgraduální výzkum nebo kariéru ve strojírenství kdekoli na světě.

Tím, že studuje v Nottinghamu budete:

 • Vyvinout špičkové tržní dovednosti
 • Byli vyučováni výjimečnými a vysoce citovanými akademickými pracovníky, často světovými lídry ve svém oboru
 • Buďte součástí globální postgraduální komunity se sítí mezinárodních kampusů ve Velké Británii, Číně a Malajsii
 • Absolvent mezinárodně uznávané a oceňované kvalifikace

Budete vyučováni akademickými pracovníky, kteří jsou vášniví v oblasti svých odborných znalostí a jsou odhodláni rozvíjet budoucí inženýry, architekty a výzkumné pracovníky nové generace. Jako postgraduální student na fakultě budete mít přístup k impozantnímu sadu zařízení a zdrojů na podporu činnosti v různých specializacích.

Mnoho z našich kurzů je akreditováno odbornými institucemi a mnohé z našich výzkumných projektů jsou multidisciplinární povahy, které sdružují širokou škálu odborníků z celé univerzity, výzkumných institucí, průmyslových partnerů a vládních útvarů a vyvíjejí nová řešení pro náročné globální problémy.

V roce 2012 jsme otevřeli Institut pro leteckou technologii (IAT), který je hostitelem inovačního doktorského programu Marie Curie zaměřeného na předkládání plánu pro leteckou dopravu zítřka. Naše Creative Energy Homes je sedm výstavba domů, která poskytuje živé zkušební stanici pro špičkové firmy, aby pracovaly s univerzitou, aby prozkoumaly integraci energeticky účinných technologií do budov.

Mezi naše silné stránky patří kompozitní materiály, výroba aditiv a 3D tisk, energie, udržitelnost a letectví. Máme jednu z největších výzkumných skupin v oblasti výkonové elektroniky a jednu z největších výzkumných skupin vyrábějících aditiva na světě.

The University of Nottingham

 • Získal zlatý rating za vynikající výuku ve Velké Británii (Excellence Framework for Teaching) 2017
 • Jedna z nejvíce cílených univerzit ve Velké Británii, která zaměstnává absolventy (číslo 1 nejvíce zaměřená univerzita (Graduate Market v roce 2014) a druhá nejvíce zaměřená univerzita (The Graduate Market v letech 2015 a 2016) - High Fliers Research)
 • Pojmenovaná univerzita roku pro absolventskou práci v časopisech a The Good Times Good University Guide 2017

Univerzitní Centrum pro výuku anglického jazyka v Nottinghamu (CELE) poskytuje kvalitní akademickou angličtinu a přípravu a podporu studijních dovedností před studiem a během studií.

Místa

Nottingham

Adresa, 1. řádek
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

NG7 2RD Nottingham, Anglie, Spojené království

Programy

MSc
Tato škola dále nabízí: