The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Úvod

Read the Official Description

University of Nottingham: Inženýrská fakulta

TheV Nottinghamu Technická fakultaJe známý svými výzkumy světové úrovně, inspirativní výukou a rozmanitou akademickou komunitou.

Připojením se k nám v Nottinghamu budete součástí společenství studentů z více než 150 různých zemí z celého světa.

 • Třetí ve Velké Británii pro výzkumnou moc v rámci REF 2014, britský vládní výzkumný rámec excelence
 • Více než 98% inženýrského výzkumu má mezinárodní kvalitu, přičemž 85% je považováno za světového předního nebo mezinárodně vynikajícího (REF 2014)
 • UK Top 10 inženýrská fakulta: Times Higher Education World University Ranking 2017
 • Nottingham je zařazen do britského top 10 pro strojírenství a elektrotechniku ​​(QS World Rankings 2017)

Zjistíte, že fakulta je přátelské a podporující pracovní prostředí. Budete pracovat po boku kreativních a inspirujících lidí, kteří touží, aby se podělili o své zkušenosti.

Jsme odhodláni podporovat talentované lidi a rozvíjet partnerství s průmyslem, finančními institucemi a vládními agenturami, abychom vytvořili pozitivní prostředí, kde se daří objevování, stipendium, inovace, komerční vykořisťování a veřejná angažovanost. Fakulta je zapojena do stovek živých výzkumných projektů a úzce spolupracuje s průmyslem. Naše praktické zaměření a přístup vám pomohou vybavit znalostmi a dovednostmi, které potřebujete pro postgraduální výzkum nebo kariéru ve strojírenství kdekoli na světě.

Tím, že studuje v Nottinghamu budete:

 • Vyvinout špičkové tržní dovednosti
 • Byli vyučováni výjimečnými a vysoce citovanými akademickými pracovníky, často světovými lídry ve svém oboru
 • Buďte součástí globální postgraduální komunity se sítí mezinárodních kampusů ve Velké Británii, Číně a Malajsii
 • Absolvent mezinárodně uznávané a oceňované kvalifikace

Budete vyučováni akademickými pracovníky, kteří jsou vášniví v oblasti svých odborných znalostí a jsou odhodláni rozvíjet budoucí inženýry, architekty a výzkumné pracovníky nové generace. Jako postgraduální student na fakultě budete mít přístup k impozantnímu sadu zařízení a zdrojů na podporu činnosti v různých specializacích.

Mnoho z našich kurzů je akreditováno odbornými institucemi a mnohé z našich výzkumných projektů jsou multidisciplinární povahy, které sdružují širokou škálu odborníků z celé univerzity, výzkumných institucí, průmyslových partnerů a vládních útvarů a vyvíjejí nová řešení pro náročné globální problémy.

V roce 2012 jsme otevřeli Institut pro leteckou technologii (IAT), který je hostitelem inovačního doktorského programu Marie Curie zaměřeného na předkládání plánu pro leteckou dopravu zítřka. Naše Creative Energy Homes je sedm výstavba domů, která poskytuje živé zkušební stanici pro špičkové firmy, aby pracovaly s univerzitou, aby prozkoumaly integraci energeticky účinných technologií do budov.

Mezi naše silné stránky patří kompozitní materiály, výroba aditiv a 3D tisk, energie, udržitelnost a letectví. Máme jednu z největších výzkumných skupin v oblasti výkonové elektroniky a jednu z největších výzkumných skupin vyrábějících aditiva na světě.

The University of Nottingham

 • Získal zlatý rating za vynikající výuku ve Velké Británii (Excellence Framework for Teaching) 2017
 • Jedna z nejvíce cílených univerzit ve Velké Británii, která zaměstnává absolventy (číslo 1 nejvíce zaměřená univerzita (Graduate Market v roce 2014) a druhá nejvíce zaměřená univerzita (The Graduate Market v letech 2015 a 2016) - High Fliers Research)
 • Pojmenovaná univerzita roku pro absolventskou práci v časopisech a The Good Times Good University Guide 2017

Univerzitní Centrum pro výuku anglického jazyka v Nottinghamu (CELE) poskytuje kvalitní akademickou angličtinu a přípravu a podporu studijních dovedností před studiem a během studií.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět Postgraduate Certificates » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Kurzy » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Elektronických Komunikací MSC A Výpočetní Technika

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Kurz poskytuje nezbytnou odbornou kvalifikaci inženýr pracující na systémech v různých různých průmyslových odvětvích. [+]

Tento 12 měsíců MSc poskytuje pokročilé školení v oblasti elektroniky, komunikací a výpočetní techniky.

Cílem kurzu je poskytnout vám komplexní pokrytí dovedností nezbytných inženýr pracující v přístrojové techniky, elektronických systémů, bezdrátové připojení a pevné telekomunikace, počítačový hardware a software aspekty počítačové techniky.

Program poskytuje vynikající základ pro inženýry, kteří chtějí aktualizovat své znalosti, studenty, kteří chtějí jít na dělat výzkum, nebo pro první stupeň studenty, kteří chtějí zlepšit jejich odbornou přípravu.

Tento kurz se rovněž vyučuje na univerzitním kampusu Malajsie. Zjistěte více o univerzitním kampusu v univerzitě nebo navštivte virtuální prohlídku... [-]


MSc Advanced Materials

Campus forma Denní studium 1 týden September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

Modul 10 kreditů představuje zhruba 100 hodin studia, učení a hodnocení studentů.

Příspěvek každého jádra modulu do výsledků učení může být viděn v přidružené osnov mapě, kde je každý modul byla podrobně prozkoumána pokud jde o jeho přínos k výsledkům učení.

[-]

MSc Aerospace Technologies

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento multidisciplinární kurz doplňuje výzkumné silné stránky Ústavu pro letecké techniky. [+]

[-]

MSc Bioengineering

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

*

Další požadavky: Žadatelé s maturitou pro strojírenské nebo fyzikální vědy nebo BSc biotechnologie mohou žádat. IELTS: 6,0 (ne méně než 5,5 v libovolném elementu) [-]

MSc Bioengineering: Biomaterials and Biomechanics

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

zkoušení drsnosti povrchu a vlivu povrchové chemie na osteoblastové odpovědi in vitro účinek mechanické stimulace vyvolané rostlinných účinných kmenových buněk [-]

MSc Chemical Engineering

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

Kariérní vyhlídky a zaměstnatelnosti [-]

Msc Dopravní Infrastruktura Inženýrství: Udržitelné Dálnice / Udržitelné železnice

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz má dvě odlišné cesty; Udržitelné dálnice a udržitelné železnice. [+]

Tento kurz má dvě odlišné cesty; Udržitelné dálnice a udržitelné železnice.

Dálniční inženýrství se zabývá plánováním, konstrukcí, stavbou, údržbou a provozováním dálnic, včetně silnic na dálnicích, cyklistických a pěších, a jejich efektivním řízením. To vše musí být dosaženo co nejotravněji. Železniční inženýrství se zabývá plánováním, konstrukcí, výstavbou, údržbou a provozováním železnic, rozšířením o systémy rychlého tranzitu (tramvaje) a jejich efektivním řízením. To vše musí být dosaženo udržitelným způsobem, jak je to možné. [-]

MSc Elektrické A Elektronické Inženýrství A Podnikání

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

To samozřejmě ve spolupráci s Business School, se zaměřuje na zavádění nových technologií. [+]

Tento 12 měsíců kurz vám dává možnost získat dovednosti potřebné k vývoji a uvádění nových technologií v elektrických a elektronických inženýrství.

Tento kurz spojuje silné stránky a zdroje obou katedry elektrotechniky a elektroniky a Nottingham University Business School.

Jak budete mít neocenitelnou možnost vyzkoušet kroky potřebné k komercializovat technické nápad, tento program poskytuje vynikající základ pro ty inženýry, kteří chtějí uplatnit jejich nápady nebo absolventy, kteří chtějí prozkoumat vzrušující svět komercializace.

Klíčová fakta Inženýrská fakulta je ve Spojeném království zařazena na 3. místo pro výzkumnou moc podle REF 2014, britského vládního rámce excelence v oblasti výzkumu. Více než 98% inženýrského výzkumu se řadí mezi mezinárodní kvality, přičemž 85% je klasifikováno jako světový špičkový nebo mezinárodně vynikající. Nottingham University Business School je vedoucím centrem vzdělávacího managementu a jeho posláním je být špičkovou mezinárodní obchodní škole, která je vynikající jak v oblasti výuky, tak i výzkumu. Detail předmětu ... [-]

Msc Elektrotechnika

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz nabízí řadu různých modulů. Témata zahrnují elektrické stroje, výkonovou elektroniku a elektrické aplikace. [+]

Tento MSc v elektrotechnice poskytuje prostor pro studium řady témat z oblasti elektrotechniky. Mezi ně patří elektrické sítě, elektrické stroje, pohony a řízení motoru, přeměna energie, výkonové elektronické měniče a jejich návrh a moderní metody řízení.

K dispozici jsou také více aplikací zaměřených modulů, které zahrnují témata jako napájecí systémy pro dopravu a obnovitelnou energii.

Naším cílem je pomoci vám rozvíjet důvěru, abyste mohli pracovat jako profesionálové, spokojeni s konvencemi oboru a jste připraveni řešit jakoukoli oblast výzkumu v oblasti elektrotechniky.

Pokud máte zájem o dvouletý program elektrotechniky, možná budete chtít zvážit MSc pro udržitelný přenos a elektrickou energii (Erasmus Mundus).... [-]


MSc Elektrotechnika A Výkonová Elektronika

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz je široký MSc s velkým rozsahem možností od elektrické energie až po mikroelektroniku. [+]

Elektronické a elektronické inženýrství umožňuje studovat celou řadu témat včetně elektronického návrhu, komunikace, softwarového inženýrství, výroby a distribuce elektrické energie, elektrických strojů a systémů pro obnovitelné zdroje energie.

Kurz poskytuje široce založenou chápání umění elektrotechniky a elektroniky a hloubkové studie témat týkajících se moderní technologie pro elektrotechniku ​​a elektroniku.

Naším cílem je pomáhat vám rozvíjet důvěru, abyste mohli pracovat jako profesionálové, spokojeni s konvencemi oboru a jste připraveni řešit jakoukoli oblast výzkumu elektrického a elektronického inženýrství.... [-]


MSc Elektrotechniky Pro Udržitelné A Obnovitelné Zdroje Energie

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz kombinuje principy a vývoj udržitelné a obnovitelné energie s elektrotechnikou. [+]

MSc Elektrotechnika pro udržitelnou a obnovitelnou energii je navržena tak, aby poskytovala výuku v principu udržitelné energie a obnovitelných technologií. Tyto principy jsou vyučovány vedle studia elektrotechniky, včetně výkonové elektroniky, elektrických strojů a energetických systémů.

Tento 12 měsíční kurz vám poskytne pokročilé pokrytí odborných inženýrských dovedností požadovaných inženýrem pracujícím v oblasti elektrotechniky pro obnovitelné a udržitelné energetické systémy.

Naším cílem je pomoci vám rozvíjet důvěru, abyste mohli pracovat jako profesionál, v pohodě s konvencemi disciplíny.

Klíčová fakta Univerzita v Nottinghamu byla uznána za poskytnutí zlatého standardu v rámci Teaching Excellence Framework (TEF), jehož cílem je rozpoznat a ocenit vynikající učení a výuku. Tento kurz je akreditován IET (Instituce inženýrství a technologie), aby splnil další požadavky na výuku Chartered Engineer. ... [-]

MSc Energie Z Obnovitelných Zdrojů A Architektura

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz je zaměřen na integraci energie z obnovitelných zdrojů a udržitelných technologií pro zvýšení komfortu a klimatu. [+]

MSc Obnovitelné energie a architektura je multidisciplinární kurz pro celosvětovou integraci obnovitelné energie a udržitelné energie a stavebních technologií do územního plánu a stavební formy, textilie a služby se zaměřením na klima a lidský komfort pomocí architektonických a inženýrských technik a silné počítačové a laboratorní simulace.

Tento mezinárodní kurz je pečlivě strukturován tak, aby vyhovoval zájmům a dovednostem těch, kteří souvisejí s konstrukcí budov, technologií a budováním energie a environmentálního výkonu. Je otevřen pro žadatele z různých oborů, včetně architektury, inženýrství (mechanické, občanské / stavební, elektrotechnické a stavební inženýrství) a městského plánování.... [-]


MSc Energy Process Systems Engineering

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

Další možnosti z celé střední školy Energy Graduate School (MEGS) mohou být vybrány v závislosti na časovém rozvrhu a metodách doručování.

[-]

MSc Environmentálního Managementu A Pozorování Země

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz těží z odborných znalostí zaměstnanců v Nottinghamu Geospatial ústavu. [+]

Tento 12 měsíců Předmět je určen na Katedře pozemního stavitelství, ale těží z poznatků výzkumu a odbornosti pracovníků v Nottingham Geospatial institut (NGI).

Zaměřuje se na geografie a absolventy vědy, průmyslové praktiky, vojenský a vládní personál.

Klíčová fakta Institut, dříve známý jako Institut inženýrského geodézie a vesmírné geodézie (IESSG), působí již téměř 40 let a pokrývá významný pokrok v systémech získávání obrazu pozemní, letecké a vesmírné, inerciální navigační systémy a vývoj družicových systémů jako jsou Transit, GPS a GLONASS, EGNOS a Galileo. Ústav má výborné zázemí pro výuku a výzkum, s lektory čerpaných ze skupiny vysoce respektovaných akademiků a externích odborníků. Úzce spolupracujeme s partnery z průmyslu a vládních agentur, a to poskytuje vynikající možnosti pro naši absolventi najít zaměstnání s organizacemi vysokým profilem. ... [-]

MSc Human Factors and Ergonomics

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

*Absolventský trh 2013-2017, výzkum vysokých letců

[-]

MSc Interakce člověka S Počítačem

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz poskytuje teoretickou průpravu, praktické znalosti a praktické zkušenosti potřebné k formování výpočetních systémů pro 21. století. [+]

Jako computing se stává stále všudypřítomná a zasahuje do každodenního života, akademické sféry a průmyslu uznávají, že rozvoj úspěšné systémy stále více spoléhá na naší schopnosti umístit lidi do centra digitální revoluce.

Interakce člověka s počítačem (HCI) je výrazný obor počítačové vědy věnována pochopení vztahu mezi lidmi a počítači, a umožnit systémy návrhářům a softwarových inženýrů vyvíjet počítačové aplikace, které lépe reagovat na potřeby zákazníků, klientů a koncových uživatelů , Příbuzné termíny zahrnují lidské-střed design, interaktivní konstrukčních systémů, uživatelské zkušenosti stránek, design uživatelského rozhraní a použitelnosti inženýrství.... [-]


MSc Inženýrství Geodézie S Geografické Informační Vědy

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

To samozřejmě přináší vysoce kvalitní mapování a umístění a geoprostorové analýzy informací a řízení dohromady. [+]

Použití geoprostorových informací se stává společné místo v každodenním životě prostřednictvím družicových navigačních systémů a geografických informačních systémů. Kromě široké veřejnosti aplikací jsou potřeby a požadavky na odbornou veřejností často prováděným prostřednictvím inženýrství a environmentálních věd.

Jádro těchto zájmů jsou vědy prostorové měření, sběru informací a řízení. Tento kurz navazuje na velmi úspěšný MSc inženýrství zeměměřictví a geodézie a MSc Geografického informačního Science (GIS), aby disciplíny vysoce kvalitní mapování a určování polohy a geoprostorové analýzy informací a řízení dohromady.... [-]


Msc Inženýrství životního Prostředí

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz je zaměřen na hodnocení životního prostředí, řízení zdrojů, návrh konstrukčního řešení a technologie. [+]

MSc Inženýrství životního prostředí Kurz poskytuje velmi zaměstnatelní absolventy, kteří budou působit jako vedoucí a manažeři sloužících potřebám environmentální průmysly procesu. Program se zabývá ekologickými problémy, jako jsou toxických odpadů, znečištění ovzduší, nakládání s odpady, energetické účinnosti, kontaminované půdy a vody a vybavuje absolventy s vysokou mírou kompetencí v procesu projektování, hodnocení životního prostředí, řízení zdrojů a technologických inovací.

Kurz nabízí studentům se získal bakalářský, BSC nebo neakreditovaných technických stupňů dovednosti potřebné, aby byly způsobilé pro status Chartered Engineer.... [-]


MSc Konverze A Hospodaření S Energií

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz je zaměřen na přeměnu energie procesů a praktických dovedností v problematice související s řízením. [+]

MSc přeměna energie a řízení je navržen tak, aby vám s vysokou úrovní techniky a odborných znalostí v oblasti přeměny energie procesech, v kombinaci s praktickými schopnostmi v problematice související s řízením.

Advanced studie výzkumných metod inženýrsko-související poskytuje neocenitelné zkušenosti buď k dalšímu akademického studia či výzkumu a vývoje založeného na potřebách průmyslu.

Klíčová fakta v rámci své působnosti, katedrou architektury a zastavěného prostředí si klade za cíl rozvíjet své odborné dovednosti a ekologicky uvědomělé postoj potřebné v dnešním rychle se měnícím světě. Oddělení má silné konkrétní spolupráce s institucemi v zahraničí. Kurz je plně akreditován Chartered Institute of Building Services Engineers (CIBSE) a Engineering Council UK (ECUK). ... [-]

MSc Mechanical Engineering

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

Biomechanika

Core moduly

Individuální postgraduální projekt Pokročilý inženýrský výzkum [-]

Msc Moderní Telekomunikace

Campus forma Denní studium 18 měsíců January 2018 Spojené království Nottingham

Umístěný ve Vratislavi v Polsku a Nottinghamu, tento kurz poskytuje pokročilý výcvik v oblasti telekomunikačních technologií. [+]

MSC Modern Telecommunications je společný kurz mezi jednotlivými odděleními elektrotechniky a elektroniky na University of Nottingham ve Velké Británii a elektroniky na Wroclaw University of Technology, Polsko.

Klíčová fakta Předmět vám poskytne technické znalosti a dovednosti, které vám zajistí přední kariéru v oblasti komunikace, elektroniky nebo fotonického inženýrství a počítačového inženýrství. Univerzita v Nottinghamu byla uznána za poskytnutí zlatého standardu v rámci Teaching Excellence Framework (TEF), jehož cílem je rozpoznat a ocenit vynikající učení a výuku. Detail předmětu

Kurz je rozdělen do tří semestrů, která začne v lednu ve Vratislavi a přenos do Nottinghamu pro druhé pololetí v září. U třetího semestru budete převádět zpět do Vratislavi, aby provedla svůj výzkumný projekt.... [-]


MSc Pozemní Stavitelství

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz poskytuje odborné technické znalosti a dovednosti studentům, kteří se chtějí specializovat na konstrukční inženýrství. [+]

Tento postgraduální program vám umožní rozvíjet detailní teoretické poznání konstrukčního inženýrství a jak ho aplikovat na praktické konstrukční situace. Mezi ně patří odezva konstrukcí na extrémní zatížení, jako jsou větry a zemětřesení.

Kurz integruje teorii, aplikaci a design. Teorie bude představena společně s jeho aplikací v pokročilém softwarovém a počítačovém modelování, v konstrukčním inženýrství a BIM, takže můžete vidět, jak se to týká problémů reálného světa.

Konstrukční návrh je základním prvkem kurzu, který vám umožní rozšířit znalosti z ocelových a betonových konstrukcí. Vysoké budovy a mosty poskytují další možnosti pro integraci pokročilé analýzy s designem v praktickém kontextu.... [-]


Msc Přídavné Výroby A 3D Tisk

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz poskytuje odborné školení v oblasti technologií, lidských faktorů a řízení, které jsou relevantní pro výrobu aditiv. [+]

Tento postgraduální kurz v oblasti výroby aditiva a 3D tisku vám může poskytnout pokročilé dovednosti a znalosti, které potřebujete, abyste se stali průmyslovými profesionály nebo výzkumníky v této vzrušující a rozšiřující oblasti.

Budete mít prospěch z průmyslových vazeb v Nottinghamu a předností výzkumu ve vyspělé výrobě, jako jsou ty, které jsou zavedeny v Institutu pro pokročilou výrobu (IfAM).

Budete mít přístup k aditivním výrobním laboratořím a zařízením v nové budově Advanced Manufacturing Building stejně jako v laboratořích Coates Building L2. Akademický dozor bude k dispozici na Jubilejním kampusu i na Fakultě strojního inženýrství v areálu University Park.... [-]


MSc Stavební Inženýrství

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz poskytuje komplexní program inženýrského studia v celé řadě oborů. [+]

Problémy inženýrské vyžadují použití analytických, rozhodování a kritické myšlení, bude tento kurz poskytne studentům technické znalosti a zkušenosti potřebné pro rozvoj těchto dovedností.

Tento kurz je také vyučován na University of Nottingham's Malaysia Campus.

Oddělení má rozsáhlé spojení s průmyslovými sponzory a dalšími organizacemi, místní, národní i mezinárodní úrovni. Náš výzkum je podporován inženýrství a fyzikální vědy rady pro výzkum (EPSRC), britský výrobní a obchodní společnosti, UK státní správa, charitativních organizací a Evropské unie. Obsah předmětu

Kromě toho budete moci vybrat z řady volitelných modulů pro vytvoření obecnější průběh výuky pro udělení MSc stavební či rozšířit svůj titul s konkrétním tématem.... [-]


MSc Sustainable Energy Engineering

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam.

[-]

Msc Technologie Zpracování Potravin

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz je navržen tak, aby vás vybavil dovednostmi, znalostmi a schopností stát se profesionálním inženýrem potravinářského procesu. [+]

Tento magisterský studijní program v technologii potravinářského průmyslu vám poskytne teoretické a praktické znalosti potřebné v potravinářském průmyslu, které v kombinaci s příslušnými průmyslovými školeními a zkušenostmi vám pomohou na cestě k tomu, abyste se stal autorizovaným inženýrem.

Vaše školení vám poskytne detailní porozumění teorii, metodám a praxi v oblasti inženýrství potravinářského průmyslu a bude zajišťováno týmem specialistů, včetně lektorů z potravinářského průmyslu nebo zkušeností z potravinářského průmyslu.

Klíčová fakta Vaše učení bude informováno lektory z potravinářského průmyslu nebo zkušenosti z potravinářského průmyslu. Tento kurz poskytuje odbornou přípravu, informovanou průmyslem a silnou stránkou výzkumu fakulty, při zpracování vlastností potravinářských materiálů, od farmy až po vidličku. University of Nottingham má silnou pověst výzkumu v oblasti potravinářství. Naše škola Biosciences je zařazena ne. 1 výzkumné prostředí ve Velké Británii pro zemědělství, veterinární a potravinářskou vědu (Rámec excelence pro výzkum v roce 2014). ... [-]

MSc Udržitelná Energetika A Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento kurz vám může poskytnout s pokročilými dovednostmi v oblasti obnovitelné energie, energetické účinnosti a podnikání. [+]

MSc Udržitelná energie a podnikání nabízí oddělení architektury a zastavěného prostředí ve spolupráci s Nottingham University Business School. Tento kurz poskytuje studentům pokročilé dovednosti v oblasti obnovitelných zdrojů energie, energetické účinnosti a podnikání.

Předmět je určen studentům se zaměřením na strojírenství (např. Strojírenství, chemické inženýrství, energetika atd.) Nebo věda (fyzika, chemie, věda o životním prostředí) nebo ekonomika.

Kurz je vhodný také pro uchazeče se zaměřením na architekturu, geografii, podnikání, management nebo jiné podobné předměty s důkazem jejich základní matematické dovednosti a jejich základních znalostí nebo zkušeností v oblasti energie.... [-]


MSc Udržitelné Dopravy A Elektrické Napájecí Systémy (Erasmus Mundus)

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Španělsko Oviedo

[+]

Tento dvouletý magisterský kurz Erasmus Mundus byl vyvinut čtyřmi předními evropskými univerzitami ve spolupráci se 16 významnými mezinárodními společnostmi / organizacemi, aby reagoval na klíčové výzvy, kterým čelí energetický sektor:

[-]

MSc Udržitelné Stavební Technologie (spolupráce)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz zabývá tím, jak lze z obnovitelných a udržitelných energetických technologií vytvořit ekologicky šetrné budovy. [+]

Institut udržitelných energetických technologií (ISET) v současné době nabízí tento kurz MSc ve spolupráci s následujícími osmi univerzitami:

Harbinský technologický institut Univerzita Xian Jiaotong Donghua univerzita Xian univerzita architektury a technologie Univerzita architektury Shandong Jihovýchodní univerzita Kyung Hee University, Korea Centrum fyzického prostředí Chartúmu (PECK)

Technologie MSc Udržitelné budovy je speciálně přizpůsoben k absolventů v technickém vybavení objektů, architektonické inženýrství životního prostředí, architektury a dalších souvisejících oborů.

Silný důraz je zaměřen na úspěšné integraci obnovitelných a udržitelných energetických technologií do budov, což vyžaduje pochopení obou designu a technologie, a tudíž úzké spolupráce architektury a inženýrství.... [-]


MSc Udržitelné Technologie Budovy

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz zabývá tím, jak lze z obnovitelných a udržitelných energetických technologií vytvořit ekologicky šetrné budovy. [+]

Technologie MSc Udržitelné budovy je speciálně přizpůsoben k absolventů v technickém vybavení objektů, architektonické inženýrství životního prostředí, architektury a dalších souvisejících oborů.

Kurz je pečlivě strukturován k uspokojení zájmů a dovedností těch, kteří jsou vztaženy k projektování staveb a technologií a budování energetické a environmentální výkonnosti.

Silný důraz je zaměřen na úspěšné integraci obnovitelných a udržitelných energetických technologií do budov, což vyžaduje pochopení obou designu a technologie, a tudíž úzké spolupráce architektury a inženýrství.

Klíčová fakta Jako součást své kompetence je oddělení architektury a zastavěného prostředí zaměřeno na rozvoj vašich odborných dovedností a ekologicky odpovědného postoje, které jsou nezbytné v dnešním rychle se měnícím světě. Oddělení má silné partnerské vazby se zámořskými institucemi. Tento kurz je akreditován Chartered Institute of Building Services Engineers. Detail předmětu ... [-]

MSc Výkonová Elektronika A Pohony

Campus forma Denní studium 1 týden September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz poskytuje specializovanou vzdělání v oboru výkonové elektroniky a pohonů techniky a běžnou praxí. [+]

Tento výcvikový program byl vyvinut tak, aby poskytoval aktuální a dynamický kurz výkonové elektroniky a pohonů a jejich aplikací.

Řídicí a přeměna elektrické energie za použití polovodičové techniky jsou dnes běžné v domácím i průmyslovém prostředí. Nedávné odhady naznačují, že více než 40% veškeré elektrické energie generované projde křemíkem před dosažením svého konečného cíle.

Znalost a pochopení rozmanitých oborech zahrnutými výkonovou elektroniku - zařízení, měniči, teorii řízení a motorovým pohonem systémů - je proto nezbytné, aby všechny energetiků.

Tento kurz má za cíl poskytnout specializované vzdělávání v oblasti výkonové elektroniky a pohonů technik, které pokrývají klíčové základní principy spolu s moderními aplikacemi a běžné praxe.... [-]


Magistr

MRes Electrical and Electronic Engineering

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

výuka informovaná aktivními špičkovými výzkumníky v oboru přístup k mnoha online zdrojům flexibilita v obsahu kurzu

Vybavení

Naše zařízení jsou vynikající a zahrnují příčnou elektromagnetickou buňku Gigahertz, RF anechoic komůrku, laboratoř pro vyhodnocování optických materiálů, RF laboratoř, fotoluminiscenční laboratoř, optiky a ultrazvukové laboratoře zahrnující více optických lavic, polovodičových čistých místností, , 270 kVA proměnné kmitočty střídavého kmitočtu, testování dynamometru na 800 kW a 120 000 ot / min a environmentální zkoušky včetně teploty, nadmořské výšky, vlhkosti a vibrací.

Podpora pro výzkum... [-]


Pochod Konstrukce

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

12 měsíční března design Kurz je zaměřen na vývoj a aplikaci odborného architektonického znalostí a moderního designu a technik a technologií. [+]

12 měsíční března design Kurz je zaměřen na vývoj a aplikaci odborného architektonického znalostí a moderního designu a technik a technologií.

Tento kurz byl původně založen v reakci na zvyšující se konkurence v profesionálním pořízení budov a rostoucí poptávky po odborných znalostí a dovedností v honbě za architektonické dokonalosti. To nabízí možnost soustředit se na architektonické nebo urbanistiky, humanitní obory, environmentální design a technologie na vysoké úrovni propracovanosti bez nutnosti pracovat v rámci jediného specializovaného prostoru.

Během tohoto kurzu se budete muset strávit nějaký čas na zkoumání a inovace studio založené na celé řadě možností, pracují po boku architektů, městských projektantů a technologů v designérských studií, seminářů a přednášek.... [-]


Pochodovat Digitální Architekturu A Tektoniku

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz se zaměřuje na roli a aplikaci materiálů a technologií při tvorbě současné architektury. [+]

Tato 12měrová digitální architektura a tektonika se zaměřuje na roli a aplikaci digitálních technologií a pokročilých materiálů a konstrukčních metod při vytváření současné architektury.

Cílem kurzu je zajistit, aby nejvhodnější technologie byly začleněny do komplexního designového myšlení. Jako takový poskytuje přehled o současném technologickém vývoji v oblasti morfologie struktur, výkonově orientovaného designu, digitálního modelování, technologií rychlého prototypování, pokročilých materiálů a konstrukčních metod.

Inovativním rysem tohoto kurzu je jeho výzkumná a společná povaha, kde spolupracující disciplíny spolupracují v designovém studiu.... [-]


Pochod Udržitelný Urbanismus

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz je zaměřen na konstrukci městských oblastí a měst, který kombinuje inovativní design s nejnovějším výzkumu. [+]

12 měsíční března Udržitelné Urban Design Kurz je zaměřen na konstrukci městských oblastí a měst a je to program výzkumu a projekt na bázi. Cílem kurzu je zvýšit kvalitu našich měst přinášením inovačního designu do nového vztahu s nejnovějším teoretickým výzkumem s ohledem na strukturu městské formy a vytváření městských míst, aby bylo možné reagovat na velké příležitosti a výzvy.

Program vychází z odborné praxe a praxe akademických pracovníků v rámci odboru. Patří sem autoři mezinárodně uznávaných knih a časopisů o urbanistickém designu a souvisejících oblastech spolu se zkušenostmi z mezinárodních praxí, které informují výuku o programu.... [-]


Pochod životního Prostředí

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz se zaměřuje na to, že environmentální aspekty jsou v popředí architektonického návrhu. [+]

Cílem tohoto kurzu je vybavit projektanty potřebnými dovednostmi, aby integrovali zásady návrhu životního prostředí již od počátečního stádiu procesu navrhování, což jim umožňuje poskytovat skutečně udržitelné budovy.

Dvanáctiměsíční kurz v architektuře a environmentálním designu je designový magisterský titul, který byl navržen tak, aby poskytoval pokročilé školení v integrovaném environmentálním designu a udržitelnosti v architektuře. Je určen především pro odborníky z oblasti architektury a stavebnictví, kteří chtějí rozšířit znalosti v oblasti udržitelného návrhu budov a uplatňování principů ekologického návrhu a praxe v architektonických projektech.... [-]


Contact
Adresa destinace
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

Nottingham, Anglie, NG7 2RD GB