The Italian Chamber of Commerce and Industry for the UK

Úvod

Read the Official Description

Italská obchodní komora a průmyslu pro Spojené království je jednou z nejstarších senátů zámoří a dnes má přes 400 členů. Společnost byla založena v roce 1886 se ICCIUK zaměřuje na podporu a rozvíjet obchodní vztahy mezi Itálií a Spojeným královstvím. Díky četným spolupráce s italskými a britskými institucemi, jsme často organizujeme odvětví orientované na události, jako jsou semináře, příchozí misí, kurzů, seminářů, jakož i italské pavilonů na hlavních veletrzích ve Velké Británii. Dále pomáháme italské společnosti vstoupí na trh ve Velké Británii, od rané fázi zakládání jejich podnikání, a to prostřednictvím k hledání vhodných obchodních partnerů, a pořádání nejrůznějších propagačních akcí pro ně, jako jsou společenské akce, publikace o komoře vlastní internetové stránky, a korespondence.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Pohostinství A Hotelového Managementu

Campus forma Denní studium 4 - 7 měsíců March 2018 Spojené království Londýn

Italská obchodní komora pro Spojené království s potěšením uvádí 20. ročník dnes tvrdil mistr v pohostinství a hotelový management. Kritickým faktorem v hotelovém průmyslu / výplňového je reprezentován lidských zdrojů ... [+]

Italská obchodní komora ve Spojeném království je potěšením oznamuje, že výzvu k předkládání přihlášek do 20. ročníku Master v pohostinství a hotelnictví, která se konala v Londýně.

CÍLE

Master je navržen tak, aby ambiciózní mladé talenty, kteří chtějí profesně růst v této oblasti a kteří aspirují na provozovat hotel v budoucnu. Kurz je vyznačen na praxi: studenti navštěvovat intenzivní kurz Čtyřtýdenní, výhradně v angličtině, následuje stáž tří / šest měsíců v prestižním londýnském hotelu.

 

 

Kritickým faktorem v hotelovém průmyslu / výplňového je reprezentován lidských zdrojů. Ve skutečnosti, i přes mnohé paventino o zaměstnanosti krizi v odvětví, realita "ukazuje, že krize existuje pouze v případě čísel nekvalifikovaných. Trh je "namísto vždy hledá pro zaměstnance na novou éru pohostinnosti, aby soutěžit s větší konkurencí, která nyní charakterizuje ji.... [-]


Master in Events Management

Campus forma Denní studium 650 hodin May 2018 Spojené království Londýn

[+]

Cílem Master je vyškolit ambiciózní talentované mladé lidi, aby mohli spravovat , , , , , , , [-]

Contact

Italian Chamber Of Commerce For Uk

Adresa, 1. řádek Princes Street 1
W1B 2AY United Kingdom
Website http://www.italchamind.eu/EN/
Telefonní číslo +44 20 7495 8191