The Italian Chamber of Commerce and Industry for the UK

Úvod

Read the Official Description

ICCIUK je jedním z nejstarších italských obchodních komor v zahraničí a dnes má více než 450 členů. Byla založena v roce 1886, ICCIUK si klade za cíl podporovat a rozvíjet obchodní vztahy mezi Itálií a ve Spojeném království. Díky četným partnerství s italskými a britskými institucemi, pořádáme propagační akce, školení a informace, včetně workshopů, obchodních misí, kurzy, semináře, vytváření sítí událost a italské pavilony na významných veletrzích ve Velké Británii. Kromě toho jsme pomoci italské společnosti mají zájem o vstup na trh Spojeného království a podporuje je v počáteční start-up fáze podnikání a při hledání vhodných partnerů. ICCIUK pak nabízí širokou škálu služeb na míru: od analýzy trhu až k reklamě. ICCIUK konečně spravuje několik publikací a školení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Pohostinství A Hotelový Management

Campus forma Denní studium 4 - 7 měsíců March 2018 Spojené království Londýn

Italská obchodní komora je potěšením představit 19. vydání Master v pohostinství a hotelový management. Mistr v pohostinství a hotelový management si klade za cíl naučit studenty různé dovednosti, jako jsou profesionální ... [+]

Italská obchodní komora pro Spojené království s potěšením oznamuje otevření procesu žádosti na 19. ročníku Master v pohostinství a hotelový management. se konala v centrálním Londýně.

 

Mistr v pohostinství a hotelový management je ideální pro mladé talentované jednotlivce, kteří chtějí profesně růst v tomto odvětví a jeden den spravovat své vlastní hotel.

 

Master je odborný kurz se zaměřením na praxi. Naši studenti navštěvují čtyři týdny intenzivních přednášek (třídy jsou všechny v angličtině), následuje měsíc umístěním tří až šesti v prestižním hotelu v Londýně.

 

 ... [-]


Master in Events Management

Campus forma Denní studium 650 hodin May 2017 Spojené království Londýn

[+]

Cílem Master je vyškolit ambiciózní talentované mladé lidi, aby mohli spravovat , , , , , , , [-]

Contact

Italian Chamber Of Commerce For Uk

Adresa, 1. řádek Princes Street 1
W1B 2AY United Kingdom
Website http://www.italchamind.eu/EN/
Telefonní číslo +44 20 7495 8191