TASMAC London School of Business

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena Royal chartou v roce 1893, University of Wales, je míra, veřejný zadavatel pro většinu studentů vysokých škol ve Walesu, stejně jako pro mnoho na jiných vysokých škol ve Spojeném království av zámoří.

Univerzita je míra, zadavatel nejen pro tyto akreditované a přidružených institucí, ale také více než 100 dalších vysokých škol jak ve Spojeném království av zámoří, se kterým to také leží v links.Annually, zadává kolem 15.000 počátečních stupňů a více než 4000 vyšších stupňů, což je druhý největší míra-udělovat tělo ve Spojeném království. Počet studentů z celého světa, sleduje University of Wales stupňů je více než 80.000, a jejich studie pokrývají téměř celé spektrum témat.

Navíc, univerzita poskytuje služby v oblasti vysokoškolského vzdělávání ve Walesu, jako studijní a konferenční centrum Gregynog a University of Wales Press, a provozuje vysoce respektované výzkumné centrum pro pokročilé velštině a keltských studií.

Univerzita je hlavní národní instituce ve Walesu. I když je samozřejmě snaží pomáhat plnit vzdělávací a ekonomické potřeby Walesu a podporovat její jazykové, kulturní a národní dědictví, univerzita se také zavázala k jeho mezinárodní roli, a k posílení jeho postavení v celém Spojeném království av zámoří ,

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: