Přečtěte si oficiální popis

Univerzita světové třídy

Univerzita Swansea je výzkumná univerzita, která od roku 1920 dělá rozdíl. Univerzitní komunita se rozvíjí v průzkumu a objevu a nabízí správnou rovnováhu vynikajícího výuky a výzkumu, která je spojena se záviděníhodnou kvalitou života.

Univerzita se těšila období obrovského růstu a my jsme dosáhli naše ambice stát se třiceti výzkumnými univerzitami, které stoupaly do šestnáctého šestého čtvrtletí v oblasti výzkumu excelence v roce 2014 ve Velké Británii od 52. let v roce 2008.

Navíc je v plném proudu ambiciózní rozvojový program Campus - jeden z největších projektů znalostní ekonomiky ve Velké Británii a v rámci pěti nejlepších v Evropě.

Jedná se o vytvoření Bay Campusu, zbrusu nového vývoje ve výši 450 milionů liber na východním příjezdu do města, spolu s transformací našeho stávajícího Campusu Singleton Park.

Swansea je multikulturní dual-campus komunita poskytuje globální perspektivu a příležitosti k získání dovedností, které vydrží celý život.

V souladu s vizí svých zakladatelů v roce 1920 bude Univerzita Swansea:

 • Zajistit prostředí excelenci ve výzkumu, s výzkumem, který je předním světovým globálně spolupráce a mezinárodně uznávanou;
 • Dodávat vynikající studentské praxe, přičemž výzkum-vedl a praxe řízené učení té nejvyšší kvality, který produkuje absolventy globální vzdělané a vybavené pro význačný osobní a profesní úspěch;
 • Použijte svůj výzkumný sílu, spolupráce s průmyslem a globálním dosahem, řídit hospodářský růst, posílit prosperitu, obohacují komunity a kulturního života Walesu a přispívají k zdraví, volný čas a pohodu jejích občanů.

Beacon pro průkopnické spolupráce

V rámci rámce excelence v oblasti výzkumu z roku 2014 získala univerzita Swansea ambici stát se nejvýznamnějším 30 výzkumným ústavem ve Velké Británii.

Naše hodnocení REF 26. se stalo "největším skokem mezi výzkumnými institucemi", uvádí Times Higher Education. Nyní, když se univerzita blíží sté výročí roku 2020, máme nové cíle. Jsou:

 • Během roku 2018 se stanete nejvyšším 30 nejvyšším univerzitním městem ve Velké Británii
 • Pokračujte v našich ambiciózních plánech rozvoje
 • Rozšiřte náš globální dosah; a
 • Přibližujte se k tomu, abyste se stali jednou z 200 nejlepších světových univerzit.

V REF 2014 byla kvalita výzkumu společnosti Swansea srovnána s šesti školami skupiny Russell Group. Také jsme byli zařazeni na 22. místo pro dopad tohoto výzkumu.

Věříme v ...

Rovnost příležitostí

Univerzita Swansea má za cíl poskytnout inkluzivní a podpůrné pracovní a učební prostředí, které je bez diskriminace a umožňuje zaměstnancům a studentům plnit svůj osobní potenciál.

Tým rovných příležitostí univerzity aktivně podporuje zaměstnance a studenty, aby identifikovali případné bariéry a zajistili, že univerzita nabídne všem zaměstnancům a studentům rovnost příležitostí bez ohledu na rasu, pohlaví, věk, postižení, sexuální orientaci, náboženství a víru, pohlaví změnu postavení, těhotenství a statusu mateřství nebo statutu manželství a občanského partnerství.

Mezi probíhající projekty v oblasti rovnosti univerzit patří Athena SWAN, index rovnosti na pracovišti, značka Race Charter a průvodce univerzitou Stonewall (AKA Gay By Degree). Další informace jsou k dispozici na webových stránkách Equal Opportunities.

Důstojnost v práci a studiu

Politika důstojnosti práce a studie podporuje důstojnost všech studentů a pracovníků univerzity odstraněním všech forem urážejícího chování a vytvářením pracovního a učebního prostředí, které je bez obtěžování a agrese. Členům univerzity je třeba zacházet s důstojnost a respekt a chránit před obtěžováním a zastrašováním v práci a studiu.

Podpora velštiny

Jsme odhodláni aktivně podporovat, podporovat a obohacovat velšskou kulturu a waleský jazyk.

Jako součást naší vize se snažíme zvýšit naši zkušenost studentů tím, že zvýšíme možnosti studovat prostřednictvím velštiny a zlepšit přijetí tohoto ustanovení.

Zvýšíme také příležitosti pro všechny členy univerzity, kteří mohou, používat waleský jazyk a posílit tak image univerzity ve Walesu jako dvojjazyčné instituce.

Obohatení života druhých

Discovery je charitativní organizace vedená dobrovolníky, která se snaží obohatit životy lidí v Swansea. Organizace předpokládá komunitu, kde jsou lidé považováni za rovnocenné a nejsou diskriminováni nebo znevýhodněni společností.

Discovery má za cíl:

 • Obohate životy lidí v Swansea, aby mohli naplnit svůj potenciál jako empatických jednotlivců a jako členové skupin a komunit.
 • Nabídněte nové zkušenosti a příležitosti prostřednictvím široké škály studentských aktivit vedených v komunitě, které povedou ke zvýšení vzájemného porozumění a rovnosti.
 • Aktivně podporovat studenty, aby si byli vědomi svého osobního rozvoje a vlivu na sebe a životy ostatních prostřednictvím jejich zapojení do komunitních aktivit.

Zdravá univerzita

Swansea byla označena za jednu z "Zdravých měst" Světové zdravotnické organizace, která se připojuje k elitní skupině měst, která společně pracují na zlepšení zdraví místních komunit. Podobně byla univerzita Swansea označena za Zdravou univerzitu a vybudovala zdravou síť v areálu, která má posílit zdraví a blahobyt univerzitní komunity.

Zahraniční studenti

Univerzita Swansea je uznávána jako světová špičková univerzita pro mezinárodní studenty a vítáme žádosti mezinárodních studentů z celého světa.

Doporučujeme našim zahraničním studentům, aby žádali prostřednictvím našich on-line aplikačních systémů. Další informace o tom, jak absolvovat bakalářskou nebo postgraduální studium na univerzitě v Swansea, naleznete na stránkách našich aplikací.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Swansea University

ŘO v ​​oblasti rozvoje a lidských práv zkoumá poměrně nové rozhraní mezi lidskými právy a mezinárodním rozvojem. ... [+]

ŘO v ​​oblasti rozvoje a lidských práv zkoumá poměrně nové rozhraní mezi lidskými právy a mezinárodním rozvojem.

Klíčové vlastnosti

Tento magisterský studijní program je multidisciplinární program, který kombinuje poznatky z oblasti vývojových studií, politiky, politické teorie a mezinárodního práva. Zkoumá některé z klíčových problémů, jimž čelí globální společnosti ve dvaceti letech, prostřednictvím dynamického programu, který kombinuje teoretické a aplikované perspektivy a je vyučen týmem předních akademiků v jejich oborech.

Studenti budou vyzváni k uplatňování teorie, sociální a politické teorie a výzkumných nástrojů při analýze a porozumění vývoje a lidských práv, jakož i vyučování klíčových historických a politických dimenzí a konceptů.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Náš magisterský studijní program v oblasti aplikované trestní spravedlnosti a kriminologie vám pomůže seznámit se s příčinami zločinu, systémem trestní justice a nejmoder ... [+]

Náš magisterský studijní program v oblasti aplikované trestní spravedlnosti a kriminologie vám pomůže seznámit se s příčinami zločinu, systémem trestní justice a nejmodernějšími tématy v kriminologických debatách předních odborníků v této oblasti. Existuje vzrušující nabídka různých modulů, které jsou nabízeny, zaměřené na uplatňování kriminologických poznatků na fungování systému trestního soudnictví.

Klíčové vlastnosti

ŘO v ​​aplikované trestní spravedlnosti a kriminologie nabízí:

Důkladné pochopení kriminologických teorií trestné činnosti a fungování systému trestního soudnictvíZnalost mezinárodního vývoje v kriminologickém a trestněprávním výzkumuPříležitost studovat dopad sociálních, politických a ekonomických faktorů na kriminalitu a politiku trestního soudnictvíZvýšená zaměstnatelnost pro kariéru v oblasti trestního soudnictví, akademické obce nebo výzkumuPopis... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Zločin, jeho příčiny a jak bychom s ním měli jednat, nikdy nejsou daleko od titulků a odborníci v této oblasti stále více oceňují zaměstnavatelé ve státní správě a dalšíc ... [+]

Přehled kurzu

Zločin, jeho příčiny a jak bychom s ním měli jednat, nikdy nejsou daleko od titulků a odborníci v této oblasti stále více oceňují zaměstnavatelé ve státní správě a dalších odvětvích.

Prostudujte si náš magisterský program aplikované trestní justice a kriminologie a získáte podrobné znalosti o příčinách trestné činnosti, systému trestního soudnictví a aktuálních tématech v kriminologických debatách.

Učením odborníků s bohatými akademickými a praktickými zkušenostmi získáte úroveň znalostí, které vám otevřou celou řadu zajímavých pracovních příležitostí.

Proč aplikovaná trestní justice a kriminologie ve Swansea?... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MA v digitálních médiích zkoumá barevnou minulost, současnost a budoucnost digitálních médií. ... [+]

Přehled kurzu

MA v digitálních médiích zkoumá barevnou minulost, současnost a budoucnost digitálních médií.

Tento kurz, ideální pro nedávné absolventy nebo současné profesionály, nabízí nový moderní pohled na největší společenské problémy dneška, čerpající z našich odborných znalostí v mediálních a komunikačních studiích.

Prozkoumáte podnikání a politiku digitálních médií s předními akademiky a kombinujete teoretické a aplikované perspektivy, abyste vytvořili pevný rámec pro porozumění současným debatám.

Zahrnuty jsou také akademické trendy v rámci studia digitálních médií a technologií a společné výzkumné metodologie vhodné v oboru a vysoce žádané zaměstnavateli.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Magisterský studijní program v oblasti komunikace, mediální praxe a vztahů s veřejností (PR) je určen studentům, kteří chtějí soustředit svou energii na dynamický svět so ... [+]

Magisterský studijní program v oblasti komunikace, mediální praxe a vztahů s veřejností (PR) je určen studentům, kteří chtějí soustředit svou energii na dynamický svět sociálních médií, rozvíjet svou tvůrčí praxi a odborné psací schopnosti nebo hledají práci v podnikatelském prostředí.

Klíčové vlastnosti

ŘO nabízí osnovy-založené praxi v odborných, současných mediálních dovednostech, učil profesionály průmyslu s akademickým zázemím. Program zahrnuje moduly v oblasti profesionálního psaní / žurnalistiky, vizuální komunikace a mediálního designu, tvorby videí a dokumentů a PR, brandingu a propagace. K dispozici jsou také další moduly komunikace, teorie, filmu a historie.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Ma v tvůrčím psaní je jedinečně inspirativní program, který poskytuje integrované školení v psaní literárního a mediálního textu. ... [+]

Přehled kurzu

Ma v tvůrčím psaní je jedinečně inspirativní program, který poskytuje integrované školení v psaní literárního a mediálního textu.

Tento kurz, vyučovaný zkušenými autory hlavního profilu, poskytuje výuku v celé řadě žánrů, včetně beletrie, povídky, poezie, dramatu, scenáristiky a tvůrčí literatury faktu.

Vaše studia se spojí s jedinečnou literární kulturou Walesu, domovem jedné z nejstarších bardských tradic v Evropě.

Proč kreativní psaní ve Swansea?

Jako součást živé komunity spisovatelů a umělců Swansea budete mít možnost navázat osobní spojení s Národním divadlem Walesem a open-mic události na místech, jako jsou Dylan Thomas Center a Howl. Existuje také prostor pro pracovní zkušenosti s místními vydavateli.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MA v oblasti mezinárodní bezpečnosti a rozvoje vás seznámí s hlavními problémy a kritickými debatami ve velmi vážném oboru. ... [+]

Přehled kurzu

MA v oblasti mezinárodní bezpečnosti a rozvoje vás seznámí s hlavními problémy a kritickými debatami ve velmi vážném oboru.

Bezpečnost, násilí a konflikty jsou nyní ústředním tématem diskurzu mezinárodní politiky a rozvojové politiky. Pochopení moderního světa vyžaduje plné uznání konfliktu a násilí.

V tomto kurzu prozkoumáte pokrytí „tradičních“ bezpečnostních otázek, jako je válka a konflikt, kromě „netradičních“ otázek, jako je ekonomická bezpečnost, ochrana životního prostředí, zdraví a migrace.

Díky odborným znalostem oddělení v oblasti bezpečnosti získáte pokročilý úvod do hlavních přístupů při studiu bezpečnosti.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MA v mezinárodních vztazích se snaží otevřít vaši mysl a rozšířit své dovednosti. ... [+]

MA v mezinárodních vztazích se snaží otevřít vaši mysl a rozšířit své dovednosti.

Klíčové vlastnosti

Tento magisterský studijní program nabízí pokročilý výzkum v mezinárodních vztazích, poskytovat studentům podrobné pochopení mezinárodního systému, klíčové otázky, klíčové aktéry a alternativní způsoby analýzy a interpretace předmětu.

S ohledem na globální dynamiku v práci máte možnost se specializovat na zkoumání jedné konkrétní oblasti světa: Asie a Tichomoří.

Vysoká škola výtvarných umění a humanitních věd má středisko absolventů. Centrum absolventů podporuje a podporuje individuální a společnou výzkumnou činnost mezinárodní excelence a nabízí živé a podpůrné prostředí pro studenty, kteří studují postgraduální výzkum a vyučují magisterské studium. Středisko poskytuje postgraduální školení pro posílení akademického a profesního rozvoje a usnadňuje účast na seminářích, seminářích a mezinárodních konferencích.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MA v mezinárodní žurnalistice poskytuje dynamický a robustní přístup k výuce současné žurnalistiky prostřednictvím čočky globalizace a digitalizace. ... [+]

Přehled kurzu

MA v mezinárodní žurnalistice poskytuje dynamický a robustní přístup k výuce současné žurnalistiky prostřednictvím čočky globalizace a digitalizace.

Naše interdisciplinární a mezikulturní metody vycházejí z odborných znalostí v mediálních a komunikačních studiích.

Upřesníte své znalosti a porozumění žurnalistice ve společnosti 21. století pomocí praktických dovedností a žurnalistických produkčních technik a prozkoumáte konkrétní praxi z teoretického a analytického hlediska.

Absolventi tohoto kurzu navazují na úspěšnou a odměňující kariéru v žurnalistice, médiích, komunikaci a PR, vysílání a vydávání.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Ať už chcete strategické porozumění sociálním médiím, zdokonalené kreativní dovednosti prostřednictvím profesionálního psaní nebo citlivost komunikací, které mají podnika ... [+]

Přehled kurzu

Ať už chcete strategické porozumění sociálním médiím, zdokonalené kreativní dovednosti prostřednictvím profesionálního psaní nebo citlivost komunikací, které mají podnikatelský dopad, je MA v oblasti komunikace, mediální praxe a public relations (PR) ideální.

Provedete strukturovanou praxi v moderních mediálních dovednostech, kterou budete učit motivovaní odborníci v oboru s působivými akademickými průkazy.

Získání cenných odborných mediálních dovedností zlepšuje vaše vyhlídky na úspěšnou kariéru v žurnalistice, public relations, vysílání, podnikání, reklamě nebo marketingu.

Pokud již jste profesionálem v oboru, nabízí tento kurz nové dynamické mediální dovednosti a kvalifikace, aby podpořil váš další profesní rozvoj.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MA in Professional Translation (MAPT) vás vyvine z vynikajícího mluvčího cizího jazyka na úspěšného profesionálního lingvisty. ... [+]

Přehled kurzu

MA in Professional Translation (MAPT) vás vyvine z vynikajícího mluvčího cizího jazyka na úspěšného profesionálního lingvisty.

MAPT (dříve Translation with Language Technology) je součástí European Master in Translation Network, která v současné době má v Evropě 64 členů. Swansea University je jediným členem Walesu.

Budete provádět pokročilé překladatelské práce v oblasti obecného, administrativního a technického textu a školení v průmyslových standardních nástrojích pro překlady pomocí počítače.

První část titulu zahrnuje příležitosti k rozvoji specializovaných dovedností v oblasti tlumočení ve veřejných službách, audiovizuálního překladu, strojového překladu a lokalizace softwaru, správy terminologie, výroby videa nebo digitálního publikování.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Naše MA počítačová kriminalita a terorismus vás vystaví neustále se měnícímu charakteru on-line zločinů a kriminálního chování, abychom porozuměli hrozbám, trendům, otázk ... [+]

Naše MA počítačová kriminalita a terorismus vás vystaví neustále se měnícímu charakteru on-line zločinů a kriminálního chování, abychom porozuměli hrozbám, trendům, otázkám a reakcím v terorismu a kyberneticitě, jakož i zásadním etickým otázkám.

Klíčové vlastnosti

Naše MA Cyber ​​Crime and Terrorism nabízí studentům možnost:

Prozkoumejte otázky týkající se kybernetické sféry z interdisciplinární a vícerozměrné perspektivy, která nabízí jedinečný pohled na tyto otázky.Zapojte se přímo do projektové práce a se zainteresovanými subjekty, kteří mohou poskytnout přehled a aktuální znalosti o předmětu.Vyberte si ze široké škály modulů, které jsou k dispozici v Hillary Rodham School of Law.Příležitost specializovat se na konkrétní oblasti počítačové kriminality a / nebo on-line terorismu prostřednictvím magisterské disertační práce.Popis... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MA v překladu a tlumočení (MATI) je specializovaná varianta, se zvláštním důrazem na tlumočnické dovednosti, našeho zavedeného magisterského studia v odborném překladu. J ... [+]

MA v překladu a tlumočení (MATI) je specializovaná varianta, se zvláštním důrazem na tlumočnické dovednosti, našeho zavedeného magisterského studia v odborném překladu. Jedná se o integrovaný program, jehož cílem je přeměnit účastníky s osvědčenou excelencí v cizích jazycích na úspěšné a obchodovatelné profesionální lingvisty.

Klíčové vlastnosti

Jádrem MATI jsou pokročilé překladatelské práce na obecných, administrativních a technických typech textů, tlumočení (v jednom nebo dvou z následujících prostředí: místní samospráva, zdravotnictví, policie a soud) a školení v průmyslově standardním překladem podporovaném počítačem (CAT). Část 1 zahrnuje také možnosti rozvíjet další specializované dovednosti v oblasti tlumočení, audiovizuálního překladu, strojového překladu (MT) a softwarové lokalizace, správy terminologie, tvorby videa nebo digitálního publikování, zatímco v modulu Překladatelské pracovní zkušenosti tvoří studenti simulované překladatelské společnosti, pracovat s místními překladatelskými podniky a provádět skutečné provize profesionálních standardů a termínů.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MA v čínsko-anglickém překladu a jazyce je k dispozici, pokud jste mluvčím mandarínštiny z Číny v prvním jazyce, který se zajímá o kariéru v aplikovaném jazyce, jako je p ... [+]

Přehled kurzu

MA v čínsko-anglickém překladu a jazyce je k dispozici, pokud jste mluvčím mandarínštiny z Číny v prvním jazyce, který se zajímá o kariéru v aplikovaném jazyce, jako je překlad a výuka angličtiny nebo čínštiny jako cizího jazyka.

Tento kurz vám poskytne jazykové dovednosti v překladatelských studiích a aplikované lingvistice. Jeho cílem je uzamknout širokou oblast překladu do konkrétního kontextu a překládat mezi angličtinou a čínštinou.

Budete se zabývat problematikou rodilých mluvčích jako učitelů angličtiny, aplikovaných jazykových studií a překladu a výuky angličtiny nebo čínštiny jako druhého jazyka.

... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

Swansea University

Náš magisterský titul v oboru Abnormální a klinická psychologie vás vybaví vysokou úrovní porozumění teorii a praxi klinické psychologie v rámci zdravotnických zařízení a ... [+]

Přehled kurzu

Náš magisterský titul v oboru Abnormální a klinická psychologie vás vybaví vysokou úrovní porozumění teorii a praxi klinické psychologie v rámci zdravotnických zařízení a připraví vás na profesionální klinický výcvik na doktorské úrovni.

Spolu s klíčovými statistickými a výzkumnými metodami budete studovat základní témata včetně poruch příjmu potravy, psychopatie a sexuálních trestných činů, neuropsychologie a psychoterapie.

Během studia budete upřesňovat kritické výzkumné a analytické dovednosti ve vztahu k praxi klinické psychologie.

Proč Abnormální a klinická psychologie ve Swansea?

Naše psychologické oddělení má vynikající pověst jak ve Velké Británii, tak na mezinárodní úrovni. Podle Research Excellence Framework 2014 jsme jedním ze čtyř psychologických oddělení ve Velké Británii, abychom dosáhli 100% 4 * hodnocení (maximální možné skóre) pro dosah a význam naší práce.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Studenti na MSc Strukturální inženýrství kurzu bude mít in-hloubkové znalosti a vystavení konvenční a inovativní myšlenky a techniky, které jim umožní rozvíjet zdravá řeš ... [+]

Přehled kurzu

Studenti na MSc Strukturální inženýrství kurzu bude mít in-hloubkové znalosti a vystavení konvenční a inovativní myšlenky a techniky, které jim umožní rozvíjet zdravá řešení problémů stavebního inženýrství.

Bude pokrývat různorodý charakter stavebního inženýrství prostřednictvím integrace znalostí z mechaniky, materiálů, konstrukční analýzy a konstrukčního návrhu. Program bude také pokrývat nejnovější technické trendy v oblasti civilního a stavebního inženýrství, včetně pokročilých dovedností v oblasti počítačového modelování, a bude obecně pokrývat technické výzvy a řešení, kterým čelí rozsáhlá infrastrukturní díla.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Studentům kurzu MSc strukturálního inženýrství budou poskytnuty podrobné znalosti a expozice zavedeným a inovativním nápadům a technikám, které jim umožní vyvinout spoleh ... [+]

Přehled kurzu

Role strukturálního inženýra má pro společnost rostoucí význam, protože populace roste a svět se stává více propojeným. Mrakodrapy jsou stále vyšší a mosty se prodlužují. Revoluce v oblasti zelené energie vyžaduje, aby infrastruktura vyrábějící energii byla strukturálně navržena tak, aby odolávala drsnému prostředí, např. Silnému větru nebo hlubokým mořským lokalitám. Stavebnictví jako hlavní přispěvatel k produkci CO2 (10% celosvětových emisí) závisí na konstrukčních inženýrech při navrhování energeticky efektivních budov s využitím vhodných materiálů, aby se minimalizoval dopad sektoru na životní prostředí.

... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Tento MSc program, prostřednictvím konzultace s podnikáním a průmyslem (jak velké i malé), nastavit klíčové postgraduální dovednosti a atributy potřebné k úspěchu ve vede ... [+]

Je dobře známo, že inženýři a technickí absolventi mají potenciál dosáhnout vrcholu vedení a vedení v podnikání a průmyslu.

Tento MSc program, prostřednictvím konzultace s podnikáním a průmyslem (jak velké i malé), nastavit klíčové postgraduální dovednosti a atributy potřebné k úspěchu ve vedení a / nebo vedoucí úlohu ve strojírenství.

Klíčové vlastnosti

Obsah tohoto multidisciplinárního kurzu bude průmyslu velmi informován. Klíčové moduly přinesou široký úvod ke správě, spolu s podrobnými technickými moduly týkajícími se:

Základy managementuStrategieVedení lidíProjektový managementŘízení provozuSpráva aktivDodržováníEnvironmentální analýzaPodnikání, inovace a duševní vlastnictvíInteligentní výrobaVirtuální systémyProjekt / disertace... [-]
Spojené království Swansea
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Inženýři a absolventi technických oborů mají potenciál dosáhnout vrcholu řízení a vedení. ... [+]

Přehled kurzu

Inženýři a absolventi technických oborů mají potenciál dosáhnout vrcholu řízení a vedení.

Díky externí konzultaci s obchodem a průmyslem byl tento MSc v oboru Engineering Leadership and Management navržen tak, aby vám poskytl důležité dovednosti absolventů potřebné k úspěchu v inženýrském řízení nebo vedoucí roli.

Tento program byl vyvinut společně School of Management a College of Engineering. Studenti tohoto programu budou těžit z toho, že jsou vyučováni jak managementem, tak i inženýrskou akademií, a budou moci využívat zařízení na obou fakultách.

Proč Engineering and Leadership Management ve společnosti Swansea?... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Tento magisterský titul byl navržen tak, aby překlenul mezeru mezi vysokoškolským studiem a PhD výzkumem v kognitivní neurovědě, experimentální psychologii a zobrazovacíc ... [+]

Přehled kurzu

Tento magisterský titul byl navržen tak, aby překlenul mezeru mezi vysokoškolským studiem a PhD výzkumem v kognitivní neurovědě, experimentální psychologii a zobrazovacích metodách.

Naučíte se, jak navrhovat, analyzovat a hodnotit experimenty s neuroimagingem, které přispívají k pochopení mechanismů mozku, které jsou základem aspektů poznání a chování, jako je paměť, pozornost, rozpoznávání objektů, neurodegenerace a trauma mozku.

Získáte důkladné školení v oblasti kognitivního neurovědního výzkumu, seznámení s principy neuroimagingu a získávání praktických zkušeností se zobrazováním strukturální a funkční magnetické rezonance (sMRI a fMRI), elektroencefalografie (EEG) a transkraniální stejnosměrné stimulace (tDCS).... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MSc z matematiky a výpočetní techniky pro finance je navržen tak, aby uspokojil poptávku po speciálně vyškolených matematiků na světových finančních a pojišťovacích trzíc ... [+]

Přehled kurzu

MSc z matematiky a výpočetní techniky pro finance je navržen tak, aby uspokojil poptávku po speciálně vyškolených matematiků na světových finančních a pojišťovacích trzích.

Banky mají naléhavou potřebu zaměstnanců s pokročilými matematickými dovednostmi a schopností rozvíjet celofiremní porozumění turbulentním finančním trhům.

Budete studovat různé prvky matematiky a výpočetní techniky a rozvíjet své výzkumné, projektové řízení a písemné komunikační dovednosti.

Naše rozsáhlá odborná podpora pomáhá formovat vaši disertační práci do vynikajícího základu pro vaši budoucí kariéru.

Po dokončení studia budete znalým a specializovaným matematikem s osvědčenými schopnostmi samostatně realizovat významný projekt a s potenciálem významně změnit jakoukoli organizaci.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MSc v oblasti geografických informací a změny klimatu poskytuje mezioborové školení ve vědeckých základech GIS, družicového dálkového průzkumu Země a modelování zemských ... [+]

Přehled kurzu

MSc v oblasti geografických informací a změny klimatu poskytuje mezioborové školení ve vědeckých základech GIS, družicového dálkového průzkumu Země a modelování zemských systémů, spolu s aspekty změny klimatu.

Soustředíte se na technické aspekty GIS a pozorování Země, stejně jako na minulost, současnost a budoucí globální a regionální environmentální a klimatické změny.

Absolvováním studia budete mít praktické zkušenosti a technické znalosti v oblasti GIS a dálkového průzkumu, podporované širokou znalostí vědeckých otázek, které jsou základem změny klimatu.

Vaše učení těží z kombinovaných odborných znalostí našich geografických a biologických věd o geografických informacích, dynamice životního prostředí a klimatu, biologii mořských a ekosystémů a udržitelném rozvoji.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Na kurzu MSc v oblasti kybernetické bezpečnosti na Swansea University v Swansea University bude vaše studia zahrnovat témata zahrnující kryptografii, blokovu, kryptocurre ... [+]

Na kurzu MSc v oblasti kybernetické bezpečnosti na Swansea University v Swansea University bude vaše studia zahrnovat témata zahrnující kryptografii, blokovu, kryptocurrencies, bezpečnost a soukromí osobních údajů, kyberterorismus, počítačovou kriminalitu a mobilní bezpečnost, abychom jmenovali jen několik. V tomto kurzu Swansea Computer Science zaujme holistický a interdisciplinární přístup, který spojuje moduly o různých tématech, jako je penetrační testování, formální modelování, řízení bezpečnosti informací, kryptografie a AI, aby naši studenti mohli vybavit vhodný způsob myšlení pro kariéru v kybernetickém zabezpečení .

Laboratoř kybernetického bezpečnostního oddělení poskytuje dokonalý zázemí pro zkoumání bezpečnostní krajiny a umožňuje studentům a zaměstnancům provádět experimenty v oblasti bezpečnosti sítí, zabezpečení mobilních zařízení a prozkoumat hrozby a obranné mechanismy v rámci internetu věcí.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MSc v Cyber Security pokrývá kritické problémy moderní technologie od bezpečnosti a ochrany osobních údajů po kyberterorismus, počítačovou kriminalitu a mobilní bezpečnos ... [+]

Přehled kurzu

MSc v Cyber Security pokrývá kritické problémy moderní technologie od bezpečnosti a ochrany osobních údajů po kyberterorismus, počítačovou kriminalitu a mobilní bezpečnost.

V tomto oboru výpočetní techniky ve Swansea spojuje holistický a interdisciplinární přístup moduly pro testování penetrace, formální modelování, správu informací, kryptografii a umělou inteligenci.

Naše zbrusu nová výpočetní slévárna £ 32,5 m leží v centru tohoto kurzu. Mezi sofistikované výukové a výzkumné vybavení patří Vision and Biometric Lab, Maker Lab, TechHealth Lab, Theory Lab, Cyber Security / Networking Lab, User Lab a Visualization Suite.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Budete proškoleni v dobrodružné a vzrušující počítačové vědě, budete pracovat na výzvách skutečného světa, které promění společnost a ekonomiku. ... [+]

Přehled kurzu

Budete proškoleni v dobrodružné a vzrušující počítačové vědě, budete pracovat na výzvách skutečného světa, které promění společnost a ekonomiku. Přestože existují oprávněné obavy z toho, jaký dopad mohou mít velká data a umělá inteligence na jednotlivce, komunity, pracovní místa a společnost, tento program se zaměřuje na lidský potenciál, potřeby, touhy a péči a na to, jak lze tyto motivace využít k podpoře inovací.

Váš hlavní projekt uskutečníte ve spolupráci s jedním z našich světových partnerů (včetně Google, Facebook, NHS, Tata Steel, Ford, Microsoft a mnoho dalších) a také se zapojíte do řady dalších činností zvyšujících dovednosti, jako je pískoviště, ústupy a soustředěné tréninkové akce. V rámci úzce provázané kohorty se studenti naučí metody zaměřené na člověka založené na široké škále teoretických, experimentálních, doménových a metodologických perspektiv, aby pochopili, jak mohou zesílit a posílit lidský potenciál ve velkých datech a umělé inteligenci.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MSc v Data Science vám poskytuje solidní základy v koncepcích a technologiích pro vědu o data pro získávání informací a vytváření znalostí z dat. ... [+]

Přehled kurzu

MSc v Data Science vám poskytuje solidní základy v koncepcích a technologiích pro vědu o data pro získávání informací a vytváření znalostí z dat.

Tento kurz je zaměřen na tři základní technická témata dolování dat, strojové učení a vizualizace.

Studujete výpočetní principy, metody a systémy pro různé aplikace v reálném světě, které vyžadují matematické základy, programovací dovednosti, kritické myšlení a vynalézavost.

Naše zbrusu nová výpočetní slévárna £ 32,5 m leží v centru tohoto kurzu. Mezi sofistikované výukové a výzkumné vybavení patří Vision and Biometric Lab, Maker Lab, TechHealth Lab, Theory Lab, Cyber Security / Networking Lab, User Lab a Visualization Suite.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Je určen pro absolventy v ekonomických oborech, kteří hledají pokročilý program ke zvýšení kariéry a / nebo další možnosti výzkumu. Rozvíjet dovednosti a odborné znalosti ... [+]

Je určen pro absolventy v ekonomických oborech, kteří hledají pokročilý program ke zvýšení kariéry a / nebo další možnosti výzkumu. Rozvíjet dovednosti a odborné znalosti požadované od profesionálního ekonoma a současně rozvíjet schopnost porozumět a provádět inovativní výzkum v teoretické a aplikované situaci.

Klíčové vlastnostiVšechny moduly jsou vyučovány naší fakultou světové úrovně, která má široké spektrum průmyslových a akademických znalostíSwansea je první ve Walesu pro mezinárodní výzkum (REF 2014)93% studentů Swansea v zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studiaVysoká doba kontaktu - každý modul obsahuje 2hodinovou přednášku (třída velikosti přibližně 150 studentů), po níž následuje jeden hodinový seminář / výukový program (tříd velikosti 30 bodů) každý týden.Popis... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MSc v energetice a udržitelné energii vás vybaví dobrou znalostí polovodičových zařízení a technologií, pokročilé výkonové elektroniky a pokročilých energetických systémů ... [+]

Přehled kurzu

MSc v energetice a udržitelné energii vás vybaví dobrou znalostí polovodičových zařízení a technologií, pokročilé výkonové elektroniky a pokročilých energetických systémů.

Dozvíte se také technologie obnovitelných zdrojů energie, elektroniku s širokopásmovým připojením, sběr energie, solární články a biopaliva.

Rostoucí obavy z emisí skleníkových plynů a globálního oteplování znamenají, že téma energetiky a udržitelné energie nebylo nikdy tak důležitější.

Proč energetika a udržitelná energie ve Swansea?

Vysoká škola inženýrství má zavedenou globální reputaci pro průkopnický výzkum a výuku elektrické a elektronické energie a pokročilých polovodičových materiálů.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Master of Business (MSc) v mezinárodním bankovnictví a finance je zaměřen na kandidáty, kteří chtějí získat solidní základ v mezinárodním bankovnictví a finance, který ji ... [+]

Master of Business (MSc) v mezinárodním bankovnictví a finance je zaměřen na kandidáty, kteří chtějí získat solidní základ v mezinárodním bankovnictví a finance, který jim bude vybavit pro kariéru v bankovnictví, obchodní nebo finanční analýzy.

Klíčové vlastnostiRozšířený specializovaný program, který může být dokončen za jediný rokVšechny moduly jsou vyučovány naší fakultou světové úrovně, která má široké spektrum průmyslových a akademických znalostíSwansea je první ve Walesu pro mezinárodní výzkum (REF 2014)Široká škála profesionálních akreditací pro urychlení vaší kariéry v závislosti na volitelných modulech93% studentů Swansea v zaměstnání šest měsíců po ukončení studiaVysoká doba kontaktu - naše moduly přicházejí s přednáškou (ve třídách o velikosti přibližně 150 studentů) a seminář / tutoriál (ve třídách o velikosti 30 na 30) každý týden. Máte zájem o zařízení? Podívej se na ně tady.Stipendia jsou k dispozici pro vynikající studenty - klikněte zde pro více informacíSwansea je 1. místo ve Walesu za světový dopředný dopad - 60% na 4-hvězdičkové úrovni (REF 2014)Popis... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Naše MSc Advanced Computer Science with Industry je otevřeno pouze pro mezinárodní studenty. Pro tento kurz existuje výběrový proces - viz část „jak se přihlásit“ na této ... [+]

Přehled kurzu

Naše MSc Advanced Computer Science with Industry je otevřeno pouze pro mezinárodní studenty. Pro tento kurz existuje výběrový proces - viz část „jak se přihlásit“ na této stránce.

Získejte dvouleté zkušenosti ve Velké Británii a možnost spolupracovat s průmyslem na výzvě v reálném životě. Tento nový MSc je rozšířením naší MSc Advanced Computer Science a zahrnuje druhý rok, který vám umožní uskutečnit buď oborové umístění, nebo průmyslově zaměřený projekt s průmyslovým partnerem.

Proč pokročilá informatika s průmyslem ve Swansea?

Počítačová věda na Swansea University je široce uznávaná jako přední britské oddělení s řadou působivých hodnocení, která odrážejí vynikající kvalitu výuky a výzkumu. Vysoká škola je hodnocena:... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Náš kurz MSc Strojírenství s průmyslem je otevřen pouze zahraničním studentům. ... [+]

Přehled kurzu

Náš kurz MSc Strojírenství s průmyslem je otevřen pouze zahraničním studentům.

Pro tento kurz existuje výběrový proces - viz část „jak se přihlásit“ na této stránce.

Získejte dvouleté zkušenosti ve Velké Británii a možnost spolupracovat s průmyslem na výzvě v reálném životě.

Tento nový MSc je rozšířením našeho MSc Mechanical Engineering a zahrnuje druhý rok, který vám umožní uskutečnit buď oborové umístění, nebo průmyslově zaměřený projekt s průmyslovým partnerem.

Proč strojírenství s průmyslem ve Swansea?

Věděl jsi?

Strojírenství je ve Velké Británii na 9. místě ve Velké Británii podle The Times Good University Guide 2019... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Na kurzu MSc v pokročilých počítačových vědách budete důkladně připraveni na kariéru v oblasti IT nebo příbuzných oborů. Kurz je určen pro vás, pokud jste absolvent počít ... [+]

Na kurzu MSc v pokročilých počítačových vědách budete důkladně připraveni na kariéru v oblasti IT nebo příbuzných oborů. Kurz je určen pro vás, pokud jste absolvent počítačové vědy nebo máte zkušenosti s výpočetní technikou a programováním v jiném prvním stupni. Ochota pracovat tvrdě a schopnost řešit problémy jsou stejně důležité pro tento MSc.

Kurz MSc v pokročilých počítačových vědách rozvíjí dovednosti a znalosti získané z vašeho prvního stupně tím, že rozšíří a prohloubí vaše znalosti o informatice prostřednictvím různých moderních modulů a materiálů.

Popis

Na kurzu MSc v pokročilých počítačových vědách budete důkladně připraveni na kariéru v oblasti IT nebo příbuzných oborů. Kurz je určen pro vás, pokud jste absolvent počítačové vědy nebo máte zkušenosti s výpočetní technikou a programováním v jiném prvním stupni. Ochota pracovat tvrdě a schopnost řešit problémy jsou stejně důležité pro tento MSc.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Staňte se úspěšným marketingovým lídrem budoucnosti. Rozvíjejte své marketingové a strategické dovednosti na vysoké úrovni s kritickým pochopením současných problémů a pr ... [+]

Staňte se úspěšným marketingovým lídrem budoucnosti. Rozvíjejte své marketingové a strategické dovednosti na vysoké úrovni s kritickým pochopením současných problémů a problémů v průmyslu, který se neustále vyvíjí. Tento kurz je akreditován Chartered Institute of Marketing (CIM), včetně modulových výjimek z odborné kvalifikace CIM (CIM Graduate Gateway scheme).

Klíčové vlastnostiVšechny moduly jsou vyučovány naší fakultou světové úrovně, která má široké spektrum průmyslových a akademických znalostíMožnost výběru dizertačního nebo 3měsíčního projektu pro umístění v oboruSwansea je první ve Walesu pro mezinárodní výzkum (REF 2014)93% studentů Swansea v zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studiaVysoká doba kontaktu - každý modul obsahuje 2hodinovou přednášku (třída velikosti přibližně 150 studentů), po níž následuje jeden hodinový seminář / výukový program (tříd velikosti 30 bodů) každý týden.Štipendium je k dispozici pro vynikající studentyPopis... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Pokud v současné době pracujete v manažerské roli související se zdravím a chcete stavět na svých zkušenostech nebo se chcete rozvíjet svou kariéru v této oblasti, náš ma ... [+]

Přehled kurzu

Pokud v současné době pracujete v manažerské roli související se zdravím a chcete stavět na svých zkušenostech nebo se chcete rozvíjet svou kariéru v této oblasti, náš magisterský titul v managementu péče o zdraví vám poskytne dokonalé uzemnění.

Naučíte se, jak plánovat a dodávat vylepšení služeb, řídit změny, spolupracovat s ostatními na dosažení organizačních cílů, efektivně komunikovat a co nejlépe využívat zdroje.

Během studií získáte nástroje vedení, které lze použít v celé řadě zdravotnických a souvisejících řídících rolí.

Proč Health Care Management ve společnosti Swansea?

Tento kurz láká studenty z celé řady národností a poskytuje vynikající příležitosti ke sdílení znalostí o jedinečných výzvách, kterým čelí zdravotničtí pracovníci působící v různých zemích.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Náš kurz MSc Elektronika a elektrotechnika s průmyslem je otevřen pouze zahraničním studentům. ... [+]

Přehled kurzu

Náš kurz MSc Elektronika a elektrotechnika s průmyslem je otevřen pouze zahraničním studentům.

Pro tento kurz existuje výběrový proces - viz část „jak se přihlásit“ na této stránce.

Získejte dvouleté zkušenosti ve Velké Británii a možnost spolupracovat s průmyslem na výzvě v reálném životě.

Tento nový MSc je rozšířením našeho MSc Elektronického a elektrotechnického průmyslu a zahrnuje druhý rok, který vám umožní uskutečnit buď průmyslové umístění, nebo průmyslově zaměřený projekt s průmyslovým partnerem.

Proč elektronika a elektrotechnika s průmyslem ve Swansea?

Elektronika a elektrotechnika ve Swansea je domovem celosvětově uznávaných výzkumných odborníků v oblasti výkonové elektroniky, telekomunikací, nanotechnologií a biometrie... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Náš kurz MSc Materiálové inženýrství s průmyslem je otevřen pouze zahraničním studentům. ... [+]

Přehled kurzu

Náš kurz MSc Materiálové inženýrství s průmyslem je otevřen pouze zahraničním studentům.

Pro tento kurz existuje výběrový proces - viz část „jak se přihlásit“ na této stránce.

Získejte dvouleté zkušenosti ve Velké Británii a možnost spolupracovat s průmyslem na výzvě v reálném životě.

Tento nový MSc je rozšířením našeho MSc Materials Engineering a zahrnuje druhý rok, který vám umožní uskutečnit buď oborové umístění, nebo průmyslově zaměřený projekt s průmyslovým partnerem.

Proč Materiálové inženýrství s průmyslem ve Swansea?

Věděl jsi?

Swansea je jedno z předních britských center pro výuku a výzkum materiálů. Mezinárodní výzkum materiálů v Swansea je financován prestižními organizacemi včetně Rolls-Royce, Airbus, Evropské kosmické agentury a Tata Steel.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MSc v oboru udržitelného inženýrství Management pro mezinárodní rozvoj je vysoce aplikovaný kurz s výukou prvků a podstatný výstup projektu. Naučíte se rychle a pružně př ... [+]

Přehled kurzu

MSc v oboru udržitelného inženýrství Management pro mezinárodní rozvoj je vysoce aplikovaný kurz s výukou prvků a podstatný výstup projektu.

Naučíte se rychle a pružně přemýšlet, rozhodně jednat v nepřítomnosti úplných informací, abyste zlepšili kvalitu života prostřednictvím technických řešení.

Většina světových staveb se nachází v „rozvojových zemích, především na jižní polokouli“ (UNDP). Tato prostředí čelí výzvám vyplývajícím z extrémní chudoby a nedostatku potravin, ke klimatickým změnám způsobeným člověkem a nezvratným ztrátám biologické rozmanitosti.

Tento kurz si klade za cíl stát se součástí nové generace praktiků, kteří mohou řešit tyto výzvy prostřednictvím praktických technických řešení a budovat odolnost místních komunit tváří v tvář rychlé urbanizaci.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

MSc v oboru udržitelného inženýrství Management pro mezinárodní rozvoj je vysoce aplikovaný kurz s výukou prvků a podstatný výstup projektu. ... [+]

Přehled kurzu

MSc v oboru udržitelného inženýrství Management pro mezinárodní rozvoj je vysoce aplikovaný kurz s výukou prvků a podstatný výstup projektu.

Naučíte se rychle a pružně přemýšlet, rozhodně jednat v nepřítomnosti úplných informací, abyste zlepšili kvalitu života prostřednictvím technických řešení.

Většina světových staveb se nachází v „rozvojových zemích, především na jižní polokouli“ (UNDP). Tato prostředí čelí výzvám vyplývajícím z extrémní chudoby a nedostatku potravin, ke klimatickým změnám způsobeným člověkem a nezvratným ztrátám biologické rozmanitosti.

Tento kurz si klade za cíl stát se součástí nové generace praktiků, kteří mohou řešit tyto výzvy prostřednictvím praktických technických řešení a budovat odolnost místních komunit tváří v tvář rychlé urbanizaci.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swansea University

Získat odborné školení v pokročilých psychologických výzkumných metodách a provádět základní a aplikované výzkumné projekty v celé řadě oblastí s tímto magisterským studi ... [+]

Přehled kurzu

Získat odborné školení v pokročilých psychologických výzkumných metodách a provádět základní a aplikované výzkumné projekty v celé řadě oblastí s tímto magisterským studijním programem.

Naučíte se používat celou řadu výzkumných nástrojů, jako jsou databáze, statistický software a počítačové programy, a rozvíjet rozsáhlé praktické výzkumné dovednosti, které lze použít v jakémkoli kontextu, kde je důležité lidské chování.

Budete rozvíjet horlivé pochopení povahy a omezení vědecké metody a hlavních alternativ, spolu se znalostí historických, teoretických a filozofických otázek, které jsou základem psychologické a behaviorální vědy.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Swansea University

MRes in Biosciences vám poskytuje odborné výzkumné školení zakotvené v našich světových výzkumných skupinách zabudovaných do jednoho nebo více našich výzkumných témat v B ... [+]

Přehled kurzu

MRes in Biosciences vám poskytuje odborné výzkumné školení zakotvené v našich světových výzkumných skupinách zabudovaných do jednoho nebo více našich výzkumných témat v Biosciences. Z našich specializovaných zařízení budete těžit na cestě k dosažení vědecké kvalifikace skutečného rozlišení.

Naše specializovaná zařízení zahrnují:

plavidlo pro výzkum pobřežního výzkumu ve výši 12,5 milionu GBPjedinečné středisko pro udržitelný vodní výzkumpokročilé počítačové vybavení s špičkovými grafickými pracovními stanicemilaboratorní zařízení na zakázané chování a ekologiivyhrazená zařízení a laboratoře molekulární ekologie a endokrinologie... [-]
Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, Spojené království