Přečtěte si oficiální popis

S jedním z předních britských fakultách vědy, University of Strathclyde poskytuje pulzující, dynamické, podpůrné a přátelské místo ke studiu.

Přírodovědecká fakulta zkoumá výzvy a možnosti přirozeného a technologickém světě, od léčiv a veřejného zdraví na ekologické obavy, boj proti počítačové kriminalitě a porozumění prostor. Dodává výzkumníky světové úrovně, náš pán má tituly poskytují příležitost získat neocenitelný postgraduální kvalifikaci, která posílí vaše kariérní vyhlídky. Studenti jsou nabízeny vysoce kvalitní výuku, informovat o inovativním výzkumu, a silné vazby s průmyslem, NHS a mezinárodními partnery. V roce 2014 Research Excellence Framework, oddělení fyziky byla hodnocena na 1. ve Velké Británii za kvalitu výzkumu.

Pro výzkumné síly, farmacie a biomedicínských vědách byl 4th ve Velké Británii a 1. ve Skotsku, a Chemistry byl 4th ve Velké Británii. Při výběru ke studiu vědy na Strathclyde stanete se součástí mezinárodního společenství zaměstnanců a studentů z více než 40 zemí. Více než jedna čtvrtina z postgraduálních studentů fakulty jsou z outwith Velké Británii a počet obyvatel personál je podobně kosmopolitní. Zařízení jsou vynikající, s dobře vybavenými, moderními laboratoří a učeben, plus 24-hodinový přístup k pokročilé počítačové informační síti a sofistikované virtuální e-learningového prostředí.

Fakulta je rozdělena do následujících oddělení:

Pure and Applied Chemistry (včetně Centra pro forenzní vědy)

Oddělení čisté a aplikované chemie má národní a mezinárodní odkazy průmyslu ve všech oblastech chemie, včetně oceněného Strathclyde / GlaxoSmithKline MPhil a PhD programu. Odbor pracuje s všech velikostí firem z nadnárodní malým a středním podnikům. Spolupráce zahrnuje smlouvy s námi a korejské léčiv společnosti, diagnostika výzkum s Renishaw Diagnostics Ltd, a nano chemie výzkum s britskou Biocell International. Služba "chemie poradna" student-vedl poskytuje přístup k chemii zařízení a poradenských služeb, pro velké nebo malé projekty, u velkých i malých firem.

Počítače a informatika

Počítače a informatika odbor má silnou pověst o průmyslové a profesionální angažmá, včetně unikátního a celostátně vedoucí výzkumu a výuky spolupráci Glasgow Life, jeden z největších kulturních konsorcií v Evropě a zahrnující Glasgow City knihovny, což nám umožňuje poskytnout studentům s dohlíženými profesionálními umístěními získat praktické zkušenosti knihovnictví. Profesionální angažovanost také nám umožňuje vložit praktické projekty do našich tříd, a zajišťuje, že máme pravidelně hostující řečníci z průmyslu, které ilustrují naše vyučovaných předmětů v praxi.

Matematika a statistika

Ústav matematiky a statistiky má silnou mezinárodní pověst v oblasti využívání aplikované matematiky, matematické analýzy a statistiky k řešení problémů v různých průmyslových odvětvích. Pracujeme s výzkumníky z jiných univerzit a průmyslu v celé Velké Británii, Evropě a USA a spolupráce odkazy byly vyvinuty s výzkumníky v mnoha institucích po celém světě. Mezi ně patří: společný podnik s University of Glasgow vytvořit centrum, které se dívá na matematické modelování aplikované na všechny aspekty medicíny a biologie; Marine Aliance pro vědu a technologie Skotska (stožáry) rozvíjet růst mořského výzkumu a pedagogické činnosti na životní prostředí představil v oblastech akvakultury, rybolovu a životního prostředí.

Fyzika (včetně Ústavu fotoniky)

Vedoucí oddělení kvalitní výzkum ve Velké Británii má národní a mezinárodní vazby s průmyslem, spolupráce s malými a středními podniky, jako je TMD, a včetně mnoha spin-out společnosti jako M2 a Cascade, až po nadnárodní společnosti, jako je soudržný a E2V. Naše odkazy s průmyslem pokrýt vývoj nových nových zdrojů záření skrz k rozvoji kompletních měřicích systémů se společnostmi, jako je HORIBA. Odbor byl první vytvořit partnerství UK s Fraunhofer Institute.

Strathclyde Institut farmacie a biomedicínských věd

Strathclyde ústavu farmacie a biomedicínských věd v hlavním výzkumném centru v centru města Glasgow, který učinil na vnitrostátní úrovni a mezinárodně uznávaných výzkumných a odkazy průmyslu. Oddělení sídlí EPSRC centrum pro inovativní výrobní v kontinuální výrobní a krystalizace, Cancer Research UK Formulace Unit, skotský financování Rady / Scottish Enterprise financované průmyslové biotechnologie Inovační centrum a centrum pro Biofotonika. Ústav má za sebou dlouhou historii úspěšné spolupráce s průmyslem a poskytuje příležitost pro spolupráci a konzultací s velkými a malými společnostmi.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University of Strathclyde: Faculty of Science

To je odborné kurz v aplikované fyzice pro každého, kdo s pozadím v přírodních vědách nebo inženýrství. ... [+]

Proč tento kurz?

To je odborné kurz v aplikované fyzice pro každého, kdo s pozadím v přírodních vědách nebo inženýrství.

Můžete si vybrat, kurzy relevantní pro vaši kariéru úroků z širokého spektra témat, včetně:

high-power mikrovlnné technologie laser-založené zrychlení částic a povolené aplikace fyziky a vědy o životě materiálů a fyzika pevných látek fotonika kvantová optika a kvantová informační technologie

Budete dát znalosti získané v vyučovaných tříd pro použití na výzkumném projektu. Můžete navrhnout projekt, aby se vešly se svými zájmy a profesní plány.

Kurz vám dává příležitost prozkoumat a zvládnout širokou škálu aplikovaných dovedností fyziky. Učí vás převoditelné, řešení problémů a matematické gramotnosti dovednosti, které jsou široce hledal po celé komerční sféry.... [-]

Spojené království Glasgow
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Strathclyde: Faculty of Science

MSc v oboru forenzní vědy je nejdéle existující forenzní vědy kurz ve Velké Británii. Bude vám umožní kvalifikovat jako soudem děje forenzní vědec, jakož i přípravou vám ... [+]

Proč tento kurz?

Mgr. Forenzní vědy je nejdelší založena forenzní vědy kurz ve Velké Británii. Bude vám umožní kvalifikovat jako soudem děje forenzní vědec, jakož i přípravou vám za mnoho alternativních kariéry, které vyžadují řešení problémů a analýzu.

Budete absolvent s příslušnými praktických dovedností v kombinaci s analytické a vyšetřovací myšlení.

Budete studovat:

ohledání a právní procesy Kriminalistika (např obuvi značky) forenzní chemie (požáry, výbušniny, sklo, barva) toxikologie a návykové látky (konopí, kokain heroin atd) forenzní biologie (analýza tělesné tekutiny, krev vzor interpretace) stopových důkazů a vyšetření vláken dotazované dokumenty interpretace důkazů ... [-]
Spojené království Glasgow
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Strathclyde: Faculty of Science

To zahrnuje tvorbu, ukládání, vyhledávání a šíření informací v organizacích a společnosti jako celku. To zahrnuje jak knihovny soukromého i veřejného sektoru a informační ... [+]

Proč tento kurz?

Kurz je akreditován Chartered Institute of knihovníků a informačních pracovníků (CILIP).

To zahrnuje tvorbu, ukládání, vyhledávání a šíření informací v organizacích a společnosti jako celku. To zahrnuje jak knihovny soukromého i veřejného sektoru a informační systémy a služby. To je spolu s příbuznými předměty, jako je řízení, publikování a vyhodnocování a využívání informací.

Kurz je určen pro absolventy v jakémkoliv oboru, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti informačních a knihovnických služeb.

Budete studovat

Diplom a MSc studenti sledují stejnou vzdělávací kurz pro prvních dvou semestrech.... [-]

Spojené království Glasgow
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Strathclyde: Faculty of Science

MSc v oboru kvantitativní Finance - inovativní cross-fakulty spojenectví mezi Strathclyde Business School a Přírodovědecké fakulty - byl vyvinut tak, aby tuto potřebu. ... [+]

Proč tento kurz?

Globálně, finanční nástroje, produkty a software jsou stále složitější a sofistikovanější. Tam je poptávka po tržních vědomi absolventů, kteří mohou prokázat pochopení matematických modelů používaných v těchto produktů.

MSc Kvantitativní Finance - Inovativní cross-fakulty spojenectví mezi Strathclyde Business School a Přírodovědecké fakulty - byl vyvinut tak, aby tuto potřebu. Kurz byl navržen tak, aby studenti, kteří mají silné nadání pro matematiku, statistiku a na počítači, ale kteří nestudovali tato témata podrobně ve svém prvním stupni mohou dozvědět potřebné dovednosti pro přesun do finančního odvětví.... [-]

Spojené království Glasgow
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině