Stafford

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Stafford byl založen v roce 1993 ve Spojených arabských emirátech s jediným úmyslem poskytovat pomoc distančního vzdělávání podnikatelům na Blízkém východě k dosažení kvalitních mezinárodně uznávaných kvalifikací, které by je označily za seriózní manažery a zlepšily jejich kariéru.

Začínaje 7 studenty v roce 1993 o deset let později jsme zapojeni s průměrně 1000 studenty ročně s využitím distančního vzdělávání. Všichni jsou vážně zaneprázdnění zaneprázdnění manažeři dokazující světu, že chtějí uspět.

Stafford je zcela zaměřen na pomoc profesionálům na plný úvazek v podnikání s kvalitním distančním vzděláváním, aby urychlil svou kariéru prostřednictvím nezávislého studia.

Stafford pracuje na celém Středním východě a v Levantu a nabízí exekutivní MBA, doktoráty, BA, diplomy a další.

Jsme hrdí na náš závazek k akademickému a obchodnímu úspěchu našich studentů, naše vynikající vztahy s našimi univerzitami ve Velké Británii, naši integritu a vysokou kvalitu našich akademických a administrativních podpůrných pracovníků.

V průběhu let jsme sledovali, jak mnoho našich studentů šplhá po firemním žebříčku a dostáváme se na vrchol s jejich dodatečnými znalostmi prostřednictvím dálkového studia MBA a dalších kurzů, jako je doktorát a mistři. V důsledku MBA na dálkové studium studenti úspěšně otevřeli vlastní podniky nebo se stali řediteli nadnárodních společností. Někteří zcela změnili své profesní dráhy a získali uspokojení z vědomí, že jsou ve svých skutečných prvcích po letech v méně odměňující práci.

A nyní s více než 2000 absolventy profesionálů jako přáteli usilujeme o to, aby naše mise distančního vzdělávání pokračovala v další generaci studentů. Naše hrdost na naše studenty se zdvojnásobuje pokaždé, když se účastníme jejich promoce na samotné univerzitě.

Stafford-banner-partner-uk-universities" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/51/51687_51653_Stafford-banner-partner-uk-universities.jpg" alt="51653_Stafford-banner-partner-uk-universities" />

Místa

Northampton

Adresa, 1. řádek
University Drive
NN1 5PH Northampton, Anglie, Spojené království

Leicester

Adresa, 1. řádek
University Road
LE1 7RH Leicester, Anglie, Spojené království

Nottingham

Adresa, 1. řádek
NG7 2RD Nottingham, Anglie, Spojené království

Northampton

Adresa, 1. řádek
University Drive
NN1 5PH Northampton, Anglie, Spojené království

Dundee

Adresa, 1. řádek
Nethergate
DD1 4HN Dundee, Skotsko, Spojené království