St. Patrick's

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena jako škola v 1803, Svatého Patrika College se rozrostla do nejvyšší úrovně učení instituce přivítání studentů z celého světa, aby naše areály v centrální Londýn. Máme partnerství s některými z nejvíce zavedených a inovativní jmen ve Velké Británii vzdělávání, vám nabízí HNDs, vysokoškolák a postgraduální programy v mnoha předmětech. Prostřednictvím našich zařízení a zkušených lektorů, tyto programy poskytují dovednosti a znalosti, které přinášejí úspěšné kariéry.

Život měnící zkušenost Londýn je ideálním místem k zahájení globální kariéru, a získat skutečně jedinečný zážitek studentů. Naše centrální areál staví mezinárodní obchodní ústředí, kultura, umění, design, hudbu a svět příležitostí na dosah ruky. Je to ideální místo, aby se dopad, a celoživotními přáteli.

Kontaktujte nás nyní a připojit se studenty z více než 80 zemí které již pociťují výhody svatého Patrika vzdělávání.

Nabízíme svět příležitostí v centru Londýna Vzhledem k tomu, že byla založena v roce 1803, St Patrick je se vyvinul v mezinárodní vysokoškolské přivítání studentů z celého světa. Jsme majákem pro ty, kteří hledají kvalitní britské vzdělání, spolu s progresivní dovednosti a nové perspektivy potřebné pro daří kdekoli na světě.

Kvalita a excelence Naším hlavním cílem je poskytovat nejvyšší vzdělávací standardy, takže můžete dosáhnout stejně vysoké profesních cílů. Náš akademický tým jsou ručně vybral pro své studentské zaměřený přístup - stejně jako našich partnerů.

Uspokojování potřeb průmyslu a studentů Přinášíme teorie k životu za použití jej do "reálného světa" zážitky. Budete absolvent s in-hluboké znalosti a schopnost aplikovat je na úrovni států i na mezinárodní scéně. Můžete se začít připravovat na kariérní úspěch z prvního dne, a získají možnost zvýšit svůj životopis dále, než je standardní přístup ke vzdělání.

Buďte v srdci pulsující Londýna Zkušenost života v jednom z nejvýznamnějších světových, zajímavých a různorodých měst. Londýn je ideální místo, aby se ponoří do kultury, umění a hudby - a dělat celoživotními přáteli.

Nacházíte se v hlavní obchodní a finanční kapitál, který je obklopen některými z nejdůležitějších jmen napříč bohatství průmyslu. Budete mít také v centru světového designu, módy a mediální centrum. Poslání a vize Naše vize Naší vizí je být uznána jako vysoce kvalitní poskytovatel vzdělávání, zvýšení zaměstnatelnosti našich vzdělávajících se osob, rozšíření přístupu ke vzdělání ve společnosti, a podporovat sociální začleňování občanů. S tímto cílem na mysli, jsme se shromáždili na světové úrovni akademického týmu, a nabízíme kvalitní zajištěna dodávka.

Poslání Poslání St Patrickova vysoká škola je umožnit našim studentům prostřednictvím vzdělávání, a tím změnit jejich životy. Snažíme se překonat kulturní a jiné hranic po celém světě, aby paže našim studentům kompetence a důvěru vyniknout. St Patrick má za cíl poskytnout našim studentům s nejlepším možným vzdělávání za přijatelnou cenu. Kontaktujte nás nyní a připojit se studenty z více než 80 zemí, které vytěžili z dané svatého Patrika vzdělávání.