Schumacher College

Úvod

Read the Official Description

67837_OpenDay.jpg

Lidé z celého světa, všech věkových kategorií a zázemí, byli informováni, inspirováni a povzbuzováni, aby konali prostřednictvím našich 25 let transformačních kurzů pro udržitelný život .

Schumacher College má záviděníhodnou reputaci pro špičkové učení. Naším úkolem je inspirovat, provokovat a zpochybňovat sami sebe jako spoluobčany světa, klást otázky, které všichni snažíme nalézt odpovědi a hledat správná znalost, intuice a zázrak při hledání řešení.

Sdružujeme přední myslitele, aktivisty a odborníky na mezinárodní úrovni, abychom poskytli jedinečnou značku zkušeností s malými skupinami. Toto učení probíhá ve třídě, v zahradách, v kuchyni - je součástí všeho, co děláme.

Zde najdete věci o sobě, hluboké přátelství se studenty z celého světa a podobně jako mnoho absolventů, zahájit celoživotní spojení se sdružením.

Se zaměřením na interaktivní, zkušenostní a participativní učení nabízíme praktické dovednosti a strategické myšlení potřebné k řešení ekologických, ekonomických a sociálních problémů 21. století.

Právě v této době globálních otřesů chceme, abyste přišli na vysokou školu, aby se s námi podělili o způsoby, jakými jste se přestěhoval do života a jednat jinak.

Schumacher College je velmi zvláštní místo. Jak se snažíme a zjistíme, co na Zemi uděláme s touto rozpadnoucí se planetu, stalo se to nádechem naděje, baterií pro pozitivní vidění! Bill McKibben, zakladatel 350.org

Proč bys měl přijít?

Pokud přijdete na Schumacher College pro postgraduální studijní program, krátký kurz nebo odbornou přípravu, budete součástí naší mezinárodní učební komunity v krásném prostředí South Devonu na Dartington Hall Estate (odkaz je externí).

Dartington Hall Estate byl založen v roce 1920 dvěma charismatickými podnikateli, kteří zaujali své vlivy z východu a západu a vytvořili experiment v oblasti obnovy venkova. Jejich vize byla založena na progresivních formách vzdělávání, umění a zemědělství - dědictví, které pokračujeme i dnes.

Všechny naše kurzy jsou hluboce zakořeněny v ekologickém a holistickém světovém pohledu, který kdysi prožil zcela změní způsob, jakým žijete a pracujete ve světě.

Přichází zde bohatý a rozmanitý zážitek, který vám umožní mixovat se s podobně smýšlejícími studenty, učiteli a aktivisty, kteří se snaží o pozitivní změny ve světě. Schumacherova vysoká škola je místem, kde se setkáte s přáteli a spojenci ze všech oblastí života a ze všech částí zeměkoule, kteří sdílí zájem a vášeň o planetu, kterou obýváme.

Schumacher College je prostě jedním z nejlepších učebních a učebních prostředí, která se nachází kdekoli na světě. David Abram, Kouzlo smyslného a stane se zvířetem

Jaké to je být tady

Kurzy Schumacher College jsou nejkvalitnější a nabízejí učení a výuku, které se dnes v univerzitách a kolejích nacházejí jen zřídka.

Jedinečná povaha kurzů je nejen v obsahu, ale také ve způsobu, jakým jste se jako žák aktivně zapojili jako spoluvůrce.

Nebudete zde pasivní přijímač znalostí, ale očekává se, že budete aktivní žáka hledat řešení otázek, které nikdo ještě neodpověděl.

Schumacherova vysoká škola je přísné a náročné místo a naši studenti jsou nedílnou součástí toho, aby učební zkušenost byla jedinečná, nezapomenutelná a zcela změna života.

Budete součástí bohaté tapisérie, která tvoří každodenní koleji, mísí se se studenty, dobrovolníky, učni, hostujícími učiteli, praktici, řečníky a umělci.

V co věříme

Komunita - společné bydlení, práce a učení

Nejlepší učení se děje ve skupinách. Snažíme se provozovat naše krátké kurzy v průměru 20 účastníků a náš postgraduální program s 15, ačkoli toto se mění. To vám umožní dosáhnout toho nejlepšího z vašich interakcí mezi sebou as vašimi učiteli a facilitátory kurzu. Používáme celou řadu učebních metod a usnadněných procesů, abychom zajistili maximalizaci skupinových i individuálních vzdělávacích příležitostí a vznikl skutečný smysl pro spoluvytváření a přiřazení bez ohledu na délku vašeho pobytu na vysoké škole.

Začneme den společným dopoledním setkáním, abychom mohli projít dnešním dnem a přidělit pracovní skupiny a úkoly. Všichni studenti a zaměstnanci se účastní každodenních činností v oblasti vaření, čištění a zahradnictví, které kromě toho, že jsou nedílnou součástí našeho učení, pomáhají rozvíjet smysl pro komunitu a jsou skvělou příležitostí se se všemi členy akademie.

Kde je to možné, podporujeme účast studentů v širším společenství akademie. Máme pravidelné otevřené večery pro veřejnost, kde naši učitelé krátkých kurzů dávají Earth Talks. To je skvělá příležitost pro studenty, aby se mísili s místními obyvateli. Využíváme také naše partnerství s Transition Town Totnes (link je externí) - domovem mezinárodního přechodového hnutí - kteří jsou pravidelně pozváni k rozhovorům s našimi studenty.

Respektování všech živých systémů - ekologický pohled na svět

Všechno, co děláme, je s ohledem na jeho dopad na širší svět. Máme štěstí, že sídlíme ve velmi krásné části světa s historickým dědictvím Dartington Hall Estate za námi a samotnou akademií v atmosférické budově - The Old Postern. Udržování a chod vysokoškolského sboru není bez problémů, pokud jde o udržitelnost, ale snažíme se každodenně šířit naše rozhovory.

Naše knihovna je nesmírně cenným zdrojem, který obsahuje knihy a archivní záznamy, které se odehrály v průběhu 20 let naší existence jako vysoká škola. Některé z největších jmen v oblasti udržitelnosti a ekologického života nás navštívily v této době a naše kolekce to odráží. Studenti, spisovatelé a novináři nás často navštěvují na ústupu, aby využili toto zařízení. Jako student budete mít neomezený přístup, sedm dní v týdnu.

Zdravé tělo - zdravá mysl

Někteří lidé se vracejí zpět na Vysokou školu pouze pro jídlo! Náš tým kuchařů z vlastních restaurací (s podporou od vás) připraví lahodnou vegetariánskou, organickou a místně zásobovanou stravu v každé jídelně. Standard potraviny je tak dobrý, že naše pravidelné kurzy vaření se vyprodávají velmi rychle předem.

Významná část jídla je pěstována na pozemcích 3,5 akrů, které jsou řízeny akademií s pomocí studentů a dobrovolníků. Stejně jako pěstování potravin, důvody zahrnují oblasti specificky pro divokou zvěř, kontemplace a inspiraci v přírodě. Zahrady jsou řízeny na ekologických principech a permaculárním designu.

Také udržujeme zdravé tělo a duši, máme prostor pro meditaci a tichý odraz, kde si můžete vybrat den, kdy si můžete začít den před zahájením snídaně. (Nemám rád důsledky, že zahrádkářství nebo vaření nemohou být tiché pronásledování, ale rozděluji vlasy !?)

Za vysokou školou se nachází farma a krásné důvody Dartington Hall Estate. Projděte se smíšenými lesy obklopujícími College, podél řeky Dart, která prochází Estate, nebo přes okrasné zahrady samotné Dartington Hall pro události a festivaly související s uměním a kino, divadlo a umělecké prostory.

Vydejte se dál do města Totnes, pouhých 20 minut pěšky, zažijte to nejlepší, co město nabízí, pokud jde o alternativní bydlení, ekologickou komunitu a doplňkovou zdravotní péči. Nebo se vydejte na výlet do divočiny nedalekého Dartmooru - oblasti nesmírné přírodní krásy v naší sousední krajině. Ohromující pobřeží jižního Devonu je také poblíž, s divokými skalnatými útesy a písečnými plážemi.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Ekologický Design Myšlení

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Totnes

Být aktivní a transformační uvnitř organizací, obcí, ekonomie a vzdělávání se setkáváme s problémem přechodu na nízkouhlíkové technologie, vysoce pohody a pružných míst a systémů. Nikdy nebylo důležitější, čas pro nový přístup k designu. - začíná září 2018. [+]

Nikdy nebylo důležitější čas pro nový přístup k zapojení se do náročných situací, jimž čelíme od místní až globální úrovni. V rychle se měnícím dynamické situace, řešení, jen zřídka zůstávají optimální pro velmi dlouhé a spojité aktivní účast je nezbytnou složkou pro úspěch. Rostoucí odolnosti u jednotlivců a komunit je způsob, jak jít dál navzdory neustálým změnám kolem nás.

Náš program v ekologickém designu myšlení objímá a zkoumá tento složitý svět interakce s živou angažovanost a optimistického přístupu. To nabízí výkonné, praktické a ekologie-střed dovednosti a znalosti aplikovat na pestrou škálu praktik od návrhu, vzdělávání a podnikání na konkrétnější role vedení, řízení a poradenství.... [-]


Ma Ekonomika Pro Přechod

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2018 Spojené království Totnes + 1 více

V reakci na prohlubující se ekonomické a souvisejících krizí, jsme spustili naše postgraduální program v ekonomii pro transformaci ve spolupráci s New Economics Foundation, přechod sítě a Business School na Plymouth University. Datum zahájení - Sept 2017 [+]

Nikdy nebylo důležitější čas pro nový přístup k ekonomice.

Existuje naléhavá potřeba pro radikální přehodnocení našeho ekonomického systému. Potřebujeme nové myšlení a nové modely, které rozpoznají výzvám nyní čelíme, spíše než slepě následovat cestu, která vedla k nám do sbíhajících se krize nyní čelíme.

Tyto modely nám umožní zmírnit dopady a přizpůsobit se těmto mezizubním krizím - včetně změny klimatu, ztráty biologické rozmanitosti, maximálního zásobování energií z fosilních paliv, finanční nestability, potravinové bezpečnosti, chudoby atd. Budou postaveny na pochopení komplementarity ekologické ochrany a rozkvětu lidstva.... [-]


MSc

Msc Celostní Věda

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené království Totnes

Schumacher College ve spolupráci s Plymouth University je první na světě, který nabízí postgraduální studium v ​​celostní vědy. Začíná Sept 2018 [+]

Západní vědě dominuje "redukcionismus" - myšlenka, že přírodní jevy mohou být vysvětleny co do jejich částí. I když je za určitých okolností užitečným nástrojem, redukcionismus jako světový pohled je neúplný a může být sám o sobě nebezpečný, neboť naznačuje, že analýzou "mechanického" fungování přírody jej můžeme plně předvídat a manipulovat zcela pro náš vlastní prospěch.

Holistické vědy integrují užitečné aspekty redukcionismu a vědy hlavního proudu tím, že vytvoří komplexnější základ pro vidění a poznání. Jádrem toho je Goetheho přísný a systematický způsob zapojení imaginace do apreciace kvality, složitosti a vnitřní hodnoty přírody. Holistické myšlení je stimulováno cvičeními využívajícími fenomenologii a řešení problémů spojených s fyzikou, vědou o zemském systému, ekologií, evoluční biologií, organizačním rozvojem a zdravotnickými studiemi. Od roku 1998, kdy byl program propagován na Schumacherově vysoké škole, vyvinula soudržnou metodologii holistického výzkumu, která poskytuje přísný a etický rámec pro zralou vědu.... [-]


Videos

Why The World Needs Schumacher College

Contact

Schumacher College

Adresa, 1. řádek The Old Postern, Dartington,
TQ9 6EA Totnes, Anglie, Spojené království
Website http://www.schumachercollege.org.uk/
Telefonní číslo +44 1803 865934