Schumacher College

Úvod

Read the Official Description

Lidé z celého světa, ze všech věkových kategorií a zázemí, byly informovány, inspiroval a povzbudil jednat, naši 25 let transformativní kurzů pro trvale udržitelný život.

Schumacher College má záviděníhodnou pověst špičkového vzdělávání. Naše práce je inspirovat, napadat a ptát sami sebe jako co-obyvatelé světa, klást otázky, my všichni snaha najít odpovědi na a najít zvuk znalosti, intuici a údiv v našem hledání řešení.

Přinášíme dohromady vedoucí myslitelů, aktivistů a odborníků na mezinárodní úrovni, poskytovat jedinečnou značku malé skupiny studijních zkušeností. Toto učení probíhá ve třídě, do zahrady, v kuchyni - je součástí všeho, co děláme.

Zde budete objevovat věci o sobě, aby hluboké přátelství se studenty z celého světa, a, stejně jako mnoho absolventů, spusťte celoživotní spojení s College.

Se zaměřením na interaktivní, zkušenostní a participativní učení, nabízíme praktické dovednosti a strategické myšlení potřebné čelit ekologické, ekonomické a sociální výzvy 21. století.

Právě v této době celosvětové pozdvižení, že chceme, abyste přišli na vysoké škole, aby s námi podělit způsoby, ve kterém se pohybují žít a jednat jinak.

Schumacher College je velmi zvláštní místo. Jak jsme se pokusit zjistit, co se na Zemi budeme dělat s tímto nachýlí planetou, se to stalo thinktank k naději, baterie pro pozitivní vizi! Bill McKibben, zakladatel 350.org

Proč byste měli přijet?

Přijedete-li do Schumacher College pro postgraduální program, krátký kurz nebo odborného výcviku, budete součástí naší mezinárodní studijní komunity v krásné obklopuje of South Devon, na Dartington Hall Estate (odkaz je externí).

Dartington Hall Estate byla založena v roce 1920 dvěma charismatických podnikatelů, přičemž jejich vlivy ze Západu a Východu nastavit experiment ve venkovských regeneraci. Jejich vize byla založena na progresivních forem vzdělávání, umění a zemědělství - dědictví, které nám pokračovat dnes.

Všechny naše kurzy jsou hluboce zakotvena v ekologické a celostní pohled na svět, který kdysi zažil, bude zcela změnit způsob, jakým budete žít a pracovat ve světě.

Příchod tady je bohatý a rozmanitý zkušenosti, které vám umožní míchat s podobně smýšlejícími studenty, učitele a aktivistů, kteří usilují o pozitivní změnu ve světě. Schumacher College je místem, kde se budete setkávat se s přáteli a spojenci ze všech oblastí života a ze všech částí světa, kteří sdílejí zájem a nadšení o planetu obýváme.

Schumacher College je prostě jedním z nejlepších výukových a vzdělávacích prostředí, které se nacházejí kdekoli na světě. David Abram, pravopisu v smyslná a stát Animal

Co to je, být tady

Schumacher College kurzy jsou té nejvyšší kvality a nabídky vzdělávání a výuky, která je zřídkakdy dnes nalézt v univerzit a vysokých škol.

Unikátní přírodní kurzů jsou nejen v obsahu, ale ve způsobu, jakým jste jako studenta jsou aktivně zapojeni jako spolutvůrce.

Nebudete mít pasivní příjem znalostí tady, ale budete se očekává, že bude aktivní student hledáním řešení otázek, které ještě nikdo odpověděl.

Schumacher College je přísný a náročný místo a naši studenti jsou nedílnou součástí tvorby vzdělávací zkušenost jedinečný, nezapomenutelný a naprosto život mění.

Budete součástí bohaté tapiserie, která tvoří vysokou školu na každodenní bázi, míchání se studenty, dobrovolníky, učňů, navštěvující učitelky, praticitioners, reproduktory a interpretů.

V co věříme

Společenství - bydlení, práci a učení společně

Nejlepší učení se děje ve skupinách. Snažíme se provozovat naše krátkodobé kurzy s průměrně 20 účastníků a našeho programu postgraduálního s 15, i když to je předmětem odchylky. To vám umožní získat to nejlepší z vašich interakcí mezi sebou navzájem a se svými předmětu Učitelé a zprostředkovatelů. Zaměstnáváme řadu výukových metod a usnadnil postupy, aby zajistily, že jak skupinové a individuální vzdělávací příležitosti jsou maximalizována a že skutečný smysl pro spolupráci tvorby a sounáležitosti vzniká bez ohledu na délku pobytu na vysoké škole.

Začneme den s komunálním ranní setkání projít podnikání den a přidělit pracovní skupiny a úkoly. Všichni studenti a zaměstnanci se účastní každodenních aktivit vaření, úklid a zahradnictví, které, kromě toho, že nedílnou součástí našeho učení, pomáhá podporovat smysl pro komunitu, a je to skvělá příležitost pro míchat se všemi členy kolegia.

Tam, kde je to možné jsme se podpořit účast studentů v širším společenství kolegia. Máme pravidelné večery otevřené pro veřejnost, kde naše krátké učitelé kurzu dát Země rozhovorů. To je skvělá příležitost pro studenty, aby se prolíná s místními obyvateli. Jsme také většina našich spolupráci Transition Town Totnes (odkaz je externí) - domov mezinárodní Transition hnutí - kteří jsou pravidelně zváni, aby rozhovory pro naše studenty.

Respektování všech živých systémů - ekologický pohled na svět

Vše, co děláme, je s ohledem na její dopad na okolním světem. Máme štěstí, že být založen ve velmi krásné části světa, s historickým dědictvím Dartington Hall Estate za námi a College se v atmosférické památkově chráněné budově - The Old postranní. Údržba a provoz vysoké školy není bez problémů, pokud jde o udržitelnost, ale naším cílem je jít náš rozhovor na každodenní bázi.

Naše knihovna je velmi cenný zdroj, který obsahuje knihy a archivní záběry jdou zpět přes 20 let naší existence jako kolegium. Některé z největších jmen v udržitelnosti a ekologické bydlení nás navštívili v průběhu této doby, a naše kolekce reflektuje toto. Studenti, spisovatelé a novináři často nás navštivte na ústup, aby použití tohoto zařízení. Jako student, budete mít neomezený přístup, sedm dní v týdnu.

Zdravé tělo - zdravý duch

Někteří lidé se vracejí do akademie za samotné jídlo! Náš tým in-house kuchaři (s podporou ze sebe) připravit lahodné vegetariánské, organické a místně zdrojů potravin v každém jídle. Standardní potravin je tak dobrý, že naše pravidelné kurzy vaření sell-out velmi rychle dopředu.

Významná část potravin se pěstuje v 3,5akr areálu akademie, které jsou spravovány College, s pomocí studentů a dobrovolníků. Stejně jako potravinová pěstování, důvody patří prostory, konkrétně pro divokou zvěř, rozjímání a inspiraci v přírodě. Zahrady jsou řízeny na ekologických zásadách a permakultury konstrukčních přístupů.

Také pěstovat zdravé tělo a mysl, máme účel-dělal prostor pro meditaci a klidné reflexe, kde si můžete vybrat začít den s usnadněnou mediace zasedání před snídaní. (I nelíbí implikace, že zahradničení či vaření nemůže být klidný pronásledování, ale mám rozdělení vlasy !?) Mimo College jsou farmy a krásné odůvodnění Dartington Hall Estate. Udělejte si procházku přes smíšené lesy kolem College, podél řeky Dart, který běží přes Estate, nebo prostřednictvím okrasných zahradách Dartington Hall sám pro události umění související a festivalech plus kina, divadla a uměleckých prostorů.

Vydat dál do města Totnes, jen 20 minut pěšky, zažít nejlepší město má nabídnout, pokud jde o alternativní bydlení, zelené komunitě a doplňkové zdravotní péče. Nebo vzít na výlet do divočiny nejbližším Dartmooru - oblasti nesmírné přírodní krásy v naší sousední krajině. Ohromující South Devon pobřeží je také blízko, s divokými skalními útesy a písečné pláže.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Celostní Věda

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené království Totnes

Schumacher College ve spolupráci s Plymouth University je první na světě, který nabízí postgraduální studium v ​​celostní vědy. Začíná Sept 2018 [+]

Jste hluboce znepokojen stavem přírodního světa? Doufáte, aby se rozdíl ve svém životě a práci? Schumacher College ve spolupráci s Plymouth University je první na světě, který nabízí postgraduální program v Holistic Science. Západní věda je ovládán "Redukcionismus" - Představa, že přírodní jevy mohou být vysvětleny, pokud jde o jejich součástí. Redukcionismus je neúplný, a může být kontraproduktivní, protože to naznačuje, že na základě analýzy "mechanické" díla přírody můžeme plně předvídat a manipulovat s ním. Celostní věda uznává omezení této metodiky, namísto toho se zaměřuje na kvalitách přírody, složitosti a vnitřní hodnotou, což představuje vědecký fit při řešení globálních výzev. Co je to Holistic věda? Program zkoumá nové metodiky, které jsou získávají úspěch ve zkoumání přírodních systémů. Ty uznávají, že komplexní systémy jsou dynamické procesy, realizující své vznikající vlastnosti jako celků - a že tyto vlastnosti jsou podmíněné, ale není stanovena, podle součástech systému. Kurz poskytuje metody, které jdou nad rámec redukcionismu v pochopení dynamických interaktivních systémů, ať už se jedná o ekosystémy, počasí, organizace, rostlina nebo rozvíjející lidské embryo. Studenti rozvíjet komplexní pochopení těchto systémů a na cestě naučit se použít techniky, jako jsou počítačové modelování, intuitivní vnímání a fenomenologie. Zvláštní význam je zde metodika Goethe jako způsob plnění celek přes částí. Program se zasazuje o participativní vědu interakcí, vlastností, hodnot a intuice, věda, která je více způsobilý informovat některých klíčových hnutí dnes, včetně obnovy životního prostředí, duchovní obnovy a regenerace komunity. Celostní myšlení je již revoluci fyziku, zemského systému vědy, ekologie, evoluční biologie, organizační rozvoj a zdravotnických studií.... [-]

MA

Ma Ekologický Design Myšlení

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Totnes

Být aktivní a transformační uvnitř organizací, obcí, ekonomie a vzdělávání se setkáváme s problémem přechodu na nízkouhlíkové technologie, vysoce pohody a pružných míst a systémů. Nikdy nebylo důležitější, čas pro nový přístup k designu. - Zahájí 09. 2017. [+]

Vy jste zděšen, narušena a úplně rozčarovaný s tím, co se děje s jedinou skutečnou planetární doma máme? Takže jsme. Ale jste také nadšeni příležitostí a možností To otevírá nám vytvořit lepší, jasnější a krásnější svět? Takže jsme. Potom přidejte se k nám v této nové inovativní postgraduální program z Schumacher College ve spolupráci se školou architektury, designu a životního prostředí na Plymouth University, School of Design v Carnegie Mellon University, Dartington Hall Trust a okolních obcí. Ekologické design myšlení Nikdy nebylo důležitější čas pro nový přístup k zapojení se do náročných situací, jimž čelíme od místní až globální úrovni. V rychle se měnícím dynamické situace, řešení, jen zřídka zůstávají optimální pro velmi dlouhé a spojité aktivní účast je nezbytnou složkou pro úspěch. Rostoucí odolnosti u jednotlivců a komunit je způsob, jak jít dál navzdory neustálým změnám kolem nás. Náš program v ekologickém designu myšlení objímá a zkoumá tento složitý svět interakce s živou angažovanost a optimistického přístupu. To nabízí výkonné, praktické a ekologie-střed dovednosti a znalosti aplikovat na pestrou škálu praktik od návrhu, vzdělávání a podnikání na konkrétnější role vedení, řízení a poradenství. Ekologický design myšlení program je trans-disciplinární, bystrý a univerzální ve své žádosti; pragmatické a integrační jeho provozu. Sdružuje teoretické i praktické pojednání o ekologicky inspirované designem, s metodami designu myšlení, které jsou sloučeny s nejnovějším vývojem v oblasti antropologie, psychologie a sociálně politické ekonomie. Jeho cílem je vytvořit nový základ pro tvůrce změny v popředí našeho přechodu k udržitelné společnosti. Ekologicky design inspirovaný zahrnuje studium ekologických... [-]

Ma Ekonomika Pro Přechod

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Totnes + 1 více

V reakci na prohlubující se ekonomické a souvisejících krizí, jsme spustili naše postgraduální program v ekonomii pro transformaci ve spolupráci s New Economics Foundation, přechod sítě a Business School na Plymouth University. Datum zahájení - Sept 2017 [+]

Dosažení Low-uhlík, High pohodu, stabilní hospodářství Nikdy nebylo důležitější čas pro nový přístup k ekonomice. Existuje naléhavá potřeba pro radikální přehodnocení našeho ekonomického systému. Potřebujeme nové myšlení a nové modely, které rozpoznají výzvám nyní čelíme, spíše než slepě následovat cestu, která vedla k nám do sbíhajících se krize nyní čelíme. Tyto modely nám umožní jak zmírnit dopady a přizpůsobit se těmto inter-zamykání krizí - včetně změny klimatu, ztráta biologické rozmanitosti, na vrcholit v dodávkách energie z fosilních paliv, finanční nestability, bezpečnosti potravin, chudoba a tak dále. Budou postaveny na porozumění komplementarity ekologické ochrany a lidského rozkvětu. 20 let, průkopnické myslitelé a praktici byli rozvoj alternativních hospodářských nápady, modely a experimenty, které byly kdysi považovány za radikální a marginální. Jak jsme se obrátit na čelit nové ekonomické úsvit, tyto teorie a praxe se nyní pohybuje do centra pozornosti. "Učím se na Schumacher College protože jeho silné vazby s ekologickou udržitelnost a přístupu, který je založen na společném spoluvytváření. Lidé nejsou říkal, co má dělat, dohromady spoluvytvářet své nápady. Je to zásadně odlišný model vzdělávání, které se můžeme naučit od a platí pro hospodářství, jakož i dalších oblastí našeho života. " Profesor Eve Mitleton-Kelly, London School of Economics Proč Schumacher College? Od roku 1991, Schumacher College byl průkopníkem radikálně nové myšlení v ekonomii, přilákání špičkových pedagogů, lékařů a aktivisty z celého světa. Máme inspiroval a podporoval tisíce organizací a jednotlivců z mnoha různých zemí v jejich úsilí k dosažení udržitelnější a spravedlivější svět. V reakci na prohlubující se ekonomické a souvisejících krizí,... [-]

Videos

Inspired By Schumacher College: A Film

Contact

Schumacher College

Adresa, 1. řádek Totnes TQ9 6EA, United Kingdom
Website http://www.schumachercollege.org.uk/
Telefonní číslo +44 1803 865934