Schumacher College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zaregistrujte se na ONLINE OPEN DAY. Budete moci chatovat naživo s fakultou a zaměstnanci, sledovat videa o Schumacher College , Dartingtonském areálu a dozvědět se více o každém programu.

Další informace a zaregistrujte se zde: https://www.schumachercollege.org.uk/postgraduate-open-day

Lidé z celého světa, všech věkových kategorií a zázemí, byli informováni, inspirováni a povzbuzováni, aby jednat, prostřednictvím našich transformačních kurzů pro udržitelný život .

Schumacher College má záviděníhodnou reputaci pro špičkové učení. Naším úkolem je inspirovat, zpochybňovat a zpochybňovat sebe jako obyvatele světa, klást otázky, které všichni snažíme nalézt odpovědi a hledat správná znalost, intuice a zázrak při hledání řešení.

Sdružujeme přední myslitele, aktivisty a praktiky na mezinárodní úrovni, abychom poskytli jedinečnou značku zkušeností z malých skupin. Toto učení probíhá ve třídě, v zahradách, v kuchyni - je součástí všeho, co děláme.

Zde najdete věci o sobě, hluboké přátelství se studenty z celého světa a podobně jako mnoho absolventů, zahájit celoživotní spojení se sdružením.

Se zaměřením na interaktivní, zkušenostní a participativní učení nabízíme praktické dovednosti a strategické myšlení potřebné k řešení ekologických, ekonomických a sociálních problémů 21. století.

Právě v této době globálních otřesů chceme, abyste přišli na vysokou školu, aby se s námi podělili o způsoby, jakými jste se přestěhoval do života a jednat jinak.

Schumacher College je velmi zvláštní místo. Jak se snažíme a zjistíme, co na Zemi uděláme s touto rozpadnoucí se planetu, stalo se to nádechem naděje, baterií pro pozitivní vidění! - Bill McKibben, zakladatel 350.org

Proč bys měl přijít?

Pokud přijdete na Schumacher College pro postgraduální studium, krátký kurz nebo odbornou přípravu, budete součástí naší mezinárodní učební komunity v krásném prostředí South Devonu na Dartington Hall Estate (odkaz je externí).

Dartington Hall Estate byl založen v roce 1920 dvěma charismatickými podnikateli, kteří zaujali své vlivy z východu a západu a vytvořili experiment v oblasti obnovy venkova. Jejich vize byla založena na progresivních formách vzdělávání, umění a zemědělství - dědictví, které pokračujeme i dnes.

Všechny naše kurzy jsou hluboce zakořeněny v ekologickém a holistickém světovém pohledu, který kdysi prožil zcela změní způsob, jakým žijete a pracujete ve světě.

Přichází zde bohatý a rozmanitý zážitek, který vám umožní mixovat se s podobně smýšlejícími studenty, učiteli a aktivisty, kteří se snaží o pozitivní změny ve světě. Schumacher College je místem, kde se setkáte s přáteli a spojenci ze všech oblastí života a ze všech částí zeměkoule, kteří sdílí zájem a vášeň pro planetu, kterou obýváme.

Schumacher College je prostě jedním z nejlepších učebních a učebních prostředí, která se nachází kdekoli na světě. - David Abram, kouzlo smyslného a stane se zvířetem

19365_photoset-1.jpg

Jaké to je být tady

Kurzy Schumacher College jsou nejkvalitnější a nabízejí učení a výuku, které se dnes v univerzitách a kolejích nacházejí jen zřídka.

Unikátní povaha kurzů je nejen v obsahu, ale také ve způsobu, jakým se jako spoluzakladatel aktivně podílíte jako žák.

Nebudete zde pasivní přijímač znalostí, ale očekává se, že budete aktivní žáka hledat řešení otázek, které nikdo ještě neodpověděl.

Schumacher College je přísné a náročné místo a naši studenti jsou nedílnou součástí toho, aby učební zkušenost byla jedinečná, nezapomenutelná a zcela změna života.

Budete součástí bohaté tapisérie, kterou tvoří každodenní sbírku, mísí se se studenty, dobrovolníky, učni, navštěvujícími učiteli, praktiky, řečníky a umělci.

V co věříme

Komunita - společné bydlení, práce a učení

Nejlepší učení se děje ve skupinách. Snažíme se provozovat naše krátké kurzy s průměrným počtem 20 účastníků a náš postgraduální program s 15, i když se to mění. To vám umožní dosáhnout toho nejlepšího z vašich interakcí mezi sebou a se svými učiteli a facilitátory kurzu. Používáme celou řadu učebních metod a usnadněných procesů, abychom zajistili maximalizaci skupinových i individuálních vzdělávacích příležitostí a vznikl skutečný smysl pro spoluvytváření a přiřazení bez ohledu na délku vašeho pobytu na vysoké škole.

Začínáme den společným dopoledním setkáním, abychom mohli projít každodenní činností a přidělit pracovní skupiny a úkoly. Všichni studenti a zaměstnanci se podílejí na každodenních činnostech vaření, čištění a zahradnictví, které kromě toho, že jsou součástí našeho učení, pomáhají rozvíjet smysl pro komunitu a jsou skvělou příležitostí se se všemi členy akademie.

Kde je to možné, podporujeme účast studentů v širším společenství akademie. Máme pravidelné otevřené večery pro veřejnost, kde naši učitelé krátkých kurzů dávají Earth Talks. To je skvělá příležitost pro studenty, aby se mísili s místními obyvateli. Využíváme také naše partnerství s Transition Town Totnes (link je externí) - domovem mezinárodního přechodového hnutí - kteří jsou pravidelně pozváni k rozhovorům s našimi studenty.

Respektování všech živých systémů - ekologický pohled na svět

Všechno, co děláme, je s ohledem na jeho dopad na širší svět. Máme štěstí, že sídlíme ve velmi krásné části světa s historickým dědictvím Dartington Hall Estate za námi a samotnou akademií v atmosférické budově - The Old Postern. Udržování a chod vysokoškolského sboru není bez problémů, pokud jde o udržitelnost, ale snažíme se každodenně šířit naše rozhovory.

Naše knihovna je nesmírně cenným zdrojem, který obsahuje knihy a archivní záznamy, které se odehrály v průběhu 20 let naší existence jako vysoká škola. Některé z největších jmen v oblasti udržitelnosti a ekologického života nás navštívily v této době a naše kolekce to odráží. Studenti, spisovatelé a novináři nás často navštěvují na ústupu, aby využili toto zařízení. Jako student budete mít neomezený přístup, sedm dní v týdnu.

Zdravé tělo - zdravá mysl

Někteří lidé se vracejí zpět na Vysokou školu pouze pro jídlo! Náš tým šéfkuchařů (s podporou od vás) připravuje chutné vegetariánské, organické a místně zásobované pokrmy při každém jídle. Standard potraviny je tak dobrý, že naše pravidelné kurzy vaření se vyprodávají velmi rychle předem.

Významná část potravy se pěstuje na pozemcích 3,5 akrů, které jsou řízeny akademií s pomocí studentů a dobrovolníků. Stejně jako potravinářské pěstování, důvody zahrnují oblasti specificky pro divokou zvěř, kontemplaci a inspiraci v přírodě. Zahrady jsou řízeny na ekologických principech a permaculárním designu.

Také udržujeme zdravé tělo a duši, máme prostor pro meditaci a tichý odraz, kde si můžete vybrat den, kdy si můžete začít den před zahájením snídaně. (Nemám rád důsledky, že zahrádkářství nebo vaření nemohou být tiché pronásledování, ale rozděluji vlasy !?)

Za vysokou školou se nachází farma a krásné důvody Dartington Hall Estate. Projděte se smíšenými lesy obklopujícími College, podél řeky Dart, která prochází Estate, nebo přes okrasné zahrady samotné Dartington Hall pro události a festivaly související s uměním a kino, divadlo a umělecké prostory.

Vydejte se dál do města Totnes, pouhých 20 minut pěšky, zažít to nejlepší, co město nabízí z hlediska alternativního bydlení, zelené komunity a doplňkové zdravotní péče. Nebo se vydejte na výlet do divočiny nedalekého Dartmooru - oblasti nesmírné přírodní krásy v naší sousední krajině. Ohromující pobřeží jižního Devonu je také poblíž, s divokými skalnatými útesy a písečnými plážemi.

19364_photoset-2.jpg

Místa

Totnes

Schumacher College

Adresa, 1. řádek
The Old Postern, Dartington,

TQ9 6EA Totnes, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1803 865934