Schumacher College

Úvod

Read the Official Description

Lidé z celého světa, ze všech věkových kategorií a zázemí, byly informovány, inspiroval a povzbudil jednat, naši 25 let transformativní kurzů pro trvale udržitelný život.

Schumacher College má záviděníhodnou pověst špičkového vzdělávání. Naše práce je inspirovat, napadat a ptát sami sebe jako co-obyvatelé světa, klást otázky, my všichni snaha najít odpovědi na a najít zvuk znalosti, intuici a údiv v našem hledání řešení.

Přinášíme dohromady vedoucí myslitelů, aktivistů a odborníků na mezinárodní úrovni, poskytovat jedinečnou značku malé skupiny studijních zkušeností. Toto učení probíhá ve třídě, do zahrady, v kuchyni - je součástí všeho, co děláme.

Zde budete objevovat věci o sobě, aby hluboké přátelství se studenty z celého světa, a, stejně jako mnoho absolventů, spusťte celoživotní spojení s College.

Se zaměřením na interaktivní, zkušenostní a participativní učení, nabízíme praktické dovednosti a strategické myšlení potřebné čelit ekologické, ekonomické a sociální výzvy 21. století.

Právě v této době celosvětové pozdvižení, že chceme, abyste přišli na vysoké škole, aby s námi podělit způsoby, ve kterém se pohybují žít a jednat jinak.

Schumacher College je velmi zvláštní místo. Jak jsme se pokusit zjistit, co se na Zemi budeme dělat s tímto nachýlí planetou, se to stalo thinktank k naději, baterie pro pozitivní vizi! Bill McKibben, zakladatel 350.org

Proč byste měli přijet?

Přijedete-li do Schumacher College pro postgraduální program, krátký kurz nebo odborného výcviku, budete součástí naší mezinárodní studijní komunity v krásné obklopuje of South Devon, na Dartington Hall Estate (odkaz je externí).

Dartington Hall Estate byla založena v roce 1920 dvěma charismatických podnikatelů, přičemž jejich vlivy ze Západu a Východu nastavit experiment ve venkovských regeneraci. Jejich vize byla založena na progresivních forem vzdělávání, umění a zemědělství - dědictví, které nám pokračovat dnes.

Všechny naše kurzy jsou hluboce zakotvena v ekologické a celostní pohled na svět, který kdysi zažil, bude zcela změnit způsob, jakým budete žít a pracovat ve světě.

Příchod tady je bohatý a rozmanitý zkušenosti, které vám umožní míchat s podobně smýšlejícími studenty, učitele a aktivistů, kteří usilují o pozitivní změnu ve světě. Schumacher College je místem, kde se budete setkávat se s přáteli a spojenci ze všech oblastí života a ze všech částí světa, kteří sdílejí zájem a nadšení o planetu obýváme.

Schumacher College je prostě jedním z nejlepších výukových a vzdělávacích prostředí, které se nacházejí kdekoli na světě. David Abram, pravopisu v smyslná a stát Animal

Co to je, být tady

Schumacher College kurzy jsou té nejvyšší kvality a nabídky vzdělávání a výuky, která je zřídkakdy dnes nalézt v univerzit a vysokých škol.

Unikátní přírodní kurzů jsou nejen v obsahu, ale ve způsobu, jakým jste jako studenta jsou aktivně zapojeni jako spolutvůrce.

Nebudete mít pasivní příjem znalostí tady, ale budete se očekává, že bude aktivní student hledáním řešení otázek, které ještě nikdo odpověděl.

Schumacher College je přísný a náročný místo a naši studenti jsou nedílnou součástí tvorby vzdělávací zkušenost jedinečný, nezapomenutelný a naprosto život mění.

Budete součástí bohaté tapiserie, která tvoří vysokou školu na každodenní bázi, míchání se studenty, dobrovolníky, učňů, navštěvující učitelky, praticitioners, reproduktory a interpretů.

V co věříme

Společenství - bydlení, práci a učení společně

Nejlepší učení se děje ve skupinách. Snažíme se provozovat naše krátkodobé kurzy s průměrně 20 účastníků a našeho programu postgraduálního s 15, i když to je předmětem odchylky. To vám umožní získat to nejlepší z vašich interakcí mezi sebou navzájem a se svými předmětu Učitelé a zprostředkovatelů. Zaměstnáváme řadu výukových metod a usnadnil postupy, aby zajistily, že jak skupinové a individuální vzdělávací příležitosti jsou maximalizována a že skutečný smysl pro spolupráci tvorby a sounáležitosti vzniká bez ohledu na délku pobytu na vysoké škole.

Začneme den s komunálním ranní setkání projít podnikání den a přidělit pracovní skupiny a úkoly. Všichni studenti a zaměstnanci se účastní každodenních aktivit vaření, úklid a zahradnictví, které, kromě toho, že nedílnou součástí našeho učení, pomáhá podporovat smysl pro komunitu, a je to skvělá příležitost pro míchat se všemi členy kolegia.

Tam, kde je to možné jsme se podpořit účast studentů v širším společenství kolegia. Máme pravidelné večery otevřené pro veřejnost, kde naše krátké učitelé kurzu dát Země rozhovorů. To je skvělá příležitost pro studenty, aby se prolíná s místními obyvateli. Jsme také většina našich spolupráci Transition Town Totnes (odkaz je externí) - domov mezinárodní Transition hnutí - kteří jsou pravidelně zváni, aby rozhovory pro naše studenty.

Respektování všech živých systémů - ekologický pohled na svět

Vše, co děláme, je s ohledem na její dopad na okolním světem. Máme štěstí, že být založen ve velmi krásné části světa, s historickým dědictvím Dartington Hall Estate za námi a College se v atmosférické památkově chráněné budově - The Old postranní. Údržba a provoz vysoké školy není bez problémů, pokud jde o udržitelnost, ale naším cílem je jít náš rozhovor na každodenní bázi.

Naše knihovna je velmi cenný zdroj, který obsahuje knihy a archivní záběry jdou zpět přes 20 let naší existence jako kolegium. Některé z největších jmen v udržitelnosti a ekologické bydlení nás navštívili v průběhu této doby, a naše kolekce reflektuje toto. Studenti, spisovatelé a novináři často nás navštivte na ústup, aby použití tohoto zařízení. Jako student, budete mít neomezený přístup, sedm dní v týdnu.

Zdravé tělo - zdravý duch

Někteří lidé se vracejí do akademie za samotné jídlo! Náš tým in-house kuchaři (s podporou ze sebe) připravit lahodné vegetariánské, organické a místně zdrojů potravin v každém jídle. Standardní potravin je tak dobrý, že naše pravidelné kurzy vaření sell-out velmi rychle dopředu.

Významná část potravin se pěstuje v 3,5akr areálu akademie, které jsou spravovány College, s pomocí studentů a dobrovolníků. Stejně jako potravinová pěstování, důvody patří prostory, konkrétně pro divokou zvěř, rozjímání a inspiraci v přírodě. Zahrady jsou řízeny na ekologických zásadách a permakultury konstrukčních přístupů.

Také pěstovat zdravé tělo a mysl, máme účel-dělal prostor pro meditaci a klidné reflexe, kde si můžete vybrat začít den s usnadněnou mediace zasedání před snídaní. (I nelíbí implikace, že zahradničení či vaření nemůže být klidný pronásledování, ale mám rozdělení vlasy !?) Mimo College jsou farmy a krásné odůvodnění Dartington Hall Estate. Udělejte si procházku přes smíšené lesy kolem College, podél řeky Dart, který běží přes Estate, nebo prostřednictvím okrasných zahradách Dartington Hall sám pro události umění související a festivalech plus kina, divadla a uměleckých prostorů.

Vydat dál do města Totnes, jen 20 minut pěšky, zažít nejlepší město má nabídnout, pokud jde o alternativní bydlení, zelené komunitě a doplňkové zdravotní péče. Nebo vzít na výlet do divočiny nejbližším Dartmooru - oblasti nesmírné přírodní krásy v naší sousední krajině. Ohromující South Devon pobřeží je také blízko, s divokými skalními útesy a písečné pláže.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Celostní Věda

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené království Totnes

Schumacher College ve spolupráci s Plymouth University je první na světě, který nabízí postgraduální studium v ​​celostní vědy. Začíná Sept 2017 [+]

Jste hluboce znepokojen stavem přírodního světa? Doufáte, aby se rozdíl ve svém životě a práci? Schumacher College ve spolupráci s Plymouth University je první na světě, který nabízí postgraduální program v Holistic Science. Západní věda je ovládán "Redukcionismus" - Představa, že přírodní jevy mohou být vysvětleny, pokud jde o jejich součástí. Redukcionismus je neúplný, a může být kontraproduktivní, protože to naznačuje, že na základě analýzy "mechanické" díla přírody můžeme plně předvídat a manipulovat s ním. Celostní věda uznává omezení této metodiky, namísto toho se zaměřuje na kvalitách přírody, složitosti a vnitřní hodnotou, což představuje vědecký fit při řešení globálních výzev. Co je to Holistic věda? Program zkoumá nové metodiky, které jsou získávají úspěch ve zkoumání přírodních systémů. Ty uznávají, že komplexní systémy jsou dynamické procesy, realizující své vznikající vlastnosti jako celků - a že tyto vlastnosti jsou podmíněné, ale není stanovena, podle součástech systému. Kurz poskytuje metody, které jdou nad rámec redukcionismu v pochopení dynamických interaktivních systémů, ať už se jedná o ekosystémy, počasí, organizace, rostlina nebo rozvíjející lidské embryo. Studenti rozvíjet komplexní pochopení těchto systémů a na cestě naučit se použít techniky, jako jsou počítačové modelování, intuitivní vnímání a fenomenologie. Zvláštní význam je zde metodika Goethe jako způsob plnění celek přes částí. Program se zasazuje o participativní vědu interakcí, vlastností, hodnot a intuice, věda, která je více způsobilý informovat některých klíčových hnutí dnes, včetně obnovy životního prostředí, duchovní obnovy a regenerace komunity. Celostní myšlení je již revoluci fyziku, zemského systému vědy, ekologie, evoluční biologie, organizační rozvoj a zdravotnických studií. To vytváří rostoucí zájem ze strany vědců v mnoha oblastech - zejména ty zabývající se otázkou týkající se udržitelnosti. Od roku 1998, kdy se poprvé začal tento program Masters vyvinula soudržnou metodiku holistického vyšetřování, prokázání přísný a etický rámec pro zralé vědu. Připojte se k naší studijní komunity pro tohoto průkopnického programu v Holistic vědě, která kompletně re-hodnotí naše vědecké chápání přírody, ekologické krize čelíme a naši roli v rozsáhlé ekologické, ekonomické a sociální změny. Naši učitelé patří: Stephan Harding Philip Franses Patricia Shaw Satish Kumar Bill Plotkin a Geneen Marie Haugen Craig Holdrege Rupert Sheldrake Shantena Sabbadini Jules Cashford Kdo je tento kurz určen? Primární kvalifikace hledáme v našich studentů je velký zájem v přírodě, jak se to vyvine, a self-organizuje a to, co jsme jako jednotlivci, organizace a kultury se mohou učit od ní v naší snaze o udržitelné budoucnosti. Uvítáme lidí ze všech prostředí, kultur a jakéhokoliv věku - ať už jste v současné době zaměstnán, nezaměstnaný, student nebo v důchodu. Rozmanitost naší studentské skupiny je bohatý součástí toho, jak se učíme, a je odrazem rozmanitosti přírody samotné. Co se naučíte? Důkladné pochopení důsledků a důsledků používání západní vědy jako nástroj pro získání spolehlivých informací o světě. Poznatky o tom, jak současná otázky udržitelnosti přišli o a různé trasy bychom mohli vzít v jejich řešení. Teoretické a zkušenostní chápání ekologického pohledu na svět pro transformaci své znalosti o své místo ve světě a jak se chovat v ní. Pochopení významu snímání, cítění a intuice pro rozšířenou vědu. Znalosti z řady alternativních vědeckých metod, které integrují kvalitativní zkušenosti a kvantitativní měření. Pochopení vlastností vznikajících celých systémů skrze čočky chaosu, složitost a teorie Gaia, a jak se tyto týkají ekologických, sociálních a ekonomických problémů. Pochopení toho, jak celostní vědy se uplatňuje při vytváření udržitelnější svět. Jasnější chápání vašich vlastních racionálních a emocionálních stavů a ​​procesů prostřednictvím zážitkové a reflexní šetření skupiny. V rámci tohoto programu bude také provádět nezávislý výzkumný projekt, ve kterém si můžete aplikovat holistický vědu na vlastní oblasti zájmu. Toto je jedinečná příležitost, aby provedla výzkum na vysoké úrovni mimo obvyklé omezení akademických norem. Projekty mohou být prezentovány jako osobní příběh, film, umělecká díla, poezie nebo jakékoliv jiné tvůrčí úsilí, vedle více konvenčních způsobů dodání. Kam půjdeš? Absolventi programu vzali široký integrovaný systémový přístup v oblastech, jako je řízení životního prostředí, vzdělávání pro udržitelnost, design, biologický výzkum, ekologické podnikové poradenství, akademické obce, zdravotnictví, zemědělství, médií a filmové tvorby, nevládních organizací a práce s domorodými lidmi. [-]

MA

Ma Ekologický Design Myšlení

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Totnes

Být aktivní a transformační uvnitř organizací, obcí, ekonomie a vzdělávání se setkáváme s problémem přechodu na nízkouhlíkové technologie, vysoce pohody a pružných míst a systémů. Nikdy nebylo důležitější, čas pro nový přístup k designu. - Zahájí 09. 2017. [+]

Vy jste zděšen, narušena a úplně rozčarovaný s tím, co se děje s jedinou skutečnou planetární doma máme? Takže jsme. Ale jste také nadšeni příležitostí a možností To otevírá nám vytvořit lepší, jasnější a krásnější svět? Takže jsme. Potom přidejte se k nám v této nové inovativní postgraduální program z Schumacher College ve spolupráci se školou architektury, designu a životního prostředí na Plymouth University, School of Design v Carnegie Mellon University, Dartington Hall Trust a okolních obcí. Ekologické design myšlení Nikdy nebylo důležitější čas pro nový přístup k zapojení se do náročných situací, jimž čelíme od místní až globální úrovni. V rychle se měnícím dynamické situace, řešení, jen zřídka zůstávají optimální pro velmi dlouhé a spojité aktivní účast je nezbytnou složkou pro úspěch. Rostoucí odolnosti u jednotlivců a komunit je způsob, jak jít dál navzdory neustálým změnám kolem nás. Náš program v ekologickém designu myšlení objímá a zkoumá tento složitý svět interakce s živou angažovanost a optimistického přístupu. To nabízí výkonné, praktické a ekologie-střed dovednosti a znalosti aplikovat na pestrou škálu praktik od návrhu, vzdělávání a podnikání na konkrétnější role vedení, řízení a poradenství. Ekologický design myšlení program je trans-disciplinární, bystrý a univerzální ve své žádosti; pragmatické a integrační jeho provozu. Sdružuje teoretické i praktické pojednání o ekologicky inspirované designem, s metodami designu myšlení, které jsou sloučeny s nejnovějším vývojem v oblasti antropologie, psychologie a sociálně politické ekonomie. Jeho cílem je vytvořit nový základ pro tvůrce změny v popředí našeho přechodu k udržitelné společnosti. Ekologicky design inspirovaný zahrnuje studium ekologických světonázorů systémy dynamiky a aplikovat teorii složitosti spolu s filozofií a praktik permaculture a biomimetického designu. Design myšlení je dobře zavedená participativní technika založen na empatického porozumění pocitů, zážitků a emocí druhých. Věnuje se lidem v živých rozhovorů, opticky stimulované interakce a hravý prototyping. To rámy problémy jako příležitost, formy postřehy a vytváří kreativní a spolupráce řešení ve složitých situacích. The Ekologické design myšlení Program si klade za cíl poskytovat výživné prostředí pro účastníky začleněním krátkých-kurzy pod vedením mezinárodně uznávaných myslitelů, place-making projektů ve spolupráci s Dartington Hall Trust, domov Schumacher College a krátké umístění nabízených externími partnerskými organizacemi. Tento program je čtvrtý radikální postgraduální program vyvinutý v Schumacher College a přispívá k posílení a akademie pokračující spolupráce vyšetřování trvale udržitelný život - živé a propojené dotaz praxe probíhá po celém světě akademie 20.000 absolventů a jiní. Kdo je ta o kurzu? Byli bychom rádi přijímat vaše aplikace ať už přímo z bakalářský titul, přičemž time-out studovat v polovině kariéru nebo chtějí příležitost rozvíjet své znalosti o jednání, které je velmi důležité pro všechny naše budoucnosti. Doporučujeme aplikací komunitních lékařů a aktivistů, jakož i projektanty, pedagogové, architekti, politici a tvůrci politik. Nemusíte nutně potřebují prvního stupně v designu požádat o tento kurz. Jediné, co potřebujete, aby byli nadšeni, pružná a dopustil. Těšíme se na nadšené agenty změny, kteří jsou připraveni spolupracovat navrhovat nové přístupy ke způsobu, jakým žijeme, které jsou sociálně spravedlivé a ekologicky udržitelné. Hledáme pro ty, kteří připraveni riskovat a stojí na špičkové nových postupů v této oblasti. Schumacher College vítá studenty z celého světa v různorodých kulturních zkušeností a věku, který umožňuje bohatou na základě vzá- jemného to- vzájemného učení. Naučíte Základem ekologického pohledu na svět prostřednictvím předmětů, jako je ekologie, hlubinné ekologie, systémového myšlení, složitosti vědy a teorie Gaia. Žijící principy systémů přes filozofii a praxi permaculture designu, biofilie a biomimikry. Kreativní a proces zaměřený na řešení problémů techniky za použití metody a principy navrhování myšlení. Multi-perspektiva zhodnocení etických otázek a jejich důsledky pro budoucí následky redesign stávajících systémů a vytváření nových. Chcete-li použít ekologický design myšlení znalosti a dovednosti při navrhování sociálních systémů jako součást nově vznikající nová ekonomická. Osobní a skupina poptávku postupy s cílem zvýšit povědomí o vzájemně závislém vztahu mezi jednotlivci, společností a přírodou a mezi teorií a praxí. Co-kreativní participačních postupů a teoretické principy nových přístupů k ekologickému procesu navrhování, které zahrnují řadu subjektů v plné životního cyklu projektů, a ty budou platit tyto jak ve studiu, na Dartington Hall Estate a v krátkých umístění na živé projekty. Speciální funkce Interdisciplinární program, integrovat návrhové metody s těmi, ekologie a společenských věd. Integrační návrh programu své kořeny v hluboké ekologické porozumění a praxe a informoval o nejmodernější myšlení v nových ekonomických přístupů a sociální dynamiky. Vyvážené rozdělení času a prostředků na znalostech dovednost-založené a kognitivně-based a mezi praxí a teorií. Přístup k některé z předních světových myslitelů a odborníky v oblasti designu, teorie Gaia, složitosti klimatické vědy, systémové myšlení, nové ekonomiky a sociální změny. Krátké kurzy pod vedením mezinárodně uznávaných myslitelů a vědců. Krátké praktické umístění s řadou partnerských organizací působících na špici sociálních inovací. Uchvacující, integrační a transformační vyučování a učení přístup vychází z principů stanovených Schumacher College a Dartington Hall, a zabýval se životních a pracovních komunitu na a kolem Dartington Estate v Devonu. Tam, kde půjdete Ekologický design myšlení může být aplikován na širokou škálu kontextů, z osobního na společenské. Tento program si klade za cíl vytvořit novou generaci návrhářů, podnikatelů, tvůrců politiky, pedagogů, výzkumných pracovníků, konzultantů a aktivisty. Absolventi budou mít dovednosti a znalosti pro práci na udržitelnou změnu ve veřejném i soukromém sektoru, stejně jako v občanské společnosti, nebo vytvořit své vlastní projekty, nebo organizace, které přispějí k transformaci společnosti. Naši učitelé Dr. Simon Bradbury, Plymouth University School of architektura, design a životní prostředí Simon je Přednášející v architektuře na Plymouth University a na skupinu řízení Ústavu udržitelných řešení výzkumu. Vede Master of Architecture 1. ročník kurzu, koordinuje trvale udržitelného designu přes oddělení. Má zázemí v průmyslu i vládě. Ve vládě působil v Komisi pro architekturu a Built Environment (CABE), kde byl zodpovědný za uvedení výzkumu ovlivnit změny v politice v otázkách, včetně udržitelné masterplanning, bydlení a hodnota dobrého designu. On byl také pomocný ve vývoji politiky Cabe a strategii na normách pro ubytování a dal řadu přednášek v celé Velké Británii v otázce. On je registrovaná architekt s více než 10 let zkušeností a pracoval pro mezinárodně uznávané Architektura a urbanismus praktik. On byl zodpovědný za design řady oceňovaných projektů v rozmezí stupnice od velkých masterplanning projektů na jednotlivé domy pro vládu, třetí sektor a soukromé klienty. Mona Nasseri Mona má Doktorát a magisterský titul v oboru designu z University of Dundee a BA v řemeslech z teheránské Art University. Byla členkou Craft týmu Duncan Jordonstone a také Centrum pro studium přírodního designu, kde se poprvé setkala profesora Seaton Baxter. To byl začátek dlouhé spolupráce s Seaton, nejprve jako doktorand a později jako výzkumný asistent, který ji přivedl do Schumacher College. Monin Výzkum je zaměřen na vzoru transformace u člověka jako bio-sociokulturní bytostmi. Ona má zvláštní zájem na roli vnímání a ztělesňuje znalosti v takové transformaci. Její PhD prozkoumal rozhraní vlastní, řemesla a udržitelnosti. Ruth Potts, vývoj koordinátor, MA Ekologické design myšlení Ruth koordinoval rozvoj MA v ekologickém designu Myšlení v Schumacher College a je součástí výuky týmu. Je spoluzakladatelkou chleba, tisku a růže, kolektiv zabývající se pobuřující pamphleteering, radikální chůzi, anarchistického pečení a transformativní vzdělávání. Dříve, Ruth byl Kampaň Organizátor pro Velkou přechodu na NEF (Nový nadace ekonomika), kde společně vypracovali nový model kampaně, na kick-start dekády delšího přechod k nové ekonomice a společnosti. Je spoluautorkou The New materialismu, na které se vztahuje Guardian, The Daily Telegraph a Financial Times, a spoluautor Nef klon Town Británie hlásí. Ruth pomáhal organizovat Green New Deal Group v roce 2007 a podařilo zahájení První zpráva skupiny, A Green New Deal, v červenci 2008. Koncept byl následně zvednut UNEP, a ovlivňoval politiku po celém světě. Ruth je správcem Pioneer Nadace Zdraví, Průkopnické holistický model zdraví, které ovlivnily Světovou zdravotnickou organizací. Přinesla dohromady a co-hosts eko-feministický kolektiv: Hoydens, co-vytvořený a kurátorem sérii událostí, o radosti a inteligenci plavidla na School of Life: praktického lékaře salon, a více nedávno pomohl navrhnout řadu poezie akce oslavující neobvyklé mezery a Prahové místa: "Někde zejména." Ty budou zahrnovat: Partnerské instituce Škola architektury, designu a životního prostředí, Plymouth University Škola byla založena v roce 2009 k vytvoření živé multi-a interdisciplinární portfolio kurzů a programů, podporovaný kultury výzkumu a výuky výzkumu informován. Škola již získal několik prestižních mezinárodních ocenění, má vypěstované živou PGR komunitu a přijímat zvláštní uznání pro výzkum životního prostředí a strategie z Královského institutu britských architektů (BA Architecture prodloužení platnosti 2012). Přidružených institucí School of Design, Carnegie Mellon University Carnegie Mellon má školu designu je jedním z nejstarších a nejrespektovanějších programů v Severní Americe, s bohatou historií v produktu, komunikace a designu interakce. Je to jedna z mála škol designu nabízet vzdělání v celém spektru učení - od pre-vysoké školy, aby doktorských stupňů - ve výzkumu nastavení proslulý svými výukových inovací. Transition Network Transition Network podporuje mezinárodní hnutí inspirovat, povzbudit, připojit, podpory a vlakové komunity a organizace, aby přestavět odolnost a snížení emisí CO2. [-]

Ma Ekonomika Pro Přechod

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Totnes + 1 více

V reakci na prohlubující se ekonomické a souvisejících krizí, jsme spustili naše postgraduální program v ekonomii pro transformaci ve spolupráci s New Economics Foundation, přechod sítě a Business School na Plymouth University. Datum zahájení - Sept 2017 [+]

Dosažení Low-uhlík, High pohodu, stabilní hospodářství Nikdy nebylo důležitější čas pro nový přístup k ekonomice. Existuje naléhavá potřeba pro radikální přehodnocení našeho ekonomického systému. Potřebujeme nové myšlení a nové modely, které rozpoznají výzvám nyní čelíme, spíše než slepě následovat cestu, která vedla k nám do sbíhajících se krize nyní čelíme. Tyto modely nám umožní jak zmírnit dopady a přizpůsobit se těmto inter-zamykání krizí - včetně změny klimatu, ztráta biologické rozmanitosti, na vrcholit v dodávkách energie z fosilních paliv, finanční nestability, bezpečnosti potravin, chudoba a tak dále. Budou postaveny na porozumění komplementarity ekologické ochrany a lidského rozkvětu. 20 let, průkopnické myslitelé a praktici byli rozvoj alternativních hospodářských nápady, modely a experimenty, které byly kdysi považovány za radikální a marginální. Jak jsme se obrátit na čelit nové ekonomické úsvit, tyto teorie a praxe se nyní pohybuje do centra pozornosti. "Učím se na Schumacher College protože jeho silné vazby s ekologickou udržitelnost a přístupu, který je založen na společném spoluvytváření. Lidé nejsou říkal, co má dělat, dohromady spoluvytvářet své nápady. Je to zásadně odlišný model vzdělávání, které se můžeme naučit od a platí pro hospodářství, jakož i dalších oblastí našeho života. " Profesor Eve Mitleton-Kelly, London School of Economics Proč Schumacher College? Od roku 1991, Schumacher College byl průkopníkem radikálně nové myšlení v ekonomii, přilákání špičkových pedagogů, lékařů a aktivisty z celého světa. Máme inspiroval a podporoval tisíce organizací a jednotlivců z mnoha různých zemí v jejich úsilí k dosažení udržitelnější a spravedlivější svět. V reakci na prohlubující se ekonomické a souvisejících krizí, jsme spustili naše postgraduální program v oboru ekonomie pro transformaci ve spolupráci s New Economics Foundation, přechod sítě a Business School na Plymouth University. Toto partnerství Vám nabízí jedinečnou příležitost dozvědět se o krém radikálního ekonomického myšlení, aktivismu a podnikání na celém světě. Moderuje vysoce respektovaných radikálními ekonomů, doplněných bezkonkurenční hostující fakulty učitelů a praktiků z celého světa, máte jedinečnou šanci se připojit k těm, v čele nového ekonomického myšlení. Naši učitelé mají v ceně: Jonathan Dawson - Schumacher College Tim Crabtree - Schumacher College Stephan Harding - Schumacher College Julie Richardson - Schumacher College Anna Coote a Tony Greenham - New Economics Foundation Rob Hopkins, Jay Tompt a Sophy Banks - Transition Network David Bollier - spoluzakladatel Commons strategií Skupiny Gustavo Esteva - zakladatel Universidad de la Tierra Fiona Ward - REconomy Project Pat Conaty - NEF Fellow Tim 'Mac' Macartney - zakladatel a generální ředitel společnosti Embercombe Robin Murray - Průmyslová a ekonom životního prostředí. Kate Raworth - Senior Visiting Research Associate v Environmental Change Institute Oxford University Dr. Martin Shaw - Author, mytolog, vypravěč a oceněný divočiny obřady-of-Passage vodícího Kdo je tento kurz určen? Jsme potěšeni, že příjem vaší žádosti, zda jedete přímo z bakalářský titul, přičemž time-out studovat střední-kariéru nebo chtějí příležitost rekvalifikovat na oblast, která má obrovský význam pro naši globální ekonomickou budoucnost a pohody. Těšíme se na nadšené agenty změny, kteří jsou připraveni spoluvytvářet novou ekonomiku v praxi. Těšíme se na ty, připravena přijmout riziko a stojí na špičkové nového myšlení v této oblasti. Schumacher College vítá studenty z celého světa, v jeho různorodých kulturních zkušeností a věkové skupině, která umožňuje bohaté peer to peer učení. Co se naučíte? Mezi klíčové otázky udržitelnosti, kterým čelí dnešní svět Jak ekologické, ekonomické a sociální krize je systémově spojena s fungováním dnešní globalizované ekonomice Kritika dominantní neoklasicistní, průmyslového modelu růstu z různých perspektiv Teoretické a zkušenostní porozumění ekologického světonázoru Jak aplikovat ekologii a složitosti vědu pro ekonomiku a sociální systémy Co-vytvoření nového přístupu k ekonomice tažené z alternativních myšlenkových směrů Spoluvytváření budoucích scénářů a cest k nízkouhlíkové, vysokou pohody a pružných ekonomik Účast v současných debatách na ekonomii transformace Nová ekonomika nástrojů, metod a politiky a jejich aplikace na reálných případových studií Vlastní hodnocení s cílem zlepšit odborné praxe Budete také provádět nezávislý výzkumný projekt týkající se ekonomiky přechodu Kam půjdeš? Jste připraveni připojit novou generaci vedoucích pracovníků, podnikatelů, tvůrců politiky, výzkumné pracovníky, poradci a aktivisté? Absolventi tohoto programu budou mít dovednosti a znalosti pro práci na udržitelnou změnu ve veřejném i soukromém sektoru, stejně jako v občanské společnosti, nebo pro sestavení vlastních projektů, či organizace, které přispějí k přechodu k nové ekonomice. Poslechněte si z některé z našich minulých i současných studentů a zjistit, jak tento program změnil jejich životy a kariéry tím, že čte naše ekonomiky pro profily Transition studentů. Partnerské instituce NEF (nový základ ekonomie) Nef byla založena v roce 1986 vedoucími představiteli jiných hospodářských Summit (prsty), který nutil otázky, jako je mezinárodní dluh na pořadu jednání summitů G7 a G8. Spojují pečlivé analýze a politickou debatu s praktickými a inovativní řešení ekonomických, environmentálních a sociálních otázkách. Transition Network Transition Network podporuje mezinárodní hnutí inspirovat, povzbudit, připojit, podpory a vlakové komunity a organizace, aby přestavět odolnost a snížení emisí CO2. Business School na University Plymouthu, Plymouth University Business School se zavázala k sociální a ekologické podnikání a byl vrchol lidu a Planet Zelená liga univerzit v roce 2010. [-]

Videos

Inspired By Schumacher College: A Film

Contact

Schumacher College

Adresa, 1. řádek Totnes TQ9 6EA, United Kingdom
Website http://www.schumachercollege.org.uk/
Telefonní číslo +44 1803 865934