School of Information Risk Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The Škola řízení informačních rizik (SIRM) Je renomované centrum, které nabízí programy jak na Vysokoškolák a Postgraduální Úrovně v různých oborech, včetně kybernetické bezpečnosti, zabezpečení a zabezpečení informací, řízení podniku, řízení zdravotní péče a výpočetní techniky. SIRM programy Jsou Schválené různými univerzitami Udělovat tituly úspěšným studentům. SIRM Je průkopníkem při používání ISACA Model učebního plánu pro bezpečnost a zabezpečení informací s CISA A CISM Programu ve Velké Británii. Od roku 2007 jsme vyvinuli odborné znalosti v oblasti zabezpečení a zabezpečení informací; A programy řízení podniku v partnerství s různými univerzitami v Británii včetně Univerzita v Greenwichu, The University of Gloucestershire, Univerzita v Derby, Univerzita Chester a Anglia Ruskin University.

SIRM Úspěšně dosáhla partnerství se smlouvou o financování Brooklands College (Což je veřejně financovaná vysoká škola), pro poskytování kvalifikace Level 4 a výše Apprenticehsips v oblasti kybernetické bezpečnosti.

SIRM je Schválená organizace pro školení pro dovednosti a financování A je zveřejněna na Registrace společnosti ROTO (Rejstřík výcvikových organizací). SIRM Také úspěšně dosáhl registrace RoATP (Rejstřík poskytovatelů výcvikového vzdělávání). Jsme také Schválenou společností ATHE (Ceny za trénink a vysokoškolské vzdělávání), ASIC (Akreditační služby pro mezinárodní vysoké školy), AISABE (Asociace auditorů bezpečnosti informací a výkonných pracovníků).

SIRM se sídlem v Londýn, Která je srdcem Spojené království. Náš areál se nachází v Ilford, Který se nachází na východ od Londýna, 1 minutu chůze od vlakového nádraží Ilford a centra města. Liverpool Street a centrální Londýn je pouhých 15 minut vlakem z našeho areálu. SIRM Vytvořil a Firemní oddělení Kde budou školení na firemní úrovni poskytnuty oběma Veřejnost a soukromý. Naši stávající studenti budou mít příležitost vstoupit do našeho korporačního oddělení, aby získali pracovní zkušenosti při studiu SIRM. To zajistí nejen pracovní zkušenosti, ale i cestu k zaměstnání na plný úvazek SIRM nebo jakákoli jiná přidružená organizace (Závisí na dostupnosti volných míst). Úkoly Cyber ​​Security jsou k dispozici po celém světě a pokud máte titul UK, který je celosvětově rekonstruován, můžete mít pocit bezpečnosti vůči budoucnosti ve vaší oblasti.

SIRM Využívá širokou škálu metod výuky, učení a hodnocení, která zahrnuje přednášky, výukové programy a semináře (v závislosti na způsobu studia studenta zvolil např. F / t, p / t nebo online). Velký důraz klademe na význam nezávislého učení studentů. Jsme zavázáni k posílení přenositelnosti, zaměstnatelnosti a rozvíjení studijních dovedností v celé škole a začlenění plánování osobního rozvoje do studijních programů. Naším cílem je zajistit podporu a rozvoj učení a výuky na SIRM Pro zaměstnance i studenty. Zaměstnanci v SIRM, Spolupracuje s fakultou, studenty a akademickou správou na rozvoji vzdělávací kultury, která hodnotí a odměňuje výuku, respektuje a podporuje individuální rozdíly mezi žáky a podporuje vytvoření učebního prostředí, ve kterém se různí studenti mohou učit a vynikat.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Becketts House, 2-14 Ilford Hill
IG1 2DA Londýn, Anglie, Spojené království