Sheffield University Management School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita v Sheffieldu je skutečně mezinárodní prostředí s téměř 25 000 studenty ze 117 zemí. Historie, která se rozkládá v roce 1879, je jednou z předních univerzit ve Velké Británii a jako součást skupiny Russell je proslavena vynikajícím výzkumem a výukou.

Sheffield University Management School je jednou z největších univerzitních oddělení, která se nachází v moderní, nově zrekonstruované budově pouhých deset minut chůze od areálu. Jsme jedním z nejvýznamnějších obchodních škol po celém světě, kteří získali akreditaci Triple Crown od tří hlavních mezinárodních akreditačních orgánů - AACSB, EQUIS a AMBA. Výzkumný rámec excelence v oblasti výzkumu (REF) 2014 nás řadí mezi 15 nejlepších obchodních / manažerských škol ve Velké Británii, přičemž 81% našich výzkumů je považováno za světovou špičku nebo mezinárodní vynikající. Jsme zařazeni mezi top 5 v Russell Group a 10 nejlepších ve Spojeném království pro dopad na výzkum - prokazatelný přínos, který náš výzkum dává společnosti a ekonomice.

Počet studentů a zaměstnanců vzrostl vedle naší akademické pověsti a všichni těží z naší výjimečné reputace mezinárodně uznávaného výzkumu a inovačního učení.

Studentské zkušenosti a zaměstnatelnost

 • Sheffield University Management School má kariérní pracovníky na plný úvazek založené v našem centru zaměstnatelnosti - to znamená, že postgraduální pracovníci jsou vždy schopni získat rady o zásadních záležitostech týkajících se zaměstnatelnosti, jako jsou umístění studentů, žádosti o zaměstnání a techniky pohovorů.
 • Univerzita v Sheffieldu je uznána jako jedna z nejvýznamnějších 150 institucí na světě, pokud jde o zaměstnatelnost
 • Vyhodnocení kvality výuky hodnotí naši výuku velmi vysoko u široké škály předmětů a oficiální výsledky výzkumu potvrzují naši reputaci jako středisko výzkumu světové třídy v mnoha oborech
 • Akreditovaný status společnosti Sheffield University Management School tříčlenné koruně uznává akademickou kvalitu, integrovaný mezinárodní přístup a dobře vyvinutou strategii podnikání
 • Sheffield byl uveden v první desítce pro spokojenost studentů v National Student Survey 2011
 • V našem nejnovějším průzkumu absolventů bylo 97% našich absolventů z UK zaměstnáno do šesti měsíců od kvalifikace

Žebříčky

 • Naše akreditace Triple Crown umístí Sheffield University Management School v nejvyšším 1% obchodních škol na světě
 • Studium časopisu Survey of Surveys for Higher Education (2014) uvádí škola University of Sheffield jako číslo jedna pro celkovou zkušenost studentů. To bylo také pojmenované nejprve pro jeho studentskou unii, společenský život, ubytování, zařízení a "univerzita, kterou by většina lidí doporučila příteli"
 • Sheffield University Management School byla na 15. místě ve Velké Británii zařazena do nejnovějšího výzkumného rámce excelence (REF 2014). 81% výzkumu v oddělení bylo považováno za světovou špičku nebo mezinárodně vynikající
 • Hodnocení QS World University 2018 hodnocilo Sheffield na 82. místě
 • Vysokoškolské univerzitní hodnocení v časopise Times University zařadí 2018 na 13. místě ve Velké Británii a 104 ve světě

Studium a bydlení v Sheffieldu

Sheffield nabízí nízké životní náklady, ale velmi vysokou kvalitu života. Jeho blízkost k okresu Peak a postavení přímo v centru země (Londýn vlakem je přibližně dvě a půl hodiny) znamená, že naši studenti těží z toho nejlepšího z obou světů. Je to přátelské, tolerantní, bezpečné a uvítací město, kde jsme si jisti, že budete velmi šťastní.

Prosperující kulturní scéna a dostupnost venkovních aktivit v blízkosti školního areálu vedou studenty k tomu, aby si užívali aktivní, pestrý život, když se nekoupí. Nicméně akademická zařízení univerzity v Sheffieldu, jako je Informační komise, která je otevřena 24 hodin denně, 365 dní v roce, znamená, že nezávislé studium je také příjemným a obohacujícím zážitkem.

Zjistěte více o tom, proč budete milovat Sheffield: www.sheffield.ac.uk/postgraduate/whyshef

Zjistěte více o našich předních světových knihovnách: www.sheffield.ac.uk/infocommons

Místa

Sheffield

Adresa, 1. řádek
Sheffield University Management School
Conduit Road

S10 1FL Sheffield, Anglie, Spojené království

Akreditace