Sheffield Hallam University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Sheffield Hallam University je příjemná komunita studentů a zaměstnanců z více než 120 zemí. Nabízíme výjimečné výuky v rámci 700 programů na úrovni nadace, vysokoškoláka, postgraduálního studia a výzkumu. S více než 31 000 studenty jsme mezi největšími univerzitami ve Velké Británii.

Naše kurzy rozvíjejí dovednosti, které potřebujete ve své kariéře vyniknout. Do našeho vyučování vkládáme pracovní zkušenosti a případové studie z reálného světa, takže máte mnoho příležitostí k tomu, abyste své učení uvedli do praxe. Máme velmi dobré výsledky v oblasti pracovních stáží a naši studenti každoročně dokončují téměř 19 000 umístění. Naše specializovaná kariérová služba nabízí individuální podporu pro žádosti o zaměstnání a rozhovory. Také pořádáme pravidelné přednášky odborníků z oboru a řadu odborných veletrhů zaměřených na konkrétní téma. Mnoho našich kurzů je akreditováno organizacemi, včetně CIMA, RIBA a CIM. Jsme hrdí na to, že 93% našich absolventů pracuje nebo pokračuje v studiu během šesti měsíců (DLHE, 2013-14).

Sheffield Hallam University nabízí výjimečné vzdělávací a výukové zkušenosti a výzkumný program zařazený do pěti nejlepších britských moderních univerzit ve Velké Británii (Research Excellence Framework, 2014).


Centrum TESOL Centre Sheffield Hallam nabízí kurzy angličtiny akreditované britskou radou, které vám pomohou zlepšit své dovednosti v oblasti čtení, psaní, poslechu a mluvení před zahájením bakalářského nebo postgraduálního studia. K dispozici jsou také bezplatné kurzy angličtiny, které vám pomohou při studiu.

Univerzita se nachází v Sheffieldu, příjemném, multikulturním městě s bohatou a pyšnou historií. Je to bezpečné, přátelské a levné místo k bydlení, a proto je to studijní cíl výběru pro více než 60 000 studentů. Sheffield nabízí to nejlepší z obou světů, se všemi vymoženostmi, kulturou a zábavou velkého města a klidnými, zelenými prostory na venkově.

Místa

Sheffield

Adresa, 1. řádek
Howard St, Sheffield S1 1WB, UK
S1 1WB Sheffield, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium