University of London, School of Advanced Study

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita v Londýně (School of Advanced Study, SAS) sdružuje 9 mezinárodně uznávaných výzkumných ústavů, které tvoří národní centrum Spojeného království pro podporu a podporu výzkumu v humanitních oborech.

Nachází se v samém srdci intelektuálního Londýna v Bloomsbury - obklopen University of London Colleges, včetně UCL, LSE, SOAS, Birkbeck, Londýnské školy hygieny a tropické medicíny, Institutu školství, stejně jako Britského muzea a Britské knihovny - nabídky SAS jedinečná vědecká komunita pro postgraduální studenty humanitních oborů. Naši studenti těží z snadného přístupu k neuvěřitelně bohatým výzkumným zdrojům, včetně knihovny Senate House Library, centrální knihovny londýnské univerzity a jedné z největších sbírek výzkumu humanitních věd ve Velké Británii.

Sedm školských institutů nabízí v rámci svých odborných znalostí řadu vyučovaných magisterských programů a doktorského dozoru v oblasti: Historie, Dějiny umění, Francouzština / Němčina / Hispánská / Italská / Portugalská kultura a literatura, Anglická studia, Právo, Politika a mezinárodní rozvoj, Lidská práva, Studie společenství, Latinskoamerická studia, Studie uprchlíků, Mezinárodní správa podniků a finanční regulace a Zdanění.


Financování

Škola pokročilého studia každoročně provozuje řadu stipendií a možností financování. Institut školy také nabízí řadu možností financování, včetně stipendií a studentských stipendií.

Místa

Londýn

University of London, School of Advanced Study

Adresa, 1. řádek
Londýn, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 20 7862 8000