University of London, School of Advanced Study

Úvod

Read the Official Description

Škola pokročilého studia (SAS), University of London sdružuje 10 mezinárodně renomované výzkumné ústavy tvoří národní centrum ve Velké Británii na podporu a podpoře výzkumu v humanitních oborech. Škola také pořádá multidisciplinární centrum, Sdružení pro lidská práva.

Nachází se v samém srdci duševního Londýně v Bloomsbury - obklopené University of London vysokých škol, včetně UCL, LSE, SOAS, Birkbeck, London School of hygieny a tropické medicíny, Institut vzdělávání, jakož i Britské muzeum a Britská knihovna - SAS nabídek Unikátní vědecká komunita pro postgraduální studenty v humanitních oborech. Naši studenti těžit ze snadného přístupu k neuvěřitelně bohatých výzkumných zdrojů včetně Senate House Library, University of ústřední knihovny v Londýně a jedním z největších humanitní výzkum sbírek ve Velké Británii.

Šest z ústavů School nabízí celou řadu programů vyučovaných magisterských a doktorských dozor v oblastech jejich odborné znalosti v oblasti: historie, dějiny umění, francouzština / němčina / hispánské / italština / portugalština kulturách a literaturách, studia angličtiny, právo, politika a mezinárodní rozvoj, Lidská práva, Commonwealth studie, latinskoamerických studií, uprchlických studií, Mezinárodní řízení podniků a finanční regulace a zdanění.

SAS obdrží vyšší než národní průměr sazeb spokojenosti. V 2013 národních postgraduálních studentů průzkumů, 85% z magisterského studentů uvedlo, že jejich učení a učení zkušenosti překročila jejich očekávání a 88% výzkumných studijních studentů uvedlo, že jejich celková zkušenost překročila jejich očekávání.

Financování: SAS stipendií

Postgraduální režim podpory (pouze 2015-16)

Existuje pět ocenění až do maximální výše 10.000 libra na pokrytí školného a přispívají k nákladům na údržbu (v případě potřeby), které jsou k dispozici pro 2015-16 pouze prostřednictvím HEFCE financovaného postgraduální program podpory. Toto schéma jednoroční si klade za cíl podpořit studenty z nedostatečně zastoupených skupin mezi School učil magisterském obyvatel, kteří si přejí, aby provedla postgraduální učil program.

Způsobilost: Ocenění bude omezena na studenty, kteří jsou:

Pokrok od vysokoškolský kurs, pro které byly nabité vyšší školné platný od roku 2012 až 13 a kteří nemají ekvivalent nižší kvalifikací (ELQ), tj již mají pány nebo vyššího stupně; Podniku magisterské kurzy v každém předmětu, s výjimkou MRes, Distanční vzdělávání, PGDip a PGCert; Studium na plný úvazek nebo na částečný úvazek na dobu nejvýše dvou let; S bydlištěm ve Spojeném království, nebo Evropské unii; Self-financoval; Ze skupiny, která je průkazně nedostatečně zastoupeny mezi School učil magisterském populace.

Poznámka: Uchazeči musí splňovat všechna výše uvedená kritéria. Je škola určit, které studenti z nedostatečně zastoupených skupin mezi School učil magisterském populace. Údaje a příklady budou poskytovány k panelu.

Použití: Aby bylo možno použít pro postgraduální program podpory stipendium na škole, musí jste použili ke studiu zde. Prosím, prohlédněte si naši magisterské tituly webové stránky nebo ústavu webové stránky, a pak informace o tom, jak se uplatnit. Postgraduální program podpory stipendium soutěž pro 2015-16 končí v pondělí 01.6.2015.

SAS stipendií (Coffin fond pro slibných studenty)

Škola je schopen poskytnout dva SAS stipendií přes rakve fondu pro slibné studenty. V roce 2015-16, ocenění jsou 12,500libra na pokrytí školného a přispět k nákladům na údržbu (v případě potřeby) a bude udělen na dva studenty, kteří mají prokazatelně vynikal ve své bakalářský titul.

Způsobilost: Hlavním kritériem, na kterém jsou žádosti posuzovány je akademický zásluha. Úspěšný žadatel bude výjimečné kvality, o tom svědčí předchozí akademický úspěch na bakalářské úrovni, s vynikající značkou dosaženého v posledním ročníku projektu / disertační práce. Úspěšní žadatelé budou mít skutečné a prokazatelné zájem podniku magisterský titul na School of Advanced Study. Kromě toho, ceny jsou otevřeny pro studenty, kteří jsou:

Self financován, se sídlem v Británii, Evropské unie (EU) nebo v zámoří; Studium na plný úvazek nebo na částečný úvazek na dobu nejvýše dvou let; Podniku magisterských v každém předmětu (kromě MRes, Vzdálenosti
Učení, PGDip a PGCert).

Použití: Aby bylo možno použít pro postgraduální program podpory stipendium na škole, musí jste použili ke studiu zde. Prosím, prohlédněte si naši magisterské tituly webové stránky nebo ústavu webové stránky, a pak informace o tom, jak se uplatnit. Postgraduální program podpory stipendium soutěž pro 2015-16 končí v pondělí 01.6.2015.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma V Kulturní A Intelektuální Dějiny 1300-1650

Campus forma Denní studium 12 měsíců October 2017 Spojené království City of London

Tento stupeň v Warburg Institute si klade za cíl vybavit studenty pro interdisciplinární výzkum ve středověkých a renesančních studií a na recepci klasické tradice. [+]

O stupni Warburg Institute MA v kulturní a intelektuální historie si klade za cíl vybavit studenty pro interdisciplinární výzkum ve středověkých a renesančních studií a na recepci klasické tradice. Studenti se stanou součástí mezinárodní společenství učenců, pracuje v světově proslulé knihovny. Budou rozšířit jejich rozsah znalostí, aby zahrnovala historicky poučené interpretaci obrazů a textů, dějiny umění, filozofie, historie vědy, literatury, a vliv náboženství na společnost. Studenti zlepší své znalosti latiny, francouzštiny a italštiny a získají na knihovnické a archivní dovednosti nezbytné pro výzkum na primární texty. Toto dvanáctiměsíční, plný úvazek kurz je určen jako úvod do základních prvků klasické tradice a interdisciplinárního výzkumu v kulturní a intelektuální dějiny od pozdního středověku do raného novověku. Ačkoli to je kvalifikace v jeho vlastní pravý, MA je také navržen tak, aby školení pro další výzkum na doktorské úrovni. To je vyučován prostřednictvím tříd a dohledu nad nimi ze strany akademických pracovníků ústavu a externími učiteli. Pedagogický sbor vedou profesoři a akademici ve svém oboru, kteří zveřejnili široce. Výzkumné silným stránkám patří: přenos arabské vědy a filozofie do západní Evropy; později vliv klasické filozofie (Aristotelianism, Platonism, epikureismus a Stoicism); a náboženský nonconformism v sixteenth- a sedmnáctého století v Evropě. Další podrobnosti o výzkumných zájmů pedagogických pracovníků viz tabulka modulu v této příbalové informaci, nebo navštívit www.warburg.sas.ac.uk/home/staff-contacts/academic-staff. Přehled Titul Program MA si klade za cíl: "" Jednat jako úvod k interdisciplinárního výzkumu v kulturní a intelektuální dějiny západní Evropy od pozdního středověku do raného novověku, a je z velké části zaměřen na dědictví antiky. ""... [-]

Ma V Zahradní A Krajinné Historie

Campus forma Denní studium Kombinované 12 měsíců October 2017 Spojené království City of London + 1 více

MA v zahradní a krajinářské historie na Institutu historického výzkumu bude poskytovat akademicky pečlivý prostředí, ve kterém budou studenti rozvíjet své akademické výzkumné a písemný projev, a získat hluboké porozumění zahrad a krajiny klenout po celém světě a staletí. [+]

MA v oboru zahradní a krajinářské historie na Institutu historického výzkumu bude poskytovat akademicky pečlivý prostředí, ve kterém budou studenti rozvíjet své akademické výzkumné a písemný projev, a získat hluboké porozumění zahrad a krajiny klenout po celém světě a staletí. Tento kurz bude užitečné zejména pro absolventy, kteří absolvovali první titul v příbuzný předmět, stejně jako pro architekty a zahradních architektů, kteří chtějí prohloubit své znalosti předmětu nebo přidat okraj do jejich životopis. Výuka bude probíhat na Ústavu historického výzkumu, se silným důrazem na interakce lektor-student ve třídě. K dispozici bude také kladen důraz na praktickou výuku, se zasedání v muzeích a knihovnách, a návštěvy zahrad v Londýně. Kurz zahrnuje volitelné exkurze do Říma a Tivoli na jaře, s návštěvami do Vatikánu, Villa Borghese a Villa Adriana, mezi řadou dalších nádherných historických kulturních památek. struktura kurzu Kurz bude probíhat na plný úvazek v průběhu jednoho roku. Výuka se bude konat ve čtvrtek od 10:00 do 17:00 hodin a bude rozděleno mezi dva termíny. Třetí termín bude věnován Příprava disertační práce a psaní. Studenti musí absolvovat základní modul 1, základní modul 2 (výběrem tři možnosti od sedmi poskytnutých) a Core modul 3 - A 15.000 slovo disertační práci, aby mohla být udělena v plné MA. Nicméně, existuje řada možností pro flexibilní studium: Ti, kteří chtějí pokračovat v tomto kurzu na částečný úvazek může dokončit moduly 1 a 2 (Učil prvky kurzu) v prvním roce a Modul 3, disertace, v druhém roce Modul 1 může být provedena jako samostatná jednotka, vedoucí k... [-]

Contact

University of London, School of Advanced Study

Adresa, 1. řádek Malet Street
WC1E 7HU United Kingdom
Website http://www.london.ac.uk/
Telefonní číslo +44 20 7862 8000