Ruskin College

Úvod

Read the Official Description

Proč studovat na Ruskin?

Jednotlivci, jako jste vy, kteří chtějí, aby se pozitivní změny v jejich životě a mají odhodlání zabezpečit vzdělání, kvalifikace a příležitosti, které nabízíme.

Jako další vzdělání Vysoká škola se sídlem v Oxfordu, Ruskin a nabízí vzdělávací příležitosti, aby dospělých s málo nebo žádnými dosažené kvalifikaci v neformálním prostředí. Náš vzdělávací program začíná se studenty, jejich nadšení, potřeby, ambice a dovedností a nabízíme našim žalobcům potenciální progrese trasy z nadace kurzů, až po přístup k vyššímu vzdělání, studijních programech až na magisterské úrovni.

Ať už jste o dosažení kvalifikace, sleduje zapomenuté nadšení, nebo prostě naučit, aby si vzdělání. Náš přátelský obytná vysoká škola přitahuje studenty z našich místních komunit, celé Velké Británii, a svět, aby si navzájem pomáhali naučit.

Pomůžeme vám najít takové úrovně studia, které vyhovuje vašim dovednosti a zkušenosti.

Ruskin vysoká škola má hrdou historii podporu jednotlivcům realizovat jejich potenciál. Jsme malá škola s velkými myšlenkami - a programy nabízíme na mysli vaše učení může také provádět pozitivní změny do života druhých. Ruskin vítá studenty, kteří nejen chtějí vyvinout sami, ale chtějí také dát něco zpět do společnosti.

Všechny naše kurzy mají stejně vysokou kvalitu výuky a podporu a existuje řada možností, které můžete prozkoumat, od krátkých kurzů přes stupňů magisterských programů.

Co je zvláštního na Ruskin?

  • Akademický excellence - Ruskin nabízí vysoce kvalifikované pracovníky, kteří poskytují podporující a obohacující zkušenost učení
  • Podpůrné prostředí - s naší pomocí můžete realizovat svůj potenciál a překonat své osobní bariéry k učení. Váš lektor vám pomůže najít dovednosti, které potřebujete, a zvládnout problémy, kterým čelíte
  • Stejně smýšlející komunity - budete spojující komunitu podobně smýšlejících lidí, a studoval spolu s dalšími dospělými, jako jste vy, kteří se rozhodli udělat pozitivní změnu ve svém životě
  • Clear progrese - vaše učení cesta je šité na míru vaší schopnosti a ambice, a to může znamenat přímý přístup do studijního programu (v závislosti na rozhovor)
  • Oko do budoucnosti - co můžete dosáhnout, závisí na dovednosti, které se vyvinuly v průběhu studia. Naše delší kurzy mohou vést vás přímo do profesionální kariéry, nebo na další vysokoškolské vzdělání.

Náš příběh začal před 115 roky, zakořeněný v oblasti vzdělávání dospělé dělnické třídy. Dnes, budeme i nadále nabízet příležitosti a podporu pro studenty, kteří se často potýkají náročné okolnosti. Studenti k nám přicházejí ze všech oblastí života, ze všech věkových kategorií, některé s rodinnými nebo pečovatelskými závazků, mnoho těch, kteří jsou obeznámeni s nezaměstnaností nebo na částečný úvazek, nízká placených pracovních míst, a mnozí, kteří byli odepřen vzdělání, kvalifikace a šance dříve v jejich žije.

Ubytování v Ruskin

Ruskin College se nachází ve staré Headington, oblast jen tři míle od centra města Oxford a bohatou historií. Ex-obyvatelé Headington zahrnují CS Lewis, JRR Tolkien, Sir Isaiah Berlin a Elizabeth Bowen mezi ostatními.

Z Headington tam jsou pravidelné a časté autobusové spoje do centra města, a pravidelný trenér služby do Londýna.

Jakmile nabídnuto místo, může na plný úvazek studenti žádat o jediné studie ložnici pro celý akademický rok (40 týdnů). Ubytování pro studenty na místě je na vysoké úrovni, nedávno zrekonstruované a nabízející studium / ložnice v malých bloků na klidné, semi-venkova kampusu.

K dispozici je výběr standardních pokojů se společným sociálním zařízením nebo sprchou a WC zařízením, nebo pokoje s vlastní koupelnou za vyšší cenu, a v závislosti na dostupnosti. Všechny mají společné kuchyně, a tam jsou tři společné prostory pro použití ve večerních hodinách.

Vysoká škola se nachází v krásné místo s lawned oblastech, na přední straně, představovat vzorových stromy a alej jilmů, obezděné zahrady za příležitost, aby se zapojili, ovocný sad, malé dřevo a louky mimo. Především, toto poskytuje klidné a klidné prostředí, v němž ke studiu.

Život na akademické půdě

College přitahuje studenty z celého Británii a mnoha částech světa. V rámci své obytné oblasti, studenti socializovat, studovat a vzájemně si pomáhat učit se v přátelském, podpůrné prostředí.

Up-to-data počítačové zařízení jsou k dispozici po celý týden včetně víkendů, a moderní, účel-postavený Callaghan knihovna je dobře zásobená s více než 40.000 svazky.

Tam je aktivní Studentská unie, nazvaný Ruskin College Student Union (RCSU), která propaguje a podporuje zájmy Ruskin studentů, koordinuje činnosti, a sponzoruje skupin a společností v rámci College.

Studenti jsou také nárok na vstup do Oxford unii, a University of Oxford klubů a společností, které nabízejí nepřeberné množství sportovních, divadelní, hudební a politické aktivity.

Ruskin vysoká škola je jedním z nejživějších míst pro literární a politické setkání v Oxfordu. Máme návštěvě reproduktory, hudební večery a tvůrčí psaní a čtení poezie, kromě hostování nejrůznější platformy událostí v divadle, práva, pohlaví a historie.

Život v Oxfordu

City of Oxford nabízí širokou škálu kulturních a rekreačních příležitostí.

Ashmolean byl svět je první veřejné muzeum a domy sbírky z klasické sochařství na impresionistických obrazů. Muzeum moderního umění nabízí to nejlepší současné práce. V Oxford vysokých škol, mnoho jemných sbírky umění jsou k dispozici pro veřejnost sledovací.

Bodleian Library, hlavní výzkumná knihovna Oxfordské univerzity, patří mezi nejprestižnější na světě, a Oxford je Blackwells knihkupectví je vlajkovou lodí pro jeden z největších akademických knihkupců britských.

Oxford Playhouse a New Theatre předvést nejlepší výkon turné - z klasického dramatu, přes operu a tanec, vstát a velké jméno kapel a zpěváků. Řadu dalších výkonových prostorů menším měřítku uspokojit všechny chutě, mnoho nabízející možnosti účastnit.

Živé hudební scéna existuje také v hospodách a klubech Oxfordu přímo přes město, od folku k funku, rocku až po reggae.

Tam jsou velké sportovní a rekreační zařízení v rámci Oxfordu. Univerzitní sportovní centrum má squashové kurty a tělocvična, a tam jsou možnosti habaděj pro individuální a týmové účasti. Město samo nabízí také kluziště a řadu sportovních center a zařízení.

University Access

Mnoho zařízení z University of Oxford, jeho knihovny, společenského života, a události, jsou otevřeny do Ruskin studenty prostřednictvím akademie odkazy. Studenti, kteří studují na diplomovaný specialista v oboru Business a sociálního podnikání je přístup k zařízení, které nabízí Oxford Brookes University, včetně knihovny, profesní služby a sportovních zařízení.

Ruskin College také navázala spojení s univerzitami, aby postup do vyššího vzdělání pro ty, dokončení jednoho z přístupu k vysokoškolskému vzdělání diplomových kurzů nebo první (CertHE) nebo druhé (diplomovaný specialista) kurzy.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Mezinárodní Pracovní A Odborová Studie (iltus)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Oxford + 1 více

Pohyby práce na celém světě jsou považovány za v krizi a aktivně hledají způsoby obnovy. Tyto otázky jsou úzce spjaty s globalizací a plynulost mezi rozvíjející se přechodných a rozvojových států a zemí. Ruskin místo v odborovém hnutí, spolu s akademickými pracovníky výzkum, psaní a výuky v oboru, říká v dobré pozici, aby se stal centrem debaty a vzdělanosti v tomto projektu. [+]

To je na plný úvazek jeden rok nebo dva roky na částečný úvazek postgraduální studium. Pohyby práce na celém světě jsou považovány za v krizi a aktivně hledají způsoby obnovy. Tyto otázky jsou úzce spjaty s globalizací a plynulost mezi rozvíjející se přechodných a rozvojových států a zemí. Ruskin místo v odborovém hnutí, spolu s akademickými pracovníky výzkum, psaní a výuky v oboru, říká v dobré pozici, aby se stal centrem debaty a vzdělanosti v tomto projektu. Ruskin MA nabízí praktiky a učenci z takových výzev koncepční, analytické a kritické rámec pro pochopení a vysvětlení změn dělnického hnutí. Tento MA Cílem kurzu je: Stretch studenta přemýšlet nad rámec "obálky" do nových a tvůrčích strategií práce obnovy pohybu a transformace, a jejich vlastní roli a identitu v tomto. Problémy diskusí, například: Vztah Organizované práce je s globalizací Vnitřní unie demokracie a vedení, Souhrnně ve vztahu k rozdílnostem napříč pohlaví, třídy, věk, etnický původ, náboženství, sexualita, zdravotního postižení Kříž národní a kříž kulturní srovnání Dosažení Praxis - teorii do praxe Co budu studovat na hřišti? ŘO se zaměřuje na současné problémy a budoucnost pohybu pracovních sil. Zatímco silně zakotvena v praxi, budou teoretické rámce zarámovat a vysvětlit problémy a studenti budou rozšířit tento přístup ve své práci Part 2 / unii / aktuální číslo práce založené. Na workshopy studenti diskutovat a debata mezi sebou, s lektory a pozvaných vědeckých výzkumných pracovníků a přednášejících z dělnického hnutí. Lektoři na MA jsou sami zkušení výzkumní pracovníci a zveřejňovat ve svých oborech. Plný úvazek studenti mohou být sponzorovány vlastních nebo jiných odborových organizací. Pokud se ve Velké Británii, tyto budou obvykle odborových příloh (neplacené) pro zahraniční studenty. Některé stipendia možná k dispozici. Kurz je určen pro: Zkušení UK odboroví úředníci a aktivisté (placené i laické) od britských odborů, zejména těch, které mají a jsou rozvojové mezinárodních organizací a kteří úzce spolupracují se zahraničními partnery, jako PSI (Veřejné služby International), ICFTU (Mezinárodní konfederace svobodných TU) a EOK (Evropská Trades Union Confederation), jakož i jejich sestra odbory v zahraničí. UK odboroví úředníci a aktivisté pracující v profesionálních a bílých límečků odborů, kteří jsou již absolventy, a hledají postgraduální akademické studium a kvalifikace v oboru. Zámořské specialisté, i ze zemí EU, v rozvojových a rozvíjejících se ekonomik a východní / střední Evropy. Aktivisté a důstojníci z pohybu pracovních sil po celém světě. Pracovníci nevládních organizací v specialistů v terénu, rovnosti a lidských zdrojů v oblasti. Absolventi průmyslových vztahů, řízení lidských zdrojů, podnikání, ekonomika a souvisejících oborů. Absolventi BA International práce a odborových studií Ruskin Plný úvazek studenti budou psát své disertační práce mezi červnem a říjnem a bude mít individuální tutorial / dohledu dohled od lektorů v kolegiu. Jak budu učit a učit na hřišti? Nemusíte žít v Oxfordu ke studiu MA. Částečný úvazek Kurz probíhá po dobu dvou let a je organizována prostřednictvím tří pobytových workshopů na Ruskin College. Mezi dílny, studenti zůstat v kontaktu s navzájem a s lektory přes e-podpůrných systémů. Na plný úvazek Kurz probíhá po dobu 12 měsíců. Zámořské studenti na stipendia bude normálně žít v Ruskin ubytování studentů, a další na plný úvazek studenti mohou tak učinit, pokud ubytování je k dispozici. Studenti z obou částečný úvazek i na plný úvazek kurzy se spojili pro výuku na třech pobytových workshopů. Plný úvazek studenti budou navštěvovat semináře a konzultace a trávit čas u britských odborových organizací na nezaplacené příloh. Podpora Student Podpůrné systémy mezi workshopy zahrnují lektory, koordinátora program a studentské kolegy student Studijní skupiny (SSG) s použitím řady metod komunikací; hlavně e-komunikace. Pokud jsou studenti sponzorována / Práce s nebo odborové nebo jiné organizace, očekáváme, že jim bude poskytnuta podpora, jako je přístup k údajům, relevantních politik a strategií, konferencí, setkání s klíčovými lidmi. To je obzvláště důležité, protože úkoly jsou orientovány především na dělnickém hnutí aktuálních otázkách. Požadavky na přijetí Studenti budou obvykle absolventi s vyznamenáním, nebo rovnocenné kvalifikace v příslušném oboru studia. Namísto stupně, může být přijat, pokud Máte relevantní placené nebo neplacené zkušenosti, včetně školení / vzdělávacích kurzů, v organizacích, jako jsou odbory, obce, dobrovolné či politických skupin. Máte znalosti a akademické dovednosti úměrné úrovni stupeň prací. Můžete ukazují důkaz kapacity pro post-postgraduální studium poskytováním portfolio nedávné písemné práce; například zprávy, politických dokumentů, žádostí o finanční podporu, eseje, atd Můžete dokončit akademické Případové studie cvičení a pozadí čtení stanoví ŘO na ekvivalentní standardu prvního stupně Máte kvalifikaci v příslušném oboru studia a dokončili ekvivalent roku 1 jinde, můžete požádat o vstup do části 2 programu MA. Kurz a APLIKACE TERMÍNY Výuka probíhá každý druhý rok. K dispozici bude řada otevřených dní v průběhu celého roku, který začíná kurz. KARIÉRA MA klade za cíl poskytnout vyšší úroveň vzdělání kvalifikaci pro pohyb pracovních sil a souvisejících praktických lékařů za účelem posílení své strategické schopnosti a znalosti a poskytnout základ pro kariérní postup v této oblasti, včetně pohybu mezi rozvojem odbor politiky a praxe a akademického výzkumu a vzdělávání. Jak vyplývá z roku 2005 TUC Union Officer Training Review, který poznamenává, že tyto změny v odborových důstojník rolích a vstupních tras, úroveň vzdělávacích kvalifikace se zvýšil a nyní mezi důstojníky, míra / HND a odborné kvalifikace dominují (2005: 9). MA je stejně užitečné pro ty, kteří se snaží rozvíjet výzkum a akademické kariéry v oboru. Jak žádat o tento kurz Můžete požádat o kurzy on-line prostřednictvím webových stránek Ruskin College, nebo si můžete stáhnout ve formátu PDF naší přihlášky. Poslat tištěné přihlášky na adresu: Academic registrátorovi, Ruskin vysoká škola, Ruskin Hall, Dunstan Road, Old Headington, Oxford, OX3 9BZ Můžete požádat o výtisk formuláře žádosti, které mají být zaslány kontaktovat recepci v Ruskin Hall na 01865 759600 nebo e-mailové dotazy @ Ruskin. ac.u Ty by měly předložit svou žádost s: Doklad o vašich dosažené kvalifikaci, a pro ty, které platí na základě rovnocennosti, příklady nedávných písemné práce a předchozí studie atd. 2000 slov o tom, proč chcete použít pro MA International Labour & Trade Union studií na Ruskin College FINANCOVÁNÍ své studium Studenti jsou zodpovědní za placení svých vlastních školného na tomto kurzu, a tam bude další pobyt a stravování poplatek za obytné workshopů (přibližně 150,00 liber na workshop). Existuje šest workshopy v roce jedna, a tři v roce dva. Některé jednotlivé odbory poskytovat stipendia ke studiu na Ruskin. TUC také velkoryse poskytuje tři stipendia ročně £ 1,000.00. MA Program koordinátor, Ian Manborde (07900 325379) je ochotna pomoci MA žadatelům při hledání finanční pomoc od jejich odbory a zaměstnavateli. Historicky, většina všech studentů MA ILTUS dostávají nějakou formu finanční pomoci pro magisterské studium z jejich odborovým svazem a / nebo zaměstnavatele. POPLATKY A FINANCOVÁNÍ Jak financovat své studium na UK - založený studenti Existuje řada možností, které vám pomohou financovat své studium v ​​závislosti na úrovni samozřejmě budete podniku, své finanční postavení a kde žijete ve Velké Británii. Studenti by měli, aby jejich žádost o finanční pomoc, jakmile obdrží nabídku dopis. Informace o tom, kde žádat o finanční prostředky budou zahrnuty do nabídky dopise, spolu s částkou školného a všechny samozřejmě kódy, které budete potřebovat. Studenti nebudou moci zapsat, pokud mohou poskytnout důkazy o tom, jak bude vyplacena jejich školné a (pokud existuje), obytných a stravovací poplatky. Poplatky za studium 2015/16 Přístup k HE programy, Level 3, Full Time: 3358 libra Osvědčení o vysokoškolském vzdělávání Úroveň Full Time Kombinované Obchodní a sociální podnikání Level 4 6000libra 3.000libra English Studie: Tvůrčí psaní a kritické praxe Level 4 9.000 liber 4.500libra historie Level 4 9.000 liber 4.500libra Mezinárodní práce a odborů studií Level 4 9.000 liber 6,750libra zákon Level 4 9.000 liber 4.500libra Sociální a politické studie Level 4 9.000 liber 4.500libra Psaní pro výkon Level 4 9.000 liber 4.500libra BA Titul Úroveň Full Time Kombinované Sociální práce Level 4 9.000 liber 6,750libra Mládež a Společenství Level 4 9.000 liber 6,750libra MA programy Úroveň Full Time Kombinované Public History LEVEL 7 5,100libra 2550libra Rezidentní Studijní Ložnice Ceny 2014/15 40wks per wk Standardní Studie Ložnice Y 4000 libra 100 liber Studie Ložnice en-suite 4.840libra 121 liber [-]

Ma Veřejné Historie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Oxford + 1 více

Kurz pokrývá roli dějin ve veřejné sféře: muzea, dokumentární filmy, monumenty, přednášky, prohlídky s průvodcem a společenských akcí jsou jen některé z věcí, které tvoří veřejné historii. To také zkoumá vztah mezi historií a politikou, a silným vlivem dějin na současné společnosti. [+]

To je na plný úvazek jeden rok, nebo dva roky na částečný úvazek postgraduální studium. Je zaměřen na studenty s vášní pro historii, ale nutně nevyžaduje bakalářský titul v předmětu. Kurz pokrývá roli dějin ve veřejné sféře: muzea, dokumentární filmy, monumenty, přednášky, prohlídky s průvodcem a společenských akcí jsou jen některé z věcí, které tvoří veřejné historii. To také zkoumá vztah mezi historií a politikou, a silným vlivem dějin na současné společnosti. Co budu studovat na hřišti? Důraz je kladen na studenty s využitím kurzu koncepty rozvíjet své vlastní zájmy. Studenti napsat portfolio devíti kusů práce (včetně kusů veřejného historie) a disertační práce, nebo produkovat větší kus veřejné dějin jako alternativu. Skrz Studenti jsou vedeni k sledovat své vlastní zájmy a připravit jejich práci pro zveřejnění a prezentaci. Disertační práce / práce Alternate Finální modul poskytuje studentům možnost spojit vše, co se doposud naučila buď v 12.000 slovo disertační práce na téma dle vlastního výběru z konzultaci s jejich tutorem nebo vyrábět podstatnou kus veřejného historie, opět na téma jejich volba provede po konzultaci s jejich vyučujícím. Tento kurz je určen pro: Rozvíjet studentů systematické chápání teorie andpractice veřejné historie na postgraduální úrovni, Kritické uvědomování Foster studentů o nejnovějším vývoji v oblasti veřejných historii, včetně kritického zhodnocení různých přístupů Poskytnout studentům s rozsáhlými příležitostmi k procvičování techniky a pojmy veřejného historie Podporovat originalitu studentů při získávání a aplikaci historického bádání a bádání Rozvíjet dovednosti studentů v kritické zhodnocení aktuálního výzkumu a diskutovat ve veřejném historii Umožnit studentům nápaditě a kreativně přemýšlet o povaze historie Stavět na studentů stávajících nadšení a historických znalostí vyvinout nové přístupy k historické bádání Výsledky pro studenty Znalosti a porozumění Po úspěšném absolvování kurzu budou studenti schopni: Systematicky a kriticky zabývat se komplexním historiografické a metodické nápadů Kriticky se zapojily s diskusí uvnitř a okolní veřejné historii Uplatnit své znalosti a kritické chápání (veřejné) historie na vysoké úrovni Kognitivní dovednosti Po úspěšném absolvování kurzu budou studenti schopni: Prokázat vlastní směr, znalosti a originalitu při řešení a řešení problémů Myslete nápaditě a kreativně o povaze (veřejné) historie Kriticky zhodnotit aktuální výzkum, praxe, a diskuzi v (veřejné) historie Praktické a odborné znalosti Po úspěšném absolvování kurzu budou studenti schopni: Současný historický výzkum do specializovaných publika Současný historický výzkum na non-specializovaných publika Samostatně jednat v plánování a provádění výzkumu a psaní I nadále prosazovat své znalosti prostřednictvím samostatné práce a praxe Jednat jako součást týmu při plánování a provádění výzkumu a psaní Přenositelné dovednosti Po úspěšném absolvování kurzu budou studenti schopni: Prokázat iniciativu, osobní odpovědnost, a rozhodování v komplexních a nepředvídatelné situace, Prokázat originalitu při získávání a aplikaci myšlenek na konkrétní obsah / praxi Sebevědomě sdílet nápady ústně nebo písemně Rozvíjet obsahu vhodné pro on-line fóra Jak budu učit a učit na hřišti? Programové moduly se opírají o učení a výukových strategií, kterým se přijímá řadu přístupů, včetně prezentací, seminářů, a one-to-one konzultace. V rámci výuky je kladen důraz na inter-aktivní výuky a učení. Studenti se očekává, aby se zapojily osobně, v malých skupinách a větších tříd, s řadou materiálů a nápadů. Studenti budou zabývat kriticky a analyticky s písemné, obrazové, ústní a audio-vizuální materiál, včetně IT materiál a jejich vlastní materiál. One-to-one konzultace poskytují studentům příležitost pro individuální nebo malé skupinové diskuse o práci předložených jak na koncepční a navrhování etapách. Spolu s akademie tým Learning Development, výuka přes tutoriály umožňuje silné vztahy rozvíjet mezi zaměstnanci a studenty a mezi studenty sebou, a tak dále vytváří příznivé vzdělávací prostředí. Pozornost je věnována skrz moduly k oběma zkoumá řadu materiálů a odráží na historiografické procesy. Zvláštní pozornost bude věnována také na současné debaty ve veřejném historii. Posouzení je rozmanitá, včetně některých tradičních akademických dějin esejí a recenzí, vedle víc kreativní projekty, které umožní studentům vytvářet kousky veřejné historie nebo zapojit se odvětví v jiných cestách. V požadují, aby studenti dokončit devět kusů práce, než začnou disertační modul jsme povzbuzovat je, aby rozvinout řadu dovedností. Studenti jsou vedeni, a požaduje ve dvou modulech, produkovat praktickou práci v různých formátech. To může zahrnovat nové materiály pro kurz, který vyučují; procházka s průvodcem a kritika; kritika výstavy; nový průvodce pro muzea; videa s kritickou analýzou; orální historie rozhovory; nebo podrobná analýza objektu nebo vizuálního obrazu. Disertační práce nebo disertace střídají jsou vnímány jako příležitost pro studenty, dát dohromady vše, co se naučili v obou akademické formy a jeden více přístupný laikům. Umístění je navržen tak, aby umožňoval studentům získat zkušenosti a přemýšlet o sektoru veřejném historie a zároveň produkovat akademickou práci. Umístění tvoří část spotřebovávají a produkují Public History modulu a jako takový nabízí další příležitost pro in-hloubka záběru s veřejným historií. Studenti a zaměstnanci budou spolupracovat na nalezení vhodného umístění se studenty, kteří již pracují nebo dobrovolnictví v sektoru veřejném historie mohou použít jako jejich umístění. Požadavky na přijetí To je postgraduální kurz. Očekáváme, že většina, i když ne nutně všichni kandidáti mají první tituly v příslušném předmětu. Žadatelé nepotřebují mít první titul v historii, ale musí být schopen prokázat svou schopnost ke studiu na postgraduální úrovni. Nedávné studenti měli zázemí v umění, inženýrství, mediálních studií, designu, vědu, literaturu, jazyky, klasika stejně jako historie. Oni zahrnovali učitele, lektory, umělci, majestátní domácí průvodce, archiváři, místní turistické průvodce, archeologové, pracovníci muzea, ústní historiky, odborové aktivisty, novináře, rodinné historiky a dospělých pedagogů. Dr. Ruth Percy je velmi šťastný, projednat požadavky na kurzu a přijetí s potenciálními žadateli před formální žádosti a pohovoru Kurz a APLIKACE TERMÍNY Tento kurz začíná v září a aplikace zavřete 15. srpna. Pro dotazy, prosím, kontaktujte Hannah Jones, akademické kanceláře na 01865 759604 nebo program koordinátor, Dr. Ruth Percy na 01.865 759.631. KARIÉRA Veřejné historie Masters je nejen užitečná příprava pro práci v dědictví, muzeí a archivů, ale proto, že v sobě spojuje velký důraz na detail s širokou analýzou, to je také vysoce ceněn v řadě kariéry, včetně rozvojové politiky, civilní službu. Poplatky za studium 2015/16 Přístup k HE programy, Level 3, Full Time: 3358 libra Osvědčení o vysokoškolském vzdělávání Úroveň Full Time Kombinované Obchodní a sociální podnikání Level 4 6000libra 3.000libra English Studie: Tvůrčí psaní a kritické praxe Level 4 9.000 liber 4.500libra historie Level 4 9.000 liber 4.500libra Mezinárodní práce a odborů studií Level 4 9.000 liber 6,750libra zákon Level 4 9.000 liber 4.500libra Sociální a politické studie Level 4 9.000 liber 4.500libra Psaní pro výkon Level 4 9.000 liber 4.500libra BA Titul Úroveň Full Time Kombinované Sociální práce Level 4 9.000 liber 6,750libra Mládež a Společenství Level 4 9.000 liber 6,750libra MA programy Úroveň Full Time Kombinované Public History LEVEL 7 5,100libra 2550libra Rezidentní Studijní Ložnice Ceny 2014/15 40wks per wk Standardní Studie Ložnice Y 4000 libra 100 liber Studie Ložnice en-suite 4.840libra 121 liber [-]

Videos

Ruskin College