Ruskin College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat na Ruskin? Jednotlivci, jako jste vy, kteří chtějí, aby se pozitivní změny v jejich životě a mají odhodlání zabezpečit vzdělání, kvalifikace a příležitosti, které nabízíme.

Jako další vzdělání Vysoká škola se sídlem v Oxfordu, Ruskin a nabízí vzdělávací příležitosti, aby dospělých s málo nebo žádnými dosažené kvalifikaci v neformálním prostředí. Náš vzdělávací program začíná se studenty, jejich nadšení, potřeby, ambice a dovedností a nabízíme našim žalobcům potenciální progrese trasy z nadace kurzů, až po přístup k vyššímu vzdělání, studijních programech až na magisterské úrovni.

Ať už jste o dosažení kvalifikace, sleduje zapomenuté nadšení, nebo prostě naučit, aby si vzdělání. Náš přátelský obytná vysoká škola přitahuje studenty z našich místních komunit, celé Velké Británii, a svět, aby si navzájem pomáhali naučit.

Pomůžeme vám najít takové úrovně studia, které vyhovuje vašim dovednosti a zkušenosti.

Ruskin vysoká škola má hrdou historii podporu jednotlivcům realizovat jejich potenciál. Jsme malá škola s velkými myšlenkami - a programy nabízíme na mysli vaše učení může také provádět pozitivní změny do života druhých. Ruskin vítá studenty, kteří nejen chtějí vyvinout sami, ale chtějí také dát něco zpět do společnosti.

Všechny naše kurzy mají stejně vysokou kvalitu výuky a podporu a existuje řada možností, které můžete prozkoumat, od krátkých kurzů přes stupňů magisterských programů.

Co je zvláštního na Ruskin?

Akademický excellence - Ruskin nabízí vysoce kvalifikované pracovníky, kteří poskytují podporující a obohacující zkušenost učení Podpůrné prostředí - s naší pomocí můžete realizovat svůj potenciál a překonat své osobní bariéry k učení. Váš lektor vám pomůže najít dovednosti, které potřebujete, a zvládnout problémy, kterým čelíte Stejně smýšlející komunity - budete spojující komunitu podobně smýšlejících lidí, a studoval spolu s dalšími dospělými, jako jste vy, kteří se rozhodli udělat pozitivní změnu ve svém životě Clear progrese - vaše učení cesta je šité na míru vaší schopnosti a ambice, a to může znamenat přímý přístup do studijního programu (v závislosti na rozhovor) Oko do budoucnosti - co můžete dosáhnout, závisí na dovednosti, které se vyvinuly v průběhu studia. Naše delší kurzy mohou vést vás přímo do profesionální kariéry, nebo na další vysokoškolské vzdělání.

Náš příběh začal před 115 roky, zakořeněný v oblasti vzdělávání dospělé dělnické třídy. Dnes, budeme i nadále nabízet příležitosti a podporu pro studenty, kteří se často potýkají náročné okolnosti. Studenti k nám přicházejí ze všech oblastí života, ze všech věkových kategorií, některé s rodinnými nebo pečovatelskými závazků, mnoho těch, kteří jsou obeznámeni s nezaměstnaností nebo na částečný úvazek, nízká placených pracovních míst, a mnozí, kteří byli odepřen vzdělání, kvalifikace a šance dříve v jejich žije.

Ubytování v Ruskin Ruskin College se nachází ve staré Headington, oblast jen tři míle od centra města Oxford a bohatou historií. Ex-obyvatelé Headington zahrnují CS Lewis, JRR Tolkien, Sir Isaiah Berlin a Elizabeth Bowen mezi ostatními.

Z Headington tam jsou pravidelné a časté autobusové spoje do centra města, a pravidelný trenér služby do Londýna.

Jakmile nabídnuto místo, může na plný úvazek studenti žádat o jediné studie ložnici pro celý akademický rok (40 týdnů). Ubytování pro studenty na místě je na vysoké úrovni, nedávno zrekonstruované a nabízející studium / ložnice v malých bloků na klidné, semi-venkova kampusu.

K dispozici je výběr standardních pokojů se společným sociálním zařízením nebo sprchou a WC zařízením, nebo pokoje s vlastní koupelnou za vyšší cenu, a v závislosti na dostupnosti. Všechny mají společné kuchyně, a tam jsou tři společné prostory pro použití ve večerních hodinách.

Vysoká škola se nachází v krásné místo s lawned oblastech, na přední straně, představovat vzorových stromy a alej jilmů, obezděné zahrady za příležitost, aby se zapojili, ovocný sad, malé dřevo a louky mimo. Především, toto poskytuje klidné a klidné prostředí, v němž ke studiu.

Život na akademické půdě College přitahuje studenty z celého Británii a mnoha částech světa. V rámci své obytné oblasti, studenti socializovat, studovat a vzájemně si pomáhat učit se v přátelském, podpůrné prostředí.

Up-to-data počítačové zařízení jsou k dispozici po celý týden včetně víkendů, a moderní, účel-postavený Callaghan knihovna je dobře zásobená s více než 40.000 svazky.

Tam je aktivní Studentská unie, nazvaný Ruskin College Student Union (RCSU), která propaguje a podporuje zájmy Ruskin studentů, koordinuje činnosti, a sponzoruje skupin a společností v rámci College.

Studenti jsou také nárok na vstup do Oxford unii, a University of Oxford klubů a společností, které nabízejí nepřeberné množství sportovních, divadelní, hudební a politické aktivity.

Ruskin vysoká škola je jedním z nejživějších míst pro literární a politické setkání v Oxfordu. Máme návštěvě reproduktory, hudební večery a tvůrčí psaní a čtení poezie, kromě hostování nejrůznější platformy událostí v divadle, práva, pohlaví a historie.

Život v Oxfordu City of Oxford nabízí širokou škálu kulturních a rekreačních příležitostí.

Ashmolean byl svět je první veřejné muzeum a domy sbírky z klasické sochařství na impresionistických obrazů. Muzeum moderního umění nabízí to nejlepší současné práce. V Oxford vysokých škol, mnoho jemných sbírky umění jsou k dispozici pro veřejnost sledovací.

Bodleian Library, hlavní výzkumná knihovna Oxfordské univerzity, patří mezi nejprestižnější na světě, a Oxford je Blackwells knihkupectví je vlajkovou lodí pro jeden z největších akademických knihkupců britských.

Oxford Playhouse a New Theatre předvést nejlepší výkon turné - z klasického dramatu, přes operu a tanec, vstát a velké jméno kapel a zpěváků. Řadu dalších výkonových prostorů menším měřítku uspokojit všechny chutě, mnoho nabízející možnosti účastnit.

Živé hudební scéna existuje také v hospodách a klubech Oxfordu přímo přes město, od folku k funku, rocku až po reggae.

Tam jsou velké sportovní a rekreační zařízení v rámci Oxfordu. Univerzitní sportovní centrum má squashové kurty a tělocvična, a tam jsou možnosti habaděj pro individuální a týmové účasti. Město samo nabízí také kluziště a řadu sportovních center a zařízení.

University Access Mnoho zařízení z University of Oxford, jeho knihovny, společenského života, a události, jsou otevřeny do Ruskin studenty prostřednictvím akademie odkazy. Studenti, kteří studují na diplomovaný specialista v oboru Business a sociálního podnikání je přístup k zařízení, které nabízí Oxford Brookes University, včetně knihovny, profesní služby a sportovních zařízení.

Ruskin College také navázala spojení s univerzitami, aby postup do vyššího vzdělání pro ty, dokončení jednoho z přístupu k vysokoškolskému vzdělání diplomových kurzů nebo první (CertHE) nebo druhé (diplomovaný specialista) kurzy.

Místa

Oxford

Dunstan Rd

Adresa, 1. řádek
Ruskin College
Ruskin Hall
Dunstan Road
Old Headington

OX3 9BZ Oxford, Anglie, Spojené království