Royal Holloway University of London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Royal Holloway, londýnská univerzita, je zařazena mezi 30 nejlepších britských univerzit. Prostřednictvím odhodlání našich učitelů, objevů, které mění svět a pocit zkušenosti Royal Holloway, je naše komunita, která vás bude inspirovat k akademickému, společenskému i osobnímu úspěchu.

Naše univerzita byla založena dvěma sociálními reformátory, kteří propagovali myšlenku vzdělávání a znalostí pro všechny, kteří by mohli mít prospěch. Jejich vize žije dnes. Jako jedna z předních britských vysokých škol zaměřených na výzkum jsme domovem některých předních světových autorit v oblasti vědy , umění , obchodu , ekonomiky a práva . Jako učitelé a vědci mění život, rozšiřují mysl a pomáhají současným i budoucím vůdcům pochopit sílu a odpovědnost. Jsme posíleni rozmanitostí a vítáme studenty a akademické pracovníky, kteří cestují z celého světa, aby zde studovali a pracovali, a zajistili tak mezinárodní a multikulturní perspektivu v těsně propojeném a historickém kampusu.

Umístění

Máme jedinečné umístění obou světů; bezpečný, listový kampus v Eghamu, Surrey - méně než 40 minut vlakem od centra Londýna a pouhých sedm kilometrů od letiště Heathrow, čímž se vytvoří prostředí, ve kterém prosperuje blízká komunita.

r

Místa

Egham

Royal Holloway University of london

Adresa, 1. řádek
Egham Hill
TW20 0EX Egham, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium