Royal Conservatoire of Scotland

Úvod

Read the Official Description

Royal Conservatoire je Skotsko'S národní centrum odborného odborného vzdělávání v umění výkonu. Naše umístění je srdcem Glasgow; Naše orientace je moderní mezinárodní scéně. Jsme vede cesta jako jeden z Top konzervatoří Evropy, Která nabízí vzácnou šíři uměleckých disciplín. Vše, co děláme, jak je v naší RSAMD dní, je poháněn naší touhou po dokonalosti. Studenti vzkvétat díky mimořádné směs intenzivní výuky, přísného harmonogramu výkonu, pracující s profesionálními partnery v průmyslu, a prostor vytvořit s ostatními napříč disciplínami, pokud si to přejí. Oba studenti a zaměstnanci školy jsou plodný při vytváření nového skutečně inovativní práci.

Na Royal Conservatoire, Školné je neustále podporována našeho partnerství s výkonem vysoký profil společnosti ve Skotsku a mimo, a odborné znalosti našich odborníků.

Vysoce odborná příprava Nabízíme vynikající odborné vzdělávání na nejvyšší profesionální úrovni a vysokoškoláka a postgraduální tituly v taneční, drama, hudba, produkce, obrazovky a vzdělávání. Naše školení je přísný a neoddělitelně spojeny s profesí. Také jsme pěstovat talenty ve všech fázích a věku s širokou škálu předmětů z týdenních setkání na odborných letních škol.

Naše zařízení - mezi nejlepší v Evropě
Nedávno jsme investovali £ 8,5 m ve vývoji vynikajících nových zařízení na Speirs Zámky Studios a na rekonstrukci našeho Renfrew Street Campus. Věříme, že naše zařízení naše nyní nejlepší v Evropě. Patří mezi šest profesionálních výkonnostních místa; vysoký poměr cvičebních místností na studenta; tři nahrávací studia; bicí studia; profesionální technologie etapa; Čtyři na míru taneční studia; nová studia pro technické, design, scénického umění, set-budování a kostýmní design a konstrukce. Všechny tyto jsou zálohovány nejnovějšími IT a digitálních technologií.

Naše poloha ve skotském uměleckého srdce Skotsko má dynamické umění dědictví a Glasgow je známý jako hlavní město kultury. Je to domov pro mnoho z výkonu povolání - a mnoho z nich se nachází bezprostředně kolem nás. Město je velmi "studentem friendly" s velkou studentskou populaci 80,000. Výborné dopravní spojení usnadňuje dosažení většiny evropských metropolí letadlem nebo vlakem.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět BA programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master hudby (MMUS)

Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Spojené království Glasgow

Je vaším cílem, aby se hudební své životní dílo? Jste aspirující stát se operní zpěvák, koncert umělec nebo orchestrální hudebník; doprovázet, skládat nebo uspořádat; pracovat na volné noze jako instrumentalista, nebo být dirigent, hudební vůdce nebo animateur. Můžete se plánuje trenér nebo ... [+]

Master of Music (mmus)

Je vaším cílem, aby se hudební své životní dílo? Jste aspirující stát se operní zpěvák, koncert umělec nebo orchestrální hudebník; doprovázet, skládat nebo uspořádat; pracovat na volné noze jako instrumentalista, nebo být dirigent, hudební vůdce nebo animateur. Můžete se plánuje trenér nebo učit, a to buď jako jediný zaměření vašeho profesního života, nebo s větší pravděpodobností, jako součást portfolia kariéry. Ty by mohly mít své památky nastavit na doktorské studium, na to, aby příspěvek na skotské živou tradiční hudební kultury, nebo snad chcete splnit jeden z důležitých specialista hudebních rolí v souvisejících uměleckých forem, jako je balet. Ať už jsou vaše důvody pro použití na Královské Konzervatoři v MMus, budete tu vylepšit a rozšířit své hudební mistrovství v přípravě na další kroky. ... [-]