Royal Conservatoire of Scotland

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Royal Conservatoire je Skotsko'S národní centrum odborného odborného vzdělávání v umění výkonu. Naše umístění je srdcem Glasgow; Naše orientace je moderní mezinárodní scéně. Jsme vede cesta jako jeden z Top konzervatoří Evropy, Která nabízí vzácnou šíři uměleckých disciplín. Vše, co děláme, jak je v naší RSAMD dní, je poháněn naší touhou po dokonalosti. Studenti vzkvétat díky mimořádné směs intenzivní výuky, přísného harmonogramu výkonu, pracující s profesionálními partnery v průmyslu, a prostor vytvořit s ostatními napříč disciplínami, pokud si to přejí. Oba studenti a zaměstnanci školy jsou plodný při vytváření nového skutečně inovativní práci.

Na Royal Conservatoire, Školné je neustále podporována našeho partnerství s výkonem vysoký profil společnosti ve Skotsku a mimo, a odborné znalosti našich odborníků.

Vysoce odborná příprava Nabízíme vynikající odborné vzdělávání na nejvyšší profesionální úrovni a vysokoškoláka a postgraduální tituly v taneční, drama, hudba, produkce, obrazovky a vzdělávání. Naše školení je přísný a neoddělitelně spojeny s profesí. Také jsme pěstovat talenty ve všech fázích a věku s širokou škálu předmětů z týdenních setkání na odborných letních škol.

Naše zařízení - mezi nejlepší v Evropě
Nedávno jsme investovali £ 8,5 m ve vývoji vynikajících nových zařízení na Speirs Zámky Studios a na rekonstrukci našeho Renfrew Street Campus. Věříme, že naše zařízení naše nyní nejlepší v Evropě. Patří mezi šest profesionálních výkonnostních místa; vysoký poměr cvičebních místností na studenta; tři nahrávací studia; bicí studia; profesionální technologie etapa; Čtyři na míru taneční studia; nová studia pro technické, design, scénického umění, set-budování a kostýmní design a konstrukce. Všechny tyto jsou zálohovány nejnovějšími IT a digitálních technologií.

Naše poloha ve skotském uměleckého srdce Skotsko má dynamické umění dědictví a Glasgow je známý jako hlavní město kultury. Je to domov pro mnoho z výkonu povolání - a mnoho z nich se nachází bezprostředně kolem nás. Město je velmi "studentem friendly" s velkou studentskou populaci 80,000. Výborné dopravní spojení usnadňuje dosažení většiny evropských metropolí letadlem nebo vlakem.

Místa

Glasgow

Adresa, 1. řádek
Royal Conservatoire of Scotland
100 Renfrew Street

G2 3DB Glasgow, Skotsko, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium