Rose Bruford College of Theatre and Performance

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Rose Bruford College of Theatre and Performance .

Naším cílem je inspirovat, vzrušovat a trénovat vás jako tvůrčího umělce a praktikujícího, který může spolu s prvotřídní výukou, kterou poskytujeme, používat reflexní praxi a výzkum, jako nástroje, jak se stát nezávislým myslitelem a naplněným a úspěšným pracovním profesionálem.

Etika výuky, učení a školení na Rose Bruford College klade důraz na umění, spolupráci, komunitu, objevování, rozmanitost, zaměstnatelnost, nezávislost a profesionalitu. Studenti a zaměstnanci pracují v těsném prostředí na našem krásném parku kampusu, aby se a vyrábět více než 75 ukazuje ročně.

Některé inscenace jsou uvedeny jinde v Londýně, některé se konají na turné ve Velké Británii a v zahraničí. Z této živé atmosféry přišla další generace umělců, designérů, techniků a firem, kteří mění tvář globálního divadla a živých událostí.

Mise

Naším cílem je dosáhnout sociálního i kulturního dopadu poskytováním nejkvalitnějšího odborného vzdělávání a přípravy napříč širokým, inovativním spektrem učení a výuky, které poskytuje proaktivní absolventy, kteří jsou kreativní, schopní, zaměstnatelní, inkluzivní a různorodí, etičtí a interkulturní .

Vidění

Rose Bruford College vytvoří tvůrce změn budoucnosti

118144_rsz_118130_d1i7gbbxcaan3ge.jpg

Naše kurzy

Studenti z více než 40 různých zemí s námi studují na našich 15 různých odborných a profesních kurzech.

Produkce a události

Produkce a akce pořádáme po celý rok, a to jak v areálu, tak mimo něj.

Naši absolventi

Naši absolventi nadále formují budoucnost průmyslu.

Naše Umístění

College se nachází v parku Lamorbey, jihovýchodním Londýně, v krásném, zeleném prostředí pouhých 30 minut vlakem z Trafalgarského náměstí a centra londýnského West Endu. Klastry kampusu kolem stupně II uvedly Lamorbey House s moderními, účelovými zařízeními, včetně 330-místního divadla-in-the-round, 100-místného flexibilního divadla Barn, dvou černých boxových ateliérů, prostorných zkušeben, nahrávek ateliéry, technické laboratoře, dílny pro projektování a výrobu, jedinečná dramatická knihovna a dobře vybavené studijní prostory. V roce 2015 College otevřel Christopher Court, 168 pokojů s vlastní koupelnou, kousek od kampusu.

Naše kultura inovací

Hrdý na jeho historii inovací, která viděla Rose Bruford představení první univerzitní úroveň BA titul v herectví a první BA v designu osvětlení v 70-tých letech, Rose Bruford College pokračuje tlačit hranice školení ve výkonu a technické divadlo, dělat to \ t jeden z předních světových dramatických konzervatoří a jeden z největších britských studentů, pokud jde o počet studentů a rozmanitost jeho profesionálních vzdělávacích možností. Připravuje své herecké absolventy na kariéru na scéně a projekční a projekční management a technické absolventy pro zákulisí v širším zábavním průmyslu - se šesti samostatnými herními a výkonnostními možnostmi na bakalářských a postgraduálních úrovních, největším portfoliem technického divadla a managementu vysokoškolské programy a dva on-line vysokoškolské tituly - trénujeme některé z nejlepších talentů, které dnes dělají divadlo po celém světě.

Vysoká škola a její pedagogičtí pracovníci podporují představivost, nadání a kreativitu našich studentů, připravují je na odměňování a uspokojování kariér v náročných a dobře placených odvětvích. Naší prací je trénovat, ale také pomáhat najít zaměstnání pro všechny naše absolventy.

Naše zařízení

Rose Bruford College of Theatre and Performance je soubor v Lamorbey parku, listnaté parkové důvody sahající až do 16. století se vzrostlými stromy a rybníkem s rybami a vodním ptactvem. Vzhled areálu se sotva změnil za více než 60 let.

Máme celou řadu zařízení, aby vyhovoval vašim potřebám pro každou příležitost, od setkání absolventů na svatby, slavnostní předávání cen, konference, setkání, třídy a workshopy. Často najímáme školy a letní školy.

V srpnu 2015 otevřela Vysoká škola Christopher Court Hall of Residence, která se skládá ze 168 pokojů s vlastní koupelnou v blízkosti vlakového nádraží Sidcup, které mohou využít studenti během akademického roku (září - konec června) a další v létě (červenec a srpen).

Naše půjčovny zahrnují:

 • Dům II. Třídy Lamorbey
 • 330-divadelní divadlo Rose
 • 100-sedadlo Barn divadlo
 • Dvě studia divadla
 • Zkušební místnosti
 • Taneční studio
 • Učebny
 • Nahrávací studia
 • Plná výrobní / technická podpora
 • Možnost pronájmu baru a stravování
 • Zařízení pokladny

Místa

Sidcup

Adresa, 1. řádek
Rose Bruford College of Theatre and Performance
Lamorbey Park
Burnt Oak Lane
Sidcup
, Kent

DA15 9DF

Sidcup, Anglie, Spojené království