Royal Holloway, School of Management

Úvod

Read the Official Description

Naše kořeny: Royal Holloway College byla otevřena HM královna Viktorie v roce 1886. V roce 1900 oba Royal Holloway a Bedford vysoké školy byli přijati jako školy na University of London. V roce 1985 vidí sloučení Bedford a Royal Holloway škol. V roce 1990 se Centrum pro řízení byl vytvořen v rámci Fakulty sociálních studií. Díky našim zakládajícím členům, historici Charles Harvey a Bob Fitzerald, 1993 viděl stav zisk School Centre.

Jednotlivé studijní specializace byla nabídnuta od roku 1994, a do roku 2000 bylo vyvinuto několik magisterské programy. Zkušenosti z výuky MBA in-house globálně pro Vlámové (později JP Morgan), pomohl škola získat kontrakt na dodávku University v Londýně MBA distanční vzdělávání, který byl zahájen v roce 2000. V roce 2005 obě naše bylo akreditováno na-školní areál a distančního vzdělávání MBA kurzy AMBA. V roce 2010-11 krok škola pod záštitou Fakulty managementu a ekonomiky, spolu s dalšími dvěma fakult: Fakulty umění a společenských věd Přírodovědecké fakulty se každý řídí děkan.

Kde jsme teď: Pěstování od úspěchu k úspěchu máme nyní více než 85 akademických pracovníků pokrývající hlavní oblasti řízení, s více než 1000 studentů a některých 400 doktorandů celé naší sady magisterských kurzů. Kromě toho máme cca. 80 studentů doktorského studia.

Vybavení

Naše moderní zařízení odrážejí naše odhodlání k budování prostředí, které předchází fyzickému kritické myšlení a zvyšuje používání nových znalostí

Naše škola má své vlastní počítačové učebny pro studenty doktorského a magisterského studenty, plus nejmodernější technologie (včetně videokonference), v několika přednáškových sálech v rámci Moore Complex. Kromě toho se nachází hned vedle Centra výpočetní techniky, která je otevřena 24/7.

School of Management v 3.000.000libra Moore rozšíření byla slavnostně otevřena 26. října 2011 Sir Alex Reed CBE, který je dlouholetým zastáncem College a School of Management a zakládající Patron Royal Holloway podnikatelů. Tato událost také oslavili 21. výročí školy.

Nové rozšíření zajišťuje vysokou kvalitu, moderní vybavení jak pro zaměstnance a studenty. To zahrnuje osm specializované semináře / break-out rooms, tři inovativní flexibilní pracovní lusky a vytvoření centrální funkce prostoru atria poskytuje flexibilní sociální a pracovní prostor. Explicitní byly využívány udržitelným vlastnostmi pro maximální snížení uhlíkové stopy budovy.

Bedford knihovna má rozsáhlou sbírku knih o managementu. Knihy sahají od tradičních oblasti financí a účetnictví, až po marketing a řízení informačních systémů, a to jak ve vztahu k sociální odpovědnosti a udržitelnosti životního prostředí.

Knihovna poskytuje širokou škálu elektronických zdrojů, včetně Mintel zprávy a Business Source Complete, hlavní sbírka obchodních časopisů, jakož i průmyslu a zemí zprávy. Studenti mají také přístup k finančním databázím, jako jsou Datastream a Mergent online, které poskytují společnosti a průmyslové informace.

Světové univerzitní žebříčky

Royal Holloway byl zařazen 102. v 2013-14 Times Higher Education World University Rankings byla zveřejněna v září 2013 Zařadil 12. celkově ve Velké Británii, průvodce popsal Royal Holloway jako "skutečně světové třídy."


Royal Holloway se umístila na pátém místě na světě (první ve Velké Británii), v kategorii "Mezinárodní Outlook": Uznání naší širší výhled jako globální univerzity. Žebříček použít tři různé indikátory, kdo ohodnotí "mezinárodní rozhled" - podíl mezinárodních pracovníků a studentů a výzkumu, pokud jde o dokumenty, které jsou co-napsaný s alespoň jedním mezinárodního partnera.

Univerzita je také zvláště vysoce hodnocen pro dalekosáhlé dopady svého výzkumu a získala 97,5 procent citací: dále upevnil její postavení Royal Holloway jako jeden z předních světových výzkumných institucí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Mezinárodním účetnictví

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Egham

Tato teoretická Masters má zvláštní význam pro ty, kteří chtějí zlepšit své znalosti o účetnictví, nebo ty, které již pracuje jako účetní, kteří chtějí získat více pokročilé znalosti. [+]

To je úspěšný a inovativní kurz, založený na výzkumu odborných znalostí účetnictví, financí a ekonomiky Research Group. Byl vytvořen v reakci na rostoucí uznání potřeby nastavte teorie a praxe v účetnictví v rámci svých sociálních, politických, přírodních a kulturních prostředí. Kurz zahrnuje úvahy o širším prostředí a důsledky účetnictví kromě poznání a pochopení současného finančního a manažerského účetnictví. Tato teoretická Masters má zvláštní význam pro ty, kteří chtějí zlepšit své znalosti o účetnictví, nebo ty, které již pracuje jako účetní, kteří chtějí získat více pokročilé znalosti. Proč si vybrat tento kurz? - Ty budou mít prospěch z odborné výuky akademiky v účetnictví, financí a ekonomiky Research Group na Royal Holloway, kteří vydali v široké škále špičkových žebříčku časopisů. - Budete rozvíjet pokročilé znalosti účetnictví, a dále prozkoumat více specializovaných oblastí účetnictví, které nejsou vždy k dispozici na bakalářské úrovni - Získáte postgraduální kvalifikace uznávány po celém světě, které posílí své znalosti účetních záležitostí, v rámci organizací. - Budete mít možnost studovat širokou škálu zajímavých a inovativních vyučovacích jednotek, které umožňuje, aby se stal zkušený mezinárodní účetní praktik. - Budete neustále vyzýváni ke zlepšení své účetnictví, koncepční, kvalitativní a schopností lidí. Zaměstnatelnost a pracovní příležitosti Naši absolventi jsou velmi zaměstnatelní, a v posledních letech se účastnila mnoha různých mezinárodních účetních souvisejících oblastí, včetně: - osobní vztah manager HSBC - auditor ve společnosti Deloitte - analytik dat v Newedge - analytik rizik v bance Ázerbájdžán - Projekt Accountant na stavební design partnerství [-]

Magistr V Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Egham

Tento kurz přijme intelektuálně rigorózní a kritický přístup k mezinárodní strategií a postupů řízení lidských zdrojů, je posuzovat z řady teoretických a analytických pohledů, vysvětlovat jim, pokud jde o jejich sociálním a ekonomickém kontextu a s ohledem na jejich důsledky a dopad na celou řadu zúčastněné strany a zájmové skupiny. [+]

Tento kurz přijme intelektuálně rigorózní a kritický přístup k mezinárodní strategií a postupů řízení lidských zdrojů, je posuzovat z řady teoretických a analytických pohledů, vysvětlovat jim, pokud jde o jejich sociálním a ekonomickém kontextu a s ohledem na jejich důsledky a dopad na celou řadu zúčastněné strany a zájmové skupiny. Tento MSc má zásadní mezinárodní obsah (soustředil na analýzu MNC strategií a postupů), v kombinaci s významnou komparativní dimenzi s ohledem na národní, regionální a globální souvislosti. Proč si vybrat tento kurz? - Přijímá rigorózní analytický přístup k mezinárodnímu řízení lidských zdrojů. - Ty budou vyučovány profesorů a akademiků, kteří pracují na výzkumu kvality řezání-hrana, vztahujících se k předmětu. - Budete zabývá vzrušující učení, pravidelně přispívá do diskuse ve třídě a seminářů. - Budete rozvíjet pevné znalostní základny vybavení vám umožní pracovat v oblasti mezinárodního řízení lidských zdrojů s důvěrou. Zaměstnatelnost a pracovní příležitosti Naši absolventi jsou velmi zaměstnatelní, a v posledních letech se účastnila mnoha různých souvisejících oblastí. Budete dobře připraveni na kariéru v oblasti mezinárodního řízení lidských zdrojů, manažerské konzultační služby, se výzkumem veřejné politiky, vládní poradní a výzkumných úkolů, veřejné služby, think-tanků, organizace zaměstnavatelů a odborové organizace. Tento kurz také vybaví vám pevné základy pro další doktorské studium. Profily Příklad práce patří: - Výzkumný pracovník Hays Specialist Recruitment - International Přemístění Case Manager ve společnosti IBM [-]

Magistr V Podnikových Informačních Systémech

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Egham

Inovativní Podnikové informační systémy Kurz poskytuje se zvukem, teoreticky informován a relevantní znalosti moderních informačních a komunikačních technologií a jejich využití v klíčových obchodních a organizačních uspořádání. [+]

Inovativní podnikových informačních systémů Kurz vám poskytne zvuk, teoreticky informován a relevantní znalosti moderních informačních a komunikačních technologií a jejich využití v klíčových obchodních a organizačních uspořádání. Tento kurz je otevřen pro ty, kteří nestudovali kvalifikaci pro správu nebo technologie na bázi dříve. Kurz je určen pro: - Reagovat na rostoucí potřebu většího pochopení úlohy pokročilých informačních a komunikačních technologií hraje na pracovišti i doma. - Se zaměřuje na potřebu vedoucích k pochopení a strategickou hodnotu technologií a procesů jako zdroj konkurenční výhody, a to jak na národní i mezinárodní úrovni. - Posílit učení, zaměstnatelnost a reflexivita v souladu s mezinárodními vzdělávacími standardy. Společně vyučují School of Management a ministerstvo informatiky, budete mít možnost studovat řadu volitelných jednotek, včetně těch z našeho světoznámého Information Security Group. To je v současné době jediný program pro správu v rámci University of London podporovány SAP University Aliance Zaměstnatelnost a pracovní příležitosti Naši absolventi jsou velmi zaměstnatelní, a v posledních letech se účastnila mnoha různých podnikových informačních systémů souvisejících s oblastí, včetně: - Business Analyst ve společnosti Ford Motor Company - Informace o bezpečnostní poradce ve společnosti Barclays - SAP HR funkční konzultant v Satyam Computer Services - obchodní analytik Oracle - Technology Consultant ve společnosti Hewlett-Packard - Microsoft Dynamics CRM aplikací Analyst v Whitbread [-]

Magistr V Podnikání

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Egham

Naše MSc Podnikání kurz je navržen tak, aby vybavit vás s odborníkem a in-hloubka pochopení podnikání. [+]

Náš MSc Podnikání Kurz je navržen tak, aby vám vybaví s odborníkem a in-hloubka pochopení podnikání. Kurz čerpá nejvyšší úrovni teorie a praxe v této oblasti a vychází z rozsáhlého výzkumu a výuky odborných akademických pracovníků v rámci školy. Naše jednotky v odborných podnikatelskými subjekty jsou navrženy speciálně pro jejich význam pro současné podnikání výzkumu, politiky a praxe. Naším cílem je poskytnout vám některé klíčové dovednosti a znalosti potřebné k rozvoji své vlastní projekty, ať už se začíná novou organizaci nebo vývoj podnikatelského projektu v rámci existující organizace, veřejných, soukromých nebo neziskového sektoru. Všechny kurzy MSc Podnikání se skládají z přednášky a semináře. Semináře mohou zahrnovat individuální nebo skupinové práce týkající se generování nápadů a hodnocení, obchodní hřišť, prezentace, kritické diskuse kolem klíčových témat v oblasti, případové studie a další aktivity. Používáme řadu metod hodnocení na programu, které zahrnují, ale nejsou omezeny na, eseje, zkoušky, obchodní plány, zprávy, prezentace, případové práce, reflexní worklogs, a ve své třídě testy. Například na jedné z našich základních kurzů - Obchodní příležitosti nápadů a plánování - studenti, kteří pracují v týmech, bude vytvořit nový produkt nebo službu prostřednictvím ve své třídě nápad laboratoře a vytvořit podnikatelský plán zaměřený na potenciální investory. Plán bude zachycovat, jak bude podnik válí v průběhu času, s důrazem na finančních, obchodních, provozních a logistických otázek, mimo jiné. Máme spuštění programu silný tým akademických pracovníků s dlouholetými zkušenostmi jak v učení a provádění výzkumu v oblasti podnikání, a velmi specializovaný tým jednotlivců poskytování administrativní podpory. Všichni jsme odhodláni spolupracovat se studenty vytvořit podnětné a náročné akademické prostředí. Program také těží z několika hostujících řečníků, včetně podnikatelů a osob zapojených do oblastí podpory podnikání [-]

Master In International Management

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Egham

Tento MSc je zvláště důležité, pokud máte méně než dva roky na plný úvazek pracovní zkušenosti a je vhodné, pokud jste si správu studovat jako součást vašeho bakalářský titul. [+]

Tento kurz je určen pro náročné a osoby samostatně výdělečně motivované jednotlivce na počátku jejich profesní životnosti. Zahrnuje všechny hlavní funkce řízení a umožní vám vytvořit efektivní manažerské dovednosti, vedení rozumět v celosvětovém kontextu a vytvořit širokou mezinárodní síť spolupracovníků. Tento kurz je náročný: výuka dodací lhůta je normálně pět dní v týdnu (pondělí až pátek), celkem 15 hodin týdně v obou jarních a podzimních termínech, tedy celkem více než 300 hodin. To je jedním z pouhých 11 kurzů MSc ve Velké Británii být akreditované AMBA (Asociace MBA). Je ideální pro ty, kteří chtějí pokračovat postgraduální studium v ​​celkové řízení s mezinárodní orientací a připraví vás k zadání globalizovaném světě práce na podmínky hospodářské soutěže a maximalizovat svůj potenciál a rozšířit své možnosti. Absolventi se zájmem o funkční specializaci, jako je marketing nebo řízení lidských zdrojů, může pokračovat v kariéře u nadnárodní společnosti, a na důležité dovednosti jsou také získal pro ty, kteří vstupují oblastech, jako jsou finance nebo účetnictví, s profesionálními, regulačních orgánů. Kromě toho jsme si vědomi role rodinným a úzce držených podniky některých absolventů. Tento MSc je zvláště důležité, pokud máte méně než dva roky na plný úvazek pracovní zkušenosti a je vhodné, pokud jste si správu studovat jako součást vašeho bakalářský titul. Zaměstnatelnost a pracovní příležitosti Naši absolventi jsou velmi zaměstnatelní, a v posledních letech se účastnila mnoha různých mezinárodních řízení související s oblastí, včetně: - Senior Associate v Bank of China International - zpravodaj v tiskové agentury Xinhua - Senior Associate ve společnosti PricewaterhouseCoopers - finance na Ealing Borough Council - Relationship Manager (Investments) v Barclays Bank [-]

MA

Magistr Ve Spotřebě, Kultuře A Jejich Uvádění Na Trh

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené království Egham

Nově zahájen MA ve spotřebě, Kultura & Marketing je program interdisciplinární mistrů, který spojuje obsah a učení z tematických oblastí marketingu a sociologie. [+]

Tento nově zavedené MA spotřeby, kulturu a marketing je program, interdisciplinární mistrů, který spojuje obsah a učení z tematických oblastí marketingu a sociologie. Program zkoumá tvrzení, že náš současný svět lze nejlépe chápat jako konzumní společnosti a kultury, značky a zkoumá, jak marketing a konzumu stále definovat naše zkušenosti, sociální vztahy a občanské vybavenosti. Jako takový se snažíme analyzovat marketingové chování s cílem lépe pochopit, jak to funguje jako určující způsob výroby a zprostředkování, jejíž vliv sahá daleko za oblastí spotřebitelského chování a marketingového řízení a do sfér politiky, kultury a životního prostředí. Proč si vybrat tento kurz? Žijeme v době, která je často popisován jako konzumní kultury, jako by primární způsob, jakým jsme se vzájemně propojeny a pochopit sami sebe skrze naše vlastní chování spotřebitelů. V tomto světě je vše stane překonfigurovat podle logiky marketingu a brandingu. Tento kurz se dívá do hloubky na tvrzení o spotřebitelské kultury a snaží se pochopit a zapojí v řadě teoretických oblastí: branding, marketing, bio-energie a neoliberalismu. Stručně řečeno, jedná se o program, který se snaží rozvíjet chápání světa, v němž nyní žijeme. Zaměstnatelnost a pracovní příležitosti Naši absolventi jsou velmi zaměstnatelní a v posledních letech vstoupil do mnoha různých oblastí, včetně: - Senior Associate v Bank of China International - zpravodaj v tiskové agentury Xinhua - Senior Associate v PricewaterhouseCoopers - finance na Ealing Borough Council - Relationship Manager (investice ) v Barclays Bank Tento vyučují mistři samozřejmě vybavuje postgraduální studenty znalosti a odborné znalosti potřebné k výkonu úspěšnou kariéru, nebo poskytuje pevný základ pro pokračující doktorského studia. [-]

Magistr V Marketingu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Egham

Zřetelné, samozřejmě výzkum vedený na základě současné teorie a případové materiálu, který je náročný a inovativní. [+]

Zřetelné, samozřejmě výzkum vedený na základě současné teorie a případové materiálu, který je náročný a inovativní. Naši akademici mají odborné znalosti v oblasti špičkových spotřebitele a kulturní průmysl výzkum a je nejvhodnější pro studenty, kteří mají zájem o rozvoj intelektuální chápání teorií podporujících marketingové koncepty a procesy. Tento kurz bude: - Poskytnout vám s in-hloubkové a kritického pochopení světě stále definované kultury konzumu a role, kterou hraje marketingových aktivit při budování silné vztahy se zákazníky a obchodní příležitosti. - Rozvíjet důkladnou znalost a pochopení současných problémů týkajících se uvádění na trh, spotřebitele a kultury Proč si vybrat tento kurz? - Kurz je na špici současného marketingu a má typickou jakost, v záležitostech týkajících se spotřebitelské kultury a kritických pohledů. - S možností vzít volitelných jednotek v oblastech, jako je umění nebo sport marketing, Digital Media Marketing a marketingové etiky, samozřejmě nabízí možnost dozvědět se více o odborných tématech. - Marketing Group je mezinárodní profil a pravidelně hostí návštěvy předních mezinárodních marketingových akademiků. - Kurz pořádá "Marketing tábor", kde přední mezinárodní odborníci prezentovat výsledky svého výzkumu na fakultě a studenti. - Naše akademické marketing kohorta je největší na univerzitě v Londýně, s 10 členy. Zaměstnatelnost a pracovní příležitosti Naši absolventi jsou velmi zaměstnatelní, a v posledních letech se účastnila mnoha různých marketingových souvisejících oblastí, včetně: - obchodního ředitele ve Standard Chartered - kategorie analytika u Kantar světové Panel UK - odborný asistent na Maritz výzkum Evropě - Private Banker ve ICICI Bank - marketingový konzultant v Viewpress TV [-]