RDI Resource Development International

Úvod

Read the Official Description

Flexibilní vysokoškolské studium, aby se vešly váš životní styl

Jít na vysokou školu moderní způsob a výrazně snížit vaše poplatky za studiem na vysokoškolské vzdělání, magisterský nebo MBA distanční vzdělávání. Máme více než 25 let zkušenosti s poskytováním univerzitní vzdělání UK distanční vzdělávání, pomáhá tisícům lidí, jako jste vy uspět ve své kariéře.

Dáváme tisíce studentů a mimo Spojené království šanci studovat na britské univerzitní kvalifikace prostřednictvím on-line dálkového studia. Naší vizí je změnit svět prostřednictvím inovativního vzdělávání.

Jsme největším nezávislým poskytovatelem světový vysokoškolských kvalifikací britských distanční vzdělávání. V srpnu 2015 jsme dosáhli University Název a změnila své jméno z Development Resource International Ltd Arden univerzita Ltd - první specializované distančního vzdělávání University ve Velké Británii od Open University vznikla před více než 50 lety. Víme, že velké úctě, ve kterém RDI je držen studenty na celém světě, a tak název RDI nadále být součástí Arden univerzity.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Informačních Systémech (Security Systems) (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2,5 let August 2017 Spojené království Coventry + 1 více

Program je navržen tak, aby vám umožní dosáhnout Master of Science v oboru v oblasti informačních systémů (bezpečnostních systémů), provedením přísné studii ... [+]

Mistr v informačních systémech (zabezpečovací systémy) (MSc)

 

Veřejný zadavatel: Anglia Ruskin University Program je navržen tak, aby vám umožní dosáhnout Master of Science v oboru v informačních systémech (zabezpečovací systémy) prováděním důsledné studium aktuálních teorií, technik a problémů, a získání praktických dovedností, které jsou nezbytné v rychle se měnícím prostředí informační systémy a jejich ochrana, takže můžete sledovat související kariéru nebo dále příslušné akademické studium. Trasa Systems Security trvá více do hloubky pohled na otázky týkající se ohrožení informačních systémů a metod ochrany a zmírnění těchto hrozeb. Ty budou poskytnuty s možností rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti informačních systémů v flexibilním způsobem, jako je rozvíjet porozumění současných a nově vznikajících počítačových technologií. Program vám umožní zkoumat otázky kolem bezpečnosti informačních systémů v oblasti obchodu a jiných souvislostech, a bude usnadnit rozvoj odborných znalostí a zájmu v tematických oblastech přímých a komplementární vztah k pracovišti. Program je navržen tak, aby vám umožní dosáhnout Master of Science v oboru v oblasti informačních systémů (bezpečnostních systémů), provedením přísné studii současných teorií, technik a problémů a získání praktických dovedností, které jsou nezbytné v rychle se měnícím prostředí, takže můžete pokračovat v kariéře související nebo další příslušné akademické studium. Trasa Systems Security trvá více do hloubky pohled na otázky týkající se ohrožení informačních systémů a metod ochrany a zmírnění těchto hrozeb.... [-]


Videos

About RDI, the distance learning specialists

Who studies with RDI

Through Ilearn RDI offers study that fits around you

RDI gives you quality support when it matters