Royal College of Art

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Royal College of Art

Zařadil světovou jedničku umění a designu na šest po sobě následujících let (2015–2020) *

Royal College of Art se nachází v centru Londýna a je nejvlivnější, zcela postgraduální univerzitou umění a designu na světě. RCA byla zařazena mezi nejlepší světové univerzity v oboru umění a designu po dobu šesti po sobě jdoucích let (2015 - 2020) v žebříčku World University Subject Rankings.

Navštivte naši online postgraduální show ještě dnes

Poprvé v naší historii je absolventská výstava RCA online od 16. do 31. července. Navštivte RCA2020, kde si můžete prohlédnout práci 850 absolventů vysokých škol a více než 250 uměleckých rozhovorů, představení, prohlídek a panelových diskusí.

Studijní programy

RCA nabízí 40 postgraduálních programů - včetně magisterského, doktorského a postgraduálního diplomu.

Vysoká škola dále nabízí uchazečům a studentům kurzy angličtiny pro akademické účely (EAP) na podporu studentů při komunikaci v akademickém umění a designu. Patří sem 8 týdenní a 4 týdenní předsezonní kurzy před zahájením programů a nabídka mimosoudní podpory během akademického roku.

Den otevřených dveří online

 • Den otevřených dveří pro zdravotnictví a design - 21. července 2020
 • Den otevřených dveří MRes online (architektura, vyhlášení, výtvarné umění, humanitní obory a Pathways designu) - 22. července 2020
 • Den otevřených dveří online inteligentní mobility - 27. července 2020

Krátké kurzy

Royal College of Art nabízí rostoucí portfolio krátkých kurzů, které zahrnují vyšší úroveň mistrovských kurzů pro vyšší manažery, letní kurzy a vlastní vzdělávací programy pro manažery a organizace.

Kurzy výkonného vzdělávání

Program výkonných mistrovských kurzů navržených speciálně tak, aby profesionálům na vyšší úrovni poskytoval nejdůležitější obchodní dovednosti pro 21. století, jako je kreativita, kritické myšlení a empatie.

 • Designové myšlení a inovace
 • Masterclass designu služeb
 • Kreativní vedení
 • Úspěšné podnikání
 • Design interiéru - maloobchodní futures

Navštivte webové stránky kurzu pro budoucí data a zaregistrujte svůj zájem.

Letní škola

Letní kurzy se pohybují od jednoho dne do tří týdnů a poskytují účastníkům jedinečné příležitosti k přístupu ke špičkovým znalostem, studiím a zařízením. Tyto kurzy jsou vynikajícími ochutnávkami magisterských titulů RCA .

 • Kurátor současného umění a designu - teorie a praxe:
 • Grafický design - Letní intenzivní redakční design:
 • Narušení inovace trhu prostřednictvím designu
 • Letní škola architektury
 • Letní škola současného umění
 • Grafický design - Typografie Letní intenzivní
 • Reklamní fotografie - Grafický román letní intenzivní

Podněcování tvůrčích odvětví

RCA má významnou úlohu při přípravě svých postgraduálních studentů na kariéru v oblasti umění, designu a tvůrčího sektoru - na vysokou školu se skutečně nahlíží jako na kelímek kreativních odvětví. Kurzy vyučují mezinárodně uznávaní umělci, designéři, architekti, spisovatelé, vědci a teoretici a studenti mají jedinečnou příležitost studovat umění v designovém prostředí a design v uměleckém prostředí. Jeho koncentrované, přizpůsobené formy výuky a učení - a specializovaná technická zařízení a výzkumná centra - přispívají k výjimečně kreativnímu a intelektuálnímu prostředí.

Kromě přijímání studentů z více než 80 zemí je globální dimenze školy posílena prostřednictvím partnerství s předními uměleckými a designovými, kulturními a vzdělávacími institucemi a prostřednictvím rozsáhlých vazeb s obchodem, a to jak na vnitrostátní, tak mezinárodní úrovni.

Podle nejnovějších údajů 93% absolventů akademie získalo zaměstnání na příslušné odborné úrovni ve svém zvoleném oboru, a to v krátké době od jejich vystoupení z vysoké školy. Tyto cílové údaje jsou významným ukazatelem úspěšnosti RCA .

Uznávána za vynikající kvalitu svých absolventů, vysoká škola se může pochlubit tak pozoruhodnými absolventy, jako jsou Sir James Dyson, Thomas Heatherwick, David Hockney, Tracey Emin, Christopher Bailey, Len Deighton, Julien McDonald, Orla Kiely, Alison Jackson, Idris Khan, David Adjaye, AOC, Suzie Templeton, sir Ridley Scott - seznam pokračuje. “

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Royal College of Art
Kensington Gore
London

SW7 2EU Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy