Royal College of Art

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Royal College of Art

Za dobu pěti po sobě jdoucích let (2015-2019) se řadí k nejvýznamnější světové umělecké a designové univerzitě *

112481_1080x1080_CAP_RCA_QS_5th_Year_Running_Still_20Percent_GIF1.gif

Nachází se v srdci Londýna, Royal College of Art je nejvlivnější, zcela postgraduální univerzita umění a designu na světě. RCA byla v roce 2015, 2016, 2017 zařazena na špičkovou uměleckou a designovou univerzitu na světě a nedávno v roce 2018 v žebříčku QS Top univerzity.

RCA má významnou roli při přípravě postgraduálních studentů na kariéru v oblasti umění, designu a kreativního sektoru - ve skutečnosti se akademie obecně považuje za kelímku kreativního průmyslu. Kurzy jsou vyučovány mezinárodně uznávanými umělci, praktiky a teoretiky a studenti mají jedinečnou možnost studovat umění v designovém prostředí a designu v uměleckém prostředí. Jeho soustředěné, přizpůsobené formy výuky a učení - a specializovaná technická zařízení a výzkumná centra - přispívají k výjimečně tvůrčímu a intelektuálnímu prostředí.

Stejně jako vítání studentů z celého světa je globální dimenze akademie posílena prostřednictvím partnerství s předními uměleckými a designovými, kulturními a vzdělávacími institucemi a prostřednictvím rozsáhlých vazeb s obchodem, a to jak na národní, tak i na mezinárodní úrovni.

Královská charta akademie, udělená v roce 1967, uvádí, že účelem instituce je "urychlit učení, znalosti a odbornou způsobilost zejména v oblasti výtvarného umění ... prostřednictvím výuky, výzkumu a spolupráce s průmyslem a obchodem".

Podle nejnovějších údajů 93% absolventů akademie získalo zaměstnání na příslušné odborné úrovni ve svém zvoleném oboru, a to v krátké době od jejich vystoupení z vysoké školy. Tyto cílové údaje jsou významným ukazatelem úspěšnosti RCA .

Uznávána za vynikající kvalitu svých absolventů, vysoká škola se může pochlubit tak pozoruhodnými absolventy, jako jsou Sir James Dyson, Thomas Heatherwick, David Hockney, Tracey Emin, Christopher Bailey, Len Deighton, Julien McDonald, Orla Kiely, Alison Jackson, Idris Khan, David Adjaye, AOC, Suzie Templeton, sir Ridley Scott - seznam pokračuje. "

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Royal College of Art
Kensington Gore
London

SW7 2EU Londýn, Anglie, Spojené království