Přečtěte si oficiální popis

Královská univerzita v Belfastu je zařazena do Top 200 univerzit na světě(QS World University Rankings 2019)

Jako student královny se přihlásíte k univerzitě, která je skutečně mezinárodní. Ve skutečnosti jsme byli jmenováni 24. nejvíce mezinárodní univerzitou na světě a mají studenty z více než 82 zemí, pomáhá vytvářet multikulturní a živé areál.

Jsme členem prestižní skupiny Russell Group, která kombinuje špičkové výsledky ve výzkumu a vzdělávání s etostem zaměřeným na studenty.


Queen's University

150 000 absolventů, kteří získali svou známku na celém světě

Naši inspirující absolventi tvoří vynikající učenci, nositelé Nobelovy ceny - například Seamus Heaney a David Trimble - a vlivní vůdci, kteří působí v Severním Irsku a na celém světě.

Více než 94% absolventů královny zaměstnává nebo studuje šest měsíců po ukončení studia; naši absolventi dominují ve vedoucích pozicích v 80 nejlepších 100 společností v Severním Irsku a dělají rozdíl ve více než 120 zemích.

Jedna z největších univerzitních univerzit ve Velké Británii a 9. nejstarší, spojujeme naše hrdé dědictví s nejmodernějšími zařízeními pro nejlepší zkušenosti z univerzitního života.

JSEM GLOBÁLNÍ UNIVERZITA

Více než 23 000 studentů žije a studuje v Queen's. Z těchto více než 1 900 je z více než 82 zemí; včetně Malajsie, Číny, Indie, Středního východu a Spojených států. Zaměstnáváme také více než 600 mezinárodních pracovníků z více než 70 národností.

EXTRAORDINÁRNÍ ZKUŠENOSTI UNIVERZITY

Nabízíme vám síť služeb podpory, která vám pomohou získat co nejvíce z vašeho času v Queen's, starat se o vaše zdraví, emocionální pohodu, vzdělání, potřeby studia, finanční zabezpečení a vyhlídky na kariéru.

ZAŘÍZENÍ SVĚTOVÉ TŘÍDY

Studenti světové třídy vyžadují přední zařízení. V posledních deseti letech jsme investovali 350 milionů liber, s novými přírůstky po celou dobu.

Jedna z největších univerzitních univerzit ve Velké Británii a 9. nejstarší, spojujeme naše hrdé dědictví s nejmodernějšími zařízeními pro nejlepší zkušenosti z univerzitního života.

Queens102

BELFAST - REGION ČÍSLA 1 VE SVĚTĚ NÁVŠTĚV V ROCE 2018

(LONY PLANET, 2017)

Kapitál s vlastní kulturou. Vychutnejte si každodenní život mezi nejpřátelštějšími lidmi na světě. Ponořte se do nejlepších současných klubů, kuchyně, kultury a umění.

Královna je v srdci Belfastské kultury, stejně jako umění a společenské scény. Jsme hrdí na to, že jsme součástí rušného, ​​kosmopolitního města s bohatým společenským životem a bohatým kulturním dědictvím.

GARANTOVANÉ UBYTOVÁNÍ

Nabízí styl života, který odráží přechod z domácího na univerzitní život. Naše bezpečné a moderní ubytování nabízí také podporu, pomoc a poradenství při usazování studentského života v Belfastu, stejně jako všestranný prostor k životu a plný studentský život.

Naše Studentské ubytování a Studentský svaz vám pomohou setkat se s dalšími studenty a soustředit se s nimi a cítit se součástí života kampusu. Více než 200 klubů a společností je skvělý způsob, jak se setkat s přáteli, objevovat nové talenty a získat přestávku od studování.

Queens103a

LÉKAŘSKÁ FAKULTA, ZDRAVÍ

Q Lékařská fakulta, zdraví a vědy o životě v Queen's nabízí kvalitní a špičkové vzdělání prostřednictvím pracovníků světové úrovně, zaměřených na potřeby společnosti. Poskytujeme vzdělávací zkušenost, která je výzkumem vedená a obohacuje naše studenty intelektuálně, společensky a kulturně.

Naše naděje spočívá v tom, že se studenti z celého světa spojili s námi, aby se učili a také přinesli nové myšlenky a přístupy, které nám pomohou posílit naše ambice ke zlepšení a rozvíjení života.Je to ve středu kultury Belfastu, společenské scény. Jsme hrdí na to, že jsme součástí rušného, ​​kosmopolitního města s bohatým společenským životem a bohatým kulturním dědictvím.

ŘEŠENÍ GLOBÁLNÍCH VÝZV

Prostřednictvím našeho vzdělávání a výzkumu se snažíme řešit některé z největších výzev na světě, naši akademičtí pracovníci podniknou celosvětově vedoucí výzkum prostřednictvím našich Školských a globálních výzkumných ústavů v oblasti zdravotnictví a globální potravinové bezpečnosti. To vedlo k nové léčbě pacientů a k vyšší úrovni ochrany potravin, které jeme.

FACULTY SCHOOLS

Škola biologických věd

Lékařská škola, stomatologie a biomedicínské vědy

Škola ošetřovatelství a porodní asistence

Lékařská škola

FACULTY RANKINGS

Předměty v top 200 na světě (QS World Rankings podle předmětu 2017)

 • Farmacie a farmakologie (51-100)
 • Ošetřovatelství (51-100)
 • Medicína (151-200)
 • Zemědělství a lesnictví (151-200)

Předměty ve Velké Británii - 20 nejlepších (Times and Sunday Times Good University Guide 2017)

 • 2. ve Spojeném království pro farmakologii a farmacie
 • 2. ve Spojeném království pro zubní lékařství
 • 4. ve Spojeném království pro potravinářskou vědu
 • 6. ve Spojeném království pro zemědělství a lesnictví
 • 10. ve Spojeném království pro anatomii a fyziologii
 • 20. ve Spojeném království pro medicínu

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Queen's University Belfast

MSc v pokročilé bezpečnosti potravin je přizpůsoben studentům, kteří se zaměřují na zemědělský a potravinářský průmysl a související odvětví, nebo v současné době pracují ... [+]

MSc Advanced Food Safety

MSc v pokročilé bezpečnosti potravin je přizpůsoben studentům, kteří se zaměřují na zemědělský a potravinářský průmysl a související odvětví, nebo v současné době pracují, a nabízejí jedinečnou kvalifikaci v oblasti bezpečnosti a zabezpečení potravin.

Institut pro globální potravinovou bezpečnost (IGFS) je jedním ze čtyř univerzitních výzkumných ústavů univerzity, který vede svět v řešení jedné z největších výzev - jak zajistit bezpečnost našich potravin.

Světová nabídka potravin se snižuje. Jeho výroba je pod rostoucím tlakem, a proto je pravděpodobnější, že vyvstanou bezpečnostní problémy.... [-]

Spojené království Belfast
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queen's University Belfast

Bioinformatika vyvíjí software a algoritmy k výslechu „Big Data“, nyní v srdci lékařského výzkumu, objevování a praxe. V uplynulém desetiletí došlo k obrovským pokrokům v ... [+]

MSc Bioinformatika a Výpočetní Genomika

Bioinformatika vyvíjí software a algoritmy k výslechu „Big Data“, nyní v srdci lékařského výzkumu, objevování a praxe.

V uplynulém desetiletí došlo k obrovským pokrokům v molekulární a biomedicínské technologii, které vedly k „omicsové“ revoluci.

CO JE ZAPOJENO?

Budete se dívat na velká data, abyste našli vzory, které ostatní nevidí, a získáte přístup k souborům dat, které ještě nebyly analyzovány.

Objevíte výsledky, které se promítnou do skutečného světa, a to prostřednictvím komercializace nebo klinických pokusů o řešení nemocí.

Použijete svou vizi k nalezení jedinečných řešení zdravotních problémů a na konci této úrovně budete připraveni pracovat v multidisciplinárním týmu s bioinformatiky, biology a kliniky.... [-]

Spojené království Belfast
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queen's University Belfast

Navržen pro studenty zaměřené na práci ve výzkumu, vzdělávání a průmyslu v oblasti věd o živé přírodě, tento MSc vám poskytne pokročilé porozumění současným a vznikajícím ... [+]

MSc Animal Behavior and Welfare

Navržen pro studenty zaměřené na práci ve výzkumu, vzdělávání a průmyslu v oblasti věd o živé přírodě, tento MSc vám poskytne pokročilé porozumění současným a vznikajícím problémům v chování zvířat a dobrých životních podmínek zvířat a poskytne vám širokou škálu přednášek v různých tématech.

PROČ QQENENY?

Tento kurz nabízí jedinečnou příležitost získat kvalifikaci v oborech Chování zvířat a Péče o zvířata poskytované špičkovými vědci. Na rozdíl od většiny programů MSc na jiných britských univerzitách poskytujeme studentům širokou škálu přednášek o různých tématech (podrobnosti viz Obsah programu). Mnoho našich absolventů zajišťuje práci snů po celém světě.... [-]

Spojené království Belfast
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queen's University Belfast

Na životní prostředí existuje nebývalý tlak v důsledku vykořisťování, degradace a ztráty stanovišť, změny klimatu, invazních druhů, znečištění a nových nemocí. Můžete být ... [+]

MSc Ekologické řízení a zachování biologie

Jsme uprostřed krize biologické rozmanitosti; šestá událost hromadného vyhynutí na Zemi. V posledních padesáti letech zmizela více než polovina světové přírody.

Na životní prostředí existuje nebývalý tlak v důsledku vykořisťování, degradace a ztráty stanovišť, změny klimatu, invazních druhů, znečištění a nových nemocí. Můžete být součástí něčeho, co vám to pomůže.

DETAILY KURZU

Program má páteř vyučovaných akademických přednášek pokrývajících celé spektrum předmětů obsažených v biologii zachování, včetně:

Chování zvířatBiodiverzitaKonzervační genetikaVznikající rostlinné patogenyEkonomika životního prostředíPosouzení dopadů na životní prostředíHospodaření na pastvináchInvazní biologieOchrana mořských živočichůBiologie půdyEkologie požárůCO DĚLÁTE VÁM?... [-]
Spojené království Belfast
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queen's University Belfast

Biotechnologie je využívání živých systémů nebo molekul z nich pro komerční zisk. Ačkoli slovo „biotechnologie“ je staré jen několik desetiletí, lidstvo biotechnologii po ... [+]

MSc Molecular Biology

Biotechnologie je využívání živých systémů nebo molekul z nich pro komerční zisk. Ačkoli slovo „biotechnologie“ je staré jen několik desetiletí, lidstvo biotechnologii používá po tisíciletí, například při pečení, vaření a čištění odpadních vod.

Moderní biotechnologie se spoléhají na naši rostoucí schopnost manipulovat s organismy na genetické úrovni a zahrnují nová zpracování odpadu a bioremediace, nová léčiva, využívání enzymů v „zelené katalýze“ a vzrušující nové diagnostické techniky. Ve 20. století byly naše životy transformovány informačními technologiemi; 21. století může vidět stejně velkou transformaci, ale tentokrát vedenou biotechnologií.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queen's University Belfast

Program MSc v oboru Parazitologie a patogenní biologie je určen pro studenty, kteří hledají výcvik v infekčních nemocích přenášených parazity, které vážně podkopávají: li ... [+]

MSc Parazitologie

Program MSc v oboru Parazitologie a patogenní biologie je určen pro studenty, kteří hledají výcvik v infekčních nemocích přenášených parazity, které vážně podkopávají: lidské zdraví v rozvojovém světě a tropy; zemědělsko-potravinářské výrobní systémy po celém světě (včetně zdraví rostlin a zdraví a dobrých životních podmínek zvířat).

Studenti kurzu budou rozvíjet odborné znalosti přímo aplikovatelné na zdraví a dobré životní podmínky lidí, rostlin a zvířat, bezpečnost potravin a budoucí udržitelnost produkce potravin, zejména v systémech chovu hospodářských zvířat a rostlin / rostlin.

Kurz bude probíhat výhradně výzkumem aktivním a nabídne studentům možnost získat zkušenosti v mezinárodně konkurenčních laboratořích.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queen's University Belfast

Řízení udržitelnosti je jednou z nejnáročnějších a rychle rostoucích oblastí ve veřejném i soukromém sektoru. Se zvyšujícím se uznáním dopadu světa, který žije nad rámec ... [+]

Vedení MSc pro udržitelný rozvoj

Řízení udržitelnosti je jednou z nejnáročnějších a rychle rostoucích oblastí ve veřejném i soukromém sektoru. Se zvyšujícím se uznáním dopadu světa, který žije nad rámec svých možností, nikdy nebyl zřejmý závazek udržitelného rozvoje vyhovět potřebám současných generací, aniž by byl ohrožen budoucnost.

Tento inovativní program Masters pro konverzi je otevřen uchazečům ze všech disciplinárních oborů a podporuje vedení a zahrnuje akční zážitkové učení, usnadněné prostřednictvím řady přednášek, pracovních stáží a skupinových projektů. Program podporuje kritické myšlení a podporuje využívání iniciativy pro řešení problémů a rozhodování v udržitelném rozvoji.... [-]

Spojené království Belfast
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast
Adresa, 1. řádek
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Northern Ireland, Spojené království
Website
Telefonní číslo
+44 785 1880522