Queen's University Belfast

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Královská univerzita v Belfastu je zařazena do Top 200 univerzit na světě(QS World University Rankings 2019)

Jako student královny se přihlásíte k univerzitě, která je skutečně mezinárodní. Ve skutečnosti jsme byli jmenováni 24. nejvíce mezinárodní univerzitou na světě a mají studenty z více než 82 zemí, pomáhá vytvářet multikulturní a živé areál.

Jsme členem prestižní skupiny Russell Group, která kombinuje špičkové výsledky ve výzkumu a vzdělávání s etostem zaměřeným na studenty.


Queen's University

150 000 absolventů, kteří získali svou známku na celém světě

Naši inspirující absolventi tvoří vynikající učenci, nositelé Nobelovy ceny - například Seamus Heaney a David Trimble - a vlivní vůdci, kteří působí v Severním Irsku a na celém světě.

Více než 94% absolventů královny zaměstnává nebo studuje šest měsíců po ukončení studia; naši absolventi dominují ve vedoucích pozicích v 80 nejlepších 100 společností v Severním Irsku a dělají rozdíl ve více než 120 zemích.

Jedna z největších univerzitních univerzit ve Velké Británii a 9. nejstarší, spojujeme naše hrdé dědictví s nejmodernějšími zařízeními pro nejlepší zkušenosti z univerzitního života.

JSEM GLOBÁLNÍ UNIVERZITA

Více než 23 000 studentů žije a studuje v Queen's. Z těchto více než 1 900 je z více než 82 zemí; včetně Malajsie, Číny, Indie, Středního východu a Spojených států. Zaměstnáváme také více než 600 mezinárodních pracovníků z více než 70 národností.

EXTRAORDINÁRNÍ ZKUŠENOSTI UNIVERZITY

Nabízíme vám síť služeb podpory, která vám pomohou získat co nejvíce z vašeho času v Queen's, starat se o vaše zdraví, emocionální pohodu, vzdělání, potřeby studia, finanční zabezpečení a vyhlídky na kariéru.

ZAŘÍZENÍ SVĚTOVÉ TŘÍDY

Studenti světové třídy vyžadují přední zařízení. V posledních deseti letech jsme investovali 350 milionů liber, s novými přírůstky po celou dobu.

Jedna z největších univerzitních univerzit ve Velké Británii a 9. nejstarší, spojujeme naše hrdé dědictví s nejmodernějšími zařízeními pro nejlepší zkušenosti z univerzitního života.

Queens102

BELFAST - REGION ČÍSLA 1 VE SVĚTĚ NÁVŠTĚV V ROCE 2018

(LONY PLANET, 2017)

Kapitál s vlastní kulturou. Vychutnejte si každodenní život mezi nejpřátelštějšími lidmi na světě. Ponořte se do nejlepších současných klubů, kuchyně, kultury a umění.

Královna je v srdci Belfastské kultury, stejně jako umění a společenské scény. Jsme hrdí na to, že jsme součástí rušného, ​​kosmopolitního města s bohatým společenským životem a bohatým kulturním dědictvím.

GARANTOVANÉ UBYTOVÁNÍ

Nabízí styl života, který odráží přechod z domácího na univerzitní život. Naše bezpečné a moderní ubytování nabízí také podporu, pomoc a poradenství při usazování studentského života v Belfastu, stejně jako všestranný prostor k životu a plný studentský život.

Naše Studentské ubytování a Studentský svaz vám pomohou setkat se s dalšími studenty a soustředit se s nimi a cítit se součástí života kampusu. Více než 200 klubů a společností je skvělý způsob, jak se setkat s přáteli, objevovat nové talenty a získat přestávku od studování.

Queens103a

LÉKAŘSKÁ FAKULTA, ZDRAVÍ

Q Lékařská fakulta, zdraví a vědy o životě v Queen's nabízí kvalitní a špičkové vzdělání prostřednictvím pracovníků světové úrovně, zaměřených na potřeby společnosti. Poskytujeme vzdělávací zkušenost, která je výzkumem vedená a obohacuje naše studenty intelektuálně, společensky a kulturně.

Naše naděje spočívá v tom, že se studenti z celého světa spojili s námi, aby se učili a také přinesli nové myšlenky a přístupy, které nám pomohou posílit naše ambice ke zlepšení a rozvíjení života.Je to ve středu kultury Belfastu, společenské scény. Jsme hrdí na to, že jsme součástí rušného, ​​kosmopolitního města s bohatým společenským životem a bohatým kulturním dědictvím.

ŘEŠENÍ GLOBÁLNÍCH VÝZV

Prostřednictvím našeho vzdělávání a výzkumu se snažíme řešit některé z největších výzev na světě, naši akademičtí pracovníci podniknou celosvětově vedoucí výzkum prostřednictvím našich Školských a globálních výzkumných ústavů v oblasti zdravotnictví a globální potravinové bezpečnosti. To vedlo k nové léčbě pacientů a k vyšší úrovni ochrany potravin, které jeme.

FACULTY SCHOOLS

Škola biologických věd

Lékařská škola, stomatologie a biomedicínské vědy

Škola ošetřovatelství a porodní asistence

Lékařská škola

FACULTY RANKINGS

Předměty v top 200 na světě (QS World Rankings podle předmětu 2017)

  • Farmacie a farmakologie (51-100)
  • Ošetřovatelství (51-100)
  • Medicína (151-200)
  • Zemědělství a lesnictví (151-200)

Předměty ve Velké Británii - 20 nejlepších (Times and Sunday Times Good University Guide 2017)

  • 2. ve Spojeném království pro farmakologii a farmacie
  • 2. ve Spojeném království pro zubní lékařství
  • 4. ve Spojeném království pro potravinářskou vědu
  • 6. ve Spojeném království pro zemědělství a lesnictví
  • 10. ve Spojeném království pro anatomii a fyziologii
  • 20. ve Spojeném království pro medicínu

Místa

Belfast

Queen's University Belfast

Adresa, 1. řádek
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Belfast, Severní Irsko, Spojené království
Telefonní číslo
+44 785 1880522