Přečtěte si oficiální popis

Queen's University Belfast je jednou z předních univerzit ve Velké Británii a Irsku s významným dědictvím a historií.

Společnost byla založena v roce 1845 jako Queen's College v Belfastu, v roce 1908 jsme se stali nezávislou univerzitou. Dnes jsme zařazeni mezi 180 nejlepších univerzit na světě (QS World Rankings 2019) a člen Russell Group z britských univerzit, které se zabývají výzkumem, kombinování excelence ve výzkumu a vzdělávání s etikou zaměřenou na studenta.

Fakulta strojní a fyzikálních věd

Komfort a bezpečnost našeho moderního světa jsou poskytovány úžasnými pokroky ve vědě a technice, zaměřenými na zlepšování našich životů.

Fakulta strojní a fyzikálních věd pokrývá disciplíny, které dnes ovlivňují život a formují naši budoucnost. Naše mezinárodní směs zaměstnanců a studentů tvoří živou komunitu, která je domovem některých z nejvíce inovativních a globálně významných výzkumů a výuky. Funguje tam, kde se setkává průmysl a výzkum, a poskytuje platformu pro výzkum v oblasti obchodních příležitostí a spolupracuje s průmyslem na špičkovém výzkumu s projekty v reálném světě, jako je práce s Wrightbusem, která produkuje nejčistší technologii hybridních autobusů, která pohání londýnský Routemaster , nebo průkopnickou práci v Ústavu elektroniky, komunikací a informačních technologií, zajišťující naši digitální budoucnost prostřednictvím Centra pro bezpečné informační technologie.

Síla v tradičních technických disciplínách spojuje různá témata, jako je datování uhlíku a astrofyzika, aby vytvořila dynamické multidisciplinární prostředí pro studenty a akademické pracovníky. Základem našeho výzkumu je snaha vyřešit velké výzvy, kterým společnost čelí, ať už je to pochopení vnímání lidského mozku pro pomoc postiženým Parkinsonovou chorobou, nebo produkce čisté energie prostřednictvím společnosti CenTACat, náš výzkum vede svět v prostředí zakořeněném v ideálech Atheny. SWAN, kde aktivně podporujeme Ženy ve vědě a inženýrství.

Vedení našich akademiků vytváří příležitosti pro všechny studenty, aby uspokojili své ambice prostřednictvím vyučovaných a výzkumných programů. Pojďte za námi a pomozte změnit svět!

Profesor Mark Price

Místopředseda fakulty

Fakulta strojní a fyzikálních věd

Světové vzdělání a zkušenost studentů

Naši inspirující absolventi tvoří vynikající učenci, nositelé Nobelovy ceny - například Seamus Heaney a David Trimble - a vlivní vůdci, kteří působí v Severním Irsku a na celém světě.

Naši studenti se těší, že jsou vzděláváni špičkovými akademiky, kteří pracují v čele svých oborů, a značné investice do studentských zkušeností vedly k vysoké úrovni spokojenosti studentů.

Více než 94% absolventů královny zaměstnává nebo studuje šest měsíců po ukončení studia; naši absolventi dominují ve vedoucích pozicích v 80 nejlepších 100 společností v Severním Irsku a dělají rozdíl ve více než 120 zemích.

Vůdcové v oblasti inovací a dopadů

Jsme lídry v komerčním dopadu a jsou v pěti největších britských univerzitách, které se týkají tržeb z komercializace výzkumu - 71 milionů liber. Prostřednictvím naší obchodní skupiny QUBIS Ltd jsme vytvořili více než 70 spin-out firem, což má za následek zhruba 1 880 pracovních míst založených na znalostech. Tři z těchto společností (Kainos, Andor Technology a Fusion Antibodies) byly veřejně kótovány na London Stock Exchange.

Jsme jedničku ve Velké Británii za naši účast v partnerstvích pro přenos znalostí (KTP). Od roku 1993 jsme podporovali 100 podniků po celém Severním Irsku a pomohli jim dosáhnout ročního zisku ve výši 65 milionů liber.

Globální a inkluzivní univerzitní společenství

V současné době máme zaměstnance a studenty z více než 80 zemí, kteří pomáhají vytvářet multikulturní a živý kampus. Vstupují na univerzitu, která se snaží přilákat, udržet a rozvíjet nejlepší globální talenty v prostředí, které jim umožní realizovat jejich plný potenciál.

Inovativní, vstřícné a inkluzivní místo pro práci a studium, Queen's je lídrem v oblasti rovnosti žen a mužů a rozmanitosti. Jsme jednou z nejúspěšnějších britských univerzit v iniciativě Athena SWAN, která podporuje rovnost žen a mužů a kariérní postup. V současné době máme dvě zlaté, osm stříbrných a pět bronzových ministerských ocenění, stejně jako institucionální stříbro.

Investice do budoucnosti

Naše 700 milionů investic do zařízení transformuje univerzitní kampus, rozšiřuje prostředí, které stimuluje, umožňuje a podporuje světové vzdělávání a výzkum.

Toto zahrnovalo vývoj state-of-the-art Graduate School, která je domovem prosperující postgraduální komunity; oceňovaná knihovna McClay; nová budova informatiky; škola práva; a Wellcome-Wolfsonův institut pro experimentální medicínu.

Univerzita také investovala do sportovních zařízení, nového účelového studentského ubytování v centru města Belfast a oznámila plány na rozvoj studentského centra na světové úrovni, včetně nového systému studentských svazů.

V čele řešení globálních výzev

Společně měníme životy v Severním Irsku a dál: náš objev nové molekuly má potenciál prodloužit život lidí s cystickou fibrózou; Jsme v čele významného průlomu v boji proti rakovině střev a snažíme se pomáhat lidem s RS obnovit nervovou funkci.

Jsme v čele vývoje nového myšlení a technologií v klíčových oblastech, jako je zdraví, usmíření, mír a spravedlnost, informační technologie, bezpečnost potravin a energetika.

Ve Velké Británii se umístila na 8. místě pro výzkumnou intenzitu

Celková hodnota nových výzkumných grantů a kontraktů udělených Queen's v letech 2016-17 byla 101,6 mil. Liber, kdy poprvé dosáhla roční hodnota 100 milionů liber. Královna byla také první univerzitou financovanou AHRC ve Velké Británii.

Ve Velké Británii jsme na 8. místě za výzkumnou intenzitu, přičemž více než 75% našeho výzkumu bylo hodnoceno jako „světově vedoucí“ nebo „mezinárodně vynikající“ (REF 2014).

Legendární krása Severního Irska

Technologické pokroky, které jsou srdcem inovace, pronikají do každého sektoru a pomáhají budovat naši konkurenceschopnost na globální scéně. Tam je téměř 900 mezinárodních společností lokalizovaných v Severním Irsku, dělat Belfast druhé nejúspěšnější město ve V. Británii (po Londýně) pro přitahovat obchod USA.

Tam je spousta děje mimo město, včetně slavných míst pro natáčení série HBO Game of Thrones, úcta-inspirující Giant's Causeway, hlasoval pro nejlepší britské dědictví atrakce a Morne hory, oblast výjimečné přírodní krásy kanonizované jako CS Lewis ' Narnie.

* Lonely Planet, 2017

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Data Analytics je vzrušující oblastí rychlého vývoje. Data jsou všude a masivně rostou a vytvářejí obrovský růst poptávky po kvalifikovaných odbornících, aby mohli z dat ... [+]

Přehled

Data Analytics je vzrušující oblastí rychlého vývoje. Data jsou všude a masivně rostou a vytvářejí obrovský růst poptávky po kvalifikovaných odbornících, aby mohli z dat získat skutečný přínos.

Úloha datového vědce je velmi různorodá a překrývá mnoho oblastí od počítačové vědy, přes základy matematiky, statistiky, modelování a analytiky a zároveň vyžaduje správné dovednosti, aby bylo možné vidět detaily, řešit problém (po zadání problému! ) a efektivně sdělit zjištění, která mají kolegové, aby jim umožnila přijímat rozhodnutí.

Rozmanitost analýzy dat otevírá mnoho pracovních příležitostí, od práce v softwarových společnostech, zdravotnictví, bankovnictví, pojišťovnictví, policejních službách, technologických společnostech až po aplikaci vašich znalostí na inteligentní budovy a analýzu chování zákazníků.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Tento program je koncipován jako specializované rozšíření ke studiu elektroniky na bakalářské úrovni. Program poskytuje studentům příležitost prohloubit své porozumění a ... [+]

Přehled

Tento program je koncipován jako specializované rozšíření ke studiu elektroniky na bakalářské úrovni. Program poskytuje studentům příležitost prohloubit své porozumění a rozvíjet odborné znalosti v řadě pokročilých elektronických předmětů včetně mikroelektroniky, senzorů, zpracování signálů, návrhu hardwaru a softwaru, komunikací a digitálních systémů.

Elektronika Highlights

Upozornění: Žádosti o tento kurz, přijaté po 30. červnu, nelze přijmout. K zajištění místa bude třeba složit zálohu.

Světová zařízení

Naše zařízení prošla v nedávné době rekonstrukcí 10 milionů liber a zahrnuje laboratoře pro mikroinženýrství, elektroniku, komunikace, obvody, přístrojové vybavení, virtuální realitu, softwarové inženýrství, obnovitelnou energii, energii a stroje. Queen's Advanced Micro-engineering Center (QAMEC) je centrum excelence pro výzkum a vývoj využívající křemíkovou technologii a technologii MEMS.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Cílem programu je rozvíjet intelektuální, praktické a odborné dovednosti studentů v kritické akvizici, analýze, interpretaci a porozumění principům a otázkám environmentá ... [+]

Přehled

Cílem programu je rozvíjet intelektuální, praktické a odborné dovednosti studentů při kritickém získávání, analýze, interpretaci a porozumění principům a otázkám environmentálního inženýrství při přípravě:

kariéra v oblasti životního prostředí, poradenství, regulace, managementu a strojírenství,pozice vedení na počátku této kariéry,další studie,celoživotní učení a ocenění hodnoty environmentálního inženýrství pro udržitelnou společnost.

Environmentální inženýrství Highlights

Upozornění: K zajištění místa je třeba složit zálohu.

Profesní akreditace

Tento titul je akreditován jako splnění požadavků pro další vzdělávání pro autorizovaného inženýra (CEng) pro kandidáty, kteří již získali akreditovaný vysokoškolský titul CEng (Partial) BEng (Hons).... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Studium pro vaše magisterské studium v oboru softwarového inženýrství ze školy elektroniky, elektrotechniky a informatiky na University of Queen, Belfast a rozvíjet techn ... [+]

Přehled

Tento MSc poskytuje rok intenzivního vzdělávání v oblasti softwarového inženýrství a je speciálně navržen pro absolventy oborů bez výpočetní techniky.

Obsah kurzu

Naučíte se, jak navrhovat a vytvářet webové aplikace, mobilní aplikace a velké počítačové systémy založené na datech. K provedení tohoto kurzu nepotřebujete vůbec žádné počítačové zázemí, ale když odejdete, budete vybaveni technickými, analytickými a odbornými dovednostmi, které jsou potřebné k tomu, abyste převzali řadu úloh v IT průmyslu.

Učební plán byl vytvořen ve spolupráci s významnými průmyslovými partnery, kteří pomohli zajistit nejrelevantnější obsah modulu. To pomohlo zajistit, aby absolventi byli vysoce kvalifikovaní a vyhledávaní zaměstnavateli.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Hlavním posláním kurzu je rozvíjet silné technické znalosti z oblasti vědy o materiálech a inženýrství, připravovat vás na kariéru buď v průmyslu souvisejícím s materiály ... [+]

Přehled

Hlavním posláním kurzu je rozvíjet silné technické znalosti z oblasti vědy o materiálech a inženýrství, připravovat vás na kariéru buď v průmyslu souvisejícím s materiály nebo v akademickém výzkumu. Technické přednášky budou sloučeny s využitím analýzy dat a řešení problémů, aby se vytvořila kritická vyšetřovací schopnost, která je na pracovišti nutná. Dovednosti projektového řízení budou také zdokonaleny prostřednictvím výukových materiálů, výzkumných projektů a průmyslových stáží.

Materiálové vědy a inženýrství HighlightsProfesní akreditace

Kurz si vyžádá příslušnou odbornou akreditaci po doručení prvního ročníku kurzu.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

V praxi existuje společné napětí mezi těmi, kdo vyvíjejí a interpretují politiku plánování na jedné straně a designéry měst na straně druhé. Tento program tyto skupiny sp ... [+]

Přehled

V praxi existuje společné napětí mezi těmi, kdo vyvíjejí a interpretují politiku plánování na jedné straně a designéry měst na straně druhé. Tento program tyto skupiny spojuje, aby se zapojily do projektového učení. Než se rozhodnete, zda dokončíte urbanistickou disertační práci nebo disertační práci, budete rozvíjet plánovací výzkum, urbanistickou analýzu a designové dovednosti. Obě tyto možnosti mohou být dokončeny jako pracovní studie s příležitostmi pro letní umístění.

Město plánování a Design Highlights

Tento kurz je jedinečný tím, že byl veden spíše angažovaností v praxi než dodržováním tradičních akademických oblastí. Klíčové dovednosti, které potřebují urbanisté a projektanti, jsou jasně definovány a tvoří základ kurzu.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Naučíte se aplikovat metody řízení na konstrukční, inženýrské a stavební problémy a budete schopni plánovat, monitorovat a kontrolovat stavební projekty integrací technic ... [+]

Přehled

Naučíte se aplikovat metody řízení na konstrukční, inženýrské a stavební problémy a budete schopni plánovat, monitorovat a kontrolovat stavební projekty integrací technických znalostí s vedením, komerčními a manažerskými dovednostmi.

O tobě

Můžete být stavebním inženýrem, architektem, plánovačem, manažerem, právníkem nebo archeologem.

Mohl jste být už nějakou dobu v práci: někteří z našich předchozích studentů byli mnoho let v kariéře, když se k nám připojili.

Nebo můžete být poslední absolvent, například s BEng. Tento magisterský titul vám dává možnost získat management 'šroub-on' na vrcholu svého inženýrského titulu.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Studium pro vaše magisterské studium v oboru plánování a rozvoje ze školy přírodních a vestavěných prostředí na Queen's University v Belfastu a zapojte se do studia, kter ... [+]

Přehled

Staňte se akreditovaným plánovačem v jednom roce z jakéhokoli bakalářského titulu

Obsah kurzu

Předmět je zaměřen především na získání odborné kvalifikace.

To je navržen tak, aby vaše široké znalosti plánování a poskytnout podrobnosti, které vám profesionální dovednosti a zkušenosti budete muset vytvořit kariéru v této oblasti.

Vaše disertační práce může být projektem založeným na práci, který pracuje pro klientskou organizaci ve stručnosti, kterou zadají.

Naučíte se používat techniky (GIS, design software, statistická analýza), ale co je důležitější, jak je aplikovat na řešení problémů, vytvářet nová řešení pro vybudované prostředí a pochopit složitost environmentálního managementu.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Intenzivní jednoroční magisterský studijní program s akreditací od britské psychologické společnosti, který vám umožní pokračovat v kariéře v této oblasti, i když je vaše ... [+]

Přehled

Intenzivní jednoroční magisterský studijní program s akreditací britské psychologické společnosti, který vám umožní pokračovat v kariéře v této oblasti, i když je vaše zázemí v jiné disciplíně.

Proč tento kurz?

Tento kurz konverze vás osloví, pokud ještě nemáte stupeň psychologie.

Je schválen a akreditován Britskou psychologickou společností (uděluje absolventský základ pro autorizované členství), což znamená, že budete mít nezbytné znalosti pro odbornou přípravu.

Pokud jste ze zámoří, je to váš pas pro praxi ve Velké Británii.

Tento intenzivní program znamená soustředěnou práci a přípravu, získáte plně akreditovaný kurz v rozsahu 12 odměňujících měsíců.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Dětská protivenství se týká faktorů, které jsou pro dítě vnější, jako je vyrůstání v kontextu rodičovské psychopatologie, ekonomické deprivace a komunitního konfliktu. Bu ... [+]

Přehled

Program poskytuje pokročilé studium témat ve vývojové psychologii, se zvláštním zaměřením na vývoj v kontextu protivenství.

Dětská protivenství se týká faktorů, které jsou pro dítě vnější, jako je vyrůstání v kontextu rodičovské psychopatologie, ekonomické deprivace a komunitního konfliktu. Budou zkoumány psychologické, výchovné a behaviorální výsledky nepříznivých situací, jakož i prediktory, zprostředkovatelé a moderátoři výsledků.

Řešíme například tyto otázky:

Jaké aspekty dopadu dětského a adolescentního vývoje na dětství?Jak interní (např. Osobnost dítěte) a vnější (např. Rodičovské) faktory ovlivňují mírné výsledky nepřízně?Jaké programy a intervence mohou pomoci dětem vyrůstat v nepřízni osudu a jak je lze nejlépe navrhnout a realizovat?Psychologie dětství protivenství upozorní... [-]
Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Předmět je zaměřen především na projektové řízení s využitím procesu modelování stavebních informací. To vám dává šanci, aby se vaše kariéra v budoucnu - z hlediska manag ... [+]

Přehled

Tento kurz je vyučován průmyslovými praktiky a přináší do praxe reálné zkušenosti.

Obsah kurzu

Předmět je zaměřen především na projektové řízení s využitím procesu modelování stavebních informací. To vám dává šanci, aby se vaše kariéra v budoucnu - z hlediska managementu, a to nejen ve stavebnictví, ale iv jiných odvětvích stejně. Vyučujeme principy projektového řízení při využití stavebního informačního modelování.

Prostředí

Budete-li studentem na plný úvazek, budete ve třídě kolem 50 lidí, stejně jako lidé z míst jako Indie, Čína, Vietnam a Egypt. Naše výuka začíná v odpoledních hodinách, protože víme, že někteří z vás budou potřebovat volno, aby mohli navštěvovat hodiny. Budete mít k dispozici krásnou novou absolventskou školu i zázemí školy.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Světová online bezpečnost závisí na vás. S tímto fascinujícím magisterským kurzem, který vyučují odborníci na jednom z předních světových center pro kybernetickou bezpečn ... [+]

Přehled

Světová online bezpečnost závisí na vás. S tímto fascinujícím magisterským kurzem, který vyučují odborníci na jednom z předních světových center pro kybernetickou bezpečnost, udělejte krok s deskou.

O tobě

Budete analytičtí, techničtí a moderní codebreaker. Kybernetická bezpečnost je výzvou, která nezmizí, ovlivní společnosti, jednotlivce i vlády. Mohl bys být:

Nedávný absolvent - možná matematický nebo inženýrský absolvent s dobrými programovacími dovednostmi, nebo můžete být dobrým vývojářem, ale málo znalostí o kybernetické bezpečnosti.Již pracuje v průmyslu - zkušený v oblasti technického vývoje software, a hledá upskill a zvýšit svůj profesní rozvoj.Mezinárodní student, který chce studovat magisterský titul ve Velké Británii, aby vyhověl globální potřebě dovedností kybernetické bezpečnosti.O kurzu... [-]
Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Tento kurz byl vytvořen v úzké spolupráci se zaměstnavateli, zaměřený na rozvoj dovedností, které zaměstnavatelé konkrétně požadují. ... [+]

Přehled

Tento kurz byl vytvořen v úzké spolupráci se zaměstnavateli, zaměřený na rozvoj dovedností, které zaměstnavatelé konkrétně požadují.

Proč byste chtěli udělat tento kurz?

Milujete techniku! Budete se snažit o zdokonalení svých manažerských dovedností, spolu se svými technickými schopnostmi.

Ale více než to chcete vědět, jak to aplikovat v průmyslovém světě.

Obsah kurzu

Budete rozvíjet kompetence a dovednosti, které zahrnují nejnovější pokroky v technických oborech energie a energie, výroby a designu. Kromě pokrytí nejmodernějších technických technologií budete vybaveni tvůrčími, obchodními, obchodními a manažerskými dovednostmi, které jsou nezbytné pro to, aby se stali inovátorem, podnikatelem a lídrem průmyslu.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Vzrušující, kreativní magisterský studijní program s akreditací ARB a RIBA, pro studenty s prvním stupněm architektury, kteří chtějí pokračovat ve studiu ke konečné kvali ... [+]

Přehled

Vzrušující, kreativní magisterský studijní program s akreditací ARB a RIBA, pro studenty s prvním stupněm architektury, kteří chtějí pokračovat ve studiu ke konečné kvalifikaci jako praktikující architekt.

Obsah kurzu

Zaměří se na zkoumání vztahů mezi kritickou praxí, návrhem a výzkumem tvorby architektonických návrhů. Práce vytvořená během tohoto dvouletého magisterského studia je spolupráce mezi vámi, našimi akademiky a praktickými architekty.

Naše studio je rozděleno do pěti tematických ateliérových skupin, z nichž každá vede dvojici lektorů. Každá ze skupin má také externího „konzultanta“, který přispěje k výuce po celý rok.... [-]

Spojené království Belfast
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
University Road, Belfast, BT7 1NN, Northern Ireland
Belfast, Northern Ireland, Spojené království