Plymouth University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Plymouth Jsme world-class, moderní univerzitní (Times Higher Education World University Rankings 2016). Pulzující a přátelský, se silnou pověst pro inovace. Times Higher Education nám popisován jako jeden z nově vznikající "moderní globální elity".

Váš Student Zkušenosti Jsme jedním z největších univerzit v zemi s kolem 27.000 studentů studovat řadu předmětů ze zemědělství k fotografii, obchod s biologií a designu na stomatologii. Naše kořeny sahají více než 150 let do školy plavby, ale je to naše Modernost, která nám dává energii a směr. To nám dává svobodu definovat své strategické priority a naše hodnoty. To nám dává volnost při stanovení světu, že budeme pomáhat budovat. Těšíme se.

Jsme jedním z top 350 univerzit na světě *, a jsou 59th těch mladších 50 let jsme zavázána poskytovat first-class, první volby studenta zkušenosti, Zvýšení zaměstnatelnosti a rozvoj stipendium a občanství. Dvakrát vítěz z Cenu výročí královny pro vyšší a další vzdělávání, Naposledy v roce 2012, jsme byly uznány pro náš inovativní výuky, náš vliv řízený přístup k výzkumu, a způsob, jakým pracujeme s partnery, aby vytvořili sociální a ekonomické výhody pro naše komunity.

Naše tituly jsou mnohem víc než jen cestovní pas na kariéru. Oni obohatit a rozvíjet studenty dovednostmi a poučení pro život tak, aby naši absolventi mají nejen záviděníhodnou zaměstnání, ale také skutečným přínosem pro ekonomiku a společnost jako celek, ať už výuka probíhá v učebny, laboratoře, studio nebo prostřednictvím terénní práce, pracoviště nebo obec.

Více než 12.000 našich studentů ročně těžit z praxe a učení založeného na praxi, a 89 procent našich absolventů jsou v zaměstnání a / nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. Naše Graduate School byl jmenován jako druhá nejlepší na světě a první ve Velké Británii, Zatímco příležitosti učit mezi svými postgraduální komunity byli zařazeni nejlepší na celém světě.

Mysli globálně

Jsme globální univerzita, ten, který má více než 80 partnerství v 30 zemíchVčetně Číny, Spojených států a Srí Lanky. A s naší rozsáhlé partnerské sítě škol v celém jihu a západě Anglie, máme celkem 13.000 mimo areál studentů zapsaných na Plymouth stupňů.

Jsme první post-1992 univerzita, která spustila svůj vlastní lékařskou školu. A my jsme První univerzita na světě, která má být zadána sociálního podniku Mark - Jediná nezávislá akreditační upozornit na organizace, které uvádějí lidi a planetu vedle zisku.

jednej lokálně

Jsme místní univerzitní a přispět čtvrt miliardy liber na regionální ekonomiky a zaměstnávají téměř 3000 lidí. Investovali jsme více než 150 milionů £ do našeho areálu v průběhu posledních sedmi let, včetně Budova přístavu, který obsahuje jednu z nejpokročilejších vln nádrží země; nábřeží námořní výuky a výzkumná stanice; performing arts centrum pro výuku, výzkum a hostování profesionálních představení; a nové lékařské a zubní zařízení.

Pomáháme našeho města a regionu rostou

Jsme v centru města Plymouth a hrají klíčovou roli v občanském, kulturním, společenském a hospodářském životě našeho rušného nábřeží města. Jsme dohlížet na regionální síť na podporu podnikání 100 milionů liber, chlouba inkubace, inovace a Science Park infrastrukturu, a využíváme znalosti, zkušenosti a lidi, aby pomohl živit podnikání a vytváření pracovních míst.

Zůstáváme zavázala ke spolupráci s naší komunitě, Ať už poskytuje NHS lékařské a zubní ošetření pro pacienty; adresování celoživotní učení prostřednictvím partnerství s Univerzitou dětských a Univerzity třetího věku; Student dobrovolnictví a fundraising; nebo Rozsáhlé veřejné program, který přináší umění a kulturu v regionu.

Přední světový výzkum

Téměř dvě třetiny našeho výzkumu byla hodnocena jako Světová jednička nebo mezinárodní kvality, Což nás činí top 50 UK výzkumná instituce Podle výzkumu Excellence Framework (REF).

Od zemědělství k umění a designu, psychologii matematiky, věd o zemi ke vzdělání, jsme zlepšili naše skóre přes palubu - a byli zařazeni první výstup do klinické medicíny.

Naše pověst - do vzdělávání, výzkumu a podnikání - umožňuje nám změna pohon. Zajišťuje jsme příkaz financování a jsou vyhledávány pro spolupráci. My přilákat zaměstnance a partnery, kteří dodávají mimořádnou práci - práci, která je prospěšná místní i mezinárodní společenství. Jsme Celková nejlepších výsledků univerzitu v lidech a Planet Zelená liga a na prvním místě opět v roce 2015 - Jít spolu se třemi zelených šatech Ocenění pro udržitelný rozvoj v roce 2014. Naše ambice jít ruku v ruce s environmentální a sociální odpovědnosti.

S Plymouth University

Jsme hrdi na learning zařízení a životní příležitosti nabízíme našim studentům a zaměstnancům tady v Plymouth, v britské "Ocean City". Ať už vás vaše cesta přivádí do Plymouthu se učit nebo pracovat, udělejme to společně, s Plymouth University.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA Architektura

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Tenhle program roku MA architektura klade za cíl, aby ho podpořili při rozvíjení odbornosti v architektonickém návrhu, v procesu vývoje jak je městský design a detailní návrh budovy. Vaše studium bude stanovena ve zkoumání nových městských forem, které jsou generovány v reakci na měnící se povaze měst, a to zejména zvyšující se regionální a globální konektivitu, a posouvání kulturní, ekonomické, ekologické, politické, sociální ... [+]

MA architektura

Tenhle program roku MA architektura klade za cíl, aby ho podpořili při rozvíjení odbornosti v architektonickém návrhu, v procesu vývoje jak je městský design a detailní návrh budovy. Vaše studium bude stanovena ve zkoumání nových městských forem, které jsou generovány v reakci na měnící se povaze měst, a to zejména zvyšující se regionální a globální konektivitu, a přesouvá kulturní, ekonomické, ekologické, politické, sociální a materiální podmínky a požadavky.

Klíčové vlastnosti Buďte kreativní s našimi úžasnými zařízení a zdrojů. Budete se sídlem v naší poutavé Filozofická fakulta budově v centru areálu, se studenty a pracovníky z jiných uměleckých předmětů se odrazit myšlenky pryč a spolupracovat s. A budete mít 2,5 m2 na stůl, aby zavolat své vlastní. Studie program plně potvrzené Královského institutu britských architektů (RIBA) a předepsaný registrací architektů nastoupit na (ARB) - s Národním Student průzkumu vyplývá konzistentně nad 90 procent spokojenosti. Komunikovat s veřejnou doménou s architekturou, který je citlivý na lidi, místa a tektoniky. Práce s místními komunitami a institucemi, včetně městských rad, obchodními organizacemi a nevládními organizacemi. Práce na živých projektech studio-založené, a to jak ve Velké Británii a do zahraničí. Předchozí projekty byly založeny ve Velké Británii, Španělsku, Portugalsku, Lotyšsku a Polsku. Využijte náš budoucí orientovaný program, který se vyznačuje silnou měst a udržitelnost rozměr. Učte se od lektorů s průmyslem zkušenosti a interdisciplinární výzkum zájmy. Naše škola byla popsána jako "nabitý" od architektů Journal. Přehled programu ... [-]

MA Sociální Práce

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Spojené království Plymouth

Odborně uznána profesí Rady pro zdraví a péči (HCPC), naše praxe-vedl stupeň umožňuje dosáhnout odborné způsobilosti a schopnost vztahovat akademické teorie a znalosti k sociální práci. Budete rozvíjet znalosti práce teorií a metod hodnocení a intervence sociální, stejně jako reflexní přístupů k lidským potřebám a chování, aktuální sociální politiky a práva. Můžete nás necháme dobře ... [+]

MA Sociální práce

Odborně uznána profesí Rady pro zdraví a péči (HCPC), naše praxe-vedl stupeň umožňuje dosáhnout odborné způsobilosti a schopnost vztahovat akademické teorie a znalosti k sociální práci. Budete rozvíjet znalosti práce teorií a metod hodnocení a intervence sociální, stejně jako reflexní přístupů k lidským potřebám a chování, aktuální sociální politiky a práva. Budete nechat nás dobře připraveni pro zaměstnanost v oblasti sociální péče.

Klíčové vlastnosti Dosáhnout kvalifikaci s mírou uznaného profesí Rady pro zdraví a péči (HCPC), což vám umožní požádat o registraci jako sociální pracovník s HCPC. Rozvíjet profesionálně tím, že utrácí 170 dnů v nastavení praxe pod dohledem - s umístěním příležitostí v agenturách, ve statutárních a dobrovolných sektorů v celém Jihozápad. Těžit z stipendium, aby ho podpořili ve svých studiích - k dispozici mnoho studentů. Dosáhnout vysoce žádoucí kvalifikaci v oboru sociální práce. Vynikající zaměstnatelnost - 95 procent našich absolventů září 2013 jsou v zaměstnání. Náš pedagogičtí pracovníci - kteří jsou v čele, jak ve svých předmětech, provádění mezinárodně uznávaný výzkum - Vás bude inspirovat. Učte se od kvalifikovaných sociální práce odborníků. Získat zkušenosti z první ruky se zapojením uživatelů služeb a pečovatelů během celého studijního programu. Přehled programu ... [-]

MSc

Mezinárodní Management Pohostinství Msc

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Je vaším cílem pro vlivnou roli v jednom z nejrychleji rostoucích globálních průmyslových odvětví? Prostřednictvím naší Vysoké školy hotelové akreditované programu, budete rozvíjet mezinárodní pohled na řízení pohostinství a současné problémy, které ji utvářejí. Zaostřit své znalosti o obchodní a marketingové teorie a získat strategické a operativní vhled do sektoru pohostinství prostřednictvím našich silných partnerství průmyslu ... [+]

MSc International Management Hospitality

Je vaším cílem pro vlivnou roli v jednom z nejrychleji rostoucích globálních průmyslových odvětví? Prostřednictvím naší Vysoké školy hotelové akreditované programu, budete rozvíjet mezinárodní pohled na řízení pohostinství a současné problémy, které ji utvářejí. Zaostřit své znalosti o obchodní a marketingové teorie a získat strategické a operativní vhled do sektoru pohostinství prostřednictvím našich silných partnerství průmyslu.

Klíčové vlastnosti Naučte se vyhovět měnícím se potřebám odvětví pohostinství a různé požadavky společnosti i ekonomiky. Těžit z zavedených průmyslových kontaktů s mezinárodními korporacemi, jako je Hilton Worldwide, který vám pomůže síti cestu k postgraduální kariéře. Vezměte mezinárodní perspektivu na jednom z nejrychleji rostoucích odvětví na světě a učit se z první ruky od odborníků z oboru. Naši lektoři jsou aktivní v oblastech výzkumu, jako jsou udržitelné postupy, chování spotřebitelů, motivace a spokojenosti, a udržení zaměstnanců. Získejte konkurenční výhodu na kurzu akreditovaným ústavu Hospitality. Vyšetřovat téma jste vášnivý a zostřit své výzkumné dovednosti, provedením nezávislého postgraduální disertační práce. Prozkoumat klíčová témata v rámci Mezinárodního Hospitality Management, jako je luxus, servis, zákazníky a inovaci prostřednictvím rozmanité a příslušné terénu. Přehled programu ... [-]

MSc / MRes Robotika

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Nechte se inspirovat inovovat a rozvíjet roboty, umělou inteligenci a autonomní systémy na světě zítřka. Zisk pokročilé teoretické a praktické znalosti z našich předních světových odborníků na interaktivní a inteligentní robotiky, a absolvent připraven pokračovat vzrušující kariéru v ničem z domácí automatizace na hlubokém moři nebo průzkum vesmíru. Budete mít také možnost získat neocenitelné zkušenosti a průmysl ... [+]

MSc / MRes Robotics

Vylétli do robotika výzkumného prostředí a rozvíjet dovednosti a sebedůvěru, aby provedla svůj vlastní výzkumný projekt do hloubky. Získat aktuální, pokročilé teoretické a praktické znalosti z našich předních světových odborníků na inteligentních a interaktivních robotiky. Budete absolvent připraven pro budoucnost v rychle se měnícím světě osobních a servisní robotiky a dovednosti k dalšímu svůj výzkum na úrovni PhD.

Klíčové vlastnosti Ponořte se do individuálního výzkumného projektu a naučit se komunikovat vaši motivaci, metodika, a závěry na základě formálních disertační práce a souhrnné papíru. Get up-to-date s nejnovějším vývojem v oblasti umělého života a inteligence, adaptivního chování, vizualizace informací, nervové počítání a dynamických systémů, stejně jako vzdálený přístup a monitorovacích systémů. Naše semináře série s reproduktory z průmyslu a akademické sféry vám dává možnost udržet náskok v tomto rychle se měnícím oboru. Dopřejte si okraj. Náš program odlišuje od jiných robotických magisterských programů, ve Velké Británii av zahraničí, zajištěním hlubší teoretické a praktické znalosti o interaktivní a inteligentní robotiky. Rozšiřte své dovednosti s first-class zařízení, včetně 3D rapid prototyping systémy, in-house designu PCB a montážní nářadí, a náš oceněný Plymouth humanoidních robotů. Získat odborné školení od příslušníků námořní a průmyslové dynamické analýzy (MIDAS) výzkumné skupiny a Centra pro robotiku a neuronových systémů (CRNS). Benefit kombinací disciplín, které jsou tradičně vyučovány odděleně. Budete absolvent připraven s odbornými znalostmi a připojil-up znalosti pro návrh a vývoj plně integrované mechanické, elektronické, řídicí a počítačové systémy. Jsou dodávány také učil prvky tohoto programu pro studenty na rok 1 programu MSc Robotics... [-]

Msc Aplikován Námořní Věda

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Pobřežní eroze. Ohrožené zdroje. Znečištění. Se zvyšující se povědomí o důležitosti světových oceánů jako přírodního zdroje a jejich roli v stability globálního klimatu a životního prostředí, vědy specialisté mořských jsou ve vysoké poptávce. Náš odborný program vám poskytuje vědecké znalosti, dovednosti a zkušenosti - společně s praktickými zkušenostmi v terénu prováděné s místními mořskými partnery a ... [+]

MSc Applied Marine Science

Pobřežní eroze. Ohrožené zdroje. Znečištění. Se zvyšující se povědomí o důležitosti světových oceánů jako přírodního zdroje a jejich roli v stability globálního klimatu a životního prostředí, vědy specialisté mořských jsou ve vysoké poptávce. Náš odborný program vám poskytuje vědecké znalosti, dovednosti a zkušenosti - společně se zkušenostmi praktický terénu prováděné s místními mořskými partnery a společnostmi - co potřebujete pro vzrušující kariéru v oblasti vědy o mořích.

Klíčové vlastnosti Připojte se dlouhou tradici (1991), dobře-respektoval program s vynikající rekord pro zaměstnanost v tomto odvětví vědy mořské. Rozvíjet důvěru a kompetence v teoretické a praktické rozměry mořské vědy, prohloubení své vědecké znalosti o pobřežního prostředí a tlak na něj kladené. Získejte dovednosti a znalosti potřebné k práci jako námořní vědec pomocí odborně příslušného programu, a zároveň těžit z naší silné učení založených na výzkumu, podporovaného našich mořských výzkumných skupin. Staňte se zkušenostmi v řízení pobřežních zón s použitím řadu praktických technik a přístupů k řešení problémů. Spojte se s místními organizacemi mořských přes Plymouth Marine Sciences partnerství, jehož součástí univerzit Marine Institute, biologických mořských asociace, Mořská laboratoř v Plymouthu a Národní Marine Aquarium. Aby co nejvíce z našich odkazů na obchodní poradenské společnosti, místních úřadů a ekologických organizací, které mohou poskytnout myšlenky a dozor projektu na své disertační práce. Přístup širokou škálu pole / laboratorní techniky, včetně pobřeží laboratoří, naše výzkumné plavidlo RV Falcon Spirit a nové nábřeží námořní centrum. Stavět dovednosti potřebné k vstřebat znalosti v širokém spektru oborů a aplikovat je na environmentální analýzy. Využijte... [-]

MSc Finance A Investice

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Zadejte rychle-chodil finančního sektoru tím, že staví své základy odborné znalosti v oblasti finančního řízení. Budete rozvíjet široké báze znalostí, a dát to do praxe s naší rozsáhlé praktické sezení. Vybudovat důvěru, aby se klíčové finanční rozhodnutí, a seznámit se s procesem identifikace, měření a sdělování klíčové ekonomické informace. Umístěte si začít svou kariéru v investičním bankovnictví ... [+]

MSc Finance a investiční

Zadejte rychle-chodil finančního sektoru tím, že staví své základy odborné znalosti v oblasti finančního řízení. Budete rozvíjet široké báze znalostí, a dát to do praxe s naší rozsáhlé praktické sezení. Vybudovat důvěru, aby se klíčové finanční rozhodnutí, a seznámit se s procesem identifikace, měření a sdělování klíčové ekonomické informace. Postavte se začít kariéru v investičním bankovnictví, mezinárodní finance, finanční žurnalistiky nebo správu portfolia.

Klíčové vlastnosti Steer svou kariéru v novém směru s tímto programem navržen tak, aby vám umožní přinést své zkušenosti a znalosti z široké škály vysokoškolských oborů a aplikovat je na marketing a inovace. Položit základy pro kariéru ve finančním a investičním sektoru tím, že vybudování silné znalostní základny týkající se jak teorie a praxe finančního rozhodování a investice. Prozkoumejte silný směs procesů a mechaniků, které tvoří základ rozhodování v dnešních finančních a investičních sektorů, dává vám jistotu, že je rozhodující ve své budoucí kariéře. Zisk pokročilou správu a analytické dovednosti potřebné, aby vás na čele finančního světa. Tvar své studium, aby odpovídaly vašim cílům výběrem dvou specializované finanční moduly ve vašem třetí termín. Budete mít možnost sledovat cestu, která vyhovuje vašim vlastní individuální zájmy a potřeby. Hlavní moduly ACF701A Investice STO700A International Podnikatelské prostředí ACF703 International Finance ACF718 Corporate Finance STO701 Knowledge Management a rozhodování HRL710A vedení a řízení Essentials ACF719 Financial Management Volitelné moduly ACF707SU Advanced Credit Management HRL712 Corporate Governance a etika ACF709SU Corporate Risk Management ACF708SU Real Estate a alternativní investice Vstupní požadavky ... [-]

MSc Marketing A Inovace

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Při výběru pro spotřebitele v all-time vysoké a trhy více nasycený a konkurenceschopnější než kdy předtím, marketingové inovace je klíčem k růstu firmy. Studium s možností výběru pro spotřebitele na všech-time vysoká a trhy sytější a konkurenceschopnější než kdy předtím, marketingové inovace je klíčem k růstu podnikání. Studium MSc v oboru marketingu a inovací se naučíte, jak zlepšit své strategické vhled a ... [+]

MSc Marketing a inovace

Při výběru pro spotřebitele v all-time vysoké a trhy více nasycený a konkurenceschopnější než kdy předtím, marketingové inovace je klíčem k růstu firmy. Studium MSc v oboru marketingu a inovací se dozvíte, jak zlepšit své strategické vhled a tvořivost a rozvíjet schopnost vytvářet, rozpoznat a využít jedinečné a inovativní marketingové strategie. Zadejte průmysl připraven reagovat na rychlé změny na trhu a předvídat budoucí změny, které mají zásadní význam pro růst.

Klíčové vlastnosti Steer svou kariéru v novém směru s tímto programem navržen tak, aby vám umožní přinést své zkušenosti a znalosti z široké škály vysokoškolských oborů a aplikovat je na marketing a inovace. Umístěte se v čele inovativních, moderních marketingových praktik, vybavené klíčové dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru v oblasti marketingu. Rozvíjet rozlišovací marketingové odborné znalosti v oblasti inovací, strategické vhled a tvořivost umožňuje vyniknout zaměstnavatelům. Pěstujte své marketingové schopnosti ve strategickém a tvůrčího procesu vedení a řízení inovací, přičemž produkty celou cestu od konceptu až po uvedení na trh. Připojte se příští generace marketingových odborníků, protože mají znalosti a praktické dovednosti rozvíjet, řídit a vést inovativní marketingové strategie a kampaně. Základní moduly MKT704 Branding a marketingové komunikace MKT701 Změna Chování spotřebitele MKT703 Inovace a Nový vývoj produktu STO700A International Podnikatelské prostředí STO701 Knowledge Management a rozhodování HRL710A vedení a řízení Essentials MKT700A marketing a strategie Volitelné moduly ENT705SU Podnikání a Small Business růst MKT708SU Mezinárodní marketing MKT707 výrobková politika a Portfolio Management Vstupní požadavky ... [-]

MSc Mezinárodní Obchod

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

V dnešní globální ekonomice, schopnost myslet a pracovat v rámci geografických a politických hranic je nezbytné nejen podnikat v mezinárodním kontextu, ale také přežít v tak konkurenčním, globalizovaném prostředí. Tento MSc je navržen tak, aby vám základní dovednosti pro profesionální a praktického vývoje, pokrývající témata jako například konkurenční marketingové strategie, globální řízení dodavatelského řetězce ... [+]

MSc International Business

V dnešní globální ekonomice, schopnost myslet a pracovat v rámci geografických a politických hranic je nezbytné nejen podnikat v mezinárodním kontextu, ale také přežít v tak konkurenčním, globalizovaném prostředí. Tento MSc je navržen tak, aby vám základní dovednosti pro profesionální a praktický rozvoj, zahrnující témata jako konkurenční marketingové strategie, globální řízení dodavatelského řetězce, vedení a řízení a mezinárodní podnikatelské prostředí.

Klíčové vlastnosti Jsme rádi přivítáme studenty ze širokého spektra vysokoškolských oborů. Chceme spolupracovat s vámi, pokud máte zájem umístit své disciplíny znalosti v mezinárodním obchodním kontextu, nebo pokud jste profesionální chtějí rozšířit své zkušenosti a vstoupit do světa nadnárodních společností. Tento program bude opírat o pevný praktickou orientaci. Každý modul bude odrážet současnou praxi a aplikovat teorie nastíněné problémy a scénáře reálného světa Program bude mít svůj vlastní vyhrazené sérii seminářů dodávaného manažery z místních, národních a mezinárodních společností. Základní moduly STO702 Global Supply Chain Management STO700A International Podnikatelské prostředí ACF703 International Finance STO703 Mezinárodní Strategické řízení STO701 Knowledge Management a rozhodování HRL710A vedení a řízení Essentials MKT700A marketing a strategie Volitelné moduly HRL707SU Mezinárodní a srovnávací HRM ACF716SU International Environmental Economics MKT708SU Mezinárodní marketing Vstupní požadavky ... [-]

MSc Podnikání A Mezinárodní Rozvoj

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Chcete pracovat pro mezinárodní nevládní organizace (nevládní organizace) a pomoci lidem změnit svůj život? Nebo snad spolupracovat s místní nebo ústřední vlády vytvořit podmínky a prostředí příznivé pro podnikání? Tím, že studuje MSc v podnikání a mezinárodní rozvoj budete kultivovat dovednosti na pomoc firmám využít jejich podnikatelský talent, nebo dokonce pomoci nové generace podnikatelů ... [+]

MSc Podnikání a International Development

Chcete pracovat pro mezinárodní nevládní organizace (nevládní organizace) a pomoci lidem změnit svůj život? Nebo snad spolupracovat s místní nebo ústřední vlády vytvořit podmínky a prostředí příznivé pro podnikání? Tím, že studuje MSc v podnikání a mezinárodní rozvoj budete kultivovat dovednosti na pomoc firmám využít svůj podnikatelský talent, nebo dokonce pomůže novou generaci podnikatelů změnit život a posílit společenství.

Klíčové vlastnosti Nechte své podnikatelské dovednosti zazářit, jak si překlenout propast mezi nápady a inovace, a identifikovat životaschopná příležitosti na trhu, které mají potenciál změnit životy. Rozvíjet dovednosti které vám pomohou přístup k široké spektrum kariérních drah, jako je spouštění a provoz vlastního podnikání, poradenství v oblasti zakládání podniků nebo při práci v zavedené globální organizace přináší hodnotu a růst. Naučte se s mezinárodně různorodou a kulturně bohaté skupinu talentovaných a motivovaných studenty a profesionály. Hlavní moduly ENT700 Podnikání a obchodní strategie STO700A International Podnikatelské prostředí ENT702 Podnikání v rozvojových a rozvíjejících se ekonomikách STO701 Knowledge Management a rozhodování HRL710A vedení a řízení Essentials ENT701 Project Management: Diversity v podnikání ENT703 Futures perspektivy v podnikání Volitelné moduly ENT706 Finance pro začínající podniky a růst: zajištění zdrojů pro strategii ENT707 Sociální podnikání a podnikání ENT705SU Podnikání a Small Business růst Vstupní požadavky ... [-]

Msc Počítačové A Informační Bezpečnosti

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Počítačové a informační bezpečnost je zásadní problém v dnešní IT prostředí. Tento program vám poskytne potřebné dovednosti, aby pochopit a aplikovat odborné bezpečnostní znalosti v identifikaci a řešení IT bezpečnostních hrozeb, kterým čelí moderní organizace. Vypracovat ucelený pohled na klíčových témat bezpečnostní domény, jako je řízení bezpečnosti a počítačové forenzní, a získat hands-on schopností s jistotou ... [+]

MSc Počítačové a informační bezpečnost

Počítačové a informační bezpečnost je zásadní problém v dnešní IT prostředí. Tento program vám poskytne potřebné dovednosti, aby pochopit a aplikovat odborné bezpečnostní znalosti v identifikaci a řešení IT bezpečnostních hrozeb, kterým čelí moderní organizace. Vypracovat ucelený pohled na klíčových témat bezpečnostní domény, jako je řízení bezpečnosti a počítačové forenzní, a získat praktické dovednosti na s jistotou implementovat, konfigurovat a spravovat nástroje, které budete čelit v praxi.

Klíčové vlastnosti Buďte si jisti studuje stupeň akreditovaný BCS, Chartered Institute pro IT. Univerzita získala status Akademický Partner Ústavu informačních bezpečnostních profesionálů (IISP), v uznání významné základny odborných znalostí týkajících se bezpečnosti v rámci instituce. Tento odkaz povzbuzuje a umožňuje dialog mezi vysokými školami a širší komunitě bezpečnostních odborníků. Učte se od pracovníků výzkumu aktivní v popředí znalostí, provádějící výzkum v rámci Centra pro bezpečnost, komunikace a sítě výzkumu. Dejte své dovednosti v praxi v naší vysokou bezpečnost specifikace, sítí a digitální soudní laboratoře. Technologie podporované učení s volným iPad Mini a e-knih. Aktivní Počítačové a informační bezpečnosti společnost (CISS) poskytují příležitost pro sítě, řešení problémů, reproduktory z průmyslu, stejně jako cenný zdroj kontaktů. Stavět na základech, které tento kurz nabízí a využít příležitosti k pokroku na výzkumné míry na MPhil nebo PhD úrovni. Prozkoumat možnost absolvování programu během dvou let s integrovaným stáž rok. Těžit z kurzů rozsáhlá spojení s významnými odbornými orgány a společnostmi, jako je BCS, ISACA, IFIP technické komise 11 a Ústavu pro informace ve bezpečnostních profesionálů (IISP). Využijte příležitosti, aby se kariérní nájezdy... [-]

Msc Síťové Systémy Inženýrství

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Síťové technologie se mění způsob, jakým pracujeme a žijeme. Potřebujete velký obraz toho, jak technologie ovlivňují. Kromě toho věděl, jak nakonfigurovat síťový hardware a design a sledování velkých sítí, dozvědět se o tom, jak, že komunikační a datové sítě se sbližují, studium osvědčené postupy pro vytváření sítě bezpečné a dozvíte se o tom, jak software definovány sítí bude mít vliv na nosítkách. Program nabízí ... [+]

MSc Network Systems Engineering

Síťové technologie se mění způsob, jakým pracujeme a žijeme. Potřebujete velký obraz toho, jak technologie ovlivňují. Kromě toho věděl, jak nakonfigurovat síťový hardware a design a sledování velkých sítí, dozvědět se o tom, jak, že komunikační a datové sítě se sbližují, studium osvědčené postupy pro vytváření sítě bezpečné a dozvíte se o tom, jak software definovány sítí bude mít vliv na nosítkách. Program nabízí flexibilitu, expert výuka a praktické zkušenosti potřebné k úspěchu.

Klíčové vlastnosti Získat znalosti technologií pro poskytování a řízení účinného síťové služby; široký uzemnění v síťových architektur, protokolů a souvisejících norem; a detailní pochopení základních technologií. Rozvíjet povědomí na vysoké úrovni o otázkách vyplývajících z konvergence výpočetních a telekomunikačních technologií, a pochopení sdělovací technika a výpočetní otázek týkajících se inteligentních komunikačních sítí, design sítě a správu sítě. Zajistěte, aby vaše učení je vždy aktuální jako součást školy, která je mezinárodně uznávané pro jeho výzkum v síti a bezpečnostní techniky. Zaměřte se na kurz, který se opírá o výzkum a odbornosti Centra pro bezpečnost, komunikace a sítě výzkum (CSCAN). Zúčastněte se mezinárodních konferencí střediska a těžit ze svých silných výzkumu, výuky, a projektových spojení s institucemi, včetně univerzity aplikovaných věd v Darmstadtu v Německu, a Centra pro aplikovaný výzkum Internet (CAIR) na Glyndwr University ve Walesu. Soustřeďte se na své specifické zájmy a kde chcete, aby svou kariéru s individuálním závěrečného projektu vybrané z katalogu návrhů, nebo vytvořené vámi. Otestujte si své nápady a ponořte se do nových nápadů a testování bezpečnosti v naší... [-]

MSc Značky A řízení Designu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Jako spotřebitelé stále důmyslnější a výběr produktů ještě větší, že je třeba rozlišovat prostřednictvím strategické značky a vedení konstrukce se stává stále důležitější. S tímto programem budete zkoumat hodnotu značky a řízení designu v době stále více nasycených trzích. Stejně jako rozvoj značky související s teoretické znalosti a praktické zaměření, budete mít příležitost ... [+]

MSc značky a Design Management

Jako spotřebitelé stále důmyslnější a výběr produktů ještě větší, že je třeba rozlišovat prostřednictvím strategické značky a vedení konstrukce se stává stále důležitější. S tímto programem budete zkoumat hodnotu značky a řízení designu v době stále více nasycených trzích. Stejně jako rozvoj značky v souvislosti teoretické znalosti a praktické zaměření, budete mít možnost rozvíjet podnikání, vedení, výzkum a komunikační dovednosti.

Klíčové vlastnosti Příjem one-to-one mentoring od zkušeného značka profesionál v současné době pracuje s lokálně, národně nebo mezinárodně uznávané organizace. Využijte svých odborných znalostí rozvíjet své praktické dovednosti a znalosti průmyslu, a přístup k informacím o insider které vám pomohou připravit se na vstup do pracovního prostředí. Sestavte šíři znalostí, které vám umožní uspět tím, že rozvíjí praktické a teoretické znalosti všech aspektů značky a řízení designu, včetně: psychologii spotřebitele; řízení kreativních lidí; ochranné známky, autorská práva a branding práva; podnikání; vedení a výrobková politika a řízení portfolia. Prozkoumejte širší kontext značek v dnešní společnosti a jak jsou ovlivněny a ovlivňován politickými a kulturními trendy. Budete rozvíjet "velký obrázek" myšlení vám pomůže vystoupit z davu. Těžit z přístupu k vyhrazené sérii seminářů vydanému manažery z organizací v rámci průmyslu a branding, reklamu a design agentur. Sestavte si praktické dovednosti s programem zaměřeným na ruce-na učení, vydané zaměstnanci, které jsou aktivní výzkumných pracovníků v rámci předmětů, které vyučují. Doplňte své akademické studium s exkurzemi na návštěvu organizace, které vypracovaly nebo byly pomocný ve vývoji unikátních, inovativní nebo silné značky, které umožňuje přístup k jedinečným vhled do... [-]

MSc účetnictví A Finance

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Odlište se od davu a výrazně zvýšit svou zaměstnatelnost v účetnictví a oblasti finančního řízení s naší MSc v oboru účetnictví a financí. Prozkoumejte účetnictví v širším kontextu a vytvořit teoretické znalosti a praktické dovednosti požadovanou zaměstnavateli ve stále komplexnějším globálního finančního sektoru. S možností zaměřit se na dvou základních témat dle vašeho výběru ve svém konečném termínu, jste schopni řídit své budoucí profesní dráhu ve směru, kterým chcete, aby se to ... [+]

Mgr Účetnictví a Finance

Odlište se od davu a výrazně zvýšit svou zaměstnatelnost v účetnictví a oblasti finančního řízení s naší MSc v oboru účetnictví a financí. Prozkoumejte účetnictví v širším kontextu a vytvořit teoretické znalosti a praktické dovednosti požadovanou zaměstnavateli ve stále komplexnějším globálního finančního sektoru. S možností zaměřit se na dvě základní témat dle vašeho výběru ve svém konečném termínu, budete moci řídit své budoucí profesní dráhu ve směru, kterým chcete, aby se to.

Klíčové vlastnosti Vypluli pro nové horizonty s tímto kurzu navržen tak, aby vám umožní změnit směr, ve kterém si přejete, aby vaše budoucí kariéru. Rozvíjet dovednosti a znalosti nezbytné k získání pozice na vysoké úrovni v rámci mezinárodní obchodní a finanční sektor díky kombinaci našeho programu obou praktické a výzkum založený učení. Kariéru kdekoli ve světě s moduly, které mají silné mezinárodní zaměření, což vám vytvořit skutečně globální pohled na finance a rozhodování. Posílit své dovednosti s odbornými zkušenostmi výběrem z celé řady volitelných modulů ve třetím semestru. Hlavní moduly STO700A International Podnikatelské prostředí ACF705 Finanční analýza ACF718 Corporate Finance STO701 Knowledge Management a rozhodování HRL710A vedení a řízení Essentials ACF714 Manažerské účetnictví ACF719 Financial Management Volitelné moduly ACF707SU Advanced Credit Management HRL712 Corporate Governance a etika ACF709SU Corporate Risk Management ACF708SU Real Estate a alternativní investice Vstupní požadavky ... [-]

Vedení MSc

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Zvyšte svou zaměstnatelnost a vytříbit své odborné okraj, jak se naučit, jak dodat kreativní a efektivní řešení pro správu. Kombinace učil a hands-na učení vám pomůže zvýraznit své vůdčí schopnosti a manažerské schopnosti, a poskytuje tak schopnost uspět. Vítáme absolventů a odborníků s různých prostředí, což vám umožní učit se od svých vrstevníků a uplatňovat svůj stávající ... [+]

Vedení MSc

Zvyšte svou zaměstnatelnost a vytříbit své odborné okraj, jak se naučit, jak dodat kreativní a efektivní řešení pro správu. Kombinace učil a hands-na učení vám pomůže zvýraznit své vůdčí schopnosti a manažerské schopnosti, a poskytuje tak schopnost uspět. Vítáme absolventů a odborníků s různých prostředí, což vám umožní učit se od svých vrstevníků a uplatnit své stávající schopnosti a dovednosti v průběhu své budoucí kariéru v managementu.

Klíčové vlastnosti Steer svou kariéru v novém směru s tímto programem navržen tak, aby vám umožní přinést své zkušenosti a znalosti z široké škály vysokoškolských oborů a aplikovat je na řízení podniku. Dejte svému Zaměstnatelnost okamžitý impuls s novými dovednostmi, budete rozvíjet - to intenzivní a komplexní program by rovněž vyhovoval profesionály s malou nebo žádnou zkušeností v oblasti řízení podniku. Vybavte se základy znalostí pro řízení podniku, jakož i důvěry pomocí nejmodernější nástroje a teorie v průmyslu, polohování, aby se stal úspěšným manažerem budoucnosti. Vybojovat si kariéru, která bude vyhovovat vašim individuálním zájmům výběrem dvou specializované moduly ve vašem třetí termín. Základní moduly ACF713 účetnictví a finance ACF713SU účetnictví a finance HRL711 Lidské zdroje a Talent Management HRL711SU Lidské zdroje a Talent Management STO700A International Podnikatelské prostředí STO700B International Podnikatelské prostředí STO701 Knowledge Management a rozhodování HRL710A vedení a řízení Essentials HRL710B vedení a řízení Essentials MKT700A marketing a strategie MKT700B marketing a strategie STO704 Provoz a řízení projektů STO704SU Provoz a řízení projektů Volitelné moduly ACF707SU Advanced Credit Management ENT705SU Podnikání a Small Business růst HRL707SU Mezinárodní a srovnávací... [-]

Magistr

MRes Mořské Biologie

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Plymouth

Marine biologie je mimořádně široký a dynamický předmět, což odráží rozmanitost a energie mořských ekosystémů a fantastickou řadu života, které obsahují, takže to přesvědčivé předmětem studie. Námořní procesy vyvíjejí obrovské vlivy na zemské klima a vzoru bio-geochemického cyklistiky. Úzce souvisí s různorodými výzkumnými pronásledování z řady vědců Tento program vám umožní aplikovat a ... [+]

MRes Marine Biology

Marine biologie je mimořádně široký a dynamický předmět, což odráží rozmanitost a energie mořských ekosystémů a fantastickou řadu života, které obsahují, takže to přesvědčivé předmětem studie. Námořní procesy vyvíjejí obrovské vlivy na zemské klima a vzoru bio-geochemického cyklistiky. Úzce souvisí s různorodými výzkumnými pronásledování z řady vědců Tento program vám umožní aplikovat a rozvíjet své konkrétní dovednosti v námořním kontextu.

Klíčové vlastnosti Studium v ​​Plymouthu, mezinárodně proslulé město pro námořní biologického výzkumu. Zúčastněte se speciálně navržený, tematického programu společně hostila Plymouth University a Marine biologické Association (MBA) ze Spojeného království. Vyberte si mezi dvěma cestami, aby vyhovoval vašim zájmy výzkumu, biodiverzitu a ekologii nebo buněčné a molekulární biologie. Těžit z bytí učil od uznávaných odborníků na celém světě s odkazy na výzkumné organizace a projekty. Kreslení na naši odbornost, pracující společně s výzkumnými pracovníky na osobní projekt. Provést rozsáhlou, originální a inovativní výzkumný projekt, často ve spolupráci s MBA Research Fellows, nebo některý z našich dalších partnerských institucí (Plymouth Marine Laboratory, Sir Alister Hardy Nadace pro Ocean vědu a National Marine Aquarium), a to buď ve Velké Británii nebo v zahraničí , Vynikající školení pro další výzkum. Podívejte se na výhody z těsných vazeb s výzkumnou obcí po celém světě. Přehled programu ... [-]

Videos

PUIC - Live Your Dreams