Pearson College London

Úvod

Read the Official Description

Jsme malý intimní škola nabízí řadu pregraduální a postgraduální stupňů a krátkých kurzů. Část Pearson, FTSE 100 společností, Jsme hrdi na nabízejí jedinečnou, suportive a detailní pletené prostředí, kde si každý může uspět. Naším posláním je pomoci studentům ze dnes stali inovátory, vynálezců, tvůrci, podnikatelé a vůdci zítřka.

Pearson College London: New Way.

Ruku v ruce s odborníky v oboru, jsme se vytvořit skutečně unikátní absolventy s mírami a learnings, na kterých záleží dnes a zítra. Věříme, že lidé jsou na tomto světě je největší přírodní zdroj. Lidé moc, průmysl paliv inovace a inovace pohony pokroku - zmocněné osoby změnit svět.

Neustále hledat nové způsoby, jak navrhovat, vyvíjet a dodávat kurzy a osnov, ruku v ruce s lídry, akademických odborníků a studentů, k vytvoření skutečně unikátní absolventů; absolventi, kteří jsou dobře čtou, silniční testovány a připraveny pro zítřejší svět, dnes.

Pouze FTSE 100 Vzdělávání

Pearson College London zahájena v roce 2012 a jako součást Pearson, my jsme jen FTSE 100 společnost dodávající stupňů ve Velké Británii. Jsme expert na návrhu a poskytování služeb stupňů relevantní v reálném světě, takže naši studenti absolvují s dovednostmi a zkušenostmi, které potřebují, aby si najal, a odhodlání uspět.

Jako FTSE 100 společností máme vlastní porozumění moderním podnikatelském prostředí a zaměstnavatelů potřebám. Zůstat věrni naší vizi budoucích prostředků učení z minulosti, všeobjímající dar, a předvídat budoucnost. Toho dosáhneme tím, že úzce spolupracuje s průkopnickou lídry, kteří nám mohou pomoci formovat učení, a futures, našich studentů.

Publisher, Author, examinátor

Nejsme jen tak nějaké FTSE 100 společností. Pearson PLC je globální nakladatelství a vzdělávací společnost se sídlem v Londýně. Je to největší vzdělávací společnost a největší knižní vydavatel na světě. Jako odborníci na vzdělávání, pracujeme s záviděníhodné řadou vysoce respektovaných akademiků, s akademickou dědictví se datuje více než 150 let. Jak průmyslu a akademické perspektivy jsou v naší DNA, což nás unikátní v rámci vysokého školství.

Classroom k dodání Zasedací místnost kurzu: Nový způsob, jak se učit

Náš závazek k akademické sféry a průmyslu je nejvíce převládající v naší dodávky kurzu. Naši studenti nejsou jen dozvědět se o jejich oblasti studia, získají zkušenosti z, a získat přístup k, nejlepší z nejlepších ve svém zvoleném oboru a to jak ve třídě a v našich partnerských firem - to je jediný způsob, jak se naučit.

Naše průmyslu a zaměstnavatelů partnery patří:

Fox International Channels Unilever Přímá linka Group Salesforce Savills Twinings

A řada vizuálních efektů (VFX) Studios, jako jsou:

Mill Framestore BlueBolt MPC Sklárna

Zaměstnatelnost a zaručena Stáže

Využíváme náš průmysl partnerství s cílem zajistit naši studenti mají každou příležitost, aby dal jejich učení přímo do praxe v průběhu a po, svého času Pearson College v Londýně.

Víme, jak důležité jsou stáže, takže všechny naše plný úvazek Business School studenti jsou zaručena alespoň jednu stáž jako součást jejich studia, na něž se vztahují akademický výkon. To jim pomáhá zlepšit svůj životopis a důvěru, dát své učení do praxe, prozkoumat jejich kariérní možnosti, vybudovat skvělé kontakty a zlepšit své vyhlídky. Jsme tu na pomoc naši studenti udělat víc, než jen absolvent.

Naši studenti dostat one-to-one Kariéra trénovat, podporu, zaručené stáže, poradců společnosti založené, rady a zpětnou vazbu od svého prvního dne.

Akademické a průmysl osvědčený jsme obdrželi nejvyšší možné hodnocení za kvalitu našeho vzdělávání v posledním hodnocení kvality Assurance (QAA).

Akademické sféry a průmyslu stojí společně, bok po boku, jako bojovníci za přísnosti a zapojení povinny zajistit naši absolventi jsou připraveni na vstup do světa práce.

Naše stupňů klást stejný důraz na akademické přísnosti a zapojení zaměstnavatelů zajišťující naši absolventi jsou připraveni na svět práce. Spolupracujeme s předními zaměstnavateli a průmyslem vytvořit stupňů, které odpovídají jejich potřebám.

Akademická kvalita je nesmírně důležité pro nás - to je důvod, proč jsou naše podnikání a Enterprise stupňů ověřen Royal Holloway a Bedford New College - tradiční červených cihel univerzita nedávno zařadil v horní 1% všech univerzit na světě, které Times Higher univerzity světa Rankings. Naše Business Management studijní programy jsou ověřeny Ashridge, světově vedoucí Business School, a naše partnerství se zaměřuje na mezeru mezi absolventů dovednostmi a potřebami průmyslu, který nabízí sadu inovativních a průmysl připojen programy vysokoškoláka.

Mnoho z našich kurzů jsou akreditovány nebo vyvinuty podél předních odborných orgánů v odvětví. Zde jsou jen některé z našich orientace: - Chartered Institute of Marketing (CIM) - Chartered Management Institute (CMI)

Akademici, kteří mohou, lékaři, kteří se

Naši studenti učí z předních akademiků a profesionálů na vrcholu své hry. Naše podnikaví akademici jsou aktivně zapojeni do průmyslu, tak oni rádce naše studenty příliš, a dát jim skutečnou vhled do jejich zvolené kariéře nebo odvětví.

Pochází z některé z nejlepších vzdělávacích institucí a nejúspěšnějších podniků a organizací ve Velké Británii a ve světě, naši učitelé nejsou jen byli za jedny z nejlepších nových talentů ve svém oboru, ale mají impozantní řadu úspěchů z doby cvičí, co kážou.

Naše výuka obsah je postaven kolem inteligence, které shromažďujeme od zaměstnavatelů, aktuální trendy a vysoce aplikovaného a individuální přístup akademie. Tímto způsobem jsme se vždy vědět, co zaměstnavatelé hledají.

Kromě přednášek a seminářů, studenti také zúčastní řadu seminářů a průmyslových dny, které jsou dodávány našimi partnery z průmyslu, jako je ATOS, L'Oreal, Merril Lynch a NBC News. Tím je zajištěno, naši studenti mají praktické využití pro teoretickou studii, dostane je přemýšlet kreativně, a znamená, že naši studenti provést připojení a mají kontakty mohou volat na v budoucnu.

Absolventi Dosažení: Podpora Studenti dlouho po Graduation

Naši absolventi pracovali s některými z nejznámějších společností na světě. Výsledky jsou příklady excelence, která obstojí ve zkoušce času a budou použity pro výuku budoucích absolventů vypadá úspěch. 80% uprchlíků šli na práci v jejich zvolené oblasti studia.

Po absolvování jejich průběh naši studenti se automaticky stávají členy Pearson College sdružení Alumni, exkluzivní komunity. Pearson Association College absolventů nabízí jedinečnou celosvětovou síť minulých studentů a řadu absolventů výhod, které čerpají z prostředků akademie - v průběhu celého roku absolventi obdrží pozvánky na bezplatných akcí a setkání, profesní sítě a pokračující podporu kariéry.

Obchodní Minded Přijetí a posuzování

Jsme zhodnotit potenciální studenty na zásluhy svého akademického úspěchu, hodnota jejich zkušeností a jejich ambice prostřednictvím pohovorů a hodnocení, které si půjčí od staré, nové, i do budoucna.

Hledáme pro studenty s množstvím schopností a skutečnou vášeň pro své zvolené téma. Domníváme se, že každou žádost o svých individuálních zásluh a my jsme rádi, aby zvážila široké spektrum akademických, profesních a odborných kvalifikací, stejně jako pracovní a životní zkušenosti. Proto nabízíme vstup hodnocení založené na posouzení potenciálu každého studenta uspět na jejich zvolené kurzu.

Poté, co student podal žádost zveme je, aby sedět rozhovor a provádět některé hodnocení za den žadatele. Posouzení se liší v závislosti na zvoleném oboru, ale mohou zahrnovat vyhodnocení osobního portfolia studenta, tvůrčí úkol, on-line Kritická zkoušku myšlení, test Základní schopnosti a esej na téma relevantní pro zvolené míře.

Máme pohovory všechny naše žadatelům, protože jsme opravdu chcete dozvědět více o nich, a jejich motivace pro jejich zvolené téma. Důležité pro nás je jejich potenciál, a že to, co je zapotřebí k úspěchu a daří se jim na jejich kursu, za jejich předpokládaných stupňů a osobní výpovědi.

Student Led

Jsme stejně vážně futures našeho studenta, protože my jsme o našich budoucích studentů. Naši studenti jsou zaměření a palivo pro vše, co děláme. Oni inspirovat inovace a kreativitu v srdci všeho učíme dnes a jak se budeme učit zítra. Naši studenti dostat šanci mluvit s námi pravidelně, face-to-face a one-to-one, a jejich studie se vyvíjejí kolem toho, co chtějí dosáhnout. Pearson College London rovněž nabízí ty nejlepší uchazeče jedinečnou příležitost, aby se stal student spolutvůrcem. Na oplátku za úplného zaplacení svých školného, ​​tito studenti jsou požádáni, aby se zapojily se všemi oblastmi vysoké školy, včetně stupně designu, marketingu a náboru.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět Certifikáty na magisterském stupni »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Hra Umění

Campus forma Denní studium 11 měsíců January 2019 Spojené království Londýn

Naše vzrušující MA Game Art byl vytvořen jako odpověď na poptávku po nové tvůrčí talent průmyslu a je zaměřen na rozvoj a péči o své schopnosti a tvořivost v rámci přípravy na kariéru jako herní umělec. [+]

Britský Games průmysl je předním světovým a strategicky důležité pro budoucnost kreativní odvětví ve Velké Británii.

Hry jsou všude a vzrostl z je založen hlavně na PC a konzole být běžné na telefony, tablety a webu. Řežou ve všech skupinách hráčů a některými opatřeními průmysl je větší, než ve filmovém průmyslu.

Tento kurz je podléhají vyhodnocování Přehled programu

Naše vzrušující ma hra umění byl vytvořen jako odpověď na poptávku po nové tvůrčí talent průmyslu a je zaměřen na rozvoj a péči o své schopnosti a tvořivost v rámci přípravy na kariéru jako herní umělec.

Tento rok-dlouhý program vám umožní rozvíjet své dovednosti při práci na projektech spolupráce, stejně jako budete v průmyslu. S naší vynikající odkazy průmyslu a vedení od našich partnerů, budete těžit ze studia principům tvorby prostředí, rozhraní a vizuálních efektů na profesionální úrovni, jakož i praktické odborné zkušenosti potřebné k zajištění zaměstnání.... [-]


Ma Vizuální Efekty Produkce (3d)

Campus forma Denní studium 11 měsíců September 2018 Spojené království Londýn

Tento kurz je navržen tak, aby vám praktické, odborné přípravy a plně-akreditované MA kvalifikaci, takže nebudete jen absolvent, budete absolvovat jako vysoce kvalifikovaných, vysoce kreativní vizuální efekty profesionální. [+]

BYSTE RÁDI SE CREATE ohromující a oceňovanou vizuální efekty (VFX)?

Tento kurz je navržen tak, aby vám praktické, odborné přípravy a plně-akreditované MA kvalifikaci, takže nebudete jen absolvent, budete absolvovat jako vysoce kvalifikovaných, vysoce kreativní vizuální efekty profesionální. Spojili jsme se s University of Bradford, aby vám program, který jde nad rámec našeho pravidelného 3D pro VFX kurzy. Dát vám moderní, up-to-data dovednosti v state-of-the-art 3D VFX technologií a technik, a in-hloubka pochopení toho, jak jsou zvyklí v produkčních prostředích reálného světa.

PROČ ESCAPE Studios, PEARSON College v Londýně? Učte se od oceněných profesionálů a zkušených odvětví zaměřených tutorů; Naši lektoři nejsou jen byli za jedny z nejlepších nových talentů ve svém oboru, ale mají impozantní řadu úspěchů ze svého času cvičit, co hlásají Všichni absolventi produkují průmyslový standard showreel jako výstup z jejich průběhu State-of-the-art, zařízení studiové stylu na skvělém místě v Londýně Probíhající absolventi podporují následující promoci - naše 2000+ absolventi jsou rozprostřeny široko daleko se těší kariéry v nejlepších ateliérech v podnikání Bezplatné online primer kurz - přineste si základních dovedností až na rychlost, než začnete Access Escape Virtual Learning Environment zdarma dodatečných zdrojů na podporu svůj trénink - v celém svém průběhu a po dobu 12 měsíců poté, co absolvent Získat pomoc a radu na váš životopis, showreel a žádostí o zaměstnání Náš malý počet žáků ve třídě zajistit, že budeme dodávat personalizované, studenta-vedl přístup k učení Zaregistrujte se pro svobodný software Autodesk, když se připojit k naší Autodesk Education společenství Vychutnejte si flexibilní učení s... [-]

Ma Vizuální Efekty Výroba (skládání)

Campus forma Denní studium 11 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

Tento kurz je navržen tak, aby vám praktické, odborné přípravy a plně-akreditované MA kvalifikaci, takže budete mít vše, co potřebujete začít svou kariéru jako vysoce kvalifikovaných, vysoce kreativní vizuálních efektů (VFX) profesionální. [+]

HLEDÁTE nejlepší z obou světů?

Tento kurz je navržen tak, aby vám praktické, odborné přípravy a plně-akreditované MA kvalifikaci, takže budete mít vše, co potřebujete začít svou kariéru jako vysoce kvalifikovaných, vysoce kreativní vizuálních efektů (VFX) profesionální.

Spojili jsme se s University of Bradford, aby vám program, který jde nad rámec našich pravidelných compositing kurzů, aby vám pokročilé, up-to-data dovednosti v state-of-the-art výrobních VFX technologií a procesů, a in-hloubka pochopení VFX z každého úhlu, a to jak v teorii, tak v reálném světě průmyslu.

O PROGRAMU

Za posledních deset let, používání metafor počítače založené na filmu, televizi, interaktivní zábavy a počítačových her z rychle rozšířila. Ve skutečnosti, téměř všechny vizuálních médií vyráběné dnes se podílí počítač v určitém okamžiku v jeho tvorbě. To znamená, že je skutečná potřeba dobře kvalifikované, kreativní profesionálové vést, inspirovat, rozvíjet a využívat potenciál nových a stávajících počítačové grafiky technologií, nyní i do budoucna. ... [-]


Videos

Pearson College Clearing 2015