Oxford School of Hospitality Management

Úvod

Read the Official Description

Studovat na Oxford School of Hospitality Management je opravdu jedinečný zážitek. Budete ponoří do dynamické komunity studentů a akademických pracovníků, kteří mají skutečnou vášeň pro pohostinství.

Budete také spojena s některými z největších jmen v oblasti pohostinství, včetně Ken Hom OBE, Raymond Blanc OBE, Madhur Jaffrey CBE, Rick Stein OBE a Michael Caines MBE, stejně jako společnosti, jako jsou Fairmont Hotels & Resorts Four Seasons Hotels a Resorts a PricewaterhouseCoopers Naše vynikající vyučování a učení je student-střed, participativní a interaktivní, a naučíte z uznávaných odborníků ve svém oboru.

Získáte neocenitelné mezinárodní expozici prostřednictvím multikulturní komunity a příležitostí školy cestovat a studovat v zahraničí.

Naše jedinečná Bacchus Mentoring program vám one-to-one podporu od nadřízeného profesionál, který vám pomůže rozvíjet své odborné dovednosti a nabídnout radu o své budoucí kariéře.

výjimečná kariéra školy a podpůrné odkazy pracovní zkušenost, kterou s postavami z průmyslu a nabízí poradenství při hledání zaměstnání a aplikací.

Bacchus Society sdružuje studenty, absolventy, přátele a spolupracovníky školy. Široká škála akcí se koná tak, aby studentům a absolventů šanci poznat se navzájem a udržovat kontakt s profesionály.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc International Hotelnictví A Turismus řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Oxford + 1 více

Tento specialista MSc Kurz rozvíjí ambiciózní studenty, aby se budoucí vůdci pohostinství a cestovního ruchu. Úspěšní žadatelé budou obvykle mít bakalářský titul v oblasti obchodu, pohostinství, nebo řízení cestovního ruchu a minimálně jeden rok relevantní praxe. [+]

Dostupné datum zahájení

ledna 2018 září 2018 Leden 2019 Září 2019

Místo výuky

Headington Campus, Gipsy Lane

Délka kurzu

Denní studium: MSc: 12 měsíců nebo 24 měsíců v režimu sendvič, jehož součástí je jeden rok plný úvazek vyplácí pod dohledem pracovní zkušenosti. Kombinované: 24 měsíců pro Velkou Británii a EU studenty (výuka běžně poskytována na jeden den nebo dva půldny každý týden v semestru).

Tento specialista MSc Kurz rozvíjí ambiciózní studenty, aby se budoucí vůdci pohostinství a cestovního ruchu. Úspěšní žadatelé budou obvykle mít bakalářský titul v oblasti obchodu, pohostinství, nebo řízení cestovního ruchu a minimálně jeden rok relevantní praxe. Po dokončení své akademické studium budete mít možnost absolvovat jednoletý placenou pracovní stáž v rámci kurzu. Ty budou plně podporovány při hledání umístění a pod dohledem po celou dobu. Budete stavět na svých předchozích studií a odborných zkušeností tím, že rozvíjí schopnost myslet strategicky napříč disciplínami managementu jádrových. Budete mít příležitost se specializovat ve zvolené oblasti. Naše jedinečná Bacchus Mentoring program vám dává podporu one-to-one z nadřízeného profesionála, který vám pomůže rozvíjet své odborné znalosti a poradí vám na vaší budoucí kariéru. To je jeden z mnoha příležitostí, budete muset mít prospěch ze silných vztahů, které má škola s profesionály z celého světa.... [-]


MSc International Pohostinství, Akce A Management Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Oxford + 1 více

Tento kurz vás připraví na úspěšnou kariéru řízení v mezinárodním pohostinství, události a cestovního ruchu. Budete seznámeni s klíčovými pojmy, včetně psychologie postoji k cestovnímu ruchu, jak vytvořit marketingový plán, pohostinství operací a strategického finančního řízení. [+]

Volné termíny startu

ledna 2018 září 2018 Leden 2019 Září 2019

Místo výuky

Headington Campus, Gipsy Lane

Délka kurzu

Plný úvazek: plný úvazek: MSc: 12 měsíců nebo 24 měsíců v režimu sendvič Kombinované: Part-time: MSc: 24 měsíců pro Velkou Británii a EU studenty (výuka běžně strukturována tak, aby poskytovat jeden den nebo dva půldny každý týden v semestru)

Tento kurz vás připraví na úspěšnou kariéru řízení v mezinárodním pohostinství, události a cestovního ruchu. Budete seznámeni s klíčovými pojmy, včetně psychologie postoji k cestovnímu ruchu, jak vytvořit marketingový plán, pohostinství operací a strategického finančního řízení. Nemusíte mít dříve studovali pohostinství, události nebo řízení cestovního ruchu a předchozí pracovní zkušenosti se nevyžaduje. Po dokončení druhého pololetí budete mít možnost absolvovat jednoletý placenou pracovní stáž v rámci kurzu. Ty budou plně podporovány při hledání umístění a pod dohledem po celou dobu. Škola pořádá řadu akcí, které poskytují vám příležitost k interakci s odborníky, zaměstnavatelů, akademiků, studentů a absolventů. To vám pomůže rozvíjet své dovednosti sítí a získat užitečné, globální kontakty pro budoucnost.... [-]


MSc International Tourism Management

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Oxford + 1 více

[+]

Headington Campus, Gipsy Lane

Délka kurzu

V nedávném průzkumu 100% našich studentů uvedlo, že doporučí Oxford School of Hospitality Management potenciálním studentům (PTES 2014). Škola je nejvyšší ve Spojeném království a sedmá na světě pro vzdělávání v oblasti pohostinství (Taylor Nelson Sofres, 2013).

Můžete se také mohou požádat o jednu studentské vízum k pokrytí obou kurzů.

Pokud potřebujete, aby se předem magisterském studijním programu, který vám pomůže splnit i anglický jazyk a akademické vstupní požadavky pro vaše magisterském studijním programu, můžete si vzít naše Dvouletý magisterský studijní kurs. Tento kurz je kombinovat pre-magisterský diplom a váš pán je v jedné aplikaci. Můžete žádat o víza, za dva roky studia. Pokud potřebujete zlepšit své anglického jazyka, máme před zasedáními angličtina jazykové kurzy jsou k dispozici, které vám pomohou, aby splňovaly požadavky na anglický jazyk zvolený pána. [-]

Contact

Oxford Brookes University

Adresa, 1. řádek Oxford School of Hospitality Management Oxford Brookes University Fuller Building Headington Campus Gipsy Lane
OX3 0BP Oxford, England, Spojené království
Website http://hospitality.brookes.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1865 741111