University of Oxford

Smith School of Enterprise and the Environment

Úvod

Read the Official Description

Každý rok Oxford vítá talentované studenty z celého světa. Naši studenti jsou přitahováni šancí studovat na mezinárodně uznávané univerzitě s vynikajícím akademickým úspěchem a inovacemi.

  • Oxfordova výuka a výzkum je trvale v nejvyšším hodnocení na celostátní i mezinárodní úrovni a je v čele medicínského, vědeckého a technologického úspěchu.
  • Univerzita má vynikající vybavení a prostředky pro učení ve svých světově proslulých knihovnách, laboratořích a muzeích.
  • Studenti přicházejí do Oxfordu ze 140 různých zemí a území.
  • Oxfordský kolektivní systém posiluje smysl pro společenství mezi učiteli a studenty a mezi studenty samotnými.
  • Studenti mají příležitost se učit spolu s předními vědci ve svém oboru.
  • Oxford má silné vazby s výzkumnými institucemi, podniky a průmyslem jak ve Spojeném království, tak i v zahraničí.

Jako nejstarší univerzita v anglicky mluvícím světě je Oxford jedinečnou a historickou institucí. Neexistuje jasné datum založení, ale výuka existovala v Oxfordu v nějaké formě v roce 1096 a rozvinula se rychle od roku 1167, kdy Henry II zakázal angličanům navštěvovat univerzitu v Paříži.

Smithská škola podnikání a životního prostředí (SSEE)

Smithova škola podnikání a životního prostředí (SSEE) byla založena v roce 2007 jako nezávislé výzkumné středisko univerzity. V roce 2013 jsme se zapojili do Geografie a životního prostředí (SoGE) a prohloubili jsme naše výukové programy ve spolupráci se širším oddělením a dalšími výzkumnými útvary, oddělením Dopravní studie a Institutem pro změnu životního prostředí. Geografická škola a životní prostředí a její výzkumné ústavy jsou mezinárodně uznávány za svou excelenci v oblasti environmentálního výzkumu a stipendia. Historický původ spočívá v bývalé Geografické škole, první geografické škole, které bylo založeno ve Velké Británii, před více než 100 lety od Halford Mackinder. Ethos SoGE má za cíl podporovat výzkum, který je odvážný, inovativní a náročný, a přitom zůstává oddaný nejvyšším standardům stipendia.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact
Adresa
Rolfsbuktveien 4D
Fornebu, 1364 GB
Adresa destinace
University of Oxford
University Offices
Wellington Square

Oxford, Anglie, OX1 2JD GB