Norwich University of the Arts

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti NUA

Norwich University of the Arts (NUA) se již více než 170 let věnovala umění, designu a mediálnímu vzdělávání. Ale zatímco naše historie může být vysledována až do roku 1845, náš výhled je dopředu myšlenka.

Od kampusu v centru města, který se může pochlubit nejmodernějšími zařízeními, až po přístup k výuce, díky kterému jsme získali ocenění Gold podle rámce Teaching Excellence Framework a na prvním místě ve Velké Británii za udržení studentů podle The Times a The Sunday Times Good University Guide 2020, naše reputace pro dokonalost je dobře vydělaný.

NUA prosperuje jako zavedená univerzita a rozvíjí národní pověst inovativní a tvořivé akademické obce s pevným odhodláním nabízet kurzy odborné praxe, které studentům umožňují rozvíjet své dovednosti a usilovat o jejich vášní.

V srdci všech, našich studentů. Umělci, návrháři, tvůrci. Díky různým zájmům a jedinečným pohledům sdílejí touhu být vyzváni a inspirováni. Učit se z minulosti a formovat budoucnost.

Naše poslání

Posláním NUA je být nejlepším specializovaným vysokým školstvím pro umění, design, architekturu a studium médií v Evropě, které produkuje absolventy nejkvalitnějších a inspirativnějších studentů a pracovníků, aby dosáhli dokonalosti v kreativní a kulturní sféře.

Historie Norwich University of the Arts

1845 Norwich School of Design je založena v roce 1845 umělci a následovníky Norwich School of Painters, jediné provinční britské skupiny, která si vybudovala mezinárodní reputaci v krajinářství.
1965 Schváleno k poskytování titulů na úrovni diplomu v oboru umění a designu.
Od roku 1965 Dvojice silných stránek v malířství a grafickém designu se objevuje pod skupinou výjimečných praktiků a učitelů, což je značka na národní scéně umění a designu.
1975 První kurzy bakalářského studijního programu Honours, které byly schváleny Radou pro národní akademické ceny (CNAA).
1989 Velká Yarmouth College of Art začleněná do školy.
1993 První magisterské kurzy představené na základě akademické dohody s Anglia Polytechnic.
1994 Začleněn jako vysokoškolská instituce, přejmenovaný na Norwich School of Art and Design.
1995 První doktorský student zapsaný do doktorského studia.
2008 Udělil moc udělovat tituly až do úrovně Masters a přejmenoval se na Norwich University College of the Arts.
2012 Udělil univerzitní titul Privy Council a stal se Norwich University of the Arts . Jmenuje svého prvního kancléře - herce Sira Johna Hurta.

Agentura pro kontrolu kvality kontroluje, jak vysoké školy a vysoké školy v UK udržují úroveň svého vysokoškolského vzdělávání.

Univerzita byla zřízena jako nezávislá vysokoškolská instituce podle článku 121 zákona o reformě školství z roku 1988 a je uznávaným orgánem s udílenými pravomocemi. Univerzita je řízena Úřadem pro studenty (OFS). Informace o statutu univerzity lze nalézt v rejstříku OfS a na seznamu uznaných subjektů zveřejněných na internetových stránkách vlády Spojeného království (GOV.UK). Regulační rámec OfS vstoupí plně v platnost od 1. srpna 2019. Od 1. dubna 2018 do 31. července 2019 bude univerzita podléhat přechodným ujednáním OfS.

Místa

Norwich

Norwich University of the Arts

Telefonní číslo
+44 (0)1603 610561

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium