Přečtěte si oficiální popis

O společnosti NUA

Norwich University of the Arts (NUA) se již více než 170 let věnovala umění, designu a mediálnímu vzdělávání. Ale zatímco naše historie může být vysledována až do roku 1845, náš výhled je dopředu myšlenka.

Z kampusu v centru města, který se může pochlubit špičkovými možnostmi přístupu k výuce, který nám udělil zlato v rámci pedagogické dokonalosti a byl 10. místo ve Velké Británii pro výuku kvality The Times a The Sunday Times Good University Guide 2018, excelence je dobře vydělaná.

NUA prosperuje jako zavedená univerzita a rozvíjí národní pověst inovativní a tvořivé akademické obce s pevným odhodláním nabízet kurzy odborné praxe, které studentům umožňují rozvíjet své dovednosti a usilovat o jejich vášní.

V srdci všech, našich studentů. Umělci, návrháři, tvůrci. Díky různým zájmům a jedinečným pohledům sdílejí touhu být vyzváni a inspirováni. Učit se z minulosti a formovat budoucnost.

Naše poslání

Posláním NUA je být nejlepším specializovaným vysokým školstvím pro umění, design, architekturu a studium médií v Evropě, které produkuje absolventy nejkvalitnějších a inspirativnějších studentů a pracovníků, aby dosáhli dokonalosti v kreativní a kulturní sféře.

Historie Norwich University of the Arts

1845

Agentura pro kontrolu kvality kontroluje, jak vysoké školy a vysoké školy v UK udržují úroveň svého vysokoškolského vzdělávání.

Univerzita byla zřízena jako nezávislá vysokoškolská instituce podle článku 121 zákona o reformě školství z roku 1988 a je uznávaným orgánem s udílenými pravomocemi. Univerzita je řízena Úřadem pro studenty (OFS). Informace o statutu univerzity lze nalézt v rejstříku OfS a na seznamu uznaných subjektů zveřejněných na internetových stránkách vlády Spojeného království (GOV.UK). Regulační rámec OfS vstoupí plně v platnost od 1. srpna 2019. Od 1. dubna 2018 do 31. července 2019 bude univerzita podléhat přechodným ujednáním OfS.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Norwich University of the Arts

Získejte do srdce, jak design vytváří naše chápání našich otázek, našeho prostředí a navzájem na našem praktickém magisterském studiu MA Communication Communication Desig ... [+]

Přehled

Zvyšujete-li odbornost v kritických aspektech komunikačního designu, budete mít možnost prozkoumat oblasti včetně grafického designu, grafické komunikace, ilustrace, informačního designu, interaktivní komunikace, multimédií a typografie.

Upřesněte své komunikační schopnosti

Od pohybujícího se obrazu a zvuku až po otázky týkající se řízení značky a publikování, rozšiřujete své dovednosti a ambice jako postgraduální student na NUA. Když vyvinete svůj vlastní hlas a procvičíte experimenty, budete mít také možnost kriticky prozkoumat klíčové otázky návrhu a komunikace, jako je udržitelnost, nové technologie, nové publikum a trhy, inkluze a etika.... [-]

Spojené království Norwich
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Norwich University of the Arts

Rozvíjejte svůj styl podpisu a prozkoumejte koncepční kontexty vaší práce na magisterském studiu MA Masters. ... [+]

Přehled

Pokud jste připraveni otestovat hranice toho, co znamená móda v 21. století a posílit svou osobní a profesionální filozofii na nové limity, tento postgraduální módní kurz poskytne ideální platformu.

Vyvine svůj jedinečný hlas

Váš přesvědčivý kreativní hlas se objeví při práci s různými materiály a procesy.

Vaše praxe se bude zabývat digitálními, technologickými a kulturními inovacemi, neboť vyvinete jasné pochopení toho, jak používat propagační a platformy pro prezentaci vaší práce.

Technici odborného studia podporují váš průzkum zakázkového krejčovství; experimentální řezací a drapovací metody; tradice a řemeslo haute couture; ruční a strojní úpravy; a využívání současných technologií.... [-]

Spojené království Norwich
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Norwich University of the Arts

Inovace vaší praxe a rozvoj kriticky informovaných pohledů jsou hlavními principy magisterského magisterského studia. ... [+]

Přehled

Nejmodernější studia a digitální tmavé místnosti vám dávají svobodu rozvíjet výrazný autorský hlas díky pokročilému studiu fotografické praxe.

Teorie a praxe

Zatímco náš postgraduální fotografický kurz je veden tréninkem, vyučované součásti zvažují kontextuální a teoretické aspekty fotografie. Od spolupráce, estetického / anti-estetického a technologického determinismu až po dopad nových technologií se zabýváte širokou škálou témat souvisejících s vaší praxí.

Budete také povzbuzováni k tomu, abyste si důkladně porozuměli profesionálnímu a obchodnímu kontextu pro vaši práci, stejně jako prozkoumáte možnosti pohybu obrazu v současné fotografii.... [-]

Spojené království Norwich
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Norwich University of the Arts

Kombinovat tvůrčí vkus a technické dovednosti na magisterském studijním programu MA Games na britském Nejlepším vzdělávacím instituci (2017 TIGA Games Industry Awards). ... [+]

Přehled

Jako postgraduální student v NUA budete spolupracovat s vrstevníky podobného smýšlení a řídíte odborné pracovníky. Budete se těšit na interdisciplinární setkání se studenty z celé řady kurzů MA, jak budete pracovat na vašem ambici kariéry v herním průmyslu nebo v širším kreativním sektoru.

Upravte své dovednosti připravené v oboru

Díky tomu, že jste absolventi připraveni splnit požadavky rychle se vyvíjejícího průmyslu, tento kurz urychlí vývoj vaší tvorby dovedností v oblasti hry.

Vedle širšího výzkumu v sociálním, technickém, ekonomickém a kulturním kontextu, ve kterém jsou hry vyráběny, budete se specializovat na jednu ze tří oblastí, po jasně definované cestě studia v Concept Art (a sekvenční příběh), Asset Production nebo Indie Rozvoj.... [-]

Spojené království Norwich
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Norwich University of the Arts

Vezměte svůj postup do nových výšin, upřesněte své technické dovednosti a prozkoumejte kulturní a historické souvislosti vaší práce na kurzu akreditovaného studijního pro ... [+]

Přehled

Vyzkoušejte svou audiovizuální praxi a snažte se o originálnost experimentováním s koncepty, problémy a materiály týkajícími se pohyblivého obrazu a / nebo zvuku.

Spolupracovat

Jako postgraduální student v NUA se připojíte ke komunitě praktiků a výzkumných pracovníků s různými specializmy, které vám nabízejí cenné příležitosti k spolupráci i individuálně.

Prostřednictvím intenzivního studia a komplexních technických seminářů rozvíjíte praktické a koncepční dovednosti potřebné k vytvoření originální a inovativní práce na náročných profesionálních standardech.

Specializujte se

V závislosti na vaší specializaci budete mít možnost zapojit se do široké škály audiovizuálních metod. Patří sem: 2D Digital; Animace CGI a stop motion animace a filmová tvorba; pohybová grafika; skriptování a vyprávění; předvýrobní a postprodukční dovednosti a techniky; zvukový design.... [-]

Spojené království Norwich
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Norwich University of the Arts

Kombinace tvořivosti, řemeslné dovednosti a technologické inovace, náš MA Textile Design magisterský studijní program rozvíjí a vylepšuje vaše odborné znalosti textilního ... [+]

Přehled

Budete pracovat v popředí této disciplíny, zahrnující nejnovější digitální a technologický pokrok a zároveň rozvíjet jasné pochopení trhu a obchodního potenciálu vaší práce.

Zvyšte své textilní designové dovednosti

Budete povzbuzováni, abyste posílili svou představivost a roztáhli hranice disciplíny pomocí kreativního využití materiálů, procesů a konceptů.

Kurzovníci a technici výcviku, kteří vyučují tento postgraduální kurz, jsou také odborníky s rozsáhlými a rozmanitými zkušenostmi v oblasti digitální textilní výroby, CAD pro opakovaný design, řezání laserem, ilustraci, barvení a vazbu. Rozsah a hloubka jejich znalostí vám bude přínosem při experimentování a rozvíjení své praxe prostřednictvím výstav a národních soutěží.... [-]

Spojené království Norwich
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Norwich University of the Arts

Praktické kurátorské zkušenosti a individuální projekty založené na praxi tvoří základ našeho magisterského magisterského studia. ... [+]

Přehled

Prozkoumejte myšlenku "výstavy" v nejširším slova smyslu v oblasti současného umění, budete se zabývat výstavami a projekty založenými na galeriích na netradičních místech, intervencích specifických pro danou lokalitu a veřejných uměleckých projektech.

Relevantní, aktuální a inovativní

Tento praktický a relevantní postgraduální kurz, který reflektuje nejnovější myšlenky v kurátorských studiích, uznává vznik umělce-kurátora a tradiční cesty kurátorské praxe.

Uvažujete o možnostech nabízených řadou platforem, od tradičních muzejních sbírek, muzeologie a archivů až po virtuální a interaktivní metody.

Budete pomáhat při přípravě kurátorských projektů, které vás zavedou do vlastních rukou, které vám ukáží inovace a zkoumání způsobů, jak kultivovat nové publikum.... [-]

Spojené království Norwich
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Norwich University of the Arts

Podpůrné prostředí, které podporuje umělecké inovace, průzkum a debatu, vás čeká na magisterském studijním programu MA Fine Art. ... [+]

Přehled

Jako postgraduální student na NUA urychlíte svou uměleckou praxi, zkoumáte roli umělce ve společnosti a vyzkoušíte své nápady proti současným problémům a kritickým diskusím.

Zvládněte své dovednosti v stimulujícím prostředí

Můžete se rozhodnout specializovat v - nebo kombinovat - oblasti včetně malování, kreslení, tvorbu grafiky, fotografie, prostorové a časové praxe. Získáte dovednosti, které jsou relevantní pro vaše umělecké zájmy, a budete podporováni při rozvoji širších odborných znalostí, od výstavy a prezentace až po etiku a povědomí o publiku.

Pracujete společně s studenty jiných postgraduálních studijních programů na NUA, budete součástí komunity umělců, tvůrců a hostujících umělců, které tvoří stimulující a aktivní výzkumné prostředí.... [-]

Spojené království Norwich
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Norwich University of the Arts
Website
Telefonní číslo
+44 (0)1603 610561