Northumbria University, Newcastle Business School

Úvod

Read the Official Description

Newcastle Business School - Kdo jsme

Umístěný v Newcastle upon Tyne, Newcastle Business School, je jedním z největších škol v Northumbria University. Naše kořeny sahají více než 50 let, a přijali jsme náš aktuální jméno v roce 1989. Od té doby, jako jeden z nejdéle zavedených britských obchodních škol, jsme byli inspirující vynikající výsledky v oblasti organizace a jednotlivce po celém světě.

Se studentskou populaci 3800 a dalších 2200 studujících na našich partnerských institucí zahraničních studentů, jsme skutečně mezinárodní obchodní škola. Toto rozsáhlé mezinárodní přítomnost otevírá zajímavé pracovní příležitosti pro naše studenty, jak naši absolventi se jeví jako business-ready a vysoce práceschopného, ​​kdekoli na světě chtějí žít a pracovat.

Naše vysokoškolák, postgraduální a doktorské programy jsou dodávány prostřednictvím vysoce kvalifikovaných a zkušených akademických pracovníků, kteří se aktivně podílejí na výzkumu, poradenských a vývojových činností s předními organizacemi. Newcastle Business School je provozován týmem školený personál, včetně učitelů, administrátory a výzkumnými pracovníky a navíc na částečný úvazek a doplňkové lektory.

Newcastle Business School nabízí první třídy výuku ve světové třídy prostředí, protože v roce 2007 došlo k otevření našich nových 70000000 £ kultovní state-of-the-art vývoj v srdci Newcastle City Centre. Známý jako "město Campus Východu", tento futuristický Vývoj zahrnuje 24.000 metrů čtverečních účelu určen akademického ubytování na špici designu a technologie.

Nový svět class centrum pro učení se bude dále rozvíjet pověst a kvalitu našich programů a služeb, a nabídnout studentům, zaměstnancům i podnikům možnost přístupu state-of-the-art zařízení.

Označené jako "jeden z nejvíce vzrušujících nových realitních vývoj v odvětví" od dodatku Times Higher Education, ohromující nový City Campus East získal vysoké uznání poté, co byl jmenován jako severovýchodního Landmark roku 2007. Ceny zdůrazňují regionální budování excelence a odměňování vývoj, které poukazují na to nejlepší v pojetí návrhu a konstrukci.

Stejně jako inovativní interiér, exteriér budov také hraje hlavní roli v novém stavu mezník, neboť jsou osvětleny každou noc, poskytuje ohromující přírůstek do panoramatu města.

Profesor Paul Croney je současný děkan Newcastle Business School, pozice, kterou on byl jmenován v roce 2003. On je zodpovědný za vedení a všeobecné správy 21 milionů liber obchodní škole s 200 zaměstnanci a 6000 studentů.

Newcastle Business School - Co děláme

Newcastle Business School má celosvětovou pověst pro poskytování některé z nejlepších vzdělání podnikového řízení ve Velké Británii.

Naše velikost, infrastrukturu a prostředky nám umožňují nabízet nebývalou škálu programů, které jsou navrženy tak, aby dodávat relevantní a řezná hrana dovednosti, které jsou nezbytné pro obchodní lídry dnes a připravit vůdce zítřejší pro úspěšnou budoucnost. Nabízíme programy na všech úrovních podnikového vzdělávání - bakalářském, magisterském, po zkušenostech a doktorský.

Newcastle Business School, nejsme jen učit podnikání: Pracujeme ve spolupráci s regionálními, národními a mezinárodními institucemi poskytovat širokou škálu podnikatelských služeb z zakázku manažerského vzdělávání prostřednictvím výzkumu a poradenství.

Prostřednictvím spolupráce s podniky, jakož i výuku předmětu, chápeme komplexnost a dynamiku podnikatelského světa a výzvy, které vznikají. Tyto znalosti je pak dodáván v našich programech ukázat účastníkům, jak aplikovat teorii na reálné a vzrušující výzvy.

Náš praktický a inovativní přístup k výuce získal národní a mezinárodní respekt. Newcastle Business School vytváří "práce-ready" absolventů, zaměstnavatelé a vím, že absolventi Newcastle Business School může mít pozitivní a trvalý přínos pro jejich podnikání.

Všechno, co děláme v Newcastle Business School má silné mezinárodní zaměření. S 20 let zkušeností z poskytování mezinárodních programů, naši studenti jsou uvedeny bezkonkurenční příležitost zažít podnikání v mezinárodním kontextu. Jsme si navázala spojení s předními obchodními školami a organizacemi po celém světě.

Naše programy jsou dodávány v zemích tak rozdílných, jako Francie, Ruska a Singapuru, Německu a Hong Kongu, Holandsko, Indie a Malajsie. Ale to není jen učit mezinárodního obchodu, jsme si vědomi, že mezinárodní expozice, mezinárodní kulturu a mezinárodní zkušenosti jsou nedílnou součástí mnohosti ustanovení na Newcastle Business School.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Aplikovaný Obchod Se řízení Lidských Zdrojů - Ing

Campus forma Denní studium 20 měsíců September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Obchodní aplikovaných řízení lidských zdrojů - MSc program umožňuje studentům získat cenné pracovní zkušenosti do jejich postgraduální studium a mají reálné obchodní zkušenosti, které mohou žádat, rozšiřovat a přemýšlet o učení se z kurzu. [+]

Obchodní aplikovaných řízení lidských zdrojů, MSc

 

Jedná se o novou sadu programů z Newcastle Business School a je v současné době nabízen pouze se začátek září. Doba trvání kurzu je cca 20 měsíců. Studenti postupují první dva semestry učil odpovídající MSc Business Management program. Studenti pak převodem na plný úvazek a neplacené stáže místo disertační práce fáze. Umístění bude trvat přibližně 8 měsíců (studenti jsou k dispozici pro zaměstnání od počátku června roku poté, co začnou kurz do ledna následujícího roku). Poté následuje práce na projektu, což odpovídá postgraduální práce a zapojení akademického výzkumu, ale bude vycházet z práce vykonané v průběhu umístění. Newcastle Business School nemůže zaručit, že každý student bude moci být umístěn jako rozhodnutí nakonec zbytek se zaměstnavateli - nicméně máme velmi dobře zavedené umístění jednotky v rámci školy s rozsáhlou sítí obchodních partnerů a jsme si jisti, že v kombinaci s pečlivý výběr politiky znamená, že šance na úspěšné umístění jsou velmi vysoké. Studenti, kteří nejsou schopni najít vhodné umístění mohou přenášet na tradiční verze o průběhu a dokončení práce. Tento inovační program umožňuje studentům získat cenné pracovní zkušenosti do jejich postgraduální studium a mají reálné obchodní zkušenosti, které mohou žádat, rozšiřovat a přemýšlet o učení se z kurzu. Žadatelé budou kromě běžných vstupních kritérií pro všeobecné postgraduální programy, se musí prokázat vysokou úroveň angličtiny jazykové kompetence (minimálně IELTS 7.0 nebo ekvivalentní, pokud všechny jejich bakalářský titul se učí a jsou stanoveny v angličtině) a navíc musí mít tváří v tvář rozhovor s členem... [-]


Aplikovaný Obchod S International Management - MSc

Campus forma Denní studium 20 měsíců September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Aplikované Business International Management - MSc program umožňuje studentům získat cenné pracovní zkušenosti do jejich postgraduální studium a mají reálné obchodní zkušenosti, které mohou žádat, rozšiřovat a přemýšlet o učení se z kurzu. [+]

Aplikované Business International Management - MSc

 

Jedná se o novou sadu programů z Newcastle Business School a je v současné době nabízen pouze se začátek září. Doba trvání kurzu je cca 20 měsíců. Studenti postupují první dva semestry učil odpovídající MSc Business Management program. Studenti pak převodem na plný úvazek a neplacené stáže místo disertační práce fáze. Umístění bude trvat přibližně 8 měsíců (studenti jsou k dispozici pro zaměstnání od počátku června roku poté, co začnou kurz do ledna následujícího roku). Poté následuje práce na projektu, což odpovídá postgraduální práce a zapojení akademického výzkumu, ale bude vycházet z práce vykonané v průběhu umístění. Newcastle Business School nemůže zaručit, že každý student bude moci být umístěn jako rozhodnutí nakonec zbytek se zaměstnavateli - nicméně máme velmi dobře zavedené umístění jednotky v rámci školy s rozsáhlou sítí obchodních partnerů a jsme si jisti, že v kombinaci s pečlivý výběr politiky znamená, že šance na úspěšné umístění jsou velmi vysoké. Studenti, kteří nejsou schopni najít vhodné umístění mohou přenášet na tradiční verze o průběhu a dokončení práce. Tento inovační program umožňuje studentům získat cenné pracovní zkušenosti do jejich postgraduální studium a mají reálné obchodní zkušenosti, které mohou žádat, rozšiřovat a přemýšlet o učení se z kurzu. ... [-]


Aplikovaný Obchod S Logistikou A řízení Dodavatelského řetězce - MSc

Campus forma Denní studium 20 měsíců September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Aplikovaný obchod s logistikou a Supply Chain Management - MSC je novou sadu programů z Newcastle Business School a je v současné době nabízen pouze se začátek září. Doba trvání kurzu je cca 20 měsíců. [+]

Aplikovaný obchod s logistikou a Supply Chain Management - MSc

 

Jedná se o novou sadu programů z Newcastle Business School a je v současné době nabízen pouze se začátek září. Doba trvání kurzu je cca 20 měsíců. Studenti postupují první dva semestry učil odpovídající MSc Business Management program. Studenti pak převodem na plný úvazek a neplacené stáže místo disertační práce fáze. Umístění bude trvat přibližně 8 měsíců (studenti jsou k dispozici pro zaměstnání od počátku června roku poté, co začnou kurz do ledna následujícího roku). Poté následuje práce na projektu, což odpovídá postgraduální práce a zapojení akademického výzkumu, ale bude vycházet z práce vykonané v průběhu umístění. Newcastle Business School nemůže zaručit, že každý student bude moci být umístěn jako rozhodnutí nakonec zbytek se zaměstnavateli - nicméně máme velmi dobře zavedené umístění jednotky v rámci školy s rozsáhlou sítí obchodních partnerů a jsme si jisti, že v kombinaci s pečlivý výběr politiky znamená, že šance na úspěšné umístění jsou velmi vysoké. Studenti, kteří nejsou schopni najít vhodné umístění mohou přenášet na tradiční verze o průběhu a dokončení práce. Tento inovační program umožňuje studentům získat cenné pracovní zkušenosti do jejich postgraduální studium a mají reálné obchodní zkušenosti, které mohou žádat, rozšiřovat a přemýšlet o učení se z kurzu. Žadatelé budou kromě běžných vstupních kritérií pro všeobecné postgraduální programy, se musí prokázat vysokou úroveň angličtiny jazykové kompetence (minimálně IELTS 7.0 nebo ekvivalentní, pokud všechny jejich bakalářský titul se učí a jsou stanoveny v angličtině) a navíc musí mít tváří v... [-]


Aplikovaný Obchod S Management - MSc

Campus forma Denní studium 20 měsíců September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Aplikovaná Business Management - MSc program umožňuje studentům získat cenné pracovní zkušenosti do jejich postgraduální studium a mají reálné obchodní zkušenosti, které mohou žádat, rozšiřovat a přemýšlet o učení se z kurzu. [+]

Aplikovaná Business Management - MSc

 

Jedná se o novou sadu programů z Newcastle Business School a je v současné době nabízen pouze se začátek září. Doba trvání kurzu je cca 20 měsíců. Studenti postupují první dva semestry učil odpovídající MSc Business Management program. Studenti pak převodem na plný úvazek a neplacené stáže místo disertační práce fáze. Umístění bude trvat přibližně 8 měsíců (studenti jsou k dispozici pro zaměstnání od počátku června roku poté, co začnou kurz do ledna následujícího roku). Poté následuje práce na projektu, což odpovídá postgraduální práce a zapojení akademického výzkumu, ale bude vycházet z práce vykonané v průběhu umístění. Newcastle Business School nemůže zaručit, že každý student bude moci být umístěn jako rozhodnutí nakonec zbytek se zaměstnavateli - nicméně máme velmi dobře zavedené umístění jednotky v rámci školy s rozsáhlou sítí obchodních partnerů a jsme si jisti, že v kombinaci s pečlivý výběr politiky znamená, že šance na úspěšné umístění jsou velmi vysoké. Studenti, kteří nejsou schopni najít vhodné umístění mohou přenášet na tradiční verze o průběhu a dokončení práce. Tento inovační program umožňuje studentům získat cenné pracovní zkušenosti do jejich postgraduální studium a mají reálné obchodní zkušenosti, které mohou žádat, rozšiřovat a přemýšlet o učení se z kurzu. Žadatelé budou kromě běžných vstupních kritérií pro všeobecné postgraduální programy, se musí prokázat vysokou úroveň angličtiny jazykové kompetence (minimálně IELTS 7.0 nebo ekvivalentní, pokud všechny jejich bakalářský titul se učí a jsou stanoveny v angličtině) a navíc musí mít tváří v tvář rozhovor s členem personálu... [-]


Aplikovaný Obchod S Marketing Management - MSc

Campus forma Denní studium 20 měsíců September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Aplikovaná Business Marketing Management - MSc program umožňuje studentům získat cenné pracovní zkušenosti do jejich postgraduální studium a mají reálné obchodní zkušenosti, které mohou žádat, rozšiřovat a přemýšlet o učení se z kurzu. [+]

Aplikovaná Business Marketing Management - MSc

 

Jedná se o novou sadu programů z Newcastle Business School a je v současné době nabízen pouze se začátek září. Doba trvání kurzu je cca 20 měsíců. Studenti postupují první dva semestry učil odpovídající MSc Business Management program. Studenti pak převodem na plný úvazek a neplacené stáže místo disertační práce fáze. Umístění bude trvat přibližně 8 měsíců (studenti jsou k dispozici pro zaměstnání od počátku června roku poté, co začnou kurz do ledna následujícího roku). Poté následuje práce na projektu, což odpovídá postgraduální práce a zapojení akademického výzkumu, ale bude vycházet z práce vykonané v průběhu umístění. Newcastle Business School nemůže zaručit, že každý student bude moci být umístěn jako rozhodnutí nakonec zbytek se zaměstnavateli - nicméně máme velmi dobře zavedené umístění jednotky v rámci školy s rozsáhlou sítí obchodních partnerů a jsme si jisti, že v kombinaci s pečlivý výběr politiky znamená, že šance na úspěšné umístění jsou velmi vysoké. Studenti, kteří nejsou schopni najít vhodné umístění mohou přenášet na tradiční verze o průběhu a dokončení práce. Tento inovační program umožňuje studentům získat cenné pracovní zkušenosti do jejich postgraduální studium a mají reálné obchodní zkušenosti, které mohou žádat, rozšiřovat a přemýšlet o učení se z kurzu. Žadatelé budou kromě běžných vstupních kritérií pro všeobecné postgraduální programy, se musí prokázat vysokou úroveň angličtiny jazykové kompetence (minimálně IELTS 7.0 nebo ekvivalentní, pokud všechny jejich bakalářský titul se učí a jsou stanoveny v angličtině) a navíc musí mít tváří v tvář rozhovor s členem... [-]


Aplikovaný Obchod S Pohostinností A řízení Cestovního Ruchu - Ing

Campus forma Denní studium 20 měsíců September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Aplikovaný obchod s Pohostinství a řízení cestovního ruchu - MSc program je novou sadu programů z Newcastle Business School a je v současné době nabízen pouze s start září. [+]

Aplikovaný obchod s Pohostinství a řízení cestovního ruchu - MSc

 

Jedná se o novou sadu programů z Newcastle Business School a je v současné době nabízen pouze se začátek září. Doba trvání kurzu je cca 20 měsíců. Studenti postupují první dva semestry učil odpovídající MSc Business Management program. Studenti pak převodem na plný úvazek a neplacené stáže místo disertační práce fáze. Umístění bude trvat přibližně 8 měsíců (studenti jsou k dispozici pro zaměstnání od počátku června roku poté, co začnou kurz do ledna následujícího roku). Poté následuje práce na projektu, což odpovídá postgraduální práce a zapojení akademického výzkumu, ale bude vycházet z práce vykonané v průběhu umístění. Newcastle Business School nemůže zaručit, že každý student bude moci být umístěn jako rozhodnutí nakonec zbytek se zaměstnavateli - nicméně máme velmi dobře zavedené umístění jednotky v rámci školy s rozsáhlou sítí obchodních partnerů a jsme si jisti, že v kombinaci s pečlivý výběr politiky znamená, že šance na úspěšné umístění jsou velmi vysoké. Studenti, kteří nejsou schopni najít vhodné umístění mohou přenášet na tradiční verze o průběhu a dokončení práce. Tento inovační program umožňuje studentům získat cenné pracovní zkušenosti do jejich postgraduální studium a mají reálné obchodní zkušenosti, které mohou žádat, rozšiřovat a přemýšlet o učení se z kurzu. Žadatelé budou kromě běžných vstupních kritérií pro všeobecné postgraduální programy, se musí prokázat vysokou úroveň angličtiny jazykové kompetence (minimálně IELTS 7.0 nebo ekvivalentní, pokud všechny jejich bakalářský titul se učí a jsou stanoveny v angličtině) a navíc musí mít tváří v... [-]


Globální Finanční Management - Ing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

MSc Global Financial Management program byl vyvinut v reakci na značnou poptávku po celém světě od studenty, kteří chtějí následovat kariéru v oblasti finančního řízení. Od zahájení v roce 2000 absolventy. [+]

Global Financial Management - MSc

 

MSc Global Financial Management program byl vyvinut v reakci na značnou poptávku po celém světě od studenty, kteří chtějí následovat kariéru v oblasti finančního řízení. Od zahájení v roce 2000 absolventy prokázaly úspěch v různých kariéry, což potvrzuje programy potenciál pro zvýšení zaměstnatelnosti ve stále rostoucím konkurenčním trhu. Aby bylo zajištěno, že program je aktuální rozsáhlý přehled právě proběhlo, jehož součástí bylo měřítko obsah proti sylaby certifikovaných finančních analytiků (CFA).

Komu je program určen? Příležitosti pro kariéru v oblasti finančního řízení jsou značné a rozmanité. Program je navržen tak, aby navázat na stávající znalosti finančního řízení. Program se proto snaží přijímat absolventy, kteří již mají první titul v oblasti financí, finančního řízení, nebo vysokoškolské vzdělání v oboru podnikání, kde je značný finanční řízení obsahu. Studenti s odbornou kvalifikací v oboru účetnictví a finance se bude uvažovat. Osobní závazek, podmíněný a osobní rozvoj, je velmi důležité, pokud studenti získat maximální užitek z programu. Program obsah Newcastle Business School se rozhodl zaměřit se na investice, řízení výkonnosti a řízení rizik. Existuje řada důvodů, je v první řadě Newcastle Business School v učení a vyučování filozofie týkající se aplikace teorie, a tím zajistit programy jsou důležité pro dnešní podnikání, jednak obsahem byla stanovena na základě profesních standardů a opět zajišťuje relevance a za třetí, bývalí absolventi se těší značné kariérní úspěch, uplatňování znalostí a zkušeností z programu. Finanční řízení témata obsažená v moduly jsou: * Mezinárodní podnikových financí a peněžních trzích * Řízení rizik... [-]


Globálního řízení Podniku - Ing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Global Business Management - MSc program rozšiřuje stávající znalosti a dovednosti studentů musí již studovali oblasti podnikání a řízení na bakalářské úrovni, zvláštním zaměřením na globální podnikatelské prostředí. [+]

Global Business Management - MSc

 

Většina společností má přežít v podnikatelském prostředí, které je mezinárodní a rychle se měnícím a stále více konkurenční. Řízení a vedení podniků, jako třeba speciální kombinace znalostí a dovedností - nejen strategické uvažování, ale také, jak se přizpůsobit různým kulturám a obchodní praxe po celém světě. Program bude rozvíjet své současné obchodní schopnosti a připravit se na odpovědných funkcích v moderní, dynamická organizace, zejména v globálním kontextu.

Komu je program určen? Program je určen pro studenty, kteří nedávno absolvovali bakalářský titul v oblasti podnikání a řízení, a kteří chtějí pokračovat ve studiu na magisterské úrovni. Tito studenti by měla být cílem připojit se společnost, která má významné globální a mezinárodní zájmy a přijímat rychlé povýšení na vyšší úrovni. Několik možností umožňuje zaměřit se na konkrétní oblasti zájmu. Tento program rozšiřuje znalosti získané v příslušném bakalářský titul řízení podniků, a zároveň poskytuje širšího globálního kontextu. MSc Global Business Management program přitahuje studenty z celého světa - to je celosvětový v obou třídách kultury, stejně jako předměty být studován. Abychom byli úspěšní v programu budete potřebovat nadšení, odhodlání a ochotu nejen tvrdě pracovat, ale naučit se novým způsobům myšlení. Očekáváme také, která ukazuje, iniciativu a být schopen samostatné práce. ... [-]


Globální Logistiky A řízení Dodavatelského řetězce - MSc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Global Logistics a Supply Chain Management - MSc program je určen pro studenty hledají řízení kariéry v tomto dynamickém odvětví, kde talentovaní jedinci jsou ve vysoké poptávce. [+]

Global Logistics a Supply Chain Management - MSc

 

Organizace se zaměřila na oblast logistiky a řízení dodavatelského řetězce získat větší náskok před konkurencí díky rychlejší dodání a provozní efektivnosti často prostřednictvím strategických partnerství a aliancí. Moderní spotřebitel chce nejen kvalitní zboží za dobrou cenu, ale také v pravý čas. S větší přizpůsobení a rostoucí poptávka po splnění různých zákaznických preferencí a vkusu, že je třeba vyvážit vysokou úroveň zákaznického servisu proti nákladů a výkonu distribuční funkce má nesmírný význam pro jakékoli komerční organizaci. Růst mezinárodního obchodu a Internet měly významný dopad na dodavatelský řetězec s novým virtuálním obchodním tržiště vznikající a otázek, jako je elektronické zadávání veřejných zakázek a transparentní, aby sledování stále důležitější. ... [-]


Marketing - MSc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Newcastle Business School je potěšen, že MSc v oboru Marketing získala akreditaci od Chartered Institute of Marketing (CIM) pro Dual režimu odměn. Pro studenty na trh MSc to znamená, že se můžete zaregistrovat pro postgraduální diplom ústavu v marketingu (PG ponoření) [+]

Marketing - MSc

 

Svět marketing funguje ve stále více dynamický, mezinárodní aréně, kde konkurence zesílila a potřeby zákazníků a chce změnit ze dne na den. Změna nastane v každém aspektu marketingu životního prostředí, sociální, ekonomické, politické a zejména technologický vývoj s digitálním. Marketing je zaměřen na uspokojování potřeb zákazníka, ale dosažení zisku "zákazník radost" se zdá nezbytné pro obchodní úspěch.

Komu je program určen? Program byl vyvinut pro studenty SŠ a VŠ v rámci marketingového řízení v soukromé, veřejné či nikoliv, forprofit sektoru po celém světě. Naši studenti obvykle pokračují k zajištění klíčových marketingových příspěvků v mezinárodních společnostech. Studenti by měli mít první titul v oblasti obchodu s relevantní obsah nebo jiného prvního stupně v související téma s vhodným odpovídajícími zkušenostmi. Studenti, kteří mají zájem vykonávat odborné kvalifikace mohou získat osvobození od Chartered Institute of Marketing vyšetření (CIM). V současné době se může po dokončení tohoto programu studenti získají přímý vstup na postgraduální diplom v oboru Marketing Professional. Máme také výborné spojení s Ústavem Direct Marketing (IDM) a doufají, že se nabízejí trasy pro studenty, sedět jejich osvědčení v přímé a interaktivní marketing. Program obsah a struktura Nově přepracovaný MSc programu seznamuje studenty klasické a moderní marketingové teorie a koncepty, a aplikuje je na skutečných případech životního pojištění a nejlepší praxe v odvětví. Program je rozdělen do dvou 12-týdenních výukových semestrů, které zahrnují marketing specializované moduly, jako jsou marketingové strategie v mezinárodním prostředí, marketingový výzkum a aplikace Kupující chování. Program také obsahuje základní moduly, které poskytují... [-]


Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů - Ing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Mezinárodní řízení lidských zdrojů - MSc program je akreditován Chartered Institute of personálu a rozvoj (CIPD). Studenti, kteří úspěšně dokončit všechny prvky jsou způsobilé pro postgraduální členství CIPD. (Vezměte prosím na vědomí, že budete muset nejprve zaregistrovat jako student, člen). [+]

Mezinárodní řízení lidských zdrojů - MSc

 

V důsledku globalizace trhu je čím dál důležitější, aby prozkoumala mezinárodní otázky týkající se řízení, organizace usilují o dosažení udržitelné konkurenční výhody prostřednictvím svých lidských zdrojů. Studium a následnou praxi, Mezinárodní řízení lidských zdrojů se zaměřuje na potřebu být kulturně senzitivní v naší řízení lidí v křížové-kulturní multi-národní prostředí.

Komu je program určen? Program byl vyvinut pro studenty, kteří chtějí, nebo již pracují v rámci, multi-kulturní činnosti. Pro ty, kteří jsou na oblast řízení lidských zdrojů, program nabízí příležitost rozvíjet své znalosti a odborné praxe tak, aby jste vybaveni "nástrojů a technik" nutné zahájit kariéru v mezinárodním Řízení lidských zdrojů: na jako studenti před indukční moduly poskytnout další podporu. Jinak však program rovněž nabízí příležitost pro ty, kteří pracují v této oblasti rozšířit jejich stávající vědomosti a výzvy současné praxe. Co je důležité je, že mají velký zájem v řízení lidských zdrojů, jste nadšení, ochotni tvrdě pracovat a mít schopnost pracovat samostatně. ... [-]


Multidisciplinární Designérské Inovace - MSc / MA

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Během této multidisciplinární designérské inovace - MSc / MA program, budete mít co víte a zkoumat znalosti a přístup ostatních k posílení a dalšímu rozvoji oblasti ve vašem oboru a možnosti dalších [+]

Další generace řízení myšlení a praxe Tento vzrušující a průkopnické postgraduální kurz spojuje silné konstrukce, obchodní a technologické vytvořit řízení myšlení, inovace a postupy pro příští generace. Práce v multi-disciplinární týmy na projekty podporované předních světových firem, získáte neocenitelné zkušenosti v definování a řešení složitých problémů v nové, vzrušující a inovativní způsoby. Proč studovat multidisciplinární designérské inovace? Business Week Bruce Nussbaum říká, že "inovace, design a technologie jsou proudí do sebe, aby tvořily jeden řeka řvoucí radikálně změnit mění naši kulturu, a především naše firemní kulturu. " Revoluce se koná v rámci návrhu, jak vyplývá z jeho tradiční role slouží k vedení obchodu, formování a vedení způsob, jak žít, pracovat a chovat. Tento posun je vedoucí organizace uznávají důležitost "Design-myšlení" v obchodní strategii, je třeba uplatnit tvůrčí schopnosti a pokročilé inovace do nových produktů, služeb a rozvoj podnikání k dosažení konkurenční výhody. Z pověření Gordon Brown PM, Sir George Cox, autor recenze Cox tvořivosti v podnikání, poznamenává: "Jedním z úkolů je získat obchodníci, inženýři, technologové a návrháři jeden druhému lépe rozumět a mluvit stejným jazykem. "Tento program je především o rozvoj magisterských absolventů, kteří mají hluboké znalosti o jejich hlavní disciplíny a široký výhled a důvěru v ty, doplňovat tak, aby se stal odborníkem interfacers, vlivných osobností a inovátorů. Co to ​​bude samozřejmě obsahovat? Budete pracovat s multi-disciplinární kohorty studentů se zázemím v designu, inženýrství a obchodu. Budete mít svobodu a nástroje pro zkoumání a experimentování s nápady pomocí základní znalosti a zkušenosti s rozvojem svými vrstevníky jako výchozí... [-]


Obchodní řízení Lidských Zdrojů - Ing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Obchodní řízení lidských zdrojů - MSc programu umožní studentům i všeobecné obchodní znalosti a porozumění, stejně jako osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí. [+]

Obchodní řízení lidských zdrojů - MSc

 

Práce ve velké, moderní, mezinárodní organizace, firmy střední velikosti, nebo dokonce malý start-up firma vyžaduje řadu podnikatelských schopností. Nejcennější jsou zaměstnanci, kteří mají nejen dobrou znalost a pochopení různých částí podnikání, ale ti, kteří jsou rychlé a studenty týmové hráče s vedením potenciál. MSc Business s ..... Sada programů umožní studentům i všeobecné obchodní znalosti a porozumění, stejně jako osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí. Kdo je tento program určen? Program byl vyvinut pro čerstvé absolventy v neobchodních oborů, kteří chtěli přidat podnikání rozměr své bakalářské specializace. Tento program byl velmi populární a byla nedávno rozšířena přidáním několika cest. Studenti si mohou vybrat mezi obecnou cestou s širokou paletou volitelných modulů a specialista cestu, ve kterém je zhruba polovina program byl zaměřen na jednu funkční oblast. To je velmi atraktivní pro studenty, kteří se zajímají o určitou oblast činnosti (např. marketing), ale kteří potřebují obecnější úvod do podnikání, než je k dispozici v programu odborné Masters. Studenti se výběrem jedné z cest mají možnost provádět nezávislý výzkum v preferované specializovaných oborech. Abychom byli úspěšní v tomto programu budete potřebovat nadšení, odhodlání a ochotu nejen tvrdě pracovat, ale naučit se novým způsobům myšlení. Očekáváme také, která ukazuje, iniciativu a být schopen samostatné práce. Program obsah a struktura Program je navržen tak kolem sadu modulů, které jsou společné pro všechny cesty. Tyto moduly zahrnují všeobecné obchodní funkce, strategické řízení a organizační analýzy. Tyto moduly Také vás k dosažení obecných cílů strategického postgraduálního povědomí,... [-]


Obchod S Finanční řízení - Ing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Nejvýraznější vlastnosti podnikání s finančním řízením - MSc programu širokou škálu pozadí, které můžeme přijmout, a velkou flexibilitu výběru nabízených studentům v programu dle individuálních potřeb. [+]

Obchod s finančním řízením - MSc

 

Práce ve velké, moderní, mezinárodní organizace, firmy střední velikosti, nebo dokonce malý start-up firma vyžaduje řadu podnikatelských schopností. Nejcennější jsou zaměstnanci, kteří mají nejen dobrou znalost a pochopení různých částí podnikání, ale ti, kteří jsou rychlé a studenty týmové hráče s vedením potenciál. MSc Business s ..... Sada programů umožní studentům i všeobecné obchodní znalosti a porozumění, stejně jako osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí.

Kdo je tento program určen? Program byl vyvinut pro čerstvé absolventy v neobchodních oborů, kteří chtěli přidat podnikání rozměr své bakalářské specializace. Tento program byl velmi populární a byla nedávno rozšířena přidáním několika cest. Studenti si mohou vybrat mezi obecnou cestou s širokou paletou volitelných modulů a specialista cestu, ve kterém je zhruba polovina program byl zaměřen na jednu funkční oblast. To je velmi atraktivní pro studenty, kteří se zajímají o určitou oblast činnosti (např. marketing), ale kteří potřebují obecnější úvod do podnikání, než je k dispozici v programu odborné Masters. Studenti se výběrem jedné z cest mají možnost provádět nezávislý výzkum v preferované specializovaných oborech. Abychom byli úspěšní v tomto programu budete potřebovat nadšení, odhodlání a ochotu nejen tvrdě pracovat, ale naučit se novým způsobům myšlení. Očekáváme také, která ukazuje, iniciativu a být schopen samostatné práce. Program obsah a struktura Program je navržen tak kolem sadu modulů, které jsou společné pro všechny cesty. Tyto moduly zahrnují všeobecné obchodní funkce, strategické řízení a organizační analýzy. Tyto moduly Také vás k dosažení obecných cílů strategického... [-]


Obchod S Logistikou A řízení Dodavatelského řetězce - MSc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Obchod s Logistika a Supply Chain Management - MSc byl vyvinut pro čerstvé absolventy v neobchodních oborů, kteří chtěli přidat podnikání rozměr své bakalářské specializace. [+]

Obchod s Logistika a Supply Chain Management - MSc

 

Práce ve velké, moderní, mezinárodní organizace, firmy střední velikosti, nebo dokonce malý start-up firma vyžaduje řadu podnikatelských schopností. Nejcennější jsou zaměstnanci, kteří mají nejen dobrou znalost a pochopení různých částí podnikání, ale ti, kteří jsou rychlé a studenty týmové hráče s vedením potenciál. MSc Business s ..... Sada programů umožní studentům i všeobecné obchodní znalosti a porozumění, stejně jako osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí.

Kdo je tento program určen? Program byl vyvinut pro čerstvé absolventy v neobchodních oborů, kteří chtěli přidat podnikání rozměr své bakalářské specializace. Tento program byl velmi populární a byla nedávno rozšířena přidáním několika cest. Studenti si mohou vybrat mezi obecnou cestou s širokou paletou volitelných modulů a specialista cestu, ve kterém je zhruba polovina program byl zaměřen na jednu funkční oblast. To je velmi atraktivní pro studenty, kteří se zajímají o určitou oblast činnosti (např. marketing), ale kteří potřebují obecnější úvod do podnikání, než je k dispozici v programu odborné Masters. Studenti se výběrem jedné z cest mají možnost provádět nezávislý výzkum v preferované specializovaných oborech. Abychom byli úspěšní v tomto programu budete potřebovat nadšení, odhodlání a ochotu nejen tvrdě pracovat, ale naučit se novým způsobům myšlení. Očekáváme také, která ukazuje, iniciativu a být schopen samostatné práce. ... [-]


Obchod S Managementem - Ing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Obchod s Management - MSc program je navržen tak kolem sadu modulů, které jsou společné pro všechny cesty. Tyto moduly zahrnují všeobecné obchodní funkce, strategické řízení a organizační analýzy. [+]

Obchod s Management - MSc

 

Práce ve velké, moderní, mezinárodní organizace, firmy střední velikosti, nebo dokonce malý start-up firma vyžaduje řadu podnikatelských schopností. Nejcennější jsou zaměstnanci, kteří mají nejen dobrou znalost a pochopení různých částí podnikání, ale ti, kteří jsou rychlé a studenty týmové hráče s vedením potenciál. MSc Business s ..... Sada programů umožní studentům i všeobecné obchodní znalosti a porozumění, stejně jako osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí. Kdo je tento program určen? Program byl vyvinut pro čerstvé absolventy v neobchodních oborů, kteří chtěli přidat podnikání rozměr své bakalářské specializace. Tento program byl velmi populární a byla nedávno rozšířena přidáním několika cest. Studenti si mohou vybrat mezi obecnou cestou s širokou paletou volitelných modulů a specialista cestu, ve kterém je zhruba polovina program byl zaměřen na jednu funkční oblast. To je velmi atraktivní pro studenty, kteří se zajímají o určitou oblast činnosti (např. marketing), ale kteří potřebují obecnější úvod do podnikání, než je k dispozici v programu odborné Masters. Studenti se výběrem jedné z cest mají možnost provádět nezávislý výzkum v preferované specializovaných oborech. Abychom byli úspěšní v tomto programu budete potřebovat nadšení, odhodlání a ochotu nejen tvrdě pracovat, ale naučit se novým způsobům myšlení. Očekáváme také, která ukazuje, iniciativu a být schopen samostatné práce. Program obsah a struktura Program je navržen tak kolem sadu modulů, které jsou společné pro všechny cesty. Tyto moduly zahrnují všeobecné obchodní funkce, strategické řízení a organizační analýzy. Tyto moduly Také vás k dosažení obecných cílů strategického postgraduálního povědomí, rozvoj... [-]


Obchod S Marketing Management - MSc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Nejvýraznější vlastností obchodu se Marketing Management - MSc programu širokou škálu pozadí, které můžeme přijmout, a velkou flexibilitu výběru nabízených studentům v programu podle individuálních preferencí. [+]

Obchod s Marketing Management - MSc

 

Práce ve velké, moderní, mezinárodní organizace, firmy střední velikosti, nebo dokonce malý start-up firma vyžaduje řadu podnikatelských schopností. Nejcennější jsou zaměstnanci, kteří mají nejen dobrou znalost a pochopení různých částí podnikání, ale ti, kteří jsou rychlé a studenty týmové hráče s vedením potenciál. MSc Business s ..... Sada programů umožní studentům i všeobecné obchodní znalosti a porozumění, stejně jako osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí. Kdo je tento program určen? Program byl vyvinut pro čerstvé absolventy v neobchodních oborů, kteří chtěli přidat podnikání rozměr své bakalářské specializace. Tento program byl velmi populární a byla nedávno rozšířena přidáním několika cest. Studenti si mohou vybrat mezi obecnou cestou s širokou paletou volitelných modulů a specialista cestu, ve kterém je zhruba polovina program byl zaměřen na jednu funkční oblast. To je velmi atraktivní pro studenty, kteří se zajímají o určitou oblast činnosti (např. marketing), ale kteří potřebují obecnější úvod do podnikání, než je k dispozici v programu odborné Masters. Studenti se výběrem jedné z cest mají možnost provádět nezávislý výzkum v preferované specializovaných oborech. Abychom byli úspěšní v tomto programu budete potřebovat nadšení, odhodlání a ochotu nejen tvrdě pracovat, ale naučit se novým způsobům myšlení. Očekáváme také, která ukazuje, iniciativu a být schopen samostatné práce. Program obsah a struktura Program je navržen tak kolem sadu modulů, které jsou společné pro všechny cesty. Tyto moduly zahrnují všeobecné obchodní funkce, strategické řízení a organizační analýzy. Tyto moduly Také vás k dosažení obecných cílů strategického postgraduálního povědomí,... [-]


Obchod S Pohostinství A Cestovního Ruchu Management - MSc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

MSc Obchod se Pohostinství a cestovního ruchu Management program umožní studentům i všeobecné obchodní znalosti a porozumění, stejně jako osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí. [+]

Obchod se Pohostinství a řízení cestovního ruchu - MSc

 

Práce ve velké, moderní, mezinárodní organizace, firmy střední velikosti, nebo dokonce malý start-up firma vyžaduje řadu podnikatelských schopností. Nejcennější jsou zaměstnanci, kteří mají nejen dobrou znalost a pochopení různých částí podnikání, ale ti, kteří jsou rychlé a studenty týmové hráče s vedením potenciál. MSc Business Management program umožní studentům i všeobecné obchodní znalosti a porozumění, stejně jako osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí. Kdo je tento program určen? Program byl vyvinut pro čerstvé absolventy v neobchodních oborů, kteří chtěli přidat podnikání rozměr své bakalářské specializace. Tento program byl velmi populární a byla nedávno rozšířena přidáním několika cest. Studenti si mohou vybrat mezi obecnou cestou s širokou paletou volitelných modulů a specialista cestu, ve kterém je zhruba polovina program byl zaměřen na jednu funkční oblast. To je velmi atraktivní pro studenty, kteří se zajímají o určitou oblast činnosti (např. marketing), ale kteří potřebují obecnější úvod do podnikání, než je k dispozici v programu odborné Masters. Studenti se výběrem jedné z cest mají možnost provádět nezávislý výzkum v preferované specializovaných oborech. Abychom byli úspěšní v tomto programu budete potřebovat nadšení, odhodlání a ochotu nejen tvrdě pracovat, ale naučit se novým způsobům myšlení. Očekáváme také, která ukazuje, iniciativu a být schopen samostatné práce. Program obsah a struktura Program je navržen tak kolem sadu modulů, které jsou společné pro všechny cesty. Tyto moduly zahrnují všeobecné obchodní funkce, strategické řízení a organizační analýzy. ... [-]


Obchody S International Management - MSc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Obchod s International Management - MSc program je navržen tak kolem sadu modulů, které jsou společné pro všechny cesty. Tyto moduly zahrnují všeobecné obchodní funkce, strategické řízení a organizační analýzy. [+]

Obchod s International Management - MSc

 

Práce ve velké, moderní, mezinárodní organizace, firmy střední velikosti, nebo dokonce malý start-up firma vyžaduje řadu podnikatelských schopností. Nejcennější jsou zaměstnanci, kteří mají nejen dobrou znalost a pochopení různých částí podnikání, ale ti, kteří jsou rychlé a studenty týmové hráče s vedením potenciál. MSc Business s ..... Sada programů umožní studentům i všeobecné obchodní znalosti a porozumění, stejně jako osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí. Kdo je tento program určen? Program byl vyvinut pro čerstvé absolventy v neobchodních oborů, kteří chtěli přidat podnikání rozměr své bakalářské specializace. Tento program byl velmi populární a byla nedávno rozšířena přidáním několika cest. Studenti si mohou vybrat mezi obecnou cestou s širokou paletou volitelných modulů a specialista cestu, ve kterém je zhruba polovina program byl zaměřen na jednu funkční oblast. To je velmi atraktivní pro studenty, kteří se zajímají o určitou oblast činnosti (např. marketing), ale kteří potřebují obecnější úvod do podnikání, než je k dispozici v programu odborné Masters. Studenti se výběrem jedné z cest mají možnost provádět nezávislý výzkum v preferované specializovaných oborech. Abychom byli úspěšní v tomto programu budete potřebovat nadšení, odhodlání a ochotu nejen tvrdě pracovat, ale naučit se novým způsobům myšlení. Očekáváme také, která ukazuje, iniciativu a být schopen samostatné práce. Program obsah a struktura Program je navržen tak kolem sadu modulů, které jsou společné pro všechny cesty. Tyto moduly zahrnují všeobecné obchodní funkce, strategické řízení a organizační analýzy. Tyto moduly Také vás k dosažení obecných cílů strategického postgraduálního povědomí,... [-]