Northumbria University London Campus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Northumbria je výzkum-bohatý, obchod-soustředěný, profesionální univerzita s mezinárodní pověstí pro akademické excelence. Je založen v srdci Newcastle upon Tyne, který je pravidelně hlasoval nejlepší místo ve Velké Británii pro studenty.

Univerzita má svůj původ v Rutherford College, která byla založena v roce 1880. V současné době, tím, že studenti v srdci vynikajícího zážitku, a s předním světovým výzkumem a oceněných partnerství, Northumbria je nový druh vynikající univerzity.

Northumbria je první desítka ve Velké Británii na počtu absolventů vstupujících profesionální zaměstnání a devět z deseti našich absolventů pracuje nebo studuje šest měsíců po dokončení studia. Jsme zařadil na 21. ze 111 univerzit v Times Higher Education studentský průzkum spokojenosti 2014.

Northumbria spolupracuje s významnými zaměstnavateli, včetně Nike, IBM, Nissan, Procter & Gamble, BBC, a NHS, zatímco více než 560 zaměstnavatelů a 60 profesní organizace sponzorovat nebo akreditovat programy univerzity. Inovativní a podnikatelské, jsme také na čtvrtém místě ve Velké Británii za absolvent obchodní start-up.

Máme školní areál v Londýně, stejně jako Newcastle, a práce ve spolupráci s jinými vysokými školami po celém světě přitahuje studenty ze 136 zemí ...

Místa

Londýn

Northumbria University, London Campus

Adresa, 1. řádek
110 Middlesex Street
E1 7HT

Londýn, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 191 204 8890