Přečtěte si oficiální popis

O nás

V Newcastle University Business School řídíme excelentnost ve výuce a výzkumu, abychom vytvořili příležitost pro naše studenty, zaměstnance a partnery.

Jsme součástí elitní skupiny obchodních škol po celém světě, která má trojakou akreditaci od tří mezinárodně uznávaných akreditačních orgánů: AACSB, AMBA a EQUIS.

Náš výzkum je vedoucím postupem na světě a ve Spojeném království máme 14. místo na výzkumném výkonu (REF 2014). Naším cílem je vést jedinečný interdisciplinární výzkum a inovace v budoucnosti práce a vedoucím postavením v oblasti vedení s prokazatelnými živými spoluprácemi, které poskytují nové globální perspektivy a řešení.

Jsme multidisciplinární obchodní škola, která vyvíjí studenty nejvyššího ráže a připravuje je, aby se stali obchodními vůdci zítřka.

Vize a poslání

Naše vizi, poslání a hodnoty podporují naše pracovníky světové třídy a studenty s vysokou schopností létání, aby rozšířily oblasti výzkumu a akademické excelence a znovu definovaly budoucnost společnosti a podnikání.

Vidění

Naší vizí je, aby byla globálně uznávaná mezinárodní obchodní škola, která přináší vynikající výsledky v budoucnosti práce a rozvíjí vedoucí představitele o budoucnosti, kterou mohou formovat.

Mise

Inovujeme nové globální perspektivy v budoucnosti práce a vedoucích k vedení prostřednictvím živé spolupráce a pohánějí vynikající výsledky v oblasti výzkumu, inovací a vzdělávání a vytvářejí tak příležitost pro naše studenty, zaměstnance a partnery, aby vytvořili odpovědnou budoucnost pro podnikání a společnost.

Hodnoty

Dokonalost

Naším závazkem umožnit všem zaměstnancům realizovat své dvojčlenné ambice vedoucí globální cestu ve svých oblastech výzkumu, praxe a odborných zkušeností a současně poskytovat našim studentům vynikající vzdělávací zkušenost.

Tvořivost

Být kreativní a inovativní, aby rozvíjel znalosti a zapojil se do společnosti k řešení globálních problémů.

Dopad

Pracovat ve spolupráci s vládami, podniky, průmyslem, tvůrčím a kulturním sektorem a komunitními skupinami, aby zjistily současné a budoucí výzvy, kterým čelí společnost, a poskytly inovativní myšlenky a řešení, která budou mít vliv.

Naše město

Newcastle je kosmopolitní město severovýchodu Anglie. Naše centrum přátelské studentům se může pochlubit sporty, hudbou, obchody a uměleckými díly ze světového dědictví přímo v centru města. Newcastle je prosperující město a špičková destinace pro studenty a každý rok přitahuje více než 50 000 studentů z celého světa.

S cenově dostupným životem, ikonickou architekturou a skvělými dopravními spojmi není divu, že Newcastle bylo zvoleno za 100 nejlepších studentských měst (* QS Best Student Cities 2018).

Newcastle University Business School

Business School se nachází v rámci vývoje 50 milionů liber a poskytuje špičkové vybavení navržené s ohledem na naše studenty.

Jsme ústředním bodem pro cennou síť regionálních, národních a mezinárodních představitelů myšlenek, absolventů a předních odborníků.

Škola se nachází jen kousek pěšky od areálu centra města, čtyř univerzitních knihoven a ubytování pro studenty.

Vybaven:

  • flexibilní a specializované apartmá s panoramatickým výhledem na město
  • čtyři velké přednáškové místnosti a 27 seminářů / učebních místností
  • řada rezervovatelných zasedacích místností pro zaměstnance a studenta
  • multifunkční prostor, kde mohou studenti kombinovat studium se socializací
  • prostor pro postgraduální výzkum a studenty MBA, aby se uvolnili a spojili se zaměstnanci
  • Wi-Fi v celé budově a tři počítačové clustery s přibližně 120 počítači a vyhrazenými terminály Bloomberg
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Newcastle University Business School

Naše bankovnictví a finance MSc vám poskytuje dovednosti a odborné znalosti k výkonu kariéry v odvětví bankovnictví a finančního trhu. ... [+]

Profil

Naše bankovnictví a finance MSc vám poskytuje dovednosti a odborné znalosti k výkonu kariéry v odvětví bankovnictví a finančního trhu.

Celosvětový růst v odvětví finančních služeb zvýšil poptávku po odborných pracovnících se speciálními dovednostmi a kompetencemi v oblasti bankovnictví a financí. Tento kurz reaguje na trendy a problémy ve světových odvětvích finančních služeb.

Obsahuje témata zahrnující:

retailové bankovnictvíinvestiční bankovnictvíinvestiční managementcentrální bankovnictvíCo se naučíte

Naučíme vás, jak fungují maloobchodní a investiční banky na finančních trzích. Budete také chápat úlohu ostatních finančních zprostředkovatelů.... [-]

Spojené království Newcastle upon Tyne
August 2019
Denní studium
12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University Business School

Naše inovační, kreativní a podnikatelské MSc splňuje potřeby znalostních, podnikatelských a inovativních ekonomik na celém světě. ... [+]

Profil

Naše inovační, kreativní a podnikatelské MSc splňuje potřeby znalostních, podnikatelských a inovativních ekonomik na celém světě.

Kurz zkoumá strategie a podnikové procesy, které podporují inovace, tvořivost a podnikání v organizacích.

Zaměstnavatelé se stále více snaží najít zaměstnance a tvůrce. Náš kurz se snaží vytvořit absolventy, kteří usilují o strategické role v soukromém a veřejném sektoru. Naučíte se řídit tyto organizace pomocí inovačních změn.

Pokud máte v úmyslu hledat inovativní, kreativní a podnikatelské role, pak je tento kurz pro vás. Tyto zahrnují:

inovační poradenstvívývoj produktůřízeníobchodní podpora... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
August 2019
Denní studium
12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University Business School

Naše kvantitativní finance a řízení rizik MSc rozvíjí vaše chápání obecných finančních problémů. Budete také rozvíjet odborné praktické dovednosti v kvantitativní metodol ... [+]

Profil

Naše kvantitativní finance a řízení rizik MSc rozvíjí vaše chápání obecných finančních problémů. Budete také rozvíjet odborné praktické dovednosti v kvantitativní metodologii a řízení rizik.

Celosvětový růst v odvětví finančních služeb podpořil poptávku po absolventů se zdravým pochopením obecných finančních otázek, v kombinaci s odbornými znalostmi v oblasti kvantitativní metodiky a řízení rizik. Tento kurz splňuje tuto poptávku. Vychází ze zavedených silných stránek Business School v oblasti ekonomiky a financí.

Kurz rozvíjí vaše chápání:

role financí v moderní ekonomicefungování a chování finančních trhů a investorů... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
August 2019
Denní studium
12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University Business School

Naše mezinárodní finanční analýza MSc rozvíjí hlubší pochopení finančního výkaznictví a řízení v kontextu mezinárodního finančního prostředí. ... [+]

Profil

Naše mezinárodní finanční analýza MSc rozvíjí hlubší pochopení finančního výkaznictví a řízení v kontextu mezinárodního finančního prostředí.

Globální hospodářská krize, výrazné selhání bank a zvýšený regulační dohled zdůraznily význam řádného finančního řízení a důkladného zpravodajství. Tento kurz byl vyvinut speciálně pro splnění této potřeby.

Poskytuje vám kvantitativní a kvalitativní dovednosti analýzy. Budete také chápat, jak lze úspěšně kombinovat odborné znalosti v oblasti účetnictví a finance s cílem posoudit výkonnost a ocenění podniku.

Předmět je zaměřen na absolventy managementu, podnikání nebo ekonomiky, kteří by rádi získali další odborné znalosti v oblasti finančních analýz. Je také vhodný pro absolventy s nepatrnými znalostmi s dobrou úrovní znalostí, kteří chtějí rozvíjet finanční dovednosti a porozumění.... [-]

Spojené království Newcastle upon Tyne
August 2019
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University Business School

Naše operace, logistika a řízení dodavatelského řetězce MSc poskytuje hluboké znalosti o hlavních oblastech, které podporují operační a dodavatelský řetězec. Naučíte se, ... [+]

Profil

Naše operace, logistika a řízení dodavatelského řetězce MSc poskytuje hluboké znalosti o hlavních oblastech, které podporují operační a dodavatelský řetězec. Naučíte se, jak zlepšit obchodní výkonnost s integrovaným přístupem k operacím, logistice a řízení dodavatelského řetězce.

Organizace neustále hledají způsoby, jak snížit náklady, zkrátit dobu výroby a distribuce a lépe spravovat rizika. To jim umožňuje rozvíjet a udržovat konkurenční výhodu.

Kurz bude vyhovovat těm, kteří chtějí vykonávat kariéru buď v operacích, nebo v obecném řízení, včetně:

provoz, distribuce a řízení dodavatelského řetězceporadenstvílogistiky a řízení dopravyinženýrství, nákup nebo řízení jakostiřízení výrobyvedení účetnictvíCo se naučíte... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
August 2019
Denní studium
12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University Business School

Náš inovativní kurz Advanced International Business Management Dual Award je určen těm, kteří usilují o mezinárodní kariéru v řízení podniku. ... [+]

Profil

Náš inovativní kurz Advanced International Business Management Dual Award je určen těm, kteří usilují o mezinárodní kariéru v řízení podniku.

Po dokončení tohoto kurzu získáte:

Pokročilý Mezinárodní řízení Podniku MSc z Newcastle UniversityMezinárodní řízení podniku MSc z University of Groningen

Předmět zahrnuje hlavní aspekty podnikání v mezinárodním kontextu, včetně:

strategické řízení a organizaceovládání napříč kulturamifinančním řízení a finančním rizikuekonomiky a marketinguCo se naučíte

Zaměříte se na srovnávací analýzy zemí, institucí a kultur. To je v kontextu strategického rozhodování firem v mezinárodním prostředí.... [-]

Spojené království Newcastle upon Tyne
August 2019
Denní studium
17 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University Business School

Naše účetnictví, finance a strategické investice MSc vás připravuje na kariéru v manažerském účetnictví, finančním plánování nebo podnikových investicích. ... [+]

Profil

Naše účetnictví, finance a strategické investice MSc vás připravuje na kariéru v manažerském účetnictví, finančním plánování nebo podnikových investicích.

Strategické plánování je proces organizace definování své strategie nebo směru a přijímání vhodných rozhodnutí o přidělování zdrojů pro dosažení nejlepších cílů.

Kurz obsahuje významné prvky finančního a manažerského účetnictví. Poskytuje potřebné nástroje pro kvantitativní posouzení výkonnosti podniku a investičních příležitostí.

Kurz je určen absolventům, kteří chtějí rozvíjet kariéru v:

řízeníúčetnictvífinanční plánovánípodnikové investiceCo se naučíte... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
August 2019
Denní studium
12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University Business School

Náš Operational Management Dual Award vás zajímá se studiem řízení provozu. Budete zkoumat různé obchodní prostředí a kulturní kontexty. ... [+]

Profil

Náš Operational Management Dual Award vás zajímá se studiem řízení provozu. Budete zkoumat různé obchodní prostředí a kulturní kontexty.

Po úspěšném absolvování kurzu získáte:

Provoz a řízení dodavatelského řetězce MSc z University of NewcastleTechnologie řízení provozu MSc z University of Groningen

Kurz bude vyhovovat těm, kteří chtějí rozvíjet potřebné odborné znalosti a dovednosti, aby mohli vykonávat kariéru v:

řízení provozuřízení technologiířízení dodavatelského řetězceobecné řízeníporadenstvíCo se naučíte

Naučíš se jak:

analyzovat operační funkce v různých zemíchrozumět různým institucionálním prostředímvyvinout ostré oko pro řízení operací v rámci nadnárodních podniků... [-]
Spojené království Newcastle upon Tyne
August 2019
Denní studium
17 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Newcastle University Business School

Naše E-Business (informační systémy) MSc kombinuje obchodní strategie, přední technologie, podnikání a organizační chování. Rozvíjíte pokročilé obchodní a technické doved ... [+]

Profil

Naše E-Business (informační systémy) MSc kombinuje obchodní strategie, přední technologie, podnikání a organizační chování. Rozvíjíte pokročilé obchodní a technické dovednosti, abyste rozlišili svou kariéru v moderním firemním světě. To zahrnuje strategické použití cloud computingu, zabezpečení informací a dalších současných technologií.

Na tomto kurzu budete studovat ve dvou světových třídách na univerzitě v Newcastlu. Newcastle University Business School dodává kurz společně s School of Computing Science, která je školou číslo jedna ve Velké Británii pro dopad výzkumu ve společnosti, jak je uvedla britská vláda.... [-]

Spojené království Newcastle upon Tyne
August 2019
Denní studium
12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Barrack Road,5
NE1 4SE Newcastle upon Tyne, England, Spojené království