Newcastle College

Úvod

Read the Official Description

Proč si vybrat právě nás?

Deset důvodů, proč byste měli zvolit ke studiu na vysoké škole: Newcastle

 • 01 V roce 2012 Newcastle College byla udělena Foundation Degree udělovat síly, jeden z mála vybraných vysokých škol ve Velké Británii, aby dosáhli tuto výjimečnou úspěch.
 • 02 Pořádáme status Beacon - budete studovat na vysoké škole uznávané pro jeho učení a poznání.
 • 03 Naše multi-milión libry investice do zařízení znamená, že budete studovat v inspirativních budovách s špičkové zařízení.
 • 04 S více než 20.000 studentů na Newcastle College, víte, že budete v dobré společnosti.
 • 05 Naše univerzita udělila Honours a magisterských programů znamenat, že váš kvalifikace je uznána ze strany zaměstnavatelů po celém světě.
 • 06 Naše vynikající výsledky QAA (Agentura pro zajišťování kvality).
 • 07 Ty se připojí studentů z 44 různých zemí na 5 kontinentech v kosmopolitní vysoké škole v městském překypující kulturou.
 • 08 Vyhrazená Mezinárodní úřad s vysoce kvalifikovaných a přátelský personál bude mít k dispozici nabídnout spoustu rad, poradenství a podporu.
 • 09 Naše školné jsou vysoce konkurenceschopné a máme řadu stipendií a slevy k dispozici.
 • 10 Město, pobřeží a venkov jsou na dosah ruky a najdete vřelé přátelské přivítání všude, kam jít.

Newcastle College pozadí

My jsme se sídlem poskytovatel vzdělávání v severovýchodní Anglii s historií sahající až do roku 1894. Vysoká škola působí ve své současné podobě od roku 1972, kdy se dvě menší vysoké školy se ponořil se stát Newcastle College.

Newcastle vysoká škola je jedním z největších a nejúspěšnějších škol ve Velké Británii s více než 20.000 studentů. Nabízíme širokou škálu programů, včetně: angličtina Jazykové kurzy, pre-univerzitní kurzy, Foundation Degrees, bakalářských a magisterských programů stupňů.

Studium v ​​Spojeného království # 1 studentské město

Newcastle upon Tyne je bohatá a živé kosmopolitní město s prosperující studentské populace. Newcastle je známý pro své světové kultury živých restaurací a rušný noční život, fascinující historii, velké nákupy, krásné architektury a dědictví.

Newcastle vysoká škola se nachází v centru města, takže můžete využívat vše, co nabídnout. Město je teplý a přátelskou atmosféru z něj činí velmi oblíbenou destinací pro studenty z celého světa a nabízí pro každého něco.

Stručná historie

Město hostilo mnoho osadníků, včetně Římanů, Normanů, Vikingové a skotských Keltů. Tato směs vlivů lze vidět po celém městě v jeho architektuře a lidí, a Newcastle skutečně kosmopolitní město. Severovýchodní Anglie je známý pro svou panenskou krásou, s divokým lesy a drsné pobřeží během krátké cestovní vzdálenosti Newcastle.

Slavné Obyvatelé Newcastle upon Tyne

Mnoho vlivných a kreativní lidé přišli z Newcastlu a na severu na východ. V regionu se vyrábí světově proslulé talent. Některé z nich patří: hudebník a aktivistka za lidská práva Sting; fotbalová legenda Alan Shearer; filmový režisér Ridley Scott; AC / DC zpěvák Brian Johnson. Sever Východ byl vždy v popředí inovací a vynález se třít takový talent jako Joseph Swann, co-vynálezce elektrického žárovky a George Stephenson, který vytvořil první veřejnou železniční trať, a nejnověji nositel Nobelovy ceny fyzik Peter Higgs vyhrávat.

studentský život

Směs staré a nové architektury, náš areál je tak rozmanité jako naše studenty. State-of-the-art vzdělávací zařízení smíchané s vynikající pohostinství a zábavní zařízení, dá vám vše, co potřebujete k úspěchu.

Životní styl Academy

Náš životní styl akademie, vítěz z Královského institutu britských architektů Award, se může pochlubit svět-třída zařízení pro krásu, pohostinství, cestovní ruch a volný čas, vše osazený a provozované našimi studenty a nabízí vám real-pracovní zkušenosti ve zvoleném oboru.

Tyto fantastické zařízení jsou otevřené pro všechny studenty na Newcastle College. Po náročném dni v studiu, si můžete zacvičit v naší tělocvičně nebo relaxovat v lázních - kompletní s vířivou vanou, saunou a parní místností - Než si dopřejete zdravého, čerstvě připravené jídlo v naší akademii restauraci šéfkuchařů a k zamyšlení Bistro.

Pokud máte čas, zkuste make-over na naší sady vlasů, krásy a SPA léčebné terapie pokojích, které soupeř jakýkoli na hlavní třídě.

Výkon Academy

Newcastle College Performance akademie je jedním z předních školicích středisek ve Velké Británii pro hudbu, scénických umění a média. Spojuje v sobě oceněné architektura s up-to-date zařízení, stimulující kurzy a průmyslových profesionálních lektorů. Široká škála podnětné a odměňující kurzy jsou v nabídce v rozmezí od hudby, herectví, tanec, média, technické výroby a řízení událostí, takže bez ohledu na vaše zájmy, máme ten správný kurz pro vás.

Mandela Building

Kreativita a vynalézavost je v hojnosti v našem umění a designu budovy, který je inspirací pro naše pučící umělců. V rámci tohoto zařízení budete mít přístup k široké škále profesionálních zařízení, rozvíjet své dovednosti, včetně fotografických studiích, keramické studia, digitální mediální studia, módu a textilní dílny.

Aviation Academy

Naším cílem postavený letadlo v hangáru na letišti Newcastle sídlí naše leteckého inženýrství a cestovních a turistických kurzů. K vybavení patří flotilu letadel pro ruce na školení a plně fungujícího Boeingu 737.

Sandyford Building

Naše moderní centrum na Sandyford je domovem našich digitálních dovedností akademie pro výpočet studenty a nabízí komplexní školící programy pro obchodní studenty na našich kurzů vyššího vzdělávání. Objekt se nachází v centru města-v blízkosti Newcastlu nákupní čtvrti.

Energy Academy

Rozbočovač pro energetiku, akademie poskytuje středisko odborných znalostí pro ty, kteří se snaží rozvíjet svou kariéru v některé z hlavních rostoucích prioritních sektorů v mezinárodním měřítku. Zařízení v 20.000 čtverečních ft centra zahrnují počítač numericky řízené (CNC) strojů a autoklávu tlakování zařízení vztahující se k výrobě, montáži a údržbu pobřežních větrných turbín.

Rail Academy

V letošním roce jsme vytvořili vůbec první Rail Academy na severovýchodě, která se věnuje železniční inženýrství. Nový Účelem £ 5 m vybudované zařízení obsahuje řadu reálných pracovních prostředí, které mohou trénovat techniků a inženýrů v různých situacích.

Parsons Building

Jsme hrdí na to oznámit, že naše nové a vylepšené Parsons budova se otevírá 09. 2015! 18 milionů £ objekt prošel úžasnou sanace a bude domov pro naše podnikání, uniformované veřejné služby, zdraví a péče, péče o děti a kurzy.

Podpora Student

Chceme, aby svůj čas s námi být tak úspěšný a jako bez stresu, jak je to možné. Naše oceněné podpůrné služby jsou zde, aby nabízet poradenství a podporu, jak a kdy ji budete potřebovat.

Jsme zde, abychom ho podpořili prostřednictvím indukčního období a poskytovat sociální poradenství a pomoc po celou dobu studia.

Tam je hodně přemýšlet o tom, při stěhování do nové země a náš tým studentské podpory vás tímto procesem zajištění vašeho přechodu do Velké Británie je co nejhladší.

Služby Mezinárodní kanceláře patří:

 • vítejte informací a zápisu do kurzu
 • indukce na vysoké školy a Newcastle
 • otevření bankovního účtu
 • registraci s informacemi lékaře a zdravotnického
 • hledání ubytování
 • poradenství při žádosti o národní pojišťovací číslo (nutné pro zaměstnanost)
 • imigrace poradenství
 • Informace o kurzu a progrese poradenství
 • všeobecnou podporu well-being.

Sociální program

Newcastle College poskytuje rozsáhlý a vzrušující společenských akcí a aktivit programu. To vám dá příležitost setkat se s ostatními studenty, kteří studují na vysoké škole, a vám umožní prozkoumat tuto krásnou oblast Anglii a zbytek Spojeného království. Dříve jsme navštívili: Edinburgh, York, Leeds, Beamish Museum a Hrad Alnwick.

Ubytování

Newcastle upon Tyne má širokou škálu možností ubytování po celém městě. Newcastle College International Office vám může pomoci učinit správné rozhodnutí, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám.

Možnosti zahrnují:

 • Rezidenční s vlastním stravováním
 • Rodinný dům-pobyt ubytování
 • Ubytování v soukromí.

Rezidenční Self-Catering

Pokud byste raději žít s ostatními studenty budete mít možnost žít ve speciálních studentských rezidencích. Newcastle má vynikající ubytování s vlastním stravováním. Vlastnosti se liší velikostí i stylem, a účty jsou obvykle zahrnuty v ceně nájmu, který vám pomůže efektivně plánovat. Některé vlastnosti nabízejí samostatné studia, jiní mají en-suite pokoje se společným sociálním zařízením a existují soukromé pokoje jsou k dispozici ve sdíleném ATS. Pokoje v rezidenčních nemovitostí s vlastním stravováním jsou předmětem dostupnosti. Self-catering ubytování se obvykle nachází v docházkové vzdálenosti od College.

Rodinné ubytování v hostitelské rodině

Můžete si vybrat, žít s místním hostiteli homestay, zatímco budete studovat. Výběr ubytování v rodině může výrazně zlepšit váš zážitek z bydlení a studium ve Velké Británii zvláště pokud jste do země nové a / nebo se učí anglicky. V hostitelské rodině nabízí vřelé přivítání a může vám pomoci usadit se na místní oblast. Existuje široká škála ubytování v rodině, včetně počítačů: rodiny s dětmi, rodiny bez dětí a jednotlivé hostitele.

Jako mezinárodní studentská žít v hostitelské rodině, budete mít příležitost k:

 • procvičit angličtinu s rodilými mluvčími
 • dozvědět se více o britské kultury a našeho způsobu života
 • dostávají spoustu vedení a podporu od svého hostitele.

Ubytování v soukromí

Zařízené byty nebo domy jsou k dispozici k pronájmu po celém městě. Newcastle je velmi populární studentské město, které znamená, že je zde spousta příležitostí pro sdílené ubytování studentů v a kolem této oblasti. Newcastle College není provádět kontroly na ubytování v soukromí, a vy, vaši rodiče nebo opatrovníci musí zajistit, že ubytování je přijatelná.

Newcastle College Provozujeme jazykové kurzy od úrovně 3 (univerzitní / vysokoškolské vstupních kurzů) na úrovni 7 magisterských kurzů. Musíte mít dokončili předchozí úroveň, než budete moci postoupit do další, pokud chcete studovat na stupni, budete muset mít Úroveň 3 kvalifikaci ke vstupu. Nicméně, pro některé kurzy Masters, pokud máte odpovídající pracovní zkušenosti, které by mohly být považovány za vstup.

Mezinárodní nadace programu

Můžete začít studovat na úrovně 3 kvalifikaci s našimi mezinárodními nadace programu. Při dosažení úrovně 3 kvalifikaci, můžete použít ke studiu bakalářský titul buď s Newcastle College nebo na jiné instituci.

Nadace Tituly a Honours Degrees

Naše studijní obory pracovat trochu jinak k normálnímu způsobu studia na Honours Udělen. První dva roky stupně jsou pokryty naše nadace Udělen, takže na konci dvou letech studia obdržíte kvalifikaci, který je veden ze strany zaměstnavatelů. Na konci tohoto kurzu, můžete si vzít jednoroční kurz s Newcastle College nebo na jiné instituce nahoru-up Foundation Degree k úplné Honours degree. Naše Honours degree Top-Ups jsou ověřeny Teesside University.

Masters programy

S studia kvalifikací (nebo odpovídající odbornou praxi), můžete použít ke studiu na jedné z našich magisterských programů. Naše magisterských programů jsou ověřeny Teesside University.

Firemní Vzdělávání a další vzdělávání

Newcastle College je předním poskytovatelem mezinárodního firemního vzdělávání a odborné přípravy. Naše programy jsou navrženy ve spolupráci s našimi klienty poskytovat vzdělávání v oblasti míru, praktické a odborné práce. Dodáváme vysoce kvalitní výuku a učení produkovat kvalifikované studenty vyzbrojené nejnovějšími znalostí v oboru.

Nabízíme řadu programů na míru a kvalifikací v celé řadě předmětovou aprobaci, aby vyhovovaly potřebám našich klientů. Všechny programy poskytují studentům s cennými nepřetržitého profesního rozvoje příležitostí, zatímco budování jejich znalostní základny na základě svého studijního programu.

Předmět ustanovení:

 • Vzdušný prostor a letectví
 • automotive
 • Obchodní a IT
 • Stavebnictví
 • Vzdělávání a Učitelství
 • strojírenství
 • Anglický jazyk
 • Požární ochrana a bezpečnost a ochranu zdraví
 • Vedení a řízení
 • Zdravotní péče
 • Ropa a zemní plyn
 • Obnovitelné zdroje energie a Subsea technologie
 • Cestovní ruch a hotelnictví
 • Odborné Věda
 • Železniční technika
 • Výtvarné umění

World-class zařízení

Newcastle College je hrdá na investice do standardních průmyslových zařízení, aby přínosem pro naše studenty. Naše zařízení replikovat reálném pracovním prostředí poskytnout studentům s nejlepšími výkony v tréninku a rozvoje.

Dodávka program

Nabízíme flexibilní a inovativní způsoby doručení kurzu. Programy jsou dodávány v jednom z Newcastle akademie devíti areálech nebo na místě klienta, závisí na povaze a výsledky učení kurzu. Programy mohou být dodávány v různých národních a mezinárodních místech založených na požadavků klienta. Naše flexibilní způsoby dodání umožňují různé přístupy k učení. To zahrnuje blended learning, kde lze dodávku face-to-face, výuka off-site, e-learning, nebo blokovat / den dodávky uvolnění, často kombinující akademickou s ustanovením angličtiny.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mistři Ve Vzdělávání A Profesního Rozvoje

Campus forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené království Newcastle upon Tyne

Tento kurz je navržen tak, aby apelovat na každého, kdo pracuje v roli vzdělávání, který má zájem rozšířit své profesní rozvoj. [+]

Přehled Tento kurz je navržen tak, aby apelovat na každého, kdo pracuje v roli vzdělávání, který má zájem rozšířit své profesní rozvoj. Hřiště má širokou škálu modulů, navržených tak, aby vyhovovaly učitelům, školitelům, manažeři, administrativní a servisní personál a příležitosti k výzkumu specializovaných oblastí. Obsah předmětu: Vzdělávací Teorie a perspektiv. Vzdělávací poptávka. Zkoumat profesionálním prostředí. Budete si také vybrat z řady volitelných. Učení a posuzování Posouzení bude zahrnovat kritiky, výzkumné návrhy, přiřazení založených na výzkumu, semináře, případové studie, akční výzkumné projekty, kritické analýzy, reflexní účty a prezentací. Posouzení modulu jsou určeny k prohlubování praktické znalosti studentů a teoretické znalosti o jejich předmětu a vzdělávacích kontextů. Kariéra a progrese příležitosti Absolventi budou pravděpodobně zahájit doktorského studijního úrovni nebo a budou vybaveny tak, aby se zapojily do výzkumné činnosti v tomto odvětví. Tento kurz podporuje kariérní postup pro ty, kteří se stěhují do manažerských pozicích, hledám nadřízených roli ve vzdělávání, nebo uvažujete o pohyb do vzdělávání učitelů rolí. vstupní požadavky Jedná se o postgraduální kvalifikace a my bychom očekávat, že všichni žadatelé uspořádat diplom ve vhodném prostoru či věcné zkušeností, který byl vyhodnocen jako rovnocenný. Někteří žadatelé budou mít také pedagogickou kvalifikaci na úrovni 6 nebo 7. Všichni uchazeči budou hodnoceny na jejich připravenost k práci na úrovni 7. Všichni potenciální studenti jsou dotazováni, dostanou úkol posouzení a vzhledem k tomu, poradenství a pomoc v jejich vhodnosti pro kurzu s vhodnými přístupovými cestami identifikovat. Žadatelé, kteří již dosáhli postgraduální osvědčení o vzdělání na úrovni 7 nebo DELTA kvalifikace může být schopen tvrdit,... [-]

Videos

What is Newcastle College like as a place to study?