New College of the Humanities

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat na NCH?

Společnost New College of the Humanities (NCH) založená v roce 2011 založená v Bloomsbury v Londýně získala pověst světové akademické instituce, která vede ve Velké Británii vysokoškolské vzdělávání.

V roce 2015 The Times popsal NCH jako "nabízené vyšší vzdělání" a jako "postavený v popředí nové éry, akademický ekvivalent kosmického cestování", a náš individuální výukový systém dává NCH " dokonce i jeden univerzitní výukový systém Oxbridge jedním zásadním způsobem. "

Liberální umění-inspiroval vysokoškolské tituly

NCH ​​nabízí unikátní učební osnovy inspirované liberálními uměleckými dovednostmi, které se vyučují malým skupinám a prostřednictvím individuálního výukového systému, který je zlatým standardem výuky humanitních oborů.

Vysokoškolští studenti si vybírají kombinovaný studijní titul zahrnující "hlavní" předmět a bezplatný "malý" předmět z jakýchkoliv dvou dějin umění, ekonomie, angličtiny, historie, zákona o jednotném ocenění LLB, kombinovaného zákona o právu LLB, filozofie a politiky

Všichni studenti NCH kombinují své studium s diplomem pro obohacování vysokých škol, který je určen k poskytnutí potřebných poznatků potřebných k plnění obohacujícího a naplňujícího života a nabízí výjimečné možnosti profesního rozvoje. Diplom NCH je udělován absolventům kromě jejich titulu a odlišuje je od svých vrstevníků tím, že označuje větší hloubku jejich vzdělání.

Výjimečné učení

NCH ​​studenti mají prospěch z jednoho z nejlepších poměrů mezi zaměstnanci a studenty ve vysokoškolském vzdělání ve Velké Británii a s našimi akademickými pracovníky se setkávají s minimem 13 kontaktních hodin týdně. Pro srovnání, studenti humanitních a společenských věd na univerzitách Russell Group zažívají průměrně 9,85 kontaktních hodin týdně HEPI, 2014).

Výuka na NCH probíhá formou individuálních seminářů, malých skupinových seminářů a interaktivních přednášek o 10 až 60 studentů, což znamená, že jsou slyšet všechny hlasy a diskutovány všechny otázky. Naše pedagogická fakulta se skládá z inspirativních a zkušených akademiků, kteří mají zájem o výuku a jsou aktivní ve výzkumu.

NCH ​​je světová třída profesorů včetně Simon Blackburn, Sir Partha Dasgupta, Richard Dawkins, Daniel C Dennett, AC Grayling, Bettany Hughes, Lawrence Krauss, Steven Pinker, Sir Christopher Ricks a Adrian Zuckerman. vytvoření a rozvoj učebních osnov akademie. Mezi nimi přináší přibližně 100 přednášek v každém akademickém roce na NCH, což umožňuje studentům přístup k některým z největších světových myslitelů, kteří nemají na bakalářské úrovni jedinečnou úroveň.

Naše postavení

V roce 2015 byly výsledky našich prvních absolventů překonány celosvětovým průměrem, přičemž více než 30 procent získalo vysokoškolské vzdělání v oboru humanitních oborů a více než 83 procent získalo vyšší stupeň vyšší nebo vyšší. * Mezi destinace patří Clifford Chance, Lambert Smith Hampton, Belarus Free Theater, Deloitte, Porsche, Diageo a British Council. Jiní pokročili na postgraduální studium na špičkových univerzitách, včetně University of Oxford, UCL a LSE.

Od založení akademie se NCH rozvinula pověst, že poskytuje bezkonkurenční univerzitní zkušenost. V roce 2015 získal NCH nejlepší kurz

* V roce 2014 získalo 20% studentů po celém Spojeném království titul první třídy, přičemž 72% získalo vyšší stupeň vyšší nebo vyšší (HESA).

Postgraduální studium

NCH ​​si získala pověst světové akademické instituce, která vede ve vysokoškolském vzdělávání ve Velké Británii. Naši studenti jsou některé z nejžádanějších světových myslí a mají vášeň na učení. Studium na NCH je obohacující výkon, a to jak osobně, tak i profesionálně, a považujeme postgraduální studenty za důležitou součást pokračujícího rozvoje naší živé kolektivní komunity.

Naše magisterské programy podporují pokročilé dovednosti v oblasti kritického dotazování, shromažďování informací, syntézy a analýzy a ústní a písemné komunikace. Absolventi budou pravděpodobně pokračovat ve výzkumu, akademické kariéře nebo širším pracovním příležitostem v řadě různých odvětví.

Naši absolventi

NCH ​​nabízí intenzivní vzdělávací zkušenost a obrovské možnosti individuálního růstu. Studenti, kteří se rozhodli studovat na vysoké škole, se rozvinou do ujištěných, dobře zaokrouhlených, výmluvných jedinců s možností nezávislého kritického myšlení a intelektuální debaty, působivých výzkumných dovedností, řady zájmů a vášní a pochopení toho, jak aplikovat své studie ve světě.

Kalibr a rozmanitost destinací prvních absolventů akademie demonstrují akademickou a reálnou hodnotu předního přístupu akademie k širšímu, hlubšímu a přísnějšímu vysokoškolskému vzdělávání.

Místa

Londýn