Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Nottingham Business School, "Business School pro podnikání". Pokud hledáte pro náročné a obohacující vzdělávací zkušenosti, že posílí svou kariéru a vyhlídky, pak je to pravé místo pro vás. Jako jeden z hlavních britských poskytovatelů vyššího vzdělávání v podnikání, managementu a ekonomiky, dodáme kurzy, které kombinují akademické důslednost, s obchodní zkušenosti a relevance. Ať už chcete studovat bakalářský titul, magisterský titul, nebo MBA máme ten správný kurz pro vás a expert fakulty na pomoc vyhovoval vašim potřebám.

Nottingham Business School sídlí v budově Newton, multi-milión libry, kompletně zrekonstruovaný, stupeň II chráněná budova v centru místa City. To ubytuje moderních přednáškových sálech a výukové zařízení, stejně jako naše centralizovaných služeb podpory studentů, kariéra servis, ubytovací kanceláři. Newton budově se nachází nejmodernější obchodní místnosti, běh vedoucí průmyslu software pro studenty studující ekonomika, účetnictví a finance a obchodní kurzy.

Nottingham Trent University se může pochlubit jedním z nejlepších studentských budovy Unie ve Velké Británii. To otevřelo v září 2013, které prošly rozsáhlou přestavbu a nyní má 5500 metrů čtverečních společenského a volný prostor. Boty knihovna na domech City místě v půl milionu knih, stejně jako časopisy a časopisů je v současné době 4,2 milionů liber rekonstrukce. Na začátku akademického roku 2013/14 Nottingham Trent University bude mít investovaly téměř £ 350m v stavovského, vybavení a personál.

Nottingham je známý pro bytí módní, levný místo k životu pytle s osobností a kultury a má co nabídnout od fantastických nákupních na významných sportovních zařízení. Město poskytuje více sportovní zařízení na jednoho obyvatele než kdekoli jinde v Evropě.

Vysokoškolák kurzy na Nottingham Business School 94% našich absolventů je zaměstnána, najata v dalších studijních šesti měsíců poté, co opustil (Latest Dlhé Survey vysokoškolák výsledky 2013/14).

Jsme hrdí na to pomoci našim studentům stát se vedoucí podniku zítřejší, kombinující stimulující vzdělávací prostředí, s real-svět zkušeností, aby se ujistil vás vystoupit z davu. Nottingham Business School je jednou z mála obchodních škol získat vynikající hodnocení pro výuku od vysokého školství Rada pro financování Anglii (HEFCE).

Rozhodnout se pro titul na Nottingham Business School bude transformovat vás do cenný přínos pro každou organizaci.

Postgraduální Masters v Nottingham Business School 91% z Nottingham Business School doktorandů jsou zaměstnáni nebo se zabýval další studium šest měsíců poté, co opustil. (Nejnovější Dlhé průzkum postgraduální výsledky 2012-13)

Nottingham Business School Magisterské kurzy mají za cíl zvýšit vedení s globální perspektivou. Jsou výrazné, relevantní a přizpůsobené na dynamickém světě. Stavíme prosperující postgraduální společenství, a provozovat množství společenských akcí v průběhu celého roku, aby zaměstnancům a studentům k síti a spřátelit, počínaje náš "život měnící" rezidenční kurz. Všechny naše moduly jsou dodávány s použitím malé skupiny interaktivní výuky, a všichni studenti jsou přiřazeny osobní učitele, kteří budou hodnotit pokrok a poskytovat podporu. Nabízíme vám nástroje k úspěchu - všechny na plný úvazek MSc studenti těžit z plné předplatné na FT.com. Poskytujeme také vedoucí software, jako je Qualtrics, NVivo a SPSS, a pomoc s náklady na základních textů prostřednictvím programu Stipendium karet na Blackwell. Zahraniční studenti mohou využít bezplatné, týdenní anglického jazyka podporu.

Proč studovat Masters na Nottingham Business School?

Kariéra Vylepšení - Zaměřujeme se na zaměstnatelnost od počátku, přes vzdělávací zkušenost, která integruje teorii a praxi. Budete mít na výběr z velkých projektů, včetně poradenského projektu, provádění nezávislého výzkumu nebo získávání cenných zkušeností v mezinárodním měřítku. Připojení k podnikání - Máme více než 900 spojení s obchodu a průmyslu po celém světě, a poskytuje tak rozsáhlé mezinárodní sítě profesionálů. Skutečně mezinárodní zkušenosti - Jsme odhodláni poskytovat každému z našich studentů se vzděláním a zkušenostmi s mezinárodního hlediska, bez ohledu na kurz si vyberete ke studiu. Podpůrné výukové prostředí - studenti důsledně poznámka, že se cítí být součástí pozitivní, uvítací a podpůrné komunity v jejich době zde. Světové třídy zařízení - Zajišťujeme skutečně inspirativní prostředí, ve kterém se studovat a socializovat - to vše v prostředí centru města.

Máme velké množství štědrých stipendií jsou k dispozici studentům na našich na plný úvazek magisterských kurzů.

Nottingham Business School MBA

Síla našeho intenzivního, relevantní, vysoce kvalitní a inovativní programu NBS MBA spočívá v:

pevnou vědomostní základy integrační a progresivní přístup zaměřit se na využitelných znalostí, které je integrována do všech částí učebních osnov.

To vytváří přidanou hodnotu v každé fázi, zrychlování a zvyšování manažerské znalosti. Náš program je výrazný, život a kariéra posilování poskytuje skutečně globální perspektivu činnostní učení.

Zjistěte více o našich jedinečných poradenské projekty a osobní a profesionální vedení Vývojové dílny. Máme také celou řadu stipendií jsou k dispozici, které vám pomohou při studiu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Náš čistý Finance trasa vám dává hlubší pochopení základních finančních pojmů, teorií a nástrojů používaných v široké paletě organizací po celém světě. To zahrnuje finanční matematiku, model budovy, řízení rizik a fúzí a acquisitions.Its určené pro ambiciózní jedince s množstevními schopnostmi, ale ne nutně stupeň související financí, kteří hledají kariéru v oblasti financí. [+]

MSc Finance Náš čistý Finance trasa vám dává hlubší pochopení základních finančních pojmů, teorií a nástrojů používaných v široké paletě organizací po celém světě. To zahrnuje finanční matematiku, model budovy, řízení rizik a fúzí a acquisitions.Its určené pro ambiciózní jedince s množstevními schopnostmi, ale ne nutně stupeň související financí, kteří hledají kariéru v oblasti financí. Vaše první pololetí se vyvíjí silné jádro znalost institucí, účetnictví a modelování finančních rámců. Budete zkoumat fungování trhů, jejich hlavních účastníků a právního prostředí, stejně jako budování pevné pochopení podnikových financí, základní účetnictví a finanční analýzy. Ve svém druhém semestru si můžete prohloubit své znalosti základní financí, nebo se specializují tím, že vezme investičního bankovnictví nebo účetnictví trasy. A konečně, vaše třetí semestr vás uvidí provést velký projekt, uplatnění své dovednosti v prostředí reálného světa, provádění nezávislého výzkumu nebo získání mezinárodní perspektivu tím, že pracuje v zahraničí. Proč si vybrat tento kurz? Kurz vám poskytne rozsáhlý teoretický základ a vybavit vás s praktickými dovednostmi pro aktivní interakci ve světě financí. Je to běh lektory, kteří mají oba akademické a praktické zkušenosti průmyslu v oblasti financí. Důraz kurzu je na uplatňování znalostí, dovedností a technik pro analýzu nástrojů, účastníků a trhy v mezinárodních financí. Budete mít také možnost se specializují v oblasti financí, která vás zvláště zajímají. Budete dokončit komplexní program rozvoje, který zahrnuje krátkou obytné team-building hřiště, obvykle se konala v Peak District. Můžete se naučit z nejlepších tím, že navštěvuje návštěvní přednášky od předních organizací. Předřečníci zahrnovaly zástupci společností, jako E.ON, Lego, Experian, Santander,... [-]

Msc Branding A Reklama

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Tento kurz vám poskytne špičkové teorie, nástroje a techniky, které potřebujete pro provoz při strategické a taktické úrovni v rámci globálního marketingu. Vytvořeno v úzké spolupráci s vysokými marketingovými odborníky a Chartered Institute of Marketing, rozvíjí dovednosti požadován podle dnešních marketingových zaměstnavatelů. [+]

MSc Branding a reklama Ať už chcete pracovat pro velké mezinárodní značky, nebo inovativní kreativní agenturu, bude tento oblíbený stupeň Masters pomůže rozvinout do podoby účinného marketingové komunikace pro profesionály. Tento kurz vám poskytne špičkové teorie, nástroje a techniky, které potřebujete pro provoz při strategické a taktické úrovni v rámci globálního marketingu. Vytvořeno v úzké spolupráci s vysokými marketingovými odborníky a Chartered Institute of Marketing, rozvíjí dovednosti požadován podle dnešních marketingových zaměstnavatelů. Ve svém prvním semestru, budete zkoumat základní otázky a pojmy marketingové praxe, než učení o chování spotřebitelů nákupu a faktorů ovlivňujících to. Budete také mít ucelený pohled na organizaci a jak se snaží rozvíjet marketingové strategie v náročném globálním prostředí. Ve svém druhém pololetí, se dozvíte o korporátní a řízení dobré pověsti. Budete také implementovat a pracovat s praktickými nástroji, včetně marketingových plánů a metriky, stejně jako rozvíjet vaše pochopení zapojení spotřebitelů. Ty budou vystaveny nejmodernější myšlení v obou konvenčních a digitálního marketingu učedníků. A konečně, ve svém třetím semestru, si vyberete velký praktický projekt, s možností využít své schopnosti v prostředí reálného světa, provést nezávislé výzkumné nebo získat pracovní zkušenosti v zahraničí. Proč si vybrat tento kurz? V průběhu tohoto kurzu budou mít prospěch z: vystavení špičkové marketingové myšlení, nástrojů a technik partnerství s CIM, což znamená, že po úspěšném absolvování kurzu MSc značky a reklamní máte možnost získat další kvalifikaci, CIM Professional Certificate Level 4 v marketingu. Budete mít také studentské členství z CIM a jsou osvobozeny od určitých typů modulů buď na 4 Průkaz úrovni... [-]

Msc Digitální Marketing

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Tento kurz byl navržen v úzké spolupráci s vyššími digitálními marketingu a Chartered Institute of Marketing (CIM), aby vás vystavit nejnovějšími myšlení, nástrojů a technik v digitální a sociální média marketing. Jeho cílem je poskytnout vám dovednosti hledal po dnešních zaměstnavatelů a možnosti pracovat na strategické a taktické úrovni. [+]

MSc Digital Marketing Digital Marketing je jedním z nejrychleji rostoucích, nejdynamičtějších oblastech marketingu. Tento neustále se vyvíjející oblasti neustále průkopníky nové technologie a naše magisterský studijní Vás připravuje fascinující kariéru. Tento kurz byl navržen v úzké spolupráci s vyššími digitálními marketingu a Chartered Institute of Marketing (CIM), aby vás vystavit nejnovějšími myšlení, nástrojů a technik v digitální a sociální média marketing. Jeho cílem je poskytnout vám dovednosti hledal po dnešních zaměstnavatelů a možnosti pracovat na strategické a taktické úrovni. Ve svém prvním semestru, budete zkoumat základní otázky a pojmy marketingové praxe, než učení o chování spotřebitelů nákupu a faktorů ovlivňujících to. Budete mít ucelený pohled na organizaci a jak se snaží rozvíjet marketingové strategie v náročném globálním prostředí. Váš druhý semestr se zabývá problémy kolem digitální marketingové řízení, jakož i praktické dovednosti, jako je vytváření a používání digitálních marketingových plánů a metriky. Budete také rozvíjet silné pochopení zapojení spotřebitelů. A konečně, ve svém třetím semestru, budete si vybrat velký praktický projekt, s možností využít své schopnosti v prostředí reálného světa, provést nezávislý výzkum nebo získat pracovní zkušenosti v zahraničí. Proč si vybrat tento kurz? V průběhu tohoto kurzu budou mít prospěch z: Expozice špičkových marketingové myšlení, nástrojů a technik. Partnerství s CIM znamená, že po úspěšném dokončení magisterského digitálního marketingu Samozřejmě budete mít možnost získat další kvalifikaci, CIM Professional Certificate Level 4 v marketingu. Budete mít také členem student CIM a musí být osvobozeny od některých modulů buď na 4 Průkaz úrovni CIM v profesionálním marketingem nebo CIM úroveň 6... [-]

MSc Ekonomie

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Náš kurz MSc Economics byl navržen tak, aby vám detailní znalost ekonomických pojmů, principů a technik se zaměřením na aplikaci ekonomie na současných reálných problémů. Ty budou povzbuzováni k "myslet jako ekonom" prostřednictvím uplatňování ekonomických myšlenek a metod čerpaných z řady alternativních pohledů. Volba naší MSc Economics kurzu či MSc ekonomie a investičního bankovnictví samozřejmě otevírá širokou škálu profesní dráhy. [+]

MSc Economics Náš kurz MSc Economics byl navržen tak, aby vám detailní znalost ekonomických pojmů, principů a technik se zaměřením na aplikaci ekonomie na současných reálných problémů. Ty budou povzbuzováni k "myslet jako ekonom" prostřednictvím uplatňování ekonomických myšlenek a metod čerpaných z řady alternativních pohledů. Volba naší MSc Economics kurzu či MSc ekonomie a investičního bankovnictví samozřejmě otevírá širokou škálu profesní dráhy. Proč si vybrat tento kurz? Se zaměřením na uplatnění ekonomiky, kurz je navržen tak, aby širokou cílovou skupinu a je určen pro studenty, kteří již dříve studovali obchod, finance, ekonomie, společenských věd nebo předmět kvantitativně založené. Pro studenty, kteří již dříve studovali bakalářské ekonomie kurz poskytuje nejen příležitost k rozvoji znalostí předmět dále, ale také znalosti v podniku aplikované ekonomické analýzy společně s pochopením různých ekonomických perspektiv a tradic. Pro ty, kteří studovali související bakalářský titul, kurz nabízí vzrušující možnost studovat ekonomickou analýzu dodáván v přístupným způsobem. To vám umožní vytvořit velmi žádaný analytických a schopnost řešit problémy spojené s ekonomikou. Pracovní stáž Opportunity Můžete být schopni přidat let pracovní stáž, což pána tvého dvouleté studium. It'e skvělý způsob, jak dát své učení do praxe a získat cenné real-svět zkušenosti k posílení své kariéry. Jak jste učil Studium a podpora Metody výuky a učení jsou soustředěny kolem interaktivních dílen, které jsou vysoce participativní povahy a bude zaměstnávat případové studie, diskuze, obchodní simulace a skupinové aktivity. Interaktivita je klíčem k naší výuky a my jsme odhodláni poskytovat kurzy, které přijaly výukové metody, které jsou vhodné pro studentské kohorty a... [-]

MSc Ekonomie A Investiční Bankovnictví

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Tento kurz vám poskytne robustní pochopení finanční ekonomie, chování finančních trhů a účastníky finančního trhu, jako jsou investiční banky. Budete pracovat hands-on s finančními nástroji a technikami, včetně naší state-of the-art obchodní místnosti. Dozvíte se, jak posuzovat investiční příležitosti, si uvědomují hospodářské základy základní finanční trhy a vyhodnocovat finanční portfolií. [+]

MSc Economics and Investment Banking Tento kurz vám poskytne robustní pochopení finanční ekonomie, chování finančních trhů a účastníky finančního trhu, jako jsou investiční banky. Budete pracovat hands-on s finančními nástroji a technikami, včetně naší state-of the-art obchodní místnosti. Dozvíte se, jak posuzovat investiční příležitosti, si uvědomují hospodářské základy základní finanční trhy a vyhodnocovat finanční portfolií. Proč si vybrat tento kurz? Tento kurz je určen pro studenty s pozadím v oboru ekonomie, obchodu nebo financí. To poskytuje studentům příležitost rozvíjet své znalosti o práci ekonomů při vývoji specializaci při analýze řadu otázek finančních ekonomii. Naše aplikován zaměření znamená, že budete hodnotit celou řadu současných problémů v oblasti ekonomie a financí získávají pečlivý průpravu v ekonomické teorii a techniky. Pracovní stáž Opportunity Můžete být schopni přidat let pracovní stáž, což pána tvého dvouleté studium. It'e skvělý způsob, jak dát své učení do praxe a získat cenné real-svět zkušenosti k posílení své kariéry. Jak jste učil Studium a podpora Metody výuky a učení jsou soustředěny kolem interaktivních dílen, které jsou vysoce participativní povahy a bude zaměstnávat případové studie, diskuze, obchodní simulace a skupinové aktivity. Interaktivita je klíčem k naší výuky a my jsme odhodláni poskytovat kurzy, které přijaly výukové metody, které jsou vhodné pro studentské kohorty a specifických modulů. Zajišťujeme, že podpora a vedení je na svém místě, a to zejména v raných fázích kurzu a hodnotících obdobích, které vám pomohou stát se pohodlně pracovat v prostředí pro vzdělávání studentů-střed. Assessment methods Řada metod hodnocení jsou používány v celém průběhu, volba, která odráží... [-]

MSc Finance A účetnictví

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Tato trasa je navržena tak, aby stavět na první titul v účetnictví. Zaměřuje se na rozvoj své znalosti s použitím teorie k praxi, která zahrnuje předměty, které vám umožní dokončit své profesionální přijímací zkoušky tělo a pokroku svou kariéru. [+]

MSc Finance a účetnictví Tato trasa je navržena tak, aby stavět na první titul v účetnictví. Zaměřuje se na rozvoj své znalosti s použitím teorie k praxi, která zahrnuje předměty, které vám umožní dokončit své profesionální přijímací zkoušky tělo a pokroku svou kariéru. Vaše první pololetí se vyvíjí silné jádro znalost institucí, účetnictví a modelování finančních rámců. Budete zkoumat fungování trhů, jejich hlavních účastníků a právního prostředí, stejně jako budování pevné pochopení podnikových financí, základní účetnictví a finanční analýzy. Ve svém druhém semestru si můžete prohloubit své hlavní znalost financí, nebo se specializují tím, že s investičním bankovnictvím nebo Účetní trasy. A konečně, vaše třetí semestr vás uvidí provést velký projekt, uplatnění své dovednosti v prostředí reálného světa, provádění nezávislého výzkumu nebo získání mezinárodní perspektivu tím, že pracuje v zahraničí. Proč si vybrat tento kurz? Kurz vám poskytne rozsáhlý teoretický základ a vybavit vás s praktickými dovednostmi pro aktivní interakci ve světě financí. Kurz vám pomůže pochopit a používat tradiční i současné teoretické principy, modely a rámce pro strategické účetnictví a strategického finančního řízení. Je to běh lektory, kteří mají oba akademické a praktické zkušenosti průmyslu v oblasti financí. Důraz kurzu je na uplatňování znalostí, dovedností a technik pro analýzu nástrojů, účastníků a trhy v mezinárodních financí. Budete mít také možnost se specializují v oblasti financí, která vás zvláště zajímají. Budete dokončit komplexní program rozvoje, který zahrnuje krátkou obytné team-building hřiště, obvykle se konala v Peak District. Můžete se učit od nejlepších účastí hodnocení přednášky z předních organizací. Předřečníci se... [-]

MSc Financí A Investičního Bankovnictví

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Na této trase se dozvíte o analyzování a oceňování investičních produktů, kritickou analýzu informací na trzích a portfolia deriváty a investičního managementu. Budete pracovat hands-on s finančními nástroji a technikami, včetně pomocí našeho Trading Room. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

MSc Finance a investiční bankovnictví Na této trase se dozvíte o analyzování a oceňování investičních produktů, kritickou analýzu informací na trzích a portfolia deriváty a investičního managementu. Budete pracovat hands-on s finančními nástroji a technikami, včetně pomocí našeho Trading Room. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. Tato sbírka v magisterských programech vám dává teoretické zázemí a praktické dovednosti pro kariéru boj se současné problémy v oblasti financí. Každý kurz byl vytvořen ve spolupráci s Chartered Institute of Finance (CFA), takže vaše moduly také přispět k ústavu vlastní kvalifikace, které můžete pracovat na dokončení po dokončení studia. Vaše první pololetí se vyvíjí silné jádro znalost institucí, účetnictví a modelování finančních rámců. Budete zkoumat fungování trhů, jejich hlavních účastníků a právního prostředí, stejně jako budování pevné pochopení podnikových financí, základní účetnictví a finanční analýzy. Ve svém druhém semestru si můžete prohloubit své hlavní znalost financí, nebo se specializují tím, že s investičním bankovnictvím nebo Účetní trasy. A konečně, vaše třetí semestr vás uvidí provést velký projekt, uplatnění své dovednosti v prostředí reálného světa, provádění nezávislého výzkumu nebo získání mezinárodní perspektivu tím, že pracuje v zahraničí. Proč si vybrat tento kurz? Kurz vám poskytne rozsáhlý teoretický základ a vybavit vás s praktickými dovednostmi pro aktivní interakci ve světě financí. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. Je to běh lektory, kteří mají oba akademické a praktické zkušenosti průmyslu v oblasti financí. Důraz kurzu je na uplatňování znalostí, dovedností a technik pro analýzu nástrojů, účastníků a trhy... [-]

MSc International Business (single Ocenění)

Campus forma Denní studium 1 rok January 2018 Spojené království Nottingham

Jednotný Award nabízí rychlejší cestu s vynikajícím výběrem velkých projektů. Vybavit vám s výkonnými manažerských dovedností, kulturních postřehy, profesních sítí a první ruky zkušenosti musíte prosperovat v globálním obchodním světě. [+]

MSc International Business (Single Award) Jednotný Award nabízí rychlejší cestu s vynikajícím výběrem velkých projektů. Vybavit vám s výkonnými manažerských dovedností, kulturních postřehy, profesních sítí a první ruky zkušenosti musíte prosperovat v globálním obchodním světě. Všichni studenti dostanou příležitost odjet na dvoutýdenní studijní cesty, viděl průmyslu v mezinárodním měřítku, v době, kdy odsud půjde o průmyslových návštěvy, sítě, navštěvovat přednášky a semináře, letní školy a podívat se na památky. Minulé ročníky destinací jako jsou například Venice, Brescia a Lisabonu. To je opravdu jedinečný zážitek navržený námi speciálně tak, aby vyhovovaly váš kurz. Proč si vybrat tento kurz? Tento titul budou mít účastníci možnost studovat podnikání a zároveň poskytuje vhled do kulturních a mezinárodních dopadů. To bude také poskytnout účastníkům větší kulturní povědomí. Stupeň je výrazně multidisciplinární charakter a jeho cílem je vybavit účastníky s rámcem pro zlepšení jejich vlastní krokům ze strany vedení. Tam je jedinečnou příležitostí k dokončení velkého projektu - buď poradenství Praxe, stáže a Business Research Project. Možnosti projektu posílí svůj životopis a umožní vám stát se na velmi konkurenčním trhu práce. Budete dokončit komplexní rozvojový program, který zahrnuje krátký rezidenční team-building kurz, obvykle se konala v Peak District. Můžete se naučit z nejlepších tím, že navštěvuje návštěvní přednášky od předních organizací. Předřečníci zahrnovaly zástupci společností, jako E.ON, Lego, Experian, Santander, a IBM. Jak jste učil Studium a podpora Metody výuky a učení jsou soustředěny kolem interaktivních dílen, které jsou vysoce participativní povahy a bude zaměstnávat případové studie, diskuze, obchodní simulace a skupinové aktivity. Interaktivita je klíčem... [-]

MSc Management A International Business

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Budete zkoumat, jak efektivně řídit ve stále globálních pracovních prostředí. Kurz se bude stavět výkonné, praktické dovednosti, které potřebujete k řešení problémů, kterým čelí manažeři pracují mezinárodně, stejně jako rozvíjet své znalosti o globálním dodavatelském řetězci. [+]

MSc Management a International Business Budete zkoumat, jak efektivně řídit ve stále globálních pracovních prostředí. Kurz se bude stavět výkonné, praktické dovednosti, které potřebujete k řešení problémů, kterým čelí manažeři pracují mezinárodně, stejně jako rozvíjet své znalosti o globálním dodavatelském řetězci. Náš management a International Business cesta zkoumá, jak efektivně řídit ve stále globálních pracovních prostředí. Staví silné, praktické dovednosti, které potřebujete k řešení problémů, kterým čelí manažeři pracující v mezinárodním měřítku. Budete rozvíjet silné pochopení globálního dodavatelského řetězce, a také, jak organizace v něm provést ve vztahu k sobě navzájem. Modul Zážitek-založil také vám dává možnost pracovat v zahraničí, rozvoj dovedností a zkušeností s provozováním v zámořském kontextu. Proč studovat tento kurz? Kurz bude vybavit vás s širokou znalostí v široké škále oborů řízení a umožní vám rozvíjet další odborné znalosti, jak to postupuje. Jedná se o převod mistři, a proto není omezen na ty, kteří s obchodní nebo řízení související prvního stupně. Trasách specifické moduly se zaměřují na mezinárodních hodnotových řetězců a příčných otázkách kulturního managementu. Budete uvažovat o tom, jak organizace zachytit hodnotu prostřednictvím nových produktů a služeb, a poskytují hodnotu prostřednictvím mezinárodních operacích a dodavatelských řetězců. Kromě toho budete studovat, jak kulturní, jazykové a fyzické překážky ovlivňují organizace a jak se, podle pořadí, organizace reagovat cílem přizpůsobit se těmto překážkám. Studenti na těchto trasách obvykle pocházejí z více než 25 různých zemí, což znamená, že budete mít skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost. Je zde jedinečná příležitost dokončit konzultační projekt pracovat pro skutečného klienta na živé krátké. Budete... [-]

Msc Marketing

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Tento kurz vám pomůže stát s tržním ready profesionální s globální výhled, který je vybaven pro úspěšnou mezinárodní kariéru v oblasti marketingu, podnikání nebo managementu. Vytvořeno v úzké spolupráci s marketingovým průmyslem a Chartered Institute of Marketing (CIM), rozvíjí silné stránky, schopnosti a porozumění dnešní marketingové zaměstnavatelé hledají. [+]

MSc Marketing Dnešní dynamický globální marketing průmysl je vzrušující, rychlá pracovní prostředí a naše MSc Marketing kurz vám poskytne teoretické i praktické zázemí, které potřebujete prospívat. Můžete přidat roční umístění práce, dělat pána tvého dvouleté studium. Tento kurz vám pomůže stát s tržním ready profesionální s globální výhled, který je vybaven pro úspěšnou mezinárodní kariéru v oblasti marketingu, podnikání nebo managementu. Vytvořeno v úzké spolupráci s marketingovým průmyslem a Chartered Institute of Marketing (CIM), rozvíjí silné stránky, schopnosti a porozumění dnešní marketingové zaměstnavatelé hledají. Ve svém prvním semestru, budete zkoumat základní otázky a pojmy marketingové praxe, než učení o chování spotřebitelů nákupu a faktory, které ji ovlivňují. Budete také mít ucelený pohled na organizaci a jak se snaží rozvíjet marketingové strategie v náročném globálním prostředí. Druhý semestr vás uvidí prohloubit vaše pochopení předmětu. Budete se podívat na marketing management, marketing, jak pracuje s ostatními funkcemi organizace, marketingové plány, metriky a zapojení spotřebitelů. Budete vystaveni nejmodernější myšlení v obou konvenčních a digitálního marketingu učedníků. A konečně, ve svém třetím semestru, budete si vybrat velký praktický projekt, s možností využít své schopnosti v prostředí reálného světa, provést nezávislý výzkum nebo získat pracovní zkušenosti v zahraničí. Proč si vybrat tento kurz? V průběhu tohoto kurzu budou mít prospěch z: Expozice špičkových marketingové myšlení, nástrojů a technik. Partnerství s CIM znamená, že po úspěšném dokončení MSc Marketing hřiště máte příležitost získat další kvalifikaci, úroveň 4 CIM Professional Certificate v Marketing. Budete mít také členství studentů z CIM a budou osvobozeny od některých modulů buď... [-]

MSC Mezinárodní Obchodní Dvojí Ocenění

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Naše vlajková loď Dual Award je skutečně výjimečná příležitost získat dvě kvalifikace M-úrovni v pouhých 15 měsíců, která vám jasnou konkurenční výhodu. Díky vysoce hodnotné mezinárodní praxi, jakož i studium ve Velké Británii iv zahraničí, a akademický projekt v-hloubky, to je samozřejmě kariéra-definovat, které změní způsob, jakým vidíte svět. [+]

MSc International Business Award Dual Naše vlajková loď Dual Award je skutečně výjimečná příležitost získat dvě kvalifikace M-úrovni v pouhých 15 měsíců, která vám jasnou konkurenční výhodu. Díky vysoce hodnotné mezinárodní praxi, jakož i studium ve Velké Británii iv zahraničí, a akademický projekt v-hloubky, to je samozřejmě kariéra-definovat, které změní způsob, jakým vidíte svět. Tento inovativní kurz vám umožní dosáhnout dvou stupňů M-úrovni, ze dvou různých univerzit, rychleji as nižšími náklady než při nich jeden po druhém. Je to příležitost, jak velký vliv na vaši kariéru v relativně krátkém časovém období, rozšířit své obzory a dává vám vyhledávaný mezinárodní expozice. Začnete tím, že prozkoumá klíčové oblasti mezinárodního obchodu zde na Nottingham Business School. Pak budete stavět na to tím, že studuje na dobu na jednom z našich uznávaných partnerských institucí: ISCTE v portugalském Lisabonu; Malá kotva v Marseille ve Francii; ESC Clermont ve Francii, Brescia University v Itálii National Sun Yat-sen University v Tchaj-wanu Toto je následované cenný 12-týdenní stáž ve Velké Británii nebo v zámoří, která vám zkušenosti z první ruky v mezinárodně soustředěného roli. Je to vynikající příležitost ponořit se do jiné kultury, nebo se zapojit do mezinárodních aktivit podniku ve Spojeném království. Nakonec se vrátíte do Nottinghamu, aby provedla výzkumný projekt, in-hloubka, rozvíjet nové poznatky v konkrétní oblasti zájmu. Proč si vybrat tento kurz? Tento titul budou mít účastníci možnost studovat podnikání a zároveň poskytuje vhled do kulturních a mezinárodních dopadů. To bude také poskytnout účastníkům větší kulturní povědomí. Tento průkopnický kurz vám umožní získat dvě kvalifikace... [-]

Msc Podnikání

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Nottingham

Tento jedinečný magisterské vám nabízí vzrušující možnost vytvořit svůj vlastní inovativní start-up podnik. Spojuje v sobě pečlivý akademický teorii s praktickými dovednostmi, praktické zkušenosti a cenné sítí, které potřebujete, aby vaše podnikání úspěch. [+]

msc podnikání Tento jedinečný magisterské vám nabízí vzrušující možnost vytvořit svůj vlastní inovativní start-up podnik. Spojuje v sobě pečlivý akademický teorii s praktickými dovednostmi, praktické zkušenosti a cenné sítí, které potřebujete, aby vaše podnikání úspěch. Naše MSc Podnikání je určen pro náročné budoucí podnikatele z celé řady prvních studijních prostředí, včetně techniky a vědy. Jeho cílem je podpořit inovace a tvorbu hodnot, což vám znalosti, dovednosti a schopnosti vytvářet a vést úspěšný start-upů. Budete rozvíjet pevné základy v budování a správu klíčové funkce nový podnik, a musí být dána možnost, aby skutečně tak učinit v průběhu kurzu. Budeme vás vystavit k sítím a investičním příležitostem, které budete potřebovat dostat své nápady ze země, a tam je i možnost získání přístupu k financování semen přímo z Business School. Dozvíte se, jak řídit rizika a nejistoty, implementace řešení a maximalizovat příležitosti. Prostřednictvím hands-on učení a hlavní praktická projektu bude také výzvou své předsudky, rozvíjet své manažerské schopnosti a pomůže vám proměnit své nápady do silných výroků. Proč si vybrat tento kurz? Kurz poskytuje budoucím podnikatelům založení v řízení klíčových funkčních oblastí nový podnik a sítí a semena, aby skutečně začít svůj vlastní podnik. Řada manažerských oborů umožňuje rozvíjet více pokročilé znalosti jako kurz postupuje a uplatnit své znalosti a dovednosti k vybudování vlastního podniku. Prostřednictvím "Inovace a podnikání Hub" budete mít možnost nastavit a vytvořit svůj vlastní podnik a Nechte si poradit odborníky v oboru, nebo třeba rozvíjet nápady na rodinný podnik, se kterou se podílejí již. V průběhu své profesní a... [-]

Správa Msc

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Naše kurzy řízení MSc vám pomůže být efektivním manažerem 21. století, který je schopen pracovat v dynamickém a složitých organizačních prostředích. Kurz zařídíme s širokými znalostmi v celé řadě tematických oblastí řízení a umožní vám více rozvíjet odborné znalosti v průběhu programu. [+]

Vedení MSc Naše kurzy řízení MSc vám pomůže být efektivním manažerem 21. století, který je schopen pracovat v dynamickém a složitých organizačních prostředích. Kurz zařídíme s širokými znalostmi v celé řadě tematických oblastí řízení a umožní vám více rozvíjet odborné znalosti v průběhu programu. Naše MSc řízení tituly jsou zaměřeny na studenty, buď bez zázemí v podnikání a managementu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v této oblasti, nebo studenty, kteří mají kvalifikaci v oblasti podnikání a řízení, ale chtějí, aby se stala konkurenceschopnější a pokrok ve své kariéře. Náš čistý Vedení trasy rozvíjí hlubší porozumění ústředních principů řízení. Budete jednat s příslušnými a vznikající obavy řízení, včetně řízení napříč kulturami. Budete také zkoumat organizační inovace a podnikatelské myšlení, stejně jako zpřesnit kritické chápání teorie řízení. Proč studovat tento kurz? Kurz bude vybavit vás s širokou znalostí v široké škále oborů řízení a umožní vám rozvíjet další odborné znalosti, jak to postupuje. Budete dokončit hands-na projekt, takže máte jedinečnou příležitost využít teorie a znalosti, které jste získané produkovat smysluplné kus práce. Projekty zahrnují poradenství projektové zkušenosti, stáží, Business výzkumného projektu a globálními zkušenostmi projekt. Studenti na těchto trasách obvykle pocházejí z více než 25 různých zemí, což znamená, že budete mít skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost. Budete dokončit komplexní program rozvoje, který zahrnuje krátké obytné budování týmu kurz koná obvykle v Peak District. Pracovní stáž Opportunity Můžete být schopni přidat roční pracovní stáž, což pána tvého dvouleté studium *. Jeho skvělý způsob, jak dát své učení do praxe a získat cenné real-svět... [-]

Vedení Msc A Finance

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Budete zkoumat finanční globální trh, včetně jeho účastníků struktury, regulačních funkcí a jejich roli ve společnosti. Můžete se také zaměří na analýzu finančních výkazů za účelem zlepšení správy rozhodování. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

MSc management a finance Budete zkoumat finanční globální trh, včetně jeho účastníků struktury, regulačních funkcí a jejich roli ve společnosti. Můžete se také zaměří na analýzu finančních výkazů za účelem zlepšení správy rozhodování. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. Naše MSc řízení tituly jsou zaměřeny na studenty, buď bez zázemí v podnikání a managementu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v této oblasti, nebo studenty, kteří mají kvalifikaci v oblasti podnikání a řízení, ale chtějí, aby se stala konkurenceschopnější a pokrok ve své kariéře. Tato cesta se zabývá globální finanční trh, včetně jeho struktury, účastníci, regulační funkcí a jejich roli ve společnosti. Dále se zaměřuje na analýzu finančních výkazů za účelem zlepšení správy rozhodování, stejně jako roli etiky a udržitelnosti. Budete vzít v úvahu klíčové aspekty finančního řízení podniků v mezinárodním prostředí. To vám pomůže vytvořit detailní pochopení klíčových finančních teorií, jakož i silná Kritická analýza dovednosti. Proč studovat tento kurz? Budete dokončit hands-na projekt, takže máte jedinečnou příležitost využít teorie a znalosti, které jste získané produkovat smysluplné kus práce. Projekty zahrnují poradenství projektové zkušenosti, stáží, Business výzkumného projektu a globálními zkušenostmi projekt. Kurz bude poskytnout vám základy v klíčových funkčních oblastí podnikání a tak, že tyto oblasti jsou začleněny do globálně orientované organizace. To bude také rozvíjet své odborné znalosti v oblasti podnikových financí a řízení rizik. Studenti na těchto trasách obvykle pocházejí z více než 25 různých zemí, což znamená, že budete mít skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost. Budete dokončit komplexní program rozvoje, který zahrnuje krátký... [-]

Vedení MSc A Inovace A Entreprise

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Kurz vás podporuje prostřednictvím procesu vytváření silné hodnotu nabídka pro nového podniku - a brát to globální. Začnete své studium tím, že rozvíjí své znalosti současného inovaci, její hodnoty, rozvoje a ochrany. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

MSc Management a inovace a Entreprise Kurz vás podporuje prostřednictvím procesu vytváření silné hodnotu nabídka pro nového podniku - a brát to globální. Začnete své studium tím, že rozvíjí své znalosti současného inovaci, její hodnoty, rozvoje a ochrany. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. Naše MSc řízení tituly jsou zaměřeny na studenty, buď bez zázemí v podnikání a managementu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v této oblasti, nebo studenty, kteří mají kvalifikaci v oblasti podnikání a řízení, ale chtějí, aby se stala konkurenceschopnější a pokrok ve své kariéře. Tato trasa vás podporuje prostřednictvím procesu vytváření silné hodnotu nabídka pro nového podniku - a brát to globální. Inovace je srdcem každé nové tvrzení, takže si budete začít rozvíjet své znalosti současného inovaci, její hodnoty, rozvoje a ochrany. Budete pak prozkoumat roli hodnotových řetězců a jak přijdou společně dodávat produkty zákazníkům. V návaznosti na to, zažijete mezinárodní podnikatelské rozhodování prostřednictvím intenzivní čtyřtýdenní projektu, rozvíjet obchodní případ pro přijetí produktu na jiný trh. To staví cenné dovednosti v oblasti hodnocení rizik a přínosů. Proč studovat tento kurz? Budete dokončit hands-na projekt, takže máte jedinečnou příležitost využít teorie a znalosti, které jste získané produkovat smysluplné kus práce. Projekty zahrnují zkušenostech s projektem poradenství, stáží, Business výzkumného projektu a globálními zkušenostmi projekt. Vaše podnikatelské zkušenosti bude obohacena o účast v mezinárodním podnikání "boot-tábor", vytváří semena pro spuštění vlastního podniku nebo doporučovat jiné rané fázi podnikatele. Trasa vám poskytne potenciálním přístupem k podnikatelské komunitě, což představuje vám s napojením na znalce a... [-]

Vedení Msc A Marketing

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Budete zkoumat proces plánování Marketing, marketingové koncepce a debat. V návaznosti na to, bude se podíváte na strategické marketingové otázky, současné praxe a jak organizace reagovat na neustále se měnícím globálním prostředí. [+]

MSc Management a marketing Budete zkoumat proces plánování Marketing, marketingové koncepce a debat. V návaznosti na to, bude se podíváte na strategické marketingové otázky, současné praxe a jak organizace reagovat na neustále se měnícím globálním prostředí. Naše MSc řízení tituly jsou zaměřeny na studenty, buď bez zázemí v podnikání a managementu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v této oblasti, nebo studenty, kteří mají kvalifikaci v oblasti podnikání a řízení, ale chtějí, aby se stala konkurenceschopnější a pokrok ve své kariéře. Náš management a marketing cesta vám dává silné pochopení základních otázek, za marketingové praxe. Budete zkoumat proces plánování Marketing, marketingové koncepce a debat. Budete také rozvíjet do hloubky pochopení složitosti spotřebiteli zkoumání nákupní chování. V návaznosti na to, budete zkoumat strategické marketingové otázky a moderní praxi, přičemž celostní pohled na tom, jak organizace reagovat na neustále se měnícím globálním prostředí. To zahrnuje pochopení toho, jak funguje marketing nejen v kontextu orientovaných na spotřebitele, ale také na business-to-business, a ne-pro-zisk kontextech. Proč studovat tento kurz? Budete dokončit hands-na projekt, takže máte jedinečnou příležitost využít teorie a znalosti, které jste získané produkovat smysluplné kus práce. Projekty zahrnují poradenství projektové zkušenosti, stáží, Business výzkumného projektu a globálními zkušenostmi projekt. Tato trasa byla navržena tak, aby vám s pochopením marketingových zásad a postupů a klíčových analytických technik. Stanete vybaven dovednosti a znalosti potřebné k vývoji a realizaci inovačních řešení, přidanou hodnotu marketingových pomoci udržovat lepší spokojenosti zákazníků. Obvykle jsou tyto trasy jsou tvořeny studentů z více než 25 různých zemí, což znamená, že budete... [-]

Vedení MSc Project

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Nottingham

Projektový management je rostoucí oblast se silným zaměřením na nalezení absolventů se silným teoretickým zázemím v oblasti řízení projektů a programů. 15.7 milionů nových rolí projektového řízení bude vytvořeno globálně do roku 2020 (PMI 2013). Naše MSc Project Management kurz byl navržen tak, aby vám vybavil všechny potřebné dovednosti a znalosti pro návrh, plán a realizaci projektů úspěšně. Kurz vám umožní dát teorii a současné myšlení do praktického nastavení řízení projektů. [+]

MSc řízení projektů Tento MSc je navržen s ohledem na požadavky zaměstnavatelů a poskytuje široké znalosti o všech prvcích řízení projektů, jako je management zainteresovaných stran, řízení rozsahu, řízení času, řízení nákladů, řízení kvality, řízení rizik a řízení lidí. Získáte dovednosti, které jsou přenositelné v řadě průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, ropy a zemního plynu, letectví a obrany, IT, strojírenství, zdravotnictví a mnoho dalších. Proč studovat tento titul? Nevyžaduje předchozí zkušenost - návrat k základům je klíčem k úspěchu; Proto než se přesuneme do hlubokých vod, začneme pokrývat základní pojmy a principy. Ať již v profesi nebo na začátku vaší kariéry, ujistíme se, že všichni jsou na stejné stránce a jsou připraveni vyniknout. Být hybridním manažerem - Kromě klíčových oblastí se budete také učit řadu dovedností, které vám pomohou vyniknout z davu. Patří sem například jednání, kritické myšlení, řešení problémů a projekt Microsoft Project. Flexibilní výuka pro vás - s běžným 2 dny týdně přímým kontaktem s modulem souvisejícím s předmětem, ujistěte se, že máte dostatek času na to, aby jste přijali a strávili celý materiál. Kvalita, kvalita - Tady v NBS milujeme to, co děláme! Budete vyučováni odborníky z oboru, kteří se ujistíte, že jste plně vyškoleni, abyste čelili výzvám dnešního podnikatelského prostředí. Jak jste učil Metody vyučování a učení zahrnují kombinaci kontaktních a bezkontaktních aktivit, včetně přednášek, seminářů, prezentací, skupinových cvičení a mimo jiné i nezávislého nebo samoregulovaného studia. Interaktivita je klíčem k naší výuce a my jsme odhodláni poskytovat studium, které přijmou metody výuky, které jsou vhodné... [-]

řízení Lidských Zdrojů MSC

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Nottingham

MSc HRM byl vyvinut produkovat absolventy schopné dělat rozdíl v HR aréně. Tenhle program roku je schválen Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD), jako splňující požadavky na znalosti, které jsou předpokladem pro Chartered členství nebo Chartered Společenstvo CIPD. [+]

Vedení MSc Human Resource MSc HRM byl vyvinut produkovat absolventy schopné dělat rozdíl v HR aréně. Tenhle program roku je schválen Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD), jako splňující požadavky na znalosti, které jsou předpokladem pro Chartered členství nebo Chartered Společenstvo CIPD. MSc Řízení lidských zdrojů byl vyvinut produkovat absolventy schopné dělat rozdíl v HR aréně. Tenhle program roku je schválen Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD), jako splňující požadavky na znalosti, které jsou předpokladem pro Chartered členství nebo Chartered Společenstvo CIPD. Úspěšné dokončení tohoto MSc vám poskytne přidružené členství CIPD. Proč studovat tento kurz? MSc Řízení lidských zdrojů byl vyvinut produkovat absolventy schopné dělat rozdíl v HR aréně. Stále více se hodnota CIPD kvalifikace je uznávána na národní i mezinárodní úrovni. CIPD výzkum mezi přední organizace zajišťuje, že obsah tohoto programu je moderní a vysoce ceněn ze strany zaměstnavatelů. Tam je jedinečnou příležitostí k dokončení poradenství zkušenostech s projektem na skutečné obchodní situace. Budete prezentovat své poznatky klientovi a učí cenné nástroje pro řízení projektů a konceptů. Ti, kteří absolvování dvouleté umístění trasy bude kompletní disertační práce po úspěšném ukončení umístění, Budete dokončit komplexní program rozvoje, který zahrnuje krátkou obytné team-building hřiště, obvykle se konala v Peak District. Můžete se učit od nejlepších účastí hodnocení přednášky z předních organizací. Předřečníci se zúčastnili zástupci organizací, jako je E.ON, Lego, Experian, Santander, a IBM. Pracovní stáž Opportunity Můžete být schopni přidat let pracovní stáž, což pána tvého dvouleté studium. Je to skvělý způsob, jak dát své učení do praxe... [-]

řízení Msc A Globální řízení Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Budete studovat řízení operací, rozvíjet porozumění globálního dodavatelského řetězce, jakož i, jak organizace v něm provádět ve vztahu k sobě navzájem. Budete také provádět analýzu s reálnými daty a řešit otázky, které mohou čelit v provozním prostředí. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

MSc Management a Global Supply Chain Management Budete studovat řízení operací, rozvíjet porozumění globálního dodavatelského řetězce, jakož i, jak organizace v něm provádět ve vztahu k sobě navzájem. Budete také provádět analýzu s reálnými daty a řešit otázky, které mohou čelit v provozním prostředí. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. Naše MSc řízení tituly jsou zaměřeny na studenty, buď bez zázemí v podnikání a managementu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v této oblasti, nebo studenty, kteří mají kvalifikaci v oblasti podnikání a řízení, ale chtějí, aby se stala konkurenceschopnější a pokrok ve své kariéře. Tato cesta je navržen tak, aby vás připraví na kariéru v globální řízení dodavatelského řetězce. Začíná zkoumání řízení operací na strategické úrovni, než rozvíjet své pochopení globálního dodavatelského řetězce a jak organizace v něm hrát ve vztahu k sobě navzájem. Budete také provést analýzu s realistickými daty, řešení typ otázek, které by vás mohly čelit v provozu nebo řetězce prostředí celosvětových dodávek a budování cenné praktické dovednosti. Proč studovat tento kurz? Budete dokončit hands-na projekt, takže máte jedinečnou příležitost využít teorie a znalosti, které jste získané produkovat smysluplné kus práce. Projekty zahrnují zkušenostech s projektem poradenství, stáží, Business výzkumného projektu a globálními zkušenostmi projekt. Je to konverze magisterských a proto není omezen na studenty s obchodní nebo řízení související prvního stupně. Tato trasa bude jak prohloubit své znalosti o strategických operací v celé řadě odvětví a použít dodavatelského řetězce jako základ pro integraci své znalosti z dalších funkcí pro správu. Obvykle jsou... [-]

Videos

Nottingham Business School - The business school for business

How to apply online for Nottingham Business School

Contact

Nottingham Business School

Adresa, 1. řádek Burton St
Nottingham NG1 4BU, GB
Website http://www.ntu.ac.uk/nbs
Telefonní číslo +44 115 8484460