Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Proč Nottingham Business School?

Nottingham Business School (NBS) je prosperující součástí Nottingham Trent University (NTU); jsme mezinárodně uznávaní jako jedna z nejlepších obchodních škol ve Velké Británii a poskytujeme vynikající vzdělání a výzkum, který má silný, pozitivní dopad na kariéru, podniky a globální komunitu. Naše postgraduální kurzy jsou výjimečnou příležitostí zjistit, kdo můžete být, jak se učíte od expertních akademiků a obchodních vůdců s vynikající mezinárodní reputací. Máme jednu z největších a nejrůznějších fakult každé obchodní školy, která vám přináší inovační teorie, obrovské obchodní zkušenosti a inspirativní a podpůrné učení.

AACSB akreditováno

Nottingham Business School se připojuje k nejvýznamnějším 5% obchodních škol po celém světě poté, co Nottingham Trent University získala akreditaci pro kvalitu svých obchodních a manažerských kurzů od Asociace na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Spojení s průmyslem

Nottingham Business School má 600+ spojení s obchodem a průmyslem - ve Velké Británii i v zahraničí - a pravidelně vítá odborníky na kampusu, aby spolupracovali s našimi studenty. Naši přednášející Business Leader přednášejí studenty učit se od vedoucích představitelů významných organizací včetně IBM, Experian, Unilever, Santander, Ford, Alliance Boots, Toyota a Chartered Institute of Marketing.

Vytvořte jedinečný, personalizovaný kurz

Naše kurzy jsou pečlivě strukturovány, aby vám poskytly základní dovednosti, odborné znalosti ve více specializovaných oblastech a cenné praktické zkušenosti. Každý kurz začíná základním prvkem, který vede k několika volitelným cestám a nakonec k výběru velkých projektů. Máte také příležitost získat ještě více zkušeností tím, že do kurzu začleníte roční trvání stáže *. Kurzy začínající v lednu 2018:

 • Vedení MSc
 • MSc Management a International Business
 • MSc Marketing
 • MSc Branding a reklama
 • MSc Finance
 • MSc International Business (single ocenění)

Kurzy začínající v září 2018:

 • Vedení MSc
 • MSc řízení a finance
 • MSc řízení a globální řízení dodavatelského řetězce
 • MSc řízení a inovace a podnikání
 • MSc Management a International Business
 • MSc Management a International Publishing
 • MSc řízení a marketing
 • MSc Marketing
 • MSc Branding a reklama
 • MSc Digitální Marketing
 • MSc řízení lidských zdrojů
 • Ekonomika MSc
 • MSc ekonomika a investiční bankovnictví
 • MSc International Business (single ocenění)
 • MSc Mezinárodní Podnikání (Dual Award)
 • MSc Finance
 • MSc Finance a účetnictví
 • MSc financí a investičního bankovnictví
 • msc podnikání
 • MSc řízení projektů

* Omezení platí v závislosti na zvoleném kurzu. Jednotlivci s více zkušenostmi z oboru mohou mít zájem o naše MBA a Executive MBA programy na plný úvazek.

Naši studenti

Nezůstávejte jen na naše slovo - slyšte, co mají studenti říci o studiu a životě v Nottinghamu, stejně jako o kurzech a zařízeních.

Kariéra Enhancement

Zaměřujeme se na Vaši zaměstnatelnost od samého počátku, a to prostřednictvím zkušenosti z učení, která integruje teorii a praxi. 96% postgraduálních studentů NBS přešlo do zaměstnání, samostatně výdělečně činných nebo dále studovalo šest měsíců po ukončení studia (DHLE 2015/16)

 • Naši prezenční studenti si mohou zvolit přidání ročníku. *
 • Získali jsme globální akreditaci pro kvalitu našich obchodních a manažerských kurzů od AACSB - zapojujeme se do nejvýznamnějších 5% obchodních škol na světě.
 • Každým rokem spolupracujeme s více než 70 společnostmi a poskytujeme našim studentům konzultační příležitosti.
 • Naši studenti mají na výběr velký projekt. Příležitosti zahrnují živý poradenský projekt, tříměsíční stáž, mezinárodní letní školu nebo projekt podnikatelského výzkumu.
 • Provozujeme události v oboru, včetně našich populárních sérií Přednášek pro podnikatele a události specifických pro mistry.
 • Můžete se zapojit do Týdne globálního zodpovědnosti a Globálního pracovního týdne.

* Kromě MSc Podnikání, MSc Mezinárodní Obchod, MSc Mezinárodní Podnikání (Dual Award) a MSc Management a International Publishing. Máme také specializovaný tým Zaměstnatelnost, který nabízí individuální poradenství, které inspirová a rozšiřuje každou fázi vašeho plánování kariéry.

Akreditace kurzu

Chartered Institute of Marketing (CIM) Pracujeme ve spolupráci se společností Chartered Institute of Marketing (CIM), kde studentům na našich marketingových kurzech studujeme studentské členství v CIM a příležitost získat vysoce ceněnou odbornou kvalifikaci prostřednictvím CIM Graduate Gateway. Chartered Management Institute (CMI) Naše MBA a všechny naše kurzy MSc Management jsou Dual Award akreditovány Chartered Management Institute (CMI). To znamená, že když absolvujete, obdržíte dvě kvalifikace:

 • Řízení MSc (a trasa); a
 • CMI úrovně 7 Diplomový management a vedení

Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) Náš kurz MSc pro řízení lidských zdrojů je schválen Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD). Profesní organizace pro rozvoj lidských zdrojů a lidí, CIPD, je uznávána po celém světě a kvalifikace, kterou schválila, může skutečně posílit vaše kariérní vyhlídky. Chartered Institute of Finance (CFA) Každý z našich finančních kurzů byl vytvořen ve spolupráci s Chartered Institute of Finance (CFA), takže vaše moduly také přispívají k vlastní kvalifikaci instituce, kterou můžete dokončit po promoci.

Stipendia

Nottingham Business School nabízí řadu štědřejších stipendií a slev pro naše kurzy Full Time Master. Jsou k dispozici pro studenty, kteří byli nabízeni a kteří přijali místo na způsobilém plný úvazek magisterského kurzu v Nottingham Business School. Podrobné informace a formulář žádosti naleznete na našich webových stránkách. Náš Mezinárodní rozvojový úřad má také řadu stipendií, které jsou k dispozici mezinárodním studentům.

Nottingham City Life

Jako postgraduální student v Nottingham Business School zažijete život v živém, kosmopolitním městě se sídlem v srdci Anglie. Nottingham je živé kulturní centrum, které se může pochlubit některými z nejlepších galerií, divadel, muzeí, kin a živých představení v East Midlands. Nottingham je proslulý tím, že je módní, levné místo, kde můžete žít s taškami osobnosti a kultury a má co nabídnout. Město poskytuje více sportovních zařízení na hlavu obyvatel, než kdekoli jinde v Evropě (visitnottingham.com). Podívejte se na nejnovější vydání školního časopisu LINK, které obsahuje příběhy o našich nedávných úspěších a aktivitách a vyzkoušejte řadu zajímavých příležitostí a událostí, které se zde konají.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Global MBAs » Vidět Doktorské diplomy » Vidět BA programy » Vidět DBA » Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Ekonomie

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Náš magisterský studijní program je navržen tak, aby vám poskytoval hluboké znalosti o ekonomických koncepcích, principech a technikách tím, že se zaměří na aplikaci ekonomiky na současné problémy v reálném světě. Ty budou povzbuzováni k "myslet jako ekonom" prostřednictvím uplatňování ekonomických myšlenek a metod čerpaných z řady alternativních pohledů. [+]

Náš magisterský studijní program byl navržen tak, aby vám poskytoval hluboké znalosti o ekonomických koncepcích, principech a technikách tím, že se zaměří na aplikaci ekonomiky na současné problémy v reálném světě. Ty budou povzbuzováni k "myslet jako ekonom" prostřednictvím uplatňování ekonomických myšlenek a metod čerpaných z řady alternativních pohledů.

Ve svém prvním semestru budete pracovat s nejnovějšími ekonomickými teoriemi a metodami analýzy na nich založenými, včetně využití kvantitativních dat. Tyto metody použijete k tomu, abyste přispěli k řešení náročných problémů v dnešním globálním obchodním a manažerském prostředí.... [-]


MSc Economics And Investment Banking

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Naše MSc ekonomika a investiční bankovnictví vám poskytne důkladné znalosti finanční ekonomiky, chování finančního trhu a účastníků finančního trhu, jako jsou investiční banky. Naučíte se posoudit investiční příležitosti, porozumět ekonomickým fundamentům, které jsou základem finančních trhů, a vyhodnocovat finanční portfolia. [+]

Náš Ekonomika a investiční bankovnictví vám poskytne důkladné pochopení finanční ekonomiky, chování finančního trhu a účastníků finančních trhů, jako jsou investiční banky. Naučíte se posoudit investiční příležitosti, porozumět ekonomickým fundamentům, které jsou základem finančních trhů, a vyhodnocovat finanční portfolia.

Během prvního semestru se seznámíte s důležitou úlohou financí a bankovnictví ovlivňovat investice a růst a rozvíjet klíčové pracovní dovednosti v nástrojích a technikách finanční analýzy. Teoretické poznatky a analytické dovednosti získané na tomto kurzu vám poskytnou kariéru spojenou s analytickou stránkou finanční ekonomiky, jako je investiční bankovnictví, správa fondů, hodnocení politiky v soukromém i veřejném sektoru.... [-]


Msc Podnikání

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Náš inovativní a jedinečný titul MSc pro podnikání je zaměřen na ambiciózní budoucí podnikatele z jakékoliv akademické disciplíny, která jim dává příležitost vytvořit si vlastní start. Tento kurz kombinuje přísnou akademickou teorii s praktickými dovednostmi, praktickými zkušenostmi a cennými sítěmi, které potřebujete pro úspěch vašeho podnikání. [+]

Naše inovativní a jedinečné MSc Podnikatelský titul je zaměřen na ambiciózní budoucí podnikatele z jakékoliv akademické disciplíny, která jim poskytne příležitost vytvořit si vlastní start. Tento kurz kombinuje přísnou akademickou teorii s praktickými dovednostmi, praktickými zkušenostmi a cennými sítěmi, které potřebujete pro úspěch vašeho podnikání.

Cílem kurzu je podporovat inovace a tvorbu hodnot, které vám dávají znalosti, dovednosti a schopnosti vytvořit a vést úspěšné start-up. Vytvoříte pevný základ pro budování a řízení klíčových funkcí nového podniku. Budeme vás vystavovat sítím a investičním příležitostem, které budete potřebovat, abyste získali své nápady ze země, a dokonce máte možnost získat přístup k financování seminářů přímo z Business School.... [-]


MSc

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Náš titul MSc Finance vám poskytne hlubší znalosti základních finančních konceptů, teorií a nástrojů používaných v celé řadě organizací po celém světě. Patří sem finanční matematika, budování modelů, řízení rizik a fúze a akvizice. Je určen pro ambiciózní jedince s kvantitativními schopnostmi, avšak nikoliv nezbytně pro finanční obory, kteří hledají kariéru v oblasti financí. [+]

MSc Finance

Náš titul MSc Finance vám poskytne hlubší znalosti základních finančních konceptů, teorií a nástrojů používaných v celé řadě organizací po celém světě. Patří sem finanční matematika, budování modelů, řízení rizik a fúze a akvizice. Je určen pro ambiciózní jedince s kvantitativními schopnostmi, avšak nikoliv nezbytně pro finanční obory, kteří hledají kariéru v oblasti financí.

Během prvního semestru budete rozvíjet silné základní znalosti o institucionálních, účetních a finančních rámcích modelování. Budete zkoumat fungování trhů, jejich hlavních účastníků a právního prostředí, stejně jako budování pevné pochopení podnikových financí, základní účetnictví a finanční analýzy.... [-]


MSc Finance and Investment Banking

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

Kariérní vyhlídky

Rolím patří finanční ředitel, finanční analytik či finančního poradce.

Kariérní rozvoj

Jako nedílná součást kurzu, bude kariérních poradců spustit řadu seminářů, kde se studenti mohou identifikovat metody a strategie, které jim umožní účinně plnit své kariérní cíle. Workshopy se zaměří na domácí i zahraniční studenty a soustředit se na rozvoj dovedností a profesního uvědomění.

Který vám pomůže najít své nohy po vysoké škole

[-]

MSc V Oboru Finance A účetnictví

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Naše MSc Finance a účetnictví je navržen tak, aby vám umožnil stát se kritickým členem jádrového manažerského týmu organizace. Vaše první pololetí se vyvíjí silné jádro znalost institucí, účetnictví a modelování finančních rámců. Budete zkoumat fungování trhů, jejich hlavních účastníků a právního prostředí, stejně jako budování pevné pochopení podnikových financí, základní účetnictví a finanční analýzy. [+]

Základním požadavkem každé úspěšné organizace je efektivní a efektivní správa účetních a finančních činností. Tento požadavek se v poslední době zřetelněji projevil, protože organizace čelily bouřlivým ekonomickým podmínkám, potížím s půjčkami, otázkám řízení rizik a kritice správy.

Naše MSc Finance a účetnictví je navržen tak, aby vám umožnil stát se kritickým členem jádrového manažerského týmu organizace. Vaše první pololetí se vyvíjí silné jádro znalost institucí, účetnictví a modelování finančních rámců. Budete zkoumat fungování trhů, jejich hlavních účastníků a právního prostředí, stejně jako budování pevné pochopení podnikových financí, základní účetnictví a finanční analýzy.... [-]


MSc Management and Global Supply Chain Management

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

Projekty zahrnují zkušenostech s projektem poradenství, stáží, Business výzkumného projektu a globálními zkušenostmi projekt. [-]

Vedení MSc A Inovace A Entreprise

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Kurz vás podporuje prostřednictvím procesu vytváření silné hodnotu nabídka pro nového podniku - a brát to globální. Začnete své studium tím, že rozvíjí své znalosti současného inovaci, její hodnoty, rozvoje a ochrany. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

MSc řízení a inovace a podnikání

Náš kurz MSc pro řízení a inovace a podnikání vám pomůže s procesem vytváření silné hodnoty pro nový podnik - a zaujmout ho globálně. Začnete své studium tím, že rozvíjí své znalosti současného inovaci, její hodnoty, rozvoje a ochrany.

Tento kurz vás podporuje procesem vytváření silné hodnoty pro novou firmu - a zaujme ji globální. Inovace je srdcem každé nové tvrzení, takže si budete začít rozvíjet své znalosti současného inovaci, její hodnoty, rozvoje a ochrany.

Budete zkoumat úlohu hodnotových řetězců a způsob, jakým se dají dohromady dodat produkty zákazníkům. Na základě toho získáte mezinárodní podnikatelské rozhodování prostřednictvím intenzivního čtyřtýdenního projektu, který vyvíjí obchodní příležitost k přijetí výrobku na jiný trh. To staví cenné dovednosti v oblasti hodnocení rizik a přínosů.... [-]


MSc Branding A Reklama

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Ať už chcete pracovat pro významnou mezinárodní značku nebo inovativní kreativní agenturu, náš oblíbený titul MSc Branding and Advertising vám pomůže rozvinout se v efektivní marketingové komunikační profesionály. [+]

MSc Branding a reklama

Ať už chcete pracovat pro významnou mezinárodní značku nebo inovativní kreativní agenturu, náš oblíbený titul MSc Branding and Advertising vám pomůže rozvinout se v efektivní marketingové komunikační profesionály.

Tento kurz vám poskytne špičkové teorie, nástroje a techniky, které potřebujete pro provoz při strategické a taktické úrovni v rámci globálního marketingu. Vytvořeno v úzké spolupráci s vysokými marketingovými odborníky a Chartered Institute of Marketing, rozvíjí dovednosti požadován podle dnešních marketingových zaměstnavatelů.

Během prvního semestru budete zkoumat základní otázky a koncepce marketingové praxe, než se dozvíte o chování spotřebitelů a faktorech, které ovlivňují jeho chování. Budete také mít holistický pohled na organizaci a jak se pokouší o rozvoj marketingové strategie v náročném globálním prostředí.... [-]


MSc Digitální Marketing

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Digital Marketing je jedním z nejrychleji rostoucích, nejdynamičtějších oblastech marketingu. Toto neustále se rozvíjející pole neustále rozšiřuje nové technologie a náš diplom MSc Digital Marketing vás připraví na fascinující kariéru. [+]

MSc Digitální Marketing

digital marketing je jednou z nejrychleji rostoucích a nejdynamičtějších oblastí marketingového průmyslu. Toto neustále se rozvíjející pole neustále rozšiřuje nové technologie a náš diplom MSc Digital Marketing vás připraví na fascinující kariéru.

Tento stupeň byl navržen v úzké spolupráci se špičkovými digitálními obchodníky a Chartered Institute of Marketing (CIM), aby vás vystavili nejnovějšímu myšlení, nástrojům a technikám v oblasti marketingu digitálních a sociálních médií. Jeho cílem je poskytnout vám dovednosti hledal po dnešních zaměstnavatelů a možnosti pracovat na strategické a taktické úrovni.... [-]


MSc International Business (Single Award)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

Vybavit vás výkonnými manažerskými dovednostmi, kulturními náhledy, profesionálními sítěmi a zkušenostmi z první ruky, které budete potřebovat v globálním obchodním světě.

[-]

MSc International Business Dual Award

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

[+]

Tento titul budou mít účastníci možnost studovat podnikání a zároveň poskytuje vhled do kulturních a mezinárodních dopadů. To bude také poskytnout účastníkům větší kulturní povědomí. Tento průkopnický kurz vám umožní získat dvě kvalifikace M-úrovni současně. Stupeň je výrazně multidisciplinární charakter a jeho cílem je vybavit účastníky s rámcem pro zlepšení jejich vlastní krokům ze strany vedení. Součástí kurzu je možnost vidět průmyslu v mezinárodním měřítku tím, že dokončí dvoutýdenní studijní cestu do zámoří. Budete dokončit obchodní výzkumný projekt. Jedná se o tradiční kus nezávislého výzkumu, vytváření akademického výzkumu papíru. ... [-]

MSc Management A International Business

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Naše MSc řízení a mezinárodní obchodní kurz zkoumá, jak efektivně řídit v stále globálnější pracovní prostředí. Staví silné, praktické dovednosti, které potřebujete k řešení problémů, kterým čelí manažeři pracující v mezinárodním měřítku. [+]

MSc Management a International Business

Naše MSc řízení a mezinárodní obchodní kurz zkoumá, jak efektivně řídit v stále globálnější pracovní prostředí. Staví silné, praktické dovednosti, které potřebujete k řešení problémů, kterým čelí manažeři pracující v mezinárodním měřítku.

Budete rozvíjet silné pochopení globálního dodavatelského řetězce, a také, jak organizace v něm provést ve vztahu k sobě navzájem. Modul Zážitek-založil také vám dává možnost pracovat v zahraničí, rozvoj dovedností a zkušeností s provozováním v zámořském kontextu.

Během studia se zaměříte na mezinárodní vztahy s hodnotovými řetězci a otázkami interkulturního řízení, zvažte, jak organizace získávají hodnotu prostřednictvím nových produktů a služeb a přinášejí hodnotu prostřednictvím mezinárodních operací a dodavatelských řetězců. Navíc budete studovat jak kulturní, jazykové a fyzické bariéry ovlivňují organizace a jakým způsobem organizace reagují, aby se přizpůsobily těmto překážkám.... [-]


Msc Marketing

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Tento kurz vám pomůže stát s tržním ready profesionální s globální výhled, který je vybaven pro úspěšnou mezinárodní kariéru v oblasti marketingu, podnikání nebo managementu. Vytvořeno v úzké spolupráci s marketingovým průmyslem a Chartered Institute of Marketing (CIM), rozvíjí silné stránky, schopnosti a porozumění dnešní marketingové zaměstnavatelé hledají. [+]

MSc Marketing

Dnešní dynamický globální marketing průmysl je vzrušující, rychlá pracovní prostředí a naše MSc Marketing kurz vám poskytne teoretické i praktické zázemí, které potřebujete prospívat. Můžete přidat roční umístění práce, dělat pána tvého dvouleté studium.

Tento kurz vám pomůže stát s tržním ready profesionální s globální výhled, který je vybaven pro úspěšnou mezinárodní kariéru v oblasti marketingu, podnikání nebo managementu. Vytvořeno v úzké spolupráci s marketingovým průmyslem a Chartered Institute of Marketing (CIM), rozvíjí silné stránky, schopnosti a porozumění dnešní marketingové zaměstnavatelé hledají.... [-]


MSc řízení A Finance

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Budete zkoumat finanční globální trh, včetně jeho účastníků struktury, regulačních funkcí a jejich roli ve společnosti. Můžete se také zaměří na analýzu finančních výkazů za účelem zlepšení správy rozhodování. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

MSc řízení a finance

Naše MSc řízení a finance kurzu zkoumá finanční globální trh, včetně jeho účastníků struktury, regulační funkce a jejich role ve společnosti. Dále se zaměříte na analýzu finančních výkazů s cílem zlepšit rozhodování v oblasti řízení, jakož i úlohu etiky a udržitelnosti.

Budete vzít v úvahu klíčové aspekty finančního řízení podniků v mezinárodním prostředí. To vám pomůže vytvořit detailní pochopení klíčových finančních teorií, jakož i silná Kritická analýza dovednosti.

Ve vašem posledním semestru se ujmete zážitkového projektu, který vám poskytne fantastickou příležitost využít teorie a znalosti získané za účelem vytvoření náročného, ​​smysluplného díla. To může zahrnovat řešení skutečných výzev na pracovišti, provádění nezávislého výzkumu nebo získávání cenných zkušeností na mezinárodní úrovni.... [-]


MSc řízení A Marketing

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Naše MSc řízení a marketingový kurz vám dává silné pochopení základních otázek marketingové praxe. Budete zkoumat proces plánování Marketing, marketingové koncepce a debat. Budete také rozvíjet důkladné pochopení složitosti spotřebitele tím, že prozkoumáte chování kupujících. [+]

MSc řízení a marketing

Naše MSc řízení a marketingový kurz vám dává silné pochopení základních otázek marketingové praxe. Budete zkoumat proces plánování Marketing, marketingové koncepce a debat. Budete také rozvíjet důkladné pochopení složitosti spotřebitele tím, že prozkoumáte chování kupujících.

V návaznosti na to, budete zkoumat strategické marketingové otázky a moderní praxi, přičemž celostní pohled na tom, jak organizace reagovat na neustále se měnícím globálním prostředí. To zahrnuje pochopení toho, jak funguje marketing nejen v kontextu orientovaných na spotřebitele, ale také na business-to-business, a ne-pro-zisk kontextech. Stanete vybaven dovednosti a znalosti potřebné k vývoji a realizaci inovačních řešení, přidanou hodnotu marketingových pomoci udržovat lepší spokojenosti zákazníků.... [-]


Správa Msc

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Nottingham

Naše kurzy řízení MSc vám pomůže být efektivním manažerem 21. století, který je schopen pracovat v dynamickém a složitých organizačních prostředích. Kurz zařídíme s širokými znalostmi v celé řadě tematických oblastí řízení a umožní vám více rozvíjet odborné znalosti v průběhu programu. [+]

Vedení MSc

Naše kurzy řízení MSc vám pomůže být efektivním manažerem 21. století, který je schopen pracovat v dynamickém a složitých organizačních prostředích. Kurz zařídíme s širokými znalostmi v celé řadě tematických oblastí řízení a umožní vám více rozvíjet odborné znalosti v průběhu programu.

Naše MSc řízení tituly jsou zaměřeny na studenty, buď bez zázemí v podnikání a managementu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v této oblasti, nebo studenty, kteří mají kvalifikaci v oblasti podnikání a řízení, ale chtějí, aby se stala konkurenceschopnější a pokrok ve své kariéře.

Náš čistý Vedení trasy rozvíjí hlubší porozumění ústředních principů řízení. Budete jednat s příslušnými a vznikající obavy řízení, včetně řízení napříč kulturami. Budete také zkoumat organizační inovace a podnikatelské myšlení, stejně jako zpřesnit kritické chápání teorie řízení.... [-]


Vedení MSc Project

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Nottingham

Naše MSc Project Management kurz byl navržen tak, aby vám vybavil všechny potřebné dovednosti a znalosti pro návrh, plán a realizaci projektů úspěšně. Kurz vám umožní dát teorii a současné myšlení do praktického nastavení řízení projektů. [+]

Projektový management je rostoucí oblast se silným zaměřením na nalezení absolventů se silným teoretickým zázemím v oblasti řízení projektů a programů. 15.7 milionů nových rolí projektového řízení bude vytvořeno globálně do roku 2020 (PMI 2013).

Naše MSc Project Management kurz byl navržen tak, aby vám vybavil všechny potřebné dovednosti a znalosti pro návrh, plán a realizaci projektů úspěšně. Kurz vám umožní dát teorii a současné myšlení do praktického nastavení řízení projektů.

Tento MSc je navržen s ohledem na požadavky zaměstnavatelů a poskytuje široké znalosti o všech prvcích řízení projektů, jako je management zainteresovaných stran, řízení rozsahu, řízení času, řízení nákladů, řízení kvality, řízení rizik a řízení lidí.... [-]


Videos

Nottingham Business School - The business school for business

How to apply online for Nottingham Business School

Contact

Nottingham Business School

Adresa, 1. řádek Nottingham Business School Nottingham Trent University Burton Street
NG1 4BU Nottingham, Anglie, Spojené království
Website http://www.ntu.ac.uk/nbs
Telefonní číslo +44 115 8484460