Nottingham Trent University School of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

The Škola sociálních věd podporuje excelenci v oblasti vzdělávání, výzkumu a poradenství. Nabízíme pestrou škálu kurzů na pregraduální, postgraduální a profesionální úrovni.

Studenti si mohou vybrat kurzy, které byly navrženy ve spolupráci s profesními organizacemi a externími organizacemi v rámci veřejného a soukromého sektoru.

Tady u Škola sociálních věd, Naším cílem je, aby se rozdíl pro společnost a životy těch, kteří v ní.

Naše poslání je:

Chcete-li být škola sociálních věd, jejíž pracovníci, studenti a absolventi obohatit a ovlivnit životy jednotlivců, komunit a společností

Naší vizí je:

  • Chcete-li podporovat kulturu, která si cení rozmanitosti všech našich komunit, a zveřejňuje a oslavuje dokonalost ve všem, co děláme.
  • Chcete-li vytvořit živé a inkluzivní vzdělávací a výukové prostředí zakotvené v stipendiu, výzkumu a odborné praxe.
  • Chcete-li být uznána národní i mezinárodní úrovni pro naše teoreticky informovaného a aplikovaného výzkumu.
  • Chcete-li rozvíjet místní, národní a mezinárodní partnerství, které formují znalosti, politika a praxe.
  • Chcete-li maximalizovat zaměstnatelnost našich studentů prostřednictvím našich osnov a zapojení s našimi externími partnery.

Akademická oddělení

Politika a mezinárodní vztahy

Katedra politologie a mezinárodních vztahů získala výborné hodnocení a má aktivní a činorodé Research Culture, což zajišťuje vysoce kvalitní výzkumné informovaný moduly a kurzy.

psychologie

Psychologie byla uznána pro jeho učení dokonalosti, a zároveň má silnou národní a rostoucí mezinárodní výzkumný profil.

Naše vysokoškolské kurzy, postgraduální konverzní psychologie programech a naší MSc Forenzní psychologie jsou akreditovány Britské psychologické společnosti.

Sociální práce a zdraví

Katedra sociální práce a ochrany zdraví sdružuje tým pracovníků z celé řady akademických a odborných znalostí v oblasti sociální práce, veřejné zdraví a sociální péče.

Tým usiluje o vynikající výsledky v oblasti výuky i výzkumu, při zachování úzké pracovní vztahy s organizacemi.

sociologie

Katedra sociologie nabízí kurzy v oblasti sociologie, kriminologie, mládeže a kariérové ​​poradenství.

Tyto jsou předmětem oblasti jsou všechny zúčastněné s přemýšlet kriticky o sociálním světě, ve kterém žijeme, a podpory a ochrany lidí a životního prostředí napříč a uvnitř složitých a různorodých kontextech.

etika

v Škola sociálních věd jsme se zavázali k etickému řízení výzkumu. Všechny výzkumné projekty, které se týkají zaměstnanců, musí mít potvrzení od College Research Etická komise (CREC) Před všechna data lze shromažďovat a / nebo analyzovat. Kromě toho, všechny výzkumné studenti jsou povinni podat žádost CREC zajistit etické vůle pro výzkum se podílejí na jejich studium.

Pro vyučovaných předmětů je zapotřebí etické povolení pro tyto prvky programů, které zahrnují plánování a provádění výzkumu studentů. Vedení etiky může přijít v podobě explicitních protokolů, které studenti jsou povinni dodržovat, zatímco zabývající se sběrem dat, nebo si může vyžádat úplný Předložení studenta k výsledkům výzkumu Etické komisi školy. Druhý případ je obvyklé pro závěrečný rok výzkumných projektů. Tam, kde jsou studenti zapojeni do učení o metodách výzkumu jsou také podporovány v učení, jak zvládnout etických otázek, které mohou nastat. Toto zaměření na vědecké etiky odráží náš závazek k podpoře společenské odpovědnosti v rámci společenských věd.

Stipendia

Škola sociálních věd rádi, že nabízí celou řadu štědré stipendia a věrnostních programů. Návštěva www.ntu.ac.uk/s3scholarships pro více informací.

otevřené události

Pojďte s jedním z našich otevřených akcí najdete zde širokou škálu postgraduálních a odborných kurzů, splnění našich akademických pracovníků a zjistit více informací o poplatcích a možnostech financování. Návštěva ntu.ac.uk/s3openevent se dozvědět více a rezervovat si místo.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc / Pgdip V Psychologii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Naše Britské psychologické společnosti (BPS) konverze kurzy jsou určeny pro absolventy jiných oborů, kteří chtějí pokračovat v kariéře [+]

Naše Britské psychologické společnosti (BPS) konverze kurzy jsou určeny pro absolventy jiných oborů, kteří chtějí pokračovat v kariéře v psychologii, ale jejichž prvního stupně není rozpoznán BPS. Vstup na MSc psychologie nebude vás vyžadovat studoval psychologii jakoukoliv dříve. MSc psychologie a psychologie PGDip jsou Britské psychologické společnosti (BPS) schválený přepočítací kurzy. Jsou určeny pro absolventy jakéhokoliv oboru, jejichž první (tj bakalářský) míra není rozpoznán BPS. Úspěšné absolvování obou kvalifikace uděluje Graduate Základ pro Chartered členství (GBC) s BPS. MSc Psychologie je 180-úvěr kvalifikace, která nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti nebo studium psychologie. PGDip je 120-úvěr kvalifikace, která vyžaduje, aby jste již dokončili 60 kreditů studia v psychologii. PG Dip a MSc studenti se učí společně se studenty MSc brát jejich další moduly z funkčního období dvou roku. To znamená, že za předpokladu, že splníte vstupní kritéria pro oba kurzy, je to snadné přenést z jednoho na druhého v jakémkoli bodě v prvním funkčním. Tento kurz láká řadu studentů, včetně těch, kteří nedávno dokončil bakalářský titul v jiném než psychologie nebo neakreditovaná stupně a také žadatelů, kteří přišli z pracovních míst ve veřejném i soukromém sektoru, kteří hledají změně povolání subjektu , Akreditace Britské psychologické společnosti (BPS) Tento kurz je akreditována BPS jako konverze psychologie kurzu přiznává nárok na Graduate Základ pro registraci. To je první krok k tomu stát Chartered psycholog a poskytuje základ pro další odborné vzdělávání v oblasti psychologie. Jako absolvent člen BPS bude také dostávat další výhody, včetně: - využití určený členský absolvent titulu MBPsS - vytváření kontaktů... [-]

Msc A MRes V Psychologických Výzkumných Metod

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Naše MSc / MREs Psychologické metody výzkumu poskytuje rozsáhlé školení pro ty, kteří chtějí rozvíjet širokou škálu [+]

Naše MSc / MRES psychologického výzkumu metody poskytuje rozsáhlé školení pro ty, kteří chtějí rozvinout širokou škálu přenositelných dovedností důležitých pro nezávislého výzkumu i mimo ni. Proč si vybrat tento kurz? MSc a MREs psychologické metody výzkumu byl navržen speciálně pro přípravu absolventů v oblasti psychologie a příbuzných oborů pro; - PhD; - Výzkum v oblasti kariéry v akademické nebo aplikovaných psychologických disciplín; a - kariéry, ve kterém zpracování dat a analytické dovednosti jsou důležité. Studenti se také absolvovat kurz jako prostředek ke zlepšení své výzkumné dovednosti v přípravě na další vzdělávání jako profesionální psycholog (často jako klinický nebo vzdělávací psycholog). Obě ceny jsou ekvivalentní, ačkoliv MSc má větší učil složku zatímco MRes klade větší důraz na provádění nezávislého výzkumu. Možná budete chtít použít pro MSc v psychologickém výzkumu metod v prvním stupni, a pak můžete provést výběr z ocenění později, ve spojení s vedoucím předmětu a výuky týmu. Vstupní požadavky - Budete potřebovat bakalářský titul (minimálně 2,1) v oboru psychologie nebo blízce příbuzného oboru; nebo jiné uznávané rovnocennou kvalifikaci. - Žadatelé bez těchto kvalifikací budou posuzovány individuálně, ale budou muset prokázat, jak se jejich zkušenosti a znalosti jim umožní studovat tento obor na magisterské úrovni v jejich osobní výpovědi. - Dobrý výkon ve výzkumných metod a statistiky tříd a / nebo v jednání a prezentace výzkumného projektu, je pravděpodobné, že působí jako polehčující okolnost, kdy 2.1 nebylo dosaženo na bakalářské úrovni. - Vaše přihláška vyžaduje písemné prohlášení, ve kterém byste měli nastínit důvody, které chtějí podniknout MSc / MREs... [-]

MSc Psychology in Clinical Practice

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok September 2017 Spojené království Nottingham

[+]

Tento kurz je navržen tak, aby poskytnout vám kritické chápání teorie a praxe klinické psychologie a organizačního a společenského kontextu klinické psychologie služeb. MSc psychologie v klinické praxi se skládá ze 180 kreditů dokončených během jednoho akademického roku a každý modul v kurzu je povinná. Budete provedení klinického výzkumu a umístění praxe spolu s řadou vyučovaných modulů. Moduly mohou zahrnovat: Praxe umístění a Clinical Research Project Odborná klinická praxe Advanced Experimentování a statistika Kvalitativní výzkum Design and Analysis [-]

MSc V Kyberpsychologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Náš magisterský titul Cyberpsychology vám poskytne příležitost rozvinout příslušné akademické a profesní dovednosti, abyste mohli zahájit úspěšnou kariéru v oblasti kyberpsychologie, psychologického studia internetu a digitálních technologií. Kurz je určen jak pro absolventy psychologie, tak pro absolventy jiných příbuzných oborů, například médií nebo IT. Může vás to zajímat, pokud hledáte kariéru v kyberpsychologii, ať již v jakékoli organizaci, která používá jakoukoli formu kyberpsychologie (tj. Má webovou přítomnost) nebo ve výzkumu nebo akademii. [+]

Naše MSc Cyberpsychology titul vám poskytne příležitost k rozvoji příslušných akademických a profesních dovedností začít úspěšnou kariéru v cyberpsychology, psychologické studium internetu a digitálních technologií. Odborníci v oblasti kyberpsychologie, internetu a technologie budou doručovat kurz. Kurz je určen jak pro absolventy psychologie, tak pro absolventy jiných příbuzných oborů, například médií nebo IT. Může vás to zajímat, pokud hledáte kariéru v kyberpsychologii, ať již v jakékoli organizaci, která používá jakoukoli formu kyberpsychologie (tj. Má webovou přítomnost) nebo ve výzkumu nebo akademii. Studenti získají neocenitelné praktické zkušenosti z první ruky, a to dokončením osmi týdnů učení na pracovišti jako kyberpsychologa v kybernetickém průmyslu nebo jiném profesním pracovišti. Budete také mít kariérní poradenství a mentoring po celou dobu kurzu. Tento stupeň je dostupný jak jako denní, tak na částečný úvazek. Proč zvolit MSc Cyberpsychology? Tento kurz vám poskytne základy pro další fázi svého akademického a profesního rozvoje a pevný rámec pro profesionální kariéru v kyberpsychologii nebo spojeneckých profesích. Rozvíjíte své znalosti o teorii a praxi kyberpsychologie a prozkoumejte etické, kulturní, politické a právní otázky vyplývající z kyberpsychologické praxe a výzkumu. Budete také moci získat cenné zkušenosti z reálného života jako praktický kyberpsychologický pracovník prostřednictvím pracovní příležitosti k učení a dokončíte výzkumný projekt o tématu kyberpsychologie podle vašeho výběru. Podpůrný a aktivní výzkumné prostředí Během kurzu budete mít prospěch z výuky informované výzkumem. Zjistěte více o našem výzkumu psychologie. Psychologie v NTU má zavedený mezinárodní výzkumné pověst a je jedním z největších stoupaček v REF 2014 výzkumných žebříčku. 2014 Assessment také ukázal: 100% našeho... [-]

MSc V Oboru Aplikované Psychologie Dítěte

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

MSc v oboru aplikované psychologie dítěte se zaměřuje na pokročilé studium psychického vývoje ve vztahu k dětem a mladistvým. Zaměřuje se na důsledky psychologické teorie a výzkumu pro politiku a praxi v celé řadě aplikovaných nastavení, například, vzdělávání, klinické a sociálních kontextech. [+]

The MSc v oboru Aplikovaná dětské psychologie se dívá na pokročilé studium psychického vývoje, pokud jde o děti a dorost. Zaměřuje se na důsledky psychologické teorie a výzkumu pro politiku a praxi v celé řadě aplikovaných nastavení, například, vzdělávání, klinické a sociálních kontextech. O psychologie kurzu MSc Aplikovaná dítě MSc Aplikovaná psychologie pro děti spojuje kritické zhodnocení hloubkovou současné teorie týkající se psychického vývoje dětí a mladistvých, další odbornou přípravu v příslušných výzkumných metod. Důsledky psychologické teorie pro politiku a praxi v různých oblastech, včetně vzdělávání, klinické a sociálních kontextech jsou rovněž považovány. Toto ideální kurz pro ty, kteří chtějí kariéru, která zahrnuje práci s dětmi nebo pro zájemce o zajištění doktorského školení místo v pedagogické psychologii. Podpůrný a aktivní výzkumné prostředí V průběhu kurzu budete mít prospěch z učení výzkumem informován. Možná vás bude zajímat dozvědět se o naší rozvoj, mezinárodní a sociálních vztahů výzkumné skupiny, jazyk a Psycholinguistics výzkumné skupiny a specificky narušeným vývojem řeči Research Unit. Psychologie v NTU má zavedený mezinárodní výzkumné pověst a je jedním z největších stoupaček v REF 2014 výzkumných žebříčku. 2014 Assessment také ukázal: 60% našich výsledků výzkumu byly považovány za vynikající nebo mezinárodně světové špičce v REF 2014 100% našeho dopadu na výzkum je mezinárodně vynikající s 73% popsal jako svět vedoucí Náš výzkum dopad a výstup je nejvyšší nějakého katedry psychologie ve Velké Británii s ekvivalentním výzkumného prostředí. Kariéra Studenti obecně zvolit MSc Aplikovaná dětskou psychologii, protože chtějí pokračovat v kariéře práce s dětmi (jako učitel, podporu pracovníka, a tak... [-]

MSc V Oboru Forenzní Psychologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento Britské psychologické společnosti akreditované forenzní psychologie Masters je navržen tak, aby připravit absolventy psychologie se akademických znalostí a praktických dovedností [+]

Tento Britské psychologické společnosti Akreditované Forenzní psychologie Masters je navržen tak, aby připravit absolventy psychologie se akademických znalostí a praktických dovedností, aby mohli provádět praktické činnosti a výzkumu v rámci forenzní kontextu. Proč si vybrat tento kurz? To je akreditován Britské psychologické společnosti. To znamená, že získáním MSc v oboru forenzní psychologie vám také dokončení první etapy ve svém profesním výcviku požadované BPS, aby se stal kvalifikovaným odborník v oboru forenzní psychologie (Chartered Forenzní psycholog). Zaměření na míchání výzkum a praktické zkušenosti se odráží v týmu programu, který se skládá ze soudních lékařů a akademiků, kteří každý mají značné zkušenosti práce s pachateli a oběťmi v řadě soudních kontextů ve Velké Británii. Připojený k MSc v oboru forenzní psychologie je sexuálních trestných činů a do konce utkání Research Unit (SOCAMRU), která zahrnuje skupinu aktivních výzkumných pracovníků v současné době zabývá společné práce s: - HM Vězeňské služby - služba policie - National Health Service (NHS) - Vysoké Bezpečné nemocnice. Stát Chartered Forenzní psycholog Aby se stávají způsobilými pro získání Chartered Forenzní stav Psycholog, které budete potřebovat, aby se absolvent členem společnosti s postgraduální základ pro Chartered členství a úspěšně dokončili společnost akreditovaný MSc v forenzní psychologie, která tento kurz poskytuje. S tím samozřejmě dokončen, budete muset absolvovat kvalifikaci v Forenzní psychologie Stage 2 (QFP Stage 2) se skládá ze dvou let na plný úvazek praxe pod dohledem (nebo částečný úvazek ekvivalentní). Vstupní požadavky Budete potřebovat Britské psychologické společnosti (BPS) uznal bakalářský titul (minimum 2.1) v oboru psychologie nebo ekvivalentní kvalifikaci,... [-]

MA

Ma Pokročilé Praxe Sociální Práce

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Nottingham

MA Advanced praxe sociální práce je flexibilní kurz, který Vám nabízí, jako registrovaný sociální pracovník, integrované akademické a odborné kvalifikace v oblasti péče o děti a dospělé sociální práce. [+]

ma pokročilé praxe sociální práce je flexibilní kurz, který Vám nabízí, jako registrovaný sociální pracovník, integrované akademické a odborné kvalifikace v oblasti péče o děti a dospělé sociální práce. Jako sociální pracovník, máte za úkol zasahovat v životech těch, kteří jsou zranitelní. Jste povinni učinit rozhodnutí, která mohou mít vliv na jedince i širší společnosti. Tento kurz vám nabízí flexibilní přístup k celé řadě modulů - relevantních v jakékoli fázi vaší kariéry jste v - a zařídíme se základními dovedností potřebných pro současnou praxi. Proč si vybrat MA Advanced praxe sociální práce? To je ideální příležitost pro nepřetržitého profesního rozvoje, která bude podporovat vaši pokračující registraci u zdravotnických a pečovatelských profesích Radou jako kvalifikovaného lékaře, který prokázal odhodlání a zapojení do dalšího vzdělávání. Kurz byl navržen tak, aby splňoval požadavky na odborné schopnosti rámce a zdraví a péče profesí Standards Council of způsobilosti. Modulární dodávka kurzu vám umožní splnit své učení v čase a tempem, které má smysl pro vás a bude podporovat své profesní rozvoj po celou dobu své kariéry. Aktuální praktici mohou získat magisterský kvalifikaci zároveň originálním příspěvkem do poznání a pochopení ve zvoleném oboru odborné praxe. Ty budou učit nadšené a zkušeného personálu, kteří čerpají zřízené odborné znalosti, zájmy výzkumu a odborné praxe. Každý modul bude podporovat vás, aby prozkoumala konkrétní témata, založený na zkušenostech v praxi. Tímto způsobem budete moci integrovat učení přes teorii a praxi propast. Kurs Modulární rámec tohoto kurzu je navržen tak, aby vyhovoval vašim učení v čase a tempem, které dává smysl... [-]

Ma V Kriminalistice

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Nottingham

Tento stupeň Masters čerpá ze zkušeností zaměstnanců se zavedenými pověst v této oblasti. Učitelé mají k dispozici širokou škálu výzkumných zájmů a jsou aktivně zapojeni s jednotkou Nottingham trestné činnosti výzkumu a Centra pro studium a snížení počtu trestných činů z nenávisti. [+]

Tento magisterský studijní čerpá ze zkušeností zaměstnanců se zavedenými pověst v této oblasti. Učitelé mají k dispozici širokou škálu výzkumných zájmů a jsou aktivně zapojeni s jednotkou Nottingham trestné činnosti výzkumu a Centra pro studium a snížení počtu trestných činů z nenávisti. Tyto specializované jednotky jsou umístěny v rámci divize a provádět vysoce kvalitní aplikována kriminologické a trestního soudnictví výzkum. Kurz nabízí osobitý teoretické a politik orientaci kriminalistice. Důraz na politice je speciálně navržen tak, aby více odborně relevantní program na úrovni magisterského studia, který bude vhodnější pro studenty, kteří hledají kariéru zaměřeného na politiky v vnitra, Úřadu vlády regionů, místní samosprávy a partnerství na snižování kriminality a narušování , Kriminologie tým se pravidelně zve renomovaní odborníci a profesionálové na univerzitu poskytnout vhled do jejich odborných znalostí a zkušeností. Minulé reproduktory zahrnuty Superintendent Paula Giannasi, programový manažer kříže neziskových nenávisti Strategie Zločin a Len Jackson, OBE Prozatímní předseda nezávislých policejních stížností Komise. Proč si vybrat MA kriminologii? Získejte kritický a fundované analýzy kriminalistiky, trestního soudnictví a snižování kriminality. Absolvent s rozsáhlým profesně relevantní, a zaměřeného na politiky, znalosti trestné činnosti a reakce na trestný čin, kreslení na příkladech z celého světa. Poslechněte si z přizvaných odborníků a profesionálů, kteří poskytují vhled do jejich odborných znalostí a zkušeností. Rozvíjet kritické povědomí o současných filosofických, teoretické a metodologické problémy, debaty, a postřehy, které formují disciplínu. Zvyšuje celoživotní učení dovedností a osobní rozvoj způsobem, který umožní absolventům přijmout nezávislé a reflexní přístup k jejich učení, a přispět ke snížení kriminality a bezpečnosti společenství.... [-]

MA V Mezinárodních Vztazích

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

MA v mezinárodních vztazích je určen na rozvoj globální povědomí, pochopení složitosti současných mezinárodních arénách, a pocit, jak politika může řešit rychlou, sofistikované změnu. [+]

The MA v mezinárodních vztazích je určena k rozvoji globální povědomí, pochopení složitosti současných mezinárodních arénách, a pocit, jak politika může řešit rychlou, sofistikované změnu. Výuka na kurzu je od skutečně mezinárodní tým a přitahuje kohortu z celého světa. To vám umožní vzít v úvahu mnoho různých mezinárodních názory a nabízí zcela komplexní vzdělávací zkušenost. Získáte pokročilé a kritické chápání teorií mezinárodních vztahů, politik a postupů. Studenti tohoto předmětu všichni mají příležitost účastnit se seminářů, workshopů a společnou práci se studenty z jiných postgraduálních kurzů. To poskytuje příležitosti pro vás seznámit a komunikovat s naší prosperující výzkumné obce. Výuka Vědecko-informováni Výuka na kurzu je vypracován přímo z regionálně uspořádaných výzkumných silné na Středním východě, v severní Africe, Asii, na indickém subkontinentu a Evropě. Tento výzkum kanály přímo do kurzu, což vám umožní dozvědět se o nejnovějších problémech v této oblasti od světově proslulých odborníků. Vaše budoucnost Kariéra Od přírody, jejichž předmětem mezinárodních vztahů si klade za cíl podpořit své globální charakteristiky občanství a zaměření disciplíny o otevřenosti vůči světu a jeho důrazem na otázky udržitelnosti. Kromě toho, znalosti a dovednosti, které by bylo dosaženo, jsou obecně ty, které zaměstnavatelé v mnoha různých odvětvích usilovat, což znamená, že jako mezinárodní vztahy absolvovat byste měli mít dobrou příležitost propagovat sami vhodných zaměstnavatelů. Jako mezinárodní vztahy absolvování tohoto kurzu budete měli příležitost k zamyšlení na toto téma a přenositelných dovedností, které jste se naučili při přípravě kurzu, a ty zahrnují odborné znalosti v oblasti psaní složitých ještě stručné analytické kousky, rozvíjet a realizovat... [-]

Ma V Politice

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Nottingham

Tento kurz vám nabízí možnost studovat Politics na pokročilé a specializovaném úrovni, s důrazem na souhru mezi národní, regionální a globální arény. Podpůrná Tématem MA politiky je participace - problém, který má, a vypadá pravděpodobné, že i nadále klíčovým debata v rámci politického diskurzu. [+]

Tento kurz vám nabízí možnost studovat Politics na pokročilé a specializovaném úrovni, s důrazem na souhru mezi národní, regionální a globální arény. K tomu je tématem MA Politika je účast - problém, který má, a vypadá pravděpodobné, že i nadále klíčovým debata v rámci politického diskurzu. V celém průběhu budete mít jedinečnou příležitost prozkoumat toto téma kombinováním akademické výzkumné dovednosti s dobou učení založeného na praxi - buď prostřednictvím existujících vazeb můžete mít se organizace / instituce, nebo prostřednictvím odkazů stanovených v celém průběhu. Program přijímá přihlášky z Velké Británie, EU a mezinárodních studentů. Proč si vybrat politika na NTU MA? Získejte pokročilé a kritické pochopení disciplíny, zatímco zlepšení své výzkumné a zaměstnatelnosti dovednosti. Učte se od výzkumu aktivního zaměstanci, kteří mají prokazatelně osvědčil poskytování vysoké kvality studentů zážitek. Prozkoumejte možnosti práce po boku zaměstnanců na konkrétních projektech souvisejících s PhD stipendijního systému místopředsedy kancléře. Integrovat se do NTU výzkumné kultury účast na politiky a mezinárodních vztahů divizní výzkumné semináře a NTU Roční Alternativní Futures konferenci. Kariéra Zatímco primární cíle univerzitního kurzu již tradičně intelektuální charakter a specifické pro Předmět (y) v rámci studie, NTU si uvědomuje význam úlohy vysokoškolského vzdělávání v odborné přípravy absolventům přechod na trh práce. ŘO Politika vám poskytne s řadou "přenositelných dovedností", které budou mít zásadní význam pro zaměstnanost v celé řadě profesí, včetně: Schopnost samostatného a kritického myšlení Analýza a hodnocení složité a neznámé problémy Práce pod tlakem termínů Prezentace své nápady s jistotou a jasností a to jak v písemné formě a v... [-]

Ma V Sociologii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

MA sociologii na NTU má výrazný a odborné zaměřením na veřejné sociologie. Jedná se o kurz, který vám umožní propojení teorie, výzkumu a praxe, vyvíjet in-hluboké znalosti a postřehy, stejně jako získat praktické zkušenosti potřebné k sestavení své dovednosti jako veřejné sociologa. [+]

Kurz vám nabízí vzrušující možnost studovat sociologii na pokročilé a specializované úrovni s výrazným zaměřením na tradici a současných forem veřejné sociologie. MA sociologie na NTU má výrazný a odborné zaměřením na veřejné sociologie. Jedná se o kurz, který vám umožní propojení teorie, výzkumu a praxe, vyvíjet in-hluboké znalosti a postřehy, stejně jako získat praktické zkušenosti potřebné k sestavení své dovednosti jako veřejné sociologa. Veřejná Sociologie probouzí a posiluje svou sociologickou představivost připojením, co budete studovat se sociálními otázkami a problémy, kterým čelí současné občanské společnosti. Nejenže vám dává možnost rozvíjet pokročilé a odborné znalosti sociologické teorie a výzkumu: podporuje a výzvy použít tyto znalosti v cestách, které přímo pomáhat ostatním. Kurz je určen a dodává akademickými odborníky se zkušenostmi v provádění výzkumu pro a s mnoha různými klienty, skupin a komunit. Veřejné Sociologie přesahuje univerzity, vytvářet prostor, kde akademici, studenti a různé veřejnost může vyslýchat a uplatňují sociologický výzkum a metody reálných situacích. Od prvního dne kurzu, budete mít to, co se naučíte ve třídě k různým "veřejnosti" z Nottinghamu a mimo, získává cenné zkušenosti prostřednictvím modulů, které kladou důraz na práci s místními komunitami, setkávání s tvůrci politik na místní a národní politiky a přispět k debatám, že zapálit veřejný zájem. Kurz zahrnuje nejen snahu o porozumění, kritiky a argumentem nezbytné pro pokročilé sociologii, ale také výzvu k akci. Prostřednictvím kurzu design, který klade důraz na kontinuální interakci mezi teorií a praxí, budete rozvíjet i vaše in-hluboké znalosti a své praktické dovednosti v tom, že veřejné sociolog. Proč... [-]

Ma V Sociální Práci

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Spojené království Nottingham

MA sociální práce je dva-rok na plný úvazek kurz, který bude zahájen v lednu 2018. Je určen pro ty, kteří mají vzdělání a zkušenosti v oblasti zdravotnictví a sociální péče práce oboru a chtějí, aby se stal kvalifikovaným sociální pracovník a poskytuje příležitost k oběma studia a práce u dětí a rodiny sociální práce a dospělé sociální práce. [+]

The MA Sociální práce je dva-rok na plný úvazek kurz, který bude zahájen v lednu 2018. Je určen pro ty, kteří mají vzdělání a zkušenosti v oblasti zdravotnictví a sociální péče práce oboru a chtějí, aby se stal kvalifikovaným sociální pracovník a poskytuje příležitost k oběma studia a práce u dětí a rodiny sociální práce a dospělé sociální práce. The MA Sociální práce je dva-rok na plný úvazek kurz, určený pro ty, kteří mají vzdělání a zkušenosti v pracovním poli zdravotní a sociální péči a chtějí, aby se stal kvalifikovaným sociální pracovnice. To poskytuje příležitost k oběma studia a práce u dětí a rodiny sociální práce a dospělé sociální práce dává vám svobodu řídit svou kariéru tak, jak chcete. Tento kurz bude zahájen v lednu 2018. Tento kurz je schválen Profese Rady pro zdraví a péči, a proto lidé, kteří úspěšně absolvují kurz se budou moci požádat o registraci s Radou Zdraví a péče profesí. Úzce spolupracujeme se zaměstnavateli ve statutárních a nezávislých sektorů s cílem zajistit náš obsah kurzu se trvale zaměřuje na lidi, které jsou oprávněny k využívání služeb. To také pomáhá zajistit, že jste připraveni na odbornou praxi, pokud máte nárok. Výuka je prováděna pracovníky z různých profesních prostředí a opírá se o výzkum, a poskytuje tak velkou rovnováhu mezi akademickými a aplikované vzdělávací zkušenosti. Kariéra Když přejdete, můžete mít nárok požádat o registraci u profesí Rady pro zdraví a péče (HCPC) a budete muset dodržovat etického kodexu a chování ve vztahu k profesi. Po absolvování kurzu... [-]

Pg Cert / Ma Profesní Rozvoj

Online & Campus forma Denní studium 6 - 18 měsíců September 2017 Spojené království Nottingham

Tento kurz je navržen tak, aby je vybavit dovedností, vlastností a znalostí požadovaných profesionálního lékaře pracující v oblasti kariérového rozvoje a zaměstnatelnosti. [+]

Kurz MA / PG Cert rozvoj kariéry byl navržen tak, aby je vybavit dovedností, vlastností a znalostí požadovaných profesionálního lékaře pracující v oblasti rozvoje kariéry, což vám umožní uspokojit potřeby zákazníků v různých prostředích. Kurz je vhodný pro potřeby studentů, kteří chtějí nastoupit do zaměstnání v rámci sektoru, stejně jako ty, které již používají v profesního rozvoje nebo souvisejících rolí. Spíše než zavázat k plnému MA, můžete zvolit studovat postgraduální certifikát (PG CERT) v profesní rozvoj. Ti, kteří studují na plný úvazek MA bude mít možnost dokončení kvalifikace v profesní rozvoj (QCD) ocenění akreditovaným Career Development Institute (CDI) profesní organizaci. Proč zvolit MA / PG Cert profesního postupu? NTU byla úspěšně vyučuje kurzy kariérového poradenství od roku 1973, a vytvořil silnou národní pověst v této oblasti. Budete těžit z širokého spektra současného myšlení a diskuse o profesního vzdělávání, informace, poradenství, poradenství a koučování, a budete rozvíjet dovednosti, aby se pozitivní dopad na odvětví a povolání. Osnovy nabízí flexibilitu - máte možnost studovat na plný úvazek nebo prostřednictvím blended learning, a tam jsou modulů možnosti, které vám pomohou rozvíjet specializací. Tento kurz je ideální, pokud hledáte najít zaměstnání v tomto odvětví, nebo se již používají v rozvoji kariéry nebo souvisejícího role a hledají možnosti dalšího profesního rozvoje (CPD). CDI ocenila průběhu jeho vynikající pedagogickou tým a mísí učení inovací, rozpoznávat je s 2015 CDI profesního rozvoje cenu za nejlepší praxi při využívání technologie v profesní rozvoj. Moduly Základní moduly (jak za PG Cert a MA) mohou zahrnovat: Etické postoje a odbornými... [-]

Contact
Adresa destinace
School of Social Sciences
Nottingham Trent University
Burton Street

Nottingham, Anglie, NG1 4BU GB