Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč Nottingham Business School?

Nottingham Business School (NBS) je prosperující součástí Nottingham Trent University (NTU); jsme mezinárodně uznávaní jako jedna z nejlepších obchodních škol ve Velké Británii a poskytujeme vynikající vzdělání a výzkum, který má silný pozitivní dopad na kariéru, podniky a globální komunitu. Máme jednu z největších a nejrůznějších fakult každé obchodní školy, která vám přináší inovační teorie, obrovské obchodní zkušenosti a inspirativní a podpůrné učení.

Akreditace

Víme, že NTU je skvělé místo pro studium, ale je fantastické vidět všechna vnější uznání, které univerzita oslavila v posledních letech. Zde je seznam některých našich nedávných akreditací a hodnocení:

 • NTU s názvem "Univerzita roku" v 2017 Times Higher Education Awards.
 • NTU se řadí do 16. ročníku The Guardian University Guide 2019.
 • NTU je na 37. místě v The Times a Sunday Times Good University Guide 2019.
 • NBS byla zařazena do soutěže "Business School of the Year" v časopisech 2018 Times Higher Education.
 • NBS dosáhla akreditací EQUIS i AACSB
 • NBS jsou zařazeny do top 95 evropských obchodních škol ve Financial Times
 • Kurzy NBS "Masters in Management" jsou zařazeny mezi 100 nejlepších ve Financial Times.

Neexistuje lepší čas, abyste se k nám připojili ke studiu!

Spojení s průmyslem

Máme 600 spojení s obchodem a průmyslem po celém světě a poskytuje vám rozsáhlou mezinárodní síť profesionálů.

 • Všechny naše kurzy jsou dohlíženy skupinou poradců, která zahrnuje mezinárodní zaměstnavatele a absolventy, což zaručuje, že obsah kurzu je aktuální a relevantní pro potřeby podniku.
 • Každým rokem provozujeme absolventské veletržní náborové a další průmyslové kariéry zaměřené na odvětví, které studentům umožňují setkat se s absolventy zaměstnavatelů a dozvědět se o budoucích možnostech zaměstnání a stážích.

Naši přednášející Business Leader přednášejí studenty učit se od vedoucích představitelů významných organizací včetně IBM, Experian, Unilever, Santander, Ford, Alliance Boots, Toyota a Chartered Institute of Marketing.

Skvělé mezinárodní zkušenosti

Jsme odhodláni poskytnout každému z našich studentů vzdělání a zkušenosti s mezinárodní perspektivou, bez ohledu na to, jakým kurzem se rozhodnete studovat.

 • Pracujeme s více než 80 partnerskými institucemi po celém světě, které poskytují studium v ​​zahraničí a možnosti letní školy.
 • Máme vynikající mezinárodní pověst a přitahujeme globální komunitu studentů a pracovníků z více než 80 zemí.
 • Studenti mají možnost se zúčastnit letních škol, které hostují naši partneři po celém světě.

Naši studenti

Nepoužívejte jen slovo pro to - slyšet co

Zlepšení kariéry

V Nottingham Business School jsme se zaměřili na zaměstnatelnost od začátku svého postgraduálního studia. Poskytujeme vám zkušenost, která integruje teorii a praxi. 98% našich postgraduálních studentů pracuje nebo pokračuje v studiu v průběhu šesti měsíců od ukončení studia (nejpozději v průzkumu o cílech absolventů vysokoškolského vzdělávání 2016-17).

 • Naše plný úvazek MSc studenti si mohou vybrat přidat roční pracovní stáž . *
 • Každým rokem spolupracujeme s více než 70 společnostmi a poskytujeme našim studentům konzultační příležitosti.
 • Naši studenti mají na výběr velký projekt. Příležitosti zahrnují živý poradenský projekt, tříměsíční stáž, mezinárodní letní školu nebo projekt podnikatelského výzkumu.
 • Můžete se zapojit do Týdne globálního zodpovědnosti a Globálního pracovního týdne.

* s výjimkou MSc Podnikání, MSc Mezinárodní Podnikání (Jeden Award) a MSc Mezinárodní Obchod (Dual Award). Máme také specializovaný tým Zaměstnatelnost , který nabízí individuální poradenství, které inspirová a rozšiřuje každou fázi vašeho plánování kariéry.

Stipendia

Chápeme, že žádost o vysokou školu může být drahá, ale možná budete mít možnost získat stipendium, které vám pomůže financovat studium. Poskytujeme stipendia těm studentům, kteří mohou prokázat vynikající úspěch, vášnivost a odhodlání studovat.

Pokud jste student z domova nebo z EU, navštivte naše stránky o poplatcích a financování, které vám poskytují podrobnosti o dostupných stipendích a postgraduální půjčku od britské vlády.

Pokud jste mezinárodní student a máte nabídku studovat s námi, můžete požádat o jedno z našich mezinárodních stipendií. Podrobné informace naleznete na naší stránce mezinárodních stipendií .

Pathway kurzy

Někteří zahraniční studenti mohou potřebovat další vzdělání, aby získali kvalifikaci. Ve spojení s partnerskou organizací, Kaplan International Pathways , Nottingham Trent University nabízí řadu možností vstupu trasy pro studenty, včetně pregraduální a postgraduální Pathway kurzy.

Pathway kurzu nabízí kompletní přípravu na vysokoškolské studium a je přijata na Nottingham Trent International College. Po úspěšném absolvování kurzu na požadované úrovni jsou studenti, kteří hodlají pokročit, zaručeně místo na zvoleném stupni.

Místa

Nottingham

Nottingham Business School

Adresa, 1. řádek
Nottingham Business School
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU Nottingham, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 115 8484460

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited