National Design Academy

Úvod

Read the Official Description

NDA je přední britský odborník na poskytování on-line Design interiéru kvalifikaci.

Národní Akademie designu vyučuje Interior Design pro více než 26 let. Jsme odborníky na on-line vzdělávání. Specialista na částečný úvazek interiér designu kurzy, dodáváme vysoce kvalitní úroveň, průmysl uznávané, akreditované kurzy z diplomu postgraduálním prostřednictvím flexibilní, on-line, distančního vzdělávání. S absolventy více než 30.000 studentů v 80 zemích. Absolventi NP jsou velmi vyhledávané a ceněné pro jejich důvěru, schopností a obchodní uvědomění.

V Národním Akademie designu budeme dělat věci jinak. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vyhovoval vašim potřebám a budou studovány z libovolného místa na světě. Jednáme všechny naše studenty jako jednotlivce. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby byly pružné, takže NDA nemá žádné podmínky nebo semestry. Studenti si mohou vybrat vlastní datum zahájení a studium na vlastním tempem - nikoli tempo ostatními studenty.

Věříme, že v podpoře našich studentů a uznat každý student má jiné potřeby, často montáž jejich průběh kolem práce, osobní a rodinné závazky. To je důvod, proč každý student má svůj vlastní, individuální studijní plán a jejich vlastní, velmi zkušený, osobní Tutor. Naši lektoři mají bohaté znalosti a jsou odborníky v oblasti profesionálního interiérového designu. Mohou vám bude podporovat po celou dobu vaší cesty, poskytování zpětné vazby a tolik podpory, kolik potřebujete prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo skype sídlem v naší centrály & Studios v Nottinghamu a může být kontaktován 5 dní v týdnu, tak často, jak si budete přát.

Učení on-line neznamená, že učit sám. I když studenti studují samostatně věříme v poskytování online komunitu pro studenty zapojit se spolu navzájem, zatímco studuje. Studenti studují on-line pomocí našeho míru Virtual Learning Studio (VLS) portál. S našimi dlouholetými zkušenostmi VLS byl navržen NDA, aby vaše zkušenosti podnětné a poučné. Můžete také spřátelit se s ostatními on-line studenty v živé fórum, nyní online semináře a chatovat s vaší Tutor a našich absolventů. Pracovní stáže, kariéry a studentské případové studie jsou součástí rušných VLS, které mohou být přístupné 24/7. Podívejte se na naši nabídku Interior Design kurzů teď: NP Level 3 diplom kurzy akreditované AIM Awards.

Diploma kurz poplatky jsou dotovány financování.

Diplom je akceptován pro vstup do studijního programu

Diplomové kurzy

Professional Interior Design Professional Zahradní architektura Professional opona Tvorba a bytový textil NP stupně jsou ověřeny naším partnerem, Staffordshire University.

Všechny bakalářské tituly jsou způsobilé pro studentské půjčky.

Bakalářské tituly

FDA Interior Design FDA Heritage Interior Design FDA Retail design BA (Hons) v Interior Design BA (Hons) v dědictví Interior Design BA (Hons) v maloobchodě designu BA (Hons) v Design pro venkovní bydlení

Postgraduální tituly

Pre-Masters - Univerzitní diplom v oboru vzdělávání - Design interiéru

Magistr

MA Interior Design Život nemusí vždy jít do plánu takže v NDA studentů studovat Foundation Degree, po dobu 2 let / úrovních, a pak pokračovat do posledního ročníku BA (Hons) dobití. Pokud nejsou schopni pokračovat z jakéhokoli důvodu, oni ještě absolvent s titulem (FDA) a může vrátit později studovat BA (Hons)! Je to stejný osnova a nákladů, ale stejně tak mnohem flexibilnější.

Chcete-li se dozvědět více, proč se zúčastnit některého z našich dny otevřených dveří v Národním Akademie designu, nebo navštivte naše webové stránky

Další kurz zdroje

Agentura NDA také nabízejí celou řadu in-house a on-line výukové programy, jejichž cílem je zlepšit znalosti studentů v oblasti počítačové konstruování balíčků, stejně jako zvýšení své dovednosti kurzu. Témata zahrnují; AutoCAD, Photoshop, technické kreslení, SketchUp.

  • NDA Studenti obdrží zdarma CAD softwarové licence a podpora, bezplatný přístup k britských univerzitních knihoven (stupeň studenti pouze) a volný vstup do britského institutu interiérového designu (BIID).
This school offers programs in:
  • Angličtina

Contact
Adresa destinace
National Design Academy
Rufford Hall, Waterside Way, Trent Park

Nottingham, Anglie, NG2 4DP GB